li in -1 &|i BURGERLIJKE STAND. BEKENDMAKINGEN. LAATSTE BERICHTEN. Ingezonden M<jdedeelin^en. ter is hjj weder in Leiden teruggekeerd ea werd er door do recherche aangehouden. Hij had toen nog f 87 by zich. Het overige geld had hij verteerd en er verschillende inkoopen ▼oor gedaan De reizigers van den sneltrein, Maandag- avond to 0.10 van het Centraal-station te Amsterdam vertrokken, werden ter hoogte van do Muiderpoort opgeschrikt door een harden kaai. fin trein stopte oogenblikkefijk. De kluü is vermoedelijk veroorzaakt door een doosje Jdappertjes dat kwajongens op de rails haddon gelegd Een 16jarige jongen Ie Berkmeer (N 11.) is Maandagavond in een wak gereden en verdronken Een weduwe, wier echtgenoot op 3 Aug. 1.1. in zyn herberg to Uithoorn werd ver moord, is tengevolge van het doorgestane leed krankzinnig geworden. Te Breda is aangehouden een 31jarig man, wegens oplichting en verduistering Hij liet zich goederen toezenden, die hij verkocht zonder ze zelf te betalen. Zya laatste verduistering is te Nijmegen geploegd, waar" hij in 't bozit van 2 violen ter waarde van f 10 wist te komen, die hij voor f 10 van de hand deed Bjj zijn arrestatio verklaarde hij verleden jaar voor ruim f 6000 te hebben opgelicht. Het kinderkoor uit Neorbosck zou een uitvoering geven te Beesd. Ingezetenen van die gemeente haaiden de kinderen per rijtuig te Geldennalscn' af. Te Tricht raakte een ▼oor een rijtuig gespannen paard op hol, met het (gevolg, dat cenigo inzittenden ernstig* kwetsuren gekregen hebben Het rijtuig werd geheel vernield Een landbouwer te Heesbeen, die zijn hand had verwond aan een spijker, is Dinsdag tengevolge van bloedvergiftiging na een vree- sclijk Jijden overleden Ten huize van een bewoner aan de IJs- eeikade te Zutphen heeft een hevige gas ontploffing plaats gehad, waardoor do heer dea huizes en een l immermunskhecht vrij ernstige brandwonden hebben gekregen. De laatste is in het ziekenhuis opgenomen. Een begin van brand werd spoedig gebluscht Er is veel materieel» schade. Een aanvallig, ruim 3-jang meisje van een werkman to Kubaard, in Friesland, ge raakte al spelende in de bijt voor „het stalt" en is kort daarna levenloos opgehaald. SPORT. Vliegen. De bekende Noderlandsche aviateur V Meel beeft Dinsdagmiddag twee schitterende vluchten .volbracht, waftrdoor hij de records ▼oor vliegen mjet 2 en 3 passagiers op zijn naam heeft gebracht Van Meel steeg Dinsdagmiddag jom drie uur te Soes torberg op met twee passagiers en bleef ongeveer een half uur in de lucht. Daarna steeg hy te vier uur weer op, nu met 3 passagiers, en maakte met deze drie een vlucht van twintig miuuten. Kranig werk vaji dezen Holiandschen vleiger De naain vim de „barones" De Vaughan is bekend in verband met den vorigen Belgi schen honing Leopold II, Men zeide, dat hij in het laatst van zijn leven met deze vrouw uit het volk kerkelijk was gehuwd. Tijdens zijn leven reeds werd een zekere Durieux op het paleis ontvangen, die daar voor een broer van do „barones", (eigenlijk Carolina Lacroix geheeten) doorging. Maar men weet 't geen volgdena den dood van den vorst trouwde Caroluie met dit heerschap, dat toen roods om allerlei baldadigheden een slechten naam had. Tydeais z'jn huwelyk werd zyn gedrag er niet beter op. Hij mishandelde zijn vrouw, verkwistte hoopen geld, speelde, enz. enz. Zoodat Caroline het echtelijk tehuis ontvlucht te met haar kinderen, uit de eerste verbintenis geboren, maar door Durieux erkend, en schei ding vroeg. Het proces wordt nu behandeld. De eische- reeso vraagt een maandelyksche lijfrente van 5000 francs en het behoud harer spruiten. Tengevolge van brand ontstond Dinsdag een ontploffing in een der gebouwen van de „Machinenbau-aktiengesellschaft Augsburg" te Neurenberg waarbij vier personen gedood en elf gekwetst werden De aangericht© materieele schade heeft wei nig te beteekenen Lenigen tijd geleden kocht een oudheid kundige te Parijs, een oud Arabisch geweer. Do loop van dit wapen was met een sterke houten stop gesloten. De man dacht er niet aan dezo weg te nemen. Gisteren verkocht hij het geweer weder aan een liefhebber. Nu, deze was nieuwsgieriger dan de ver- fcooper, deed er de stop afspringen en trof in den loop 240 met geslepen turkoozen aan, een kleinen schat. Maar toen do verkoopor do zaak vernam, eischto hij ten onrechte geweer en turkooizen terug. Natuurlijk kreeg bij niets, en hoe de zaak zal afloopen, zal het gerecht uitwijzen Een benijdbaar onderwerp voor een liefst Bngelsche novelle, waar de lichtzinnigheid van do zgn. hoogerc klasse tegenover de ton slotte wèl beloonde, brave armoe van .anderen wordt gesteld, biedt het volgende historische voorval. Zondag hield aan den ingang van het Fran- sche gehucht Raire-Ventoux, nabij Alzon.oen prachtige automobiel stil, waarin zich to oordeelen naar hun kleeding, ryke lieden be vonden. Kort na bet vertrek van de auto vond men langs den weg een klein kindje, kloek en gezond, dat door de reizigers moest achter gelaten zijn. Een brave vrouw, dio het wichtje vond, nam hot op en 'droeg hot mede naar huis. Om zich te overtuigen dat het niet ge wond was, deed zij de doeken los en vond er 16 bankbiljetten van 1000 franc in, als mede een stukje papier, waarop goschroven stond „Om het te verzorgen en op te voe den." 00K EEN STAKING. De acht zgn. Corypheeën en do 28 juf fertjes van het ballet mitsgaders de dansers en do violist van den Brussolschen Munt schouwburg, meer bekend onder den Fran- schen naam, de „Moxmaie", zijn verontwaar digd. De zaak is, dat drie vrouwelijke kame raden den graad van officier do 1'Académie gekregen hebben, naar men weet een Fran seho onderscheiding, die, aan een violet lintje kenbaar, bestemd is voor personen, die zich in wetenschap of kunst hebben onderscheiden. De Brusselschc balletmenschen waren zoo boos, dat zo met zijn allen naar de beido directeuren zijn gestapt, die hen zeer hoffe lijk ontvingen, maar moesten antwoorden, dat ten eerste, zooals ook gevraagd was, de „pal mes académiques" (zoo heet hot lintje) on mogelijk den drie dames kunnen afgenomen wor den, omdat dit zelfs diplomatieke verwikke lingen ten gevolge zon kunnen hebben; ten tweede, dat die onderscheiding aan drie leid sters van het ballet verleend, op geheel het corps terugstxaalde, terwyl in de derde plaats do directie genegen was, eenige Meters violet lint eerlijk onder de verschillende, levende besianddeeleu van hot ballet-corps uitte doelen. Misschien zijn de boenkunstenaars en -kun stenaressen over het laatste grapje gestrui keld, misschien hebben ze niet voor de Parysche collega's willen onderdoen in ieder geval hebben ze tot staking besloten. KLEI-ETERS. Men weet, dat er» op verschillende plaat sen vun de wereld volksstammen wonen, dio bij gebrek aan beter hun maal met aarde doen. Men treft dieo. a. in Amerika, Afrika en zelfs in Siberië eu Nieuw-Holland aan. Inderdaad be- ■at deze stof voedzame bostanddeelen. Zoo noemen de oudcrwetscho medieijnboeken ver schillende fcleisoorten als geneesmiddelen. Ook mengen do bewoners van de oevers der Sene gal hun rijst wel met aarde, terwijl weer andere pogers op de Antillen voornamelijk uit de door vroegere, vulkanische uitbarstingen teweeg gebrachte lavabeddingen hun voedsel trekken. Dit alles was bekend en behoeft niet te verwonderen, 's Lauds wijs, 's lands eer Be langwekkender is een ontdekking, door den Franschcn geleerde Marcel Baudouin, alge meen secretaris van de Sociétó préhistorique francais© gedaan. Deze heer heeft nl. bere kend, dat de menschen, die het bekken rond do plek, waar thans Parijs ligt, m het steen ijdjierk bewoonden, eveneens kleisters of gcophageu waren. Bij de gedachte alleen moet de tegenwoor dig Parisienne al kippenvel krijgen. Bau douin schat bovendien dat deze stam destijds dezelfde ontwikkeling had als de ivilde stammen, die nu nog aarde eten. Hij kwam tot dit be sluit door een onderzoek naar de slijting (Opgegraven, uit die eeuwen dagteeke- nende menschen tanden, welke slijting van dieo aard was, dat deze naar de meening van don Paryschen geleerde slechts door kiezelachtig voedsel veroorzaakt kon zijn. Ook heeft Bau douin deze verschijnselen doen vergelijken met die, jwelko het gebit vertoon op van de hui dig*» geophagen in do donkere werelddeelén en (deze proeven bevestigden zijn meening. Zelfs meent hij daaruit den tijd to kunnen berekenen, waarin bedoelde individuen heb ben geleefd Daar contxóle op deze beweringen ten eenen male uitgesloten is, mag men ze gelooven verworpen naar verkiezing DANSLEERAARS. Ook de danaleeraars hebben hun interna tionale congressen. Daar worden de nieuwe dansen uitgedacht. Als noviteiten staan nu op do lijst„Pas des Aviateurs", een dans, die do beweging der vliegtuigen nabootst, door dat do uitvoerder of- ster zich bij de eerste pas een weinig van den grond verheft, terwijl hij (zij) met de volgende maat weer terugzinkt; „tukinskow", zeer zeer vurige tempera mentvolle, Russische dans; de „Molen" van Pasde-quatre, een elegante dans, die uit Spanje stamt; de uit Engeland afkomstige „Royal" en ten laatste de „slapende liefde", dio door de Amerikanen uitgevonden is, de dans nl. Doch hierbij is het op het laatste congres niet gebleven. Ook kwam de hoogst belang ryke vraag ter tafel, een hoe langen weg de danser op een bal aflegt, als bij dus, in plaats van rond te huppelen, rechtdoor zou loopen. En men berekende ,dat dit een afstand zou worden, zoo lang als de weg tuaschen Parijs on Versailles Men onderstelt misschien, dat maar gezwets is. Neen, nauwkeurige me tingen waren daartoe noodig. Zoo werd o. a. uitgemaakt, dat iemand, die in staat zou zijn, een uur achtereen te walsen, een weg van 3 K. M. af zou leggen. Nog een andere vraag hield de hoofden be zig. Hoe veel woorden kan een praatziek paartje gedurende een dans van. 5 minuten wisselen? De uitkomst was, dat dit 650 woorden, kunnen zyn, waarbij natuurlijk de inhoud of geestelijke waarde der woorden niet in aanmerking werd genomen. Vooral dezo laatste berekening dunkt ons van onschatbaar nut. .Iloe veel menschen bezoeken juist niet een bal, om eenige zeer noodigo woorden ongedwongen met de uitver korene te kunnen spreken Men kan dus voort aan op zijn balboekje met bet daartoe benoo- digde aantal woorden en wederwoorden reke ning houden. Welk een schitterend middel zijn overigens dezo internationale dansmeesterecongressen, om het evenwicht tusschen do stalen te be waren I Met diplomatiek beleid schijnt men er zich voor te hoeden, aan een staat te veel, aan een anderen ui 't geheel geen dansen te ontleenen I Middelburg. Van 3031 Jan. Bevallen P. Bluauw. geb. Caljouw, z.\ E. 6. Sinke, geb. Van der Weele, d.; M. C. van Oere, geb. Mind er- houd, d. OverledenL. A. Befort, wedw. von A. Doarleijn. Vordering van paarden. Burgemeester en Wethouders der gemeente Middelburg brengen ter algemeene kennis dat de ingevolge art. 17 van het Koninklijk Besluit van 16 December 1902 („Staatsblad" no. 222) opgemaakte alphabetische lijst, be vattende de namen der in deze gemeente metterwoon gevestigde eigenaars van een of meer ter vordering aan te bieden paarden, gedurende de maand Februari, voor een ieder op de secretarie dezer gemeente ter inzage is nedergelegd. Middelburg, 30 Januari 1912. Burgemeester en Wethouders voornoemd, M. VAN DEN BRANDELER, Voorzitter. G. J. SPRENGER, Secretaris. 898e STAATSLOTERIJ. 5e klasse, 10e lijst. Trekking van Dinsdag 30 Januari. Prijs van f 5000 No. 13949 1000 11012 400 4288 5525 15511 1582417833, 18312 20662 200 1130 11671 19194 20952 100 57 4276 4356 8579 9736 13548 19707 20492. Prijzen van f 70. 1836 8553 8601 8609 Nieten. 1803 2845 8599 8692 17888 18389 1817 2903 8653 8695 17892 20362 1823 2954 8675 8871 17925 20365 1853 6220 8683 8892 18383 20387 2839 8592 AFLOOP AANBESTEDINGEN. Het bestuur der vereeniging „Unitas" te Colijnsplaat heeft aanbesteed de vol gende leveringen, welke alle aan de laagste inschrijvers zijn gegund363.700 K.G. superpkosphaat A f 2.24, laagste inschrijver Internationale Guano- en superphosphaat fabriek te Zwijndrecht. 2200 K.G. zwavelzure amoHiak A t' 17.35 als voren. 2000 K.G. patentkali d f 6.30 als voren. 26.500 K.G. Chili-salpeter u f 11.82, Glernm Co. te VJake. 69.100 K.G. amoniak-superphosphaat A i 7.66, Zeeuwsche voeder en kunstmesthandel te Middelburg voorheen Boogerd. HOOGWATER. te Vlissingen. Dondetdag. Vrijdag Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag. Woensdag vm. 1L55 nm. 0.50 1.40 2.30 3.13 4.42 VERK00P1NGEN EN VERPACHTINGEN IE ZEELAND. Datum. Plaats. Voorwerpen, fnfotmatiftn. 1 Feb. Middelburg, Huizen, Verhulst. 1 Febr. Vlissingen, Landerijen, ecz. Borg. en Weth. 8 Feb. Middelburg, Stalhonders- inven tarta, Verhulst. 8 Feb. Middelburg, Huis, Struve. 9 Feb. Middelburg, Afbraak, Verhuist. 12 Feb. Middelburg, Manufacturen, Notarish. 13 Febr. Abeele, Huis en inboedel, Loeff. 15 Feb. Middelburg, Huizen, Hosang. 21 Febr. Tholen, Paarden enz., Van de Velde. 5 Maart Aagtekerke, Bouw- en Weiland, Hosang. 17 April Koudekerk©, Inspan, Loeff. 30 April Aagtekerke, Inspan, Hosang. 1 Mei Zoutelande, Inspan, Loeff. Begrafenis F. van der Heer Om 11 uur is te Vlissingen ter aarde besteld de heer F. van der Meer, in leven lid van den gemeenteraad. De baar, gedragen door twaalf leden der Kon. 6cherpschutter8vereeniging „Vlissin gen", waarvan de overledene lid was, werd voorafgegaan door het bestuur dier veree niging, en was gedekt door verschillende bloemstukken, waaronder een van de scherp schutters en een van het personeel der firma Van der Meer en Zonen. Achter het lijk sloten zich o. a. aan een deputatie van de anti-revolutionnaire kies- vereeniging en der propagandaclub, alsmede der werklieden. Tern ijl aan de groeve aan wezig waren het dugelijksch bestuur der gemeente en verschillende leden van den raad. Eerst werd een kort woord gesproken door ds D. Pol, voorganger der Chr. Geref. gemeente, die het tragische in dit geval schetste en den afgestorvene roemde als iemand van wien veel- verwacht werd. De burgemeester herinnerde er aan hoe in korten tijd de gemeenteraadsleden twee keer geroepen waren een medelid naar zijn laatste rustplaats te gelijden. Flink had de heer Van der Meer zich in de gemeentezaken ingewerkt en belangrijke onderwerpen met groote kennis van zaken behandeld. Zijn heengaan noemde spr. een groot verlies. Na dezen spreker voerde het woord de heer J. H. Blum, lid van Ged. Staten, naar aanleiding van Je9aja 55 vers 8. Hij schetste hem al6 uitnemend man van zaken en mede strijder voor de beginselen der anti-revolu tionaire partij. De heer G. van de Putte, lid der Prov. Staten en van den gemeonteraad, sprak namens de anti-rev. kiesvereeniging en de Propagandaclub. Hij schetste den heer Van der Meer als een streng partijman, wiens heengnan diep betreurd wordt. Ds P. Ferwerda dankte namens de familie voor de laatste eer. DE RUYTERSCH00L. Bij de Dinsdag gehouden examens aan de De Ruyterschool to Vlissingen zyn be vorderd tot de derde stuurlieden-klasse C. Baart, C. P. van Diest, J. J Harent, W. U. Dubois, C. II. Schepens en A. Lievense. Aan het toelatingsexamen voor den nieu wen cursus namen deel 18 adspiranten, waar van Zijn geslaagd A. Verharen, J L. van Bommel, L. W. van Straaten, G. K. do Waardt, G. J. Pool, J iE. Boonstra, Gysbrecht Leuwis, A. van Harten, C Mommaas, L. C. Pauwaart, H van Doezelaar, J. H Dolman, A. J van Meerten en L. Jilleba. 7 onbevarenen van de voorbereidingsklassen verlieten de school. Heden zijn bevorderd aan de voorbereidings klas naar de derde stuurliedenafdeeling J H. van Han, K. Heikoop. L. Hoekstra, B J. Burgers, D. van Bel, C 1 W Dulzenne en J. Sterk. ONDERWIJZERS GOES. De bieren J. de Vries te Dreischor en P. A. C. Reijers te Krimpen a;d Lek, be noemd tot onderwijzers bij het O. L. On derwijs te Goes, hebben beiden voor hun benoeming bedankt. HOOFD DER SCHOOL. De heer P. I. van der Weele, onderwijzer Poortvliet is benoemd tot hoofd der school te Giessen, Nienwkerk. Tot onderwijzer aan de sohool voor M. U. L. O, te» Middelharnis is benoemd de heer I. Roelofs te Nieuwenhoorn. EERSTE KAMER. De Eerste Kamer behandelde heden de militiewet. De heer Staal hoewel o. a. bedenking hebbende tegen de wijze van toepassing van het twee-ploegenstelsel en tegen de opvoe ring van het blijvend gedeelte, verklaarde zich voor het ontwerp, omdat dit ook ver beteringen zal brengen. De beer Van Voorst tot Voorst betreurde het dat de regeering niet heeft opgevolgd het advies van den raad van defensie door den oefentijd voor onbereden wapens te brengen op 12 maanden, doch verklaarde zich toch voor het ontwerp. De heer Vermeulen oordeelde het ont werp niet voldoende, maar zal toch ook voorstemmen. ZUSTERMOORD. Te Hoofddorp heeit gisteravond een 21jarig jongman zijn 24jarige zuster door revolverschot gedood en daarna ge tracht zichzelf van het leven te berooven. Hij werd in bedenkelijkea toestand naar het ziekenhuis te Leiden vervoerd. Het parket uit Haarlem wordt heden verwacht. UIT AMSTERDAM. De zaak-Van Eyck. Near wij vernemen is in verband met de bekende malversaties in de zaak-Van Eyck thans door den officier van justitie de aanhouding der beide broeders verzocht. i vermoedt dat zij zich in het buiten land bevinden. De electriciensstaking. De staking der electriciens heeit zich uitgebreid tot 270 werklieden. De Paleis-Raadhuis kwestie. De Amsterdamsche raad ging op verzoek van eenige leden voor de Paleis-Raadhuis kwestie in 't openbaar zal worden behandeld, in geheime zitting ter bespreking dezer aan gelegenheid 398e STAATSLOTERIJ. 5e klasse, 11a lijst. Trekking van heden Woensdag. Prij» r.n f 1000 No. 3410 8132 19134 20383 400 6290 8357 9041 200 1288 18185 19661 H 100 5785 7762 8990 16012 16794 19284 INGESTORT. Gisterenmiddag is het nieuw-gebouwde ge deelte der ptoomtoeelfabriek „De Heus" to Barneveld ingestort De in de fabriek; aanwezige personen konden zich tijdig bergen. EEN VERDACHT GEVAL. Op bevel van de justitie te i 11 a r d werd gisteren opgegraven en gerechtelijk geschouwd het lijk van den onlangs over leden oud-rijksontvanger Pijls, wij] men vermoedt dat bij aan 9trichnine-vergiftiging overleden is. De man stierf op bijna 90-jarigen leeftijd en heelt een aanzienlijk vermogen nagelaten. „DE ZEVEN PROVINCIËN." Blijkens uit Ned-Indiö ontvangen tele gram is het pantserschip »De Zeven Pro vinciën" vlot geworden en gisteren te Singapore aangekomen. FAILLISSEMENT. DUISBURG, 31 Jan. Volgens van good-ingelichte zijde beloopt het tekort in het faillissement van den graanhandelaar Heinrich Strader anderhalf milhoen mark. Verschillende banken zijn er by betrokken. TROEBELEN IN LISSABON. LISSABON, 31 Jan. Alle werkplaatsen zijn gestoten De troepen houden klopjachten ia de straten en bezetten de poorten der stad. Do laatste minister van buitenlandse he za ken der monarchie is gearresteerd, bescfanl digd van een poging om de ordo te verstoren- Vele honderden personen die bijeen* waren in het gebouw van den Bond der Werklieden syndicaten gaven zich over en zullen aan boord van de oorlogsschepen worden gebracht. VERMOORD. SALONIKI, 31 Jan. Nabij Dskub zijn 8 innen en één vrouw op aanwijzing van het revolutionaire Boelgaarsche comité ver moord. Verzending «n laatato bualichting der MA Ui uw het postkantoor Ie Middelbarg. (A flee piaateelgke t y d). OOST-IND IE. Brindisi (E.d. Singap.) (d) 2 Febr. 1.'snmu Amsterdam (Nederl.) (a) 2 Febr. 7.21 'a nam. Marseille (Ltoyd) (b)6 Febr. 7.21 's uur. Napels (Duitscho dst.) 7 Febr. l.-^'anam, Brindisi (E.d., Penang) (e) 9Febr. 1.'soam Rotterdam (Lloyd) (f) 9 Febr. 7.21 's nam. Marseille (Fr- dienst) (c)10 Febr. 6.— 'smorg. Genua (Nederl.)13 Febr. 7.21 'e nam. (a) Met deze gelegenheid wordt alleen ver zonden op verlangen van de afzenders, bly- le uit een aanwijzing op het adreB of uit do waarde der aangehechte frankeerzegels. Postpakketten tot 7.6 u. n. (b) Per Rott Ltoyd via Marseille wordt, tenzij op verlangen der afzenders, geen oor ondentie verzonden voor Atjeh en onder- hoorigheden, de Residentie Sumatra's Oost kust, Palembang, Riouw, Ban ka, Billiton en (c) Mot de Fransche booten via Marseille wordt de correspondentie voor geheel InJiS verzonden behalve voor Sumatra's Westkuit en Benkoeleo, waarvoor deze wijze van ver zending alleen op verzoek gevolgd wordt. (d) Met deze stoomschepen wordt, behalv® correspondentie voor Atjeh en onderhoo- righeden, Sumatra's Oostkust, Palembang, Riouw, Banka, Billiton en Borneo, alleen dio correspondentie verzonden, welke van een «betreffende aanwijzing is voorzien. Naverzending 7.21 u. n. (o) Met dezo gelegenheid wordt alleen ver «den de correspondentie voor Atjeh en onder K>righeden en de Residentie Sumatra's Oost kust. Naverzending 7.21 u. 'saam. (f) Postpakketten tot 7.6 u. 'snaiu. W EST- I ND IE. Suriname via Amster dam lFebr. 7.21'simmid- Cora?*» met K. W. 1. maildienst (1) 1 Febr 7.21'snamid. Curacao over Ham burg (1) .1 Feb. 7.21 's avonda Suriname over Queena- town 2 Febr. 10.16 's avonda Curacao over Queene- town2 Febr. 10.16 's avonda Suriname via SL Na- saire 8 Febr. 5.67 's morg Suriname via Sout- hampton 13 Febr 8 28'smorg. CAL|FORNI6CHE VMGEK-STBOOP Een natuurlijk afvoermidde), uit vruchten- en plantensappen samengesteld, zonder toevoeging van eenig chemisch produkt. Prompte, zekere, onschadelijke werking. Aangename smaak. Wordt zoowel voor volwassenen als vor kinderen door t H. H. medici voorgeschreven. Verkrijgbaar in Apotheken. Prij» 1,25 per Bacon.

Middelburgsche Courant | 1912 | | pagina 2