Ingezonden Mededeelingen. Advertentien Stoomwasseberij Je Zoom". ■EMEBfflIGHS TE 1», Veehouders! I! Magazijn „Groenendraak". Stoomhootdieist ïcn werkman in de Lange Frankonstraat te Rotterdam- Bij baar thuiskomst vond de vrouw van dezen werkman de laden van d< ladeii van de linnenkast en de kamerdeur ge opend, door middel van een valschen sleutel. Twee zilveren horloges, een granaten hals ketting met gouden slot en drie gouden ringen zijn ontvreemd. Te Rotterdam zjjn naar het huis van be waring overgebracht, twee vrouwen, die ver dacht worden in een huis in de Zandstraat, waar een harer een café heeft, een Duitschen scheepskok van het in de haven aldaar liggen de stoomschip „Homburg", een bankbiljet i 25 te hebben ontstolen De gewone risico bij het bezoeken van donker Rotterdam Een rechercheur te Rotterdam heeft bij een opkooper aangehouden een werkman, die bezig was een rijwiel te belecnen, door hem bij een rijwiolverhuurder in de Gouvemestraat gehuurd. Ook van een verhuurder op den Schiedamschen dijk heeft hij een rijwiel duisterd. —Een kindje van een werkman te Gouda is tegen den avond in een onbowaakt oogenblik te water geraakt en verdronken. Bij de politie te 's-Gravenhage kwamen den laatsten tjjd herhaaldelijk klachten in van kamerverhuurders, dat zij bestolen waren door een persoon, die voorgaf een kamer met pension la zooken. Hij zeide dan, dat de kamer hem wel aanstond, liet zich een ont bijt voorzetten en als het meisje of de juf frouw, die hem bediende, even de kamer liad verlaten, nam hij weg, wat van zijn gading was en verdween daarmede Op deze wijze wist hij zich een zilveren horloge mot ket ting, armbanden en andere voorwerpen toe te eigenen. Iljj is thans, naar het „Vad." meldt, opge spoord en naar liet huis van bewaring over gebracht. De oudste mannelijke verpleegden in het H. G. of Arme Wees- en Kinderhuis te Leiden zijn in den Laatsten tijd rebellisch gestemd, vooral omdat het middagmaal hun niet aan staat. Den hoofdschotel lieten ze een paar dagen onaangeroerd om zich vooral aan de toespijs te goed te doen. Zoo schafte Maan dag de keuken bruine booncn met rijstepap na Onze weesjongiens weigerden echter van de boonen te eten en wilden zich alleen te goed doen aan de rijstepap. Dit meenden re gentessen, die zich er van overtuigd! had den dat de boonen smakelijk waren, niet te mogen toelaten en zoo moesten ze met loego magen naar het werk Daarvoor bedankten ze echter, ze pasten het omgekeerde toe van, het spreekwoord, dat wie niet werkt, ook niet eten zal en weigerden naar hun bazen te gaan. Ze bleven op het binnenplein voetballen. De regenten zullen een bijzondere verga dering beleggen om tegen dit verzet maat regelen te nemen In het gebouw Lux te Amsterdam, is een treurig ongeluk gebeurd. De| huisbewaarder en zijn echtgenoote, twee bejaarde menschen, hebben bij het naar bed gaan blijkbaar vergeten de gaskraan af te sluiten, met het gevolg, dat beiden gistermor gen 7 uur, toen het personeel van de firma aan. den arbeid ging, levenloos op hun bed zijn gevonden. Ook de hond is het slachtoffer geworden van het uitstToomende gas. Ondanks de vele voorbijgangers, die zich 's avonds omstreeks 11 uur in de Utrechtsehe straat te Amsterdam bevinden, heeft op dat uur Maandagavond een man getracht, bij een in die straat wonenden poelier in te brc ken. Juist op het oogenblik dat hij de deur met een valschen sleutel geopend had, werd hij' echter gesnapt De man trachtte te vluch ten, maar werd gevat en naar het politie bureau Ferdinand Bolstraat overgebracht. Bij fouilleering werd een aantal valsclie sleutels en loopers op hem bevonden- Het bleek, dat de man reeds eenige malen met. politie en justitie in aanraking was geweest Hij ont kende een poging tot inbraak te hebben wil len doen In den laatsten tijd werden uit de goede renloods op het centraal-station te Utrecht telkens goederen vermist. Thans is een parti culiere arbeider aangehouden, die op het weg nemen van een pakje betrapt werd. De brievengaarder te Budel, te Roer mond gedetineerd, verdacht van verduistering van postzegels, in zijn hoedanigheid gepleegd, is voorloopig in vrijheid gesteld. Maandag kwamen 2 vrouwtjes uil Hatert ter veemarkt te Nijmegen, om haar eenige koe uit armoede te verkoopen. Het beest trok de aandacht der marktcommissie, die het voor f 85 aankocht, om het daarna even- Wel te verloten, waarbij de beide boerinnen een gratis lot kregen. En het geluk was haar dienstig; de prijs viel op haar nummer, zoodat ze weer naar huis trokken met f85 plus haar koel Een weduwe te Doesburg is Maandag namiddag in haar woning aldaar bewusteloos gevonden tengevolge van verstikking door den damp, afkomstig van een pan met vet, die op de kachel' stond en totaal uitgebrand was. Pogingen om de levensgeesten op te wekken bleven vruchteloos. Men vermoedt, dat de ongelukkige door een toeval is getroffen, waaraan zij meer lijdende was, en op die wij ze in den dikken damp den dood gevonden heeft. Het 3-jarige dochtertje van een veehouder te Idsengahuizen, pabij Makkum is in een slloot geraakt en verdronken. De dageljjkscbe mop. Kapper: Mijnheer, u moet uw haar laten wasschen. Het zit vol stof. Klant Man, dat is insekbecpoodw. HERIJ K. De herijk der maten en gewichten in 1912 zal voor de hierna vermelde gemeenten plaats hebben op de volgende dagen Oud-Vosseraeer10 en 11 Mei des voor middags. Tholen 13, 14 en 15 Mei. St. Maartensdijk4 en 5 Juni. Scherpenisse6 Juni. Poortvliet7 Juni. Kortgene: 10 en 11 Juni. Wissenkerke; 12 en 13 Juni. Colijnsplaatvoor Kats 14 Juni des voor middags. Voor Colijnsplaat14 Juni en 15 Juni des voormiddags. Zierikzee, ook voor ICerkwerve24, 25, 26, 27 en 28 Juni, 1, 2, 3 en 4 Juli. Nieuwerkerk5 Juli. Ouwerkerk: 6 Juli des voormiddags. Noordgouwe: 15 Juli des namiddags. Zonnemaire: 16 Juli. Brouwershaven, ook voor Duivendijke 17 en 18 Juli. Eikerzee19 Juli des voormiddags. Ellemeet19 Juli des namiddags. Oosterland: 23 Juli. Dreisclior: 24 Juli. Noordwello, ook voor Serooskerke (Schou wen): 25 Juli des voormiddags. Renesse25 Juli des namiddags. Haamstede, ook voor Burgh26 Juli en 27 Juli des voormiddags. Bruinisse: 6, 7 en 8 Augustus. St. Philipsland9 Augustus en 10 Au gustus des voormiddags. De gevolgen van slechte spijsvertering. Het bloed wordt gevormd door het voedsïl, dat wij tot ons nemen, on indien de maag, gal en ingewanden behoorlijk werken, wordt het voedsel omgezet in rijk, leven-gevend bloed. Gezond en krachtig bloed geeft een gezond en krachtig lichaam. Doch wanneer het voedsel niet behoorlijk verteert wordt, gaat liet gisten en er vormen zich schadelijke stoffen, die in het bloed worden opgenomen en zoodoende tal van kwa len met. zich brongen. G(j gevoelt u gedrukt en krijgt last van hoofdpijn Uw tong Wordt beslagen, gij krijgt een onaangenamen smaak in den mond, en last van brakingen en hart water. Uw eetlust wordt gering, omdat uw voedsel u hindert en maagpijn bezorgt. Uw huid wordt geel, uw lever werkt niet meer behoorlijk en gij hebt hinder van de gal cn gij gevoelt u ten slotte ellendig. Door een kuur met Foster's Maagpillen wor den pil© spijsverteringsorganen versterkt en gereinigd. Hun werking is zacht en welda dig en zij zijn de best-bekende medicijn voor alle ongesteldheden der maag, lever en ingewanden. Zij bezorgen u een gezonden eet lust. en regelen de vloeiing der gal, die uw voedsel verteert en gezond en krachtig bloed maakt. Foster's Maagpillen (let op de juiste spel ling van den naam) zijn te Middelburg verkrijg baar bij den heer Joh. de Roos, Vlasmarkt K 157 li f 0 65 per flacon, of f 3.60 per zee flacons. Tegen het Dr. Horamel's Haematogen. WAARSCHUWING Men vrage uitdrukkelijk den naam Dr. Hommel. BUITENLAND. HET MINISTERIE CANALEJAS Den 9den Februari J(.l. is .Canatejas zijn derde jaar als Spaansch minister ingegaan, doch dien tijd zijn er zooveel veranderingen in het door hem gevormde kabinet gébracht, dat dit pp het oogenblik, den president en minister van staat Garcia Priefco uitgezon derd, uit andere personen bestaat dan toen Canalejas het bewind aanvaardde. En de re den hiervan is, dat de mededingers niet de hand willen steken in het wespennest, dat de onderhandelingen over Marokko met Frank rijk zijn. Canalejas is daarmee begonnen, hij moet dus maar zien, hoe dien knoop te ont warren. Naar men weet, behoort Canalejas en zijn kabinet tot de liberalen. Deze hebben in de afgeïoopen jaren weinig tot stand gebracht^ al moet daar dadelijk worden bijgevoegd, dat de fortuin hun ongunsüg geWeest is. De libe- u vonden in de erfenis hunner voorgangers den Rifoorlog, de woelingen in Barcelona een algemeene ontevredenheid. .Daaraan schrijft Canalejas het dan ook toe, dat zooWel de godsdienstvraag als de wet op de vereeni gin gen en de inrichting van het onderwijs onaf gedaan bleven. Wel zijn onder zijn bewind de octrooien afgeschaft, maar de Temps", aan welk blad deze bijzonderheden, ontleeaien, meent, dat die IJielasting in werkelijkheid, zij het ver kapt, is blijven bestaan, omdat er een recht pp gewichten en maten, geheven wordt en de belastingplichtige ook de belasting op de verplaatsing zijner haardstede betalen moet. In militair opzicht is de persoonlijke dienst plicht doorgedreven, maar ook op dit gebied blijven er bevoorrechte lieden, die voor geld heel wat gedaan krijgen. Het is dus te begrepen, dat de radicalen onder leiding van Lerroux verklaard hebben, dat in Canalejas de hoveling het van den her vormer gewonnen heeft en dat ze dien eisch gesteld hebben, welken een onzer vorige num mers heeft vermeldintrekking van de be paling, volgens welke pers-delicten tegen va derland en leger voor de militaire rechtbank worden gebracht. Om hen te vriend te houden, heeft Canale jas (een commissie benoemd, die een her vorming van dat artikel moet bestudeereai, maar dit hoeft tot nog toe niet to een resul taat geleid. Toch moeten we hier dadelijk bijvoegen, dat do minister zich over dezen tegenstand niet al te bezorgd heeft te maken, want de .republikeinen, die in den Senaat over 3, in de Kamer over 48 aanhangers beschikken, zijn verdeeld en slechts door een negatieven band vereenigd: vrees om de conservatieven weer op het kussen te zien Zoo kan Canalejas vooreerst nog wel aan het bestuur blijven, wegens de zwakheid zijner tegenstanders, daar de republikeinen de conser vatieven duchten en deze de regeerings-verant- woorilelijkheid niet aandurven. Wel is het Ka binet 'weer onlangs zedelijk verzwakt door de beschuldiging van eeu oud-minister, thans afgevaardigde, tegen den tegenwoordige» minis ter van bmnenlandsche zaken gericht wegens door dezen gepleegd bedrog met de verkiezin- imaar practische bezwaren maken een conservatief bestuur voorshands onmogelijk. Brieven uit Parijs. VI. Als ik op het oogenblik kaartjes moest latend Tukken, zette ifc onder m'n naam den volgenden titel .Eenig Parijsch journalist die nog geen kolommen heeft volgeschreven over de auto bandieten." Maar er z ij in dingen tégen. In de eerste plaats heb ik op het moment volstrekt geen kaartjes noodig. In de tweede plaats liet i s wat lang voor een visite-kaar tje. In de derde plaats ik dien toch óók eens wat over de auto-boeven le schrijven... fcojmme tout journaliste qui se respecte. Nietwaar? het kan werkelijk zoo niet langer. Als ik niet voortmaak zijn de heeren allemaal geguillotineerd eer ik een woord over ze geschreven heb. Het is waar, dat dat m'n ar tikel het plechtig aanzien zou geven van een „in inemoriam'Maar ik voet weinig r het schrijven van bandieten-bi,a- grafiën. Ik ga dus een boom opzetten terwijl ze nog leven. Behalve Bonnot en Dubois, wel' te verstaan, die dood zijn. Bonnot en Dubois.daar is iets onrust barends in deze opsomming. Bonnot.... dien kenden we al. Dat is niets nieuws. Die was vooraan bij alle misdaden van de bende die stuurde de bandieten-auto in de rue Ordener, in de rue du Havre, in Chantilly. Die schoot den heer Jouin, sous-chef van de Parijsche recherche, dood bij de huiszoeking in Ivry, en wist toen uit een raam te springen en over schuttingen te klauteren met een schot wond in zijn linker pols, waar-ie zichzelf bij ongeluk een kegel dioorheen-geschoten had. U kunt zeggen wat u wilt, maar deze Bonnot was een bandiet met „lef". Ik zei dusBonnot althans zijn naam was een oude kennis. Maar het onrustbarende zit 'm juist in dien naam Dubois. Het onrust barende van dien naam isdat we hem heelemaal niet kenden. Toen rep Zondagmorgen 28 April de recher cheurs verschenen aan de auto-garage te Choisy-le-Roi, verscheen er een man aan de deur die een revolver in de hand had, en zonder veel explicaties het vuur op de po litiemannen opende. Door ondervinding ge leerd, schoten de agenten terug, en niet on verdienstelijk zelfs, gegeven dat de aanvaller' doodeiijk gewond neerviel. Het lijk werd later geïdentifieerd als dat van den anarchist-* chauffeur Dubois. Hoe het verder ging, hoe het huis werd gedynamiteerd en Bonnot dood geschoten, dat weet de lezer al uit de ellen lange verhalen van de journalisten, die wèl hebben geschreven over de auto-bandieten. Nietwaar.u voelt de kneep. Het enkele feit dat daar een zekere Dubois, wiens naam nog nooit genoemd was in verband met de bandieten-bende, bleek tot de vrienden van Boamot te beliooran, geeft te denken. Het bewijst één ding dat er leden van de bende zijn, wier mede-daderschap, wier bestaan zélfs nog totaal onbekend is. En dan stellen we ons de schrikwekkende vraag: hoevéél' on bekende leden zijn er nog, die, onverdacht, in vrylieid rand loepen? Die de bekende en nog gezochte boeven onderdak verlee- nen die hun behulpzaam zijn om de justi tie te ontkomen? Die vandaag of morgen weer een nieuwen bandietenstreek, een nieuwe moordpartij' kunnen plegen Dat deze vragen volkomen gewettigd zijn, blijkt uit de geschiedenis van de familie Granghaud. Het schijnt dat het de medewerking van vader en zpon Granghaud was, die het inder tijd aan wijlen den lieer Jouin en z'n agenten mogelijk maakte, Carouy te arresteeren in het station Lozère. Welnu, een dag of tien gele den is er op de beide heeren Granghaud ge schoten. De zoon is ernstig hoewel' niet levensgevaarlijk getroffen door twee kogels. En natuurlijk wordt er dadelijk aan een wraakneming van de anarchisten gedacht. Te- meet omdat de zoon Granghaud vroeger anar chist schijnt te zijn geweest, en vrienden had onder de anarchisten. En terwijl daarover wordt nagedacht, ver schijnt er in het anarchisten-blad „La Guerre Sociale" het volgend airfikeltje „De Executie van een verklikker. Het is Granghaud die Carouy heeft „aan gebracht." Het is de familie Granghaud die hem een dag onderdak gaf, en hem uitle verde aan Jouin en. z'n agenten, voor geld (Dit doelt ongetwijfeld op de uitgeloofde pre mie voor het aanbrengen van Ide bandieten.) Nadat Granghaud had toegestemd om Ca rouy te huisvesten, werd een afspraak ge maakt voor Woensdag 3 April, om zes uur 'n morgens. Per fiets begeeft Carouy zich naar de afge sproken plaats. Maax den vorigen dag heeft Granghaud de recherche gewaarschuwd. Een hinderlaag wordt gelegd aan Het Croix-de- Bemy. Carouy, die onraad ruikt, passeert per fiets langs do agenten, die hem niet herkennen. Carouy brengt den dag door bij Granghaud in gezelschap van vader cn moeder Granghaud. De zoon is vertrokken naar Parijs. Jouin, die Carouy niet wou knippen bij z'n verklikker aan huis, besluit een hinderlaag te beproeven in het station Lozère. Hot komt er alleen maar op aan, Carouy te doen besluiten naar het station te gaan. Er wordt een voor wendsel gevonden. Fader Granghaud verwacht diverse voorwerpen, o.a. een bed, di© hem zijn toegezonden uit Parijs. Hij vraagt Carouy hem te komen helpen bij het i n-ontvangst-ncmen van deze zending. Maar Carouy weigert. Vader Granghaud dringt aan„Je riskeert niets? Hier kun je in alle gerustheid uitgaan. Trou wens, ik zal je vóórgaan. Als er gevaar is, zal ik je .waarschuwen!" Carouy weigert opniouw. Maar vader Grang haud houdt zoozéér aan, dat Carouy toestemt. Vader Granghaud en Carouy, die honderd meter achter hem loopt, gaan naar het station. Binnen in het station, rustig gezeten op de ba/iken in afwachting van de prooi, zéker dat hun die geleverd wordt, wachten Jouin en z'n mannen. Vader Granghaud komt het station binnen, loopt voorbij de agenten, en verdwijnt. Carouy komt binnen op zijn beurt. En wordt gearres teerd. Het is dit afschuwelijk vejrraad, dat Grang haud onlangs een paar kogels heeft bezorgd Aldus het artikel van de „Guerrc Sociale". Het is overbodig op den ernst ervan te wijzen. Maar het is werkelijk om versteld te staan van dit verregaand-brutale banditisme. Niet alleen voeren de heeren een waar schrikbe wind, ïnaar ze schrijven doodkalm in hun krant„deze man is "een. verklikker". Dat wil, voor wie lezen kan, tusschen de regels zeggenhij moet geëxecuteerd worden. De heer Granghaud heeft aan een verslag gever van de „Matin" verklaard dat zijn leven onhoudbaar is geworden. De heer Guichaxd, chef van de recherche, heeft hem bijna ge raden tevluchten I De gevolgen van dit alles zijn duidelijk iedereen fzal zich, wel tweemaal bedenken, vóór hij als getuige gaat optreden tegen, deze boeven. Zij die het toch deden, ontvingen dreigbrieven. ~n we vragen ons in ongerustheid /ui hoeveel leden telt deze geweldige bandieten organisatie? Twintig? of honderd? of duizend? Zal het iets helpen, er vijf of zes te guiltoti* neeren? Of zullen de overblijvende „kame raden" de zaak op denzelfden voet voortzetten? Maar laten we ons in elk geval wachten voor overdrijving. Dat wil zeggenlaten we niet doen als een paar jaaj geleden bij de overstrooming van de Seine, toen enkele journalisten o.a. in de Hollandsche bladen alarm maakten, alsof heel Parijs op instorten stond. Als er werkelijk menschen zijn, die Parijs nu zouden gaan ver mijden, „omdat je er niet veilig meer bent", zou het toch heusch 5.1 te gek worden. Laten we ons wachten voor overdrijving I En met al die gekheid kan ik al geen kaar tjes meer laten drukken met „éénig Parijsch journalist, die nog geen kolo'mmeii heeft volge schrevenenz. CABOCIION. Naschrift. Het bovenbedoelde was al geschreven en gepost toen ik hoorde van teen nieuwe misdaad, gepleegd tusschen Nancy en Neuves-Maisons. De heer Planchet, op wiens aanwijzing de echtgenpoten Reinert gearres teerd werden (die den bandiet Dieudonné huis vesting hebben verleend), is gevallen onder de kogels van zekeren Charles Bill, een vriend en klaarblijkelijk bondgenoot van de bandieten. Na wat ik hierboven schreef kan dit ver schrikkelijk nieu,ws zonder commentaar blijven. C. VERTROKKEN EN AANGEKOMEN SCHEPEN. Stoomvaartmq. „Neder 1 and". „Kangean" ("uitreis) vertrok 7 Mei van Vlis- singe», na gehouden proeftocht„Karïmata" (uitreis) yerlrok 6 Mei van Hamburg/„Koning Willem I" arriveerde 7 Mei van Batavia to Amsterdam „Koning .Willete Bijl" akriv. 7 Mei van Amsterdam te Batavia„Oranje" (uitreis) vertrok 6 Mei van Algiers„Vondel" (thuis reis) Vertrok 6 Mei van Portsaid„Koningin der Nederlanden" (thuisreis) vertrok 6 Mei van Sabang. Rotterdamsche Lloyd. „Birma" (uitreis) passeerde 6 Mei Malta; j,Taba!nan" (thuisreis) vertrok 6 Mei van Lissabon„Kawi" (uitreis) arriveerde 7 Mei te Port Sa.id„Palembang" arriveerde 7 Mei van Botterdam te Batavia„Walcheren" (thuisreis) vertrok 7 Mei van Port Said. Holland Amerika-lqn. „Nieuw-Amsterdam" vertrok 7 Mei van New-York naar Rotterdam. Vergaderingen, Concerten enz. MIDDELBURG. Vrijdag 10 Mei. Openb. les zangschool „U. h. V. v. h V.". Con certo. 7ys u. VLISSINGEN. Woensdag 8 Mei. Jaarvergadering Mij. „De Schelde". Kantoor Maat schappij. 2 u. KOUDEKERKE. Vrijdag 17 Mei. Jaarverg. Stoomtram Wal cheren. Kantoor Mjj. la- P. J. AN8ELBEBG8 Cz. Bergeu op Zoom. Opgericht 1882. Bedient de eerste Families in Zeeland. Oor deelkundige behandeling der goederen. Voor treffelijk ingericht volgens veeljarige practische ervaring. Prijscourant en inlichtingen gratis. P. SLUIS' ZANGZAAS veor Kanaries, volgens raospt van Harzor Kanarlekwnekere. le zakjes van 25 en 13 en In pakjes van 10 oent*. P. SLUIS' UNIVERSEELVOER vagr Lijstere, Leeuworlkksn enz., doet de vogelt zingen al* In de vrije natuur. In pakjes van 25 en 13 oenli. Vraagt uitsluitend voor Uwo Hoondert P. SLUIS' OCHTENDVOER er P. SLUIS' GEMENGD GRAIN. Vraagt onze gratis brochure over Hoenderverzorglng onz. van 40 pag. Verkrijgbaar In elke prima zaak. P. SLUIS AMSTERDAM. Vertegenwoordigers Middelburg D. ALEWIJNSE, G. DEKKER Vlissingen: JOS. OVAA, J. GOETHEBR, N. ZANDEE, A. POLDERMAN. Goes: J. VAN ASPERÈN VERVENNE, L. VERSÉ. ZierikzeeM. J. CONSTANBSE. Terneuzen P. J. VAN STRIENDE KONING. HYGIËNISCHE ARTIKELEN. Patent •Geneesmiddelen. Vraagt prjjsc. „PAX", Hang tt, Botterdam. OPGERICHT 1853 Maatschappelijk Kapitaal 5.000.000.— waarvan uitgegeven 3.Q00.ÖÖ0. waarop gestort 2.976.000.— Reserve 625.000.— Extra Reserve 114.000.— Verleent eredleten tegen eene rente in verhouding tot het disconto der Nederlandschs Bank. Keemt gelden Ik deposito, rente thans: met één dag opzegging 3 Agent te Middelburg: Mr. J. A. T Ruim voorzien van: puike platte en ronde Maïs, witte en blauwe Voererwten, prima mlandBche Lgnkoek en Ljjnmeel, puik dubbel gezeefd Texas Katoenmeel (nieuwe oogst) Soynkoek, Bertelskoek, Grondnotenkoek, Paar den- en Platteboonen en Haver. Alles lage prjjzen. MIDDELBURG. VLISSINGEN, MIDDELBURG en ROTTERDAM. Uren van vertrek in Mei. Van Vlissingen Domderd. 9vm. 6.2 Vrijdag 10 Zaterd. 11 6.2 Maandag 13 Dinsdag 14 6.2 Woen8d. 15 Provinciale Stoombootdienst op is Ooster-Scbelde. yan Middelburg: Mei Van Zierikzee Donderd. 9 ?m. 7.30 nm.4.5 Vrjjdag 10 7.30 4.5 Zaterdag U 7.30 - 4.5 Zondag 12 7.30 .- Maandag 13 7.30 4,5 Dinsdag 14 7.30 - 4.1 Woensd.15 7.30 4.30 7.30 7.30 7.30 i 7.30 7.30 Stoomdrukkerij. Firma D, G. Kröboir Jr. Middelbfirg.

Middelburgsche Courant | 1912 | | pagina 6