BUITENLAND. Beknopte Mededeelingen. Prijzen van Effecten. Handelsberichten. HDVEBTENTIfilL 3tand. van 250 meter van de> kust werd te Scheveilingen een cano, die door een wind vlaag was omgeslagen drijvende gezien. On middellijk trokken een paar bootjes op hulp jjit en de zeiler werd gered Slechts weinige «ogenblikken later zou hulp te vergeefs zijn geweest. Te Tiet is in do Waal het lijkje van een vierjarig knaapje, dat de vorige week van een sleepboot overboord was gevallen, drijvende gevonden- Te Zandvoort is Za terdag een vlet met tien personen omge slagen. Een der dames was bewusteloos en kwam eerst veel later weer bij. De schipper is er slecht aan toe. Blijkbaar is hij door een der drenkelingen bij de keel gegrepen en dientengevolge geeft hij bloed op. Te Doorn is een xuim tweejarig meisje onder een rijtuig geraakt. Het kind is aan de ernstige ver wondingen overleden. Een zeventienjarige bakkersknecht te Woudrichem ging in den Maas zwemmen. Z'n lijk werd later opgehaald Het zoontje van een ploegbaas to Win schoterzijl speelde bij een stapel palen. De stapel kantelde, het knaapje geraakte er onder en is naderhand aan de gevolgen overleden. Te Spijk is een arbeider door de warmte bevangen en. dientengevolge overleden. —Een 23jarige spoorwegarbeider is te Deventer bij het baden in de kolk verdronken. Zater dag is bij het baden in de Schipbeek te Mastvelde een arbeider uit Goor verdronken. EEN ZONDERLING GEVAL. De gemeente-veldwachter te Jutfaas ar resteerde Vrijdagavond "wegens dronkenschap een schipper. Het geval bevreemde de inwo ners van het plaatsje, omdat de schipper nooit alchoholische dranken gebruikte. Een broeder van den gearresteerde ging z'n in vrijheidstelling vragen, doch de veldwachter- die dienst had, zeide hierin niet te kunnen toestemmen, omdat hij niet kon ingrijpen in de handelingen van zijn collega. Toch ging hij naar den aangehoudene kijken en daarbij bleek, dat deze overleden was. De schipper iaat een vrouw met acht kinderen na. Onge steldheid jvas de oorzaak geweest van den zwaaienden gang van den overledene. De veldwachter had zich ook reeds over de dronkenschap van dezen man verwonderd. Hij had hem daarom niet in hot gewone ca chot, waarin men gewoonlijk dronkaards op sluit ppgeborgen, jnaar in een ander ver trekje, juist met het oog op het feit, dat men hier niet had te doen met iemand die wel snéé beschonken werd aangetroffen. Hij hielp den man schoenen en jas uittrekken en legde hem daarna op een soort bed. Om hem het liggen nog wat gemakkelijker te maken, werd de jas van den man hij wijze van kussen opgerold en onder diens hoofd gelegd. Toen is do veldwachter heengegaaneenigen tijd later (vond men, zooals we hiervoor reeds zeiden, den man dood. De agent is dus klaar blijkelijk onschuldigniet alleen hij, maar ook ooggetuigen, waren allen in de meoning, .dat de bewuste persoon beschonken was. Tengevolge van kortsluiting is Vrijdag een wagen van den ondergrondschen spoor weg bij het station Avron in brand geraakt. Er ontstond een hevige paniek, doordat de reizigers elkander verdrongen om uit den •wagen te komen. Een dame werd daardoor legen den motorwagen geslingerd, die haar den arm verbrijzelde. Ook andere reizigers •werden gekwetst. De Fransche anti-militarist Hillet, uit gever van een revolutionnair tijdschrift, is tot een jnuuind gevangenisstraf veroordeeld, Omdat hij in een trein, met hem reizende sol daten had uitgenoodigd de Internationale mede te zingen. Het bestuur der visscherij te Hamburg heeft een aantal palingen gemerkt en in de Elbe uitgeworpen teneinde gegevens te ver krijgen over den trek der palingen. Er zijn merken of teekens aangebracht in den vorm van 't uiteinde van den steel van een soeple pel. Het zjjn zilveren plaatjes met een steeltje, dat bij den rugvin door de huid van den paling gestoken wordt. Op het plaatje staan de letters H. b. met een nummer. In Opper-Albanië breidt de cholera zich op bedenkelijke wijze uit. In 24 uur werden vastgesteld te Ipek 31 gevallen, te Djakova 10. te Novibazar 12, te Tzenitza 7, te Mitrovitza 6 en te Oeskoeb één. De door Brooks ontdekte komeet (1911-c.) izal wellicht een mooie verschijning aan den hemel worden, ook voor amateur- Kvaanxemors. Prof. Berberich deelt in den „.Naturwissenschaftlichen Rundschau" mede, dat (zij in September met het bloote oog EDchtbaar zal zijn en de stand aan den hemel dan gunstig taal wezen voor de waarneming. Misschien Wordt het zelfs schrijft Ber berich een groot© komeet DE BRAND AAN DE ANTWERPSCHE DOKKEN. Het bedrag dat de verzekeringsmaatschap pijen hebben te betalen voor de bij dezen brand vernielde koopwaren, beloopt niet min der dan 7 millioen francs. Ruim 40 maat schappijen izijn er hij betrokken. Tot hiertoe heeft men niet het minste ver moeden over de oorzaken der ramp. Men weet' echter dat er eenige dagen geleden een begin van brand plaats had in de nu vernielde magazijnen en mogelijk is het, dat sedert hot yuur er smeulde Vrijdag den heelen dag duurde de brand voort en deed de nieuwsgierigen hij duizenden naar de plaats van het onheil stroomen Toen de (duisternis gevallen was, herhaalde zich het schouwspel van den nacht te voren de lucht rood gekleurd door den gloed van den brand. Een deel van de stad werd verpest door den vuilen stank .verspreid door de uit den brand (opstijgende rookzuil. Alle trams brachten tot laat in den avond duizenden en nog duizenden toeschouwers m -de buurt der ramp Vermoedelijk ten gevolge der inademing", uren lang, van salpetergassen, heoft een brand- weerkommandant volslagen het gebruik der stem verloren. Ook een luitenant is totaal heesch, doch niet zoo erg aangetast als zijn collega DE BELGISCHE RONDVLUCHT. Zondag was de aangewezen dag voor het afleggen van do vierde ótape Blankenberg Antwerpen. In Blankenberge zouden den vorigen dag vliegvertoomingen worden gegeven, doch bij plannen is het gebleven. De vliegers bleven op den beganen grond, omdat het volgens hun opinio te hard woei. Het publiek was over deze handelwijze zeer misnoegd en gaf eon zijn gevoelens door allerlei scheldwoorden aan het adres der /iviateurs uiting. De Aëro Club heeft Lescarts, die zonder grondige redenen zijn inschrijving voor de rondvlucht niet nakwam, gestraft, door hem1 te verbieden deel te nemen aan de meeting te Dinant. Te Mcenen heeft iemand een stuk van den motor van Lansers toestel afgenomen. Ge lukkig werd deze sabotage ontdekt en tjord een ramp voorkomen. Naar den dader wordt gezocht. Wegens den hevigen wind werd Zondag de étape Blankenberg—Antwerpen, niet gevlogen. Tych probeerde Zondagmiddag om 5.10 nog om te vliegen, doch nog boven het vlieg veld zijnde, moest hij een noodlanding maken waardoor zijn toestel eenigszins beschadigd werd. HITTE EN BOSCHBRAND. In Amerika is een nieuwe hitte-golf vastge steld. Als die maar uitgewerkt is, tegen den tijd dat zij Europa zou mogen naderen I De berichten over de hitte, de droogte en de branden worden eentonig van herhaling. Enkele bijzonderheden vinden hier echter nog een plaats. In de museums te Berlijn krijgen de schilderijen bulten en schilferen af. Sommige stukken heeft men in kelders ge plaatst. Ook in het Germaansche Museum te Neu renberg hebben oude schilderijen, die de eeuwen getrotseerd hadden, van de warmte geleden. Een paar houten paneelen zijn krom getrokken, andere fcrjn gescheurd. Dienten gevolge zijn drie galerijen leeggeruimd en de schilderijen naar koelere ruimten overge bracht. Het dagelijksch bestuur van Berlijn heeft wegens het toenemende waterverbruik beslo ten, het besproeien van straten en pleinen te beperken, eu de springende fonteinen te sluiten. De vacantio der lagere scholen is in tal van steden verlengd. In Berlijn schijnt de hitte wel het grootst te wezen, i „Die stad zoo schrijft men aan het „N. v. d- D-" is veranderd in een grooten. braadoven, waarin de bewoners rood worden als kreeften. De grond gloeit, de lucht is heet, het plaveisel brandt, het asphalt smelt, het gras in de parken ligt verschroeid, de bloe men zijn verdord. De bladeren vallen geel en verwelkt van de hoornen. De menschen barri- kadeeren jzich achter donkeigemaalcte ven sters om den vijand te ontvluchten. Den vij and, de zon. Wie het doen kan, kruipt 's avonds eerst uit de duistere, duffe kamers en laat (zich naar buiten brongen. De anderen snappen een luchtje, dat er niet. is, voor de deur, in de parken. Stil, zonder een woord te spreken, Zitten ze, mannen, vrouwen en kinderen, op stoelen en banken. De mannen in (overhemd, de vrouwen in loshangende katoenen blouses, die, hoe armelijk en goed koop, toch altijd „peignoir" heeten. Coquet- teri© bestaat er in deze dagen niet meer Doet er iemand den mond open, dan is het alléén om te gapen's Nachts laat sluipen de armen naar hun kamertje terug, waar de matrassen en het water warm zijn. Heel Duitschland lijdt nu al onafgebroken een volslagen maand onder deze warmte- en droog toplaag. En de bewoners van do groote steden ,van de oneindige huizenreien krij gen de grootste portie van de ellende. Eén avond heeft het in Berlijn, tijdens die maand, geonweerd en geplasregend. Het was na een dag van de drukkendste zwoelte, een looden atmosfeer, waardoor de zon niet ikon dringen. Urenlang was het vuur blik sem en weerlicht niet van den hemel. Doch toon eindelijk de sterren kwamen, was er van afkoeling helaas, geen sprake meer. Den vol genden morgen scheen de zon weer uit een helderblauwen hemel, zóó fel blauw, dat de oogen er pijn van deden. Zoo is het nu weer dag in, dag uit" De bosclibrand bij Luik wekt groote be zorgdheid. In het Hcrtogenwald en omgeving woedt de brand over een uitgestrektheid van uren en uren. De bronnen zijn uitgedroogd, in enkele dagen zal er geen water meer zijn. Putten worden gegraven om water te treffen. De hitte is onuitstaanbaar. Sedert drie dagen smeulde het vuur reeds in de heide van Spa. Nu echter ontdekte men twee plaatsen waar de brand begonnen was, omtrent een mijl van elkaar verwijderd Vijf honderd man troepen bestrijden den brand, die 1500 hectaren beslaat. Men vreesde Vrijdag dat de brand zich zou uitbreiden naar den kant van Porfays en Zoo het heel© bosch omvatten Vooral deze zijde is met kostbare hoornen bewassen, zoodat het bosch daar eene waarde heeft van 3 tot 5000 £r de hectare. Volgens een ander bericht is de brand op Pruisisch grondgebied begonnen De Duit- schers ontstaken toen een tegenvuur aan do Belgische Zijde, maar dit had juist een ver keerde uitwerking, daar de wind de vlammen naar België dreef Heel de vallei der Hoëgne is in een ver- stikkenden rook gehuld Al de hoogten zijn zwart van menschen, die de nachten daar door brengen, Dm toch maar mets van het schouwspel te missen- Do minister van landbouw, Van de Vjjvere, is Zondag naar Verviers vertrokken. In de Campino (Antwerpen) is Zondag een ernstige boschbrand uitgebroken bg Morxplas. Ook uit Duitschland komen onophoudelijk berichten van boschbranden. Zondag waren er in de buurt van Berlijn niet minder dan zes. DE ENGELSCHE STAKINGEN. Het is niet makkelijk een goed overzicht te krijgen van den toestand van het oogenbhk. Want de eene staking is nog niet afgeloopen of de andere begint weer. Een merkwaardig verschijnsel bij deze stakingen is de solidari teit der verschillende groepen. Toen de werk gevers tot overeenstemming waren gekomen met de dokwerkers, weigerden deze aan den arbeid te gaan, zoolang hot geschil met de karrevoerders niet geregeld was; en toen dat ook in orde was gebracht bleef de staking toch voortduren omdat eerst ook de lichter- niannen voldoening moesten hebben gekregen. Zaterdag was het zoover gekomen, dat de leiders per proclamatie allen weer tot den arbeid opriepen. Maar denzelfden dag dreigde de spoorweg staking die in Liverpool en Manchester zulke ernstige toestanden verwekt, over te slaan op Londen. Heden zou daar de staking afgekon digd worden, en er werden pogingen gedaan ook de voerlieden over te halen het werk neer te leggen. Voorts waren er nog eenige kleinere stakin gen, o. a. van 500 arbeiders, der Whitley ma gazijn. aar in ieder geval had de hervatting van werk aan de dokken ten gevolge dat het ernstig dreigend gebrek aan allerlei artikelen in Londen verdween. Vele fabrieken en win kels werden Zaterdag heropend, onder ande- Peek Freans beschuitfabriek. De vleescli- markt en de provisiemarkt te Smithfield wa- buitengewoon opgewekt, omdat alles laat in den middag tegen verlaagde prijzen werd opgeruimd. Dezelfde overdaad heerschte plot- ig op de fruitmarkt en groentenmarkt in Covent Garden. Te Liverpool verwoestte het gepeupel een )-tal winkels. Men slaagde er echter in een honderd lorries met levensmiddelen van hot Edgehill goederenstation naar het midden van de stad te vervoeren, bewaakt door een groote macht ruiterij, voetvolk en politie en vergezeld door vier overheidspersonen, die er op voor bereid waren den troepen te machtigen in geval van nood van hun wapens gebruik te maken. Er werden wel ernstige betoogingen gehouden, maar daden van geweld werden toen niet gepleegd. Bij nieuwe onlusten Zaterdag werden meer dan 20 politieagenten en 50 burgers gewond. Ze zijn in het hospitaal opgenomen. Te Manchester heeft Zaterdag de nachtploeg van het Centraalstation het werk neergelegd, waarop de dagploeg dat voorbeeld volgde. Het werk van de portiers'wordt gedaan door op zichters of andere ambtenaren. De kruiers hebben sedert ook gestaakt. De toestand wordt als ernstig beschouwd, omdat er voor deze staking geen gronden bestaan dan een vage sympathie met de anderen, die insgelijks sta ken op even onvoldoende gronden. Te Glasgow is de geraeentetramdienst ge heel in de war gebracht door de staking van de wagenbestuurders en conducteurs. Op gewonden tooneelen deden zich voor bij de verschillende remises. Elke remise was door stakers omringd en in verscheiden distric ten vielen zij eiken wagen aan, die de re mise verliet. De ruiten der wagens werden ingegooid. Omstreeks 20 menschen zijn ge vangen genomen. Een 2000 menschen zijn zonder werk. Zondag zijn enkele trambeambten gewond. luidend js met dat tusschen Engeland en Amerika te sluiten. Art. 1 bepaalt dat alle geschillen die niet langs diplomalieken weg kunnen worden op gelost, zullen worden voorgelegd aan het per manente Hof van Arbitrage in Den Haag, of aan een scheidsgerecht, georganiseerd door een speciale overeenkomst. De procedure zal die zijn, door do tweede vredesconferentie vastgesteld voor de regeling van interna tionale geschillen, tenzij ze niet vereenig- baar zijn met de beschikkingen van een even tueel gesloten speciale overeenkomst Art. 2 voorziet in de aanstelling van oen gemengde commissie van onderzoek. Do ge schillen, bedoeld in art. 1, zullen aan deze commissie worden voorgelegd vóór ze aan arbitrage worden onderworpen- Deze gemeng de commissie bestaat uit drie vertegenwoordi gers van ieder der partijen, tenzij anders be paald wordt. Art. 3, 4, en 5 regelen de rol en /de werkwijze van deze commissie. Zoo is het voorstel, maar in Amerika zal dit niet tot stand komen zonder poging tot wijziging. Do commissie voor buitenlandsche zaken van den Amerikaanschen Senaat heeft besloten de ratificatie voor te stellen van de Engelsch- Amerikaansche en Fransch-Amerikaan sche ar bitrage-verdragen, nadat de paragraaf, waarbij aan een gemengde commissie het recht zal worden verleend om uit te maken welke quaes tie in de termen van de verdragen val len er uitgelicht zal zijn. De president heeft echter aan de commissie medegedeeld dat hij niets onbeproefd zal laten om de handhaving van genoemde paragraaf te De berichten van den toestand van den paus zijn gunstiger. De jichtaanval is ver minderd. De afneming van de hitte na een onweder van Zaterdag heeft ook gunstig gewerkt. Zaterdag heeft de paus weer een onder houd gehad met Marry del Val eu den majordome. Men zegt dat hij binnen enkele dagen weer de kardinalen zal kunnen ont» Van het te Lissabon garnizoen houdende 16e regiment en het te Beja liggende 17c regiment zgn 18 sergeanten schuldig bevon den aan samenzwering tegen het staatsgezag, en in een vesting opgesloten. Het grootste deel der onderofficieren en soldaten van het 17e regiment heeft den kolonel gehoorzaam heid geweigerd om te toonen, dat hij als republikein door monarchistische soldaten niet geëerbiedigd fwordt. Een leider der monar chisten, een vaandrig, pleegde zelfmoord. Een apotheker te Agram mishandelde den „ban" van Kroatië, Thomasitsj, door hem te schoppen en hem stokslagen toe te dienen. De aanvaller werd in hechtenis ge nomen. Deze aanranding heeft een politieke beweegreden. Graaf Khun—Hedervary gaf den „ban" zijn verontwaardiging te kennen over deze aanranding en wenschte hem er geluk mede, dat hij daarbij geen verwon ding opliep. Al weer een Het is een kwade tijd voor Amerikaansche presidenten. Een telegram uit Guayaquill (Ecuador) bericht, dat president Alfaro wegens politieke geschillen is afgetreden en een schuilplaats heeft gezocht bij de Chi- leensche legatie. Freile, president van den Senaat, is voor- loopig belast met het uitvoerend bewind. Chicago. De markt voor tarwe opende I nauwelijks prijshoudend 1 c. lager, had hetzelfde verloop als de markt te New-York en sloot nauwelijks prijshoudend. Kout» Per telegraaf Vorige »at> koen. hede» Amsterdam. 14 Aug. STAATSLEENINGEN NEDERLAND pCt. Bedrag Stukken Obl. N. W. 9ch. S 1000 84% 84% dito Cert3 1000 833/. 838/* dito dito2% 1000 71 713% HONG. Bel. v. Str. '03/1904Juni/Deo 4 kr. 2000 91% ITALIË Ins. 1802 33/* Lire 100-10000 908/. OOSTENRIJK. Jan.-Juli4 2000 9213% 92% ditoObl.Mei-NoY. 4 Kr. 2000 92% PORT. OhL le serie 3 00 60 dito Se 3 6516% 059% RUSLAND. Gr. 8p. Maats. Obl. 18884 100 «1% 901 dito 1867-09.... 4 100 9313% dito 1880 gecons. G.R. 625 897% 897 Z. W. Spoormij. 4 G.R. 025 88% dito 1889 Hope. 4 036 8013/,, dito '94 6o Em. 4 626 89S/8 891% SPANJE. O. bait. Perpet 4 Pes. 1200-24000 878/, TURKIJE Obl,1902 fr. 600-2500 883/, JAPAN. Lcening 1899 ObL903/, ARG. REP. Buit. Leering 1898/99. 941 BRAZILIË. Fun ding Lg. 1868.20-100 1041/a 1041/* dito Obl. 1903 5 100 101% dito dito Londen 1889... 100 80% VENEZUELA IhpL schuld3 100 58 68% INDUSTRIEELE EN FINANCIEELS ONDERNEMINGEN. NEDERLAND. pCt. Ned. Hand. MijA. 1000 1801/, amurtka. Unit. States Steel Corp. Cert. tan gew. Aand.74% 7S»/g SPOORWEGLEENINGEN. NEDERLAND. pCt. HoU. Spoor A-. 83 83% Mij. tot Expl. van St Spw. Aand. 250 93 N.-L Spw. Aand 250-1000 290 ITALIË. Spoorweg- ;enl887-89 3 lire 50-2500 883/, DE MECKLENBURGSCHE RIDDERS. Zaterdag heeft de groothertog van Meck- lenburg-.Strelitz een deputatie uit de ridder schap ontvangen die hem het besluit, dat zij den 13den Juli in Rostock genomen heeft, kwam overhandigen. De groothertog zei, dat de inhoud van het stuk, dien hij reeds kende, hem met droefheid en ernstige bezorgdheid vervulde, te meer omdat hij uit de rede, die bij de overhandiging gehouden was, op moest maken, dat de ridderschap gegaan was tot de grenzen, die zij zich zelve gesteld had. Hij moest er daarom ook uit opmaken, dat zij niet tot verdere tegemoetkomingen bij do oplossing van een kwestie, die voor het land van zoo'n groote beteekems was, bereid was. Hij be treurde het des te meer, omdat hg er zelf geen twijfel aan gelaten had, dat hij het be sluit, dat de ridderschap hem thans overhan digde, niet als een grondslag voor verdere onderhandelingen over de veranderingen in den regeeringsvorm kon beschouwen. De groot- og was steeds overtuigd geweest, dat de noodzakelijkheid van deze verandering vooral voortkwam uit de noodzakelijkheid, dat uitge breide kringen van de bevolking bij het be raadslagen en besluiten over de belangrijke zaken des lands, betrokken moesten worden en wel, omdat de persoonlijke en geldelijke offers, die het landsbelang van ieder eischte, zooals in alle Duitsche staten, jaarlijks groo- ter en moeilgker worden. Met deze noodzake lijkheid houdt het besluit van de ridderschap niet genoeg rekening. Een volksvertegenwoordiging, waarvan de samenstelling aan ruime kringen van de bevol king een medewerking aan de behandeling van 's lands aangelegenheden waarborgt, die over eenkomt met de economische en geestelgke beteekems, zal hij gaarne en met vreugde datgene waarborgen, wat zij voor een vrucht dragende werkzaamheid bg het volbrengen van de haar opgedragen taak zou behoeven. DE ARBITRAGE-VERDRAGEN. We hebben reeds de inleiding meegedeeld van het Fransch-Amerikaansch arbitrage-ver drag. Thans is echter ook de volledige tekst van het verdrag openbaar gemaakt, dat gelijk GRAANMARKTEN ENZ. Rotterdam. 14 Aug. Ter graanmarkt van heden was jarige kleine tarwe tot la gen prijs niet op te ruimen. Men besteede voor tarwe Essex f 10.tot 11.—.overige soorten f 9.tot 9.75. Nieuwe tarwe werd ruirn aangeboden en tot iets lager prijs ge heel opgeruimd. Essex f 10.tot f 11. overige f 9.50 tot f 9.90, rogge weinig aan geboden; prijs onveranderd f 7.totf 7.50 Wintergerst werd weinig aangeboden. Prijs houdend. Verkocht tegen f 8.50 tot f9. alles per 100 kilo. Gent, 11 Augustus. Vlas. De vraag naar Russisch blijft kalm, maar de prijzen worden gehandhaafd. In inlandsch gaat niets u. Garens van vlas en van snuit. Hierin valt meer vraag te constateeren- Voor en kele soorten zijn de prijzen iets gedaald. Jutegarens met zeer kalmen handel en flau we prijzen. Katoenen garens met weinig zaken. Prijzen zijn zeer onregelmatig. Linnen. Er valt iets meer levendigheid in deu verkoop te vermelden. MARKTPRIJZEN VAN TARWE EN MEEL Maandag 1-1 Aogastiu. Rotterdam (Bericht van den Makelaar H. van Randwijk.) Ter graanmarkt van lie den waren buitenlandsche granen zeer vast en was de omzet bevredigend. Zaterdag Augusta*. Antwerpen. Tarwe vast. N e w-Y o r k. De termijnmarkt voor tarwe opende stil, V, c. lager, daalde in sympa tic met de fondsenmarkt, en op flauwe tele grammen, reageerde verder op gunstiger, oogstberichten uit Canada, op realisaties en op het gunstiger weder in Rusland steeg daarna op contraminedekkingen, en op kooporders, doch daalde toen opnieuw op opruimingen door haussiers, en op koo- gere oogstrainingen voor Canada en sloot nauwelijks prijshoudend. Loco traag. leemnRenl887-89 3 Zrid-Ital. 9p. O. 3 500-5000 67% 87% POLEN. W.W.A. Z.R. 100 222 AMERIKA. Atob. Top. AS.F. Cert. van gew. aand. Dl 500-1000 1077/g 1061/g dito A1r. Hyp. O. 4 600-1000 9818% 99 Illinois Cert. y. A. 600-1000 142% dito Leas L.St.Ct. 500-1000 95% Mus. Kans. Tex. >1.... Ponsylv. Ohio prior OW.4% 500-1000 106 10516% Union Pac. Er. Comp.Cert.Y.gew. Aand100-1000 177% 172% UrionPac.GoudO. 4 1000 1013/g West New. Y. Penns. Ins. Mort. gage Geldb5 1000 109% ZEEUWSCHE FONOSEN StY. Mij. Zeeland A. f 250 115 dito dito pref. A. 130% dito dito Obl..1000 89% Kon.MijDeSchcldeA dito dito 1900 Obl 4% Houth.Y/h.G. Alberts Is. Co. A.137 Zecnwsche Hyp. B. Pdbr4 90 Alg.Mij bel.en annk. van vrnchtg. bel. waarden Pdbr.1001/* Bresk. Maldcg. St. tr. Mij. A N. C. Beetw. 9ri- kerfabr.S.v.G.Obl. 5 PREMIELEENINGEK NEDERL. St. Am. 3 Stad Rotterdam.. 3 BELGIË. St. Antw. 18872% HONG.Theiss.loten 4 OOSTENRIJK. Staatel. I860.... 6 dito 1864 Cred. Anst. 1858. RUSL.Staatsl.1804. dito 18885 SPANJE. St. Madr. 3 TURKIJE. Spoorwl. 3 Amerikaansche Prolongatiekoers to 360 K) 691/4 •O 401/4 - gevoelig lager. 2Vt f»"- Voor ingezonden stukken was heden geen plaats. J. K. C. MANTZ en W. J. MANTZ—HDL- SENBOOM geven kennis van de gebooite van hun dochtei, JACüBA LEONARDA. Middelburg, 13 Aug. 1911. De Heer cn Mevrouw SCHUTZ—DE BA8 geven kennis van de eeboorte hunner dochter CATOLINA. LJaiuiden, 12 Aug. '11, Heden overleed op 80-jarigen leeftjjd onze geliefde oom, Mr. ALBERT JOHAN VAN EEKELEN. 'a Hage. A. M. A. PLE1JTE—Roèll. C. 8. C KU1'L—Roêli,. J. M. W. KÜIJL. Middelburg, 12 Augustus 1911. Verzoeke geen bloemen. Volstrekt eenige kennisgeving.

Middelburgsche Courant | 1911 | | pagina 3