Ingezonden Mededeelingen. Een jong Moedarm meisje genezen dooi' de Pink Pillen. LAATSTE BERICHTEN. Bevolking. BURGERLIJKE STAND. Kerknieuws. Besmettelijke ziekten. Volgens opgave in de St. Ct van heden kwamen in de week van 7 tot en met 13 Augustus de volgende gevallen van besmette lijke ziekten voor in do provincie Zeeland te Brouwershaven 1, to Goes 3 en te Ouwer- kerk 2 gevallen van diphteritis. EEN WASCHFABRIEK VERBRAND. Een nachtelijke brand is en blijft toch altjjd een angstwekkend iets. En vooral in een plaats als Middelburg, waar bij deze gelegen heid de brandweer de menschen wekt met do bekende brandhoorn, welke in de nachtelijke stilte ook al eon onheilspellend geluid geeft. Een brand als die van heden nacht heeft in vrij langen tgd niet gewoed in Middelburg Dadelijk fel uitgeslagen, zag men in allo dee- ten van de stad do „Lange Jan" in rossen gloed gezet, wat do menschen deod zien dat hot ernstig was en alzoo volen toch naar het tooneel van don brand deed spoeden 't Was zoowat één uur, toen een sergeant van de wacht in de kazerne opmerkzaam werd op een roodeu glpcd bij den Penning- hoeksjngel. Hij zag, dat er brand was in de chemische wasscherij aldaar van den heer A- Krapels, en waarschuwde direct de politie, die de brandweer deed waarschuwen. In de kazerne werd ook direct alarm ge maakt en al üiccl (gauw was do inilitaire brand weer met do spuit lor plaatse om de eerste waterstraal op het reeds in lichte laaie staan de gebouw te lichten. Dit geschiedde onder leiding van den kapitein voor buitengewone diensten K. G A. Muller Langzamerhand kwamen de spuiten van do butgelijke brandweer ook ter plaatse en gin gen werken onder leiding van don opperbrand- meester den heer G. J Nijland. Behalve dat een viertal handspuiten in werking werden gesteld, werd aan een viertal kranen der waterleiding de brandslang gelegd, waarbij de militairen weer goede diensten bewezen. Intusschen had de brand een angstwekkeh- den omvang aangenomen. Trouwens ze vond voedsel in overvloed- In de wasscherij toch waren brandbare stoffen bij de vleet aanwezig. Hoog sloegen de vlammen op en fel Tood slak hof. brandend huis zich af tegen den donkeren hemel. Aan den overkant van het water hadden zich een massa menschen verzameld om het sclioojne schouwspel te zien Een vonkenregen woei door do lucht door de vensters en deuren scheen de roode vuurgloed en wierp een fantastisch schijnsel over het water en de menschenmenigteHet heele fabrieksgebouw leek een grootc oven. Nu en dan klonk een doffe knal, wanneer ont vlambare stoffen plotseling vuur vatten Dan weer een dof gerommel van vallende balken en steenen. In de nienschenniassa whs 't vrij stil. Er werd maar zachtjes gesproken gevraagd naar de oorzaak van den brand en andore bijzon derheden. Slechts luid klonken het geknetter van het brandend houten de bevelen aan sol daten en brandweer. Omstreeks kwart na een was de brand het felst geweest. Maar toch nog lang, tot by tweeën sloegen de vlammen hoog op en eerst tegen half dne trokken de menschen langza merhand af, omdat de brandweer meester van 't terrein was. De eerste spuiten waren hoofdzakelijk ge bruikt ter bescherming van de aangrenzende gebouwen- Want die liepen natuurlijk groot gevaar. Vooral liet magazijn van den heer A. G. v. d. Hoofd verkeerde in ,gevoar. De militai ren hadden hot aangrenzende pakhuis van de zen heer, waarin o.a. zeepen en zeeppoeders bewaard werden, leeg gehaald. Maar ook de woning van den heer V d Hooft word bedreigd. De achterzijde van het huis, dat uitkomt in de Noordstraat is op vele plaatsen geschroeid. De vensters zijn gebrokenboomen en struiken in den tuin totaal doodgebrand. Vanuit de Noordstraat werd een slang door het huis ge legd. Ook hier deden de militairen hun best en wisten ze het vuur tegen te houden. De later komende spuiten begonnen meer op den vuurhaard te werken. Toen was 't gauw afgeloopem. De boel was vrjjwel uitgebrand. Het water deed de rest en doofde het geheel in vrij korten tijd. Gedurende den brand waren verscheiden autoriteiten ter plaatse. 0. a. de loco-burge meester, de heer H. P. den Bouwmeester en verdei' verscheiden militaire autoriteiten. Po litie en militairen hadden op verschillende plaatsen de straten afgezet Maar de nieuws gierigen konden geen betere plaats wenschen dan hun nu was vrijgelaten Hedenmorgen is alhier binnengeloopen de driemaster „Ragahild", met een lading groea- hart uit Demarara voor de firma Alberts. Dezer dagen wordt alhier verwacht het s.s. „Kalhe" van Riga, met balken voor dezelfde firma. Stoomvaartmg. „Nederland". „Koning Willem 1" (thuisreis) vertrok 14 Aug van Port Said„Lombok" (uitreis) pas seerde 14 Aug. Ouessant„Nias" (thuisreis) seerde 14 Aug. Kaap Carvoeiro„Socmbawa" (thuisreis) passeerde 14 Aug. Perim; „Prin ses Juliana" (uitreis) arriveerde 13 Aug. ARea en alles is weg. Machine-ketels liggen'te Genua; „Timor" (uitreis) arriveerde 14 gebarsten en vernield tusschen de verkoolde Aug. te Sabang „Reinbrandt" arriveerde 14 balken en plankenalles ligt dooreen in Aug van Batavia te Amsterdam, een zwart, groezehg-nat mengelmoes, "t Heden morgen zijn wc eens naar de afge brande fabriek gaan zien. Treurig gezicht. We zijn dus weer eens ui de gelegenheid geweest oen der elementen ontketend te zien. De velen die er hun nachtrust ten deel© voor opofferden om te gaan zien, zullen geen spijt hebben, want de slechte zijde daargelaten, was het een mooi gezicht. „Do moeder van dit jonge meisje was vroe ger door de Pink Pillen genezen, ovenals ver scheidene harer vriendinnen.'' Mejuffrouw L Kol, oud 21 jaren, wonende te Amsterdam, le Spaamdammerstraal 87, schreef Mejuff L. Kol „Ik ben het slachtoffer der bloedarmoede geweest en gedurende drie jaren heb ik aan een soort van uittering geleden. Ik die zulk een goede eetlust had geluid, had langzaamaan alle trek in eten verloren en zoo ik mij al voedde, was dit uit overleg en niet uit be hoefte. Ik was bleek, zwak en zou gaarne altijd door zijn blijven zitten. Bij het minste werk was ik vermoeid, en wel overmatig vermoeid Ik was vermagerd en zag er slecht uit. Ik had alle soorten van .geneeswijzen be proefd, maar ik had er slechts een voorbij gaande verlichting door ondervonden, en zoo dra hield ik er niet mee op, of ik verviel dadelijk weer tot denzelfden toestand als te si. Mijn moeder had vroeger, toen hare .gezondheid wankelend was, de Pink Pillen igjebruikt en had liane gezondheid zien terug- koeren Vrienden onzer familie hadden ook met succes de Pink Pillen gebruikt. Toen ik daaraan dacht, terwijl ik maar niet kon ge nezen, héb ik ook die pillen willen nemen, waarvan ieder zooveel goeds zegt. Ik heb liet genoegen u te berichten dat uwe uit muntende pillen mij het meeste goed hebben gedaan- Zij hebben mij in weinig tijd van al mijn lijden verlost en m.\j zeer spoedig een volkomen gezondheid Weergegeven." Ziehier dus een familie waarin meerder© personen de Pink Pillen hebben gebruikt; bo vendien hebben vrienden ook dat middel ge bruikt, ear het volgt uit de verklaringen van Mej. Kol, dat allen er over voldaan zijn ge weest, dat zij de gezondheid hebben weer gegeven aan allen die er van waren ver stoken geweest. Dit zal hetzelfde zijn voor u indien gij ziek zijt, en wij raden u sterk aan de Pink Pillen te beproeven, zelfs indien an dere geneesmiddelen zijn mislukt De Pink Pillen zijn verkrijgbaar !i f 1.75 de doos ott a f 9, de 6 doozen aan het Generaai- Depót der Pink Pillen, van Eeghenlaan 22- huis, te Amsterdam, bij Joh. de Roos, Vlas- markt K 157, Middelburg, S. A. Luitwieler, A. C. Beniest, Vlissingen, Gebr. Mulder, Goes en in alle goede apotheken en drogisteryen. VERTROKKEN EN AANGEKOMEN SCHEPEN. waarlijk bedroevend. Zooals wc reeds schreven is het de fabriek üotterdamsche Lloyd. „Bandoeng" vertrok 13 Aug. van Antwerpen van den heer A Krapels. De eigenaar was naar Batavia en passeerde Vlissingen; „Ma niet dadelijk bij den brand aanwezig; kwam lang" (thuisreis) passeerde 14 Aug. Perim; eerst ter plaatse toen er niets meer te redden 1 „Wilis" (thuisreis) vertrok 13 Aug. van Gi- viel. Gisteravond omstreeks half acht had hij braltar„Kawi" (uitreis) vertrok 13 Aug. de fabriek verlatentoen do hoel al redde- van Southampton en passeerde 14 Aug. loos verloren was, hoorde hij het ongeluk. Ouessant„Tambora" (uitreis) vertrok 13 Omtrent de oorzaak is niets bekend ook de Aug. van Suez, eigenaar kon er zich geen idee van vormen hoe de brand kan ontstaan zijn. Holland Amerika-lgn. Alles is, hoewei niet hoog, verzekerd- Bo-..Callisto" arriveerde 14 Aug. van Savannah vendien is natuurlijk de bedrijfsschade groot. te Rotterdam„Sonunelsdijk" arriveerde 13 Ook waren m de fabriek verscheidene goede- A"g- van Rotterdam te Baltimore; „Amstel- ren ter bewerking aanwezig. Direct kan niet vertrok 14 Aug. van Botterdam naar worden uitgemaakt hoeveel esv van wiel Want Boston en Philadelphia, de brand heeft de betreffende boeken even- j Kon Holl Lloyd eens vernietigd. Langzamerhand zsl men dus nHoltod,a- (ütreil) Vertrok 13 Aug. van hieromtrent eerst do schade kunnen vaststel- Saolos iiFlisia- TOrtrok u Aug vim AmateI. dam naar Buenos-Ayies„AmstelJand" (uit- Do heer Van der Hoofd lijdt eveneens mtter- Mjl) plaaeerto u A Teacri(fe. en brandschade Ook hier kan moeilijk een bedrag genoemd worden, maar gering is de Diverse Stoomvaartlijnen, schade zeker niet „Myrmidon" van Japan en Singapore tujar De omliggende huizen en pakhuizen hebben Londen en Rotterdam, vertrok 12 Aug. van van het vuur minder, maar van hot water nog Perim„Stentor" arriveerde 14 van Java te wel eemgo schade ondervonden. Amsterdam. Zoods men weet geeft de Tweede Kamer behalve de stenografische Handelingen" ook nog een z.g. Kort Verslag uit, beter bekend als het analytisch verslag, dat verschijnt in den avond van eiken dag waarop de Kamer vergadert. Dit Verslag dat de discussies uitvoerig weergeeft, belooft in 't aanstaande zittingsjaar waarin zooveel belangrijke besprekingen aan de orde komen, een interessante lectuur te zullen vormen. De abonnementsprijs op dat Verslag be draagt f 1.Wij stellen eebter voor onze abonnees de gelegenheid open zich op dat Kort Verslag te abonneeren tegen een prijs van ZESTIG CENT voor het gebeele zittingsjaar. Aan hen, die zich daaitoe bij ons opgeven, wordt het Verslag direct uit Den Haag toe gezonden. Te Middelburg, bijv. wordt het in den morgen van den volgenden dag thuis SPOEDIGE AANGIFTE, met bij voeging van het verschuldigde bedrag, is zeer gewenscht. Men geve duidelijk naam en adres op. DE ADMINISTRATIE. ONDERSTAANDE BERICHTEN ZIJN OP GENOMEN IN DE TWEEDE OPLAGE VAN ONS VORIG NUMMER. GESLAAGD. Geslaagd voor diploma A bij het staats examen tot toelating aan de universiteit de heer L. J. A. van der Harst van Middel burg DE LANDBOUWTENTOONSTELLING TE ZUTFEN. Hedenmiddag is le Zutfen de tentoon stelling door Minister Talma geopend, aan wezig waren ook het Kamerlid Lieftinck, de directeur van den landbouw. Hoek, de in- Bpecteur Löhnis, burgemeester Zimtaerman en het dagelijksch bestuur der gemeente. Minister Talma hield een rede ter opening. De voorzitter van de afdeeling, baron Van Nagell bedankte den minister voor zijn tegen woordigheid waarna een rondgang over het terrein plaats vond. DE BLIJDE INKOMST. ANTWERPEN, 14 Aug. De koning en ko ningin kwamen om 10 uur aan, vergezeld van hpn kinderen en verschillende ministers. Aan het station werden zjj door do autori teiten ontvangen en stonden de troepen en burgerwacht geschaard. Onder toejuichingen van het publiek reed men naar hot paleis, waar de ontvangst der autoriteiten plaats had. Op deze receptie werd ook het buitenge- woon Nederlandscli gezantschap ontvangen. KONINGIN EN PRINSES VAN ENGELAND. LONDEN, 14 Augs. De Koningin en prinses Marie zijn heden naar Neu-Strelitz in Meck- lcnbUTg vertrokken. UIT MIDDELBURG. Het Vreemdeüngenbezoek. Niettegenstaande het zeep ongunstige weder kwamen heden met de Prov. booten en het s.s. „Walcheren" ongeveer een 400-tal reizigers aan, alleen, zij die via Breskens kwamen kon den met den extra-trein van 11 uuc 5 naar Mid delburg vertrekken, de overigen per aansluiten de tram. Ongeveer kwart voor een arriveerde de Prov. boot uit Neuzen ten gevolge van het slechte tij en wind. Onder de reizigers be vonden zich vele onwel. STEENKOLENVERVOER NAAR ZEEBRUGGË. Het contract der ondernemers van de Rhei- nische Schiffahrt GesellSch. betreffende het vervoer van steenkolen van Rurliort naar Zee- ;ge liep dezer dagen ten einde. Het ver voer is echter wederom aan genoemde on dernemers de hceren Jansen, Arnold en Strijp PRIJS BEHAALD. Bij het te "s-Gravenzande gehouden con cours heeft het muziekgezelschap „Schelde- galm" te Hansweert den 3en prijs be haald in de 3e afdeeling. (Eerste prijs niet uitgegeven). Voor den marsch behaalde dit gezelschap den 2en prijs. GESLAAGD. Geslaagd voor Framsch 1. o., II. Oele le Kloetinge. DE GLASBLAZERSSTAKINGEN. Aan de glasfabriek van J van Deventer te Schiedam is men hedenmorgen eveneens tot staking overgegaan. U T DEN HAAG. Ponsio|neering van gemeente ambtenaren. De hoofdbeginselen van het ontwerp pen sioneering van gemeente-ambtenaren, hetwelk naar den raad van state verzanden is, zijn het njk neemt de pensioneering geheel voor zijn rekening, do premie voor eigen- en weduwenpensioe» is nagenoeg gelijk aan die, welke de rijksambtenaren reeds tharis beta len, de gemeenten dragen bovendien 4 pCt. over do tractementea aan het Rjjk bijvroe gere rijksdienstjaren worden in rekening ge bracht. UIT AMSTERDAM. Het ongeluk op de Vulcauus. Naar wij vernemen, is de toestand van de 5, bij het ongeluk aau boord van het motorschip Vulcanus, gewonde personen bevredigend. 0N0ER OEN TREIN. Gisteravond geraakte de hulpwachter E. A. v. H., bij bet rangeeren van een goederen trein te Ravestein onder een der wagens waartij hem de rechter arm geheel verbrij zeld werd. DE KONINGIN TE ZUTPHEN. De Koningin bezocht hedenochtend om 10 ,uur de landbouwtentoonstelling te Zutphen. Da trein stopte aan de halte Nieuwstad van waar de Koningin, begeleid door burgemeester Zimmerman naar het tentoonstellingsterrein wandelde. Achter den afgezette» weg stond een overtaJrijk publiek, dat H. M. hartelijk toe juichte. H. M. werd op het tentoonstellingsterrein optvangjen door den voorzitter der maat schappij, jhr. Van Rappart, en door den v> zitter der regelingscomin i ssio baron Van Nagell. Tusschen dichte rjjen juichende be zoekers wandelde de Koningin over de ten toonstelling naar het terrein, waar concours hippique werd gehouden. Hier stond in de koninklijke loge de stoel, Waarop in 1764 stad houder Willem IV heeft plaals genomen en waarvan bij latere bezoeken gebruik is ge maakt door Prins Willem V en de koningen Willem I, II en III. Stieren, koeien, merriën en hengsten wer den in den ring langs de Koningin geleid H. M. bezichtigde alle inzendingen met veel belangstelling, vooral do zuivelafdeeling met de taodei-gTupstal trok haar aandacht. De Koningin bleef een kwartier langer dan be paald waszij zag er zeer goed en opge wekt uit. ZWARE STORM. BILBAO 15 Aug. Tengevolge van een storm zijn 14 schepen vergaan, 119 menschen zijn verdronken. GESTRAND. DANTZ1G 15 Aug. Do opvarenden van het gestrande Nederlandsche tjalkschip „Oostzee" werden, geholpen door scheepsjongens, door visschers gered. By kalm weer zal men trach ten de tjalk weer vlot te krijgen. De Middelburgsche Courant wordt 'b avonds te zeven uur in DOMBURG uitgegeven &Dageljjks worden, tegen twee gulden per kwartaal, abonnementen aangenomen door den agent H. M. KESTELOO Jr. aldaar HOOG WATEB, te Vlissingen. Vrjjdag 16 Ang. nm. 3 51 Zaterdag 17 4.35 Zondag 18 5.21 Maandag 19 6.08 Dinsdag 20 7.01 Woensdag 21 7.43 Donderdag 22 vm. 9.02 t e Domburg. Vrgdag 16 Ang. nm. 4.— Zaterdag 17 4.44 Zon-tag 18 5.30 Maandag 19 6.17 Dinsdag 20 7.10 Woensdag. 21 vm. 7.52 Donderdag 22 9.11 THERMOMETER EN VERWACHTING. 15 Aug. Thermometer alhier 8 u. vm. 55 gr., 12 u. 61 gr., 3è u. nm. 60 gr. Telegrafische mededeeling van het Kon. Meteorologisch instituut te De Bilt volgens de waarnemingen van heden ochtend Hoogste barometerstand 766.3 te Coruna. Laagste 749.3 Lerwick. Verwachting tot den avond van 16 Aug.: meest matige Z. tot W. wind, zwaar bewolkt met tijdelijk opklaringen, waarschijnlijk regenbuien en dezelfde tem peratuur. In de eerste helft der maand Augustus zijn in de gemeente middelburg; Ingekom en: J. P. P. Rip, electrotechniker, Beenhou- werssingel K 74, uit Rotterdam. Mej. A. Wisse geb. Walraven, Veerscbe Singel S 133, uit St. Laurens. A. C. de Jonge, plaatwerker, Blindenhoek C 46, uit Amerika. J. J. Mulders, monteur, Vlissingschestr. I 179a, uit Utrecht. M. H. Slootmaus, huishoudster, Lange Giststraat F 177, uit Vlissingen. Wed. T. van Eijk geb. Van Altenburg, Lange Giststraat F 185, uit Leiderdorp. A. N. Hulshoff, kinderjuffrouw, Lond. kaai H 53, uit Noordgouwe. A. Griep, agent vau politie, N. Haven I 112, uit Rilland-Bath. A. F. J. Pieterse, banketbakker, Korte Noordstraat L 108 uit Doorn. T. A. Schippers, kapper, K. Noordstraat L 79, uit Haarlem. Mej. J. Mensert, z. ber, L. Noordstraat D« 111. J. Aldoyn8e, werkman, Langeviele K 350, uit Vlissingen. T. Polderman, pleegzuster, Noordplein M 292, uit Rotterdam. I. Visser, manufacturier, Gravenstraat I 280, uit Amsterdam. «J- bisser, reiziger, Vlissingschestraat I 158, uit Breda. H. 0. Snoep, kinderjuffrouw, Dam N. Z. N, 11, uit Vlissingen. Wed. A. van der Welle-Grijspeere, Pluim- straat E 225, uit Den Haag. L. W. de Waardt, rijks veearts, Markt I 8, uit Utrecht. A. Verhage, timmermi n. Rott. kaai 0 246, uit Koudekerke. J. B. Schellings, timmerman, Sleperssin gel Q 322, uit Leerdam. M. C. J. Vercoelen, modiste, Lange Burg C 101, uit Hilversum. En zijn daaruit vertrokken: P. H. Olthof, Balans D 4, naar Den Haag. A. H. Graham Adriani, Lond. kaai H 53, naar Rotterdam. J.*de Jonge, Kanaal P265, naar Schoten. Z. W. Sneller, Molenwater M 259, naar Den Haag. A. Bliek, Slepersingel Q 159, naar 0. en W. Souburg. P. Duk, Schuitvlotstraat O 280, naar Parijs. J. de Kok, Noordsingel R 64, naar Vlaar- J. L. van der Plank, Noordsingel R 69, naar Winschoten. Wed. R. E. Heersma Davidse, L. Gist straat F 150, naar Koudekerke. F. W. Dormaar, L. Gortstraat K 33, naar IJ8elmonde. Wed. W. P. Engelbarts-Vetten, Kinderdijk P 116, naar Delft. J. M. Sterzenbach, Nieuwe Haven I 116, naar Vlissingen. E. Zeger, Penninghoek L 65, naer Kapelle. J. T. Emmink, K. Gortstraat I 345, naar Gorincbem. L. de Ruiter, K. Breestraat O 171, naar Amsterdam. M. H. J. Visser, Molenwater N 42, naar Rotterdam. C. van Hoorn, Noordsingel S 155, naar «•es In de le helft van Aug. 1912 zijn in deze gemeente gevestigd: E. S. Zandee, verpleegster, uit Middelburg s' H.H.kinderendijk 286. R. G. Röszler, monteur waterleiding, uit Duitschland. Westsingel 155. P. Stroosnijder, gepensionneerde, uit Box tel, Trompstraat 48. A.a van der Male, wed. Korstanje, uit Kloetinge, Keizersdijk 134. G. de Man, kinderjuffrouw, uit Tiel, Beestenmarkt 119. P. C. Wijffels, slagersknecht, uit Breskens, L. Vorststraat 222: Vertrokken: A. Duive waarde, veldarbeider, naar KapeUe. Sa. M. van Melle en Ja. M. van Melle, naar Vlissingen. C. J. de Boer, gepensionneerde, naar Rotterdam. W van Belzen, werkman, naar Koudekerke. G o es. Van 1315 Aug. GetrouwdC. D. van Beek, jm. 30 j. met H. Nieuwenhuijse, jd. 34 j. Zierikzee. Van 7—14 Aug. Getrouwd: P.Goettsch, jm. 21 j. met M. C. Krakeel, jd. 21 j. Bevallen: A. den Herder, geb. VanWes- tenbrugge, d,; J. van der Have, geb. Van Dijke, z.; J. Regoort, geb. Manni, d.; J. B. Prikken, geb. Rijkmans, OverledenA. Berkhout, wedr. van L. Roskam, 86 j.; H. H. van Ingen, wed. van J. Groene veld de Kater, 88 j.; M. de Graat, vrouw von J. Versteeg, 68 j., J. van Beve- ren, vrouw van A. Verdoorn, 59 j. Alg. Synode der Ned. Herv. Kerk. Een aantal Leden hebben aan de Synode een „Reglement op de Wjjkgemeenten" aangeboden, n verband daarmee voorgesteld eene aan vulling van het Algemeen Reglement (art. 17: „Grootore gemeenten kunnen worden verdeeld! in territoriaal afgebakende wijkgemeesten, en Worden in dat igevai bestuurd overeenkom- de bepalingen van het desbetreffend bij zonder reglement") De adressanten hebben zulks gedaan, omdat zij overtuigd zijn, dat ter versterking of terugwinning van den invloed der kerk op het volksleven de invoering van het z.g. Parochie-stelsel zeer bevorderlijk zou kunnen zijn. De commissie van rapport juicht dit voorstel toe, dat zich hierin onderscheidt van vroegere dergelijke voorstellen, dat het geheel faculta tief is, dat het streng aan de territoriale schei ding der wijkgemeeaiten vasthoudt en dat het deze scheiding vooral wenscht uit pastoraal oogpunt. In de bijeenkomst van gisteren werd aller eerst het nieuw© art. 17 A. R. in stemming gebracht en aangenomen niet algemeene stemmen. Het nieuwe reglement werd na uitvoerige bespreking, en na eenige wijzigingen ten slotte ook met algemeene stemmen aangenomen.

Middelburgsche Courant | 1912 | | pagina 2