Dit Stad en Provincie.! LAATSTE BERICHTEN. iiagiiRoiM Bericliten. m dit hier te lande ten spoedigste in zijn vollen omvang en zijn juiste be- teekenis worde bekend gemaakt Aan particuliere berichtgevers mag de zorg daarvoor niet worden overgelaten Zoo ontbreekt ook nog altijd eenige regeerings-inlichliug betreffende het Duit sche komplot dat in April zou zijn ontdekt en bij welks voorbereiding blij kens de verhooren zelfs regenten uit West-Java en de Vorstenlanden betrok ken althans aanwezig geweest zijn Ongerustheid omtrent de gezindheid der inlandsche bevolking en haar hoof den behoeft dat bericht naar wij ge- looven, niet te wekken De afgetreden gouverneur-generaal heeft nog pas op zijn terugreis, te Kaapstad, waar hem een spontane ontvangst bereid was, ge wag gemaakt van de verblijdende tee kenen van gehechtheid der inlandsche bevolking aan ons gezag, welke zich alom in Indië bij het uitbreken van den oorlog openbaarden. Hij zou dit niet gedaan hebben indien zich sinds dien redenen hadden voorgedaan om aan haar trouw ook maar eenigszins te «twijfelen En eenige van de gemel de bijzonderheden klinken ook tame lijk onwaarschijnlijk Ook in dit geval is het echter te betreuren, dat van Koloniën niets werd vernomen om hel alarmeerende be-' richt van het Nieuws v. d Dag v N - I. van 28 April en van wat Reuter daaraan op 24 April liet voorafgaan, in het rechte licht te stellen Onze Regeering moet daaromtrent nu toch volledig ingelicht zijn. Waarom heiland dan niet? Zij kan toch niet meenen dat men er hier geen belang in stelt. En voorzoover dit helaas, het geval mocht zijn, zou haar stilzwijgen over zoo ernstige dingen slechts kunnen strekken om zulk gebrek aan belang stelling te bevorderen. Uit Middelburg. - Door bijzondere omstandigheden kan de muziekuitvoering op het Molen water alhier op Vrijdagavond a.s. niet doorgaan. Ze zul nu plaats hebben op Vrijdag 26 Mei a s. Benoemd tot beëedigd klerk ten Hypolhcokkantore alhier, de heer C Sanderse, Rijksklerk 2de kl. ten voor melden kantore) Hedenmorgen werd een bijna nieuw Fongersrijwiel, dat voor het post- en tele graafkantoor was geplaatst, ontvreemd De politie, onmiddellijk telephonisch met het gebeurde in kennis gebracht, stelde direct een onderzoek in. In verband met dit voorval, werd onze aandacht er op gevestigd hoe in andere plaatsen een vertrouwd persoon legen betaling van een kleine vergoeding bijv. 2V> cent, toezicht houdt bij bet postkan toor op de voor het kantoor geplaatste rijwielen. Wellicht ware in deze ook iets te bereiken door samenwerking tus- sclien personen of chefs van bedienden die geregeld hel kantoor bezoeken 0 Uit Vlissingen. In verband met de aansluiting van Irein 86 (boottrein vertrek Vlissingen 6.10 n.) op de treinen 5 en 6 te Boxtel is met ingang van heden (Donderdag) bepaald, dat trein 86 voortaan te Vlis singen hoogstens 15 minuten op de hooi mag wachten De treinen 86 Vlissingen - Boxtel en 82 Rosendaal Rotterdam loo- pen voortaan vast. Is de boot aangeko men na vertrek v an trein 86 dan kunnen de reizigers vertrekken met trein 182 vertrek Vlissingen 7.46 n.) Reizigers voor Duitschland, uit Enge land aangekomen, reizen met, trein 182 tot Tilburg, alwaar zij aansluiting vinden op cenen facultatieven trein naar Box- lel, die aldaar te 10.10 n aansluiting geeft op een facultatieven trein naar Goch. Is de boot te 7.46 n nog niet binnen, dan kunnen de reizigers eerst den vol genden dag 7.20 vertrekken Voor het geval dat de dienst Engeland Vlissingen door een of andere oorzaak voor één of meer dagen mocht worden gestaakt en de boot der S. M. Zeeland" dus niet aankomt, zal toch trein 86 loo- pen. Uit Walcheren. Men schrijft ons: Hoort men in sommige landbouw streken, dat de nieuwe zomertijd veel tegenkanting ondervindt, in Walcheren zijn de boeren op dit punt ook niet eensgezind. In de stad gaat natuurlijk alles zijn gewonen gang, maar «op 't platte land is dat anders De boeren, die hun melk moeten leveren in de stad, zijn natuurlijk gebonden aan den nieuwen tijd, maar de anderen, die meer vrij zijn in hun werkzaamheden, handelen volgens hun eigen goeddunken. Sommigen gaan met den zomer tijd mee, maar velen, vooral die in den zgn „hoek wonen, houden den ouden tijd of zijn cr op terug geko men. Onder Arnemuiden. Nieuw- en St. Joosland en in Welzinge is dat b v. zoo Het is bekend, dat de Walchersche bevolking nog al conservatief is. In vroege ren tijd moesten de arbei ders zelfs tot zonsondergang werken Later is dat verbeterd en nui reeds ophouden als de zon nog vrij' hoog aan den liemcl slaat, zou ook te groo- te verandering geven, ongerekend het vroegere opstaan. -o U.it Zuid-Beveland. De St. Ct. van heden beval een Kon. besluit van 12 Mei 1916, houdende aanwijzing van te onteigenen perccelen in de gemeente 's-Heer-Arendskerke ten behoeve van uitbreiding van de Halte Noor d-K r a a ij e r t. Toen de vrachtrijder G. van W. Dinsdag j.l. te Wolfaartsdijk aan hel hoo rnen lossen was had hij het ongeluk dat' een der hoornen ontijdig van zijn wagen viel. De boom kwam op zijn linkerschou der terecht zoodat dit lichaamsdeel ge heel is ontwricht. Na nog een eind- weegs met zijn wagen huiswaarts te zijn gereden werd de pijn zoo ondragelijk, dat hij per rijtuig van den landbouwer C. van L naar zijn woning moest worden ver voerd. Woensdagnamiddag liield tde raad der gemeente 's Heer Vrcndskcrke een vergadering, waarbij afweiig wa ren de heeren Janse en v d. Poel Tot leden van de commissie tot we ring van schoolverzuim te 's Heer Hen drikskinderen werden gekozen de hee ren P. Oudkerk, A. A. Snoodijk, J. Rouw en M Vermcule en tot leden der zelfde commissie te Nieuwdorp de hee ren II. Goedegebure, L. Melse en II. Steenblok. Hel verzoek van de N. V. Spoorweg maatschappij Zuid-Bcveland om geduren de 20 achtereenvolgende jaren een sub sidie toe te staan van 20 cent per inwoner werd zonder hoofdelijke stem ming ingewilligd. Op het verzoek van de vereeniging „Groenleproefluin Zuid-Beveland" om subsidie werd afwijzend beschikt. Op het verzoek van J de Kok om een verhooging zijner jaarwedde als wegwerker met het oog op de dure tijden werd gunstig beschikt. Zijn bezol diging werd ingaande 1 Mei j.l. van f 145 op f 500 gebracht Op het verzoek van P Boone om verhooging zijner jaarwedde als hulp- tclcgraafkantoorhouder werd besloten adressant te berichten dat met zijn wensch bij het opmaken der begrooting rekening zal worden gehouden, als de drukte op het kantoor zoo groot blijft. Blijkens schrijven van den Wesl- kraaijert en Nieuwen Westkraaijertpolder zullen deze polders diverse wegen ver beteren, door de bestaande kunstdekking te vervangen door een steenslag bedek king, die met de stoomwals ingewalst wordt. De kosten bedragen respectieve lijk f 12000 en f 8000 De raad besluit die polders een subsidie te verkenen van f 110 en f 80 zijnde het bedrag der verschuldigde havengelden voor de aan te voeren materialen Hel voorstel van B. en W. tot garan- dcering van f 270 per jaar in de kos ten van uitbreiding van het waterleiding net naar den Westkraaijert wordt aange nomen. De wcnschebjkbeid wordl door een paar leden uilgesproken om te trachten vermindering te krijgen van de lOo/o die de N. V Walerleidingmij Zuid- Beveland eisclvl in dp kosten van aan- leg Op voorstel van B en W. werd beslo ten geenmdhaesie te betuigen aan het be kende adres van het gemeentebestuur van Nieüwleusen. Daar de school tc Kieuwdorp nog niet in overeenstemming is met liet nieuwe K. B tomdal het terrein voor het bouwen van de nieuwe school nog niet is in eigen dom verkregen door bezwaren door den oorlog veroorzaakt, wordt besloten Ged St te berichten, dal de raad blijft de voorkeur geven aan hel bedoelde ter rein en zich niet kan vereeuigen met het plan een ;mder terrein aan Ie koo- pen, dat door den districtsschoolopziener is aangewezen Verder wordt besloten den Kasteel- weg met ingewalsten steenslag le verhar den; kosten f 4500 Het maximum be drag van den hoofdelijken omsiagwordt van f 11000 gebracht op f 13000. Bij de rondvraag brengt de heer B de Jager dc wenschelijkheid ter spra ke, dal er door den Rijksontvanger ook zitdagen zullen gehouden worden te Nieuwdorp. - Ter vervulling eener vacature in den gemeenteraad van Kr a b ben- dij ke, ontstaan door het vertrek van den heer J. Zeevaart, werden gisteren officieel candidaat gesteld de heeren D Jacobusse door de werklieden ver eeniging en H. de Kok door de A. R kies vereeniging. De stemming zal plaats hebben Zater dag 27 Mei a. s. Uit Z eeuw 5 ch-V. laanderen W D. Door den burgemeester der Ge meente Aardenburg is bepaald, dat allen, die blijkens bet kohier van den Hoofdelijke Omslag dienst 1916, een inko men hebben van f 1000 of meer, niet meer in aanmerking komen voor het verkrijgen van regeeringsbrood. 0 Besmettelijke ziekten. In de week van 10—16 Mei zijn de na volgende besmettelijke ziekten uit Zee land ter kennis van den Centraion Ge zondheidsraad gekomen Diphterilis 1 geval te Goes; 2 geval len te Hulst. Roodvonk 1 geval te Breskehs; 1 ge val le Hoek, 1 te Middelburg, 1 le Ril- land-Balh, 2 te Vlissingen VERSCHILLENDE BERICHTEN. Men meldt uit Hilversum aan het Hand.: De hier woonachtige directeur van een te Amsterdam gevestigde hypotheekbank in liquidatie, die zich ziek in zijn wonng bevindt, wordt door de politie bewaakt. Een en ander wordt in verband gebracht met handelingen van. genoemden direc teur, die levens liquidateur der bank bank was. Men spreekt van een aanzien- Nader meldt hetzelfde blad, dat een aanklacht wegens verduistering is inge diend tegen den te Hilversum1 wonenden directeur van de le Amsterdam geves tigde Amslel Hypotheekbank in liquida tie, tevens liquidaleur der bank. De onregelmatigheden zijn aan het licht gekomen, toen hij, reeds eenigen tijd ziek zijnde, het beheer moest overge ven. Zijn toestand laat op het oogenblik geen uitgebreid verhoor toe, doch een tekort van f 60,000 staat reeds vast. Zeer waarschijnlijk is het verduisterde bedrag echter veel grooter. AFLOOP AANBESTEDING. Bij de gister door het bestuur der waterkeering van den calamiteuzen „Zim- mcrmanpolder" gehouden aanbesteding van bet herstel, de vernieuwing en het onderhoud tot 30 April 1917 van de aar den-. kram-, rijs-, steenglooiing- en an dere werken (raming f 3576), werd inge schreven door M. Jacobs, Goes, f 4350 (gegund), J. C. v. d Brink, Krabbendijke, f 1110; C. B. Hack, Oud-Gastel, f4661. BURGERLIJKE STAND. Goes. Van 16—18 Mei. Getrouwd: C. de Rub ber. jm. 22 j. en W. Boone, jd. 25 j. Bevallen: M. Sandee, geb. Molhoek, d.; J Meijer, geb. Geene, d. UIT GOES. Hedenmiddag hield het waterschap „de Breede Watering bewesten Ierseke" te Goes een buitengewone vergadering ter behandeling van het verzoek van de spoorwegmij. „Zuid-Beveland" om de toegezegde subsidie voor den aanleg van een spoorlijn op Zuid-Beveland te ver- lioogen. Door het waterschap was eerst toe gezegd een subsidie le verleenen van f 1500; thans vraagt de N. V dé sub sidie van 10 ct per H.A: (de grootte van het waterschap is 7314 H.A.) Door het bestuur was geen voorstel gedaan, waarover enkele leden hun spijt betuigden Inbehandeling kwam een voorstel om de bijdrage per H.A. te doen ver schillen naar de waarde, die de grond voor den bezitter heeft Hierover ontspon zich een uitgebreide discussie, waarna het nadere bestuurs voorstel ,om net bedrag te geven, zooals de Mij had aangevraagd, werd aange nomen met 81—37 stemmen. Z. h. s. werd besloten een afgevaar digde te benoemen naar de 30 Mei te houden vergadering van de spoorwegmij. en dezen vrij mandaat le geven. Wij komen nader op deze vergadering terug. PROV. VERKIEZINGEN. Heden werden door de centrale li berale kiesvereeniging candidaat gesteld voor lid der Provinciale Stalen de af tredenden v. d. Vliet en Giljam. In de vacalure-De Bruijn werd gesteld de heer J. W. van Oeveren, landbouwer te Nieuwerkerk. MARKTBERICHT. ZIERIKZEE» 18 Mei. Ter graanmarkt van beden deed tarwe f 18.25 tot f 19. UIT DEN HAAG. In de gisteren op verzoek van de; locale vergadering te Amsterdam te 's-Gravenhage gehouden druk bezochte ledenvergadering van de Nederlandsche vereeniging van werkgevers in liet bak kersbedrijf is met bijna algemeene stem men een motie aangenomen, waarin bij de regeering wordt aangedrongen op onverwijlde herziening van de bruiu- broodregeling in overleg met de voor mannen der Nederlandsche bakkerij, onder mededeeling dat bij "bestendiging van de tegenwoordige regeling de bak- berij, noodgedrongen, zich niet langer aan die regeling, die naar hety oordeel der vergadering niet op de wet, steunt, zal kunnen houden. Deze motie is heden aan den Minister van Landbouw enz. gebonden. Het reddingsschip „Atlas" is op .zijn ligplaats teruggekeerd. Hoewel de Koningin-Moeder, die aan iritis leed, zich nog eenigszins moet ont zien, kan zij reeds weder haar paleis verlaten en heeft zij gisteren en ook heden rijtoeren gemaakt. De Nederiandsche gezant Le Berlijn, baron Gevers, is hedenochtend naar zijn post teruggekeerd. In opdracht der N. O. T is een com missie ingesteld Ier voorziening in de behoefte aan materiaal ter vervaardiging van de goedkoopste soort sigaren voor binnenlandscli verbruik. De commissie zal nader publiceereu tot welk adres de Nederlandsche sigarenfabrikanten zich hebben te wenden. De Haagsche rechtbank bevestigde het vonnis van den kantonrechter, waarbij jhr. S. te Utrecht werd vrijgesproken in zake de aanrijding van de auto, waarin de Koningin en Prinses Juliana gezeten waren, in het Haagsche Bosch op 20 September j.l. Tweede Kamer. Bij de verdere behandelnig der Oorlogswinstbelasting werd het amendement-Ter Laan c. s. om het vrij te stellen bedrag steeds te bepalen op' 'f 1000 en het heffingsper centage le istellen op '50 met idegressie van 0,15 pCt. per f 100, beneden de f20,000, wordt verworpen met 47 tegen 19 stem men. Het jamendement-Ankernian c. s. om den aftrek steeds op f 2000 te bepalen werd verworpen met 52—14 stemmen. Het ariikel, waarbij de aftrek van het bedrag der oorlogswinstbelasting van de belastbare som voor de inkomstenbelas ting wordt toegestaan en waartegen de heer Teenstra bezwaar had, werd aan genomen met 46—19 stemmen, waarna het ontwerp zonder stemming werd aangenomen, evenals het ontwerp tol tijdelijke heffing van suikerbelasting in Indië. Met 52 tegen 31 stemmen, links tegen rechts, werd de ouderdomswet aangenomen. 4 STAATSLOTERIJ. ót klaaet 4e lijst. Trekking van heden Donderdag Prqs van 15000 No. 9022 1000 6194 8540 14657 400 7312 10580 11857 17418 200 1896 6322 11160 15517 100 2285 2494 3516 5567 5782 7857 9093 17328 20300 BEURSBERICHT. AMSTERDAM, 2.25 u. 5 o/0 Ned. 102 een zestiende; 2o/0 N. W. S. 62-61; 3 «/o do Oblig. 721/4—711/4; 3 o/o do Certif. 72—71. Kon. Petrol. Aand 628>4; Gecons. Holl. 2221/3—2241/2: Amsterd rubber 199— 202; Nederl. do. 69; Ned. Amerik vaart 334—335; Nieuwe do. 327-32S; Kon Holl Llovd 168; Kon. Ned. Stoomb. Mij. 175—177. Ned. SLoomb. Mij. 175—177. Prolongatie 3i/t3 0/0. Anaconda 170; Steels 793,4; Denver 121/2; Erie 351/4; Miss. Kansas Texas Ss/sCar Foundry 60; Hide Leather 45®/i; Common Marine 223/sPrefered do. 83; Cert. v. Obi. do. 90(4Maxwell 23%; Cigars 53(4Studebaker 132; Southern Shares 20% Hollandsche waarden flauw door ge brek aan handel, Amerikanen zwak. Schecpvaarlaandeelen vast. Westersui kerraffinaderij zwakker 180 5 182. EEN ERNSTIG ONGELUK In de Kromhout-kazerne te Utrecht is heden de reserve-officier Bührman door de ontploffing van een handgra naat gedood, 3 soldaten werden licht gewond; deze zijn, na le zijn verhon den, naar het hospitaal overgebracht. Luit Bührman was de uitvinder van een nieuw procédé dat moest dienen dienen om te velde op snelle wijze handgranaten te kunnen vervaardigen van allerlei toevallig aanwezig materiaal. Reeds eenigen tijd was men bezig hier mede proeven te nemen, waarbij ook de vorige week een ontploffing plaats had. Toen werd een korporaal licht gewond. Luit. "B. wilde nog op het oogeablik, dat de granaat ontplofte, dezen wegwerpen om zijn manschappen le sparen, maar werd daarbij deerlijk getroffen. FRANSCH LEGERBERICHT. PARIJS, 17 Mei, 11 u. nra. In de streek vaii Verdun, in den sector Avocourt, heuvel 304 en tusschen Douaumont en Yaux hevige artillerie-actie. Op de overige gedeelten van het front viel niets bij zonders voor. Een Fransch luchtschip-eskader wierp bommen op' Metz-Sablon; 5 Duitsche aeroplanes werden neergeschoten. ITALIAANSCH LEGERBERICHT. ROME, 17 Mei. De vijand deed na een hevige artillerie-voorbereiding in het La- garina-dal vijf krachtige aanvallen op de hellingen ten N- van Zugna Porta Hij werd met zware verliezen teruggesla gen door. ons artillerie- en geweervuur. Ontelbare lijken van vijanden werden door de Etsch meegesleept. In de streek tusschen de Ferragnole- vallei en de Aslico werden wij gisteren door een herig, geconcentreerd geschut vuur, waarbij kanonnen van allerlei kali ber, gebruikt werden, genoodzaakt onze voorste stellingen te ontruimen In den sector van Asiago deed' de vij and in den nacht van 15 op 16 dezer een liardneklugen aanval; hij werd echter met zware verliezen teruggeslagen Verder was liet in den loop van den nacht halm. In den nacht van den 16en en den daarop volgenden ochtend deed de vijand een zeer hevigen aanval op hel front gedeelte van Val-Maggio op den Monle Collo; hij werd door een tegenaanval teruggeworpen en liet 300 gevangenen, waaronder eenige officieren, in onze han den achter. UIT DE STAATSCOURANT. Eervol ontslagen uit 's rijks dienst om gezondheidsredenen de rijkstuinbouwleer- aar J. P M. Catnman te Middelburg. UIT AMSTERDAM. De advocaat-generaal bij hel gerechts hof eischte heden in de tweede Schröder- zaak hooger beroep van het vrijspre kend vonnis 6 m. gev. wegens het in Juni "15 door bekl. geschrevene In het centrum van Europa bevindt zich een troep gewelenlooze schurken enz DÜURTE-TOESI.AG ONDERWIJZERS Het hoofdbestuur van den Ned. Bond van Onderwijzers heeft het volgende voorstel ingediend: De leden van den Bond weigeren aan le nemen liet door de regeering hun op grond van de duurtetoeslagwet op hun salaris toegelegde bedrag. Aan de leden (behalve aan hen, die dit niet verlangen;) wordt een gelijke som als zij volgens de ze wet van r egeeringswege zouden ont vangen, uit de weerstandskas uitgekeerd. DUITSCH LEGERBERICHT. BERLIJN, 18 Mei. YVestelyk oorlogstooneel. Ten Z. W. van Leus werden de hand- granatengevechlen voortgezet; 3 Eran- sche aanvallen op onze siellingen op heu vel 304 werden liedenochlend al geslagen. Bij den terugtocht over Eso.es leed de vijand in liet gemakkelijk te overziene terrein zware verliezen. Het betrof uit mal pogingen gedaan door een sterke di visie. uit blanke en zwarte troepen be staande. Een door zwakke" vijandelijke strijd krachten ondernomen aanval ten Z van den Reichackerkopf mislukte volkomen. Oostelijk oorlogstooneel. Ten O. van Ivraschnin werd een vijan delijk vliegtuig neergeschoten. Balkan-Oor logs too neel. NieLs nieuws. DUITSCH SCHIP GETORPEDEERD STOCKHOLM, 18 Mei. De Duitsche stoomboot „Hem" is Ier hoogte van Lan- sort getorpedeerd; de bemanning werd door den Zweedschen schoener „Göla" gered en naar Stockholm gebracht. Volgens „Aftenbladet" zou de gezag voerder gevangen genomen zijn. UIT RUSLAND. PETROGRAD, 17 Mei. Het Ministerie van Landbouw deell mede, dat de o.ogst van winterkoren buitengewoon goed is. BERICHTEN UIT DE TWEEDE OP LAGE VAN ONS VORIG NUMMER. DE „BATAVIER V". LONDEN, 17 Mei. De „Batavier V" is gisteren bij Kirkwall IN DE LUCIIT GEVLOGEN; vier der opvarenden zijn verdronken. De „Batavier III", die hedenavond zou vertrekken, zal in verband met de ver missing der „Batavier V" niet uitvaren. UIT DE STAATSCOURANT. Benoemd tot belasting-ontvanger le Nieuwe Niedorp J. F. liampe'- thans te Axel; werkzaam gesteld bij de Kon. Mili taire Academie en overgeplaatst bij den staf der infanterie de eersüe luitenant F. J. Reeser, adjudant van liet 14e regiment infanterie. RAADSVERKIEZING KATS. In de vacalure, ontstaan door het ver trek van den heer L. Bareman, zijn tot candidalen voor lid van den gemeenle- raad te K a t s gesteld de heeren P. de Bruine en H van der Maas. KERKNIEUWS. - Gisteren had lo Middelburg de verkiezing plaats van 22 gemachtigden in hel kiescollege der Ned. Ilerv. kerk en wel van 17 wegens periodieke aftre ding in 1916, 2 in vacatures aftredend in 1917, 3 in vacatures aftredend in 1918 en 1 in een vacalure aftredend 1919. Uitgebracht werden 901 stemmen, waarvan 3 blanco "-en 2 van onwaarde waren, zoadat 896 geldige stemmen wa ren uitgebracht en de volstrekte meer derheid op 449 werd vastgesteld. Er waren candidalen gesteld door de confessioneele kiesvereeniging „Schrift en Belijdenis de ethische kiesvereeni ging .De naam des Heèren is een sterke toren", en de kiesvereeniging voor even redige vertegenwoordiging „De Neder lands ch Hervormde Kerk". Gekozen werden ten eerste de volgende, heeren, gesteld door de drie vereenigin- gcu: L. A. van der Harst met 880 stem men en M. J. van Wijck met 891 stera men, beiden in de periodieke vacatures. Vervolgens de volgende heeren, gesteld door de ethische vereeniging en de even redige vertegenwoordiging: F. W. Boes 525, H. L. W'. Dormaar 533, N- J Dor- nmar 533, G. Gcerlse 526, II. F. Mink 521, W. J. Sprenger 517, jhr. A. A. van Teijlingén 516, allen in de periodieke aftreding. Vervolgens nog voor de perio dieke aftrediug de volgende heeren, ge steld door de ethische en de confessio neele Kiesvereeniging: W. J. Braber 496, L. Dekker 195, J. Hackenberg496, A. G. van der Hooft 196, Ch. de Jong 106, P Koole 496. C. C. Mantz Jr. 496, D de Vries 197. Ook voor de andere vacatures werden gekozen de gezamenlijke candidalen van de confessioneele en ethische kicsvereo- niging en wel ~de volgende heeren af treding 1917 J: Dronkers, 198; aftreding 1918 A. Faro, 199; A. Langpbeeke 496

Middelburgsche Courant | 1916 | | pagina 2