Ksrkuisaws. Kunst BR WesensGüappeii Onderwijs. Post en Telggraphie. MATSTE 3EIÜOTFÜ. sistentie te vragen bij het losmaken der japon 't Was reeds bedtijd, en wat nu? Met dat mooie costuum in bed stappen ging niet Dan maar gewacht op een voorbij ganger. Gewacht, nog eens gewacht ('t is niet druk na tienen in Zierikzee met voorbijgangers) en ja, eindelijk, daar hoorde zij voetstappen in de reeds vreed zaam liggende straat, en verscheen hulp in den vorm van een politieagent, nog wel de langste die we hier hebben In vredesnaam deze dan maar gevraagd, die onder „dat hek nog nooit edaen", zich kweet van de voor mannen zoo moeilijke taak Naai- alle waarschijnlijkheid is zij heel wat verlicht naar bed gegaan om daar te droomen van de hedendaagsche costumes of waar een politieagent toe kan komen. Uit Zeeuwsch Vlaanderen O D De candidaat voor de raadsverkiezing te N e u z e n en ook voor de a s. herstem ming op 15 Juli a s., die 3 maanden ge vangenis kreeg in verband met dc sta- kingsrelletjes ten vorigen jare is heden uit de gevangenis ontslagen en werd bij zijn aankomst aldaar door een paar vrien den verwelkomd. Zondag gaf de harmonie „Ons Genoe gen" van Vlissingen een concert in den tuin van „De Builen-societeit" te N e u- zen Het weer, dat zich des morgens zeer ongunstig liet aanzien, was redelijk maar toch merkbaar van invloed op de opkomst, die wel drukker geweest is Het muziekgezelschap had wederom veel suc ces met de uitvoering van het program ma Vooral wer.d het verplichte num mer voor het concours te 's Bosch met belangstelling gehoord en toegejuicht De opzichter van den Rijkswaterstaat F C. Hartigh te Neuzen, wordt met ingang van 1 September a s vervangen door den opzichter van den Rijkswater staat L van Breenc van 's Hertogenbosch. De opzichter D Olie van Hoek van Holland naar Neuzen. Benoemingen enz. bij de d i r. b e 1 f Met ingang van 16 Juli zijn benoemd tot kommies 3e kl J. Bakx te Nieuw- Namen, J Traas te Sas van Gent, A. Hamerlinck te Philippine, J H. de Nijs te Sas van Gent, en M. Tholens te Nieuw- Namen. Met 1 Augustus is verplaatst de kom mies 3ekl J H Keder van Oostburg naar Middelaar. GEMEENTERAADSVERKIEZINGEN. R i t th e m. Bij de stemming voor 2 leden van den gemeenteraad zijn gekozen A Ce vaal Wz (aflr.) met 80 en J. J Mesu met 83 stemmen. J. Cornelis verkreeg er 56, Het aantal geldige stemmen bedroeg 116 Arnemuiden. Aan ae op 'Zaterdag gehouden stem ming voor twee leden van den gemeente raad namen deel 298 kiezers Van on waarde 1 Aantal geldige stemmen 297 Hiervan bekwamen H v Eenennaam (aftr) 153, S v. Eenennaam (aflr) 216, A. v d Gruiter 118. B Marleijn 84, stemmen, zoodat gekozen zijn de beide aftredende leden K a p e 11 e. Vrijdag j.l had de stemming plaats voor lid van den gemeenteraad. J. J. Dronkers, a-r112, H P Ganse man, a -r 206, P. Mol, a r., 51, P. Nijsse, vrijz., 103, J A Nijssen, a.-r, -10, Jan van Wingen, vrijz.., 63, S Wisse, a.-r., 149 Gekozen Ganseman; herstemming Wisse en Dronkers. Tholen. De uilslag van de Zaterdag gehouden stemming voor vier leden van den ge meenteraad was, dat werden uitgebracht 493 stemmen, van onwaarde 9, geldig 484, volstrekte meerderheid 243 H. G. Deurlo (a.-r. 117, II Goossen (a.-r 121, M. I Hage Cz (a.-r.) 160, D. van Hiele (zonder partijverbond) 104, P. A de Jong (lib.) 212, Jb Kegge (a.-r aftr.) 187, J K van der Stel (I. aftr 277, J M Wagemaker (1. aftr289, C. A 11 Wagtho (1. aftr.) 279 Gekozen Van der Stel, Wagemaker en Waglho Herstemming op 12 Juli as tusschen De Jong en Kegge. Hoedekenskerke Vrijdag zijn tot raadsleden herkozen M G Verbeek Sr. (aftr kath en J v. dei- Linde (aflr vrijz.) respectievelijk met 122 en 139 stemmen. Op C. Chamuleau, G Goense en J Slcijn (allen kath.) wa ren respectievelijk 43, 31 en 29 stemmen uitgebracht. EEN REDE VAN Dr. 1. II. J. VOS. Dr. I II. J Vos uit Amsterdam, voor zitter van den bond van vrijzinnige pro- pagandavereenigingen in Nederland, hield Zaterdagavond een met aandacht gevolg de en met geestdrift uitgesproken rede. De boven-voorzaal van „St Joris" was goed gevuld Allen die instemden met de oprichting eener vrijzinnige propagan- davereeniging werden zoo kon men in de advertentie lezen dringend ver zocht deze vergadering bij te wonen. Dat met dit „allen" zooals we vroeger schre ven, ook dames bedoeld waren, bewees het auditorium in voldoende mate De heer J W R o s k e s heette na mens het voorloopig comité alle aanwe zigen welkom. Daar we een tijd achter den rug hebben zoo druk aan politieke vergaderingen, verheugde het spr., dat de zaal nog zoo goed gevuld was, hetgeen met het oog op zulk een ongelegen lijd als Zaterdagavond dubbel verblijdend mocht lieeten Het doel van deze verga dering was, zei spr., een vrijzinnige pro- pagandavereeniging op te richten, vooral onder de jongeren Vervolgens gaf hij het woord aan den spreker van den avond. Het verheugde d r. Vos te spreken in een district, dat op zulk een schitterende wijze den vrijzinnigen strijd gestreden heeft. Volwassenen hebben nu hun wen- sclien kenbaar gemaakl. doch een nood zakelijkheid is het, dat ook jongeren zich gaan interesseeren. Ook zij moeten opge wekt worden, want de partij die de jeugd heeft, heeft de toekomst Eén van de oorzaken, dat er voor het liberalisme tijden van inzinking en verslapping ge weest zijn, is deze, dat men de jeugd niet weerbaar maakte voor liet politieke ideaal Wanneer-het liberalisme tijdens Thorbefcke een Oranjevorst in eens van conservatief in liberaal veranderen kon, dan kan dit als bewijs dienen, welken in vloed er van het liberalisme eens uitging. Ook na dien tijd heeft het liberalisme zijn plicht naar behooren vervuld. Vrij heid van drukpers, hervormingen in de belastingen en velerlei andere nuttige in stellingen zijn aan ons, liberalen, te dan ken, zegt spr. Daar de liberalen achter uil gingen, verweet men hen, dat zij de groote vragen des tijds, de ontknechting der vierde klasse enz. over het hoofd gezien hebben Dit is niet de oorzaak. De oorzaak is, dat men de jongeren niet heeft weten aan te trekken, niet heeft weten weerbaar te maken Dr Kuyper heeft dit w e 1 ingezien en ook de soc.- democratie. Dr. Kuyper heeft het zoo waar gezegd „zoo waarachtig als iedere plant een wortel heeft, zoo heeft iedere levensuiting een beginsel" Wij moeten meer voeling hebben met de jongeren, want het liberalisme heeft een groote roeping. Waar alle groepen zich vcreeni- gen, is het een plicht van het liberalisme, zich ook aaneen te scharen. De liberalen vormen, in tegenstelling met de conserva tieven en revolutionnairen, een partij die zich voortdurend aan alle toestanden kan aanpassen Dc vrijzinnigen moesten niet verdeeld zijn. Alle fracties moeten één zijn, voor- uitslrevend-hervormingsgezind Iedere partij, die gebonden is aan de kerk, kan dat niet zijn, doch evenmin de soc.-democratie, een partij welke gebon den is aan een vooraf afgebakende lijn van maatschappelijke ontwikkeling, die iederen dag haar fouten blijkt te hebben. De soc -democratie staat niet midden in de maatschappelijke ontwikkeling, doch er naast. De 1de stand zal haar wenschen vervuld zien, daaraan twijfelt spr niet, doch achter dezen 4den stand zal het lompenproletariaat, het gemeene volk, zonder cenige ontwikkeling opdoemen, en ook streven naar vervulling zijner wen schen. Dit lompenproletariaat zal dan de vijfde stand heeten. Hel liberalisme evenwel kan zich over al bij aanpassen Alleen de vrijzinnigheid kan een partij vormen, die evenals in het midden der vorige eeuw een land tot bloei kan brengen. De liberalen moeten één zijn, willen zij wetten tot stand bren gen, als alg. kiesrecht, geen conglome- ratum Aan den adel van zijn geboorte aan zijn edel beginsel is men dit ver plicht De jeugd moet hiervoor gewonnen worden, zonder strijd geen overwinning Velen zullen hel zich nog herinneren zegt spreker, hoe de „Ware Jakob" de liberalen als zuigelingen op potjes af beeldde en de „Maasbode" verklaarde, dat men de jeugd toch niet voor zulk een ideaal kon bezielen Desniettegen staande is het anderes uitgeloopen. De jongeren kunnen veel doen Het zoogenaamde „stille werk" waarvan de anti revolutionnairen en soc-democraten zulk een druk gebruik maken, berust bij na geheel bij de jeugd Dat is het werk van dc jongeren bij die partijen. Huisbe zoek o.a kan ook door onze jongeren gedaan worden. Huis in, huis uit, om de kiezers in hun eigen huis te onderrich ten, daarvan gaat veel meer invloed uit, dan van een openbare vergadering. Men zegt wel eens dat men met dwpo- litiek niets te maken wil hebben, omdat de politiek demoraliseert, dit is niet zoo zegt spr., men demoraliseert de politiek, door modder-gezegden en vuile uitlatin gen. Het deelnemen aan de politiek is geen smerig werk. Ieder mcnsch is in ze keren zin idealist Allen wenschen wel een gedeelte van hun leven beschikbaar le kunnen slellen ton behoeve der menschheid. Wanneer men dit echter ge zamenlijk in de politiek doet, verkrijgen wij wetten, welke iedereen lot zegen zul len strekken Beter is dit, dan het werk werk van een enkeling Wanneer wij ons op het gebied' der politiek bewegen, dan staan wij op het gebied van hel elische van het groot- menschelijke Dal zoo velen dit niet doen komt omdat zij niet doortrokken zijn van den geest van waarheid Het moment, dal wij beleven is een van historische betee- keuis. Willen de liberalen nu macht heb ben, dan moeten zij zich één stellen Ook hier moet een beweging van jon geren zijn, die voeling houdt met de werkelijkheid. Het Nederlandsche volk moet weer staan aan de spits der be schaving. Wij moeten een kring van jon ge mannen om ons heen hebben, waarop het liberalisme voort kan bouwen. In Middelburg waai- Ihans een frissche wind van liberalisme waait, ook daar moet bet mogelijk zijn, dat de jongeren hun schouders onder dit werk zeilen. Krijgt men dit overal gedaan, dan zal onze politiek in onnoemelijke mate ver beterd zijn (hartelijk applaus). Hiermede eindigde de heer Vos zijn gloedvol uit gesproken rede. Er werd een pauze van ongeveer 10 minuten gehouden, waarin de heer J. W. R o s k e s het doel van de op te richten verceniging nader uiteen zette. Als leden worden alleen zij toegelaten, die mins tens 18 jaren tellen. De vereeniging zal bestaan uit leden en begunstigers. De contributiekosten worden op een mini mum van 50 cent per jaar gesteld voor gewoon lid. In de pauze werden er lijsten gepre senteerd, waarop zich velen lieten in schrijven, meer dan 60 leden en ook tal rijke begunstigers. Na de pauze wilde mej. Jungius gaarne het verschil in beteekenis weien tusschen een actief en een gewoon lid De heer Vos beantwoordde haar op be vredigende wijze Aan den heer Pluimers, die de hou ding vroeg welke de jonge vrijzinnigen ten opzichte van de arbeiderscoöpera ties zouden moeten aannemen en de leuze waaronder zij zouden moeten strij den, werd in een uitvoerig antwoord gezegd dat de vereeniging niet vijandig tegenover de vakbeweging staat Integen deel De heer J W Roskes zeide zich zeer verblijd te gevoelen, thans een ver eeniging te kunnen oprichten. Spr. gaat met vol vertrouwen de toekomst tege moet, en bracht dank aan hen, die het voorloopig comité geldelijk steunden, en ook aan den heer Vos en hoopte, dat deze van de jongste door hem tot stand gebrachte vereeniging veel vreugde zou mogen beleven Het voorloopig comité zal het huishoudelijk reglement samen stel len. Spr wekt allen ok, ook op andere vergaderingen, door een drukke opkomst hun belangstelling te toonen. En hier mede sloot de heer Roskes de bij eenkomst Ned Hervormde kerk. Beroepen te Nieuw-Amsterdam T J. Wielenga te Nieuwland bij Leerdam Christ. Geref Kerk Aangenomen naar Woerden ds. H Woudslra Jz te Nieuw-Amsterdam. Ned. Israël. Kerk. Tot leeraar te Wageningen is benoemd de heer S. Isaaks te Leerdam. Daartoe uilgenoodigd door den pre dikant trad Zondagmiddag in de Ned. Ilerv kerk te Schoondijke op Mej Klippink van Amsterdam, om een concert te geven van gewijde liederen. Mej. Klippink, die in Zeeland geen on bekende is, beschikt over eene mooie omvangrijke, tevens klankrijke stem. De vrij talrijk opgekomen aanwezigen hebben zich hun gang niet beklaagd en het is zeker aan de geringe bekendma king te wijten, dat nog niet meerderen aanwezig waren, al was het auditorium beslist groot te noemen. Hopen we, dal mej. Klipping haar be zoek nog eens herhaalt, wat des te meer klemt, omdat aan deze zijde de gelegen heid iets goed te hooren. niet zoo heel groot is Een woord van lof komt zeker ook toe aan den organist Joh. Dubois Jr., die zich van de begeleiding even goed kweet, als van zijn alleen len gehoore gebrachte muziek. Het Utr. Dbl. deelt mede, datJohan Wagenaar heeft bedankt voor de be noeming tot directeur van het Conserva- toruim te Amsterdam Zangschool van „T O en L'.". De bekoring van zingende kinderstem men, de vroolijke aanblik van een po dium met lichtkleurig gekleede meisjes, van jonge hummels af tot aardige bak- vischjes en zelfs ontluikende jonge da mes toe, afgewisseld met leuke jongens gezichten; en dan niet te vergeten de belangstelling in dochters of zoons of vriendinnen of kennisjes, die ook mee doen, dal zijn alle factoren die mee werken om ieder jaar weer een volle concertzaal te verschaffen aan de Open bare les van dc zangschool der zangver- eeniging „Tot Oefèning en Uitspanning" alhier. Het spreekt vanzelf dat het algemecne karakter van zoo'w openbare les weinig verandert. Achtereenvolgens geeft iedere klasse van haar zangkunde blijk door zangoefeningen, door enkele solostemmen en door een paar koorliederen Dankbaar wordt al het gegevene door het publiek ontvangen. Maar werkelijk reden voor een warm applaus was er bovenal bij hetgeen de hoogste klasse ten gehoore bracht. Vooral de „Avondcantate" van Calh. van Rennes een van de vele prachtcompo- silies die deze kunstenares schreef werd zeer indrukwekkend gezongen al waren de le sopranen niet zoo sterk als gewenscht was. Ook de solo-stemmen de zer klasse hadden hun succes welverdiend. Als naar gewoonte werd aan het slot de overgang bekend gemaakt, en werden de diploma's uitgereikt aan de leerlingen die met goed gevolg de geheele school doorloopen hadden. Onder hen, die bij de door de federatie van handels- en kantoorbcdien- denvereenigingen in Nederland, gehouden vakexamens, het „Mercuriusdiploma" ver wierven, behooren ook nog genoemd te worden voor Engelsche handelscor respondentie, de heeren L. F. Haverman en H. P Sieger beiden te Vlissingen woonachtig. Geen vacanlie-1 eergang De negende vacanlieleergang voor Vlaamsche en Zuid-Afrikaansche studen ten zal dit jaar niet doorgaan De hoog leeraren wier medewerking daartoe ge vraagd was, waren bijna allen door het drukke jaar 1913 op andere wijze bezet De commissie heeft nu in overleg met de Leidsche studentcnafdeeling be sloten den vacantieleergang uit te stel len tot 1914. (Neerl.) Benoeming directeur Rijks- posts paarbank. Het Vaderland heeft vernomen, dat de benoeming van een directeur voor de Rijkspostspaarbank aan het nieuwe ka binet zal worden overgelaten. RAAD VAN 's HEER ARENDSKERKE. In de hedenmorgen gehouden raadsver gadering werd medegedeeld dat de heer F. de Ruiter wegens voortdurende onge steldheid ontslag nam als lid van het Burgerlijk Armbestuur. Het voorstel van B en W. om af wijzend te beschikken op een verzoek van de afd Goes van den B. v. N. O. betreffende wijziging van de salarisver- ordening werd met a. s. aangenomen. Het voorstel van B en W om f 200 bij te dragen in de kosten van aankoop van grond voor den aanleg van een Ios- en laadplaats en den bouw van een nieuw station en den West Kraaijert werd met a. s. aangenomen. Besloten werd het crediet ad 15.000 voor den bouw van een nieuw gemeente huis en secretariswoning niet te verhoo- gen maar wijzigingen in het bestek aan te brengen waardoor voor die som het gebouw zal kunnen gesticht worden. De voorzitter deelde op een vraag van den heer B. de Jager mede, dat de spreekcel te Nieuwedorp waarschijnlijk op 15 Sept zal geopend worden UIT ROTTERDAM. Aanranding. In de Delistraat alhier, werd de hof meester van een Duitsch schip heden nacht door eenige personen aangerand. Hij trok uit zelfverdediging zijn revolver en schoot een persoon levensgevaarlijk door den buik en een ander door het dijbeen. In brand. Hedennacht geraakte mej Luther, toen zij zich te ruste wilde begeven, doordat haar kteeding in aanraking met de kaars vlam kwamen, in brand. Zij vloog de straat op, waar voorbijgangers de vlam men doofden. Met ernstige brandwonden werd zij naar het ziekenhuis gebracht. HET MES. Een koopman L v d B uit Rotter dam is in een logement te Delft door den werkman v N. in den rug gesto ken Zijn toestand is zoo ernstig, dat men voor het leven vreest. ONDER DE MACHINE GERAAKT. "Vanmorgen om 9 uur is de werkman H A. te Delft, die bezig was met kolen dragen aan den Poortsingel door de ma chine van trein 166 gegrepen en daaron der geraakt In het gasthuis overleed hij aan de gevolgen. DE CRISIS. H. M de Koningin ontvangt heden namiddag op „Het Loo" in audiëntie den minister van staat jhr. mr A F De Savornin Lohman De vergadering van leden der Tweede Kamer behoorende tot de partijen van de vrijzinnige concentratie, zal gehouden worden Donderdag a s. te Amsterdam. UIT DEN HAAG. Pest op Java. Een regeeringstelegram betreffende het aantal peslgevallen op Java in het tijdvak van 18 Juni tot en met 1 Juli meldt Afdeeling Malang 197 nieuwe pest- gevallen, 190 dooden; Madioen 9 nieuwe gevallen, 8 dooden; Kedirie 18 nieuwe gevallen, 10 dooden; Soerabaja 9 nieuwe gevallen, 7 dooden; Paree 9 nieuwe ge vallen, 14 dooden; Magelang in de vorige periode 5 en nu 9 gevallen, samen twaalf dooden; Toeloeng-agoeng 22 doodelijke gevallen. DE KONINGIN NAAR DE 4-JAARLIJKSCI1E. II. M de Koningin heeft aan het be stuur van de Vierjaarlijksche te Arnhem le kennen gegeven, dat zij voornemens is op een nader te bepalen dag de ten toonstelling te komen bezoeken. GEVLOGEN. De wonderdokter H. J. Eilers te Oegst- geest, die herhaaldelijk werd veroordeeld wegens onbevoegd uitoefenen der genees kunst is nu het op de uitvoering der verschillende vonnissen aankomt gevlo gen. Hij slaat thans gesignaleerd wegens 7 boeten tesamen f 130 of f 240 dagen hechtenis en drie vonnissen elk van 2 maanden hechtenis. UIT AMSTERDAM. Vliegen vice-president der Tweede Kamer. Naar wij vernemen wordt de heer W II Vliegen genoemd als vice-president voor de Tweede Kamer. De socialistische Kamerclub zou den heer Vliegen daarvoor reeds hebben aan gewezen. Staking van betonwerkers. Hedenmorgen zijn omstreeks 700 be tonwerkers uitgesloten, daar de werklie- denorganisatie „Nieuw Leven" het door de patroonsorganisatie aangeboden collectief contract niet wenschte te aanvaarden. Zij eischten dat in het bestaande con tract wijzingen zouden worden aange bracht. Ongeveer 10 werken liggen door deze staking stil. OVERREDEN. Gisterenavond is op de Markt te 's Hertogenbosch een 6jarig jon getje zekeren M door een bakkerskar met paard gespannen overreden en ge dood. OUDE VEETE Onder de gemeente Friezeveen in het dorpje Subkulo heeft Zaterdagavond een zekere S een 50-jarige boer, na een ruzie als gevolg van een oude veete, een 21-jarigen boer doodgestoken Da der en slachtoffer waren beide onge huwd. S die in het huis van bewaring te Almelo is opgesloten blijft een zeer on verschillige houding aannemen. EEN BOM. LONDEN, 7 Juli. (Hand In den af- geloopen nacht ontplofte in een gang van de Liverpoolsche beurs een bom, die een geweldigen knal veroorzaakte, doch slechts weinig schade aan het gebonvr aanrichtte DE MIJNWERKERSSTAKING. JOHANNESBURG, 7 Juli. (HandDa stemming in de vereeniging van de mijn ingenieurs in den geheelen „Rand" toont een groote meerderheid ten gunste van een beëindiging van de staking. De vereeniging nam een motie aan, waarin gezegd wordt, dat, zoo de grieven der werklieden niet op bevredigende wijze zullen worden opgelost, binnen 1 maand de staking der ingenieurs zal wor den afgekondigd. DE BALKAN. Griekenland en Boelgarjje. ATHENE, 7 Juli. Köln. ZtgHet Grieksche leger rukt op alle punten voor uit, om den vluchtenden vijand tot staan te brengen en opnieuw aan te vallen. Het legercommando heeft een uitvoerig bericht over de gevechlen van de laatste twee dagen openbaar gemaakt, volgen» welke de Boelgaren op alle plaatsen ver slagen werden en ernstige verliezen le den. Het verlies van het Grieksche leger wordt op 10 000 man gesteld. KEULEN, 7 Juli. Uit Belgrado wordt aan de „Köln Ztg." gemeld- De Grieken en Serviërs maken schitterende vorde ringen. De Serviërs namen na een stormaan val op Redha Boekwa de hoogte Mujen, die den weg naar Kustendil beheerscht. Ook de hoogte Kutska zou reeds in Ser vische handen zijn, Al deze gevechten eischten ongehoord veel offers. In Belgrado heeft men reeds 3500 ge wonden Voor dc verdere gewonden is nauwelijks plaats le verkrijgen. De openbare gebouwen worden in hos pitalen veranderd. Eergisteren zijn 168 Boelgaarsche ge vangenen, 1 kanonnen, 10 machinegewe ren en 10 munitiewagens in triomf door de stad gevoerd De buitenlandsche oorlogscorrespon denten zijn gisteren naar hel terrein van den strijd vertrokken. Servië en Boelgarije BERLIJN, 7 Juli. De „Bert Ztg am M verneemt uit Uskub, dat gistermiddag om 4 uur Kriwolak door de Serviërs opnieuw is genomen De Boelgaarsche troepen vluchtten in groote verwarring naar Radafisjte Zij lie ten vele dooden op hel slagveld achter, terwijl bij het overtrekken van een ri vier velen hunner verdronken In Tur kij e. BERLIJN, 7 Juli. Uit Konslantinopel wordt aan de „Voss. Ztg" gemeld, daL de regcering besloten heeft, dat Turkije bin nen den termijn van 1 dag tegen Boel garije zal optreden, indien het gebied aan de zee van Marmora niet ontruimd is. lm—mrretgg Vergaderingen, Concerten enz. MIDDELBURG. Eiken dag Electro-bioscope theater, Markt, 's Avonds 7li1/* u-> ^ODr dags 6— II1/2 nar, Woensdags e» Zaterdags matinée's. Maandag 7 Juli. Concert Sted. Mu ziekkorps Schuttershof, 8*/* u Donderdag 10 Juli Lezing H. J O' van Lent, hoefbeslag. Schutters hof n.m. 2 u.

Middelburgsche Courant | 1913 | | pagina 2