Ingezonden Meaeüeelingen BURGERLIJKE STAND. BEKENDMAKINGEN. andere toestanden en nieuwe moeilijkheden. Naar men weet, deed Morgan bovendien van zich spreken door zijn zucht tot verzamelen van kunstvoorwerpen van erkende groote waarde. Op menschlicvend gebied deed bij weinig van zich spreken. In 1907 stond hij op het toppunt van zijn macht, loon hij do geld-ciisis binnen een half uur bezwoer door zijn miljoenen ter beschik- king van do markt te stellen. De toenmalige president Roosevelt heeft hem eerst daarom persoonlijk te zijnen huize gevraagd. Het „Giornale d'ltaha" zegt, dat do fa- milio besloot, het overlijden geheim le houden tot 3 uur 's namiddags, hot uur van sluiting der Amenkaansche beurzen. Niettemin werd het door de ambassade eerst na dien tijd aan de journalisten meegedeeld, om te voorkomen dat do familiebetrekkingen het uit bijzondere edities der bladen zouden vernemen. Dokter Nastranilli verklaarde, dat Morgan ia overleden als gevolg van een zeer ernstige uitputting van zijn zenuwstelsel. Eergisteravond om 11 uur verergerde zijn toestand, inspuitin gen met kamferether gaven geen resultaat. Do zieko had het bewustzijn verloren en kon geen woord meer spreken tot zjjn verwanten. DE OORLOG. Bemiddeling. Wie al hoopten, dat door de herhaalde nederlagen van de Turken het einde van den oorlog en daarmee van de internationale meeningsverschillen ophanden was, zullen door het onderstaande ontgoocheld worden. Met een gevoel van verlichting constateeren we daarom dat de onweerswolk, die van den kant van Rusland boven Konstan- tinopel dreigde, afgedreven is. Reuter seint dat de gezant van Oostenrijk als deken van het diplomatieke corps gisteren aan de Porto de nota der mogendheden overhandigd heelt. Ofschoon uit de korte telegrammen niet met volkomen zekerheid is op te maken ot Rusland inderdaad zijn medewerking tot dien stap heelt verleend, noch of zijn verte genwoordiger Pallavicini vergezelde, wijst het eindelijk aanbieden van het bedoelde stuk na het lange talmen er toch op, dat werkelijk alle mogendheden daarmee in- stemmen. De daarin vervatte vredesvoorstellen waren reeds ongeveer bekend. Reuter meldt ze de bladen in dezen vormvaststelling der grens langs een rechte lijn van Midia naar EnosTurkije zal geen oorlogsschatting be talen de bondgenooten nemen een even redig deel der Turksche openbare schuld op zioh." Vermoedelijk zal een gelijkluidende nota aan de bondgenooten worden overhandigd. Tevens heet het, dat het antwoord der Balkanstaten op de (vorige) nota der mogend heden onderweg is. Dat d« eerste de ge noemde vredesvoorstellen voetstoots zullen aannemen, is ondenkbaar. Men weet, hoe met name Boelgarije erop aangedrongen heeft, de grenslijn van Midia in plaats van te Enos te Saros te doen eindigen, waar door dit land in het bezit van de geheele Egcï9che zeekust zou geraken, wat het grond gebied van Europeesch Turkije botreft. Ook achten de overwinnende staten het onbillijk, dat Turkije geen oorlogsschatting behoeft te betalen, terwijl ze wel een deel der Turksche openbare schuld ter aflossing op zich moeten nemen. Het onderhoud van den Turkschen minister van buitenlandsche zaken met de gezanten duurde volgens de N. R. C. maar een paar minuten. De minister beloofde, dat hij spoedig op de nota zou antwoorden. la A1 bni6. Ernstiger dan het optreden der mogend heden te Konstautinopel blijkt de actie, tegenover Montenegro en Sorviö te onder nemen, met het doel, om het beleg van Skoetari op te heffen en zoo spoedig moge lijk het gebied, dat bij den nieuwen Al- baanschen staat wordt gevoegd, te ontrui men. Uit verschillende telegrammen kan nu wel als een feit worden aangenomen, dat de Montenegrijnen, na den commandant van Skoetari, Essat pasja, een van te voren bepaalden tijd te hebben toegestaan, waar binnen de burgerlijke bevolking dier stad deze kon verlaten, de beschieting hervat hebben. Volgens Reuter werd in den nacht van Zondag op Maandag en gisterochtend te Cettinje kanongebulder gehoord. Men zei, dat de Turken de stellingen der Mon- tenegrijnen hebben aangevallen. Tevens gewagen verscheiden gisteren ver zonden berichten van het voornemen bij de belegeraars, op den middag van dien dag de aigemeeDe bestorming te wagen. De val van Adrianopel, zoo kort op dien van Dzjanina gevolgd, schijnt de belegeraars van Skoetari te hebben aangezet, hun uiterst© krachten in te spannen, om het zelfde resultaat gewapenderhand te verkrij gen. Dat het hun vooreerst niet gelukken zal, de stad uit te hoDgeren, staat wel vast. Lang genoeg, ook toen de stad reeds van de landzijde omsingeld was, konden de inwonenden zich over het meer van het noodige, desnoods voor een maandenlang beleg, voorzien. Hoe de- bezetting van Adrianopel zich die gelegenheid ten nutte heeft gemaakt, is uit een in ons blad van gisteren opgenomen bericht gebleken. Sedert het bestaan der koffie „Hag", de caffeinvrüe beonenkof' fie, behoeft het kofflegenot niet meer verboden te worden. Koffie „Hag" veroorzaakt geen hartop- windingen. «eheimrat Exz. TON I.EYDEN (Vortrag „Heraneiroee n. doren Behandluog.) Maar hoe gaarne men den dapperen en vaderlandslievenden bewoners der zwarte bergen deze bekroning van bun inspanning, waaraan ongeveer 15.000 man, een vierde van de effectieve legersterkte, ten offer zijn gevallen, gUDt, toch moet men hopen, dat de stad hun niet een dezer dagen in handen valt. Men weet, dat de mogendheden en in de eerste plaats Oostenryk Skoetari bij Albaiiiö willen zien gevoegd. Ook daaromtrent be staat echter bij de mogendheden volstrekt geen volkomen overeenstemming. Met n&me de Fransche pers protesteert luide tegen een gemeenschappelijke actie van de groote mogendheden tegen het kleinste koninkrijk in Enropa, dat het bezit van Skoetari als de vervulling van een hartewensch beschouwt. Toch worden dwangmaatregelen beraamd om Montenegro te dwingen het inzicht der machtige staten te deelen. Het sabelge- kletter van Oostenrijk maakt dienaangaande een hatelijken indruk. Daar echter alle mogendheden blijkbaar met het beginsel instemmen, volgens hetwelk Skoetari niet bij Montenegro wordt ingelijfd, wordt een middenweg gezocht om het wezen van de zaak onaangetast te laten, maar den schijn te redden. Daarom zouden enkele mogend heden namens de twee groepen optreden, om aan bet verzoek, dat Montenegro het mes op de keel zet, kracht bij te zetten. Waarschijnlijk wordt hiervoor een vlootbe- tooging gekezen. In de Albaansche wateren toeven nl. afdeelingen van de Oostenrijksche en Engelsche vloot. Volgens Reuter heeft Montenegro op den eisch nopens Skoetari nog niet geantwoord. Gelukt het zijn soldaten de stad vandaag of morgen te nemen, dan wordt de toestand nog heel wat ingewikkelder en is gevaar voor scheuring tusschen de mogendheden lang niet denkbeeldig. In Thracië. Reuter seint thans een uitvoeriger bul letin uit Turkschen koker over wat ia ons nummer van gisteren als een overwin ning der ottomanen geschilderd werd. Bij gebreke van nieuws van de tegenpartij daaromtrent zijn we hierop aangewezen. De Turken schijnen inderdaad op den linker vleugel der Tsjataldzja-linie een klein voor deel te hebben behaald. Ten N. W. van Boejoek Tsjekmedzje zijn ze voorwaarts getrokken, blijkbaar aangemoedigd door sommige persstemmen, die het leger aan vuurden, den val van Adrianopel te wreken. Bovendien schijnen de geoefende Turksche soldaten (nizams) werkelijk bestand tegen de uitstekende militairen, die de Boelgaren zich in dezen krijg hebben betoond. Aanvankelijk heeft men tegenover deze te veel redifs (reservisten) gesteld, wier gebrek aan tucht en ten gevolge daarvan overhaaste vlucht de aanleiding tot ernstige nederlagen is geworden. Maar wie het telegram nauwkeurig leest bemerkt, dat het toch niet zoo mooi is ge weest, als de Turken wel voorstellen. Stuitend op aanzienlijke strijdkrachten, die in de bergen stelling hadden genomen, hielden de' ottomanen halt, heet het daar. Adrianopel gevallen. Hoe weinig sympathie men ook met de praktijken moge hebben, die de Turken in hun regeirstelsel toepassen, ze toonen toch in deze dagen van tegenslag een berusting en uithoudingsvermogen, .die bewondering afdwingen. De correspondent van de »Köln. Zeitung" seint, dat het bericht van AdriaDopel's val in die stad met de echt-Oostersche, uiter lijke onverschilligheid werd opgenomen, waarmee de bevolking ook de vroegere Jobs tijdingen in den loop der voorafgaande maanden ontvangen heeft. De Turksche pers toont zich niet verslagen; zooals we gemeld hebben, i6 het bericht den Jong- Turkschen bladen aanleiding geweest den krijg tot het uiterste te prediken. Ze schrij ven dat de overgave van Adrianopel voor den militairen en politieken toestand geen beteekenis heeft en dat het vaderland tot den laatsten druppel bloeds verdedigd moet worden. De straten van Pera boden ondanks de ongelukstijding den gewonen levendigen aanb'ik. De schouwburgen en openbare dansgelegenheden waren als anders bezocht, zelfs door officieren en veel mohammedanen. AFLOOP AANBESTEDINGEN. Door het bestnur van het waterschap Lamswaarde is gisterenmiddag te H u 1 K o n i n k 1 ij k echtpaar in Duitschl and. Men bericht ons, dat prins Hendrik der Nederlanden morgen het tweedo ontbijt zal aanbesteed het maken van 1365 M. Maca- gebruiken bij den keizer en de keizerin van dam weg. Ingeschreven werd door J. F. Duitschland, die naar men weet op hetoogen- Adriaansus Polfliet te Hontenisse, voor blik to Homburg vertoeven, f 5990. De gunning wacht op goedkeuring van Ged. Staten. Vlissingen. Van 29 Maart1 April. Ondertrouwd: H. van der Vliet, jm. 28 j. met O. J Oele, jd. 22 j.; P. Zwaai, jm. 26 j. met A. Clowting, jd. 27 jB. Koens, jm. 35 j. met I. B. Ormsbij, jd. 36 j. Bevallen J. de Koning, geb. Olyslager, z.; N. Berwald, geb. De Melker, z.; A. Con tant, geb. De Barge, d. OverledenK. Moens, man van M. C. CoraelisseD, 48 jJ. van Ochten, wed. van J. Dijkstra, 74 j. G o es. Van 30 Maart— 1 April. BevallenT. den Boer, geb. Van der Bliek, d. AFLOOP VERKOOPINGEN. Maandag jl. werd te Hoofdplaat door Notaris Hamacher publiek geveild voor de erven van tnej. de wed. de Winde een woonhuis. Kooper we.d J. Anthonisse te Biervliet (Driewegen) voor f 760. Een huis, midden in de dorpsstraat, ge kocht voor i 760, mag zeker niet duur worden. GEVONDEN VOORWERPEN. Als zoodanig zgn aangegeven de volgende voorwerpen, welke terng te bekomen zijn a. op het politiebureau: ceintuur; zilveren speld; zilveren speld. b. bij particulieren Wit kinderbontje, M Franse Wal B 70; zilveren broche, M. Griep, Smidsbolwerk O 101; R.K gebedenboek, A. Daalhuizen, St. Jan straat I 53/54 rijwiel, C. Jonkheer, Noordweg S 202; pakje (in. de elec. tram), A. Buijs, Korte Singelstraat O 290; zilveren broche, C. Bouwens, Sleeperssin gel Q 306; album, A. Buijse, Veersche singel P 188e; portemonnaie met geld, D. de Roos, Arne- brug; portemonnaie, L. Sturm, Oude Veersche weg T 126; zilveren broche, F. Damman, Noordsingel S 197; kinderschort, T. Kruijs, Korte Geere K366; goud oorknopje, J. C. van Heijl, Koepoort singel S 72. ONDERSTAANDE BERICHTEN ZIJN OP GENOMEN IN DE TWEEDE OPLAGE VAN ONS VORIG NUMMER UIT MIDDELBURG. N. V. de Middelburgsche Courant. In de hedennamiddag gehouden jaarlijksche algemeen© vergadering werd als Hoofdcommis saris herkozen de heer Mr. J. J. Heijse en ad viseer end Commissaris de heer dr. H. van der Kamp, terwijl in de vacature ont staan door het overlijden van den Adviseerend- Commissaris, dan heer Joh. Luleijb, werd gekozen de heer mr. H. Doorenbos. Uit de goedgekeurde balans, winst- en ver liesrekening over 1912 bleek dat een gesta dige vermeerdering van abonnementen en advertentiën viel waar te nemen. UIT DE STAATSCOURANT. Op zijn verzoek is eervol ontslagen als plaatsvervangend voorzitter van den raad van beroep van de vermogens-belasting en de per- soneele belasting te Middelburg mr. C. Lucasse, kantonrechter te Goes. Benoemd is tot voorzitter van dien raad mr. B. W. F. Kronenberg, president van de rechtbank te Middelburg en tot plaatsvervangend voorzitter mr. A. A. de Veer, lid van do Provinciale Staten van Zeeland, voorzitter van den raad van beroep voor de ongevallenverzekering te Middelburg. UIT ROTTERDAM. W. Nobel f Het „Ilaud." verneemt uit Rotterdam dat na een ongesteldheid van twee dagen de heer W. Nobel, die drie jaar geleden naar Indië vertrok, belast met den aanleg van een nieuwe haven te Soerabaja, overleden is De heer Nobel was tevoren ingenieur in gemeentelijken dienst te Rotterdam DE ZAAK ELIASDUYS. Heden heeft voor de Haarlemscbe recht bank terecht gestaan het Kamerlid Duijs, wethouder van Zaandam, wien ten laste was gelegd, dat hij den burgemeester dier ge meente jbr. C. A Elias opzettelijk heeft beleedigd, door in een openbare vergudering bij _het bespreken van de zaak Elias de volgende woorden te bezigen >Ik heb herhaaldelijk geconstateerd, dat de burgemeesler de gemeenteraadsleden her haaldelijk beliegt en bedriegt,» althans woorden in gelijken zin, strekking en be teekenis». De inspecteur van politie Van Zwicht en een agent van politie, die de vergadering bijwoonden, waren als getuigeu gedagvaard. De eisch luidde f 100 boete, subsidiair 5 dagen hechtenis. UIT DEN HAAG. Aardbeving in Indië. Een rëgeeringstelegram dd. 31 dezer be treffend^ een aardbeving in de onderafdelin gen SSfiigi- en Toland-edlanden der residentie Menadd vermeldt, dat door een hevige aard beving top. 14 dezer de eilanden. Siaaf, Sangi en Taland ernstig geteisterd zijn. De negorij Meneloe is geheel verwoest, de w-jjk Leiaba is bedolven, waarbij 107 per sonen levend begraven werden. Elders is groote schade aan wegen, bruggen en huizen ver oorzaakt, vooral in Oost en Zuid-oo3t Sangi, dioch weinig menschenlevens zijn verloren ge gaan. Er hecrscht een algemeene, naar een paniek aardende angst. De materiëele schade is aanzienlijk, doch er bestaat geen noodtoestand. Een oorlogs schip is derwaarts gezonden ter geruststelling van de bevolking en voor het verleen en van hulp. Vliegongeluk. De Minister van Koloniën heeft heden het volgende telegram ontvangen van den Indi sch en luitenant Spandow die in België wordt opgeleid tot militair vlieger Heden met biplan van Gent naar Luik overvallen door mist. Noodlanding toestel ver brijzeld. Pilot en ik ongedeerd. (Men zie pok èen telegram van onzen cpfxespandent te Luik). DUDOK DE WIT f. Te Broukelen is overleden de bekende heer Dudok de Wit. HOOFD DER INDO-PARTJJ. De „Telegraaf" verneemt uit Batavia: de heer Douwes Dekker, leider der Indo-partij, gaat Indië verlaten. PROEFVLUCHT. LUIK, 31 Maart (V. D.) Do Nederlandsc.be luitenant Spandaw, die van de Nederland- sche regcering opdracht had ontvangen om de door haar gekochte tweedekker Brouhart voor de Nederlandsche koloniën bestemd en die naar Batavia zou worden gevoerd, in ontvangst te nemen, was met een mechani- cien opgestegen, om nog een laatsten proef tocht te doen. den opgestegen, om nog oen laatsten proef - landmg te doen, waarbij het toestel bijna geheel vernield was. Dc boide luchtvaarders waren ongedeerd. BALLON-ONGELUK. FLENSBERG, 31 Maart. In Altenzum (Slees- wijk-Holsteim) heeft gisteren een ballonongeluk plaats gehad Men vond een ballon op hot water drijven. De ballon is genummerd 1367, de touwen van de mand waren doorgesne den. Men vermoedt, dat de inzittenden ver dronken zijn. Het is geen Duitsche ballon, daar deze namen voeren. LAATSTE ÖEEÏGETEË. Roemenië en Boel'ga,rKe. BERLIJN, 1 April. Uit Boekarest wordt aan de .Deutsche Tages Ztg" gemeld, dat een ernstige verwikkeling de verhouding tusschen Roemenië en Boelgarije nog spannender maakt. De minister van buiten!andsohe zaken heeft ©en heftige nota aan de Boelgaarsche r&gee. ring gezonden om zich to beklagen over het feit, dat Boelgaarsche soldaten in de grens- plaats Nikopolis ter gelegenheid van het feest ©ver de inneming van Adrianopel de kanonnen hebben gericht op hot tegenover liggende Roe- meensche Margurelo. Deze stad is door verschillende granaten, gedeeltelijk verwoest en in brand geschoten Onder do bevolking ontstond een paniek Bemiddeling. BERLIJN, 1 April Uit Konstantinopei wordt geseind ,dat de Porto, naar van goedingelichte zgdo vermeld wordt, de vredesvoorstellen der mogendheden UIT VLISSINGEN. Geslaagd Geslaagd (voorloopig) zijn voor machinist do heexea P. G. de Koster en J. van Dammie yan do Do Ruijterschool. RECHTZAKEN. Gisteravond 31 Maart jl. is van Vlissingen door do marechaussee overgebracht naar het Huis yan Bewaring J L., werkman geb. to Zierikzee en wonende te Middelburg, verdacht van diefstal Van kippen te Oost en West Souburg. Heden zijn voor den heer officier geleid; (W|. V. d. V. en C.. de V. verdacht van diefstajl en heling gepleegd te M id del burg die na gehoord te zijn weder in vrijheid zijn ge steld. ONTSLAG VERLEEND. Aan M. van 't Hof, gemeente-wegwer ker t© Heinkenszand is op diens ver zoek eervol ontslag als zoodanig verleend met toekenning van pensioen. M. van 't Ilof is ruim 49 jaar in deze gemeente in die be trekking werkzaam geweest. DROEVIG ONGELUK. Te Doxd t kwam heden morgen de 17jarige W. toen hij door de Voorstraat fietste in botsing met een wielrijdster, tengevolge waar van hij' kwam te vallen De jongen die zich lontfel gevoelde werd hij bewoners van de straat binnengedragen waar hij overleed nog voordat de ouders, die per telefoon gewaarschuwd wa ren, aanw'ezig konden zijn. UIT DEN HAAG. Tweede Kamer. De Tweed© Kamer heeft heden besloten om 8 April verschillende wetsontwerpen te be handelen ioa. dat betreffende de Bell-tele- foonmaatschappij. Morgen om 11 uur vangt zij aan met de beliandeling der Ziektewet UIT AMSTERDAM. Dr. Kioppeschlaar. Blijkens een bij den heer Nord Thomson in gekomen telegram, is dr. Koppeschaax van Cettinje naar het front (bij Skoetari) vertrok- OVERLEDEN. De bejaarde wed. Vos te Maas tri ch Ij, Hie, naar wij dezer dagen, imeldden, bij' het aan maken der kachel ernstige brandwonden be kwam!, ia in het gasthuis aldaar overleden. DE OVERSTROOMINGEN IN AMERIKA. NEW-YORK, 1 April. De staat Illinois is van alle verkeer afgesloten. GESTRAND. TANDZJER, 1 April. Naar bericht wordt, is de Engelsche stoomboot „Agadir" op de kust bij Mogadox gestrand Over het lot der 150 passagiers en der opvarenden verkeert men nog in het onzekere. Wol weet men, dat de boot heel gevaarlijk zit. Do Engelsche krui ser „Trent" is ter hulp uitgestoomd. DE OORLOG. Montenegro en de Mogendheden. PARIJS, 1 April De Matin" schrijft heden morgen over den algemeenen politieken toe slaand, dat Oostenrijk zich in volledigen oor logstoestand bevindt. De vloot is uitgestoomd naar Antivari, terwijl het 15e en 16e leger korps op de grens gereed stpan, om' uit te rukken WEENENj 1 April. Men maalt zich hier on gerust, dat de Montwnegnjnen en Serviërs in een stormaanval zich van Skoetari zullen meester maken, nog voordat de vloot voor 'Antivari zal Zijn aangekomen. Vergaderingen Concerten enz. MIDDELBURG. Eiken dag Electro-bioscope theater, Markt. 's Avonds 7lli/2 u.. Zondags 6—lli/2 uur, Woensdags en Zaterdags matinée's. Dinsdag 1 April—Zondag 6 April1. Ten toonstelling „Voor de Kunst". St. Joris. Dinsdag 1 April. N. Schauspielhaus. Mein. Baby. Schouwburg, 8 pi- Maandag 7 April. Volksonderwijs. KI. de Vnes. Schuttershof 8 n. Dinsdag 8 April. Gen. rep. Muziekver. „Hosanna". Concert- mi Gehoorzaal, 8 u. Woensdag 9 April. Uitvoering Muziekvaa „Hosanna". Concert en Gehoorzaal, 8 u. Donderdag 10 April. Ver. en Bond voor Vr. Kr. Rode H. Snij- ders. Schuttershof. Vrijdag 11 April. Centraal Vrijz. Comité. Bovenvoorzaal Sociëteit; „Do Vergenoeging". Le zingen. Dinsdig 15 April. Concert Lysen—Fentsch. Concertzaal. Woensdag 16 April. Soiree Leeszaal. Vrijdag 18 April. Bijeenkomst Midd, Mannen koor. Concert- en Ge hoorzaal, 8 u. Zondag 22 Juni. Concert Fanfare d'Eughiea. Schuttershof, 8 u. Verzending en laatste busfichting der MAIL aan het postkantoor teMiddelburg. (Alles plaatselijke tijd). Marseille (Lloyd) b) 1 April 7.21 's nam. Napels (Duitsche dst.)2 April 1.—'snam. Rotterdam (Lloyd) (f)4 April 7.21 's nam. Brindisi (E. d. Penang) (e) 4 April 1.'snam. Genua (Nederl.)8 April 7.21 *s nam. Brindisi (E. d.Singap.) (d) 11 April 1.—'snam. Amsterdam (Nederl.) (a) 11 April 7.21'snam'. (aj Met deze gelegenheid wordt alleen ver zonden op verlangen van de afzenders, blij kende pit een aanwijzing op-het adres of nil de waarde der aangehechte frankeerzegel*. (b) Per Rott. Lloyd via Marseille wordt, tenzij op verlangen der afzenders, geen cor respondentie verzonden voor Atjeh en onder- hoorigheden, de Residentie Sumatra's Oost kust, P alera bang, Riouw, Ban ka, Billitoo e® Borneo. (e) Met de Fransche booten via Marseille wordt de correspondentie voor geheel Indië verzonden behalve voor Atjeh en encterhoorig- hedna, Sumatra's Westkust eet Benkoefon. 't Laatste alleen op verlangen der afzenders. (d) Met deze stoomschepen wordt, behalve de correspondentie voor Atjeh en onderhoo- righedeo, Sumatra's Oostkust, Palembang, Rionvr, Ban ka, Billiton en Borneo, altoen die correspondentie verzonden, welke van een desbetreffende aanwijzing is voorzien. (e) Met dom gelegenheid wordt alleen ver zonden de correspondentie voor Atjeh en onder- hoorigheden en de Residentie Sumatra's Ooet kust. (f) Postpakketten tot 7.6 9. 'snam. Navorzending 7.21 Jt n. Postpakketten tot 7.6 p. n. Naverrendiiig 7.21 r. 'stram. W E S T -1 N D I Curasao over Ham burg (1) 1 April 7.21 's avonds f nrapao over Qaeens- towm4 April 10.16's avond» Suriname via Sout hampton 8 April 8.28 's morg. Curacao met K. W.I. maildienst (1) 10 April 7.21 'smamJd- Suriname via Amster dam 10 April 7.21'snamicL Sunn&me over Qneons- town11 April 10.16'e avond» Suriname via St. Na zaire15 April 5.57 's morg- Carapao over Antwer pen 22 April 7 21 's avond» '1) Alleen op verlangen der afzend©"' VERKOOPINGEN EN VERPACHTINGEN IN ZEELAND. Datum. Plaats. Voorwerpen. Infortnatfeai Walcheren. 2 April Middelburg, Inboedel, mooie* 2 April Ritthem, Inspan, Bkinpo* 3 April Middelburg, Bouw- en Weiland, tttoolcn. 3 April Middelburg, Huizen, Blaupo» 0 ten Catei. 4 April Biggekerke, Inspan. Sirure. 8 April Middelburg, Meubels, Hiool®. 9 April Middelburg, Afbraak, Hioolen-

Middelburgsche Courant | 1913 | | pagina 2