y1 Ingezonden Mededeelingen. BÜITENLAN0. Ingezonden Stokken. BEKENDMAKINGEN. Dinsdagochtend zijn op de Rozen gracht, bij de Mnrnixstraat te Amsterdam, naar de Tel meldt, twee bespannen wa gens niet elkaar in botsing gekomen, waardoor de -19-jarige koetsier 1) Swaan van den bok geslingerd word Zwaar in- wending gekneusd is hij opgenomen Ook in hel lijk van E. Breed, den den vader van den in verband met het plotseling overlijden van I*'. Piencilian te Oudo-Wetering aangehouden jongen man, is een groole hoeveelheid arsenicum ge vonden. Zooals onze lezers weten hebben de ochtgenooto van bovongenoemdon Piene- man en de jonge Breed bekend, zich aan deze vergiftiging te hebben schuldig gemaakt. N R- G- Tc Watergraafsmeer is een jongen van 15 jaar gearresteerd, die tot een ben de boefjes bleek te behooren, die er haar werk van maakt rijwielen te stelen Het was reeds de derde fiets die in twee dagen lijds door die jongens ontvreemd was, die hij aan den man trachtte te brengen De gemeente-veldwachter te Haas trecht J K D Is volgens de N. IV O ge vankelijk naar de gevangenis te Rotter dam gevoerd, als verdacht van verduiste ring van gelden en valschhcid in ge schrifte. Bij het afbreken van een oude boerenwoning, toebehoorende aan den landbouwer H Verhoeven te Udcn, heeft een werkman een aarden pot niet zilve ren geldstukken gevonden Hel waren alle oude munten met Latijnscho opschriften, sommige grooter dan een rijksdaalder, andere van de grootte van een gulden Do inhoud van den pot was 150 stuks die alle nog gaaf waren Maandagavond omstreeks half elf heeft te Lengel (gem. Bergh; een moord aanslag plaats gehad. Zekere J drong de woning binnen van II en loste zonder te treffen een revolverschot op diens dochter, met wie hij verkeering heeft gehad In de worsteling die volgde, kreeg de vrouw van II. een schot door haar kloeren, zij kreeg echter geen lichamelijk letsel. Het is nog niet gelukt den dader in handen te krijgen N R C. Bevolking. In de eerste helft der maand Juli zijn in de gemeente VLISSINGEN Ingekomen P S 'Valstar, brievenbesteller, Kas teelstraat 99, uit Arnhem, J. A. A. M Stoop, inspect Levensz. MijSchelde- straat 46, t'trechtM J Walrave—An- theunissen, zonder beroep, Breestraat 4, Nieuw-IIelvoet, wed M. Dingenianse Adriaanse, zonder beroep, Prinsenstraat 43, Biggekerko, T. Krljtenliurg, Coram P en TelC. Buskenstraat 12, Zaandam, J A Kole, chauffeur, Hurgronjestraal 12, Ierseke; N. II Daenen, kapper, Walstr. 8, Luik; J L van Ewijk, kellner, Boul de Ruyler(2, Utrecht, J Markus, kellner, A Dekenstraat 69, Den Haag; P J Mu- chall, opz Java-Ch Japanlijn, Badhuis straat 86, Engeland, mej. M Vos, ver pleegster, Bouwen Ewoutstr 31, Ilarlin- gen; D. de Ridder, scheepmaker, Graven straat 13, Rotterdam, mej S. de Ridder, Diacones, Bellamypark 43, Haarlem, H. Stammers, smid, Kr Elleboog 7, Amsler- 6terdam; J M Bongaarls, brievenbestel ler, Glacisstrant 182, Utrecht, J. P Tim mermans, sergt majoor, Walstraat 35, Koudekerke; \V Freling, bouwk opzich ter, Callenfelsstr 2. Roitwi".iuïïiD Koo- men, postcondüci., Winkelmanstraat 1, UiPêciit; H A F Ilarrasen, bakker, Kerk straat 1, Dordrecht; P Ton, hofmeester, Trompstraat 5, O. en W. Souburg Vertrokken: D loots, Groencwoud 59, naar Am sterdam; \V A. Leenhouts, Clijverstr. 21, Rotterdam; J Boersma, Gravenstraat 8, 21, Roermond; C Jonkers, L. Zelke 54, Rotterdam; A J de Kam, Scheldestraat 48, Rotterdam, B de Kam, Scheldestraat 48, Rotterdam; A C Hildernisse, J de Moorstraat 3, Middelburg; A W Aar- noutse. Noordstraat 24, Keulen, D Bom- melje, Walstraat 31, Rochester, L G. Horninge, Badhuisstraat 123, Middelburg; moj. A E. P van Saane, Clijverstraat 54, Middelburg; W Blanker!, C Bus kenstraat 5, Rotterdam, E. van der Horst, Gravenstraat 8, Rotterdam In de eerste- helft der maand Juli zijn in de gemeente GOES Ingekomen: M. V. Hopmans, klerk, uit Bern, Mag- dalonastr 9; E. de Guchteneire, commies D B Hulst, Voorstad 88, KI. Vos, com mies D B Philippine, Gr. Kade 33; J van der Klooster, loodgietersknecht, Zaamslag, Molendijk 238; S. II. Bonthuis, direct gem gasfabriek, Leerdam, Oost singel 273, A. Nagtegaal, kappersbedien de, Vlissingen, Koningstraat 7. Vertrokken: A. Does, slagersknecht, naar 's-Gra- venhage; J. W van Harmeien, teekenaar, Oude Tongc; D. A Land, oeconoom,Ier seke,- M. Th. E. Nederhand, commies 1). B., Bergen op Zoom; W. A. de Jonge, builengew. opzichter, Hansweert; A van der Ploeg, verpleegster, Zandvoort; J B. Vedder, strijkster waschinricht, Velp, P. J. van Loij, gepensionneerde, Nijme gen. Analytisch Kamerverslag. Zooals men weet geeft de Tweede Kamer behalve de stenografische „Han delingen" ook nog een z.g. kort verslag uit, beter bekend als het analytisch ver slag, dat verschijnt in den avond van el- ken dag waarop de Kamer vergadert. De abonnementsprijs op dat verslag bedraagt f 1 Wij stellen echter voor onze abonnees de gelegenheid open zich op dat kort verslag te abonneeren tegen een prijs van zestig ce.nl voor het gc- hcele zittingsjaar. Aan hon, die zich daartoe bij ons op geven, wordt het verslag direct uit Den Haag toegezonden. Te Middelburg bijv. wordt het in den morgen van den vol genden dag thuis bezorgd. De aandacht van hen, die reeds voor de vorige zitting op het Kort Verslag waren geabonneerd, wordt er op geves tigd, dat het noodig is om, wanneer zij ook gedurende de nieuwe zitting het ver slag weder wenschen le ontvangen, zich opnieuw te abonneeren. Spoedige aangifte met toezending van het verschuldigde bedrag, is zeer wenscht. Men geve duidelijk naam en adres op. DE ADMINISTRATIE. Brieven nit Parijs. (Nadruk verboden.) Een dag of wat geleden - om nauw keurig le zijn op Woensdag 9 Juli liep 's morgens plotseling hel gerucht door Parijs Carpenlier is doodEen paar obscure ochtcnd-kranljes hadden het be richt verspreid. Carpenlier, die in Lo den vertoeft, zou daar vermoord zijn. Het is sedert gebleken, dat Carpeutier' nog altijd, om met Den Schoolmeester le spreken, zoo gezond als 'n visch. is, Zoo dat het bericht alleen gediend heeft om een duizend of wal krentjes te verkoo- pen, die anders geen kooper zouden heb ben gevonden. Praktijk van dil genre ze- ventiende-rangs persprodukten, die ons Parijzenaars niet meer verbaast Inlusschen heerschtc ér op gezegden Woensdagmorgen Schrik en onstcllcnis in Parijs, ïk hoorde iemand spreken niets minder dan een „nalionalen rouw". M'n Hollandsche lezer begrijpt hieruit dat Carpenlier een groot staatsman is, of wel een beroemd man-van-wctenschnp, of een dichter van verdienste. Maar m'n lezer vergist zich. Carpcntier is héél wal beters Hij is nl bokser. Hij is zelfs, se- derl-ie onlangs in Gent z'n tegonstande Bombardier Wells „knocked out" gesla gen heeft dat wil zeggen dat deze de reglementaire tien seconden bewusteloos op den grond is blijven liggen, zonder te spreken van de verscheiden verdere, niet- reglementair-noodzakelijke, minuien kampioen in het boksen van Europa Als ik er nu nog bij zeg dal het Fransche volk de laatste jaren in eCn stadium van primaire sport-waanzin verkeert, dan be grijpt de lezer de ontsteltenis, veroor zaakt door den doods-,,canard" van den Franschen boks-favoriet. Ik zie nog altijd den eersten en eeni- gen bokswedstrijd dien ik bijwoonde, tusschen den verschrikkelijkcn neger Lam Mac Vea en den Engelschman Harry Shearing. Ik zie nog al lijd den armen Engelschman, wien het bloed over hoofd en romp liep, met bloedenden neus, bloe dend oog, bloedend voorhoofd, bloedend oor, eindelijk bij een geweldigen slag op een knie neervallen en blijven liggen naar ik nog altijd vermoedom een reden te hebben, deze passieve afslachterij niet voort te zetten. Sedert heb ik naar het bijwonen van eên tweeden "boksmatch geen verlangen gevoeld. Maar nu heb ik, een paar weken gele den, iets even hartverheffends gezien. Werkelijk we zijn in Holland nog ten ach ter! We zullen, als we onder de be schaafde volkeren willen blijven ge teld, in onze volkszeden dienen in te voeren wedstrijden in boksen en in wor stelen „catch as catch can". In het „Nouveau Cirque" in de Rue St. Honoré heb ik één avond bijgewoond van den grooten wedstrijd in het „wereld kampioenschap" van „calch as catch can." De naam zegt u al, wal de regels van dit worstelen zijn. I)e mededingers mogen hun tegenstander aangrijpen waar cn hoe ze willen Behalve hol uitoefenen van druk op oogen en tee re doelen zijn alle grepen geoorloofd, ook de allergemeen ste, de allerpijnlijkste. Het is, volgens hel programma, ,,dc oer-oude, natuurlijke sport van den man, om zich le verdedi gen legen een aanvaller." Ik kun u trouwens niet beter inlichten dan door een paar artikelen te vertalen uit het reglement: Art. 2 Dc overwinning wordt behaald 1. hetzij door liet leggen van den tegen standers op heide schouders, welk „leg gen" moet worden bestendigd totdat de scheidsrechter fluit 2, hetzij door de overgave van den tegenstander, daartoe gedwongen door een pijnlijken greep, welke overgave hij kenbaar maakt door het woord „assez!" i>f, wanneer in ge val van worging hem de stom be nomen is, door tweemaal met de hand op hel tapijt te slaan. Art 2 Geoorloofd is dus de „collier de force", de „Cfavale", worging, uit-liet- lid-wringing van armen en polsen, enkels vingers en teenen. Art 10 Deze derde „reprise"kan in zekere gevallen worden uitgesteld tot den volgenden dag, of zelfs in geval van ernstige ongevallen, plaats gehad hebben de" in de tweede „reprise" als b. uit het lid wringen of breken van ledema ten - tot een latcrcn datum. Op den avond dien ik bijwoonde wer den drie matches uitgevochten le Baud, Zwitser (90 K.G,) tegen Reglin, Zweed \100 K.G); 2e Constant le Marin, Belg (110 KG) legen Iwagatani, Japanner KG); Lemaire, Franscliman (92K.G.) De eerste kamp, tusschen Baud en Reglin, was het type van die fatsoenlijke boerenbedriegerij, die we van oudsher kennen van alle worstelwedstrijden. De hecrcn pasten wèi op, elkaar niet te be- zecren Er werd uilsluileud getracht, el kaar op de schouders le leggen als er „überhaupt" iets getracht werd. Het pu bliek, dat betaald had om vingers te zien breken, voelen te zien verwringen of strotten te zien dichtknijpen, was recht matig ontevreden, en manifesteerde die ontevredenheid door af en toe le fluiten, of bij de een-of-anderc ontwijkende sprong zie bovenbedoeld boerenbedrog le gillen, „chique!chiquéü" Waar voor u in uw diclionnaire zult vinden „gepruimd", maar wat in goed Amster- damsch overgezet zijnde, beleekenl lakkcrij Interessanter was de match tusschen den grooten favoriet Constant le Marin. een jonge prachtkerel van 110 kilo, sculp- turaal-mooi gespierd cn geproportion- neerd, tegen den (relatief-) kleinen Ja panner lwagalani, schitterend-handig en lenig alhleet vau 80 kilo, die door z'n enorme minderheid in gewicht in de ab solute onmogelijkheid was den jongen Belgisehen reus te „leggen", maar die door z'n verbluffende taktiek en tech niek het onvermijdelijke „leggen" onbe grijpelijk lang wist le ontduiken. Edoch gelegd wèrd-ie, en wel de noodige twee maal om te hebben verloren Maar aan het einde gaf de Belg hem, behalve een hand, een goedkeurenden pats op z'n nek, en het publiek juichte den overwonnen strijder even hartelijk en welverdiend toe als den overwinnaar Maar nu kwam pas hel neusje van den zalm Het was de match tjissdisa Esson, 110 kilo, lang en 1%-ialief-mager, en Le maire, 92 kilo, kort en dik, gespierd als een, sUc-ï% en mei hel voordeel, landsman te zijn van het publiek. Hetgeen wil zeg gen dat elke knauw, dien hij z'n tegen stander gaf, werd omgezet in een deli rium van gejuich, terwijl elke por van van den Schot een storm van gejouw, ge gil, gesis, en gefluit uitlokte. Want deze twee hoeren vochten, als ging het op le ven en dood De Franscliman, die één voet verhonden had, en blijkbaar had on dervonden hoe pijnlijk het verwringen van een voet is paste de opgedane onder vinding voortdurend toe op den langen Schol Als deze door krach! en lakliek bezig was de overhand le krijgen, wis| telkens de Franscliman een Schotselicn voel te bemachtigen, cn begon dien dan met al de kracht van z'n alhlelen-spieren achterover le wringen. De trekken van den Schot verwrongen zich dan tot een akeligeii grijns van smart, en de storm achtige toejuichingen van de elegante da mes en hecrcn in „evening dress" groei den aan lot een orkaan. Maar als even later de Schot; die met opééngckleinde tanden het wodid assez" binnen-gehou- den had om zieli nio.t over le geven, zich had bevrijd vmi den duivelschen greep en op zijn beuil een Franschen arm uit het lid trachtle te draaien hetgeen reglementair evengoed z'n recht was als het knauwen van den Scholschen voet door den Franscliman stond het pu bliek overeind op z'n plaatsen le gillen en te fluiten als een bende losgelaten dui vels. Het einde van deze hartverheffende verlooning was dal de Schot, achterover op den grond liggende, zich klaarblijkelijk voelde worgen tusschen de ijzeren knieën van z'n tegenstander. Tenminste, de ééne hand die hij vrij had, klopte wan hopig op het tapijt. Maar de Franscliman, in dierlijke, wraakzuchtige vreugde, aan gemoedigd door de waanzinnige loe- .uichiugen van liet publiek, liet niet af. Voor dc tweede maal klopte de hand van den geworgden Schol in doodsnood op het tapijt. Toen wierp de scheidsrechter zelf een reus, zich op den Franschen worstelaar, en wrong hem los van z'n prooi. Dc tweede „reprise" werd niet gevoch ten. Want toen na de drie minuten rust de Schol bij z'n verschijnen direct be groet werd door een orkaan van gegil cn [efluit, trachtte hij verwoed een paar voorden te schreeuwen liet zou me niet verwonderen als-ie bij die gelegen heid Cambronne herdacht heeft maar wat-ie zei bleef absoluut onverslaanbaar Hij koos toen de verstandigste partij, maakte een paar gebaren tegen hot pu bliek, die, als ik gebarentaal begrijp, niet precies beleekendcn: „ik heb u lief", en verdween. En loen probeerde de arbiter het woord te nemen, maar legen het ge loei van het publick zou zelfs Stentor- zaliger het hebben afgelegd. En onder al gemeen gegil, gefluit cn gejuich was deze nobele sportieve demonstratie geëindigd Ik herzeg: we hebben in Holland nog véél te loeren CABOCHON. 1)Elke match wordt n 1. gevochten in 2 „reprises", met een tusschen-rust van 3 minuten. AVint dezelfde partij twee maal, dan is de strijd beslist. In het te genovergestelde geval heeft een derde „reprise" plaats. Ingezonden stukken worden in geen gova.' teruggezonden. HET NIEUWE POSTKANTOOR. Mijnheer de Redacteur. In uw nummer van 12 dezer komt een artikel voor over liet nieuwe postkantoor alhier. Inderdaad is het gebouw, wat het inwendige betreft, geheel naar de eischcn des lijds ingericht, doch uwe lof tuitingen over den gevel zullen waar schijnlijk door weinig aesthclici gedeeld worden Het uitwendig aanzien van hel gebouw toch, zoowel op zich zelf be schouwd, als in verband mol de omge ving, is verre van aesthelisch, om de volgende redenen l)e raamverdceling laai veel te wen schen over, en is bovendien niet in over eenstemming met den stijl van hel ge bouw (Lodewijk XIV) De magere dakvensters disharmoniëe- ren met de rijke kroonlijst, en bovendien vloekt het lange rechtlijnig gebouw mei bijgaand rechtlijnig trottoir mei de fraaie gebogen lijnen der Noordstraat, ei het erg jammer, dat de zijmuren der be lendende gebouwen niet met een nieuwe steen zijn bekleed, doch met een grauwe pleisterlaag zijn bedekt, waardoor de lee- lijke indruk, veroorzaakt door liet terug springen uit dc rooilijn, nog in sterke male is verhoogd. Wcnschelijk ware het geweest het nieu we kantoor op een andere plaats bouwen, terwijl, aangezien de van het oude gebouw komende houten versier; len bijna geheel waren vermolmd, zoodal deze nagenoeg alle zijn vernieuwd, beter gedaan zou hebben een werkelijk modern gebouw le scheppen onlw pen door een bekwaam architect dan een slechte imitatie van 18e ceuwsche houwkunst in het leven le roepen Mei beleefden dank, voor de plaatsing. tFi Middelburg, 15 Juli 1913 MILITIE. Oproeping van verlofgangers. Dc burgemeester van Middelburg;roept bij dezen tol opkomst in werkelijken dienst op dc hieronder vermelde en in deze gemeente wonende miliciens-verlof gangers bchoorende tol het korps, de lichting cn gemeente achter ieders naam vermeld. Van hel 3e reg veldartillerie Willem Overdijk lichting 1910 van Middelburg op 28 Juli te Bergen op Zoom. Van het 14e (vroeger 3e) reg. infanterie lichting 1907 Frederik Wisse, St. Laurens, op te ko men 5 Aug te Vlissingen. Jacobus Corbijn, Alewijn Caljouw, Pie- ter Jacobus Le Due, Pieter Walraven. Frans Laroes, Jacob Izaak Du Bois, An ton Frederik van der Harsl, Jan de Poor- tc, Hendrik Adriaan Joosse, Justinus Ja cobus Licvensc, Jacobus Antonie van der Horsl, I saaie Neufégliese, Jacobus Buijs, Ivriju Huijbregtse, Mare Herman Boasson, Klaas Luilwieler, Daniël Dobbe laar, Hendrik Slagter, Jacobus Johannes Menlzij, allen te Middelburg, Jan Pau- lusse, Ellewoutsdijk, Willem Cornells Hack, Ouwerkcrlc, allen op te komen i» Augustus te Middelburg; van hel 17e (vroeger Ge) reg. inf., lichting 1907, Arnoldus Gerhardus Hypo- litus van Veen, Rotterdam, 5 Aug. te Breda; van de 3e comp. "wielr. Jacob Gerrit van Dorst, Bergen op Zoom, 5 Aug. te Breda; van 't reg. jagers (vroeger grenadiers en jagers), 1907, Jacobus Pieler Klaas- sen, ^Middelburg, 5 Aug. le 's-Gravenhage vau 't reg. grenadiers (vroeger grena diers en jagers) Abraham Seijs, 1907, St. Maartensdijk, en Petrus Johannes van Aarlse 1908, Middelburg, heiden 5 Aug. le 's Gravenhage .Van het 14e (vroeger 3e) reg. infante- lichting 1908, Willem Lodewijk Ma- rius Petrus Tliieme, Rotterdam en Jaco- cobus Johannes Arense, Jacobus van Winkelen, Gijsbert Lichlenbeld, Jan Joos se, Franciscus de Munter, Jacobus Roth, AVillem Crucq, Jaeobus de Bree, Johannes Cevaal, Petrus Johannes van den Berg, (1911), Johannes Jaeobus Joosse, Aloui- sius Jaeobus Johannes Listing, Aric Jo hannes Alckenaar, allen te Middelburg, Jan Weezenpoel, Goes, Joos van Damme Krabbcndijke, Adrianus Hoogenboom, Duivendijke, allen 5 Aug. Ie Middelburg, van de 3e comp. hospitaalsoldaten lich ting 1908, Jacques Bongers, Picler In- gclse, Jacob Geenscn, en Johannes Jaeo bus van Westdorpe le Middelburg, de eerste twee te Vlissingen, 'de derde te Breda, de vierde te Bergen op Zoom, allen 5 Aug.; van het l-le (vroeger 3e reg. infante- 1908, Cornelis de Looff, Ileinkcns- zand, Frans Caan, Wolphaartsdijk, 5 Aug te Middelburg; van het 3e reg, vcld-arlillerie, 1910, Leenderl Hendriksc, Marinus Wesldorp, Johannes vau Wijk, alle drie Middelburg, Pieter dc Wolff. Ooslburg, Johannes Francics Sarncel, Hontenisse, dc eerste 18 Aug. te Breda de overige 25 Aug. te Bergen op Zoom en gelast ieder hun ner rechtstreeks - op den dag, naar het korps en de plaats van aankomst hier boven achter hun naam vermeld te er trekken, ten einde hij liet gemelde korps, voorzien van den verlofpas en de oorwerpen van klecding en uitrusting bij hel vertrek met groot verlof medege nomen, tegenwoordig te zijn overeenkom stig het bepaalde bij art. 27 der Miliiie- instruclic hetwelk o. a. luidt: lo. dal de milicien-verlofgangers woon achtig in de plaats van opkomst, zich op den dag voor de opkomst bepaald, uiterlijk le 8 uur voormiddag bij hel korps moeten aanmelden, 2o dal de milicien-verlofgangers woon achtig binnen 20 K M. van de plaats van opkomst, op den dag voor de op komst bepaald, uiterlijk te 10 uur voor middag hij het korps aanwezig moeten zijn on 3o, dat de overige miliciens-verlofgan gers zich bij hun korps moeten aan melden voor zooveel zij binnen het rijk gevestigd zijn, op hel tijdstip, waarop zij aanwezig kunnen zijn indien zij zicli op den dag voor dc opkomst bepaald, met het eerst verlrelckende openbaar middel van versneld vervoer langs de op de ver- voerbewijzen aangegeven route naar de plaats van opkomsl moeien begeven; voor zooveel zij buiten het rijk geves tigd zijn, op den dag voor de opkomst be paald vóór 1 uur namiddag. Zij die vervoerbiljetlen noodig hebben moeten hun zakboekje minstens 3 dagen vóór den dag van opkomst bestemd, tus schen 10 en 12 uur des voormiddags, ter gemeente-secretarie aanbieden opdat daarin de noodige aanleekeningen kunnen gesteld worden. Voorts wordt herinnerd lo. dat de verlofganger die niet op het bepaalde uur bij zijn korps tegenwoor dig is zal worden gestraft; 2o. dal art. .98 der Mililiewel luid! „de verlofganger der militie, die niet voldoet aan eenc oproeping voor den werkelijken dienst, wordt als deserleur behandeld;" 3o dat de verlofganger der militie die, door ziekte of andere redenen, zooals het heerschen van cene besmettelijke ziekte in het gezin waartoe hij behoort, buiten staal is op den bepaalden dag onder de wapenen te koihcu, van die omstandig heid, onder Overlegging van eene ongeze gelde verklaring van een bevoegd genees kundige, of wel van een bewijs of van eene verklaring tot staving der reden van het achterblijven, tijdig behoort kennis te geven aan den burgemeester, en, dat zoo danige verlofganger zich onmiddellijk, na het ophouden der reden van achterblij ven, naar zijn korps moet begeven. Middelburg, den 14 Juli 1913. De Burgemeester voornoemd, M VAN DEN BRANDELER GEVONDEN VOORWERPEN. Als zoodanig zijn aangegeven de vol gende voorwerpen, welke terug te be komen zijn: I. Op het politiebureau: Hondenpenning 533, zilveren arm bandje. II. Bij particulieren: Duimstok, Sense, Noordsingel S 125, collier, J. Kemper, Spanjaardstraat F 58, gouden ring, W. J. Guiran (bij Hoeven- nagel, Rotterdamsclie kade; schort, Wa terman, Zuidsingel; zilveren broche, J Riemens, Korte Noordstraat E 4; lederen ceintuur, Dc Koning. Jeronimusstraat M 102; portemonnaie inh. portretjes en zilveren boerenknoop, J. .1, Drioel, Mol straat 187; rozenkrans en medaille, J Eiff, Dokslraat P 183; slopmes, C Bijle- veld, Klein Vlaanderen M 117; ketting met goud slolje, Van Houten, Scissingel, R 201; blauw strikje mei broche. Akker- mans, Nieuw Oostersche straat, N 87 witte doek, P. v. d. Welle, Nieuwstrnal sluischroef, P. de Lange, Noordweg, S 212; ficlszadel, J. M. Bewier, Bogard- straat, D 10; zilveren broche, Jansen (kweekschool), Noordslraat; voetbal, 1 Mesu, Achlersingel Q 118, sleutel, pot- lood en knipmes, S Poerstamper, BJin- denhoek, B 46b; broche, M. Vroon, Lange Noordstraat, L 180; sprotband, Moorman, Dwarsstraat, F 9; houten hoe pel, C Brozias, Bogardstraat, D 58; tor telduif, Bosdijk, Veerschcweg, F 255; por temonnaie met inhoud, P. M. Maartense, St. Janstraat, S 98; 2 postduiven gemerkt 2747 N-U-J-P, P. Joziasse, Dampoort O 205; huissleutel, S. Sogier, Lange Gist- straat, F 189, portemonnaie inh. f8 7- en vreemd muntstuk, AV. Lindenberg, Nieuw Oosterschestraal N 77. Stoomdrukkerij Firm* D. fl. Krfib* l** wmbm- i -

Middelburgsche Courant | 1913 | | pagina 6