Ingezonden Mededeelingen. Landbonw. BEKENDMAKINGEN. Advertentie n Stoombootdieist -- Onder Krimpen ann den IJsel is opge- viscfct het in vergevorderden staat van ontbin ding verkeerende lijk van een als heer gekleed peraoou, vermoedelijk een Duitscher, daar in een vestzakje 40 pfenning gevonden werd. Be halve dat, vond- mem op het lijk een sleutelhos en een 2afcdoek gemerkt C. R. De politie te '9-C»ravenhage heeft een onderzoek ingesteld naar aanleiding van een poging tot inbraak, welke dezer dagen be proefd is in het in aanbouw zijnde Vredespa leis. Max is door een klein raam binnen het gebouw gekomen en heeft beproefd de brand kast to openen Dit is echter niet, gelukt. Al leen heeft het morrelen aan die kast teweeg gebracht, dat zij eenigen tijd niet geopend kon worden Er is niets ontvreemd. Als verdachte bevindt zich een van de vele werklieden, die bij den houw betrokken zijn, in handen van de politie. („N.R.Ct.") Een machine in de werkplaatsen der Naomi Venn, voorheen firma II. Schouten, scheepsbouwers te Muiden, is gesprongen. Een monteur 'werd zwaai- verwond. Van eemige jongens brandde het. haar af en zij kregen lichte brandwondenDe brand werd door krachtdadig optreden spoedig gebluscht. hi een huis aan den Tolsteegsingel te Utrecht is ingebroken, bij afwezigheid van de huisgenootcn. Een aanzienlijk bedrag aan geld (verscheidene honderden guldens) bene vens eemige voorwerpen moeten ontvreemd zijn Een schipper is, bij het striken van den mast onder de spoorbrug te Zaltbommel door cle her bewusteloos geslagen. Met ern stige hoofdwonden is de man in het gasthuis opgenomen. De dokter stelde hersenschudding vast De jonge bakkersknecht, die te Nijmegen vermist werd, is weer terecht. In de buurtschap Appel, gem. Nijkerk, is een oude schaapherder met afgesneden hals m het veld gevonden. In een van zijn zakken, bevond zich een gesloten knipmes, waaraan bloed kleefde Een kleermaker, wonende aan de Voor straat te Zwolle, deed by de politie aangifte ran de vermissing van f 200, vermoedelijk gastolen Een inspecteur en een rechercheur gingen een onderzoek instellen en het mocht hen. gelukken den vermoedeljjken dader aan te houden, 't Was een 15-jarige knaap, die 'n deel van 't.geld reeds gebruikt had om 'noudo en een nieuwe fiets en een vogelkooi te koopen. Van de nest had hij een deel by zich, een ander deel had hij verstopt in den muur van een perceel aan de Voorstraat en een kelderraam van een drukkerij. Proces- verhaal is van een en ander opgemaakt. („Zw. Crt."). Een bejaarde landbouwer te Ruinen, de provincie Drente, is bij zijn land in een sloot gevallen en verdronken. De dagelyksche mop: Een Was Amerikaansche schooljongens i ring de opdracht, een opstel van 200 woorden over de automobiel te maken. Een behendig knaapje leverde het volgende in: Mijn oom heeft zich een automobiel ge kocht. Hij reed daarin over het land. Plotseling stootte die wagen ergens togen, kantelde om en mijn oom werd eruit geslingerd. Hij heeft etóh erg veel pijn gedaan. Dit zijn ongeveer 30 woorden De overige 170 woorden, die mijn oom op den terugweg gesproken heeft, leenen zich minder tot weer- £pving. HAVENBEWEGING. Hieronder volgen de cijfers betreffende de havenbeweging van Rotterdam, Antwer pen en Hamburg, gedurende de afgeloopen maanden van dit jaar, met daaronder de overeenkomstige oijfers gedurende dezelfde maanden van het jaar 1911 bereikt. Schepen Ton N. Waterweg 1912 3210 3.667.892 1911 2999 3.354.417 Verschil Antwerpen 1912 1911 •211 -f 313.475 2298 4.575.110 2280 4.334.354 Verschil Hamburg 1912 1911 18 5010 5462 2.40.756 4.107.391 4.210.832 pak met liebt-groenen, vilten hoed en groene schoenen, die met volle handen geld strooide, waarnaar natuurlijk ijverig gegrabbeld werd, Doch daar dit het verkeer stremde, werd de zonderlinge paljas naar het „bero" mee genomen, waar de man een Amerikaan (natuurlijkbleek te zijn, die onlangs door den dood zijn vaders „in bonis" was geraakt. Dinsdagmiddag alleen reeds zou hij op die wijze f 1200 hebben uitgegeven. Men weet, dat ten gevolge van de sta king van, verschillende leden der bemanning aan boord van de „Olympic", het zusterschip van de ongelukkige „Titanic" dit eerste in de haven van Portsmouth moest bljjven liggen en de eerste kïas -passagiers met den trein naar Liverpool werden vervoerd, om vandaar met een ander schip de reis naar Amerika voort te zetten. Het Amcrikaansche stoomschip „Philadel phia". dat eergisteren uit Southampton naar Now York vertrokken is, heeft 200 tweede en dorde klasse-passagiers van de Olympic" medegenomen To Londen en te Pajrjjs worden thans proefnemingen getuometx met een nieuwen re volver. ,welko bestemd is onx tijdens nachte lijke politietochten uitstekende diensten te be wijzen. De revolver is voorzien van een gloei- lichtje, voorzien van een kleine eléctrisch© batterjj, welke zich in den kolf van het wapen bevindt. Dit laat toe juist te mikken, zelfs in dikke duisternis. Dit wapen zal door do politie van Londen en Parys worden aan genomen. Doch men behoeft niet eens naar Londen of Parijs te reizen, om dergelijke wonderen te zien. Onlangs toonde men ons te Mid delburg een wandelstok, waarin de drager onder liet handvalset naar believen een helder stralend lichtje kon doen ontvonken - Woensdagavond heeft de Parijsche poli tie een bende dieveggen aangehouden die, voor rekening eener „onderneemster", in degroote magazijnen, „werkten" Weder is een stukje oud-Parys verdwe- Nu is het de oude omnibusdienst Pan théonPlace Cour celles. Deze lijn heeft gees- schrijvers al heel wal stof tot grappen gegeven, want de place Courcelles bestaat niet. Dinsdag reed de laatste wagen, door twee stokoude paarden getrokken. Studenten had den ui de rammelkast plaats genomen. Op de moeilijkste punten duwden zy den wagen ee voort onder het zingen van droevige en ijde wijsjes. Den eersten Mei reden autobussen, glim- end van nieuwheid, den ouden weg. In de Fransche plaats Ma$on hebben die ven in liet gebouw der rechtbank ingebroken en zijn vandaar na verscheidene deuren ge forceerd te hebben, in de kamer binnengedron- woar 14000 frank lag, die bij een stol inbrekers was buit gemaakt, evenals een schat juweeleix ter waarde van 5000 tot 6000 frank, welke aan een weduwe toebehoorden, die ver moord werd gevonden. De diefstal is echter niet bewerkstelligd. Klaarblijkelijk zijn de heeren gestoord. De proevers zijn handwerkers van zeer fjj- nen smaak ;Zij rooken, bijna zonder ophouden, vanaf negen uur ,'s morgens tot vijf uur 's avonds. Men. verleent hun, als tegenvergif voor de nicotine, zeer sterke, zwarte koffie, die hun bovendien toelaat de verschillende smaken der tabak naar waarde te schatten. Zoo de taak der „proevers" zonder twij fel aangenaam is, als er praclilsigaien te rooken zijn, moet het ambt zeer zwaar en onaangenaam wezen als de tabak van mindere kwaliteit aan de beurt komt. Maai' dit laatste is aan do „leerlingen-proevers" voorbehouden, die dan ook al wat mogelijk is doen, om in de categorie der „proevers" Ie konten. DE ONDERGANG DER „TITANIC". Donderdag is het officicelc onderzoek Londen naar de oorzaken van bovenvermelde ramp begonnen. Vreemd genoeg betoonde het publiek slechts geringe belangstelling. Wel waren ruim honderd verslaggevers van Euro- peesche en Noord-Amerikaansche bladen tegen woordig. De verschillende lichamen, die bij het getuigenverhoor betrokken zijn, als de- White Starlijn, de werf Harland en Wolff uit Belfast, de bouwers van de „Titanic" enz. waren kloor een advocaat vertegenwoordigd. Het geheel' staat onder leiding van lord Mersey. Namens de regeering treedt de pro cureur-generaal sir Rufus Isaacs op. Deze heeft de hoofdpunten ontwikkeld, waarover het onderzoek zal loopen. Begonnen zal worden met de leden der be manning van de „Titanic" to hooren. Daarna komen do getuigen aan de beurt, die den bouw en de uitrusting van het schip kunnen toelichten. Als de passagiers, die op het oogenblik te Washington voor de Senaats commissie gehoord worden, zullen zijn terug gekeerd, zullen deze ook in Londen verkla ringen moeten afleggen. Een klein incident ontstond, omdat de voor zitter wel een vertegenwoordiging van den nationalen bond van matrozen, doch niet die van den bond van afgescheiden zeelieden wilde toelaten, ofschoon opgemerkt werd, dat de meeste mannen van de „Titanic" tot den laatsten behoorden Mejuffrouw- Margaret Hays in New-York, die voor Louis en Lolo zorgt, de geredde kleinen van de „Titanic", die de kinderen bleken te zijn van mevrouw Navratil te Nice, heeft bericht uit Halifax ontvangen, dat het lijk van den heer Hoffmann, die de kinderen naar Amerika vergezelde, door de „Mackay Bennett" is medegevoerd. Verschil 452 103.411 De cijfers voor deze haven waar met een andere tonnenmaat gemeten wordt, zijn herleid. De „Ibis IV", de eerste Belgische mo torboot, die regelmatig de vischvangst be waakte, is midden op zee geheel en al een pipoi der vlammen geworden. De bemanning werd gered. De „Liberale Vcreeniging" van Gent- brugge laat op het oogenblik een feestzaal bouwen langs de spoorweglaan. De werklieden -sap. de® ondernemer waren Dinsdagmiddag bezig met een balk te plaatsen op 8 meters hoogte in dien nieuwen bouw, toen plotse ling de ijzeren balk losschoot en 5 metselaars medesleepte. Allen weiden min of meer erg gekwetst, vooral aan het hoofd. Het schijnt, dat gelukkig het leven var. geen enkel der ge kwetsten in gevaar is, 3.925.723 ton kolen zijn e De Tuim bo u w-Oixder 1 inge. We ontvingen het verslag, balans en reke ning en verantwoording over 1911 van „De Tuinbouw-Onderiinge.", vereenigmg uit den Nederlandschen Tuinbouwraad, tot het onder ling dragen van het bedrijfsrisico. Aan het jaarverslag ontkenen we het vol- betreffende de leden en het verzekerd bedrag. In 1911 heeft do Tuinbouw-Onderiinge zich op bevredigende wijze ontwikkeld. Het aan gesloten loonbedrag ging vooruit, terwijl de inwendige organisatie zich bevestigde en in kracht toenam. Het aantal leden bedroeg op 1 Januari 1911 2392. In den loop van het jaar traden toe 265 leden, uitbetalend een loonbedrag van £375.300. Daartegenover moes ten worden afgevoerd 261 leden met een loonbedrag van f282.000. Op 31 December bedroeg het verzekerd loon ruim f4.500.000. redenen van 'het uittreden, van leden waren de volgende. staking of omzetting van liet bedrijf in 30 gevallen; (geen arbeiders meer in dienst in 17, geen lid meer van een bij den Nederl. Tuinbouwraad aangesloten vcreeniging, 2 faillissement 3; wegens wanbetaling geschrapt 11; oprichten van een plaatselijk© kas, overgegaan naar de Landbouw-Onderlinge, particuliere redenen (armoede, te klein be drijf enz.), 13; zonder opgave van reden, 137. Bovendien overleden 13 aangeslotenen Voorzoover wij konden nagaan was bij r.uim 100 der gevallen, waarin geen reden voor het uittreden werd opgegeven, deze te zoeken in de omstandigheid, dat een familielid, of vriend agent was geworden van een premiemaat- schappjj, en nog voor een aantal gevallen, in plaatselijke geschillen, die in geen verband stonden met de Tuinbouw-Onderiinge. Een groot deel der uittredingen blijkt dos het ge volg van oorzaken, die bun invloed zullen doenj gelden, zoolang niet voor alle tuinbouwers 5n Nederland de verplichting tot het verzekeren van hun arbeiders en de wijze waarop deze moet worden nagekomen, bij de wet is vast gesteld. Volledigheidshalve kan hier worden bifge- DE H. BLOED PROCESSIE TE BRUGGE. Maandag 6 Mei zal te Brugge de jaarlyk- sdho (processie plaats hebben tor ecre van het H. Bloed. Aan de processie zullen o.a. deelnemen mgr. Waffelaert, bisschop van Brugge, mgr Heily, bisschop van Plymouth en mgr. Bermyn, titu lair-bisschop van .Stralissona, apostolisch vi caris van Zuid-Mongolië. Verder de leden van het stadsbestuur en talrijke, militaire en rech terlijke overheidspersonen 's Morgens kwart voor negen wordt met hot H. Bloed de eerste zegen gegeven op het altaar op de Burgplaats opgericht. Onmiddellijk: daarna neemt de processie een aanvang. In de Salvatorkerk gebracht blijft het H. oed uitgesteld op het hoogaltaar,' tot op het einde der pontificale H Mis, door mgr. Waf-1 VOegd, dat na 31 December 1911 het leden- laert |op te dragen. aantal weder regelmatig toenam. Tot op 20 Na afloop daarvan wordt de processie voort-1 Maart traden toe 57 nieuwe leden met een ®et en wordt op den Burg de laatste benedictie loomsbedrag van f 72.300. mot het H. Bloed gegeven. Lx het jaar 1911 werden 316 ongevallen Alsdan wordt de relikwie naar de kapel te-1 aangegeven. Hiervan liepen 296 af binnen ruggebraclit, waar ze tot zes uur 's avonds twee maanden en werden dus uitsluitend door tor veneering fcal zijn Uitgesteld, waarna het Lof <j© Plaatselijke Ongevallen Commissie be kening gehouden met de mogelijkheid dat 5 van hen blijvend invalide zullen moeten worden verklaard. In de tabellen betreffende de aangegeven gevallen vinden we geen speciale vermelding van Zeeland, tenzij die mochten begrepen zijn onder „verspreide leden". De plaatselijke ongevallen commissie w van er in ons gewest in onderscheid met de andere commissies, één voor geheel Zeeland bestaat uit de heeren: W. J. v. d. Bosch, Kloetinge, (voorz.), J. Ermorins, Hocdekens- kerke, (secret.), J. v. jc£. Berge, Tholen, M. W. v. d. Plassche. Aardonburg, C. den Hol lander, Oostkapelle, (Walcheren), F Domini- Wemeldinge, J. At W. Swart, Kruinin- en J. K. Mesu, Nieuw en St. Jooslatid. BOO« WATER, te Vlissingen. Zaterdag 4 Mei nm. 3.17 Zondag 5 3.56 Maandag 6 4.34 Dinsdag. 7 5.17 Woensdag 8 6.06 Donderdag 9 7.08 Vrijdag 10 vm. 7.58 HE RIJ K. De herijk der maten en gewichten in 1912 zal voor de hierna vermelde gemeenten plaats hebben op de volgende dagen Stavenisse6 Mei des namiddags en 7 Mei. St Annoland8 en 9 Mei. Oud-Vosseraeer10 en ,11 Mei des voor middags. Tholen 13, 14 en 15 Mei. St. Maartensdijk4 en 5 Juni. Scherpenisse6 Juni. Poortvliet: 7 Juni. Kortgene: 10 en 11 Juni. Wissenkerke12 en 13 Juni. Colijnsplaatvoor Kats 14 Juni des voor middags. MILITIE. Ke uiing sraad. De Burgemeester van Middelburg brengt ter openbar)© kennis dat de keuringsraad lo. voor de lichting 1913 zal zitting hou den te Middelburg in het gymnastieklokaal aan de ^Groenmarkt op 18, 20 en 21 Mei en emdvergadering op 15 Juli aanstaande. 2a dat aangewezen is Zaterdag 18 Mei 8.30 uur voorin, voor de ingeschrevenen voorkomende in het al- phahetisch register jomder de nos. 1 tot en met 38, -1.30 uur nam. voor die in genoemd register Voorkomende onder do nos. 40 tot en inet 55. Maandag 20 Mei 8 30 uur vporm voor die in genoemd register voorkomende onder de nos. 56 tot en met 91, 1.30 uur nam. voor die in genoemd register voorkomende onder nps. 92 tot en met 108. Dinsdag 21 M©i 8.30 uur voorin, voor die in genoemd register voorkomende onder pos. Ill tot en met 154, 1.30 uur nam. r die in genoemd register voorkomende onder de nos. 157 tot en met 176. Maapdag lJL7 Juni 9 voorm. voor de overigen yarn Middelburg. Voorts jwordt de aandacht gevestigd op de oJgende bepalingen A. Ieder ingeschrevene die niet bij osn- .erroepelijk gp worden .uitspraak van dienst, hetzij voor goed of tijdelijk is vrijge steld, hetzij voorgoed of voorloópig is uitge- lis verplicht op den bepaalden tijd voor den keuringsraad te verschijnen. Bovenstaande bepaling geldt niet voor de ingeschrevenen lp. die doen blijken door ziekte of gebre ken huiteix staat te zijn vopr den keurings raad te verschijnen 2o. die zich in verzekerde bewaring be vinden (of die verpleegd worden in een rijks werkinrichting, een rijksopvoedingsgesticht of een. tuchtschool 3a. die verpleegd worden in een krank zinnigen-, jdioten-, doofstommen- of blinden- gesticht 4p. die him beroep maken van de bui- tenlandsehe zeevaart -pf van de zeevisscherij buitenslands 5o. die woonplaats hebben of verblijf hou den in het buitenland, voor zoover zij niet naar bij plgemeenen maatregel van bestuur to stellen regelen verplicht zijn het geneeskun dig (Onderzoek hier te lande te ondergaan 6o. die zich in. vrijwillige militairen dienst VLISSINGEN, MIDDELBURG en ROTTERDAM. Uren van vertrek in Mei. Middelburg ,v.Rotterdam Van Vlissingen Zaterd. 4vs. 63 Maandag 6 - Dinidag 7 6.20 Woensd. 8 - Doaderd. 9 6.20 Vrijdag 10 - TM. 8-- Provinciale Stoomliootdlenst sp it Ooster-Schelde. Van Middelburg Zaterdag 4vm. 7.30 nm. 4.S Zondag 5 Maandag 6 Dinsdag 7 i Woensd. 8 Donderd. 9 Vrgdag 10 7.30 7.30 7.30 7.30 7.30 7.30 Van Zierikzee: vm 7.30 nm. 3. 7.30 7.30 3.— 7.30 3.— 4.80' 4.30 6.30 7.30 3.— 1 Makelaar ISIDORE P. J. DE GROOT. T Spanjaardstraat 9Ü, Middelbare Agent der Brand- en Inbraak-Verzek.-M$. HOLLAND" te Dordrecht. Geopend tot 4 uur. te aanvaarden, b. o. 6y overug. TE HUUR zal plaats hebben. („Msbode".) TABAKSPROEVERS. handeld. Van <leze brachten 62 geen kosten mede 40 gaven slechts aanleiding tot vergoeding van kosten voor genees- en heelkundige behan- Men weet, dat ja Frankrijk slechts de'doling; 10 getroffenen werden voor rekening regeering het recht heeft, tabak te doen der organisatie in erne ziekeninnchling ver- verkoopen. Deze „regie" brengt eigenaardige pleegd. Door de Directie werden 20 ongeval betrekkingen mee als die, welke hieronder len, welker gevolgen niet binnen 2 maanden geschetst (wordt. 1 geweken waren, van. de P. 0. C.'s overge- Onder de ambtenaren van het Fransch mi- nis ter ie van geldwezen bestaat er een afdoe- i den loop nisterie van geldwezen bestaat er een afdoe-Er kwam 1 ongeval met doodolijfcen afloop der maand Maart uit Engeland minder ver-)iT1gi b)tabaksproevers" genaamd, dio sa- voor, hetwelk leidde tot toekenning eener blij- zonden dan in. dezelfde maand van 1911. De mengesteld is uit een overste en. vijf des- vende uitkeering aan do nabestaanden, bekende werkstaking is daarvan natuurlijk kundigen. I Tot nu toe behoefden ter zake van in 1911 de porzaak. Do leden van dezen dienst hebben, zooals gebeurde ongevallen nog geen blijvende uitkee- hun naam aanduidt, de sigaretten, sigaren of ringen aan getroffenen toegekend to worden. Toen Dinsdagmiddag tegen 2 uur in 1 pijptabak te „proeven" en- de verschillend© 6 getroffenen gemeten thans nog oene rijde den middag het verkeer in de Londensche hoedanigheden van tabak, niet gebruikt door lijko uitkeering, waaronder 1 die in 1910 door Fleet-treet het drukst was, verscheen dur de Fransche manufactuur en er hun oordeel een ongeval werd getroffen. Er wordt, in ver ve* persoon in een licht-groen, flnweelen over te doen kennen. band met den toestand dezer getroffenen re Ingeschrevenen kunnen bij' den keurings raad hunne Wenschen met betrekking tot de inlijving zooals korp3. garnizoensplaats enz. kenbaar inaken. C. De Commissaris in de provincie kan ,op verzoek van don ingeschrevene bepalen, dat het (Onderzoek zal plaats hebben voor een anderen keuringsraad. Middelburg, den 1 Mei 1912. De Burgemeester van Middelburg, M. .VAN DEN BRANDELER. Vergaderingen, Concerten enz. MIDDELBURG. Zaterdag 4 Mei Alg. verg. v. Aandhouders Zeeuwsche Hypotheek bank. Kantoor der Bank 3 uur. Diasdag 7 Mei. Concert „Tot Oefeningen Uitspanning" 1% s». VLISSINGEN. Woensdag 8 Mei. Jaarvergadering Mij.„De Schelde". Kantoor Maat schappij 9 a HUIZEN. 1172 Groenmarkt, terstond, 8 kamera. 1184 Heerengxaoht 39, met tuin, 6 kamera T. a. terstond. 1197 Rouaansche Kade 139, 6 kamera. T. a. 1242 in aanbouw zgnde burgerwoningen aaa het Bolwerk. 1245 Heerengracht 37, met tuin, 7 kamera. B. o. 1258 't Zand. Burgerhuia met tuin, 4 kamera. Terstond. 1284 L. Giatstraat met tuintje. 6 kamera, a. Mei. 1292 Wal 6 kamera, tuin. Terstond. 1800 Nieuwstraat 222, met tuin. Ook afeomderl 1304 Dwarskade. 6 Kamers. Terstond. WINKELHUIZEN. 1277 Lange Delft, zeer ruim met tuin en anh- teruit. Terstond. 1285 Korte Delit met burgerwoning. Terstond 1303 Benedenhuis St. Pietersfcr. b. o. Terstond- STALLINGEN. 1299 Haringplaats, stalling met koetehuis, ook geschikt voor garage. Terstond. B. o. TERREIN. 1259 Spanjaardstr., terrein met looda, te koop of te huur, terstond. BOVENHUIZEN. 1159 Loskade, 5 kamers, prachtig uitlicht. T a. terstond. 1270 Korte Breestraat. Terstond t. a. 1286 Giatstraat 174, vrgen opgang. 5 kamara. B. o. 1298 Loakade. Vrjjen opgang. 6 kamera, balcon. BENEDENHUIZEN. 1268 Korte Breestraat 168 met groote luoht. Terstond. 1306 Wal. 4 Kamers, lucht. Terstond. HEERENHUIZEN. 1281 Dam N. Z. 16. 9 kamers. Ook te koop Terstond. B. o. PAKHUIZEN. Spuistraat, flinke ruimte. Terstond te koop of te huur. 1305 St. Janstraat bg de Vischmarkt, met kan toortje. Terstond. TE KOOP: Nieuwlandsche Weg, heerenhuis met cüV g«strekten tuin. 1176 't Zand, nieuw gebouwd burgerwoning. 1221 Balans, riant heerenhuii met grootoa tuin. T. a. b. o. 1271 Nieuw gebouwde en nog te bouwen hai- zen op het Seisbolwerk. 1276 N. Vlissing. weg. Rentenierswonimg. Na der te omaohrjjven. 1277 Winkelhuis Lange Delft b$ de Marht Nader te omsohrjjven. 1294 Dam N. Z., No. 7, met achteruit. VLI8S1NGBM. TE KOOP: 862 Oluyverstr., met tuin, 3 kamers, alcovs keuken, zolder. 863 Kanaalatr., met vrjj bovenhuis ea tare 7 kamers, keuken, zolder. 863 4e Dwarsstr., met erf, 2 kamers, alcove, logeerk., keuken, zolder. 885 B. Ewoutatr., huie met vrjj bovenh. 8 kamera, zolder, plaats, Hnuropbreags) f 6.p. week. 888 B. Ewoutatr., met tuintje, 6 kamera, zolder. Huuropbrengst 4.40 p. week. 910 Walstraat, nieuw gebouwd winkelhuii, op beste gedeelte, hoekhuis, terstond. 921 Op goeden stand, 2 huizen met grootea tuin, schuur, w. o. 1 zeer geschikt voor schilder. Stoofndrukkerjj. Finn* D. G. Kröber 2fc Middelburg. J

Middelburgsche Courant | 1912 | | pagina 6