BÜITENLAHB. Beknopte Mededelingen. Handelsberichten. Prijzen van Eflectes. van gevoelens van alle deszelïs ingezete xen, dat hel Bestuur zich vervoegt tot Uwe Koninglyke Hoogheid, om U de hul de van de Stad en Burgerij niet alleen in uwe gevestigde betrekkingen als souve- rein vorst van Nederland, maar ook en bijzonder in die nauwere vcrceniging, welke wij wenschen wederom herkozen te zien, als*Erfheer van Vlissingen te ko men aanbieden Wij komen U K. II de verzekering brengen van de oprechte genegenheid, ongeveinsde eerbied en hoogachting, wel ke wij en alle medeburgeren U K II. en hoogstdeszclfs koninglijk Huis zijn toedra gende, een huis, waarvan de naam alleen alle welgestelde harten der Zeeuwen van erkentenis en eerbied doet ontgloeien. Daarna werd Z. K II. toegesproken door burgemeester Rocholl (den heer L. v. d. Steen) die 't volgende zeide Doorluchtigst Vorst en Heer. Was er immer een tijdstip waarin- Neerlands Volk zich op het hoogst ver blijden mocht en vroolijke gezangen van bevrijding mocht aanheffen, hel was ze ker op het oogenblik toen het Uwe Ko ninklijke Hoogheid na zoovele bittere ja- ren afwezens op den vaderlandsclien grond zag terugkeeren, de ketens onzer overheersching losmaken en het roer van Staat in handen nemen om dat geluk en die welvaart, die vrijheid en veiligheid waarvan wij zoolang verstoken waren we der onder ons aan te kweeken en te bevorderen; was er hnmer rede dat Ne derland zich dankbaar wenden mocht tot een groolen regeerder onzer lotgevallen het was zeker toen wanneer het onver wachts pit den stikdonkereu nacht van jammer en ellende daar ons land gereed stond om zelfs zijn physiek beslaan te verliezen eensklaps licht en vroolijkheid aandaagt en eene uitredding en verlossing verlossing werd geboren. Een groot voor recht mag het voor ons voorwaar ge noemd worden U K. H. thans de sleutels dezer stad te mogen aanbieden. Moge Uwe Koninklijke Hoogheid nog vele ja ren over ons vaderland in luister regee- regeeren en hetzelve onder hoogstdes- zelfs bestuur tot vorig aanzien onder de volken van Europa zien klimmen U. K. H. ©n het gansche Koninklijk Huis worde gezegend in lengte van dagen en mogen voor alle die jaren waarin wij gedrukt werden aan Vorst en Volk zoovele Eeu wen van voorspoed en geluk geschonken; worden De vorst antwoordde daarop 't vol gende: Mijnheer de Burgemeester, Ik dank u voor uwe hartelijke woorden mij toegesproken namens Vlissingen's ingezetenen. Onuitsprekelijk waren mijn aandoenin gen bij de intrede binnen deze stad en veste. Mijn voorouders en de uwe hebben uwe onafhankelijkheid doen herboren worden. De handhaving daarvan zal de nimmer ophoudende taak van mij en de mijnen zijn. Ik reken op uwe medewerking en opoffering uw vertrouwen, uw liefde roert mij; uwe ontvangst van heden zal bij mij steeds in de aangenaamste herin nering blijven voortleven. Na de overgave der sleutels van de stad en de aanbieding van den eerewijn werden de rijtuigen beslegen. Dat van de vorst en zijn gevolg was een oude ca- rosserie van voor honderd jaren. Daarin hadden nog plaatsgenomen dis- trictscomm. Fokker, burgemeester Roc- choll en de gouverneur der provincie J. H. Schorer. In 't tweede rijtuig waren gezeten kolonel Lantsheer (de heer L. Biesta), baron v. Heerdt van Goenberg (de heer A. Raamsdonk) opperstalmees ter, burgemeester Mortier en kolonel Eeckhorst (de heer Brinkhorst). Langs een omweg werd naar 't stad huis gereden, waar heen zich ook het eerc-vendel begaf. De menschenmassa was overweldigend; trein, booten en trams hadden een aan tal vreemdelingen aangebracht en luid- jes van buiten. Er was bijna geen door komen aan. Op de trappen van 't stadhuis stond een kinderkoor opgesteld, gevormd uit de Proteslantsche en katholieke weezen en nog eenige andere meisjes, die den vorst onder leiding van den heer J. F. op den Zieke hetzelfde lied zouden toezingen als op den llen September 1814 aan Z. K. H. werd opgedragen. Het was voor deze gelegenheid getoonzet door den heer S. Landsman. Nadat de vorst het cerevendel had geinspectcerd, betrad hij het bordes, waarop hem door een der jongste wees jes een bouquet werd aangeboden, ter wijl een oudere weezenzuster Z. K. II. een exemplaar van dat lied aanbood. Dat gedicht luidt als volgt: Beschaduwd thans de Oranjezon, Met held'ren gloor, ons vruchtb're velden I O Neêrlands eer! O roem der helden! Elks hart, ons hart zegt wellekom; Zie hier' een liulpelooze Schaar Van arme, Ouderlooze Weezen, Die 's dwingelands vuist eerst slaafsch [deed vreezen,] Maar heden spant een vrije snaar. Een schaar die door een zacht bewind Wordt opgekweekt tot Bato's Zonen. Om met het staal, in nood te loonen Dat ze haren roem aan de uwe bindt, Zijbiedt U bare hulde aan! Daar liefde en eerbied haar bezielen Doch schoon zij nedrig voor U knielen, Zij schouwen sleclils hun' Vader aan! Zij paart hun wensch met Nederland; Uw Troon sta al de rollende eeuwen! Vindt hier weer Zeeuwsche Water leeuwen Die vuisten zijn voor 't Vaderland! Uw Huis blijf Neêrlands eer en roem! Zie Koopmanschap, zie Godsdienst bloeien Zie 's Burgers hulde daaglijks groeien' Wen 't Land U zijn Verlosser noem.-- Zoo rol Oranje en Bato's naam Door al de wijde werelddeelen De Godheid wil al onheil keeren! En Vlissing' deel in deze faam" Gods liefd'rijk oog begluur uw pad! Zie U verzeld van "Eng'lenwachten'. Uw Rijk volge op tot in Geslachten! En eenmaal woont ge in Salems Stad! De componist heeft met zijn werk veel eer behaald. Door een mooie uitvoering der koren en een zeer verdienstelijke ver vulling der solopartij door mej. N. van Spanje, raakte het publiek in verrukking en klonk een sponlaan applaus Toen dat verstomd was sprak de vorst de jeugdige koristen als volgt toe Dank, hartelijk dank, lieve kinderen voor het heerlijk lied, zoo even door U met zulk een harlelijkheid mij toegezon gen. De wijze waarom men mij in deze veste heeft ontvangen, vervult mijn hart met diepe erkentenis en vermeerdert zoo mogelijk de verplichting, welke op mij rust, om aan het Nederlandsche VolK te voldoen en mij aan deszelfs voorspoed en geluk te wijden. Nimmer zal ik de ontvangst mij bij mijn komst in deze veste bereid, verge ten, doch veler «wer vriendelijke woor den, mij toegezongen, zulten voor mij onvergetelijk blijven. Nadat nog eenigen tijd op 't stadhuis vertoefd werd, werd, geëscorteerd door de wacht, na'ar het Arsenaal gereden, al waar een begin werd gemaakt met de opstelling van den stoet voor den grooten optocht. Deze was als volgt samengesteld: Marechaussee's le paard, 20 grenadiers met vaandel, groep van Napoleon, 20 gre nadiers, het muziekcorps „Ons Genoe gen, de wagen des vredes, 20 Hollaud- sche schutters, groep van Willem I met vaandel, 30 Hollandsche schutters, het muziekcorps „St. Caecilia", de wagen der Vrijheid, een loodsschoener, een groep van het Nederlandsche Loodswezen, een sloep met Scheveningsche visschers, een sloep met matrozen 1913, een wagen van 't Roode Kruis, en „Flora" vliegmachine. De verschillende ontwerpen muntten uit door origineelheid, terwijl een kunst vaardige hand de fantasie was te hulp ge komen, waardoor iets werkelijk schoons was geschapen. Met zorg is blijkbaar aan de groepen gewerkt. Er was dan ook één roep ovei; de verschillende onderdeelen van den stoet. Duizenden stonden langs den weg die gevolgd werd, geschaard Bijna alle stads gedeelten werden bezocht. Opgemerkt zij dat de leden der groe pen van Napoleon en Prins Willem I met hun respectievelijk gevolg te paard waren, gezeten. Nauw was de stoet weer in het Arse naal teruggekeerd, of de Nieuwe Stad wachtte haar toeschouwers voor het Con cours Hippique en Ringrijden. De wedstrijd was als volgt geregeld: 1. Wedstrijd voor vierwielige rijtui gen, bespannen met twee paarden. le prijs f 20; 2e f 15; 3de f 10. 2. Wedstrijd voor tweewielige rijtui gen. le pr. [35; 2e f20; 3e f 15; 4e f 10. 3. Wedstrijd voor Walchersche Vee- renwagens, bespannen met één paard. le pr. f 15; 2ê f 12; 3e pr. f 10. 4. Ringrijden met tweewielige rijtui gen (lieer en dame). le prijs f 15; 2e f 10; 3e f 7.50. (Hierbij, als extra-prijs, f7.50 voor den deelnemer wiens rijtuig en paard uitmunt, ook al is hij geen prijswisser). 5. Ringrijden te paard in nationaal costuum. le prijs f 15; 2e f 12.50; 3e f 10; 4de f8; 5e f6. De commissie en jury bestond uit de heeren Th. E. Bretschneider, ikapitein der infanterie, Vlissingen; J. J. Kraamer, Rijksveearts te Koudekerke; Ph. J. van Dixhoorn, paardenhandelaar, Axel, G. v. d Putte, lid der Prov. Staten van Zee land, Vlissingen; II J. M. van Raalte, kassier, Vlissingen; F. Piekema, le luit. commandant der Kon. Marechaussee, Vlissingen; J. M. Urchard, pikeur der rij school, Middelburg. De belangstelling was zeer groot. On geveer 3000 personen waren op 't terrein aanwezig, waaronder meer dan 1000 be- talenden. De tribune bleek te klein om liefhebbers van een goede zitplaats te voldoen. Verschillende autoriteiten toonden ook bunne belangstelling. Liefhebbers van paardensport konden hun hart ophalen; vooral de boerenstand was druk vertegen woordigd Buiten de omheining sloegen wel 5000 personen het schouwspel gade. Den meesten tijd nam het ringsteken in beslag, waarvoor niet minder dan 40 liefhebbers zich hadden doen in schrijven. Op de hun eigen manier uitten zij hun vroolijkheid, als er een op steek ging, wat het publiek niet weinig amu seerde. Toch waren er onder de toeschou wers enkelen, die een minder prettig ge zicht trqkken, toen ze bemerkten dat zakkenrollers hun van hun gouden horlo ge of porlcmonnaie hadden verlost. Van verschillende gevallen werd aangifte gedaan. De politie waarschuwde direct langs de gehee]e lijn voor heeren lang- vlngers. De uitslag van de verschillende wed strijden was als volgt Vierwielige rijtuigen le pr de heer W. A de Rijcke met Oscar en Frieda; 2e pr. de heer W. A. de Rijcke met Hans en Mies; 3e pr de heer C. W. A. Schout. Tweewielige rijtuigen le pr. de heer K. Meertens; 2e pr. de heer W. A. de Rijcke; 3e pr de heer Tjaarda; 4e pr. de heer W. Theune. Ringrijden 2-wielige rijtuigen (heer en dame) le prijs Tjaarda; 2e pr. C. W A Schout; 3e pr. W A de Rijcke Ringrijden in nationaal costuum le pr. Maas, 2e pr. Bosschaard, 3e pr. Sinke, 4e pr. Florusse, 5e pr J Gestel, 6e pr. J. Minderhoud, 7e pr Dingemanse, 8e pr. Giffard, 9e pr Koole, 10 pr Minderhoud, 11e pr Keur De laatste 6 prijzen waren 5 gulden. De wedstrijd van Walchersche veeren- wagens is niet doorgegaan wegens le wei nig deelname Te gelijkertijd werden op een naast liggend terrein kinderspelen gehouden en gaf het strijkorkest „Zeelandia" een inali- née en 't muziekgezelschap „Ons Genoe gen" een concert. Voor de tweede maal werd lusschen 4 en 5 uur de cantate uitgevoerd, wat nu kon geschieden op 't terras Hoewel nog niet geheel vlekkeloos, voldeed 't ge heel nu beter. Wel klonk 't geluid veel zwakker. Dirigent, dichter en solist wer den voorgesteld aan den Commissaris der Koningin. Nog kwam er geen oogenblik rust voor uw verslaggever, want een andere zang uitvoering door de vereeniging „Ho sanna en een gymnasliekuitvoering, die beide naar wensch slaagden, vroegen zijn aandacht. Tegen half acht concentreerde al wat in Vlissingen vertoefde zich op 't Eiland, dat bijna le klein bleek om allen te be vatten. Die belangstelling gold de gondelvaart. Elf versierde vaartuigen namen er aan deel Op een er van bevond zich het gezelschap „Ons Genoegen" en het kin derkoor „Looft den Heer", die zich om beurten lieten hooren. Met lampions en vetglaasjes waren de vaartuigen verlicht. Duizendvoudig wer den die lichtjes in het spiegelgladde wa ter van het verbreed kanaal weerkaatst, wal het effect nog verhoogde. En nog was de gondelvaart niet ten einde of het uur was aangebroken dat de optocht voor de tweede maal zou gehouden worden en de stoet weder zou afrijden. 't Was een heele toer over de brug van 't Eiland te komen; voor velen was dat een benauwd oogenblikje. De optocht had weer veel bekijks; de magnesiumverlichling van sommige wa gens voldeed al bijzonder. Het slotnummer van *t programma was een schitterend vuurwerk, dat de ver moeide feestgangers wederom naar de Nieuwe stad riep. Daar kon men om elf uur over de hoofden loopen. De be langstelling in een en ander bleek nog lang niet verflauwd. Duizenden zochten daar een goed plaatsje, om toch alles te kunnen zien. Om kwart voor twaalf ontbrandde de slotdecoratie, bestaande uit een naboot sing van de jubileumzuil. Het vuurfroat bedroeg niet minder dan 100 M3. Moe van 't feestvieren spoedden velen zich huiswaarts terwijl weer anderen nog tot ver na middernacht er de pret in hielden. Het feest was ten einde, en geen wan klank was vernomen. het verkregen resultaat te hebben kunnen meewerken Dus ook hij laat zijn bondgenoot, Oos- tenrijk-Hongarije, in den steek ten op zichte van diens wensch om het verdrag niet als definitief te beschouwen maar het te herzien Keizer Wilhelm zou zich zelf niet ge weest zijn, als hij niet ook nog door een daad van zijn voldoening blijk had ge geven Hij heeft nl. koning Constanlijn van Griekenland tot veldmaarschalk be noemd, en aan den Griekschen kroon prins het grootkruis van den Roodcn Adelaar geschonken Hij heeft dus wel duidelijk de twee met-Slavische slaten, Roemenië en Grie kenland, uilgekozen voor zijn huldebetui gingen. Het verdrag is Zondagmorgen onder teekend in een plechtige zitting der con ferentie van Boecharest. Saluutschoten! kondigden dit feit aan. Op de conferentie werd vooraf nog speciaal hulde gebracht aan den Roemeenschen miaisler Majo- risco, voor zijn bekwame leiding der be raadslagingen De koning van Roemenië heeft ook al een uiting van dessert-stemming aan de afgevaardigden van Griekenland en Servië ridderorden toegekend. De Boel- gaarsche afgevaardigden hadden den wensch uitgedrukt, geen onderscheidin gen te ontvangen vóór de diplomatieke betrekkingen hervat zijn IN DEN BALKAN. Aan het dessert. Er is in Boekarest veel gegeten, en dat duurt nu nog voort Eerst waren het intime twaalfuurtjes, vooral bij den Roemeenschen minister van buitenlandsche zaken die het grooto nut hadden de afgevaardigden der staten dichter bij elkaar te brengen dan op de officieele conferenties mogelijk was. Eu nu de vrede gesloten is, volgt het eene feestmaal op het andere Zaterdag bij ge noemden minister, Zondag op het ko ninklijk paleis, vandaag op het stadhuis, morgen bij het perscomité. Natuurlijk wordt er veel getoost, warm' getoost op de gelukkige toekomst, die al len verwachten als een gevolg van het nu gesloten vredesverdrag. Dessert-opti- misme? We hopen van niet Maar ontkend kan nietworden dat Oos tenrijk en Rusland blijven werken voor een herziening van dat verdrag Rusland is Zaterdag met de Fransche regeering van gedachten gewisseld over een her ziening, maar het heeft er allen schijn van of Frankrijk huiverig is zich te ver binden tot samengaan met zijn bondge noot. Althans het officieuse perscommu niqué, naar aanleiding van die gedachten- wisseling in Parijs uilgegeven, zegt heel voorzichtig „De Fransche regeering zal de uit de Russische voorstellen voort vloeiende gevolgen onderzoeken, geleid door den levendigen wensch het in Boe charest gesloten verdrag, dat zij voor rechtvaardig en bevredigend houdt, ook voor Rusland aannemelijk te maken." Er wordt (zijl 't ook niet aan diners ook door de betrokken Balkan-vorsten ge toost, tenminste door de gelukkigen, Koning Ferdinand van Boelgarije houdt zich stil, wat te begrijpen is. Maar koning Constantijn van Grieken land richtte een warme proclamatie van dank aan leger en vloot En koning Karei van Roemenië wisselde eenige merkwaar dige telegrammen met keizer Wilhelm, waarin hij dezen een pluim op den hoed slak, door de bewering dat het aan diens toedoen te danken is dat de vrede defi nitief zal zijn. Keizer Wilhelm antwoord de o. a., er zeer voldaan over le zijn, tot Van het besluit van 16 Juli betref fende de strafvermindering naar aanlei ding van het regeeringsjubileum van kei zer Wilhelm II hebben ongeveer 24 000 de gevolgen genoten. Ten opzichte van het door den Rijksdag goedgekeurde ontwerp betref fende de wijziging van het militaire straf wetboek is van alle bondsregeeringen toestemming ontvangen, zoodat het ont werp Vrijdag door den keizer is be krachtigd. Zwitserland heeft zich in beginsel 'óór het vredesplan van den Amerikaan- schen staatssecretaris Bryan verklaard. Lind, de vertegenwoordiger van pre sident Wilson der Vereenigde Staten, is Zaterdag te Vera Cruz in Mexico aange komen, en daar in het Amerikaansche consulaat afgestapt. De Mexicaansche mi nister van buitenlandsche zaken heeft verklaard, dat hij geen enkele hinderpaal zou opwerpen tegen de komst in Mexico van Lind. Graanmarkten enz Huisrr, 11 Ang. Ter graanmarkt van heden was de aanvoer klein, handel slap, tarwe lager. Br werd besteed voor tarwe f 10.50 a f 11, wintergerst f 9.a f 9,25, rogge i 8.00, haver f 9 a f 0.00, kookerwten f 12.00 a f 13.bruineboonen f af paar- deboonen f 00.koolzaad f 20 a f 00. Dzehdijkb, 9 Aug. Ter graanmarkt van heden bestond de aanvoer Beer gering en de verkoop was klein tot vorige pijjzen. Tarwe was 75 cent lager. Rottbrdam, 11 Aug. (Üpgave van de make laars Hagenbeek en Van der Schalk) In bui- tenlandeche granen stemming kalm. Rotterdam, 11 Aug. Tor g-aanmarkt van heden was tarwe met tameljjk aanbod wederom iets flauwer gestemd. Essex f 12.25 tot f 13, Wilhelmina puike f 11,25 tot f 12, overige soorten f 9.50 tot f 10.50, per 100 kilo. Rottbrdam, 11 Aug. Tor veemarkt wa ren heden aangevoerd113 vette runderen 167 vette kalveren, 1756 schapen en 845 var kens. De prjjren waren voor runderen 84—T2, kalveren 110—95, echapen 6456, lammeren 66—70, varkens 6156. Aardappelen, Geld. bl. f 0.— a f 0. poters f 0.a f 0, Z. eigenh. f 1.80 a f 2. Friesohe eigenh f 1.90 a f 2.10, Brielache kralen f 3 10 f3 30, alles per HL. Zaden. Karwei f 14.50 af—Kool- f 19.— a f 20.—. Bieren. Zeeuwsche f 4.80 a t 5.00. Ov*-- maasscho f 4 90 a f 5.10. Meel Er wbk id de laatste week meer at tentie voor Amerikanen, met name Kansas patonten en straights. De pejjzen daarvoor zjjn dan ook aantrekkelijk. Ook de loco-Ame rikanen genieten meor belangstelling doch overigens is de meelhandol aeer stil Inland- sohe molens klagen over slapte, maar konden van de voorkoopen flink afleveren. De prjjzen ondergingen weinig verandering. Roggebloem met eenigen handel tot voor gaande prjjs. Heden ter beurze stiL Prjjsen onveranderd. De noteering is als volgt Prima qualiteit inlandscb f 12.'/» A 13 Vb Eerste 12.'/, 12.50 Prima Ammhaansch (Patent) 13.50 1 Eersto qaal. (Straigh) 12.75 13 25 Tweedo (Bakers) 12,— 12.50 Extra puike qual. Hongaarsch - Eerste Prima qualiteit Duitsoh - Eerste v Prima Belgisch 12.— 12.»/, Eerste 12.— 12.»/, Prima Fransoh - Inlandsch roggebloem 9.50 11. üuiteche 9 50 11.— Alleo par 100 kilogram netto of bruto, netto inel. sak. Amsterdam, 11 Ang. Aardappelen: A»dijker muizen (groote) f 2.20 a 2.50. Andijker muizen klein f 0.80 a f 1.00. Andijker blauwe f 2.a f 2.50. Andijker bonte f 2.40 a f 2.80. Schoolmeesters f 2.40 a f 2.80. Friesche bonten f 1.60 a f 1.80. Polderborgera f 1.25 a f 1.50. Zand eigenheimers f 4.a f 4.40. Polder eigenheimers 1.70 a f 1.90. Noord-Holland8che muizen f 1.40. Zeeuwsche bonte f 1.40 a f 1.75. Zeeusche blauwe f 1.40 a f 1.75. Zeeuwsche eigenheimers f 1.60 a f 1.80. Alles per mud. Aanvoer 6 ladingen. Amsterdam, 11 Aug. Op de veemarkt werden aangevo-rd: 261 vette koeien le 82-88, 2e 76—80, 3e 72-76; vette kalveren, le 00000, 2e 00—00 en Se 0000; 110 melk- en kaltkoeien 280—350; •4 nmchtere kalveren, 1218; 44 schapen 7434 lamineren 00—00 vette vaar zen 0000; 219 vette varkens, Hollandsche le kwal. 52—57, 2e en 3e 55—52. Geen overzeesche en Geldersche. Tarwcmaikt. 9 Aug. N e w-T o r k. De tormjjnmarkt opende prjjs- boudend. had hetzelfde verloop als de markt te Chicago en eloot prijshoudend, Loco traag. Cki cago. Do markt opende prijshoudend, tot vorige hoteeringen, ateeg in sympathie met maïs. daalde op realisaties, op voor de baissiers gunstige telegrammen, steeg weder op meenings- en contramine aankoopen. on op exportaankoopen en sloot prijshoudend. Juli. 8ept. Deo. Mei. 9 Aug. 85»/, 89"/, 94»/, 8 857/# 39*/, 94»/, 7 86»/, 90 95»/, (Handelsblad.) Km*« Per tclegraal Vorige tu koen. heden Amiterdan 11 Ang. STAATSLEENINGEN. EDKB.LAND pCl. Bedrag Stukke» Obl. N. W. Sch. S I 1000 77%, 7T% dito Cert3 1000 7613/M 771/, dito dito8% 1000 66% 667/g dito ditoS% 907/i5 ÜONG. Bel. v. Str. '9S/1904Jnni/Deo A kr. 1000 81% ^ALiu Ins. 1888 81/, LirelOO-lOOOO 91%, 308TKNRIJK. Jan.-Jnli4 8000 831/, 85 ditoOhUtfei-Nor. i Cr. 3000 891/, 881/, ?ORT, Obl. le lerie 5 09 «t dito Se 3 091/, RUSLAND. Gr. 8p. Meeti. Obl. 188 84 100 SIlS/u 860/5 dito 1867-09.... 4 100 91 811/g dito 1880 gfconj. GJ1, 696 851/, 857/5 Z. W. Spourmij, 4 G.B. 086 96 1 dito 1889 Hope. 4 685 861/g dito '94 6e Em. 4 635 856/5 86% iPANJE. O buit. Perpet4 P«» ÏSOO-MOCO 87 «URKDEObl.1903 Ir. 500.3500 81 TAPAN. Leerling 1899 Obl801/, »RG. REP. Bait. Leaning 1896/99. 851/, BRAZILIË. Fun ding 1«, 1898.. 80-100 lOSSfc dito Obl. 1908.. I 100 997/5 dito dito Londen 188 9100 78% 78% SENEZUELA Dipl. ichold3 100 601/, INDUSTIEELE EN FINANCIEELE ONDERNEMINGEN. NEDERLAND. pCt. Ned. Hand. MijA. I 1000 169% 1691/, VMERTKA. Unit State» Steel Corp. Cert. van gew. A and.631/, 631/, SPOORWEGLEENINGEN. BDERLAND. pCt Holt. Spoor A. 891/, Mij. tot Expl. van St. 8pw. Aand. 860 9816/u 167/g N.-I. Spw. Aand 8530-1000 9958/, ITALIË. Spoorweg- <eenïngenl887-89 S Ure 60-3600 00% .'.nid-Ital. 8p. O. 3 600-5000 607', 607/, OLEN. W.W.A. Z.R. 100 49% MERIKA. Atch. Top. S. F. Cert. ran gew. aand. Da 600-1000 99% 991/, dito Alg. Hyp. O. 4 500-1000 96 ïllinoïi Cert. v. A. 600-1000 108V, 110 dito Lea» lv.St.Ct. 500-1000 89»/B Miai. Kam. Tea. 1. Hyp. Obl.... 4 600-1000 91% 91% N T. Peniylv. Ohio prior ObL41/, 600-1000 101 Union Pac. Br. Comp.Cert.v.gaw. Aand100-1000 164% 163% UnionPro.GondO. 4 1000 901/, 96 Weit New. T. Penni. In». Mort. gage Geldb6 1000 101% ZEEUWSCHE FONDSEN. Stv. Mij. Zeeland A. 850 1147/, 114 dito dito Obl.... 1000 88% £on.MyDe8cheldeA 145 lito dito 1900 Obl. 4% llonth.v/h.G.Alberti Lr. A Co. A.. 181% 'oeuwaeke Hyp. B. Pdbr.4 94 dito4% 100% Alg. Mg bel.en aank. rrn vrnchtg. oeL waarden Pdbr... 4% 97 97 ld. Pdbr5 101 101 Break. Maldeg. Sl. tr Mij A...... 160 N. C. Beetw.Sni- kerfabrAv.G.Obh PREMIELEENINGEN. NEDERL. St. Am. S 100 100 Stad Rotterdam.. 3 „100 IOBII/5 3ELGIÊ. St. Antw. 1887.8% 100 799/5 HONG.Tkeiu.loten 4 100 144% OOSTENRIJK. 8taat»L I860.... 6 600 1661/, dito 1864100 'SSl Crcd. Anst. 1868. 100 864% RUSIuStaatil .1864. 100 466 dito 18606 100 384 6PANJE. St. Madr. S 100 04 04% TURKIJE.SpoorwL l 400 43%, tclongatieko»rs41/,

Middelburgsche Courant | 1913 | | pagina 3