BURGERLIJKE STAND. BEKENDMAKINGEN. Verschillende Berichten. BUITENLAND. Beknopte Mededeelingen. Handelsbericliten. Prijzen van Effecten. ADfERTENTlEE Hofstede, Boomgaard, Weiden en Bouwlanden, Van 24 25 Augustus Middelburg. OndertrouwdJ. J. Jansen, jm. 22 j. met M. Clement, jd. 20 j. J. de Visser, jm. 25 j. met L. van Molenbroek, jd. 28 j. A. Schets, jm. 30 j. met M. Petiet, jd. 28 j. L. de Ruiter, S. 20 j. met J. de jter, jd. 17 j. C. P. van den Ende, jm. 30 j. met A. E. van den Ende, jd. 26 j. BevalenS. M. IJongepier, geb. Hijpers, z. S. Dekker, geb. Willemse, d. Overleden: L. Buijs, d. 3 w. T. P. de Leeuw, man van S. W. van Buuren, 48 j. INGEZONDEN STUKKEN. a^ezonden stukken worden in geen geval ternggezonde a Watervoorziening in Zeenwsch Vlaanderen. Mijnheer de redacteur. Het onderwerp „watervoorziening" is in den tegenwoordigen tijd bijzonder aan de orde. Terwijl een duurder plan is voorgesteld, zou ik gaarne willen weten, waarom door gemeentebesturen in Zeeuwsch-Vlaanderen niet een proef wordt genomen met het slaan van buizen. Mij is toch bekend, dat in Biervliet, Aardenburg, Watervliet (B.) en Waterland-Oudeman (B.) met succes door particulieren deze methode is toegepast. Op eene diepte van hoogstens 128 Meter hebben allen een voortdurenden stroom van zuiver water verkregen. Wanneer de kosten geen beletsel zijn voor eene boerderij, een brouwer, enz. alle dus kleine ondernemingen, zou het, dunkt mij, voor eene gemeente aangewezen zijn, om deze wijze van water-voorziening eerst te beproeven. Met dank voor de plaatsing, een uwer lezers in Z. VI. W. D. Uitslag herstemming ter verkiezing van een lid voor den gemeenteraad. Burgemeester en Wethouders van Mid delburg brengen ter openbare kennis dat bij de op 22 Augustus jl. gehouden stem ming ter vervulling van een plaats in den gemeenteraad voor district I is gekozen de heer Mr. J. Adriaanse. Middelburg, 25 Augustus 1911. Burgemeester ten Wethouders voornoemd, M. VAN DEN BRANDELER, Voorzitter. G. J. SPRENGER, Secretaris. 397e STAATS-LOTBR1J- 3e klasse, 4e lijst. Trekking van Donderdag 24 Aug. Prijs van f 1000 No. 9950 100 17328 Prijzen van f 45. 2621 3576 20527 AFLOOP VERKOOPINGEN. Door den notaris mr. Jan Loeff werden hedennamiddag te Serooskerke bij Van Ham in het openbaar verkocht 14 perceelen bouw- en weiland onder St. Laurens aan den Zandweg van Serooskerke naar Grijps- kerke, ter groote van 6.9895 H A. (17 g. 2416 r.). Koopers .werden: van 26.37 a. bouwland P. ABakker te Koudekerk© voor f 490, van 27.72 a. bouwland A. Botting te Middelburg voor f393, van 1.14.60 H.A. bouwland A. .Wathei te Serooskerke voor f2221, en van 4.75.85 H.A. bouw- en weiland J. de Rijcke te Middelburg voor f6752. Wegwyzers in een stad. Het doorrijden van een vreemde, groote stad is voor automobilisten en ook voor wielrijders Jveelal [zeer moeilijkze moeten dikwijls stoppen en vragen, of maken omwe gen, die te vermijden waren geweest. Hierop heeft de stad Frankfort iets gevonden, wat navolging verdient. Komt b.v. een auto van Darmstadt, dan vindt de bestuurder direct vóór do stad op de lantarenpalen roodéj rjngen, die hjj slechts te volgen heeft. Overal waar hoofdwegen naar naburige ste den afbuigen, staan groote gele borden met pijlen, waarop duidelijk te lezen staat, welke richting men in moet slaan om een andere stad te [bereiken. Verkeerd rijden is vol maakt [uitgesloten. Het is gelukt aan hen, die deze groote verbetering aanbrachten, de auto's tsoo to laten rijden, dat de binnenstad met haar druk verkeer uitgeschakeld is. Vroe ger waren er in de stad ook wel wegwijzers, maar 't was voor vreemde automobilisten een toer ze te vinden. Regen-misère. Nog zijn er enkele berichten van droogte, 'Zoo kunnen bijvioorbeeld tengevolge van den Jagen waterstand op den Rijn in Duitschland de booten van de Keulsch-Düsseldiofrfscfaet Stoombootmaatschappij pp verschillende aan legplaatsen niet ïneer aanleggen. De schepen hadden in de laatste dagen bijna alle meer dan een uur vertraging. Het scheepvaartver keer gedurende den nacht is geheel gestaakt.. En voorts zijn er ook nog berichten van boschbranden. Maar die berichten [zijn uitzondering. De hitte- m droogte-rubriek heeft plaats gemaakt Tpor een rubriek van stormen, hagelbuien en overstroomingen, vooral in Frankrijk, de Al pen, Italië en Portugal. Ook op den Atlan- tischen Oceaan en in het Kanaal heeft een geweldige storm geheerscht, die in Houlgate zijn hoogtepunt bereikte. In Puy-de-Dome ging de storm met een geweldige hagelbui gepaard, die alle fruitboo- men onttakeld heeft. Een 'wolkbreuk heeft Zich uitgestort over la Lozère. De beneden stad is pvcrstroomd. Op sommige plaatsen stond 2 m. 50 water. En in Lal van plaatsen werden personen door den 'bliksem gedood. In Noord-Italië Zjjn verscheidene rivieren buiten haar oevers getreden. Een cycloon, die to Como en te Sondrio wofidde, heeft be halve groote stoffelijke schade aan de te veld staande gewassen en vruchlboomen, ook men- schenlevens geëischt. De schade bedraagt mil- lioenen. Sondrio is zonder licht en drink water. De regeering heeft, karabiniers en werklieden naar de bezochte plaatsen gezon den om er hulp te verleenen, die dringend noodig was. Er zijn maatregelen genomen om de telegrafische gemeenschap te herstellen. Ook de minister van. openbaar onderwijs is naar Sondrioi vertrokken als vertegenwoordiger dor regeering. Over do reeds door ons vermelde «ver- 1 stroomingsrampen in .Tirol lazen we nog, dat het Valtellinadal is overstroomd. De we gen [zijn over heele kilometers Weggeslagen. De rotsdam bij Sondrio is door de Mallero doorgebroken en Zes sleenen huizen zjjn ge heel weggesleurd. Verscheiden menschen zijn daarbij gedood, anderen Zijn spoorloos ver dwenen. Op vele plaatsen ziet men niets dan steenen, zand en slijk. Vele rotsblokken zijn naar beneden gestort. Het post- en spoorweg verkeer tussclien Milaan en de Ooptelijké Zwitsersche en Oostenrijksche passen is af gebroken. Slechts de Aprika-pas naar Brescia is vrij. Een llnsenm diefstal uit vroeger dagen. De diefstal van Leonardo du Vinci's be roemde „Gioconda", uit het Louvre to Panjs brengt o.a. de „Figaro" een museum-diefstal in herinnering, welke bijna honderd en twin tig jaar geleden plaats vond, en die nog brutaler was. Den 17den September 1792 verkeerde do bekende minister-president Roland in 't hoogst pnaangename geval aan de Nationale Conventie te moeten meededendat de „Garde-Meuble" geheel geplunderd was en alle kroon-diamanten verdwenen waren. Het geroofde vertegenwoordigde een waarde van dertig jnillioen en wat achtergelaten was, was nauwelijks een half millioen waard. Met een ongelooflijke snelheid verspreidde zich het gerucht van de vermissing door Parijs en de partijen beschuldigden elkaar weder- keerig van medeplichtigheid. De streek was echter uitgehaald door een ben de roovers, die voor 'tmeerendeel eerst sedert- korten tijd uit de Panjsclie gevangenis waren ontslagen. De leiding was in handen van een ontslagen gevangen© Paul Mictte, die na ©eni ge bezoeken aan de „Garde-Meuble" op de Maandagen dat deze te bezichtigen was, tot de conclusie was gekomen, dat men er even gemakkeli)k binnen kon komen als in een gewoon huis. Een Vijftigtal individuen vereenigden zich om de rijkdommen uit dit museum mee te nemen. Sommigen, vermomd als manschappen van de nationale garde patrouilleerden rond het gebouw het tegenwoordige ministerie van marine terwijl de anderen in het ge bouw drongen, Waar alles in zakken werd In de rue Saint-Florentin was een wacht in de buurt van de „Garde-Meuble" betrokken door (echte pianschappen van de nationale garde. Zg verwonderden er zich wel sterk over dat er een tweede post in de buurt was, waar bovendien jiog ferm gedronken en ge rookt werd; ook hoorden ze wei eenig lawaai in het gebouw, doch ze durfden de verze gelde Museumdeuren niet openen. Den eersten pacht legden de booswichten de hand pp die voorwerpen, die het gemakke lijkst waren te krijgen en tegen tweeën ver trokken pa, zooals ze gekomen waren. Den volgenden dag herhaalde zich dit spel letje, dat een geheele week werd voortgezet. Door het succes aangemoedigd namen ze zelfs de levensmiddelen mee en onderbraken hun Werkzaamheden idoor vroolijke braspartijen. Het (moeilijkste Iwas hel evenwel om de kostbaarheden teverkoopen. Door de personen, aan wie ze do ju wee Ion ten verkoop aan boden, bij do justitie aangegeven, werden eenigen gesnapt en, daar dc justitie in die dagen zeer snel handelend optrad, ter dood veroordeeld. De diamanten werden bijna alle terugge vonden, sommige bij de dieven, andere lijj helers of personen, die zpnder eenige ach terdocht juweelen gekocht hadden. De re geering toonde zich zeer toegevend tegen over hen die diamanten teruggaven, on get wij leid pm gemakkelijker in het bezit er van te komen. Zoo werd de „Regent" een der (meest vermaarde steenen, door een onbekende terug geven, op zeer geheimzinnige wijze. Op de zelfde manier kwamen andere diamanten weer in het bezit van den staat. De verliezen haddon weinig te beduiden en alleen de herinnering aan dit staaltje van buitengewone brutaliteit is gebleven. Het nieuwe Portngeesche staatshoofd. Twee candidaten waren er overgebleven uit het halve dozijn dat genoemd werd voor de vervulling van het hoogste ambt in de republiek, nl.Machado, de minister van buitenlandsche zaken in het voorloopig ministerie dat nu in de tien maanden sedert de revolutie het bewind voert, en 2e Manoel d'Arriaga, thans procureur-generaal, een historische" republikein, d. w. z. iemand die reeds lang republikein is, en niet sedert de vorming van de republiek. Het resultaat van de Donderdag gehouden stemming is geweest, dat de Nationale Vergadering 121 stemmen uitbracht op d'Arriaga en 86 op Machado. Het was een gebeurtenis van belang. Reeds den vorigen dag waren uit alle deelen van het land republikeinsche voor vechters naar de hoofdstad gestroomd. Er heerschte ook in de Kamer een ontzettende geestdrift, toen na de stemming de nieuwe president de belofte aflegde, de wetten der republiek te zullen eerbiedigen. Daarna heeft hij een toespraak gehouden, waarin hij den raad gaf de dwalingen der voorouders te vergeten en waarin hij bijzonder aandrong op de eenheid van de republikeinsche partij tot heil van het land en tot het behoud van het nieuwe regime. Buiten donderde het geschut en schoten vuurpijlen omhoog, en toen de president op het balcon verscheen werd hij door de menigte toegejuicht. Toch was het |Lissabonsche volk in het algemeen niet voldaan. Het had op de ver kiezing van Machado gehoopt. Als dat gebeurd was, zou Machado waar schijnlijk zijn ministers uit. zijn collega's van het voorloopig bewind hebben gekozen. Thans echter is men geheel onzeker wat er gebeuren zal. Minister-president Braga heeft dadelijk het ontslag van het voorloopig bewind aangeboden, en Arriaga heeft hem gevraagd aan te blijven tot de samenstelling van een nieuw ministerie voltooid is. Maar hoe dat zal zijn samengesteld, waagt niemand te voorspellen. DE ENGELSCHE STAKINGEN. Twee kwesties zijn er nog overgebleven uit de weken van stakingsmoeilijkheden de Liverpool-kwestie, en de onlusten in Zuid-Wales. Zooals men weet, draaide de kwestie te Liverpool over de weder in dienstne ming van de trambeambten, die staakten uit sympathie met de spoorwegstaking. Het waren er een 250. Maar nn zat de knoop hierin, dat wanneer die 250 trambeambten weer werden aangenomen, de 1500 andere trambeambten, die aan het werk waren ge bleven, dreigden het werk neer te leggen. Het trambestuur gaf eerst aan de trouw gebleven beambten hun zinde stakers wer den niet weer aangenomen. Maar het gevolg was toen dat meer dan 66.000 arbeiders (dokwerkers, zeelieden en karrevoerders enz.) weigerden aan het werk te gaan zoolang de 250 trambeambten niet weer werden aan genomen. Ze wilden die stakingsgenooten niet in den steek laten, nu die in moeilijk heden geraakten. En bovendien werd door den algemeenen transportarbeidersbond een zeer dreigende houding aangenomen. Donderdagmiddag hield het tramcomité een vergadering, en de stakers hebben toen een optocht gehouden langs het vergader lokaal om te doen zien, hoe groot het aantal solidairstakers van verschillende vakken was. En eindelijk heeft het tramcomité dan ook besloten de ontslagen stakers weer in dienst te nemen. Dat de andere 1500 man het werk zullen neerleggen wordt niet waarschijnlijk geacht. De onlusten in Zuid Wales hebben het oorspronkelijk stakingskarakter geheel verloren, en zijn uitgeloopen op anti-semie- tische plundertochten van het plebs. Het zonderlinge van het geval is, dat er geen speciale reden kan opgegeven worden voor die aanvallen op de Joden. Ze worden beschuldigd van verhooging van de prijzen der levensmiddelen, en van vermeerdering van de huishuren, inaar bij nader onderzoek blijkt dat er geen enkel joodsch winkelier in levensmiddelen is en dat er in het heele district slechts twee joden zijn, die huizen in eigendom bezitten. De correspondent van de „Daily Mail" zegt, dat de uitbarsting even onverwacht als geheimzinnig was. Zaterdagavond heersch te op de straat de gewone drukte, toen plotseling een troep van ongeveer 200 jon gelieden uit zijstraten kwam opduiken, zich verspreidde langs de hoofdstraten en stil hield voor iederen winkel, die aan een Jood toebehoorde. Daar werd alles medegenomen wat van hun gading was en de rest kort en klein geslagen. Hadden zij hun lafhartig werk in de eene straat ten einde gebracht, dan kwam dadelijk een andere aan de beurt. En het geringe aantal politieagenten in het plaatsje stond machteloos tegenover deze woeste bende. Maar dit was slechts het begin. Toen Zaterdagavond de verschillende kerken leeg liepen en duizenden zich langs de straten be wogen, bleven hier en daar, ondanks de aansporing van de politie om door te loopen, troepen volk staan om te zien wat er wel gebeuren zou, terwijl anderen zich aansloten bij het gepeupel. Dit begon opnieuw met het rooverswerk en zette het voort tot mid dernacht, toen eindelijk militairen kwamen opdagen, die dreigden vuur te geven, zoo het gepeupel zich niet ten spoedigste ver- Maandag was de plunderwoede reeds over geslagen naar Rhymney, Ebbw Vale en an dere dorpendaar bepaalde de menigte zich niet tot Joodsche winkels, mi overal waar maar wat te halen viel. Het bestuur der Belgische spoorwegen heeft nu het juiste cijfer meegedeeld van de spoorwegkaartjes, die tegen halven prijs als gezelschapsbiljetten zijn gebezigd op 15 Aug., den dag van de groote liberaal-socia listische betooging te Brussel. Dat cijfer is 48.260. Daaruit blijkt dan inderdaad dat de door de liberale en socia- lische bladen opgegeven schatting der deel nemers veel te boog is geweest. Bij die 48.260 komen natuur ijk de deelnemers uit Brussel, maar men haalt er nooit de 200.000 - Tot verontwaardiging der katholieken is te Cherbourg op bevel van den burgemees ter de kerk in de lage stad, een wijk met ongeveer 10.000 zielen, gesloten. Deze be slissing is genomen op advies van den stadsarchitect, in verband met den bouw- valligen toestand, waarin het dak zich bevindt. De pastoor had reeds geruimen tijd ge leden de overheid gewaarschuwd en haar verzocht de noodige herstellingen te laten doen, daar reeds eenige brokstukken muur naar beneden waren gevallen en er werke lijk ernstig gevaar bestond voor de kerk gangers. De gemeenteraad had dit verzoek gesteld in handen der betrokken commissie, deze had echter tot nu toe geen maatre gelen genomen. Na het sluiten van het kerkgebouw heeft de pastoor zich onmiddellijk naar Coutances begeven om verslag uit te brengen aan den bisschop. Het gebeurde heeft bij de bevolking groote opgewondenheid gewekt. De berk behoort sinds 1874 aan de stad, in welk jaar een particulier het gebouw bij testament aan de gemeente vermaakte, onder voorwaarde, dat de stad de kerk in goeden staat zou houden. Diens erfgenamen willen thans een actie instellen tegen de gemeente op grond, dat zij aan deze voorwaarden niet voldaan heeft. Dinsdag j.l. ontvingen alle procureurs generaal en alle presidenten van rechtban ken in Frankrijk een telegram van den minister van justitie, waarin hun werd verzocht den minister per draad mede te deelen, of zij zich op hun standplaats be vonden en zoo niet, of zij verlol hadden gekregen om zich vandaar te verwijderen. De aanleiding tot deze indirecte vermaning is gelegen in de ongemachtigde vacanties die velen dier hooge magistraten zich ver oorloofden. De „Frankf. Ztg." heeft eens uitge rekend hoe sterk de adel vertegenwoordigd is in het Saksische leger. Op de 100 ofli- cieren en cadetten komen 24.98 edelen voor, dus bijna 25 pet. Van de 97 officieren, die dienst doen bij het ministerie van oorlog, generaals en officieren van den grooten staf, zijn er 43 van adel. Van de 924 infanterie-officieren (de cadetten meegeteld) zijn er 242, van de 174 cavalerie-officieren 106, van de 281 veldartillerie-officieren 11, van de 47 ves tingartillerie-officieren 3, van de 40 genie officieren zijn er 2 en van de 54 officieren, die dienen bij den trein, ook 2 van adel. Onder de overige officieren, die van ge zondheid, militaire veeartsen, administratie en vestingbouw-officieren komen in het geheel maar 4 adellijke heeren voor. GRAANMARKTEN ENZ. Vlissingen, 25 Aug. Van boter en eieren was heden geen aanvoer. MARKTPRIJZEN VAN TARWE EN MEEL Donderdag 34 Augustus. Antwerpen. Tarwe vast. Boeda-Pest. Tarwe kalm P a r ij s. Tarwe prijshoudend. Berlijn. Vaste berichten uit Amerika en van de Hongaarsche markten, hoogere Russische vraagprijzen en de voortdurend stijgende prijzen voor de voederartikelen, riepen eenigen kooplust voor tarwe, rogge en haver in het leven. Toch konden de af en toe ongeveer mk. 1 hoogere prijzen niet ten volle gehandhaafd worden. Het aanbod uit het binnenland was gering, de handel was zeer stil. Mais zonder zaken. N e w-Y o r k. De termijnmarkt voor tarwe opende vast, ,had hetzelfde verloop als de markt te Chicago en sloot traag. Loco traag. Chicago. De markt voor tarwe opende vast, c* b°oger, op het ongunstige we der in het buitenland, en op betere tele grammen, daalde daarna op realisaties en op gunstiger weder in Canada, op oprui mingen door hanssiers, en op berichten omtrent vermeerderde verschepingen uit Argentinië, en op geringe uitklaringen, steeg daarna op betere export vraag, doch daalde opnieuw op opruimingen door haus siers en sloot traag. Per UUgraaf Vorige van koers, beden Amsterdam. 25 Aug. STAATSLEENINGEN. NEDERLAND pCt. Bedrag Stokken Obl. N. W. Sch. 3 1000 1000 1000 HONG. Bel. v. Str. '93A904Jnni/Dcc 4 kr. 2000 ITALIË Ins. 1862 38/4 lire 100-10006 008TENRUK. Jan.-Juli4 2000 dito Obl,Mei-Nov. 4 Kr. 2000 PORT. Obl. Ie serie 8 dito 3e 3 RUSLAND. Gr. Sp. Maats. Obl. 100 027/h 921/g 921/4 - 66»/„ - OSB/e 851S/m 1' dito 1867-69..4 dito 1880gccons. uat. ezo 88i/s Z. W. Spoormij. 4 G.R. 626 887j] dito 1889 Hope. 4 625 888/4 dito '94 6e Em. 4 625 88B/f SPANJE. O. buit. Perpet4 Pes. 1200-24000 89 rCRKIJEObl.1002 fr. 600-2600 89 JAPAN. Leening 1899 Obl90SU ARG. REP. Buit. Leening 1896/99. 04I/4 BRAZILIË. Fun ding Lg. 1898.. 20-100 10415/j. dito Obl. 1903.. 5 100 1013/4 IOI8/4 dito dito Londen 1889100 .871/4 86I/4 VENEZUELA Dipl. •clinld3 100 678/4 68 INDUSTRIEELE EN FINANCIEELE ONDERNEMINGEN. NEDERLAND. pCt. Ned. Hand. Mij A. 1000 1838/4 1881/, AMERIKA. Unit. States Steel Corp. Cert» T»n gcw. Aand73 709/k SPOORWEGLEENINGEN NEDERLAND. pCt. Holl. Spoor A831/g 831/, Mij. tot Expl. van St. Spw. Aand. 250 923/4 mU N.-I. Spw. Aand 250-1000 280 286 1TALTR. Spoorwcg- keningcnl887-80 8 Lire 50-2500 683/,. Zuid-Ital. Sp. O. 8 500-6000 007/a POLEN. W.W.A. ZJL 100 210 210 AMERIKA. Atch. Top. L S. F. Cert. van gew. aand. Ds. 600-1000 106 10411/,, dito Alg. Hyp. O. 4 600-1000 987/g Illinois Cert. v.A. 600-1000 188 dito Leas L.St.Ct. 500-1000 958/, Miss. Kans. Tex. Ie Hyp. Obl.4 600-1000 9718/,. 973k N. Y. Pensylv. Ohio prior Obl.41/, 600-1000 1061/, IO6I/4 Union Poe. Er. Comp.Cert. v.gew. Aand100-1000 1691/8 1871/, UnionPac.GoudO. 4 1000 lOOl/o lOOl/o West New. Y. k Penns. Ins. Mort. gage Goldb6 1000 1091/, ZEEUWSCHE FONDSEN. 8tv. Mij. Zeeland A. f 260 116 dito dito pref. A. 1361/, dito dito Obl.... 1000 89 Kon.MijDcSchcldeA dito dito 1900 Obl. 41/, Houth.v/b.G. Alberts Ie. Co. A.. 187 Zeeuwsche Hyp. B. Pdbr..4 96 Alg. Mij bel.en aank. van vrnchtg. bel. waarden Pdbr... IOOI/4 IOOI/4 Break. Maldeg. St. tr. Mij. A N. C. Beetw. Sni- kerfabr.S.v.G.Obl. 6 PREM1ELEENIMQEN. NEDERL. St. Am. 3 100 1078/, Stad Rotterdam.. 8 100 1043/g 1033/. BELG1E. St. Antw. 1887.21/, fr. 100 8811/w 881/], HONQ.TheissJoten 4 100 671/, OOSTENRIJK. Stsatsl. I860.... 5 600 166 106 dito 1864100 8091/, Cred. Anst. 1858. 100 260 RUSLÜtaatsl .1864. 100 462 dito 18665 100 300 SPANJE. St. Madr. 3 100 691/g TURKIJE. Bpoorwl. 3 400 60 Markt flauw. Prolongatiekoersl*/t a 2'/t Beden overleed plotseling, na een langdurig, dooh geduldig Ijjden, tot onze diepe droefheid, onze veel geliefde echtgenoot, vader en broeder, T. P. DE LEEUW, in den leeftijd van 48 jaar. Uit aller naam, Wed. T. P. DE LEEUW— Van Buu&lk. Middelburg, 25 Aug. 1911. Voor de vele bewjjzen van deelneming, ont vangen bjj het overigden van mjjne geliefde echtgeneote, MAATJE GOEDBLOED, betuig ik ïrjjnen harteljjken dank. C. GOEDBLOED, Landbouwer. Ritthem, 24 Augustus 1911. Harteljjk dank aan allen voor de bljjken van belangstelling, betoond bjj het overigden van onze geliefde echtgenoote, moeder, behawd- en grootmoeder. Uit aller naam, J. I. HOLLEBRANDS. Ritthem, 25 Aug. 1911. VriendelUb dank voor de betoonde be langstelling op 18 Aug. jl. J. C. KOPMELS. A. KOPMELS—V. d. Woestijne. Oost-Souburg, 25 Aug. 1911. Kantoren der Notarissen DE BUSSCHERE te Brugge en DUPONT te Ardoye. De Notarissen DE BUSSCHERE en DUPONT zullen overgaan op Dinsdag '26 Septem ber 1911 om 2 are stipt namiddag in het hotel „du Nokd", schouwburgplaats te Brugge tot den instel, met gewin van l/x ®/o 7001 instelpennink, van eene sehoone en goede gelegen te Aardenbnrg, in den Isabella- polder, van beide zjjden van den Keiweg lei dende naar Waterlandkerbje en Oostbarg, groot H. 76.17.70. Verdeeld in elf koopen. Gebruikt door AÜGUST1NU8 DE H1LL1ANO landbouwer te Aardenbnrg voor 3,6 of 9 jaren, wederzjjdsche optie, ingogaan den 1 Mei 1909 voor de gebouwen, weiden en braaklanden en 1 Ootober 1909 voor de andere zaailanden mitB den geringen prgs van 5500 frank 's jaare vallende den 1 Ootober boven alle laBten.

Middelburgsche Courant | 1911 | | pagina 3