farine\ I rzr lactee^i NESTLÉ AdvertentiëiL THERMOMETER EN VERWACHTING. 30 Jnni. Thermometer albier 8 a. vm. 64 .gr., 12 a. 69 gr., 3 u 68 jr. TelegtaSscbe mededeeling van het Kor, Meteorologisch instituut te De Bilt volgens de waarnemingen van heden ochtend Hoogste barometerstand 759.1 te Karlsruhe. Laagste 753.0 te Memel. Verwachting tot den avond van 1 Juli. zwa'-ke tot matige wind uit Westelijke richtingen, zwaar bewolkt tot betrokken, waarschijnlijk enkele regenbuien, zelfde temperatuur. BUITENLAND. lit: DE OORLOG. De toestand. kleine waarschuwing om te be ginnen. Men late zich door hel weinig boeiend, ■hel. mag hel wreede woord er uit?, 'vervelend karakter van den loopgraven- sirijd in het Westen niet misleiden om trent dc waarde daarvan voor de beëin diging van den oorlog in 1 algemeen. In ■Frankrijk zal, dat gelooven we nog steeds dc huidige worsteling moeten worden uilgevochten. Een bewijs uil het ongerijmde is daar toe gemakkelijk bij te brengen liet slaat toch vast dal de Russische weermacht niet te verpletleren is. Zeker, het leger van het tsarenrijk kan door de herhaalde aderlatingen, waaraan de bondgenooten uit midden-Europa hel nu reeds hebben onderworpen, wat het aantal manschap pen zoowel als kanonnen aangaat, dusda nig worden verzwakt, dat een Russisch of fensief onmogelijk wordt, maai' in dat ge val zou generaal Nicolaas Nicolajewitsj immers de eruglrek-methode kunnen loe passen, die ten opzichte van Napoleon's „grande- armee" doorslaand succes had. De legers van von Hindenburg, von Mac- Icensen en aartshertog Frederik hebben toch dc eigenlijke verslerkingenlinies op Russischen bodem zelf nog niet aangetast Naar men weel, was zoowel het deel van IS' W Polen en Koerland, dal de Duitsche troepen bezetten evenals Polen bewesten de Weichsel onverdedigd, wal doode weermiddelen aangaat. We hebben .vroeger al eens uiteengezet, hoe de Russische vestingen- en verster kingen reeks Ven Z en Z O. van West- en •Oosl-Pruisen's grens werd ontwoipcn -overeenkomstig den loop van de daar vloeiende rivieren. En deze linie is nog onaangetast. Hoe lang, om een voorbeeld te noemen, bedreigen de Duitschers niet reeds de Russische vesting Ossowitz, dicht bij de Duitsche grens! Reeds werd ze met zwaar geschut beschoten. Tocli is ze nog steeds in Russisch bezit. Nu is het waar, dat voor 'toogenblilc' 't genoemde deel van 't onmetelijk front den aanvallers minder belangstelling in boezemt En evenzeer kan men vertrou wen, dat hun bevelhebbers zich ujeü eventueel in de val zullen laten lokken, waar Napoleon zijn eersten ernstige» te genslag leed, gesteld, dat de Russen de val zullen zetten en dus de bondgenooten ïand-inwaarts zullen lokken Het meest waarschijnlijke dunkt ons, dal, als de laatste geheel Galicië vol komen van -tegenstanders gezuiverd zullen hebben, zij zich daar voornamelijk tot een verdedigende houding zullen bepalen en hun volle stootkracht tegen Frankrijk zullen aanwenden Wellicht zal dan le vens aan de Bzoera de strijd om de ver overing van Warschau herleven en wordt door Berlijn de oorlog aan Italië ver klaard Maai' voor laatst genoemde handeling bestaat voorloopig niet de minste moodza- te hinderlijk was, maai' dat de volhar ding der Italiaansche troepen niet leed later werd dit laatste nog eenige ma len herhaald ten opzichte van regen, mist enz. Kunnen de "Oostenrijkers het aasv de grenzen van Trente, Karinlhië en bij de Izonso voorloopig nog wel alleen bol werken, men vergete niet, hoe in het Oosten de versterking met Duitsche korp- eerst de mogelijkheid lieeft gescha pen tot een zegevierend terugdringen van den Rus Maar waarschijnlijk zal het Ita liaansche ,oorlogstooneel als van den tweeden rang beschouwd blijven Slagen de bondgenooten erin, den Italiaanschen opmarsch te sluiten, dan zijn von Fal- kenhayn en keizer Wilhelm ongetwijfeld al leer tevreden. Voor hel volvoeren van de reeks over winningen in Galicië hadden de Duitschers volgens officieel bericht uit Petrograd troepen aan België onttrokken. Ok' is dus Engeland, Frankrijk en den Belgischen soldalen alles aan gelegen, in hel Westen een beslissende doorbraak te bewerk stelligen, voordal Duitsche versterkingen weer uit hel Oosten kunnen worden aan gevoerd Daar nu de Engelsche vloot evenmin als de economische kracht van dit land naar mensclielijke berekening gedurende dezen oorlog te verpletteren is, volgt' uit hel bovenstaande, dat het voornaam ste oorlogstooneel blijkbaar Frankrijk blijft. Wat hel front in Galicië aangaat, daar zijn de bondgenooten na een betrekke- 1 ij ken stilstand van eenige dagen weer met groote schreden of liever: sprongen, voorwaarts gekomen. Kamïonka, N O van Lemberg, werd bereikt. Deze stad ligt aan Boeg, aan welke rivier de Russen waarschijnlijk nog eens zullen trachten stand te houden Reeds trokken ze ten N. van genoemde stad daarover terug. Ciechanof. ook meermalen in den laalslen lijd genoemd, ligt 35 K.M Westelijk van Rawa Roeska Terwijl von Mackensen's heerscharen Oostelijk van Lemberg zich naai' het O bewegen, drijven de bij Rawa Roeska staande bondgenooten den vij and naai* het N. terug. Daar staan de eerste reeds op Russischen bodem. To maszof, uit de eerste fazen van den krijg bekend, werd er bezet. KORTE OORLOGSBERICHTEN. - Volgens de „Temps" zullen alle in richtingen van hooger onderwijs in Bel gië gesloten blijven en is het, in weerwil van pogingen tot overreding der Duitsche overheid, zeker, dal noch de vrije uni versiteit van Brussel, noch de katholieke universiteit van Leuven vóór het einde van den oorlog de lessen zullen hervat ten. Wal de rijlcs-hoogeschool van Luik be- respondenl te Stockholm een verhaal do wereld in, door den Zweedschen (ge neraal Hjalmarson gedaan Deze heeft bij een reis door Siberië Oosleurijksche krijgsgevangenen bij het watertransport gezien Ze werden door soldalen "mei zweepen bewaakt. Een der gevangen sol daten toonde den generaal op den arm lange bloedige slriemeri, door zweep slagen veroorzaakt. De Duitsche krijgsgevangenen werden nog slechter behandeld Bovendien leden ze honger We wijzen er uitdrukkelijk op, dal dit bericht in tegenspraak is anet liet nieuws tot nu toe gewoonlijk over hel lot vsn Duitsche krijgsgevangenen in Rusland door Duitsche bladen verspreid De Engelsche regeering heelt een Witboek uitgegeven aangaande de be handeling van Engelsche krijgsgevange nen in Duitschland en van Duitsche krijgs gevangenen in Engeland Daarin wordt T voorgesteld ,dal de behandeling van de Engelscheu in Duitschland zeer hard is geweest - Het Noorsche Storting Parlement) zal naar de „Korr. Norden" tc Berlijn seint, aan de regeering eerlang het voor stel doen om een Noordzee,--conferentie te houden, waaraan behalve de Scandina vische stalen, ook Nederland zal deelnemen Deze conferentie wordt een voortzelf ling van de drie koningenconferenlic te Malmoe en beoogt, lol rechtvaardige be trekkingen te komen in zake de scheep vaart m de Noordzee voor de neutrale staten Aanleiding' tot dit voorstel heb ben de Engelsche represaille-maatrege len jegens Zweden gegeven Tusschen de Zweedscbe en Noorsche ministers van builenlandsche zaken is hel reeds tot overeenstemming gekomen De Deensche minister van biiitenland- sche zaken heeft principieel in het voor stel toegestemd. Naar de „Kölnische Volkszeitung" meldt, beval de „Corriere d'Ilalia het verslag van een gesprek met kardinaal Gasparri, den pauselijken secretaris van staat. Gasparri zei, dat de Parijsche jour nalist Lalapie, in het verslag van zijn gesprek met den paus in de „Liberté", verscheiden belangrijke beweringen van den paus eenvoudig heeft verzonnen. De paus zoomin als Gasparri heeft een brief van den Duitschcn gouverneur-generaal hl België von Bissing ontvangen Ook de woorden: Dal is onder Pins Xgebeurd, heeft de paus niet uitgesproken Om den paus voortaan voor dergelijke 'beklagenswaardige onbescheidenheden te behoeden, zal de paus zoolang de oor log duurt geen journalist meer ontvangen. Een to New-York verschenen offi- cieele statistiek bevestigt naar t oordeel van den Reuter-correspondcnt aldaar, ten volle Bertram's bewering, dat de Ameri- erwoede aanvallen der Duitschers afge slagen Het vijandelijk leger aan de Dnjestr dat versterkt was met nieuwe troepen trachtte door zeer hevige aanvallen on zen terugtocht in de richting van de Gni- lia—Lipa in verwarring te brengen. Dit mislukte echter en dc vijand leed zware verliezen Op het Kaukasische front trachtten de Turken in de richting van OUv de stel lingen ten Zuiden van Khorkh aan te vallen en naderden tot op 50 pas onze loopgraven, waarop zij onder groote ver liezen onder ons juist gericht vuur moes ten tffdeinzen Onze troepen verdreven de Turken uit hun loopgraven op den Derghydagh en dwongen hen nog verder naar het Oosten terug te trekken, Den 27en viel liet Turksche 24e regiment in fanterie met behulp van artillerie twee maal zonder succes den Derghydag aan en leed zware verliezen. Zij, die zlcbh ebben aangemeld, docli wegens ziekte verhinderd waren aan het onderzoek deel te nemen, kunnen zich 29 Juli 1915 wenden tot den In specteur der Infanterie met hel verzoek om alsnog in de eerste helft van Augus tus 1915 het onderzoek tc ondergaan, hetwelk op Dinsdag 10 Augustus 1915 aanvangt. De Burgemeester voornoemd, P. DUMON TAK. Ingezonden Mededeelinpn I In het (KINDERI1IEEL) In ledero Apotheek of drogisterij voorhanden het beste Voedingsmiddel Voor Kinderen BEKENDMAKINGEN treft, beschouwt men het overbodig haar komische uitvoer naar onzijdige landen te heropenen, daar de groote meerder- geen schade heeft geleden door de En- hei d der studenten aan het front staat ggische blokkade en dat het grootste deel en de meeste builenlandsche studenten toeneming van. den onzijdigen handel Russen zijn, die thans niet in België kunnen vertoeven Wat de hoogeschool aangaat van Gent, wordt hel bevestigd, dat baron von Bis sing aan een groep Flaminganten de ver- vlaamsching' dier school zou hebben be loofd Er wordt zelfs aan toegevoegd, dat hij hoopt©, de school vóór hel eind van hel jaar te openen, doch dat het hem uiterst moeilijk blijkt, het leerarcn- personeel bijeen te krijgen In het Engelsche Lagerhuis heeft minister Long liet wetsontwerp ingediend, waarin de regcering voorstelt een regis ter aan te leggen van alle mannelijke en vrouwelijke inwoners van het koninkrijk tusschen 18 en 65 jaar. De minister ves tigt in zijn toelichting de aandacht op het belang om de nijverheid en de finan ciën des lands opi peil te houden Het ont- tusschen Amerika eenerzijds, Skandina- vië, Nederland. Italië en Zwitserland an derzijds, is ten goede gekomen aan Duitschland en Ooslenrijk-Hongarije Lelijkheid. De tlaliaansche krijgsmacht jwerp zal de middelen verschaffen om de maakt waarlijk niet anders dan een droe- j grootste opbrengst der nijverheid met de vr>S figuur, of hoort men liever de Oos-1 geringste Rosten te verkrijgen. Voor het tenrijkers weten den vijand tot werke- welzijn van den staat zal van alles par- loosheid te doemen? En de waarneming tij worden gelrokken De insclirijvings- van dit feit is te verwondelijker, daar me- biljetten voor het register zullen de vraag nigeen, toen Italië zich naast de nlogend- bevatten of men zich vrijwillig ter be- heden van de Triple Entente stelde, gie- schikking wil stellen voor anderen ar- dacht zal hebben, dat dit voor Duitscht- beid, dan waarin men thans werkzaam l""1 1 is, en voor welken men zich bizonder geschikt acht De Fransche Kamer van afgevaar digden heeft onder den naam .Wei van Dalbiez" een reeks schikkingen getrof fen ter aanvulling van de reeds ge troffen maatregelen tot vermeerdering van den aanmaak van oorlogsinaterieel De wet lieeft ten doel om de beschik king te verkrijgen over sfte fabrieken die voor hel leger werken en over al hel personeel dal noodig is om een maximum opbrengst te verkrijgen. In elk district wordt een of meer* commissies ingesteld, bestaande uit een gelijk aantal werkgevers en werknemers onder voorzitterschap van een vertegen woordiger van den minister van oorlog. Deze commissie zal een aantal personen aanwijzen die voor hel werk de ge schiktheid bezitten. 'Zij die reeds zijn aangenomen en de geschiktheid missen, zullen worden vervangen land en Uostenrijk het begin van het einde beteekende. Niets is minder waar. Tegelijk met dit optreden van een nieuwen tegenstander viel immers ongeveer de aanvang van de groote doorbraak van Duitschers en Oostenrijkers door de Russische linies aan de rivieren Dunajec en Bialla; een grootscheopsche opmarsch, die West-, midden- en nu reeds een deel van Oosl- Galicië overstroomde en nog steeds op; gang is. Van verzwakking bleek bij de bondgenooten ten gevolge van tlalië's trouwbreuk geen spoor Reeds kondigde generaal Cadorna, de opperbevelhebber der krijgsmacht van laatstgenoemd land, onder veel mooie woorden aan. dat hij voorshands defen sief zou optreden Een heele teleurstelling voor de warm bloedige en spoedig terneergeslagen Ita lianen 1 Wie zich eenige kennis des on derscheids bij het lezen van officieele be richten verworven heeft, zal den onmis kenbare» verlegenheidsLoon in de com muniqués uil Rome hebben opgemerkt Deze waren niet steeds van komische kracht ontbloot. Het behoeft niet 'tewor XoiegpammeR. Hedenochtend door ons ontvangen, doch niet gebulletineerd. FRANSCH LEGERBERICHT. PARIJS, 29 Juli 11 uur. In de Voge zen hebben wij alle stellingen ten Oos ten van Metzéral, die wij vroeger bezet hielden, heroverd. SIR EDWARD GREY LONDEN, 29 Juni Sir Edward Grey is te Londen teruggekeerd en zal dezer dagen zijn functie aan het ministerie van buitenlandsche zaken weer hervatten- OOSTENRIJKSCH LEGERBERICHT. WEENEN, 29 Juni Off. In Oostelijk Galicië is het leger der bondgenooten lot aan de Gnilia -Lipa en de Bug bij Kamionka doorgedrongen Op de in deze liuie staande Russische t roepen werd gis teren een aanval gedaan Burgszty werd gisteren genomen. Een sterke vijande lijke legermacht, die bij Sileh ten N W van Kamionka stond, werd in den afge- Joopen nacht met zware verliezen terug geslagen Ten Noorden van Rawa Roess- ka en ten Noorden van Cieszanof dron gen de troepen door op Russisch ge bied. Tomaszof is in onze han den. Hedennacht ontruimde de vijand zijn stellingen aan den Noordelijken ever van de Tanef en van de San en begon den terugtocht in N. O richting hij wordt overal vervolgd In Polen aan den Dnjestr is de toe stand dezelfde gebleven STEMMING VOOR DEN GEMEENTERAAD. Dc Burgemeester der Gemeente Mid delburg brengt ter openbare kennis, dat op Dinsdag, den 13 Juli aanstaande, des morgens acht tol des namiddags vijf uren, de stemming zal geschieden ter vervulling van twee plaatsen in den ge meenteraad, (Ille Kiesdistrict) De candidalen, in alphabelische vol; de, zijn L van Ande]. W P. Cornelisse J A. Vertregt Terwijl bij enkele candidaatstclling zijn gekozen tot leden van den Gemeenteraad (Ie Kiesdistrict) de heeren G J. Spren gen en J. Adriaanse, en tot leden van den Gemeenteraad (lie Kiesdistrict) de heeren C. Boude- wijnse en A A. van Teijlingen Tevens wordt de aandacht gevestigd op artikel 128 van het Wetboek van Strafrecht, luidende ,IIij die opzettelijk zich voor een ander uitgevende, a an een krachtens wettelijke voorschriften uitgeschreven verkiezing deelneemt, wordt gestraft met gevange nisstraf van ten hoogste één jaar Middelburg, den 29 Juni 1915 De Burgemeester voornoemd, P. DUMON TAK. PUBLICATIE. De Territoriale Bevelhebber in Zeeland enz ter standplaats Middelburg; Gezien de Koninklijke Besluiten van 29 Augustus 1914 (Staatsblad no. 435(>, van 8 September 1914 Staatsblad no •148 en van 11 Februari 1915 (Staatsblad no 81), waarbij de gemeenten in de Pro vincie Zeeland zijn verklaard „in Staat van Beleg"; Gelet op artikel 22 van de Wol van 23 Mei 1899 (Staatsblad no. 128); Steil bij deze de navolgende verorde ning vast. Artikel 1 Op Vrijdag, den 2en Juli 1915, of een der volgende dagen, zullen uabij den spoor wegdam door het Kreekrak schietoefe ningen gehouden worden, gedurende wel ke het verboden is, zich te bevinden in den Eersten Bathpolder, ten Noor den van den Spoorwegdam. in den polder, bekend als Nieuwe- of Hoogewaardsche polder, op de slikken en wateren ten Noor den en ten Zuiden van voornoemden spoorwegdam tol aan de ter waarschu wing geplaatste roode vlaggen. Artikel 2 Wanneer schietoefeningen gehouden worden, zal 'dit aangeduid worden door roode vlaggen, geplaatst in de Oosler- Schelde ten Noorden van den in artikel 1 genoemden spoorwegdam en op de oevers van het watergebied ten Zuiden van dezen Artikel 3. Overtreding van deze verordening wordt, ingevolge art 43 van de Wet van 23 Mei 1899 (Staatsblad no. 128) gestraft niet hechtenis van ten h,oogste een maand of geldboete van ten hoogste drie honderd gulden Uitgegeven te Middelburg, den 29en Juni 1915 De Territoriale Bevelhebber in Zeeland enz. BROCX WAARSCHUWING. Art ille rie-Sch ie toe feninge n De Territoriale Bevelhebber in Zea land enz waarschuwt een ieder tegen hel aan raken van niet gesprongen artillerie-pro jectielen, zijnde zulks levensgevaar lijk Van het vinden van dergelijke projec tielen moet onmiddellijk kennis gegeven worden aan den Burgemeester ter plaat se of den Kantonnements-commandant te Krabbendijke. Schijven, vlaggen, overblijfselen van ge sprongen projectielen zijn Rijkseigen dommen, waarvan het ontvreemden straf baar is volgens de Wet. Middelburg, 29 Juni 1915 De Territoriale Bevelhebber in Zeeland enz BROCX Von Bethmann Holhveg, de Duit*- schc rijkskanselier, en Von Jagow, de Duitsche minister van buitenlaudscho den gezegd, hoe de Italiaansche staf het zaken zijn weder uil Wieenen vertrokken, niettemin hoog ernstig meende. Men kreeg nl uit die verslagen den indruk, Terwijl omtrent de oeliandeling die dat de soldaten van Victor Emanuel eer Engelschen, Russischeu en Franschen leS®n ('e natuur-eleincnten dan tegen de krijgsgevangenen in Duitschland te oeurt Op het Italiaansche oorlogstooneel is ook gisteren niets veranderd De vijand rerschoot wederom veel munitie op het bruggehoofd van Görz RUSSISCH LEGERBERICHT. PETROGRAD, 29 Juni In de streek van Sjafli sloegen wij zwakke aanvallen der Duitschers af Aan de fronten van Njemen en Naref en aan den linkeroever van de Weich sel is het rustig. De druk van talrijke vijandelijke le gerkorpsen op het gelieele front aan de Veprz-bronncn en ten W. van de Bug duurt TER VISIE-LIGGING OPGAVEN VAN CANDIDATES De Burgemeester der Gemeente Mid delburg maakt bekend dat de bij hem ingeleverde opgaven van Candidaten voor de op heden ge houden verkiezing, Ier vervulling van zes plaatsen in den Gemeenteraad, evenals de door hem opgemaakte processen-ver baal van sluiting der candidatenlijsten, ter gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage liggen; dal afschriften dier stukken aangeplakt en tegen betaling der kosten verkrijg baar zijn Middelburg, den 29 Juni 1915 Dc Burgemeester voornoemd, P. DUMON TAK MILITIE. Onderzoek betreffende Voorg■oefendheid. De Burgemeester der Gemeente Mid delburg, maakt hekend, dat op Dinsdag den 27 Juli a s. zal aan vangen, het onderzoek tot het verwer ven van het bewijs betreffende liet vol doen aan de eischen der voorgeoefend heid, bedoeld in art. 70 der Mililiewet Bedoelde eischen zijn vastgesteld bij Koninklijk besluit van 17 Juni 1912 (Staatsblad no 1S8. Hel wordt gehouden 'in de volgende garnizoensplaatsen Leeuwarden, Assen, Kampen, Arnhem, Utrecht. Amsterdam, Helder, 's Graven- hage, Gorinehem, Breda en Venio. Aan het onderzoek kunnen deelnemen de ingeschrevenen, die bestemd zijn om voor de lichting van l\et volgend jaar bij do militie te worden ingelijfd Dii geschrevenen, die aan het derzoek wenschen deel te nemen, moe ten zich vóór 9 Juli a,s. aanmelden bij den Burgemeester der Gemeente, voor welke zij zijn ingeschreven. Zij moeten bij de aanmelding opgeven in welke Gemeente zij aan liet onderzoek wenschen deel te nemen Zij, die zich hebben aangemeld, doch meente, waar zij aan het onderzoek wen schen deel te nemen, moeten bovendien Goes 29 Juni. Upgaat der marktcommiss e. Boter 1 40 f 0.at 0.wet kilo Eieren f5 f 5.40 a f 5X0. Middenprjj» f 0 aan particulieren f 6.—, boter f 1 45 per K.G. Aangevoerd eieren 1200, boter 625 K.G. De opgaat vsn den marktzetter der landb. r. afd Goes bidt Boter f 0.— 0 a t 0.per kilo Eieren f 0.— f 0. af 0.per 100 stnka. Boter aan particu'ieren f 0.eieren f 0 De aanvoer voor de eierenveiling der onderrfdeeling Zuia-Beveland van d« T' .v. bedroeg 21790 stuks. De prjjs t 490 tot f 5 30 per 1(10 stuks. Groote veiliru? 400 K.G. kruisbessen f 13 r 100 K.G. 23.000 KG zwarte bessen f26.70— f 28.10 per 100 KG 11500 KG. roode bessen f 15 20 a f 16.20 per KG. Kleine veilÏDg. Aardappi len 7 a 8 et per G.Ke»«en 13a 15 ct. Kruisbe-s n 4 a 6 ct. Bloemkool 3 a 6 ct por s uk. Anrdbeien 13 a 15 ct. per KG. Hanen 40 ct per stuk. ^«...v.uiu.1. voort en hier en aan de achterhoede- jte kennen geven, of zij gedurende het on gentle Oostenrijkers te kampen hadden, valt. wordt geklaagd, met name over de stellingen in de streek van Tomaszof derzoek voor Rijksrekening legering en Heette het toch aanvankelijk, dat de hit- gebrekkige voeding, stuurt Wolff's cor- hebben onze troepen op 27 en 28 dezer voeding wenschen 'te genieten Marktberichten. Oostbukg, 30 Juni. Ter graanmarkt van heden was bijna geen aanvoer. Tarwe/16.00 17.00 havr f 15.00 a 15 25 paarde- boonen 13.25 a f 13.50. Oostberg, 30 Jnni. Eierveiling V. P. N. Aanvoer 55780 kipeieren, f 5.20, a f 5.35 per 100. '2480 eendeieren, f 5.35 a 0.per 100. 9 ganseieren t 9.00 per 100. 43 Kalkoen f 7.30 per 100. 12 Parelhoenders f 3 per 100. Boter 300* Kg. ƒ1.07» a '1.22» per K.G. 20 eenden ingehouden. 1875 - 1915 Vrjjdag 2 Juli a.s. hopen onze geliefde Oude-8. Behuwd- on Grootouders LEURUS ADR1ANUS VERHULST en W1LLEM1NA JOHANNA M1NDERHOUD hunne 40 Jarige RchtTereeniglng te her* dfnken Hunne dankbare kinderen, behuwd- en kleinkinderen. Westkapelle, Juni 1915.

Middelburgsche Courant | 1915 | | pagina 3