te Middelburg plaats. Na goedkeur ring der rekening en verantwoording van den penningmeester en vaststelling der fcegrooting over 1915 -1916 werd overge gaan tol de verkiezing van een bestuurs lid in de vacature van den heer II. P van ;lc Ree Wijl genoemde heer wegens zijn loogen ouderdom niet meer in aanmer king wenschte te komen, werd in deze vacature gekozen de heer D. J van Dieren, welke inmiddels deze benoeming htell aangenomen. Chr. Geref. Kerk. Aangenomen naar Harderwijk, J. D. Barth, Sliedrecht. Gerei. Kerken. Beroepen te Pieterburen GronG ,W. Oosterhof, Hijlaard. ONDERWIJS. De leerlingen J. D. Diesch en A R. B. Gerritse der derde klasse afdeeling eleclrotechnielc der Ambachtsschool al hier aan wie op 31 Maart j.l. het dip.oma werd uitgereikt, zijn thans geslaagd voor het toelatingsexamen tot de cloctrotecht- nische opleidiug in het Natuurkundig la boratorium der rijks universiteit te Leir den. - Geslaagd voor 2eu stuurman B. v Dierendonek; voor 3en stuurman A. Braai, leerlingen van de „De Ruijterschool" Blijkens het verslag van de commis sie van toezicht op 'tL O. bedroeg hel aantal leerlingen dat 1 Sept 1911 de openb 1. scb- bezocht 2402; de bijz seh werden toen bezocht door 1238 leerl twee aantallen, resp 35 en 22 minder dan 't vorige jaar De herhalingsschool voor jongens werd bezocht door 31 en die voor meisjes door 24 leerlingen Op de gem handelslierh school bedroegjhel aantal op 31 Dec. 1914, 73. De commissie spreekt in haar verslag den wensch uit, dal de achterlijke kinderen konden wor den vereenigd in een voor hen ingerichte school. .Voor het toelatingsexamen voor de rijks kweekschool voor onderwijzeressen Apeldoorn slaagde o a Cathalina Rot tier te Borssele ■ECHTZAEEN. Het O M bij de rechtbank te Alk maar heeft f 10 b. s. 5 d. h. geéischt tegen een visscher die een zwaar stuk! koper, afkomstig van een bij Egmond tot springen gebrachte zcemijn. "s avonds op hel strand had gevonden, meegenomen en verkocht De bekl zei er niet over gepiekerd te hebben of dat koper toebehoorde aan den N'ederlandschen staat Hij meeudci dal als men iets in de lucht laat springen men daar niets meer van wil hebben De militairen hadden wel de grootste stukken meegenomen, maar de kleinere laten lig gen, waarvan verschillende personen als souvenir iets hadden meegenomen. Het O M achtte bekl. echter niet te goeder trouw LANDBOUW. Mond- en klauwzeer Sedert de vorige opgave van 7 dezer zijn in Zeeland 2 gevallen vastgesteld te Sluis en 1 te Eede. De gevallen, die in den laatster, tijd op verschillende plaatsen in Noord-Brabant zijn voorgekomen, alsmede de omstandig heid, dat de oorsprong van enkele der laatste in Zuid-Holland en Gelderland vastgestelde gevallen tot Noord-Brabant wr.s terug te brengen, hebben het raad zaam doen achten, voor laatstgenoemde provincie, benevens voor het ten Zuiden van dc Maas gelegen gedeelte van Gelder,- land, den uivoer van herkauwende dieren. n varkens en het houden van markten, openbare verkoopingeu, tentoonstellingen cn andere vereenigingen van herkauwen de dieren en varkens te verbieden. KUNST EN WETENSCHAPPEN. - Dc N. R. C. meldt, hoe de Fransche tenor-zanger Eraile Cazeneuve gesneuveld js. Meermalen is hij voor Toonkunslafdeo- lirv.cn in Fransch werk opgetreden Hij is 34 jaar geworden. Vrijwillig had hij zich als soldaat aangemeld tegelijk met zijn zood. Het Concert van Dins dag a. s. We kennen een zaugvereeniging die van een van haar dirigenten bij dienis dood een aanzienlijk legaat kreeg voor de kas1, wat heel welkom' was, want feooals bij iedére zangvereeniging stond die steeds voor tekorten Maar hij maakte daarbij de bepaling dat die vereeniging eens in de zooveel jaar een uilvoering zou geven van „Die Jalireszeilen" van Jos Hay dn. Daar wordt le Arnhem, want daar was' het, trouw de hand aan gehou den En meermalen hebben we de verze kering gehoord', dat men er telkenS weer genoot van de frischheid van dit werk, dat frisch blijft al kent men er ook iedere noot van Met zijn tweeling-broeder „Die Schup- fung" heeft dit oratorium onze overgroot ouders lol koor-zingen gebracht Er zijn verscheidene zangverecnigingen in ons land zooals ook in Duilsehland, die hun geboorte hadden in den wensch om' ook die twee werken uit te voeren. Hef Heel andere richtingen zijn in de muziek ontstaan. Maar „Die Jahreszeiten" met al zijn ouderwetseho allures bleef bovenaan dateert van 1800, en de heele eeuw door is het een vast repertoire-stuk gebleven op het lijstje van. het grootst aantal uit voeringen. Het zal nog lang duren vóór het daar van verdwijnt. Koren als hel lente-koor, het jachlkoor en het wiju-lcoor, aria's ais die van den Ackersmaim en van den reiziger in de sneeuw, duetten als die van Lucas cn Hanchen, ze zullon nog lang gezongen worden. En dan die weergalooze, letterlijk beeld-wekkende recitatieven, als die vóór het onweer waarvan ieder onderdeel de zwoelte van een drulckenden zomerdag suggei'eerl; als die welke de eenzaam heid van het winterlandschap schildert; en nog zooveel andere meer, ze zullen gewaardeerd blijven zoolang er nog ge voel blijft voor gezonde muziek Maandag en Dinsdag zullen we weer gelegenheid hebben het werk te hooren door een uitvoering van „Tot Oefening en Uitspanning." Generale repetitie en uitvoering beginnen beide te half acht De solisten-partijen zullen worden ver vuld door mevr Anna Stronck ICappel (sopraan), en de lieeren Louis van Tulder (tenor) en Hans Cleuvcr (bariton). LAATSTE BEHiCHTËM. INLEVERING VAN WAPENS. We verwijzen onze lezers naar de on der gemeentelijke publicaties in dit num mer opgenomen nieuwe verordening van den territorialen bevelhebber over de in levering van wapens BENOEMD. De heer P Vos, vroeger alhier, thans in Den Helder, werd benoemd te Mep- pel als leeraar in de wiskunde en het boekhouden aan de II B. S., 5 jarigen cursus. UIT VLISSINGEN. Van de werf der Kon Maatschappij De Schelde te Vlissingen werd heden met goed gevolg le water gelaten een torpe doboot, genaamd „Z. 6' bestemd voor de Nederlandsche marine Dit vaartuig is een zusterschip van de torpedoboot „Z. 5", welke op 1 April jl. ■van dezelfde werf te water werd gelaten Heden herdacht M. de Jonge, boekhou der aan de gasfabriek, zijn 25-jarig jubi leum Met zijn echtgenoote werd hij ont vangen op het kantoor, waar liem door den heer van Niflrik een medaille en een diploma der maatschappij plus een boe kenkast werd aangeboden Namens de ambtenaren bood de heer N Stofkopcr hem een clubfauteuil aan en de heer N Catsman namens de meleropnemers een bloemstuk Met ingang van 1 Mei wordt eervol ontslag uit den loodsdiensl verleend aan den schipper eerste kl. A. Wielix en be noemd als zoodanig de zeeloods H W But Aan den loodsschipper tweede klas se C. Boom is eervol ontslag gegeven we gens benoeming lol loods te Soerabaja HET TORPEDEEREN VAN DE „KATWIJK" Omtrent liet geval met het stoomschip „Katwijk'men zie onder Binnenland) vernemen wij nog uit Den Haag dat het schip kwam van Baltimore, bestemd voor Rotterdam, en dat het geladen was niet graan, geconsigneerd aan de Nederland- sche Regeering. Zoover bekend, heeft het schip onderweg geen andere havens aangedaan Het schip is in 20 minuten gezonken. Omtrent de oorzaak worden nog nadere bijzonderheden ingewacht Het Amsterdamsche Persbureau Vaz Dias vernam nog dat de lading uit maïs bestond, en dat het schip getorpedeerd werd door een onderzeeër. Kapitein van liet vaartuig was P. Teensma. OPGEBRACHT Bij de betrokken reederijen te T.l ni u i- den js uit Hamburg bericht ontvangen dat 4 stoom-treilers, n 1 de „St N'icolaas" de „I", de „II" en de „Rijn" door Duit- sehe lorpedobooten naar Cuxhaven zijn opgebracht UIT DEN HAAG. Eerste Kamer Aangenomen wer den alle op de agenda voorkomende wets ontwerpen zonder hoofdelijke stemming behalve het ontwerp om aan de regeering de bevoegdheid te geven ter bestrijding van liet mond- en klauwzeer aan de zui velfabrieken pasleurisatie van sommige melk-producten voor te schrijven, het welk aangenomen werd met 34 tegen 7 stemmen O. a. zijn aangenomen 'het ontwerp tot wijziging van de pensioenwetten voor land- en zeemacht, dat ter uitvoering van art 100 der wet op de inkomsten be lasting en tot verlenging van den termijn voor de terugbetaling van krachtens de woningwet gedane voorschotten De Kamer ging daarna tot 4 Mei uit een. De minister van oorlog, generaal-ma- joor Bosboom, zai hedenavond vergezeld door den heer A.,J. Doorman, secretaris generaal van zijn departement en door ministers adjudant kapitein van Everdin- gennaar Zwolle vertrekken ten einde van daaruit een bezoek le brengen aan het inlernecrings-depöt in de legerplaats bij Oldebroek' en aan het interneerings-depöt te Harderwijk Naar we vernemen beeft de vice-admi- raal G. F. Tycleman, directeur en lc'om- mandant van dc marine te Amsterdam, aan de Koningin verzocht, hem in ver band met de a s. opheffing van de Rijks werf aldaar ontslag lc willen verleenen, ingaande op t Juli a s., indien de tijds omstandigheden dit zullen toelaten Naar we vernemen, "heeft zich een commissie, gevormd om aan dr. A. Bre- dius, die den 18den April as. 60 jaar wordt, een h uldeblijk aan te bieden, be staande uit een feestbundel met opstellen, op het gebied, waar hij zich zoo ver dienstelijk heeft gemaakt De aanbieding hiervan zal in lieslolen kring plaats heb ben ten huize van den jubilaris des voor middags omstreeks half twaalf Het gezantschap van Portugal verzoekt te verklaren dal de in verschillende lan den dezer dagen verspreide geruchten betreffende een anti-republilceinsche en oproerige bewegingen in Portugal on waar zijn Zejfs onwaarschijnlijk zijn voor personen die den toestand in Portugal ken nen GEGREPEN. Toen G Roodenburg op de werf van Jonker te Hendrik Ido Ambacht een riem op een drijfas wilde overbren gen, werd hij daardoor gegrepen en eeni- ge malen rondgeslingerd. De ongelukkige was onmiddellijk dood. Het lijk was. vree- selijk verminkt. Hij was weduwnaar en laat één kind na DE OPPOSITIE IN DE S D A P Gisterenavond werd te 's-Gravenliage door een 100-tal leden der S. D A P uitsluitend tot de oppositie behoorende, een vergadering belegd om op de lan delijke conferentie der oppositie op 25 April tc Rotterdam hel standpunt der Ilaagsehe oppositie te kunnen vertolken Het bleek echter na ampele discussie dal geen overeenstemming bestond aan gaande» de aan le nemen houding. Eener- zijds meende men dat de oppositie uit de S. D A. P. moest treden om een nieuwe partij te stichten; anderen daar entegen oordeelden dat de oppositie in de partij moest blijven en haar propa ganda voor de leuze „geen man en geen cent" moest voortzetten. DE „ZEPPELIN" BOVEN ENGELAND. NEW-CASTLE, 15 April Toen 'de „Zeppelin", die van boven de zee was komen opdagen, zoo rustig boven Bleith zich bewoog, meende men aanvankelijk dal het een Engelsch luchtschip was Toen men echter een paar ontploffingen hoorde, begreep men, met een vijandelijk luchtschip le doen le hebben. Het liet 8 bommen vallen jn de aangrenzende wei- dc-districlen Het luchtschip bewoog zich daarna in de richting van de Tyne en liet 2 bom men ,op Menton vallen Ze kwamen in een veld terecht, verbrijzelden een fiets en kwetsten den wielrijder licht. De „Zep pelin" wierp daarna nog bommen, waar door kleine branden ontstonden. Het luchtschip vloog daarna over de Tyne, wierp 2 bommen, die onheil sticht ten cn vei'volgens weer terug Hel geheele district was tijdens 'L be zoek van de „Zeppelin" in donker gehuld. Tram- ent elefoondienslen stonden geheel stil, doch om 11 uur des avonds was liet leven weer normaal, VAN EN NAAR ENGELAND LONDEN. 15 April Een „order in council" bevat nieuwe bepalingen volgens welke na den 25slen April alle vreemde lingen, die uit Engeland komen en van daar vertrekken van een paspoort moeten zijn voorzien DE WEERWRAAK. LONDEN. 15 April. (Reuter part aan de bladen) Uit Washington wordt gemeld, dat Gerard, de Amen" kaan sche gezant te Berlijn, instructies heeft gekregen, om de belangen der buiteiilandsche gevan genen in Duitschland te behartigen en rapport, uit le brengeh over de maar regelen van weerwraak, welke de Duit- schers zullen loepassen op gevangen ge nomen Engelsclie officieren en manschap pen van Duitsche onderzeeërs, welke ge vangen werden genomen "in Engeland Deze actie is ondernomen op verzoek van de Engelsehe regeering door bemid deling van den Amerikaanschen gezant te Londen. EEN FRANSCHE ORDER. BERLIJN, 15 April (Off.) Den 5den Aoril is door generaal Dubail; den bevel hebber van hot eerste Frajfschc leger korps, een order uilgevaard?|;d, die met de volgende woorden eindig}.„Morgen zul'eu wij den ring. waartusschen we Jen vijand tusschen Verdun Cn Pont a Mousson ingesloten hebben, geheel sluiV ten.' De vijandelijke troepen moeten tus schen Mclz en St. Mihiel vernietigd wor den Elk soldaat moet het volgende .Ve ten de kanonnen, die hij vóór zich hoort, zijn Fransch geschut, dal den vijand in den rug vuurt. Voor liet afslaan; van dien verschrikkclijken aanval schijf- ren de Duilschers slechts over plaatse lijke reserves te beschikken en zelfs- wanncer zij nog andere reserves daar heen kunnen hebben gedirigeerd, kun nen dit slechts enkele bataljons zijn." DE HOUDING VAN ITALIË LONDEN, 15 April (paid. N. R. C.) .Mm de „Times" wordt uit Rome gemeld, dat vlc toestand van Italië ongetwijfeld kritiek is en 'dat men moet aannemen, dat de lus- schenkomsl van Italië ophanden is. Men meldt dat Inalië aandringt op concessies vau Oostenrijk. Er is goede reden, dit .nnni le nemen. IN ALBANIË. ATHENE, 14 April. Durazzo wordt op-' nieuw gebombardeerd door de opstande lingen, die dezelfde posities hebben in genomen als h et vorig jaar. Zij gebruiken snelvuurkanoxmen van moderne construe-1 tie. De aanvoerder Topoani zond zijn) eischen aan Essat pasja, die ze alle af wees en meedeelde, tot het uiterste weerstand te zullen bieden DE „KARLSRUHE". NEW-YORK, 14 April. Dc Evening! Sun" meldt, dat de kommandanl van de „Kronprinz Wilhelm" (welke Duitsche kruiser naar merï weet in de Aincrikaan,- sche haven Newport-News binnenliep) heeR verklaard, dal de Duitsche kruiser „Karlsruhe" zich nog op zee bevindt. (Dit zou in strijd zijn met het stellige vermoeden der Britsche overheid, dal de „Karlsruhe" in de West-Indische wa teren vergaan zou zijn. Red. M. Ct.) i'agekomen Berichten. «ACTE-EXAMENS L O Heden zijn voor deze acte geslaagd dei hecrMi J A. v. cl. Broeke, G. de Bruijn- A Dees, A. I) Vink; M de Vos, Souburg, W J. Kouwe, Retranchcmenl; II M Kingjmans, ZierikzeeK P. Moerland-1 Ooslerland De personen, achter wier naam geen plaats wordt vermeld, wonen in Middel burg DE „KATWIJK" t it den Haag vernemen we nader de „Katwijk" was ongeveer een k.varlicr ten anker, toen hel schip aan bakboord zijde getroffen werd' Dc lichten bnuidr den Het schip stond dadelijk in brand. Alleen de scheepspapieren konden wor den gered. Men meldt ons uil Vlissingen Hedenmiddag 1 uur bracht het loods- vaprluig alhier de bemanning aan van het gisteren hij de „Noordhinder" getorpe deerde s s. „Katwijk", met de heide boo ten waarin de -schepelingen zich hadden gered. Dc opvarenden verleiden dal hel schip zonder voorafgaande waarschuwing des avonds 8 uur werd getorpedeerd De toi- pcclo trof hel schip in ruim 2, en bracht een geweldige ontploffing teweeg. Daar de wacht juist werd afgelost was de geheele hemaning gekleed en ge reed in de booten le gaan In twee booten verlieten zij hel schip, dal snel begon te zinken Toen een van de booten op ecnigen afstand van hel schip was, dook plotseling vóór haar de romp van een onderzeeër op Lenig merkteeken of nummer was niet te onderscheiden, zoodat de nationa liteit niet kon worden vastgesteld De onderzeeër keek klaarblijkelijk of het schip zonk en voer, toen de „Katwijk" verdween, spoedig weg. In 15 'minuten was <Ie Katwijk" gezon ken De bemanning roeide naar het licht schip „Noordhinder" waarvan zij zich op c a 6 a 7 nnjl afstand bevonden UIT DEN HAAG ln verband met hel antwoord van den minister van oorlog op de vraag van hel Tweede Kamerlid Albarda in zake het Iapdboir.v-ver 1 of voor de militairen, die minder dan één II A verbouwen, is door de Feoren van der Voort van Zijp, Duy- mser van Twist en Dc Monló Verloren: geconfereerd met den minister van oor log en den directeur-generaal van den! landbouw. BEURSBERICHT. Nederlandsclie slaatslcening 5 99 negen zestiende 99 zeven zestiende. Indische 98Va a 98%, Integralen 61%, Cerlif. 69% Russen 71%, olie Kon 522, Gecons. Holl. 168, Orion 65%. Erie 27%, Missouri 15%, Southern 18Vs, Steels 55, flauwer, Amalg 71%. Amsterdam rubber 131, Nederlandsche 32% Ilideleather 31 Markt algemeen zwakker; prolongatie vier DUITSCH LEGERBERICHT. BERLIJN, 15 April Tusschen Maas en Moezel kwam het gisteren tot afzonder lijke gevechten Bij Marcheville vielen de Fralisclien lot drie maal aan zonder suc ces Ze leden zware verliezen Ten Westen van den straatweg Es- say-Flircy duurde het gevecht om een klein" stuk loopgraaf tot in den nacht ln het Priesterwoud mislukten alle Fransche aanvallen. Vijandelijke afdeelingen, die legen onze stelling ten N O. van Manonvlllers opruk ten, werden door onze bewakingstroe- pen onder zware verliezen teruggewor pen. Ten Z O. van den Hartmannsweiler- kopf trachtten de Fransehen 5 maal le vergeefs door te breken. De toestand in t Oosten is onveran-' '•derd. BERICHTEN UIT DE TWEEDE OP- LAGE VAN 'T VORIG NUMMER. MOND- EN KLAUWZEER Te Sluis is bij den koehouder W. Ciaerhoudt in de Dinsdagstraat mond- en klauwzeer geconstateerd. De beesten zijn afgemaakt; slechts een koe is begraven. EEN NIEUWE „GOTHA". LONDEN, 14 April. De „Times" ver neemt uit Parijs aangezien de uitgevers van de „Almanach de Golhabij de vol gende uitgave de namen der vorstelijke en hertogelijke families in de landen der geallieerden zullen weglaten, zal een nieu we uitgave worden voorbereid onder den naam „Almanach de Bruxelles", die de hamen zal bevatten van de leden der Fransche, Engelsehe, Russische en Bel gische aristocratie, die in den oorlog ge vallen zijn. Als redacteur zal optreden Jean de Bonnefon BEKEN DM AKINGEN. PUBLICATIE. De Burgemeester van Middelburg brengt ter algemeene kennis de volgende verordening, vastgesteld door den Terri torialen "Bevelhebber in Zeeland, enz De Territoriale Bevelhebber in Zeeland enz., ter standplaats Middelburg; Gezien de Kon. Besluiten van 29 Aug. 1914 (Staatsblad no 135), van 8 Sep tember 1911 (Staatsblad no. 448) en van 11 Februari 1915 (Staatsblad no 81), waarbij de gemeenten in de Provincie Zeeland zijn verklaard „in Slaat van be leg'; Gelet op artikel 29 van de wet van 23 Mei 1899 (Staatsblad no 128), Stelt bij deze de navolgende verorde ning vast: Artikel 1 Alle ingezetenen, niet tot het Leger, de vrijwillige Landstorm, of tot de Politie behoorende, zich ophoudende op het eiland Walcheren, of Zuid-Beveland, oï m Zeeuwsch-Vlaanderen, zijn verplicht alle in him bezit zijnde wapenen en ammuni tie in te leveren op een plaats door den Burgemeester van elke gemeente te bepa len. De inlevering moet binnen tweemaal .vier en twintig uur, nadat deze verorde ning op de in elke gemeente gebruike lijke wijze behoorlijk zal zijn afgekondigd, plaats hebben gehad ■y Artikel 2. De Burgemeesters der betrokken ge meenten zullen van deze veordening on verwijld afkondiging doen en de onder hunne bevelen staande Politie opdragen aan de naleving s treng de hand te hou den. Artikel 3. Overtreding van deze verordening wordt, ingevolge Artikel 49 der Wiet van 23 Mei 1899 (Staatsblad no 128), gestraft met hechtenis van ten hoogste drie maanden. Door bovenstaande verordening vervalt de Publicatie van den 28 Augustus 1914 betrekkelijk de inlevering van vuurwa penen. Uitgegeven le Middelburg, 13 April 1915. De Territoriale Bevelhebber in Zeeland enz BROCX. De plaats voor inlevering van wapenen js de Stadsschuiu- Middelburg, 15 April. 1915, De Burgemeester voornoemd. P DUMON TAK AARDAPPELUITVOER NAAR IIUITEN- LAND. De Burgemeester van Middelburg brengt ter kennis1 van belanghebbenden bij den uitvoer van aardappelen naar het buitenland, dat door hem op heden van den Directeur van het Rijks bureau tol regeling van den uitvoer van aardappelen een circulaire is ontvangen v. olke op dit onderwerp betrekking heeft. Belanghebbenden worden in hun eigen belang aangeraden van den inhoud dier circulaire kennis te nemen en wel op 16 April a s', ten Raadhuize, waar voornoem de circulaire ler hunner inzage ligt Middelburg, 15 April 1915. De Burgemeester voornoemd, P. DUMON TAK RIJKS-BELASTINGEN. De burgemeester van Middelburg maakt bekend: dat bij hem ontvangen en aan den ontvanger der directe belastingen ter invordering is verzonden drie door deni Directeur der directe belastingen enz. te Breda den 12 April 1915, invorderbaar verklaarde kohieren no. 4, 5 en 6 der personeele belasting voor het belasting jaar 1915, met uitnoodiging aan ieder Wien zulks aangaat, om na bekomen ken nisgeving van zijn aanslag, ten spoedigste het door hem verschuldigde te kwijten, met berinnering tevens, dat de bezwaren, welke dienaangaande mochten bestaan, binnen zes weken na lieden, behooren Le worden ingediend. Middelburg, den 14 April 1915 De burgemeester, P. DUMON TAK GEVONDEN VOORWERPEN. Als zoodanig zijn aangegeven de voL- gende voorwerpen, welke zijn terug te bekomen A. Op het Politiebureau. ceintuur met gesp; portemonnaie; pot-f loodhouder. B. Bij particulieren: Huissleutel, A. Sinke, Kl. Werfstiaat I" 39; porlemonnaie inli. eenig geld, RieJ mens, IC. Noordslraal; pakje kaarten, P. J Wolf, IC. Singelstraat O 271, porto* monnaic, J Baas, Achterssingel, Q 129; portemonnaie inli. eeuig geld, J. Polder man, I^uigeviele, IC 383; fietspomp, A- Smaardijk, St. Jans'gang, I 72; servet en schortje, S. de Klerk, Zuidsingel E 35; portemonnaie inli. eenig geld, W. Sies, Gravenstraat I 280; ceintuur, A v. d En^

Middelburgsche Courant | 1915 | | pagina 2