Onderwijs. Rechtzaken. Ingezonden Mededeelingen. B IT N L A N D. Verschillends Berichten. Ingezonden Mededeelingen. LAATSTE BERICHTEN. Beknopte Metiedee ineen. BURGERLIJKE STAND. Bouwmeester, Elenbaas, Bleiker, Bolle, Giljam, van der Vliet, Erasmus, Maarle- veld, Gerlach, Dicleman, Mulder en Fruytier en de lieer van Rompu. De vergadcriug wordt daarop ver daagd tot 8 Juli a s. 10 v.in., wanneer een lid voor de Eerste Kamer zal wor den gekozen en de voorstellen van Ged Staten in behandeling komen. Bevolking. In de tweede helft Apr maand Juni zijn in de gemeente MIDDELBURG Ingekomen: P. J. Kwaak, monteur, Hccrenstraat H 150 uit Ukkel (België); G. Waterman, vischhandelaar, Langcviele K 215 uit Arasterdam; G Visser, boekb., L. Viele K 215 uit A dam; A. G. K. van Veen, winkel bediende Langedelft B 155 uit Haarlem; L. Rodenburg, lichtdrukker, Wal B -17 uit Haarlem, G. Strengholt, Brakstr O 275, uit Amsterdam; J C. Looijen,bouw kundig opzichter, Dam F 150, uit 's-Gra- venhage; A. Loomans, werkman, O Vliss. weg V 23, uit Koudekerke; A. L Bos- schaart, werkman, Seiswcg R 12 Ia, uit O. en W- Souburg: P. Wiclemaker, bestel ler tram, Segeerssingel V 18, uit Kou dekerke .Vertrokken J de Rijke, Schroeweg V 41, naar Koudekerke, W C Petiet, Schoorstcen- vegerssingel Q 79, naar 's-GravenhageJ A. de Lussanet de la Sabloniere, Station straat P 44g, naar Vlaardiugen; A. Re geer, Korte Gorlstr. I 345, naar Antwer pen; D- P. Maartense, L. Gistslr F 180, naar 's-Gravenhage; W. J. Akkerman, Zusterstr. I 242, naar O en W. Souburg. Aan de Universiteit te Utrecht slaagde voor doctoraal geneeskunde J. Papegaaij. Tijdens een turnfeest te Grenzhau- scn werden de mensclien plotseling door een regenbui naar de tenten gedreven In de hoofdtent hadden ongeveer 1000 personen een toevlucht gezocht toen een windstoot deze omlaagrukte. Balken stort ten op de mensclien neer. Onder hen ont stond een paniek Gelukkig werd niemand gedood. De „Kóln Ztg/' schat het aantal gewonden echter tusschen de dertig en veertig. De N. R. C. verneemt, dat in de Emlagadoresstraat te Madrid het dak van een onder de straat gelegen kelder is in gestort onder het gewicht van een stoom machine, wegende 10.000 KG., die dooi de straat werd vervoerd. De machine met de twee stokers verdwenen in het 10 M diepe gat. Er dreigen nog meer in stortingen De eene stoker ligt onder de machine. - Reuter meldt aan de bladen, dat het ook door ons overgenomen bericht, vol gens hetwelk het eiland Thasos in vlam men stond, onjuist is. HET WEER IN HET BUITENLAND. In Engeland blijft het nu mooi, zonnig v, eer, en ook de. weer-telegrammen, uit Schotland ontvangen, melden zonneschijn Er heerscht daar de normale zomer-tem- peraluur. Eveneens komt in Frankrijk tamelijk goed weer voor, maar de tem peraturen liggen er toch in het algemeen nog te laag, behalve in het uiterste Zuid- Westen. In Noorwegen en bij Spitsbergen blijft de zonneschijn domineeren. Ook in Denemarken is het meest zonnig. Minder goed is daarentegen de weers- tocsland in alle deelen van Duitschland. In Beieren regende het, aan de Oostzee baden heeft hel zelfs geplasregeiid. El ders kwamen slechts enkele buien voor, maar de hemel is somber grauw, en er heerscht een buitengewone koelte. In Midden-Europa (Ooslenrijk-Honga- rije en Zwitserland) steeg de temperatuur enkele graden, en is het weer nu een ietsje beter. Heden is krachtens eene beschikking der Arrondissements rechtbank alhier in vrijheid gesteld J. G de J kassier te V I i s s i n g e n. Rugpijn. Rugpijn is een verschijnsel, hetwelk niet verwaarloosd dient te worden, want meestentijds duidt hel aan, dat de nie ren (welke onder het smalle gedeelte van den rug zijn gelegen) aangetast zijn of bedreigd worden. De pijn kan licht vaag, dof, onophoudelijk of met tus-1 sclienpoozen optreden, zij kan van be- trckkelijk weinig hinder, een gevoel van zwaarte, stekend or snijdend zijn, zoo dat bukken haast ondoenlijk is. Zelfs wanneer zij het gevolg is van een gevatte koude, een slag of val mag zij niet verwaarloosd worden. Bij hen, die aan gewrichtspijnen lijdon, is zij een waarschuwend verschijnsel, de voorloop ster van rheumatiok, jicht, zenuwpijnen, lieupjicht, in het kort zij wijst op li chamelijke verwoesting door urinezuur. Andere gevolgen kunnen zijn nier- of blaasontsteking, uremie (urinezuurvergifr tiging), waterzucht, niersteen Foster's Rugpijn Nieren Pillen genezen de rugpijn, omdat zij haar aantasten in haar werkelijken oorsprong de nieren Zij herstellen de nieren, wanneer deze verzwakt of aangedaan zijn, zij lossen op uitstekende wijze het urinezuur op en voorkomen dientengevolge lal van gevaar lijke ziekten. Te Middelburg verlcrijgb. b(j den heer -Joh de Roos, Vlasmarkt K 157. Toezending ge schiedt franco ca on tv. v postwissel f 1.75 voor één, of f 10. voor z6b Coozeo. Eischt de echte Foster's Ragpjjn Nieren Pillen weigert elke doos, die niet voor zien is van nevenstaand handelsmerk HAVENBEWEGING. Hieronder volgen dan de cijfers betreffende debavenbeweging van Rotterdam, Antwerpen en Hamburg gedurende de afgeloopen maan den van bet juar 1913 met daaronder de overeenkomstige cijfers, in dezelfde maanden van 1912 bereikt. Schepen. Ton. N. Waterweg: 1913 5,662 6,800,551 1912 5,603 6,471,041 Hamburg Verschil -\- 59 -f 329,510 1913 3 512 5,941,950 1912 3 462 5,823,747 Verschil -f- 50 -f 118,203 1913 8 690 7,072,846 1912 8 286 6,660,712 Verschil 404 -f 412,134 De cijfers voor deze haven, waar met een andere tonnenmaat wordt gerekend, zijn herleid. Maandag kantelde op de Weser een boot om, waarin vier arbeiders gezeten j waren. Drie van hen verdronken, de vier-1 de werd door een stoomboot gered. IIENRI ROCHEFORT f Gisteren heeft men het doodsbericht gelezen. Een man van onbetwistbare be gaafdheid, die grooten invloed uitge oefend heeft, is heengegaan in den leef tijd van 83 jaar. Hij heette voluit Victor Henri, markies van Rochefort-Lu$ay. Hij begon zijn loop baan als ambtenaar bij de prefectuur van de Seine, waarna hij zich op het schrij ven van tooncelslukkcn toelegde. Terzelf- dertijd onderscheidde hij zich als kriti- kus in ecnige bladen. Later werd hij tot inspecteur voor de schoone kunsten be noemd. Zijn artikelen in de bladen waren zoo fel, dat enkele tweegevechten daarvan het gevolg waren. Daar hij hel keizerrijk heftig bleef aantasten, moest hij, keer op keer beboet en veroordeeld naar België de wijk nemen. Vandaar teruggekeerd, koos Parijs hem tot afgevaardigde. Hij werd tot gevange nisstraf veroordeeld, maar daaruit ont slagen ten gevolge van de gebeurtenissen in het jaar 1870. Ilij kantte zich daarna echter legen de regeering van Thiers en van de Nationale Vergadering en wei gerde, deel uit te maken van de Com mune. In 1873 werd Rocliefort naar Nieuw Caledoniê verbannen, vanwaar hij echter na_ vier maanden ontsnapte. In 1880 mocht hij weer voet aan Franschen wal zetten. Toen stichtte hij „ITntransigeant" tot ondersteuning van de radicale en so cialistische eischen. Hij sprak zich open lijk als voorstander van generaal Bou- langer uit en volgde dezen in 1889 bij zijn vlucht naar België. Later koos hij tegen Dreyfus voor het nationalisme partij. geheim met Turkije een overeenkomst heeft gesloten, die strijdt met de belan gen der bondgenootcn. De gevechten schijnen overigens op gehouden te hebben. Al naar men tele grammen van Boelgaarschen dan wel van Servisclien of Griekschcn kant leest, ver schilt de partij, die daarbij aan de win nende hand is gebleven. Nog steeds weel men niet, wat Roe menië zal doen voor 't geval de broeder oorlog werkelijk uitbreekt. Volgens een particulier telegram in de N. R. C. ach ten officiëele kringen te Boekarest door de jongste vijandelijkheden den oorlog nog niet begonnen, Daarom waren ook nog geen maatregelen genomen in ver band met de mobilisatie van het leger. De „Köln. Ztg." verneemt uit Boekarest, dal het Rocmecnsche leger dadelijk het gebied, begrensd door de lijn Toertoekan- Baltsjik zal bezetten, als de oorlog index- daad uitbarst. Naar men zich herinnert, is dit het gebied, dat Roemenië aanvanke lijk van Boelgarije verlangde, en waar over zelfs een oorlog tusschen heide na buren dreigde uit te breken. De St. Pe- lersburgsche conferentie voldeed echter maar gedeeltelijk aan de Roemeensclie verlangens door dit rijk de stad Sitistria toe te wijzen met een gebiedsgordel ter breedte van 3 K M om do buitenste ves tingsverken. Eens te meer bemerkt men, dal in het verkeer tusschen de stalen andere re gels van zedelijkheid en welvoegelijkheid gelden dan tusschen de individuen. Het is toch niet anders dan slruikroovers- politiek om van de verlegenheid, waarin hel van twee kanten besprongen Boelga rije verkeert, misbruik te maken tot ver krijging van een brok, dat onpartijdige di plomaten hel verboden hebben. De re geering te Boekarest zal zich nog wel eens bedenken, voor ze door deze lage daad geheel Europa legen zich zal inne men en de beperking van den oorlog, waarnaar hel Europeesch concert streeft, in de waagschaal stelt. Maar het zij herhaald: nog steeds is de mogelijkheid open, dat de vrede be houden blijft Volgens de „Lokal Anzei- ger" schijnt men te St. Petersburg en Weenen den toestand nog niet als hope loos te beschouwen Een „Laatste Bericht" heeft gisteren een" geruststellend bericht omtrent het besluit van de Servische Skoepsjlina naar aanleiding van de tot Pasjits gerichte in terpellaties gebracht. Eon motie van orde, waarin het antwoord dor regeering werd goedgekeurd en de Skoepsjtina de over tuiging uitsprak, dat de regcering tot het uiterste de levensbelangen van Servië zal verdedigen, werd aangenomen. Toch blijft de toestand buitengewoon j ernstig. Aan het slot van een telegram, door de Grieksche regeering aan haar gezantschap te Berlijn gericht, heet het „blijkbaar is de oorlog uitgebroken zon- der oorlogsverklai-ing. Wij zijn gedwon gen, tegenmaatregelen te treffen en zul- j len onze divisies voorwaarts laten ruk- ken." Het vorig nummer heeft ook iets over de spanning in Saloniki gemeld. Daar is het tot bloedige kloppartijen tusschen Grieksche en Boelgaarsche sol daten gekomen, omdat de laatste weiger den, aan het gebod gehoor te geven, om de wapens in te leveren Op verscheiden plaatsen in de stad werden de Boelgaren omsingeld. Geschut kwam daarbij te pas. j Reuter geeft hel aanla} gevangen geno men Boelgaarsche soldaten als 1208 op I Naar aan de N R C wordt geseind, heb ben de Boelgaren een Grieksche afdeeling gevangen genomen bij Karasocli en alle manschappen doodgeslagen. Tot welk een verbittering de afkeer tusschen de bondgenooten onderling is gestegen, bewijst een bericht in de „Köln Ztg.", volgens hetwelk te Salo niki een Boelgaar is gevangen genomen, die een fleschje met cholera-bacillen bij zich droeg, om de stad te besmetten. bijeenkomst in de meest socialistische stad van Duitschland werd op touw ge zet, maar dat niet meer dan 108 kame raden aan den oproep gevolg gaven. De socialisten in Duitschland zijn wijzer - In de N R. C lezen we, dat Bar- lliou, de Fransche premier, in zijn hoe- danigheid van minister van onderwijs Paul Passy, hoogleeraar aan de Ecole deshau- tes Etudes van zijn ambt heeft ontzei, omdat hij in een tijdschrift een anti-mili taristisch artikel had geschreven, waarin tot desertie en oproer tegen den drie jarigen dienstplicht werd aangespoord. Passy zal, om zijn zwakken gezond heidstoestand, niet strafrechterlijk worden vervolgd. Het best gebleken Voedsel voor-gezonde,aan maag en dsrin lijdende en zwakke, in de ontwikkeling achterlijk gebleven Kinderen. THERMOMETER EN VERWACHTING. 2 Juli. Thermometer alhier 8 a. vm. 60 ir., 12 u. 61 gr., 3t u. om. 63 gr. Telegrafische mededeeling van het Kon. Üeteorologisch instituut te De Bilt volgens !o waarnemingen van heden ochtend Hoogste baromet.eritand 7742 te Malinhead. Laagste 750.1 te Memel. Verwachting tot den avond van 3 Julimeest matige N.W. wind, zwaar be wolkt met tijdelijice opklaring, waarschijn lijk enkele regenbuien en dezelfde tempe- ratunr. DE BALKAN. Het Balkanverbond Nog is de oorlog tusschen Boelgarije eener-, Servië en Griekenland anderzijds niet officiëel verklaard. Maar dit ver hindert niet, dat daar langs de grenzen volle oorlogstoestand heerscht. Naar Reu ter seint, heeft de Servische minister van binnenlandsche zaken, Protils, in de Skoepsjlina verklaard, dat de gevechten tusschen Boelgaren en Serviërs niet als grens-incidenten beschouwd mogen worden, maar als het begin van een oorlog Griekenland is niet minder nijdig op Boelgarije Na de tijdelijke verzoening, die de oorlog tegen den gemeenschappe- lijken vijand tusschen de Balkanvolkeren heeft verwekt, blijkt ten duidelijkste, dal de oude haat tegen Boelgarije niet ge doofd is Heftiger dan ooit vlamt die op. Tal van grieven heeft de regeering te Athene den laalstcn tijd tegen Boelgarije opgekropt In een nota heeft zij ze thans alle ge- lu'ëlit. Ze beschuldigt daarin o. a. Boelga rije, de overeenkomst met Griekenland bedriegelijk geschonden te hebben, daar de Boelgaarsche troepen tot Saloniki zijn doorgedrongen. Voorts beschuldigt ze dat rijk, de zending van (Grieksche) verster kingen naar Tsjataldzja en Gallipoli te hebben afgeslagen, terwijl toch na ver overing van Gallipoli de Ilelleensche vloot de Dardanellen had kunnen binnendrin gen Ten slotte heet het in dat vernieti gend requisitoir, dat Boelgarije in het. Een der oudste en meest bekende leden van den Duitsclien Rijksdag, de conservatieve graaf Von Kanitz is over leden. Hij was een groot voorstander van hooge invoerrechten, met name van graanrechten, een agrariër in hart en nieren en behalve van het Duitsche ook lid van het Pruisische Parlement. Het vorig jaar heeft keizer Wilhelm (we meldden ^et toen) bij zijn jaarlijksche kruistocht in| de Noorsche wateren de voorbereidselep in oogenschouw geno men, die waren getroffen voor het op richten van Fridjof's standbeeld aan de Noorsche kust, dat de keizer Noorwegen binnenkort zal aanbieden. Naar men weet, is Fridjof een held uit de Noorsche legenden. Het standbeeld, dat 12 M. hoog wordt, is in brons uitge voerd. Het komt aan de Sognefjord bij Bergen te staan en is in Duitschland vervaardigd. Dit is sinds 60 jaar het grootste werk, dat uit brons in Duitschland is gegoten. De duim van de rechterhand is zoo groot als een mannenarm, en de voeten melen 1.70 M. Het geheele beeld weegt 14.000 KG. Bij de inhuldiging door Wilhelm zal koning Haakon tegenwoordig zijn. Rosa Luxemburg, de bekende Duit sche socialiste, had haar partij verweten, niet meer protestmeetings tegen dc fees ten ter gelegenheid van het keizer-jubi- leum to hebben ingericht. De „Vorwarls" antwoordt haar daarop dat een dergelijke UIT MIDDELBURG. CONCERT THEETUIN UITGESTELD. UIT VLISSINGEN. De „Prins Hendrik" De dagboot „Prins Hendrik" welke ge- ruimen tijd op de Schelde in reparatie gelegen heeft is heden morgen naar de buitenhaven gesleept om de compassen te verifieeren. Maandag vertrekt de boot naar Rotter dam om te dokken, en zal dan weder in de geregelde vaart opgenomen worden UIT DEN HAAG. Gemeente geschil. H. M. de Koningjp heeft in het ge schil tusschen de gemeente St. Kruis en Eede over de betaling van de verpleeg- kosten van den armlastigen^ krankzinnige C. van Rie, St. Kruis tot betaling aange wezen. Directeur Vereeniging van gemeente. Men seint ons uit Den Haag: Naar wij vernemen is de heer J. Si mons die in September a.s. aftreedt als wethouder van financiën van 's Graven- hage, benoemd tot directeur van de ver- j eeniging van Nederlandsche gemeenten. IIET KON. ECHTPAAR OP HET CHR. NAT. ZENDINGSFEEST. Op het landgoed „Raaphorst" onder Wassenaar - eigendom van de Koningin had heden het Chr. Nat. Zendings- feest plaats, dat ook bezocht werd door de Koningin en Prins Hendrik. De voorzitter dr. L. Heldring, gaf uiting aan de erkentelijkheid voor beider tegen woordigheid, en richtte voorts een woord van dank tot den minister van koloniën voor wat hij voor de zending heeft ge daan, en tot minister Talma en Colijn. die mede aanwezig waren. Vervolgens hield hij een rede over Obadja 15- „De dag des Heeren is nabij over alle heidenen." De dankzegging geschiedde door ds. C. W. Blijd, negerpredikant uit Suriname, die, evenals verschillende andere perso nen, na afloop bij de Koningin ontboden werden. Ds. J. R. Callenbach, predikant te Rot terdam en vice-president van de vereeni- I ging voor het cliristelijk-nationaal zen- I dingsfeest, is benoemd tot ridder in de Oranje Nassauorde. BRINDEJONC VAN DEN HAAG NAAR PARIJS. De vlieger Brindejonc is heden ochtend te circa 9 uur van het vliegterrein ach ter Houtrust te 's Gravenhage opgestegen. De ongunstige weergesteldheid weerhield den koenen jongeman allerminst. Prins Hendrik kwam tegen 8 uur op het ter rein en liet zich in zijn auto aan den vlieger voorstellen, j De Prins wenschte Brindejonc geluk met zijn koene vluchten en drukte zijn j leedwezen erover uit, dal hij de opstij ging zelf niet kon blijven bijwonen, daar andere plichten hem riepen. Brindejonc wiens kalmte aller bewon dering afdwingt hoopte regelrecht naar Compiögne bij Parijs te vliegen. Heden morgen om 9 uur werd Brin dejonc boven Middelharnis gezien. Brindejonc is hedenmorgen om 11 uur te Corbolieu geland. VERKIEZING GED. STATEN VAN ANDERE GEWESTEN. De Prov. Staten van Friesland herko- kozen heden de aftredende gedeputeer den Peereboom en Hannema (beide libe raal) Van der Zwaag (socialist) en Polle- ma (antirev.). In plaats van den lieer Nauta (antirev.) werd gekozen de sociaal democraat Bcsuijen. Als suppletoir lid werd de katholieke heer Visser vervan gen door den liberalen heer Binnerts. In Gelderland werdén alle altredende leden van Ged. Staten herkozen, ia Noord-Holland eveneens. In Overijssel werden do aftredende le den mr. H van der Vegt en baron Van Voorst herkozen. In plaats van den heer Berends, die niet herkozen is als Staten- werd gekozen baron van Dedem (a r.) De staten van Zuid-Holland herkozen tot leden der Ged. Staten de heeren Lim burg, von Fisenne en Vegtel en kozen ter vervanging van het niet herkozen Staten lid Nolet, professor Van Swaay, katho liek hoogleeraar te Delft. Tot griffier der Prov Staten van Zuid- Holland werd benoemd mr. S. J. R De- monchij, referendaris van de provinciale griffie Zuid-IIolIand, met 53 tegen 20 stemmen op mr. S. van Groenefidaal, grif fier der Stalen van Overijssel. HET SIDNEY-GEDENKTEEKEN TE ZUTPHEN. Heden had te Zutphen, als een onder deel van de onafhankelijkheidsfeesleu de onthulling plaats van het gedenkteekea van sir Philip Sidney, opgex'ichl op het zg. Engelsche kerkhof. Aanwezig waren o. a. de Engelsche gezant, sir Alan John stone, lord de I'lsle and Dudley, afstam meling van den broeder van Sidney, en nog eenige Engelschen. Voorts het Kamerlid Lieftink Rij de onthulling werd een rede uitge sproken door prof Huizinga uit Gronin gen, die de beteekenis van den dichter- strijder uiteenzette. Voor ons Nederlan ders heeft hij bovendien de beteekenis dat van de vreemdelingen die in Leices ter's lijd ons hielpen tegen Spanje, wel licht niemand dat zoo trouw en welbe wust heeft gedaan als hij Engeland had het recht hier Sidney's beeltenis te ver wachten nabij de plek waar hij sneuvelde. De voorzitter van het Sidney-comité, de heer S A. K. baron van Nagell hield daarop een korte toespraak in het Fransch, en daarop deed de gezant door een hamerslag het doek vallen. Het fraaie bronzen beeld vertoont Sidney ten voete* uit, in harnas, en met zijn helm in do rechterhand. Het geheele monument is ruim 4 meter hoog. De muziek speelde het Engelsche en Nederlandsche volkslied, waarna de voor zitter, de heer Van Nagell, het beeld overdroeg aan het gemeentebestuur va* Zutphen. De burgemeester, de heer Zimmerman, aanvaardde het standbeeld namens de ge meente met een korte toespraak. Daarna werd namens de Vereeniging ,Gelre" een lauwerkrans op het voet stuk gelegd De onthulling had plaats ondpr gunstig weer in tegenwoordigheid van een over- talrijk publiek. GEWELDIGE BRAND. BERLIJN, 2 Juli. Uit Londeu wordt aan de „B. Z. am M." gemeld, dat sedert 3 dagen de wouden van Temischanin in Canada in brand slaan. De stad Earlton is geheel in de ascb lgd; andere steden dreigen eveneens een prooi der vlammen te worden. DE VORSTELIJKE ONTMOETING TE KIEL. BERLIJN, 2 Juli. De rijkskanselier en de staatssecretaris van buitenlandsche za ken zijn heden naar Kiel vertrokken ten einde het Duitsche keizerspaar en het Italiaansch koningspaar te begroeten IJSELIJKE DAAD. FRANKFORT, a/d. O 2 Juli. Alhier heeft hedenmorgen een 57jarig machine fabrikant, genaamd E. G„ zijn vrouw en twee kinderen neergeschoten. Daarna schoot hij zichzelf in de slaap en sneed de polsaders door. Men kan geen motie ven voor zijn daad vinden en denkt daar om, dat de man plotseling krankzinnig is geworden. DE BALKAN. PARIJS, 2 Juli. Uit Belgrado wordt aan de „Journal" geseind, dat een nieuw ge vecht tusschen Serviërs en Boelgaren be gonnen is van even grooten omvang als indertijd de slag bij Kocmanow. BERLIJN, 2 Juli. Uit Weenen wordt aan dc „B Z am M." gemeld, dat vol gens een bericht van de „Zeit" heden het Grieksche oppercommando bevel ge geven heeft over de geheele linie aanval lend tegen de Boelgaren op te treden. AFLOOP VERKOOPINGEN. Hedenmiddag werd te 's-G raven- polder, ten overstaan van notaris Pilaar uit Goes een hofstede groot 43 H.A. 55 A. 44 c.A. voor f 50.452 verkocht. M i d d e 1 o u r g. Van 12 Juli. OndortrouwdY. A. A. Strobaud, jm. 31 j. met M. Harpe, jd 26 j. Bevallen G. van Etnpel, geb. Bonman, r.; M. de Koning, geb. Arnoldus, z.; J. P- de Hooge, geb. Berger, d. Overleden J. Kabbooid, z. 3 d. Handel en Nijverheid. Faillissementen. 2 Juni 1913 J. Lucieer, bakker en win kelier, wonende te Groede. Rechter-com- missaris mr. G. F. baron thoe Schwart- senberg en Hohenlansberg. Curator mr. J. J. Hegse, adv. en proc. te Middelburg.

Middelburgsche Courant | 1913 | | pagina 2