WJor dit vak en de raad bestooi dien overeenkomstig. Het voorstel van burg. en weth om in de plaats van den heer D. Buijze, am wien als gemeentegeneesheer wegens ver trek eervol ontslag is verleend, sollici tanten op te roepen voor een tweeden gemeentegeneesheer, werd wederom aan gehouden en geraakte nu door aanne ming van een voorstel van dr. Van .Vcs vrijwel van de baan. Deze meent, dat, wanneer de Sluiskillenaars' zelf ook wat doen (zij schijnen voornemens eventu '1 voor een waning te willen zorgen), de kans niet is uitgesloten om tegen ceiio redelijke jaarwedde, aldaar een gen*'- heer zich te doen vestigen, wann -er men althans wil wachten met oproepen tot na de mobilisatie, daar er nu gebrek «an geneesheeren is, wiegens den milit ti- ren dienst van vele jonge dokters Hij stelde voor om de zaak tot zoolang uit te stellen, wat werd aangenomen BiKg. en weth. werden uitgenoodigd, om inmid dels dan eens' te informeeren of de ge meentebesturen van Westdorpe, Sas van Gent en Philippine er ook iets voor /ou den over hebben, daar een deel hunner gemeente ook zou profileeren van de ves tiging van een dokter te Sluiskil Het kohier van hel schoolgeld" voor de vier eerste maanden van 1916 word vastgesteld op f 539 90 Na bespreking in besloten vergadering werd besloten over te gaan tot de be noeming van een lid van wege den raad) in het bestuur der woningbouwvereeni- ging Gekozen werd de heer J J de .la ger. Hieruit mag worden afgeleid, lal de raad de plannen der vereeniging niet ongenegen is Dat hier woningnood be staat, staat ontwijfelbaar vast Een 30-UI gezinnen kan geen woning vinden. De raad hechtte er zijne goedkeuring aan, dat een commissie van bijstand wordt benoemd voor het opmaken van het kohier van hoofdelijken omslag Daar in werden benoemd de raadsleden A C Lensen en D. Scheele, terwijl als! be woner der buurt Sluiskil werd benoemd de heer A Kooman Ten sLotte werd nog besloten op nieuw pogingen aan te wenden een rijks weg te Sluiskil, leidende naar het kerk hof, die in onhoudbaren toestand ver keert. van rijkswege verbeterd te krij gen Gewezen werd op de' leemte, dal rijkswegen niet aan de schouwing door burg en weth. zijn onderworpen. Door d(en Commissaris der Koniu- gin is benoemd tol zetter voor 'S rijks directe belastingen in de geraec Ue Stptppeldijk de lieer Th A \driaansens, ter vervanging van den heer V Boeding. in wiens plaats de heer P de Gijscl eerst benoemd werd, doch die later bedankte. •Uit Zee uwsch-Vlaan deren WD Aan K Hol, doodgraver te Aarden burg, is een pensioen toegekend van t 24 Gemeenteraad van .Vlissingen Hedenmiddag om twee uur vergaderde de raad van Vlissingen onder voorzit terschap van den burgemeester. Aanwezig waren 13 leden. Afwezig de lieeren Vermaas, Merckens, Klijberg. P. G Laernoes en DuymL Er is één vacature. Alvorens de vergadering te openen sprak de voorzitter de leden als volgt toe Ik acht liet goed, om ook na het eindi gen van hel jaar 1915 in onze eerste samenkomst in liet nieuwe jaar, alvorens met onze werkzaamheden aan te van gen, een terugblik te werpen en lil de eerste plaats met dankbaarheid te geden ken dat, waar in bijna alle landen van Europa de oorlogsfakkel brandde, ons vaderland het groote voorrecht heeft ge had bij den vrede bewaard te blijven en, waar overal elders rouw en verwoesting, leed en ellende heerschten. wij rustig konden wonen en onzen dagelijkscheij arbeid verrichten, al zijn ook voor velen in ons vaderland de tydsomstandigheden kommervol en moeilijk en al werden ook enkele deelen van ons vaderland ten zeerste geteisterd door den stormvloed van 13 Januari j 1 In de omstandigheden onzer gemeente kwam weinig verandering. Door den voorzitter der Kamer van Koophandel werd de toestand van han del en nijverheid niet ongunstig ge noemd Een nieuwe industrie werd hier geves tigd door de oprichting der petroleum- en asphalt-maatschappijal is lipt jam mer dal zij tengevolge van den oorlog geen grondstof voor liaar bedrijf kan betrekken De haven-exploitatie is voor de ge meente gunstig geweest, wat te danken is aan den grooten toevoer van koleng briketten, looderts en suikerbieten. Niet alleen verschafte dit aan vele handen werk. maar ook kan van de ont vangsten f 5000 in de gemeentekas wor den gestort Ongetwijfeld zal Vlissingen als havenplaats een toekomst hebben, als de regeering ons helpt aan een ruimere buitenhaven en een groote schutsluis, be rekend op liet tegenwoordige verkeer Ten behoeve van de Belgische vlucht- Gelingen in wier onderhoud moest wor den voorzien en wier aantal in het be gin des jaars nog 500Q bedroeg, trad hier een regeeringscomité dp. Voor hen werden aan den Singelweg barakken gebouwd, die evenwel weer werden ver laten, toen het wenschelijk bleek, de mees ten naar de vluchtoorden te Uden en Nunspeet over te brengen, en de schepen waarop ook nog vele vluchte lingen waren gehuisvest, naar Zierikzce, Dordt en Rotterdam te brengen. Aan het einde des jaars waren hier nog 164 volwassenen en 48 kinderen, die onder steuning genieten, terwijl hier nog vele honderden vertoeven, die in eigen onder houd voorzien Voor de Belgische kinderen werd aan de Scheldestraal een noodhulp-schipol op gericht, die door 192 leerlingen werd bezocht en waai' onderwijs werd gege ven door 2 Belgische onderwijzers en 3 onderwijzeressen. Verder werden cenige lokalen in de school Groenewoud afgestaan voor een lierlialingscursus voor Belgisch^ leerlin gen, die vóór den oorlog in België mid delbaar onderwijs hadden genoten Deze cursus begon 1 April met 26 leerlingen en 5 Belgische leeraren en vermeerderde lot 52 leerlingen, waarom besloten werd lol oprichting van een athenaeum met volledig program, zooals de Belgische re geering voor de hoogere onderwijsinrich tingen voorschrijft. Dit athenaeum begon in Augustus mei '77 leerlingen en 7 leeraren, waaronder 5 met de titel van doktor en hel aantal leerlingen steeg tot 96, die ook van buiten de stad kwamen De tijdsomstandigheden zijn oorzaak, dal wij in hel afgeloopen jaar menig maal met voorstellen moesten komen, die in géwone tijden niet zouden zijn ge daan Zoo werd door u besloten tot aankoop van 1000 balen bloem, tot het niet laten doorgaan der kermis, tot het aangaan eener tijdelijke geldleening met het rijk en het kroondomein, tot regeling der, bezoldiging van het gemobiliseerd onder wijzend personeel en de ambtenaren Ier secretarie, tot beschikbaarstelling van hoogstens 500 als premie voor liet verzekeren der risico inzake het verlee- nen van niiddenstandscredielen, tot het goedkoopcr verstrekken van cokes en tot het geven van een duurtetoeslag aap ambtenaren en werklieden der gemeen te die minder dan f 1000 verdienen Verder werd door u besloten tot split sing der 3e klasse der H B. S., tot wij ziging en aanvulling der verordening op de rangen en jaarwedden der ambte naren ter secretarie, tol uitbreiding van hel politiecorps met 1 hoofdagent en tot verhooging der jaarwedden van hel po litiepersoneel. Een belangrijk besluit was zeker hel uilgeven in erfpacht van grond aan ae vereeniging tot verbetering der volks huisvesting cn aan de woning-bouv/- vereeiiiging Lol het bouwen van arbei derswoningen inet tuinen. Eindelijk werd besloten om aan de kroon te verzoeken, het maxinium-aan- lal drankvergunningen van 66 geleide lijk terug te brengen op 54. In onzen kring kwamen tengevolge van de periodieke verkiezingen vele verande ringen. De heeren Kalbfleisch en Win kelman wenschlen hun mandaat niet ver nieuwd Ve zien en werden vervangen idoor de lieeren Dommisse en P. G- Laer noes de heer Stuart werd vervangen door den lieer van Hal, wiens plaats werd ingenomen door den lieer Duijm, ♦terwijl in plaats van den heer .Anker werd gekozen de heer van den Broek; de laatste verliet onze gemeente in November en im zijn plaats moet nog worden voorzien. Als wethouders werd in de plaats van den beer Kalbileisch benoemd de hjper M. Laernoes. Onze secretaris F S. Witteveen aan vaardde na 15-jarige werkzaamheid de betrekking van regereudaris ter gemeente secretarie Ie 's Hage; in zijne plaats werd benoemd I P. van Ros sum te Haarlem. Tengevolge van de vele bemoeiingen in zake de levensmiddelenvoorziening en het geven van vergoeding aan de gezin non der opgeroepen militie-, landweer- en landstormplichligen werden weder aan de werkkracht van de ambtenaren ter secretarie hooge eischen gesteld; met ijver en toewijding hebben zij hun werk gedaan, wat door het gemeentebestuur zeer wordt gewaardeerd. Moge liet ingetreden jaar voor Euro pa liet einde van den verschrikkelijken oorlog brengen, opdat ons vaderland en onze gemeente de zegeningen van den vrede in volle mate kunnen genieten en moge onder alle omstandigheden aan ons allen de gelegenheid gegeven worden], om met lust' en opgewektheid voort te gaan met ons gemeenscliappelijk streven lot bevordering der belangen onzer ge meente. meert te (Toejuichingen). •Do heer Van Raai te, als oudste lid in jaren, beantwoordde de rede van den voorzitter en bracht B. en W.' na mens den raad dank voor de wijze waar op zij de gemeente in dezen moeilijken lijd weten te leiden. Dok zijn woorden werden toegejuicht Medcdeelingen. Do volgende mededeelingen werden ge daan Ood Slaten hebben de beslissing over de hc «pooling voor 1916 verdaagd tot 1 April a s. Bij kon besluit is4 het maximum aantal vergunningen voor den verkoop van ster ken drank in hel klein verlaagd en vast gesteld op 54 IV heer J H. Dommisse heeft bericht, •lat hij zich met ingang van 15 Febr te Botterdam gaat vestigen en daardoor van af dien datum ophoudt lid van dcu raad te zijn. Waar dit de laatste maal was, dat de beer Dommissie in den raad aanwezig zou zijn, richtte de v o o r z i 11 e r tot het scheidende Jld eenige woorden van af scheid, Waarin hij er op wees dat de hJeer Dommisse gedurende lange jaren de ge meente als griffier heeft gediend De heer Dommisse dankte den voorzit ter voor zijn waardeerende woorden en deelde mede, dat hij, toen hij een jaar geleden zijn benoeming tot raadslid aan nam niel kon vermoeden, dat hij zoo spoedig de stad zou verlaten. Het schei den van Vlissingen valt spreker zwaar, doch de omstandigheden dwingen hjem daartoe. Het doet hem genoegen uit de woorden van den voorzitter te hebben mogen vernemen, dal zijn werk als ge meen lenaar gewaardeerd werd. Overgelegde stukken. Overgelegd werden de volgende stuk ken: Ecu schrijven van de Belgisëhe vak- vereeniging, waarin zij" subsidie verzoekt voor een te hóuden verloting. Een verzoek van den Alg. Ned. Opzich ters en 'teekenaarstoond, om de salaris sen der opzichters en leekenaars zoo spoedig mogelijk te verhoogen. Een adres van \V J Stevens, leveran cier der schoenen voor de politie in 1914 en 1915 ad f 5.50 per paar, "die er op wijst dal hij ondanks de stijging van den lederprijs met 60 °/o, de schoenen van hetzelfde model en kwaliteit heeft ge leverd Daar "hier onvoorziene oorzaken zijn, verzoekt hij een tegemoetkoming van 25 o/o boven den genoemden prijs van f 50 voor de in 1915 geleverde 62 paar dus van een bedrag van i' 341. Een verzoek van Ged. Staten, dienaar aanleiding van hel besluit der Prov. Sta ten om te Vlissingen een vaste berg- en werkplaats op te richten voor de Prov. stoombootdiensten, hel oog hebben ge vestigd op een terrein aan den Konings weg naast de cleolrisehe centrale van de tramwegmaatschappij Zij vragen dit per ceel voor 99 jaar aan de provincie in erfpacht af te slaan. Naar Ged Slaten is medegedeeld ligt het in de bedoeling der gemeente, om langs den geheelen Ko ningsweg een plankier le maken. Zij. verzoeken bij de inwilliging van hun! verzoek terstond te willen besluiten tot liet aanbrengen van eeji remmingwerk aldaar over een lengte van 100 M. met twee loopsteigers Van het bestuur van „Vreemdelingen verkeer" Le Middelburg een verzoek ter bespreking van de afschaffing der tollen op Walcheren Al deze stukken worden in handen gesteld van B. en W. 3 Van W. A. van de Waste een schrijven waarin hij mededeelt den hoogen aanslag in den II. O niet te kunnen betalen. Hij zegt destijds gereclameerd te heb ben, dal liij 14 klassen was naar boveii gesteld en niet le welen hoe nu te han delen Volgens advies van den controle,ur, die meedeelt dat adressant destijds niet binnen den daarvoor gesteldein, termijn heeft gereclameerd, zal v. d V., daar hij reeds lang in gebreke bleef le betalen, daar zoo spoedig mogelijk door een in Le stellen vervolging toe moeten worden verplicht. Voor kennisgeving aangenomen Een verzoek van het Plaats. Christ Arbeidssecretariaat, om met het oog op het voortdurend stijgen der prijzeu der brandstoffen, maatregelen te willen ne men tol het aanvragen van regeerings- kolen. Ter ondersteuning vatf hel ver zoek wijst adressant nog op de steeds dalende koopkracht der arbeiders. De voorzitter stelt voor hier niet op in te gaan, in verband met de verstrek king van goedkoope cokes. Naai' aanleiding hiervan vraagt de heer Li n de ij er of B. en W stappen wil len doen om ook na Maart goedkoope cokes te verstrekken en tegen den vol genden winter le letten op de gelegenhei 1 om goedkoope kolen aan te koopen B en W. deelen mee, dat zij op het eerste deel van 's heeren Lindeijers ver zoek acht zullen slaan. Benoemingen. Hierna waren aan de orde verschillen de benoemingen en wel ten eerste die var vier leden van de commissie van toe zicht op hel lager onderwijs Herkozen werden de heeren A. van de Sande en H. G van Grol en mejuffrouw A. D. van de Sande en in de vacalure- Moerel werd gekqzen de heer J. van der Swam De heer Van 1 vroeg van B. en W toezegging om bij yolgeïlde gelegenheden er- op te letten, dat er geen sociaal democraten in de qomuifssie zitting heb ben, waarop wethouder Auer' er op wijst, dat de raad builen de aanbeveling om kan gaan. De heer Van Raai te, die voorzitter der commissie is,/deelt mee, dal in de commissie deze kjveslïe reeds besproken is en dat zij voornemens is bij een cventucele vacature feen sociaal democraat aan te bevelen. De zitting duurt voort. LAATSTE BERICHT! BENOEMD Bij besluit van den koning van Dene marken is benoemd lot ridder der Dan- neborg-orde de heer A B. de Meijer, kon vice-consul van Denemarken le N e i - zen. UIT DEN HAAG. De Minister van Oorlog met den chef der 2e afd. van het departement majojr Muller Massis en 's Mi nisters adjudant, begaven zich heden naai' Gormchjem tot het bezoeken van hel Zuidelijk gedeelte der nieuwe Hollandsche waterlinie De 10-jarige metaaldraaier B heeft zijn 50-jarige vrouw, die sinds eenige dagen uil de echtelijke "woning was vertrok ken, na een huiselijken twist in de Twentstraat, waar zij bij kennissen haren intrek had genomen, met een mes in den rug gestoken, waarna zij overleed. De metaaldraaier werd gearresteerd De opperbevelhebber van Land- en Zeemacht zal zich bij de begrafenis te Nieuwediep van den door de torpedo- cnlploïfing le Vlissingen omgekomen kor- poraal-machinedrijver J. Havers, doen vertegenwoordigen door den kapitein Ier zee Coops, chef van het bureau van den Marinestaf De nieuw-benoeuide Minister van Financiën mr. dr Van Gijn. heeft gisteren bij den voorzitter der He Kamer zijn op wachting gemaakt. TWEEDE KAMER De voorzitter deelt mede, dal door de Centrale Sectie is besloten na afhandeling van het eedswetje de belastingwetten vóór de Grondwetsherziening in de afdeelingen te onderzoeken en a.s. Dinsdagjochtend het wetsontwerp, waarborgende dat Ne derland voldoende beschikking oversche pen blijft houden Bij de voortzetting der discussies over het eedswetje betoogt de heer Rutgers, dat door facullaliefstelling de eed aan be- teekenis verliest, waar de eed is een waarborg voor de waarheid is een facul tatieve eed een facultatieve waarborg. De praktijk van de rechtspraak inzake ongevallenverzekering bewijst, dat slechts bij uitzondering bezwaar wordt gemaakt Legen de eedsaflegging. Voor die uitzonderingen dieait een rege ling te worden gemaakt als voor ge moedsbezwaren in de Leerplichtwet is nergelegd Bij authentieke acte dient een verkla ring omtrent die gemoedsbezwaren te worden vastgelegd. Alvorens een amendement in te dienen, zal spr. eerst de houding der linkerzijde afwachten. De heer Schim van der Loeff brengt rapport uit over het adres-Van Aalst c. s en stelt namens de commissie voor de verzoekschriften voor, over te gaan tot de orde van den dag. Aldus wordt besloten. BEURSBERICHT. AMSTERDAM, 2.29 u. 5 o,0 Nederland 101 vijftien zestiende; 2i/2 o/0 Nederl \Y Schuld 581/2; 3 o/0 do. Oblig 681/2. 4 0/0 Russen 588/, K011. Petrol. Aand. 537; Gecons Holl. 184- 180; Amstèrd. rubber 187; Nederl. do 61; Ned Amerik vaart 392- 393; Nieuwe do 381—383; Kon. Holl Lloytl 190—192; Kon. Ned Stoonib M. 201 203. Prolongatie 22% 0/0. Anaconda 17-lJ/s; Steels 79(4Denver 12Va Erie 36; Miss' "Kansas Texas 6V. Car Foundry 57s/s; Hide Leather 50',/j, Common Marine 17Prefered do ~2i/j Cert, v Obl d.o 89i/e; Maxwell 25V,; Cigars 56; Studebaker 146; Southern Shares 20'/,. Scheepvaart willig. VROUWENKIESRECHT De S. D A P. zal van half Maart af tot half April een vrouwenkiesrecht- maand houden, waarin alle afdeelingen der partij een openbare vergadering zullen houden, betrefefnde lietalgemeën vrouwenkiesrecht in de Grondwet. Verder zal op 2en Paasclidag een vrou wendag worden georganiseerd. DE OVERSTROOMING. Een geweldige stroom water dringt de laatste dagen door .den doorbraak bij Uil- dam naar binnen. Een tjalk met rijshout die in zee kig, werd gisteren los gerukt en naar binnen gesleurd. Met groote moeite werd hot schip terug gebracht. SCHEEPVAARTBELANGEN Op uitnoodiging van een voorloopig Comité, bestaande uit de lieeren A D. Muller, hoofd-inspecteur der Scheep vaart, mr. Van Dam, eere-voorzitler van den Rijnschippersbond. Franken, inspec teur van de Drankwet, dr. Van der Vorm, voorzitter van de Nederl. vereeniging voor scheeps-bevrachting, en mr De Klerk, ainblenaar bij liet departement van Landbouw, waren le Utrecht bijeen geroepen de afgevaardigden van den .VI- gemeenen Rijnschippersbond, van de Ver eeniging Schultevaer, van de Friesche federatie van schippers, de algemecne bevrachtingsvereemging, de scheeps-be- vrachliugsvereeniging „Eendracht", bene vens enkele vracliters. Deze bijeenkomst had tot doel', te ko men tot de' oprichting van een vereeni ging, beoogende hel tegengaan van mis bruiken bij de bevrachting van schepen en hel bevorderen van de scheepvaart- belangen. De voorzitter van hel voorloopig Co mité, de heer Muller, zétte in zijn ope ningswoord uiteen, dat de concept-statu ten, waarmede men, naar hem bericht werd, in beginsel medegaat, artikelsge- wijze moeten worden behandeld. Daartoe werd vervolgens overgegaan. EEN ZEPPELIN Uit Tilburg wordt gemeld dat men daar gisteravond 8 uur op geringe hoogte een Zeppelin waarnam, het geronk dei- motoren was duidelijk hoorbaar. Zij ver dween in Westelijke richting BRIAND.S ZENDING LONDEN, 11 Febr, Uit Milaan wordt aan de „Daily Telegraph" geseind, dat men als resultaat van Briand's zending verwacht, dat Italië troepen naar Saloniki zal zenden. Verder vcrwi-ht men de instelling van een gecombiueer- den diplomatieken raad dei' geallieerden te Parijs, alsmede deelneming van Italië aan den munitie-aanmaak GEVANGEN GENOMEN. PETROGRAD, 10 Feb Een afdeeling Kozakken heeft bij Kerudje den t'urk- schen gezant lo Teheran, den Oosleu- rijkschen militairen attaché en twee ont vluchte Oostenrijksclie krijgsgevangenen gevangen genomen. ESSAD PASJA. WEENEN, ll«Febr. Essad Pasja is met zijn -Ubaneezen le Wallona aangekomen. BOELGAARSCil-ROEMEENSCH GRENS GEVECHT. BERLIJN, 11 Febr. Uil Boeda-PeslU wordt gemeld dal eenige Boelgaarsrii? matrozen die op de Donau werkzaamhe den verrichten, door een vergissing oi> hel Roemeensche deel der rivier k.va men. De Roemeensche grenswacht eischic dal zij zich zouden verwijderen, en scho ten, waarop de Boelgaarsche raatrozen te rug vuurden. "GARRISON AFGETREDEN. WASHINGTON. 11 Febr Garrison, de Minister van oorlog, is afgetreden we gens de tegenkanting in het Congres on dervonden door zijn voorstel tot uit breiding van het territoriale leger. Ook de onder-secretaris van oorlog is afgetreden. IDqakom-.n Mclit<;n. GEMEENTERAAD VAN VLISSINGEN. De raad besloot heden o. a nog: tol doortrekking van de strandinuor langs liet Grand-hoLol .lot aan den (Tap voor dit hotel.' Lol verhooging van 'He aanvangsjaar- wedden van den inspecteur en adj in specteurs van politie met f 100: Lot het inwilliging van liet verzoek der „Schelde" om een terrein in erfpacht ar te staan voor opslagplaats van materialen tot het verleenen aian de coöperape „Boaz" van een aanvullingsgaraulie op de vanwege de regeeringscommis'sie toog >- vanwege de regeeringscommis'sie toege stane credieten en tol verlenging van den termijn voor den duurletoeslag, UIT VLISSINGEN. Onze correspondent le Vlissingen meldt dal hel op de eerste pagina voorkomende herichl inzake de prov. boot „Zeeuwsch- Ylaanderen" berust op een misverstand. EEN ZEEGEVECHT. BERLIJN, 11 Febr Officieele. I11 den nacht van 10 op 11 dezer stie len onze t orpedoboioten bij Doggersbank op 120 zeemijlen ten Oosten vaji de Eai- gelsche kusl op verschillende Engelschle kruisers, die op de vlucht gingen. Ouze boolen begonnen de vervolging, boorden den nieuwen Engel se h e n kruiser „Arabic in den grond en troffen een anderen kruiser met een torpedo Wij redden den com mandant van de „Arabic" benevens 2 officieren en 21 man Wij leden noch schade nóch verlie zen. DUITSCH LEGER BERICHT BERLIJN, 11 Febr. Westelijk oorlogstooneel Ten Noorden van Vimy deden de Fran- schen tot 4 maal toe een poging hurt verloren Loopgraven te heroveren; al hu 1- ne aanvallen fnisluklen. Ten Zuiden van de Somme konden rij niets van hun verloren terrein heroveren Aan de Aïsne en de Champagne leven dige artillerie-gevechten Een onzer kabelballons isi onverwaeh's losgerukt en bij Vailly over de vijand 1- lijken linies gedreven Oostelijk oorlogstooneel Ten N. van het Driswiatymeer werden aangevallen van een sterke Russische at- deeling afgeslagen Balkan oorlogstooneel Niets nieuws'. BERICHTEN UIT DE TWEEDE OP LAGE VAN ONS VORIG NUMMER HONDERDJARIGE OVERLEDEN. Te Re nesse overleed Dinsdag de oudste inwoonster, mej. wed de Oude geb Kosten, die het vorige jaar haar lOlsten verjaardag mocht beleven GRIEKENLAND EN BOELGARTJE ATHENE, 10 Febr. De Grieksche bla den zijn zeer verontwaardigd over de ver klaring van Radoslawow, die gozegd heeft dat alles wal Boelgarije veroverd heelt, van de Egeische Zee tot aan de Dcnau, Boelgaarsch zal blijven.

Middelburgsche Courant | 1916 | | pagina 2