Algemeens zwakte gegeven, dat liet stoffelijk overschot te 's Gravenhage zou rusten. Mevrouw Thomson heeft echter, erken- telijk voor die sympathie, uitdrukkelijk tien wensch te kennen gegeven, dat het stoffelijk overschot te Groningen zou wor- j den bijgezet, aangezien liet de wensch van majoor Thomson was, dat zij te Gronin gen zou blijven wonen. De commissie is thans doende om in verband met de gebleken algeraeenc sym pathie voor het door haar genomen initia tief, te trachten te s Gravenhage een gedenkteeken op te richten ter eere van de nagedachtenis van den gevallen of ficier. Er is nader bepaald, dat het overbren gen van het stoffelijk overschot van ma joor Thomson van Durazzo naar hot va derland zal geschieden met Hr. Ms oor logsschip Noord-Brabant, dat daartoe Vrij dag a.s. naar Durazzo vertrekt. B. en W van den Haag stellen voor de nagedachtenis van majoor Thomson te eeren kloor (tic namen van Thomsonlaan en Thomsonplein te geven aan een laan en een plein in het stratenplan ten N. \V. van dè Laan van M eerder voort, tusschen Beeklaan en Valkenboschlaau. DE NED. OFFICIEREN IN ALBANIË. Vanwege het departement van oorlog wordt nog gemeld, dat tijdens de gevech ten te Durazzo tegenwoordig waren de officieren Kroon, Roelfsema, Reddingius, Sar en Fabius, omtrent wie reeds is gek nield dat zij niet gewond zijn. Omtrent de andere officieren worden nog inlichtingen verzocht. De verwiuiteu der betrokkenen worden voortdurend telegrafisch op de hoogte gehouden van alle verkregen inlichtingen. UIT DE STAATSCOURANT. Bij kon. besluit: is benoemd lot officier in de orde van Oranje-Nassau mr. A. C. J de Kuyper, notaris te Rotterdam, is aan J. W. Lintz, op verz. e. o. als' controleur van het buitengewoon zegel te Rotterdam verleend, is P. de Mooy, arts te Leiden, ben, tot off. v. gez. 2e ld bij de zeemacht; is A. F. Bange, wnd. adj. insp. inv en acc. te Rotterdam benoemd tot insp. dir. bel. inv en acc. te Harlingen; is benoemd tot direct. P. en T. kant te Edam C. S. 'de "Wit, thans comm. tel. Ie kl Uit Stad en Profineie. Uit Middelburg. Een treurmare Onze schouwburg ligt op sterven Dat hij ai lang ernstig ziek was, wis ten we. Bedenkelijk schudden de naaste verwanten hun hoofd wanneer we naar den toestand vau den patient vroegen. Soms fleurde hij een oogenblik op, maar de bloedarmoede bleef aauhouden, werd steeds erger. En nu is "t zoo ver dat de familie is gewaarschuwd dat 't niet lan ger kan duren Wellicht nog een paar maanden, en dan is hel uit Tenzij De kwaal schuilt in gebrek aan be zoek, een algemeeue schouwburgkwaal, in de laatste jareu zeer verergerd dooi de bioscopen Het is altijd uiterst be zwaarlijk geweest om hier goede troepen te krijgen De iauge reis, en de moeilijk heid om een tocht naar Middelburg te conibiueereu met een loonenden tspeel avond in een andere plaats, dwong de directies der gezelschappen een hooge uitkoopsom als eisch voor hun komst hierheen te stellen. De stukken vau be- leekenis waren hier eenvoudig onbetaal baar De entree-prijzen moésten "reeds zeer hoog worden opgevoerd om de uit gaven voor minder kostbare opvoeringen te dekken Zelfs als de heele schouwburg was gevuld, bleef er slechts een kleinig heid over Maar het ergste was dat men den schouwburg zoo zelden vol kreeg Het publiek bleef weg. Soms was liet be neden vol, en boven leeg, dan weer om gekeerd, maai' een volle recette kreeg men bijna nooit En het gevolg was een voortdurend bijpassen Die omstandigheden hebben den direc teur en de meerderheid der eigenaars doen besluiten er een eind aan te ma* ken. Nog is de eindbeslissing tot ophef fing niet gevallen, maar de zekerheid is vrij groot dat zij z;\l vallen Én dan? - Ja, dan hebben wij den vol genden winter geen schouwburg meer. Den kermistijd zal hij nog wel overleven, maar dan is het voorbij Tenzij liet nog lukt een combinatie te vormen, die den schouwburg van de te genwoordige eigenaren overneemt. Naar wij vernemen zullen er pogingen toe wor den gedaan om in ruimen kring aandeo- len te doen nemen in een kapitaal voor overname Het bedrag dat daarvoor noo- dig is, zal ongeveer f 7000 beloopen, en duizend gulden minder wanneer aan de tegenwoordige eigenaars liet recht van gebruikmaking van de eigenaarsloge wordt gelaten, maar dan tegen betaling van den gewonen entreeprijs. Zal het mogelijk zijn, dat bedrag bijeen te brengen, vermeerderd met nog een sommetje om het gebouw op te knappen? NVe hopen liet van harte. Het zou door een groot deel van de ingezetenen zeer beti-eurd worden, als die inrichting zou verdwijnen. Maar ze zullen dan ook nu gelegenheid krijgen daadwerkelijk te too. nen, dat ze er iets voor over hebben, door deel te nemen in het kapitaal. Reeds hebben de meesten der tegen woordige eigenaars zich bereid verklaard, in het kapitaal dier eventueele combina tie deel te nemen, voor een aanzienlijk bedrag. Maar wellicht, wanneer voor 't overschietende kleine aandeden worden verkrijgbaar gesteld, dat ook een grooler publiek als belanghebbende bij den schouwburg betrokken wordt. En mocht ook dat niet gelukken, zou het dan zoo onmogelijk zijn, dat hier lot stand komt, wat in zooveel andere ste den bestaat, nl. een stadsschouwburg? liet bestaan van een schouwburg is toch geen geringe factor om Middelburg ook als woonplaats aautrekkelijk te doen zijn. Dit denkbeeld vau een stadsschouw burg is echter van later zorg Eerst dient het particulier initiatief zich te doen gelden. Het weer was gisterenavond buiten gewoon zacht en windstil, mooier dan men na den koelen dag had kunnen ver wachten. Dit had velen naar den Thee tuin gelokt, waar ons populaire stedelijk muziekkorps de eerste zomeravond-uit voering gaf Als altijd bleken de nummers, die het uitstekend orkest ten beste gaf, zeer in den smaak van het publiek te vallen. Vooral de fluitsolo „Les echo's des bois", lokte een dankbaar en langdurig hand geklap uit. Maar ook het overige programma, dat verscheidene nieuwe nummers bevatte, vond veel bijval, zoodat de heer Morks aan een toegift len slotte niet kon ont komen. Het seizoen voor de buitensocietcit zette mooi in. De jaarlijksche paardenmarkt bracht lieden een bijzondere drukte in onze stad reeds gisterenavond kwamen meerdere paardeuhandelaars liier aan en heden morgen kwamen de .belangstellenden van heinde en ver, terwijl niet minder dan 120 paarden op liet Molenwater aan de lijn worden gezet Vooral tegen twaalf uur heerschte aldaar een groote drukte, en liad de commissie belast met aankoop van paarden voor de verloting veel be kijks Ongeveer 50 paarden en veulens werden door deze commissie aangekocht, en zulks voor de navolgende prijzen. Veu lens ongeveer f 180, éénjarige van f 300 tot f 350, tweejarige f 425 lot f 150, drie jarige en oudere voor f 450 tot f 600. Onder de vele boeren en boerinnen die zich heden naar de stad hadden begeven mengden zich ook vele vreemdelingen Na twee uur trokken de meeste mén- scheu 'naar het Schuttershof, waar al de voor de verloting aangekochte paarden en andere prijzen tentoon waren gesteld. De provinciale boot bracht heden te Vlissingen een 80-lal reizigers aan welke allen per tram naar Middel burg vertrokken. Ongeveer 12 uur arri veerde de „Avanlie" uit Ostende even eens mei een 150tal reizigers welke eens naar Middelburg reisden. Om 10 30 vertrok de „Adm. de Bats" met een 100- tal reizigers naar Middelburg Het was zeker een goede gedachte van de afdeeling Middelburg van het Iloefijzerverbond om den verkoop van hoefijzertjes op heden te bepalen; bijna niemand ontkwam aan het koopen van zulk een geluk-aanbrengend stukje van een der dames, die zich met den verkoop belast hadden Indien de opbrengst bij tijds bekend is, melden wij die onder „Laatste Berichten", anders in ons vol gend nummer. In verband met ons verslag over de opening der Ijsfabriek alhier zij nog vermeld dat de voorzitter verzuimde me de te deelen dat ook de heer uir. J J. Heijse, wethouder van financiën, verhin derd was aanwezig te zijn Over het laatste deel der plechtigheid dient nog opgemerkt dal de heer M. Co- hen hulde bracht aan den heer Leijdes- dorff, die in de slagerspatroons-vereeni- ging het initiatief tot deze fabriek nam De heer Leijdesdorff zeide hierop dat hij deze hulde niet alleen aanvaardde doch dal alle bestuursleden zich beijver den om de zaak te bevorderen en inzon derheid de heer A. Beugelink, die de ge. heele technische leiding van het plaatsen der machines op zich nam. Vit V,liggingen. Hedenmorgen vroeg was de luit. v. N. aan de buitenhaven te Vlissin gen met een kruisnet aan 't visschen, toen een hoot voorbij voer viel de heer N. in l water, doch als een goed soldaat wist hij zicli spoedig te reddeu. Na zooveel mogelijk zich van kleederen ont daan ie hebbent eneinde ze te drogen, bleef hij trouw op zijn post, en mocht hij het genoegen smaken menig vischje te veroveren. Gisteren is in t magazijn van Gebr. Polak aan de Zeilmarkt te Vlis sin- ge li een postduif binnengevlogen, om welks poot een gummi ring met no. 105 cn een zilveren ringetje, gemerkt N U. II. P 12—0 F.' 5-1Ó Uit Zul d-B e v e I a d. Gisteravond gaf te Goes de har monie „Euphonia", directeur de heer J (Horst haar eerste van de te geven- zomercoucerten in dit seizoen voor haar kunstlievende leden in den tuin der so ciëteit V O V. De tuin bood een alles behalve op wekkend gezicht aan vanwege de vele stoelen en tafeltjes, die onbezet bleven en onder de waranda waren er eveneens weinigen gezeten. En hoewel het nuf geen echt zomersche avond was wat be treft de temperatuur, toch behoefde dit geen beletsel te zijn om het con cert te komen bijwonen, daar men in dezen goed beschutten tuin geen last had van het onzomersche klimaat. Dit muziekgezelschap verdient beter, wat door deze uitvoering bij vernieuwing is bewezen. „Euphonia" met haar bekwamen en ijverigeu directeur heeft met het afwis selend programma, dat o. m drie nieuwe, pas ingestudeerde nummers bevatte, een concert gegeven, dal werkelijk aanspraak mag maken op belangstelling en waar deering en dat een genotvolleu avond verschaft Wij hopen, dal hel eerst volgend con cert in den tuin een druk bezoek ten deel valt, wat ook ook zeer zeker voor de werkende leden, die moeite en tijd er voor over hebben om het publick een concert aan te bieden, voldoening zal geven. In den nacht van Dinsdag op Woensdag omstreeks lialf een werden de inwoners yan WT1 h e 1 m i n a d o r p opgeschrikt door hel luiden der klok De bakkerij van A. de Graag stond in brand Gelukkig werd met behulp der slangen op de waterleiding de brand beperkt tot de bakkerij, zoodat de wo ning gespaard bleef. Een aangrenzend perceel bekwam veel waterschade. Oor zaak der brand onbekend. De toestand van. algomeene zwakte is er een. die hetallerm est voorkomt Dat is geenbloedar- aioode, inaar het ljjkt er veel op; in alle geval, indien uien er niet op let, loopt het er op uit. De algeuieene zwakto wordt veroorzaakt door algemeene vertraging van allo functies, die tot oorsprong h-eft een slechte voeding der orga nen door hel bloed. Daaruit volgt dus, dat men de hoedanigheid van bet bloed moet ver beteren, het verrjjken en zuiveren. Do Pink- pillen verrjjken on zuiveren het bloed. Iedere gift der Pink Pillen heoft dat gevolg, zoodat gjj mot iedere p i een verbetering ondervindt- De Pink Pillen zjjn onovertroffen tegen de bloedarmoede, de bleekzucht, de neurasthenie' do algemeene zwakte, de maazpjjnen, schele hoofdpijnen, en rheamatiek. De P nk Pillen ziin verkrijgbaar a f 1.75 per doos en f 9 per zes doozen bjj het Hoofd depót der Pink Pillen, Dacostakade 15, Am sterdam Bjj Joh. de Roos. "Vlasmarkt K 157, Middelburg, S. A. Luitwiolor, A. C. Beniest, Vlissingen, Gebr. Mulder, Goes, en in alle goede apotheken en drogistergen. THERMOMETER EN VERWACHTING. 18 Juni Thermometer alhier 8 u. vm. 58 gr., 1*2 u. 66 gr., 3£ u. 68 gr. Telegrafische mededeoling van het Kon. Meteorologisch instituut te De Bilt volgen» de waarnemingen van heden ochtend; Hoogste barometerstand 771.4 te Horta. Laagste 755.9 te Baparanda. Verwachting tot den avond van 19 Juni zwakke wind, aanvankelijk uit W. richtingen, gedeeltelijk bewolkt, waarschijn lijk droog, behoudens geringe kans op on weer, dezelfde temperatuur. HET WEER IN HET RUITENLAND. (Opgave Met.-In s t i t u u t). In Skantlüiavië blijft het zonnig weer, in Zweden is de temperatuur gestegen. Op de Brilsche eilanden is de wind zeer zwak, en nam de bewolking toe, terwijl de temperatuur iets gedaald is. Ook in Frankrijk, België en Duilschland was bijna overal de lucht in den morgen betrokken. In Oost Duitschland is de temperatuur blijven dalen In Zuid- Frankrijk valt regen Ook in Oost- Duitschland blijft de kans op regen vrij groot. VERKOOPINGEN EN VERPACHTINGEN IN ZEELAND. Datum. Plaats. Voorwerpen. Information. 's Dinsdags, zwarte bessen, Veilingsver- eeniging. 19 Juni, Schoondijke, Hofstede, Blaupot ten Cate en Beuningh- 19 Juni, Domburg, Bouwland enz. De Neeling. NAGEKOMEN BERICHTEN. UIT DE STAATSCOURANT. Bij kon besluit is benoemd tot lid der commissie voor het afnemen van het vakexamen voor aspirant-verificateur der invoerrechten de inspecteur der rijksbe lastingen J van Bendegom te Oostburg UIT ALBANIË. DURAZZO, 18 Juni. Na de nederlaag van de M^issoren en Mirdielen ontstond er in de piraten een groote opwindiug, een paniek gelijk. Vier kanonnen werden onbruikbaar gemaakt, waarvan een weer hersteld kon worden en een in de handen der opstandelingen viel De opstandelin gen zijn de stad niet binnengedrongen. DURAZZO, 18 Juni Na de aanvallen van gisteravond eindigde de strijd. Veel gewonden bevinden zich in de hospita len. De Mirdieten en Malissoren wilden de opstandelingen niet aanvallen, doch zich slechts bepalen tot de verdediging van de stad. De vorst bezocht de gewonden. Men meent dat de verliezen der iMirdie- ten op 400 gesteld moeten worden, waar van 200 gewonden. Tegen middernacht was de rust in de stad volkomen weergekeerd. LAATSTE BERICHTEN. UIT MIDDELBURG. De verkoop van het hoefijzertje voor het hoefijzerverbohd had hedenmiddag om 4 uur reeds f 163 opgebracht. UITREIKING PRIJZEN BAKKERIJTEN TOONSTELLING. In de groote zaal vau de sociëteit St. Joris, had hedenmiddag de uitreiking plaats van de medailles en getuigschrif ten, welke behaald zijn op de in de eerste week van Mei alhier gehouden! Eerste Zeeuwschc Bakkcrijlentoonsteliing. De voorzitter der tentoonstelling, de heer Ch. J. de NVolff, opende de bijeen komst, en gaf allereerst het woord aau den heer Van 't Westeinde. Deze bood namens eqnige exposanten en deelnemers aan den voorzitter een stoel, en aan den voorzitter der jury, den heer J. P Pieterse, een gouden lorgnet aan als dank voor alles wat deze hoeren, voor liet welslagen der tentoonstelling hebben gedaan. Beide heeren da nieten met eenige woor den voor deze hulde, die zij zeiden op hoogen prijs te stellen. De heer De Wolf, sprak vervolgens zijne voldoening uit over de groote op komst en gaf hel woord aan den heer Pieterse, die als voorzitter der jury deze vergadering, welke eigenlijk door de jury werd uitgeschreven, verder zou leiden De heer Pieterse, bracht eerst hulde aan den heer De Wolf, en aan den heer Van Noppen, secretaris van het .uit voerend comité. Zich richtende tot de heeren expo santen en prijswinners, zeide spr dat al mocht Jiet de jury niet gelukt zijn de exposanten in alles tevreden te stellen of aan de verwachtingen te hebben voldaan, zij dit dan de jury niet ten kwa de mogen duiden, maar de verzekering aanvaarden, dat alles is geschied naar bes te welen, en geheel onbevooroordeeld en zonder aanziens des persoons. Spreker wenschte vervolgens de prijswinners ge luk met hun succes. Het zal u aldus de heer Pieterse zeker groote ver plichtingen opleggen en u zuil niet kun nen volstaan met het weten of denken, ik heb toch den prijs behaald, maar het is uw laak te zorgen, dat die prijs u niet ontgaat, en uw diploma eeu fiasco wordf, maar dit moge medewerken aan de ver vulling van het door u beoogde doel, nl. vooruitgang uwer zaken, en dit zal het zeker medebrengen als ge u steeds aan het excelsior blijft houden. Vervolgeus werd overgegaan tol de uit reiking der prijzen aan de reeds vroeger door ons vermelde prijswinners. UIT DEN HAAG. Ook de Russische en Fransche regee ringen hebben de Nederlandsche deelne ming doen beluigen met den dood van overste Thomson. De Albaniêrs in Triëst zonden door bemiddeling van onzen minister van bui- lenlandsche zaken een telegram van rouwbeklag aan het Nederlandsche volk. Door de afdeelingen der Eerste Kamer zijn tol rapporteurs over de Inkomsten belasting benoemd de heeren v. d. Berg, Wóltjer, ICraus, v. d. Kun en de Vos van Steenwijk. UIT AMSTERDAM. Onder voorzitterschap van mr. de Pinto werd hier heden de algemeene verga dering gehouden van den bond „Vrede door Recht." k De voorzitter wijdde eenige woorden van hulde aan de nagedachtenis van ma joor Thomson. LOUIS DE VRIES. We vernemen, dat Louis de Vries zijn passagebiiejt naai- Indië reeds genomen heeft De tooneelspeler zal 1 September naar Marseille vertrekken, en den 3den per „Goenloer" naar Indië met een ge zelschap van 10 tot 12 personen. VERDRONKEN. Gisteravond om 8 uur ging de 24jarige Jansje R. te Kockengcn zich bekwamen in hel fiets rijden. Zij bevond zich op een eenzamen weg, waar zij vermoedelijk haar stuur is kwijt geraakt en in de bree- de doch ondiepe sloot fs geraakt. Men| vond haar hier althans, na haar een kwar tier gemist te hebben, verdronken. DOOR ONVOORZICHTIGHEID. Een Duitsche dame, die per (ram van Venlo naar Sleijl reed, liet onderweg kaar liandtaschje uit de tram vallen. Zij sprong uil den wagen en kwam te vallen Naar huis vervoerd overleed zij spoedig na aankomst. VERDIENDE LOON. LONDEN, 18 Juni. Gisteravond werd een suffragette in het drukste gedeelte van Hyde Park Corner, waar ze zich met kettingen aan het Wellingtonmonument had vastgebonden afgeranseld. Door de politie werd zij verwijderd. De leidsters der beweging moeten hebben verklaard, dat de wandaden voorloopig zullen ge staakt worden. GRIEKENLAND EN TURKIJE. LONDEN, 18 Juni. De „Times" meldt, dat een betere toestand in zake de Griekscke-Turksche spanning is iugetrc- den. IN ALBANIË. Thomson's sneuvelen. LONDEN, 18 Juni. Over de omstandig heden waaronder overste Thomson den dood gevonden heeft, wordt aan de „Daily Telegraph" geseind, dat de lezing volgens welke Thomson verraderlijk ver moord zou zijn, meer en meer veld wint. Een Russisch journalist deelt daarover mede, dat Thomson toen hij doodehjk getroffen werd een tijd op het terrein bleef liggen De journalist snelde naar een Nederlandsch arts, wien hij het nieuws meedeelde Deze schonk daaraan geen geloof en wilde niet meegaan Hij bracht daar tegenin dat hij enkele mi nuten geleden Thomson nog bevelen had zien geven Op het dringend aangehou den verzoek echter ging de Nederland sche arts mee Een Albaniër had toen evenwel het lijk al weggebracht. Tlïorn- son is aldus zonder geneeskundige hulp te hebben bekomen gestorven. Vorst Wil lem heeft een krans op Thomson's graf gelegd. De burgeroorlog. ROME, 18 Juni Volgens berichten uit Durazzo wordt de uiterst gevaarlijke toe stand waarin de stad zich bevindt, be vestigd. I>e rebellen, die gisterenmiddag op nieuw een aanval op de stad deden, be haalden een volledige overwinning opeen koionne der regeeringstroepen. Deze ko- lonne bestond uit 1000 man, wcllce van verscliiilende kanten door de opstande lingen werden aangevallen, toen de ko ionne zich op een afstand van Durazzo bevond en verder wilde oprukken. Vol gens ontvangen berichten werd de ko ionne nagenoeg geheel in de pan gehakt. Opnieuw wordt een aanval op Durazzo verwacht. Men gelooft, dat de stad zal vallen. WEENEN, 18 Juni. In het Zuid-Al- baansch opstandgebied zouden naar uit Walona aan de „Albanische Correspon- denz" wordt geseind, de regeerings-troe- pen succes hebben behaald De kom- mandant, majoor Besim bezette de hoog ten van Arsenika en bracht de opstande lingen groote verliezen toe. Ook bij Ljoesjna werden de opstandelingen te ruggeslagen. HOOG WATER. Vlissingen. Vrijdag 19 Juni vm. 10 30 Zaterdag 20 11.20 Zondag 21 om. 12.06 Maandag 22 12.46 Dinsdag 23 1.22 Woensdag 24 1 59 Donderdag 25 2.35 TE HOUDEN AANBESTEDINGEN. 3 Juli, 12 u. Logement Adriaansens, Walsoorden, herstel enz. werken waler- keering waterschap Walsoorden. Zie Midd. Crt 12 Juni. SCHEEPSBERICHTEN. Héclcn kwam op de reede te V L i s- singen het s.s. „Admiral" der Oost- Afrika lijn ter ontscheping van passa giers en mail en tot in ontvangst nemen der Duitsche mail hierna vertrok het schip naar Hamburg. Stoomvaartmij Nederland. Prinses Juliana kwam 17 Juni te Genua Rotterdamsche Lioyd. Ivawi praaide 17 Juni Ouessant, Tam- bora vertrok 16 Juni van Suez. Kon. H o 11. L1 o y d. Tubantia vertrok 17 Juni- van Am sterdam H o 11 a n d-A m e r i k a-1 ij n. Nieuw Amsterdam vertrok 17 Juni v. m. TO u van Plymouth. BURGERLIJKE STAND. Goes. Van 16—18 Juni. Getrouwd. J Rijn, jm 25 j met N. W Johannisse, jd. 21 j. J. de Dreu, jra. 26 j. met C J. van Sab- ben, jd. 26 j Overleden- M. J C. Verslerre, vrouw van P. J Siemons, 37 j. Zierikzee. M J. Verloo ,geb. Giilisse, z. M. G. van. de Vale, geb. Van Vessem, z. W. Quaak, geb. De Graaf, d. M. J. Alburg, geb. v. Krieken ,z Overleden G van Erp, wed. van A. .Versepul, 85 j. KERKNIEUWS. Ned. Herv. Kerk. Aangenomen naar Ernst R. Bart- lema, Beetjum. Bedankt voor Groot Schermer J. J. T. Spaargaren, caud. 's Hage. De gemeenteraad van Haarlem heeft, naar de N R C, meldt, de gift van f 250.000 voor den bouw van pen schouw burg aangenomen met 19 tegen 11 stem men. KUNST EN WETENSCHAPPER Bennet Burleigh f De beroemde Engelsche oorlogscor respondent is, twee of drie en zeventig jaar oud, gestorven Na zijn laatste Bal kan-campagne werd hij sukkelende In December 11. verbrak hij zijn betrekkin gen met de „Daily Telegraph", welk blad hij 31 jaar gediend heeft. Hij heeft een buitengewoon avontuur lijk leven gehad Als jongen ging hij naai- de Verceuigde Staten, waar hij aan den burgeroorlog deel nam. Daarna heeft hij alle oorlogen van den laalslen tijd als verslaggever bijgewoond en zich daar-

Middelburgsche Courant | 1914 | | pagina 2