Verschillende Berichten Kerknieuws. Kaass ea WeieaseDappea. Onderwijs. Rechtzaken. Post en Telegraphie. Landbouw. LAATSTE BEB1GBTEP. en groente ieder slechts één inzending -was. liet geheel maakte een aangenamen, pret- tigen indruk. Er was veel bezoek. De tentoonstelling zal ook Vrijdag voor het publiek geopend zijn; de uitreiking dei- prijzen zal plaats hebben Vrijdagavond op het raadhuis. Waterstaatbenoemingen. Bij kon. besluit zijn in de provincie Zeeland benoemd tot gezworene van den Kanaalpolder J. van Cadzand, te Terneuzen, en L. C Cornelis, te Philippine tot dijkgraaf van den Stroodorpedolder (Zuid-Beveland) A. P. Woutersen te Krab ben dijke; tot lid van het bestuur der waterkee ring van het calamiteuze waterschap Tienhonderd en Zwarte, J. Risseeuw Z.Cz. te Cadzand; tot lid van het bestuur van het water schap voor de uitwatering door de sluis in de Piet, J. Lindcnbergh, te Wol- phaartsdijk en J. L. de Jager, te 's Heer Arendskerke; tot lid van het bestuur der waterkee- ring van den cnlamiteuzen Oost-Beveland- polder, M. Rottier jr., te Kattcndijke, tot dijkgraaf van het waterschap Groo te- en kleine Isabella, E. Cuelenaere, te Philippine tot lid van hel bestuur der waterkee- ring van de calamileuze polders Hoofd plaats en Thomacs, H. J Camuiaert, te Hoofdplaat. was belet door ongesteldheid bij het examen tegenwoordig te zijn. Geslaagd zijn A L. Ivindt te Graauw Zandberg en A. J. Schieman te Axel beiden met lof, en verder L Q. van Nieuwlande te Koewacht; Gust. E. Kindt te Graauw Zandberg; J. A. Schieman te Axel; Iz. de Hullu te Breskens; J M. Adriaanse Jz. te Goes; P. van Elsacker te Ivrabbendijke, P. A. Butler te Bie- zelinge, Abr de Jager te Driewegen, P Braam te Wolpliaartsdijk, C. J van Dongen te Oud-Vossemeer, C. Gebraad te Tholen, II. van Leerdam te Wolpliaarts dijk, M. Mol Pz. tc 's Heer Arensdkerke. Donderdagmiddag ontstond een vechtpartij tusschen de bootwerkers aan boord van het ss. „Amulet", liggende aan de Westerkade te Rotterdam. De boot werker J. C. B. uit de Sleulelsteeg pakte den kras IC. W. beet en wierp hem in liet ruim. De kras bekwam daardoor een vrij ernstige hoofdwonde, die door dr van Selms werd verbonden, waarna hij naar zijn woning is vervoerd. Te Delft werd Woensdag in een uit spanning een boerenbruiloft gevierd. Een tweetal bruiloftsgasten kregen den zon- - Te O u d-V ossemeer kan Zondag a.s. in de Ned. Herv. kerk geen dienst gehouden worden, daar de kerk ontmeu- beld is en de hulpkerk nog niet geheel in orde kan gebracht zijn. Bij het opbre ken der banken enz. bleek dat de be vloering der kerk in zeer desolaten toe stand verkeert, daar veel is weggezakt op de oude grafplaatsen. Verschillende grafsteenen van lieeren eenmaal functies bekleed hebbende bij de Ambachtsheer lijkheid Oud- en Nieuw Vossemeer en Vrijberghe liggen in het gebouw, o. m. met de bekende familienamen Liens, He ron en Van Gelre De wapens zijn er in de revolutietijd ook hier van de steenen veriwijderd. Ned Hervormde kerk. Beroepen (e Tholen A. vau der Kooy te Ouddorp; te Ooltgensplaat P de Looze tc Waarder (Z -H Bedankt voor Noorden IC. Eekhof te Asten (N.-Br.). Nieuw portret van prinses Juliana. gehouden vesting verdreven kunnen wor den. En in October moest in het gebouw de installatie der novitii plaats hebben Bovendien is een nieuwe gérant aan gesteld, die in het gebouw zijn intrek moet nemen Daarom zelf de handen aan den ploeg geslagen. Dinsdagavond wilde men den kastelein er uit smijten. De man maakte toen een gevoelig kabaal, gilde „moord", kortom men kreeg het niet gedaan. Woensdagavond echter gelukte hel den kastelein en zijn vrouw eruit te werkeu. Een inwonend nichtje ging eige ner beweging. Nu zal hel nichtje de boel in komen pakken, dan kan de nieuwe kastelein tijdig zijn intrek nemen. Volgens de lezing van don gérant van de sociëteit is het „uitzetten" nogal hard handig gedaan. Voorts verklaarde deze aan de redactie van het Utr. Dagblad nog: De studenten moeten mij eerslens nog f 58.30 betalen voor liet vergunnings recht. Dat geld zijn zij aan mij verschul digd, maar ze hebben de voldoening er van altijd uitgesteld en op het oogenblik heb ik het geld nog niet ontvangen. Ik zou „contant" consumptie hebben moe ten leveren! Ja, dal slaat in het con tract, maai- de heeren zijn zélf direct be gonnen, met „op de pof" te bestellen. derlingen inval eenige centen gloeiend i Contant betaald werd or zoo goed als te maken en uit een bovenraam tus- niemandal; 't ging allemaal op bonnetjes, schen op straat spelende kinderen te jk had ten slotte 'n stapel bonnetjes. Als grabbelen te gooien Het gevolg was, ik mij beroepen had op m'n 'contract. ilat een vijftal kinderen zich min of meer ernstig de vingers brandden. De beide bruiloftsgasten kregen, naar de Tel. meldt, voor deze ongepaste aar digheid proces-verbaal Men zal zich nog wel herinneren, dat een paai- jaar geleden een kleermaker uit de van Hogendorpstraat te Amster- zou ik er onmiddellijk uitgckegeld zijn en daarom moest ik het „beer-systeem" wel goedvinden. Nu, gebeerd is er bij me Aan een van de senatoren van „Unitas" j J"cu. n- <~i t. ,1., iAan llocali 1 '1 >11 CS Cl het zusterschip van de Charlemagne, had dezelfde uitkomst. Eindelijk ontdekte men de oorzaak: een algemeene kwaal op de oorlogsschepen, volgens de Matin. Voor het gemak, om alles bij de hand te heb ben, wordt gaandeweg allerlei, tot dc zwaarste dingen toe- kettingen, stalen sleeptrossen, takels enz uit het ruim naar boven gebracht. Zoo wordt lang zamerhand het zwaartepunt verplaatst, tot schade van de vaste ligging van het schip. Laat ons hopen, zegt de Matin, dat de waarschuwing niet vergeten zal worden. Bij proefschieten met een 30.5 cM. kanon le Pola (Oostenrijk) is het sluit stuk gesprongen, tengevolge waarvan drie officieren gedood, drie andere en twee burgerlijke ambtenaren zwaar ge wond, en een aantal manschappen licht gewond werden Een der zwaar gewonden is vice-admi- raai )graaf Langus von Wellenberg, wier beide beenen moesten worden afgezet. HET WEER IN HET BUITENLAND. Uit Schotland, Engeland en Noorwegen komen nog steeds goede berichten. In Engeland begint liet nu eerst recht mooi weer te worden. Het werd tijd. Ook uit België en Denemarken komen gocd-weer-berichlen. In België is het zon nig en warm. Terwijl zich in Frankrijk gewestelijke of plaatselijke storingen voordoen, werd in Duitschland de toestand beter. Aan de Noordzee-baden is het weer goed, aan den Rijn eveneens,. Twijfelachtig is het weer in Baden en Beieren, maar toch valt ook daar verbetering in den leverde ik op de kroeg een flesch cham- waar te nemen. pagne van 13. Ik kei) langer dan een|,fIn Zwitserland heerseht storingsweer. halfjaar om die f 3 kunnen bedelen. Er 1 At en toe komen er opUann- kwam een Duitsch professor op de so ciëteit soupeeren, als gast van Unitas, dam zijn drie kinderen vermoordde, des wege lot levenslange gevangenisstraf werd veroordeeld en in de bijzondere straf gevangenis te Leeuwarden opgesloten I gen voor. AANKLACHT TEGEN PRINSES LOUISE VAN COBURG. Thans hebben een Berlijnsch advocaat, dr. Walter Inhoffen en een Hamburgsch ingenieur, Schneemann, een aanklacht te gen de prinses en haar vriend, Geza Mal- delijke dader van den moordaanslag op den jachtopziener te Moergestel, een ze kere Petrus Sch. uit Rucphen, gisteren Als uitgave van N. J. Boon te Amster- gearresteerd Hij ontkent, maar de jacht- dam werd ons toegezonden een nieuw opZjener heeft hem herkend portret van prinses Juliana, naar een op-1 name van H. M. de Koningin. Woensdagavond is te Apeldoorn, Het prinsesje zit op een pony (koe- naar de N Pl CL meidt, het huis paardje), haar eene voet in een stijgbeu- bewoond door W aan den Asselschen en ik moest ei^ alles voor leveren. £)e rekening van f 72, diende ik in om niets te ontvagen; men zou dat souper op „afbetaling" voldoen. Dat gebeurde Volgens de „L Ct." heeft deze ge- j toen in kwartjes en met guldens, nu eens vangene thans door ophanging een einde 'n gulden en dan weer n gulden. Dat aan zijn leven gemaakt. heeft maanden en maanden geduurd. Zóó j tasitsch, ingediend, wegens bedrog en werd er „gesoupeerd met een Duitsch oplichterij en verduistering van voor- Woensdagavond zijn, naar de N. R- professor. werpen. C. meldt, te Bodegraven twee arrestan- j En dat noemde men dan „contante In 1909 leerde prinses Louise te Ber- ten uit het cachot gebroken De fundee- J betaling", waar de studenten zich nu op I gen den referendaris dr Walter Inhoffen ring was oudergraven, waardoor de eene durven beroepen! Van dat contract ge-1 kennen. Tusschen deze beiden ontstond gelegenheid kreeg te ontsnappen, terwijl sprokendaar stond óók in, dat alle con-leen levendig verkeer In de stallen van' de andere wachtte tot zijn kameraad metsumptic van het buffet moest worden be- 1 den advocaat zag de prinses vier paarden, een breekijzer een makkelijker weg voor j trokken. Maar de heeren en dames brach- die hij voor 23000 Mark had gekocht hem had gebaand. De eerste was echter i ten zélf hun thee mee, waar ik dan wel I Op haar verzoek 'verkocht hij haar de weer spoedig gevat, de tweede werd'het kokende water voor mocht leverenpaarden voor 20 000 M„ waarvoor hij met behulp van een politiehond achter- j dat was goedkooper dan de thee van den I wissels kreeg die nooit betaald zijn. volgd, zonder hem echter terug te vin-1kastelein le nemen! Over dat contract is De prinses verklaarde dat de paarden den. Ihet dus maar beter te zwijgen. Finantieelnaar een harer bezittingen in Hongarije 1 was voor een exploitant de zaak onhoud- waren gebrachthet bleek echter, dat zij Volgens liet Huisgezin is de vermoe- baar, want voor liet weinigje dat er dan ze onmiddellijk voor de helft van den soms eens gebruikt werd, kon ik maan- prijs aan een paardenkooper had over- den achtereen geld voorschieten. De hee-1 gedaan. ren hebben gemeend mij midden in een j Bovendien had de prinses dr Inhoffen kwartaal te kunnen opzeggen met 3 herhaaldelijk geld ter leen gevraagd; haar maandenik betwist hun dat recht en be- schuld aan hem bedraagt meer dan een weer, dat zij moesten opzeggen met in-millioen Mark. Zij liet den advocaat her- gang van ieder nieuw kwartaal en dan op haaldelijk brieven lezen van den keizer, een termijn van 3 maanden. i de hertogin van Sleeswijk-Holstein, de Tot zoover de gérant. j gemalin van den broeder der keizerin, t andere been rust op een zadelknop [weg geheel alfgebrand De vrouw des"Wat zullen de leden van de „echte" j en andere hooggeplaatste personen waar Als foto is deze opname zeer fraai. Hetfmfees (was in de gang toet een brandende om deze „knorren"' historie lachen tpn uit hij den indruk moest krijgen, dat zij uuizca nvita ui uc giuig uicl ctu uiauucuuc paardje en daarop de lichte figuur van petroleumlamp in de hand over een het in 't wit geklecde prinsesje steken gangmat gevallen. De brand, hierdoor helder af tegen den donkeren achtergrond ontstaan, breidde zich snel uit. Juffr. wat zal menig oud-student zijn hoofdnog groote bedragen te wachten had. van een park. Ook de donkerbruine druk van deze reproductie is in fraaien toon gehouden. Geslaagd voor Machinist diploma B. A. Jansen, leerling der „De RuijIer- school" te Vlissingeu. Naar het „Terneuzensch Volksblad" meldt zou het onderzoek der geneeskun digen hebben uilgewezen, dat het over lijden van de 10-jarige Maria Chr. Cl. ie Neuzen niet een gevolg is geweest van de op school ondergane kastijding doch van eene ziekte waaraan het kind lijdende was. Mei ingang van 1 September zijn be noemd tot leerling-adsistenten te Mid delburg N. de Pagter, brievenbesteller alhier ca M J van Donge en M v. d. Berg, brieven- en Telegrambestellers te Zierikzee. Te Amsterdam is Woensdag overleden de heer C. de Jonge Oudraat, hoofd-com- mies ter directie van de Rijkspostspaar bank. SPOBT Wielrijden. Naar men verneemtzullen de weg- kampioenschappen van den Nederland- schen Wielerbond, waarvoor in Neder land geen toestemming is kmmen verkre gen worden, op Belgisch grondgebied worden verreden- W werd bewusteloos uit het huis dragen. Verzekering dekt de schade Te Waddinxveen deden zich, naar de Tel. meldt, de vorige week vergifti gingsverschijnselen voor bij den arbeider H vermoedelijk ontstaan door het wer ken in kunstmest. De man, 35 jaar oud, werd direct onder geneeskundige behan deling gesteld, doch is thans overleden. Woensdag had de vervoer-opzichter Franken, wonende te Scliaesberg, het ongeluk in de schacht der mijn „Oranje- Nassau II" op een 20 M. dieper gelegen laag te vallen. Met verbrijzelden sche del werd hij levenloos opgehaald. De ongelukkige was gehuwd en vader van twee kinderen. Aan boord van De Zeven Provinciën heeft zich een geval van cholera voorge daan Het schip ligt thans ter rcede van Soeraibaja in quarantaine buiten het Wes ter-vaarwater. Men meldt uit Londen aan de N R. Cdat er geringe kans bestaat het stoomschip Wilis vlot te brengen. DE STAKING BIJ DE NED. FABRIEK. In verband met de sommatie, die de directie der Ned. Fabriek tot de stakers had gericht om Woensdag de werkzaam heden te hervatten, kan gemeld worden dat zich geen stakers hebben aangemeld. De directie zal daarom ertoe overgaan, de slakende werklieden bij deurwaar- dersexploit te ontslaan, lerwijl de scha de op hen zal worden verhaald DE STUDENTEN WEL... Dinsdag en Woensdag was het een heele drukte op liet Munslerkcrkhof voor de sociëteit „Unitas" van de studenten- vereeniging. schudden voor dit voorbeeld van verval! EEN TEHUIS VOOIÏ ONGEHUWDE MANNEN. Het „Hand." brengt een afbeelding van het Tehuis voor ongehuwde mannen, dat dank zij de vereeniging „Amsterdamsch Bouwfonds" en met behulp der gemeente weldra aan de Marnixstraat te Amster dam zal verrijzen, als een zeer nuttige verbetering van de volkshuisvesting. Nieuw is liet denkbeeld wel voor ons Jand, maai' in verscheidene groote steden in het buitenland vindt men reeds lang dergelijke inrichtingen In Amsterdam bestaat voor den ougehuvvdeti arbeider slechts de keuze öf als kostganger zijn intrek te nemen, öf zich te vervoegen in de slaaphnizen, twee methoden die beide even weinig deugen voor gezond heid en zedelijkheid. Het nu door arch J. E. vau der Pek ontworpen gebouw wordt een zeer rui me inrichting Het front aan de Marnix straat is 85 M. en aan de Groentenmarkt 40 M. Het konlt te staan op een voor dat doel door de gemeente aangekocht terrein, een deel van de voormalige Am- stei Suiker Raffinaderij. Het Tehuis, zal 356 slaapvertrekjes be vatten. De kleinste der slaapkamertjes zal melen 2.20 Zij verklaarde verder, dat zij in Weenen pelswerk had ter waarde van 50.000 kronen, wat bij onderzoek gebleken is onwaar te zijn. Op grond van verschil lende dergelijke mededeelingen heeft dr Inhoffen tiians tegen haar een aanklacht Ingediend De aanklacht van den Berlijnschen ad vocaat is ingediend, zoowel bij de recht bank te Berlijn als bij die te Weenen, waar de prinses haar domicilie heeft, hoewel zij er nooit komt. 0x3.10 M de grootste (enkelen) 2.50x3 90 M. De kamertjes zul len per week'wórden verhuurd voor den prijs van f2 45 tot f2.80, al naar gelang van de grootte Zij zullen niet, zooals de gangen en de portalen van centrale verwarming worden voorzien Het wor den gehéél afzonderlijke vertrekjes, voor zien van waschbakje met waterleiding, en hoogst eenvoudig ingericht met een ledikant, kleerkast, tafel en stoel. In het gebouw komen voorts: eetzaal, koffiekamer, lees-, conversatie- en schrijf kamers, en badkamers. De Malin verlelt, dat een tijd gele den hel Frausche linieschip Charlemagne, Den kastelein werd den 15en Mei aan-toen bij een oefening het roer ineens gezegd, dat hij met 15 Aug. moest ver-1 werd omgegooid, zoo sterk helde - tot trekken, docli toen deze datum geko- 35' dat iedereen aan boord dacht, dal men was bleef de man rustig in het so-het schip zou kantelen. Gelukkig waren cieteitsgebouw wonen. de patrijspoorten dicht. Het roer werd Toen besloot men juridisch advies in weer bijgehaald, de vaart verminderd, en te winnen, doch het resultaat daarvan langzaam aan kwam hel schip weer in was minder bemoedigend. In het gunstig-evenwicht Men ging daarna onderzoeken, i ste geval zou de „vijand" eerst in Decern- waaraan die verminderde stabiliteit van z'clle^.^Een^die zich" aangegêvea had ber a.s uit zijn onrechtmatig in bezit het schip lag. Een proef met de Gaulois, Bij hel Maandag, Dinsdag en {Woens dag j 1. gehouden examen voor hoefsmid zijn geëxamineerd 45 smeden en smidsge- THERMOMETER EN VERWACHTING. 22 Ang. T ber roometer alhier 8 u, vje64 12 n. 71 gr., 3$ a. nm. 71 gr. Telegrafische tnecbdeeling van het Kon Meteorologisch instituut te De Bilt volgen» Je waarnemingen van heden ochtend Hoogste barometerstand 771.0 te Horta. Laagste 741.4 te Vestmanoer. Verwachting tot den avond van 23 Aug.matige, tijdelijke krachtige Z.W. tot Z. wind, meest zwaar bewolkt, waarschijn lijk enkele regenbnien met kans op onweer, dezelfde temperatuur. Daardoor scheen op zijn beurt de reiger te schrikken. Althans hij liet den paling vallen en de visschcr kon zich er van meester maken De paling woog 7 H G. BREEDE WATERING BEWESTEN YERSEKE. In het verschenen verslag over het dienstjaar 1912/13 wordt gezegt dat het afgeloopen jaar niet ongunstig is geweest. Onheilen aan de oevers bleven uit, de resultaten der peilingen zijn evenwel over 'ta Igemeen genomen als minder bevredi gend aan te merken. De ontvangsten hebben bedragen f 521.762.50, de uitgaven f 504 835.52, zoodat er meer ontvangen dan uitgege ven is f 16.926.98. UIT DE STAATSCOURANT. Benoemd van 1 September 1913 tot ultimo Augustus 1911 tot leerares aan de Rijks Hoogere burgerschool te Zierik zee mejuffrouw J. Valeton te Apeldoorn Benoemd lot buitengewoon opzichter N. Priester te We me ld in ge bij de verbetering der IJssel bij steenfabriek „de Mars" onder Rheden en Rahr en La thum; en P. Warren le V 1 i ssin gen bij de verbetering van den IJssel bi] Hoen- waard boven Lathum. UIT DEN HAAG. Vredescongres. Het wereldcongres voor den vrede heeft heden unaniem een resolutie aange nomen waarbij het congres toejuicht de reeds verrichte pogingen in 't belang van Duitsch-Franschc toenadering in den vorm van stichting van een Duitsch- Franschen bond en van het bijeenkomen van een Duitsch-Fransche parlementaire conferentie le Bern, en waarin krachtig wordt geprotesteerd tegen chauvinistische pers van beide landen, die de publieke opinie vergiftigt. Het Congres heeft voorts een reso lutie aangenomen waarbij de Nederland- sche regeering wordt verzocht om onaf hankelijk van hel inilialief van den Tsaar, zelfstandig een derde vredesconfe rentie in 1915 bijeen te roepen. Oorlog en Marine Naar men verneemt zullen in het aanstaande nieuwe ministerie de departe menten van Oorlog en Marine voorloo- pig nog gescheiden blijven, en dus ieder nog onder een afzonderlijken minister worden geplaatst. Geslaagd. Geslaagd voor het notarieel examen eerste gedeelte de heer P. J. Buijsrogge te C 1 i n g e. STANDBEELD VAN BEETS Door de aïd. Haarlem van het A N. V. zal een standbeeld voor Nicolaas Beets opgericht worden. VLIEGER GEDOOD. HALBERSTADT 22 Aug. Op het vlieg veld alhier is hedenmorgen luitenant Schmidt uit Bromberg bij een vlucht ter verkrijging van een brevet voor vlieger met zijn eendekker van 500 M. hoogte naar beneden gestort. Hij was dadelijk dood AANVARING. MALMö, 22 Augs. Volgens een bij den loodskapitein tc Malruö ontvangen mede deelingen kwamen hedenmorgen om streeks 91/2 uur bij de manoeuvres van bet Zweedsche eskader in de Sont het pantserschip „Rodin en de kanonneer boot „Urd" in botsing. De laatste zonk na 20 minuten Verdere bijzonderheden ontbreken. BEROERING IN BRAZILIË. RIO JANEIRO (Hand.) 22 Aug Het gerucht loopt, dat er ernstige dingen rijn voorgevallen te Manaos waar een belang rijk gebouw in brand gestoken is. IN DÉN BALKAN. Turkije en Boelgarije. LONDEN, 22 Aug. „The Exchange Te legraph" brengt het nog niet bevestigde bericht van de Porte, dat de mogend heden langs diplomatieken weg hebben besloten Adrianopel aan Turkije over te laten. Tusschen Boelgarije en Turkije zijn directe onderhandelingen aangeknopt. UIT GOES. Koninklijk bezoek. De route, die het koninklijk echtpaar bij het bezoek aan Goes op Zaterdag 30 Aug. a.s. zat nemen, is thans officieel bepaald. Na aan hét station in de auto's te hebben plaats genomen, zal gereden worden naar men ons mededeelde zeer langzaam langs Stationsweg, Ja cob Valckeslraat, Voorstad, Oostsingel, Groole Kade, Bierkade, Turfkade en VH. Hendrikskinderenslraat, om verder langs den 's-Heer Ilendrikskinderendijk Middel- AGENDA TENTOONSTELLING. D a g e 1 ij k s Te. tonstelling van Zeeuw- üche Kleed» -'Irach ten enz. Abdij gebouwen. lb- -6 uur. Zondags 12—6 uur. Dagelijks: Kantwerken (Sluis). Kantwerken (Nieuw-Namen). Borduren (Nieuw-Namen). Scheepmaken (Arnemuiden). Neltenbreien (Arnemtilden) Zaterdag 23 Aug. Klompontnaken. Gaaischieten. Dinsdag 26 Aug. Mulsenpiooisn, bor duren. Woensdag 27 Aug Zangveréen ..Ex celsior" van Yerseke. Donderdag 28 Aug. Zangverevn. „Ge mengd koor" uit Kloetinge! School kinderen uit 's Heerenhoek. Babbe- laarsbakken, spinnen Kfompen- maken. !-nr/ burg, het einddoel van dezen autotocht, V r ij d a g 29 Aug. Zangvereen. „Totoefe- le bereiken 1 ning en uitspanning" van Borsselén Klompenmaken. tr! EEN GOEDE VANGST. of4 Lqjnh Terwijl deze week iemand in de Ier-30 Aug. (tagnjdea Mom- seks che Moer aan hel visschen was, penmaken Rondrijden der wagens, vloog er onverwacht uit de sloot een rei- Op Zaterdag 30 Augustus zullen »H AL ger op met een paling in den bek. De de Koningin en Z. K. H Prins IlJndrik visscher schrikte en gaf een schreeuw, de tentoonstelling bezoeken.

Middelburgsche Courant | 1913 | | pagina 2