LAATSTE BERICHTEN. ^acekomfn Berichten. ■ECHTZAKEN. De Hooge Raad verklaarde niet ont vankelijk het revisie-verzoek van J. B die wegens den moord te IJmniden tot 5 jaar gevangenisstraf was veroordeeld door het hof [e Amsterdam. LANDBOUW. Met ingang van heden is door den burgemeester alhier benoemd lot des kundige ter waardeering van in beslag genomen goederen welke met niet Ameri- kaansche kruisbessenmeeldauw besmette bessen in aaraking geweest z;jn, de beer G. A- J. O Wiskerke te Goes. VERSCHILLENDE BERICHTEN. Dinsdag is de Harwicliboot Cromer 4 mijl ten .V van het lichtschip Noord- llinder aangevallen door een Duitscho duikboot. Deze schoot een torpedo af ■welke miste en verdween daarop onder water. MIJ. TOT NUT VAN HET ALGEMEEN. In de gisteren te Amsterdam gehouden algemeene vergadering werd de voorge stelde wetsherziening aangenomen, even ais de voorstellen van het hoofdbestuur om het kastekort enz. te dekken Besloten werd den afgetreden secretaris den heer Bruiuwold Riedel tot aanvulling van zijn pensioen een toelage te verleenen van 474 's jaars. Nadat de voorzitter den heer Bruin- wold Riedel hartelijk had -Jank gezegd voor al wat hij voor 't Nut heeft gedaan en na een woord van dank van genoemd- den heer werd de vergadering gesloten. UIT DEN HAAG. Heden kwam de commissie van rap porteurs uit de Tweede Kamer betref fende de wetsontwerpen nopens de Djambiconcessies in het Kamergebouw bijeen, teneinde een begin te maken mei het vaststellen van het afdeelingsver- slag ,dat naar men verneemt een vrij uitvoerig stuk zal worden Op heel eenvoudige' wijze is heden per staatsspoor het stoffelijk overschot van den Deeuschen minister-resident bij ons hof de heer de Grevenskop Carsten- kjold van 's Hage naar Amsterdam over gebracht om vandaar verder over zee te- worden vervoerd naar Denemarken. UIT ROTTERDAM. Aan den Beukelsdijk is hedenochtend om 9 uur lusschen Rotterdam en Schie dam een leege goederentrein ontspoord. Een zestal wagens geraakten uit de rails. De stoffelijke schade is vrij groot. Per soonlijke ongelukken kwamen niet voor Hoewel terstond met de opruiming van het materiaal werd begonnen, ondervond het verkeer tusschen Rotterdam en den Haag aanzienlijke vertraging De trein van half elf uit Amsterdam kon niet binnen- nenkomen De reizigers moesten aan den Beukelsdijk uitstappen en de reis te voet vervolgen Reizigers voor de richting den Haag werd aangeraden, den êlectrischen trein te nemen. Om 1 uur was de weg weer vrij. STAATSLOTERIJ. •5e kÈBfise, 7e lijst. Trekking van heden Donderdag. Prjji van f 1000 No. 381 12152 400 4277 6933 12867 16548 200 2 969 94 9 6 100 958 2171 2449 5060 6862 7613 7844 9786 10143 15619 15719 16173 16488 BEURSBERICHT. AMSTERDAM, 2.07 u. Nederlandsche Staalsleening 99s/4 A 99 dertien zestiende. Indische leening 975/8 Integralen 62% Drie proc. Cert. 72 a 72 drie zestiende Russen willig 72 a 72%. Oliewaarden willig. Kon. Ned Petr. 535 Ger. Holl 169 a 172 Perlak 50ys a 511/s Zuid Perlak 62i/s a 65 Amerikanen zwakker. Steels 54Vs- Amalgamated 66V2 Denver 83/tErie 25%. Missouri 12% Southern Rail 16%. Car Foundry 52. Hide Leather 36V2- Cigars 431/2, exd. KOLONIAAL LANDBOUW MUSEUM. Heden werd te Deventer in tegenwoor digheid van Prins Hendrik het Koloj- niaal Landbouw Museum: geopend dooi den Minister van Landbouw, Nijverheid en Handel. Laatstgenoemde hield daarbij een rede waarin hij er aan herinnerde dat het ini tiatief voor deze instelling is uitgegaan van het plaatselijk Departement der Mij. van Nijverheid Het Museum zal een voor naam hulpmiddel blijken bij het onder wijs aan de Koloniale Landbouwschool. Maar men heeft gemeend de verzameling in een afzonderlijk gebouw te moeten onderbrengen, zoodat zij kan bijdragen tof het bevorderen van de belangstelling in onze koloniën. 1 SCHIP IN NOOD Volgens bericht van de kustwacht te Goedercede verkeerde een visschérsvaar- tuig op den Hinder in nood De stoom- reddingsboot is yan Hoek van Ho I- land naar de slrandingsplaats vertrok ken. DE „RIJNDAM- Bij de directie van de Holland-Aineri- fca-lijn te Rotterdam is bericht ontvan gen, dat de „Rijndam" hedenavond om 7 uur onder eigen stoom te New-York wordt verwacht. Het Amerikaansche oor logsschip „South Carolina" heeft 36 pas sagiers en 152 opvarenden (leden der bemanning?) aan boord Dit «chip wordt hedenavond te New-York verwacht. „ZEPPELIN" BOVEN ENGELAND. LONDEN, 27 Mei. In den afgeloopen nacht omstreeks 11 uur vloog een „Zep pelin" boven Southend (O. van Londen) en wierp bommen, welke geringe stoffe lijke schade toebrachten Personen wer den niet gedeerd. Nader meldt men dal 2 vrouwen zijn gedood. Vliegtuigen verdreven het lucht schip. ITALIË EN OOSTENRIJK. KEULEN, 27 Mei Uit Zürich wordt aan de „JCöln Ztggeseindde „Cor- riere della Sera" verneemt uit Piacenza, dat op aanwijzing van de Italiaansche re geering door de politie aan het station al daar 4 Ooslenrijksche consuls werden ge arresteerd, die over Zürich naar Oosten rijk wilden lerugkeeren ,n.l. die van Bologna, Genua, Bari en Livorno. Ze zjjn in een h otel ondergebracht, waar ze dooi de politie worden bewaakt. Deze maatre gel "schijnt met een maatregel van de Ooslenrijksche regeering tegenover Ita liaansche consuls in verband te staan. ROME, 26 Mei. Koning Victor Ema nuel is naar het front vertrokken. Hij heeft het opperbevel te land en ter zee aanvaard De hertog van Genua is be- tnoemd tot luitenant-generaal en tijdens de afwezigheid van den vorst bekleed met koninklijke bevoegdheden. RUSSISCH LEGERBERICHT. PETROGRAD, 26 Mei. (Off.) Bij Sjafli is de toestand onveranderd De strijd duurt er voort In den sector Ossowic bij Sankia trachtten de Duitschers een aanval te doen, maar dit werd door ons vuur uit de vesting verijdeld. In de streek van Lomza woedden in eenige sectoren nog hevige artillerie-ge vechten Aan den linker Weichsel-oever heb ben wij 24 Mei en den daarop gevolgden nacht verschillende Duitsche aanvallen afgeslagen, welke zonder kracht waren ondernomen Aan beide oevers van de San evenals tusschen Jaroslaf en Prze- myfel duurden de hevige gevechten den 25sten Mei den geheelon dag voort. Tus schen Pzremysi en de groote Dnjestr- moerassen bleef de vijand een krachtig artillerie-vuur onderhouden In den sector Goessakof bracht de vij and aanzienlijke strijdkrachten in 'l vuur. De vijandelijke aanvallen werden overal met succes afgeslagen Elders is de toestand onveranderd. AAN DE DARDANELLES PARIJS, 27 Mei De eerste Fransche divisie maakte goede vorderingen. De Turken hebben een Indische brigade in den linkerflank aangevallen, waarbij zij een tijdelijk succes bereikten Zij werden echter met een verlies van 500 dooden in ee nonmiddellijk gedanen tegenaanval te ruggedreven. Wij hebben daarbij een aan tal krijgsgevangenen gemaakt Wij hebben op den 23sten '.oegeslaan hel gevecht op een gedeelte van het front te staken. De 24e' verliep kalm. In de Zuidelijke streek van Gallipoli maakten onze troepen en de Engelsche divisie weer nieuwe vorderingen. De territoriale divisie heeft eveneens weer vorderingen gemaakt. DE „MAJESTIC' IN DEN GROND GE BOORD. KONSTANT1NOPEL, officieel) 26 Mei. De Engelsche pantserkruiser „Majestic" is heden morgen voor Sed ui Bahr in den grond geboord. (De „Majestic" mat 14 900 ton. De snelheid bedroeg 17% knoop Het schip was in 1893 te water gelaten. Deleng te was ongeveer 400 voel De bemanning telde 750 koppen ruim.) STAKING IN SPANJE. PARIJS, 26 Mei. Volgens berichten uit Madrid hebben de mijnwerkers in geheel Asturiê besloten, 1 Juni iiï staking te gaan Deze staking zal eer ernstigen stil stand in de nijverheid veroorzaken, vooral in verband met bet toch reeds bestaande gebrek aan koolstoffen DE MIKADO Bij het consulaat van Japan te Am sterdam is uit Tokio bericht ontvangen, dat de ceremoniën ter gelegenheid der troonbestijging van den keizer van Japan zullen plaats hebben op 10 November a s VOOR DEN VREDE. BUENOS AIRES, 26 Mei. Hel verdrag tusschen Argentinië, Brazilië en Chili be treffende oen vreedzame oplossing van evenlneele geschillen is gisteren door de ministers van builenlaudsche zaken der drie republieken onderlcekend. EEN PROTEST Men seint ons uit Den Haag: Naar wij van zeer bevoegde zijde ver nemen, is aan Harer Majesteits gezant te Berlijn de opdracht verstrekt om bij de Duitsche regeering ernstig le protesteeren tegen het feit. dat op 12 dezer door een Duitsch vliegtuig bom men zijn geworpen naar het Nederland sche visschersvaartuig ,,'s Gravenhage IJ. M. 51", terwijl dit ter hoogte van Ame land aan het visschen was. RAAD VAN VLISSINGEN. t (Vervolg.) Omtrent het verder in den Raad be handelde zij nog gemeld: Boring1 naar water. De commissie van de financiën advi seert 0111 in verband met art. 8 der wa- lerleidingpcoincessie een beslissing uit te lokken door arbiters. De heer Man se lichtte dit eenigSzins toe. De heer Krijger meent, dal adres santen deze kwestie moeten onderzoe ken. De heer Anker wijst er op dat inci ter sprake is gekomen de groote kwestie van gebrek aan grondwater en de dure waterleiding moet te hulp komen. Hel plan van adressanten moet de gemeente steunen en weinig' voor den grond vrat- gen i De heer Linde ij er meent, dal pis de bedoeling is een verkapte tweede con cessie voor waterleiding; hij daar niet mede mee kan gaan; omdat men dan beter aan de waterleiding voor Wal cheren kan medewerken. De bee- I.aernoes zegt, dal het niet de bedoeling' is een tweede waterleidng' op te richten, maar wel als het resul taat goed, is, ziet spr een groote kans voor uitbreiding der industrie in Vlls- singeu. Er was reeds sprake "van een fabriek, die 4000 liter water per dag gebruikt, en tlil kau alleen hij de mogelijkheid om goed grondwater te krijgen. De groote vraag is of er geen bezwaar is logen hel leggen van de bujsleiding. De heer Tichelman breng', hulde aan het initiatief van de heeren Beijer- man en Laernoes; ziet geen bezwaar in het leggen van de buizen, want er is geen sprake van eenc waterleiding. Verschillende heeren voeren nog liet woord, waaronder de heer Huson, die zeker weel, dal de waterleidingmaat schappij meent, dal de buis niet mag worden gelegd Hel voorstel van de commissie van fi- nanliën werd ten slotte ingetrokken en dal van B. en W. aangenomen. Inzake de overige op de derde pagina van dit nummer vermelde zaken werd overeenkomstig de voorstellen beslist. Ontslag gemeentesecretaris. Thans werd aan de orde gesteld het verleenen van eervol ontslag aan. den heer Witteveen. Dit werd verleend, nadat aan hel ontslag de woorden waren toe gevoegd „met dankbetuiging voor de be- belangrijlte diensten aan de gemeente ge durende 4 5 jaar bewezen De lieer Winkelman richtte zich bij ontsteltenis van het oudste lid (de heer van Raalle) namens den raad tot den scheidenden secretaris en schetste hoe het den "raad spijt de heer Witteveen le zien ..heengaan, en wenschle hem h'et beste toe voor de toekomst De leden gaven blijk van instemming met deze woorden. Afscheid secretaris Aan het eind der zitting sprak de voorzitter den vertrekkenden secretaris als volgt toe Voor de tweede maal gedurende mijn ambtelijke loopbaan, ben ik geroepen, een woord van afscheid te .spreken tot een secretaris, die de gemeente gaal vér- laten; voor 15 jaar tot Uw ambtsvoorgan ger en thans tot U. Nog staat mij voor den geest, hoe gij U in de raadzitting van 22 Juni 1900 aan de gemeente hebt verbonden met eên rede, waaruit bleek, dat gij in het ver krijgen dezer betrekking een levens ideaal bereikt achltet als de kroon op Uw wel volbrachten studietijd en waarin gij de lioop uitte, de gesproken woorden in daden te kunnen omzetten. Met ijver zijt gij aan het werk geto gen, spoedig hebt gij U op de hoog te der zaken gesteld en dikwijls hebt gij geen gemakkelijke taak gehad. Belangrijke zaken hebben zich voor gedaan, die zorgvuldige voorbereiding vereischten, en die veel tijd in beslag namenGij hebt U daaraan met groote toewijding' gegeven. - Wat al veranderingen in de gemeen te en in hare vertegenwoordiging hebt gij mede gemaakt. I11 de jaren, dat de gemeente veel bouwterrein verkocht, was er ook op het gebied der publieke werken in uw func tie van secretaris der commissie voor de fabricage veel te doen. Van alle onderwerpen diei de belangen der gemeente raaklen, hebt gij studie gemaakt Bovendien hebt gij geloond, ook op ander gebied met de bevolking le willen medeleven tot bevordering van hun stof felijke, lichamelijke en zedelijke, belan gen voortdurend hebt gij Uwe belang stelling getoond in alle groole vraag stukken van den dag'. Op die wijze hebt ge gedurende uw 15-jarig verblijf alhier doen blijken, hoe zeer de ontwikkeling en bloei der ge meente ook u ter harte gingen Gij waart doordrongen van diep olicht- besef. waardoor gij altijd trouw op uw post waajrt, een voorbeeld voor uwe ambtenarennauwgezet in het vervullen van liet 'ambt. dat gij bij en door uw ar beid steeds hebl hooggehouden. Door uw heldere uiteenzetting van de dagelijks voorkomende zaken, hebt gij van ieder raadslid en van ieder, die U kwam raadplegen, de achting verworven. Een bewijs, dal de Raad uw werk op prijs stelde, is u getoond in de verga- dering van 16 Februari 1912, toen uwe jaarwedde op f 3000 - werd gebracht waarin gij aauleiding hebl gevonden, om uw werk in ons midden te blijven voort zetten. Dientengevolge tot mijn groote vreugde nog 3 jaar langer samenwerken Inilners door onzen dcgelijlcschen om gang ontstond er langzamerhand oen ver trouwelijkheid en een vriendschap tas-' schen ons, die met de jaren toenam, en die ik bij uw vertrek ten zeerste zal missen. Namens den gemeenteraad geef ik u de verzekering, dat hel ons allen leed doet, u te zien vertrekken. Gij verlaat een gemeente, waar uw eerste huis stond ,waar gij U een gezin hebl gevormd, waar gij nagenoeg onge stoord levensgeluk hebt gesmaakt waar gij veel en velen lichtleeren kennen, waar gij veel ervaring hebt opgedaan. De jaren, hier doorgebracht, zullen u on vergetelijk zijn. 1 Toch kunnen wij begrijpen, dat, nu de gelegenheid zicli aanbood, om een betrekking ter secretarie van dc hoistad te verwerven, gij niet geaarzeld hent, daarnaar le dingen, omdat zij ruimer vooruitzichten bood, dan wij u hier kon den geven. Ontvang onzen hartelijken dank voor de toewijding, die gij steeds in de vervul ling van uw ambt hebt geloond en aan vaard onzen welgemeenden wensch, dat het u en uw gezin ook in uw volgend' leven in elk opzicht goed moge gaan. (Applaus). De secretaris antwoordde het vol gende Mijnheer de Voorzitter. Toen ik bijna 15 jaren geleden mijne betrekking van secretaris dezer gemeente aanvaardde, koesterde ik alle hoop hier een aangena- men werkkring te zullen vinden In mijne verwachtingen dienaangaande ben ik geenszins te leur gesteld, inte gendeel kan ik eerlijk en oprecht ver klaren dat zij in alle opzichten zijn over troffen. Niet alleen toch heeft zich mijn aan- lvanltelijk zeer bescheiden taak in den loop der jaren belangrijk uitgebreid, zoo wel door de invoering van tal van nieu we wetten als door de groote verande ringen, die de gemeente heeft ondergaan, maai- bovendien heb ik hier in buiten gewone male laangetroffen een vruchtbare samenwerking zoowel met het college van dagelijksch bestuur als met den raad. De ondubbelzinnige bewijzen van waar deering van mijn werk die ik meermalen heb ontvangen zijn mij daarbij een spoor slag geweest om op den ingeslagen weg voort te gaan. Nu ik op liet punt sta mijne betrekking neer te leggen was het mij geen geringe voldoening uit Uw mond le mogen hooren dat hel gemeentebestuur, hetwelk ik ge tracht heb naar mijn beste weten te dienen, tevreden is over mijn arbeid. Ik dank U, mijne Ifeeren, zoomede do ambtenaren der gemeente en daar onder in het bijzonder die van de secre tarie, die mij steeds welwillend en hulp vaardig ter zijde stonden, voor den van hen ondervonden steun. Een woord van bijzonderen dank en waardeering aan U, mijnheer de Voor zitter, voor alles wat gedaan hebt om mij de vervulling mijner taak zoo aange naam Je>n gemakkelijk mogelijk te ma ken en eveneens aan de Heeren Wethou ders voor 'de waardeering en vriendschap van h en ondervonden moet mij nog van het hart. Mijne Heeren, ik eindig met de ver zekering, dat d e jaren in Vlissingen door gebracht bij mij in de meest aangename herinnering zullen blijven en met 'den wensch dat de gemeente in bloei zal blij ven toenemen en haar bestuur het ver trouwen in een groote toekomst voor deze schoone stad blijve behouden. (Applaus). De benoeming van den waarnemend secretaris geschiedde overeenkomstig het voorstel van B. en AV Bij de rondvraag vroeg de heer Linde ij e r naar aanleiding van een op- mérking van Ged. Staten inzake de geld- leening over het tekort aan belasting, waarbij hij mogelijkheid van extra sub- j sidie van Rijk en Provincie in het lient stolde, of B. en W' dit eens willéij over- wegen. Vervolgens vroeg de heer Lindeijer hoe hol hier staal met de verkrijgoaar- j stellino van ongebuild brood en goed- hooper vleesch. j En ten slotte hoe het staat met de bad plaats Spr meent, dat ieder jaar door den pachter steeds meer terrein wordt 'afgebakend voor de badstoelen en "bad koetsen. De voorzitter zeide. dat men bezig is met 'de maatregelen voor het verstrekken van goedkoop brooder zijn 700 aan vragen voor 3000 verbruikers De pachter van het strand heeft even veel afgebakend als verleden jaar De vergadering wordt hierop gesloten Gfiroasnteraad van Vlissingen. Hedenmiddag kwam de raad van Vlis singen bijeen, ter afdoening van de ont slagaanvrage van den secretaris, mr, dr F S. Witteveen en de voorts hieronder genoemde punten Aanwezig waren 16 leden. Afwezig de heeren van Raalte en de Meij met en Vermaas zonder kennisge ving M e d e d e e 1 i 11 g e 11 Mededeeling werd gedaan van qc vol gende stukken Een schrijven van Ged. Stalen, dat zij zich ten opzichte der jaarwedden van burgemeester en secretaris wenschen te houden aan de bij him besluit van 10 Ja nuari 1908 vastgestelde regeling, zoodat geen onderscheid kan gemaakt worden tusschen de jaarwedden van beide titu larissen. Ook achten zij geen reden om terug te komen op hun besluit van 23 Februari 1912, waarbij deze jaarwedden zijn be paald op f 3000, aanwezig. Dit besluit hebben B en W bij de raadsleden doen circuleeren, daarbij op merkende dat, aangezien volgens art 104 der gemeentewei de jaarwedde door Ged. Staten na verhoor van den raad wordt vastgesteld, en er dus hiertegen geen hooger beroep openstaat en in het behluit van genoemd collgee moet worden berust. Spoedshalve hebben B. en W, reeds een gewijzigde oproeping tegen het salaris van f 3000 geplaatst. Over te leggen stukken Overgelegd worden de volgende stuk ken: Ter vaststelling wordt overgelegd het verslag ingevolge art. 11 van het Kon. Besluit van 19 November 1900 aan Ged. Staten van Zeeland uit te brengen, aan gaande de wijze, waarop het op de be grooting 1914 toegestaan bedrag van f 300 voor het in art. 35 der leerplichtwet aan gegeven doel is besteed. Volgens liet ont werp verslag wend aan de vereeniging „Hulp in Nood", die zich ten doel kielt het verstrekken van voeding en Weeding aan behoeftige schoolgaande kinderen een subsidie verleend van f 300, en verschafte deze vereeniging daarvoor in 1914 913 paar klompen. Dit verslag zal worden gezonden aan. Ged. Slaten en aan den distriets-schoolop- ziener. Van de gezondheidscommissie een con cept van een gewijzigde melkverordening ontworpen door de leden der commissie tevens leden van den raad, de heeren Vermaas en Huson in overleg met het te dier zake deskundige lid van den raad,, den heer G. van de Putte. Tevens geeft de commissie aan B ea W. in overweging aan den raad over te leggen haar schrijven van 7 October 1913 inhoudende een "hilcenzetling van de wij ze van bemonstering, de onderzoeksme thode en een onkostenberekening voor liet melkonderzoek. Volgens een bijgevoegd schrijven van de commissie aam den raad verzoekt zij den raad de melkverordening te willen wijzigen en het toezicht te regelen in den geest zooals reeds is voorgesteld in het jaarverslag der commissie over 1913. Het ligt niet in de bedoeling een eenvou dige verhooging van cijfers voor vet en. vaste stoffen voor le stellen. Zulks is ge schied omdat de thans genomen cijfers vei: beneden liet gemiddelde zijn genomen,, maar vooral wordt beoogd eeue meer rationeele controle op de melk uit te oefenen, waardoor een stijging van de voedingswaarde moet verkregen worden. Het zou onaannemelijk zijn, dat door verscherpt toezicht in andere gemeenten wel een verbetering is bereikt, terwijl dat in Vlissingen onmogelijk zoude zijn. Waar eenvoudige berekening leert, dat hierdoor jaarlijks een besparing van dui zenden guldens kan worden verkregen, acht de commissie het voorstel beslist urgent. In het bovenbedoeld schrijven van 1913 wordt betoogd, dal het minimum van 2,5 pel, vetgehalte te "Jaag is, hetgeen door uilkomsten van melkonderzoeldngen in melkfabrieken, dus bij lichamen die voor deel hebben bij een laag vetgehalte, wordt aangetoond. Verder wordt betoogd, dat te weinig onderzoekingen per jaar worden gedaan, slecht 39 bij 50 leveranciers, dus nog uiel ieder leverancier eens per jaar en wordt de wenschelijkheid neergeschre ven, dat (dit zal. worden 520 per jaar, heigeen f 218 66 meer zou kosten. liet gewijzigde ontwerp geeft een vet- gehalle aan van 2.7 0/0 en een gehalte van vetvrije slotfen van 8 0/0. Terwijl verder de gewenschle wijze van bemonstering en onderzoeking van de melk er in neer- is gelegd In handen gesteld van B en W om! advies. Vervolgens de winst- en verliesrekening' en de balans van de Vereeniging tot ver betering van de Volkshuisvesting De winst bedraagt f 1383.02y2. waarvan 1 0/0. of f 400 aan de aandeelhouders komt en dc overige f 983.02% in het reserve fonds wordt gestort. De begrooting der gezondheidscommis sie 1915, aanwijzend in ontvang eh uit gaaf f 1370, waaronder een bijdrage uit de gemeentekas f 964.95 De rekening en de begrooting der Ka mer van Koophandel en Fabrieken In handen gesteld van de financieel© commissie. Te verleenen ontslag. B en W stellen voor overeenkomstig diens verzoek aan Men heer mr dr. F S. Witteveen met ingang van 1 Juni e. k. eervol ontslag te verleenen als secretaris der gemeente Door B en W. is reeds een oproeping van sollicitanten voor deze betrekking geplaatst Aangezien van te voren niet te zeggen valt hoe lang deze vacature duren zal, stellen B. en W. voor met het oog op het reglement van orde voor den raad, voor den tijd der vacature tot waarne mende gemeentesecretaris te benoe-

Middelburgsche Courant | 1915 | | pagina 2