HarkUerieliteii. AdvertentiëiL 409"' STAATSLOTERIJ. g ■dit was de laalslc In dil verhand wordt dan aan de troepen van den hertog van Wellington bij Waterloo herinnerd, die Napoleon daar mede versloegen, of schoon ze aan den vollcerenslag van Leip zig geeu deel hadden genomen Men bemerkt, hoe de bevolking in de betrokken landen zoo doende met den tegenslag in het Oosten moet worden verzoend Natuurlijk is er ook voor die redeneeringen wat te zeggen, maar in 't algemeen ligt tegenwoordig de plicht tot overtuigen bij de kanonnen. Wie sterk slaat in den strijd, behoeft niet te be- loogen. En zoo zou die Fransche voor stelling wel eens een uitwerking kunnen hebben, tegengesteld aan die, welke dc verspreiders daarvan hoopten te berei ken. Als zij nu, ondanks de krachtigste pogingen, cr niet in slagen, dc linies der tegenstanders te splijten, terwijl deze ver zwakt zijn, hoe moet het dan gaan, als D.iilschland werkelijk zijn volle aanvals- kracht tegen Frankrijk en Engeland keert? 't Is toch duidelijk, dat het eerste Jzicli in het Westen thans tot het defensief bepaalt. En dat in den lijd, waarin het groote offensief der geallieerden begon nen had moeien zijn. Klaarblijkelijk ligt het in 't voornemen der Duïlsche bevelvoering, eerst met de soldalen van den tsaar af te rekenen. Wil racn den correspondent van de „Lo- kal Auzeiger" te Libau geloof schenken, dan zijn ze daarmee al een eind op weg. Zoowel wat hel Russische leger aan man nen-materiaal heeft, zou reeds geheel en al In 't veld staan, gedood of gevangen zijn ook de oorlogsvoorraad zou aan zienlijk geslonken zijn. De aanmaak tot vulling van de gaten in Rusland stuit op moeilijkheden. Ook in dat opzicht zou| hel opjenen van de Dardanelles, hoogst gelegen komen En wat de ver dediging in N.W Polen bij de Oostzee/ bet'-efl de aangeduide Duitsche be richtgever meldt, dal de Russen, oiu de gr00le gapingen in het uitgestrekte front aan te vullen, hun arbeidersbataljons, die in 't geheel niet geoefend zijn, ge bruiken. Maar dit blijft natuurlijk voor rekening van den dagbladschrijver. Van de tijdelijke verdunning der be zetting van het Duitsche front hebben de Franschen nu weer voornamelijk iu de Argonnc gebruik gemaakt, evenals meer Westwaarts ten Westen van de Aisne, waal- zo blijkens jeen „Nagekomen Bericht" van gisteren, Delangrijke vor deringen maakten. Aan de grens van Oost-Pruisen op "Russischen bodem is de strijd weer her leefd. Aan de San meldt de Russische staf geen verandering. Inderdaad houden de Russen aan den bovenloop van deze? zijrivier der Weichsel nog stand Zullen ze zich, daar echter kunnen handhaven, r a Przemysl in handen der bondgenoo- ten is. Het Oosleurijksche oorlogs-pers- bureau meldt, dat de Russische posities daar niet langer houdbaar zijn. Maar dat is wat anders, dan dat ze reeds werden .opgegeven. De Buitschers en Oostenrijkers hebben inderdaad te Przemysl gevangenen ge maakt en kanonnen bemachtigd Veel kan -dat echter niet zijn geweest, [n dil geval ware ons daar toch afzonderlijk kennis van gegeven. Nu leest men, dat bij Prze mysl sinds 1 Juni 33 805 gevangenen in handen der overwinnaars vielen Het krachtigst bieden de Russen meer near het Z O. tegenstand. De Proeth heb ben ze naar hel Zuiden overschreden. Daarentegen gelukte het den Oostenrij kers over de Dnjestr te komen. En on- deriusschen wordt de overDluf-methode in ae verschillende communique's voort- gezel. Gaat hel niet mei de gevangenen- cijfcrs, dan wordt ze op de lijken van vijanden toegepast, die op een bepaalde strook gronds worden waargenomen. Dm Plöken-pas ojp de grens van Italië cn Karinthië zal men gemakkelijk vinden op het kaartje, dal we indertijd van rlit gebied gaven De Oostenrijkers erkennen zelf, dat de tegenstanders op benige punten de Ison- zo. die in de Adriatische Zee uitstroomt, nadert. Hij is er dus nog blijkbaar ner gens over. De greote aanval der geallieerden op hel Gallipoli-schiereiland heeft geen aan de krachtsinspanning evenredig succes gehad. De koning van Griekenland is dood. Hij hod pleurus. Daarmee is de kans, dat Griekenland aan de zijde van Rusland zal meestrijden, vergroot Men weet, hoe hij, die gehuwd is met een zuster van keizer Wilhelm, zich destijds daartegen verzette «rtRTE OORLOGSBERICHTEN. Uit Neuzen seint men ons omtrent de „Zeppelin" boven Gent Ik verneem' nader ,dal de „Zeppelin' in het luchtgevecht met Engelsche- en Fransche vliegers in brand vloog Het gevaarte dat naar men zegt, 18 kleine gasballonnen inhield, viel op het zuster klooster van de voorstad Standsberg, dat daardoor in brand geraakte. Een der zusters sprong' met een kind dal ze wilde redden, uit een brandend vertrek. Beiden werden gedood. Een an dere, die uit de tweede verdieping sprong brak de beide beenen. De geheele bemanning van het lucht schip zou gedood zijn. Zaterdag werd, naar Havas aan de bladen seint, uit Havre gem'eld, dat het Belgische Kamerlid Fulgenee Masson (li beraal), afgevaardigde voor Bergen, door de Duitschers is gefusilleerd. De „Times" en de „Daily Mail" ves tigen de aandacht op de verliezenlijsl van gisteren welke de namen bevat van 5600 officieren en manschappen, waar van 1G70 gedood. De zes laatste lijsten van de week daarbij gevoegd krijgt men een totaal van 913 of ficieren en 20.000 manschappen, en zooals de „Times" opmcrkl, deze ver liezen maken nog maar de gewone slij tage' van den oorlog uit, zooals deze nu wordt voortgezet. De graanprijzen z'ijn in Engeland in de afgeloopen week weer aanmerkelijk gedaald, gemiddeld G pet Gustave Hervé schrijft in een hoofd artikel van de „Guerre Sociale", dat een deel der Fransche sociaal-democraten verlangt, dat Frankrijk vrede sluit. Deze zelfde groep verwijt den socialistischen ministers en het bestuur der socialisti sche partij, idat zij, aangezien zij voor de voortzetting van den oorlog zijn, een chauvinistische politiek voorstaan. Hervé verklaart, dat hij begrijpt en waardeert, dal men het verschrikkelijke moorden moede is, maar betoogt dan uitvoerig, dat volgens zijn meening van geen vrede sprake kan zijn, alvorens Duitschland overwonnen is De Fransche radicalen maken zich bezorgd, dat er een wijziging in het kabinet zal komen, strij dig met de belangen van die republiek. Aldus de „Korr. Norden" uit Berlijn. Donderdag is de Duitsche zee macht in de Oostzee, vooral aan den in gang van de Golf van Riga, bedrijvig ge weest. Den volgenden dag" trachtten de Duitschers opnieuw de kust te naderen, maar Russische duikboolen vielen beu Aan. Het Petrograder lelegraaf-agenlschap meldt, dat een Duilschb onderzeeër een Russisch transportschip tot zinkeu bracht: 32 man werden gered Drie Duitsche schepen zouden door mijnen en aanvallen van Russische duik- booten gezonken of beschadigd zijn. Zondag kon een man, die vóór den oorlog veel besproken "werd. daardoor1 ech.cr meer op den achtergrond werd geschoven, den dag herdenken, dat hij tien jaar geleden in het huwelijk trad. We bedoelen den kroonprins van Duitschland. Men weet, hoe nij te velde een leger kornmandeerl. Zijn echlgenoole loefb meest te Berlijn. Van eenigerlei feestelijke herdenking was natuurlijk geen sprake. Maar de herinnering aan wat tien jaar ge leden bij de bruiloft geschiedde, doet in dezen tijd eigenaardig aan. Ter gelegenheid daarvan had Franarijk een afzonderlijk gezantschap onder lei ding van generaal Lacroix gezonden. Ver der waren prins (tegenwoordig koning) Albeiu van België, prins Emanuel van Ita lië (de hertog van Aosta), de hertog van Connaught en de Russische grootvorst/ Michael Alexandrowilsj verschenen. Dc kroonprins is getrouwd met Cecile van Mecklenburg, wier moeder een Rus sische is. U,il het huwelijk werden vier kinderen, allen zoons, geboren. De Parijsche „Matiu" had bericht, dat Ballin, de invloedrijke directeur van de Hamburg-Amerikalijn krankzinnig was geworden. De „Neue Hamb. Ztg." zond dit be richtje aan den heer Ballin, met ver zoek zijn oordeel daarover te willen rae- dedeelen. Het blad ontving toen het vol gende antwoord: „Ik dank u zeer voor "de toezending van het Fransche blad. Ge weet toch, dat Mark Twain eens, toen de couranten zeiden dat hij dood was aan de bladen telegrafeerde: „Het bericht van mijn over lijden is op zijn minst voorbarig." Dat geljlt ook tV|Oor mijn geval. Voorloopig moet ik het bericht, dat ik gek geworden zou zijn aanduiden als iets dat op de ge beurtenissen op zijn minst vooruitgeloo- pen is. 'Ballin." De oorlogsberichten worden haast dubbel geschreven, vooral wat den nieuw- sten vijand, Italië, aangaat Op wat hun staf aan nieuws verspreidt, heeft het Ooslenrijlcsche hoofdkwartier heel wat aan te merken. We kunnen al die legend spraken onmogelijk opnemen. Zoo werd b.v. geloochend, dal, naar van Rome uit was beweerd, een Oostenrijksch luchL- schip, dat een Italiaanschen naam en de vijandelijke vlag voerde, een punt op Ilalië's Oostkust had aangevallen De on derstelling werd geopperd, dat een Ita liaan sch luchtschip de kust van hel eigen schiereiland met de Dalmatijnsche had verward I De Oosteiirijksche overheid wordt bij die gelegenheden lyrisch. De logenstraf fingen ademen een grimmig-sarkastischcn geest. Nu heet het weer, dat de Italianen in het onverdedigde Ala (Trenle) het Ooslenrijksche wapenschild van het dou,- ane-kanloor en de pet van een infante rist buit maakten. Beide zijn naar Ilalië's binnenland gezonden. De Oostenrijkers, kunnen gerust zijn San Marino, de dwerg-republiek midden in hel Italiaansehe grondgebied blijft buiten den oorlog. Aldus tenminste de ,.Lolcal Anzeiger' San Marine kan 950 soldalen op de been brengen. Konslantinopcl past zich bij Weslcr- schc gebruiken aan Ook daar heeft de politie-overheid be sloten onnoodig verbruik van brood legen te gaan De voorziening van de Turksche hoofdstad mei dil voedsel wordt nl der wijze geregeld, dat in elk huishouden; slechts één maal daags brood mag wor den gekoeld. De maatregel wordt reeds in eenige wijken, vooral in Pera toege past. Maar voorloopig houdt men op het aantal leden der gezinnen evenmin toe zicht als de hoeveelheid af te leveren brood wordt beperkt. In Lahore (Brilsch-Indië) werd le gen 81 Indiërs een proces gevoerd op beschuldiging, dat ze een samenzwering legen de Engelsche heerschappij in Indiê hadden gesmeed. Een van de beklaagden zei, dat een Duitsch vriend hem zes pisto len met automatisch laadvermogen had gegeven. Naar het heet, was het o.a. de be doeling de Britsche Iroepen en zelfs alle Europecsche inwoners af te maken. Telegrammen. Hedenochtend door ons ontvangen, doch niet gebulletineerd. FRANSCH LEGERBERICHT. PARIJS, 7 Juni, 11 uur. Ten Noorden van de Aisne verdubbelde de vijand zijn iiardnelfkige pogingen om de twee linies loopgraven te hernemen, die wij gisteren veroverden. In automobielen voerde hij versterkingen aan over een afstand van 80 K M. Hij deed hevige aanvalleu, maar werd totaal teruggeworpen, 3000 lijken van Duitschers bedekten den bodem Wij namen 150 man gevangen en maakten G mitraljeurs buit. Wij deden verscheidene aanvallen tusschen Soissons en Reims en spoten bij wijze van represaille braiden- de vloeistof op de loopgraven van den vijand bij Vauquois. Hel gevecht ten N. van Alrecht duurt met groote lievigheid voort. De artillerie schiet aanhoudend door Door convergeerende aanvallen op het centrum van het Labyrinth bereikten wij de centrale verschansing, verschillende tegenaanvallen der Duitschers werden af geslagen. Wij maakten 400 krijgsgevange nen, honderden lijken van Duitschers be dekten den grond. DE OORLOG IN DE LUCHT. LONDEN, 7 Juni. Off. Vannacht te 2 30 hebben twee Britsche aviateurs bommen geworpen op de luchtschiploods te Everi ten Noorden van Brussel; de vlammen, die van weerszijden uit de loods sloegen stegen lot groote hoogte. Het is niet be kend of er zich een Zeppelin in de loods bevond. De vliegers keerden veilig terug. OOSTENR1JKSCHE LEGERBERICHTEN. WEENEN, 7 Juni. Off. Na de, neder laag \an Przemysl spande het Russische legerbestuur in de laatste dagen alle ki-achlen in om met geweld door de Proethlinie te dringen Tegen de streek van IColomea en Delatyn speciaal wer den voortdurend nieuwe 'massa's in het vuur gevoerd. Terwijl al deze aanvallen afstieten op de taaie tegenstand van het leger ven generaal Pflanzer en den Rusr sen zware verliezen, werden toegebracht, kwamen van het Westen nog troepen van von Linsingen aanrukken Gisteren namen deze Kaloes, de streek ten Noorden van deze stad en de hoogten aan den linkeroever van de Dnjestr in bezit. Tusschen Naidworua, 'dicht bij de Wy- strika en Loinmitza sloten ónze troepen zich bij deze aanvallen aan. De gevechten ten Noorden van Prze mysl en Jaroslaf duren voort. Ten Noor den van Mosjiska moest de vijand wij ken uit ICzerniava Op zich zelf staande zwakke Legenaanvallen tier Russen wer den afgeslagen. Bij Przemysl vielen se dert 1 Juni 33 805 gevangenen in han den der overwinnaars WEENEN, 6 Juni. Uit het oorlogspers bureau wordt gemeld, dat het op het Italiaansehe oorlogsfront gelukte aaneen kleine afdeeling Oostenrijkschc troepen om op 2 Juni in de buurt van Flitsch ban de bovenloop van de Isonzo den vij and onbemerkt van achteren te naderen, in den rug aan te vallen en hem een be langrijk nadeel toe te brengen Een vijan delijke trein met voorraden een tenten kamp en een blokhuis, waar vermoedelijk proviand was opgeslagen, werden daar bij door de artillerie vernield. De vijand verloor 50 dooden en geraak te in groote verwarring. Wel snelden van alle kanten versterkingen aan, maar ons detachement s laagde erin voor 3e groote overmacht in volmaakte orde terug te trekken JWEENEN, 7 Juni Off. In het Tirool- sche grensgebied (tegen de Italianen) trad onze artillerie met merkbaar succes op. Aan de grens van Karinthië, ten Oosten van de Pluclcenpas heroverden onze troe pen gisteren Freilcoffel, dat de vijand korten" tijd in bezit had gehad In het Kragegebied duurt het gevecht voort. De Italianen moesten het plaatsje Kru ont ruimen. De vijand komt op eenige punten nader bij de Isonzo Op het oorlogstooneèl in den Balkan (tegen de Serviërs) is het over het alge meen rustig, aan de grens hebben hier en daar schermutselingen plaats. IN GALICIÉ. WEENEN. 7 Juni. Hel oorlogspersbu- reau meldt, dat de Russen thans trachtten sterke stellingen in te nemen bij Lem- berg De doorbraak der Oostenrijker.*} aan het front bij de San is volkomen ge slaagd en de Russische posities zijn daar niet langer houdbaar RUSSISCH LEGERBERICHT. PETROGRAD, 7 Juni In de streek van Sjafli duurden op 5 en 6 Juni de gevech ten voort. In de algemeene toestand is geen wijziging gekomen In den avond van 5 op 6 Juni had een arlilleriegevecht bij Ossowilz plaats. Tusschen Skrwa en Rosoka deed de vijl- and mislukte aanvallen. In de Orgio-vallei en de streek van Prasnylz hadden urlib- leriegevechlen plaats. Aan den linker, oever van de Weichsel, aan de San en Loebasefska geen verandering. In de richting van Mosjiska deed de vijand op 5 eu 6 Juni hevige aanval'en aan den linkeroever van de Wisnia en op hel front OziskiPakof—Ostrozof Bij heuvel 295 ten Z.W. van Radewits heeft een langdurig gevecht van man legen rn.au plaats gehad. Aan de Dnjestr herhaalde de vijand zijn aanvallen in de richling Micolajof niet Zonder succes viel 'hij onze bruggen hoofden bij Zidaksof aan In de streek van Durazo gelukte het den vijand in den nacht van 5 op 6 Juni ;met eenige troepen over de Dnjestr te trekken. In de Loewkarvallei sloegen wij een vijandelijke aanval af en maakten daarbij meer dan 400 krijgsgevangenen In de streek ten Westen van Kolomen gaf de vijand zijn hardnekkige aanvallen op onze troepen op en werd met groote verliezen teruggeslagen Voor het front van een onzer divisies lieten de Ooslenrijkes on geveer 5000 lijken liggen. Bij een aanval in die streek maakten wij meer dan 700 krijgsgevangenen, w. o. 20 officieren. TURKSCH LEGERBERICHT. KONSTANTINOPEL, 7 Juni. Off Aan het Dardanellenfront heeft onze artillerie bij Ari Boernoe een vijandelijke stelling vernield, uit welke bommen werden ge worpen, benevens de aangrenzende loop graven Bij Sed-ul-Bahr beloonde de uit geputte vijand na zijn laatsten mislukten aanval geen actie meer. Onze batterijen op de Aziatische kust beschoten gisteren de vermoeide vijandelijke iroepen in de buurt van Sed-ul-Bahr. hun artilleriestel lingen en munitietransporten en brachten een batterij tot zwijgen Gisteren beschoten twee vijandelijke kruisers zonder succes het plaatsje Ajane ten Z van Dikeni tegenover Mytilene Zij zonden daarop naar de haven een stoom boot met soldaten, die trachten zou dc daar liggende schepen weg te sleepen Van den oever werd daarop op de boot ge vuurd, die strandde en door de oorlogs schepen stukgeschoten werd De schepen namen de bemanning aan boord eq stoomden weg. 408e STAATSLOTERIJ. 5e klasse 13e lijst. Trekking van M nndag 7 Juni. Prijs van 1000 No. 338 932 1572 6124 7522 8827 11958 400 1339 11308 11587 h 200 2271 11205 14447 15853 17239 100 4220 5599 6996 7192 9165 9759 10652 12439 15635 PRIJZEN VAN 70. 331 1582 1597 7300 15587 NIETEN. 327 1546 6902 393 7293 15522 332 1550 6967 7208 8005 15553 1535 1559 6975 7274 15514 17536 1545 6900 6981 7276 15519 19217 12 lijst 8949 Niet. HANDEL EN NIJVERHEID. Kreeftenvangst. Men schrijft ons uit lerseke Liet de kreeftenvangst aanvankelijk veel le wenschen over, later is daar een gun stige wijziging in gekomen Zooals ge woonlijk zijn er uilersten bijv. enkele dagen geleden ving een visscher op één dag •voor f 100, zijn buurman op een aangren zend perceel niets. Maar óver 't geheel is de vangst zeer bevredigend. De prijzen zijn ook mooi. Die op contract leveren maken f 1.60 tot f 1.75, anderen f 2 75 en f 2 80 per K.G. De laatsten brengen hun \yaar per scheepsgelegenheid naar Gent Op de Maandagavond door de Veiling? vereeniging „Walcheren" gehouden klei ne veiling werden de volgeude prijzen besteed aardbeien 39 a 50 cl., aardappelen (muizen) 15 a 17 ct., Malta-aardappelen 33 ct., doperwten 22 5 24 ct., peulen 40 a 48 ct.. per G.g.aardappelen (muizen) 45 5 58 cl., aardappelen (9 weeksche) 54 cl., aardappelen (poters) 35 a 46 ct kruisbessen 40 ctaardbeien f 1 43 5 f 1 85, doperwten 51 a 58 ct., peulen 70 ct., alles per 5 liter; snijbooaen 42 ct per 100 stuksbloemkool 11 a 21 ct sla i/i D/i et, komkommers 9a ct,, alles per stuk; spinazie 43 5 56 ci zuring 1 5 10 ct., andijvie (moskrul 25 28, alles per ben; postelein 20 a 35 cl., molsla 40 5 42 ct., beiden per mand je; peen 7 5 lli/2 ct., rhabarber 4 a 8 ct., rammenas 2 ct., radjjs 2 et., raap stelen 1 ct., uien 2i/a A 5 ct., pieterselie 3 5 5 ct., kervel 8 cl., alles per bos Vlissingen, 8 Juni 1915. Bij de gisteren gehouden groente- en fruitveiling werden de volgende prijzen besteed Spinazie 35 5 45 ct zuring 125 20 5ct posteleijn 16 a 27 cl.; kropsla 35 25 ct.; kervel 30 5 32 ct.; pieterselie 36 ct., alles per mand. Peen 5 a 8 ct., rhabarber 3 5 6 ct., pieterselie 4 ct, selderie 5 5 61/? ct., uien 4 5 6 ct., rammenas 3 5 li/2 ct., karoten 6 5 6iA ct., alles per bos; komkommers 11 5 li ct., bloemkool 8V? 5 21i/2 ct, beiden per stuk; eieren 71 5 73 per 13 stuks; aardappelen (muizen 50 5 56 ctpoters (muizen) 49Va 5 51 ct., kruisbessen 17 5 25 ct., doperwten 59 ct., alles per vijf kop; peulen 38 5 10 ct.. Malta-aardappelen 14i/a ct., oude aard appelen 4 cl., oude poters 3ct, alles pcr K..G; postelein 6 5 61/3 ct., aardbeien 19 5 35 ct., beiden per klein rond mandje. YuasuseE», 8 Juni h"ter 10 70 a 11 62» per j kilo. Eieren t 0.70 a f 0-b I D.- pcr 13 Btoks. Kleine eieren i 0. Goes 8 Juni. Upgaat der marktcommibf e. Boter i 1.20, f 1 80 a f 1.40 per kilo. Middenprjjs f 0,— aan part culieren ver kookt a f 0per K.G. Aangevoerd eieren 1200, boter 221 K.G. De opgaat van den oiarktzetter oer lande, va-, afd. Goes lnidt: B.ter f 0.— f 0.a t 0.— per kiio Eieren f 0.— f 0.— a f 0.per 100 stuks. Boter aan particulieren f 0.eieren f 0.—. De aanvoer voor de eierenveiling der onóerafdeeling Zuid-Beveland van de V. N. bedroeg 24880 stukB. De prjjs was f 6.60 tot f 6.00 per 100 stuks. Groote veiling 40000 K.G. kruisbessen f 11.10—f 11.70 per 100 K.G. Kleine veiling. Komkommers 10 a 11 ct. per stuk. Kropsla 1 ct per krop, oude aard f 1 per kin. Goes, 8 Juni. Wegens zeer geringe uan- roer geen noteering. Hulst, 7 Juni. Ter graanmarkt van beden was de aanvoer gering, handel van weinig beteekenis. Er werd besteed voor tarwe f 15.75 a f wintergerst 116.a f rogge i 14. haver f 14.50 a i kookerwten f 30.a t kroonerwten f bruineboonen f 25.a i witteboonen flijn zaad f a f Rotterdam, 8 Juni. Ter veemarkt van heden waren aangevoerd 1590 runderen, 324 vette kal veren, 868 Huchtere dito, 000 varkens, 172 big gen, 000 schapen, lammeron. De prjjzen waren runderen 96—76, vette kalveren 120—100, nuchtere dito 8—16, varkens 0000, licht soort 0000, biggen 1016, schapen 00—00, lammeren 0000. Boter. Aangevoerd 78 8ste tonnen, 28 16de tonnen en 178 stukken. De prjjzen waren f 60, f 58 en f 56en voor de stukken 77» a 82» ct. Eieren Beursgebouw. Aangevoerd 80127. De prjjzen waren kippeneieren f 6.508.00, e nden- f 6.25—7.10, ganzen f 8.50—9.50, kilkoen t 9.000.—parelhoenders f 6.00. handelaren f 6.75—0.00. Weenaplein. Aangevoerd 68300. De prjjzen voor kippeneieren f6.80—7.50, eenden- t 6 20 —6.30, ganzen- f10 —0.00, kalkoen- f 0.00- f 0.0. jnl. van handelaren f6.70—7.05. Schiedam. 8 Juni. Moutwjjn f 18, jenever 22, Ams'erd. proef per H. L, f235cont. zon- der fust en zopder accjjns. Opgaaf van den »Bond van Distillateurs." 1865 - 1915 Den 14 Juui hopen onze geliefde Ouders PIETER VAN LEERDAM en CORNELIA DE PAGTER hunne 50-jarige Echtvereeniging te her denken. Dat zjj nog lang gespaard mogen bljjven is de wensch van hon kinderen, behuwd-, klein-? achter kleinkinderen en verloofde. Middelburg, 8 Juni 1915. Karelsgang T 44. Heden overleed tot onze groote droef heid, onze innig geliefde Vrouw, Moeder, Behuwd- en Grootmoeder Mej. JACOBA ALL AART—DEKKER, in den ouderdom van 60 jaar. Uit aller naam H. W. ALLAART. Middelburg, 6 Juni 1915. Hodon overleed zaoht en kalm, na een kortstondig en geduldig ijjden, in den ouderdom van rniro 66 jaar, onze geliefde Mau, Vader en Grootvader M. TRAPMAN. Uit aller naam Wed. M. TRAPMAN. Middelburg, 7 Juni 1915. Heden overleed zacht en kalm, mjjn onvergetelijke Moeder Mevrouw de Wed. A. REMIJN, geb. J. W. E. DAMAN, in den ouderdom van 89 jaar. Haar eenigen zoon A. J. REMIJN. Middelburg, 8 Juni 1915. Het reserveereD van loten kan plaats hebben vóór 18 Juni aan de kantoren MOLSTRAAT F 91 en ROFAANSCHE KADE G 155. Geopend de 4 eerste werkdagen van 102 uur.

Middelburgsche Courant | 1915 | | pagina 3