LAATSTE BERICHTEN. Beknopte Medeöeelingen. Ingezonden Msflsdeelingen. Handelsberichten. PRIJZEN VAN EFFECTEN nisten." Jlot blad vertelt, dat unionistische royalisten deze verraders uit de Toryclubs sullen trachten te werpen. Wraak is zoet De „Morning Post", die steeds de Hals- buryanen heeft gesteund, is natuurlijk erg teleurgesteld. Dank wordt nog gebracht aan dezo pairs voor hun taaie volharding. Overi gens is do redactie minder optimistisch ge stemd dan hare collega van het „Daily News". Dit bljjkt voldoendo uit deze woorden „Het land is nu overgeleverd aan de ge nade van een enkele Kamer, die beheerscht wordt door een man, wiens levenslange streven bet is geweest het Verecnigde Koninkrijk te vernietigen. Alle waarborgen tegen den onder gang of de verbrokkeling van het vaderland Eijn uit den weg geruimd Do redactie van do „Daily Telegraph", nooit gedacht had aan de mogelijkheid dat ze zich voldaan zou gevoelen over overwinning van de regeering, kan toch niet anders dan er over verheugd zijn, dat het Hoogerhuis, al is het dan ook op het kantje af, ontsnapt is aan het dreigende gevaar om door een voortdurende meerderheid van gevoerde huurlingen overstelpt te worden, dit gevaar voorbij is, kan de partij der uj nisten weer vrij adem halen en zij vertrouwt, dat de voorwaartsspelers zich aan hun woord zullen houden, dat zij hun nederlaag' zullen aanvaarden en terngkecren tot hun oude trouw aan de partij en tot hun oude leiders, en zich op den duur vereenigon zullen met Lansdowne en Balfour in do lang niet hope- kxxze worsteling die hun te wachten staat. zwakte verontrusten de artsen. Er is uieront steking vastgesteld. Tegen de hartzwakte is den Paus een inspuiting van caffeine toege diend, tegen do koorts en de nierontsteking is aspirine gegeven. Do Vaticaansche medewerker der „Indepen- dance" meldt: „De Pans lijdt aan een hart ziekte, die do veelvuldige verandering zijnor stemming verklaart. Als men hem nog pa3 vroolijk en opgewekt gezien heeft,kan men plotseling teekenen van algemecne afmatting bespeuren." a „Lombardia" beweert, dat de Paus door ouderdomstering is aangetast. Kardinaal Merry del Val is gewoon om dezen tijd vacantie te nemen, doch mot liet oog op don toestand van Pius X blijft hij in Rome. Volgens de laatste berichten is de alge- meene toestand van den Paus bevredigend. inwendige organen werken regelmatig en de pijn aan do knie verdwijnt. Hij houdt evenwel het bed, doch zit zoo nu en dan even op. De voeding bestaat uit melk en spuit water. DE STAKING IN ENGELAND. Ofschoon het geschil mot de voerlieden te Londen is bijgelegd, blijft nog de uitwerking van hun staking. De grooto biscuitfabriek van Peak, Frcan Co. te Bermondsey is wegens gebrek aan grondstoffen gesloten. Vele andere fabrieken in die buurt zijn eveneens gesloten. Duizenden handschoenmakers, jamkoker3 en lederbewerkers zijn werkloós. Aan het Paddington-station is de toestand onveranderd. De voerlieden van den Grooten Westerspoor weigeren de vrachtwagens te rij den, zoolang zij er geen verlof toe hebben gekregen van het Verbond van Transport arbeiders Vele Londenscho groote kooplieden hadden naar het buitenland geseind om geen levens middelen en andere aan bederf onderhevige waren daarheen te zenden, zoolang het onzeker was ze te bestellen. Op de vleeschmarkt te Smithfield is de toe stand normaler geworden en de handel levon diger met dalende prijzen. De bedreiging, dat er zoo noodig veel troe pen naar Londen zouden worden gezonden, heeft blijkbaar heilzaam gewerkt. De conferentie op het ministerie van handel is er na urenlange debatten in geslaagd regeling vast te stellen, waardoor do staking der karrevoerders eindigt met inwilliging hun voornaamste eischen. De regeling moet echter nog door de patroons bekrachtigd wor den en het werk wordt niet hervat voor de andere Londe®3che havenwerkers zijh bevre digd. De „Times" valt in een scherp hoofdartikel de leiders van de staking aan. Wij draaien in een cirkel rond, schrijft het blad. Niets wordt er geregeld voor aller eischen zijn ingewilligd, maar aangezien er telkens nieuwe eischen worden gesteld, als do oude zijn vervuld, komt men niet verder. De „Times" vindt het onduld baar, dat een kleine groep mannen in het Oosten van Londen den gel'celen handel in de haven heeft kunnen verlammen. Het blad hoopt dat de regeering zoo spoedig mogelijk aan den toestand een einde zal maken. Over het geheel genomen is de stand even wel veel verbeterd. Reeds wordt druk onder handeld over de grieven der schuitenvoerders en spoedig hoopt men ook dit geschil te heb ben beslecht. Hoe groot de nadeelen der staking waren blijkt wel hieruit, dat er in sommige deelen van Londen reeds gebrek was aan brood en melk; in Kentish Town en Bermondacy ble- Ten zelfs winkels gesloten, omdat ze toch geen waren te koop konden aanbieden. De voorraden fruit en groenten beleekenden onge veer niets meer. Een afdoende verbetering zal er niet ko men, voordat het geheele conflict opgelost is. Er zijn nog geen troepen te Londen geko men, maar sterke afdeelingen politie bescher men aan de dokken en op de vleeschmarkten de slagers die het vleesch in hun eigen wa gens naar hun winkels willen, brengen. Ge durende den nacht zijn groote voorraden, vleesch van de stations naar de markt ge bracht. Gewelddadigheden, door dokbewerkers bedre ven, vallen niet te vermelden, de mannen beschot) wen blijkbaar de conferentie op het ministerie van handel als een gunstig teeken voor de beëindiging van den strijd. De spoorwegmaatschappijen kunnen welis waar rog geen goederen afleveren, maar ook zij hebben hoop op een spoedigen afloop van de staking. Te Liverpool staat het er minder goed voor. De regeering heeft een detachement cavalerie, sterk 200 man, daarheen gezonden. De lord Mayor van Liverpool heeft een schrijven ontvangen van voorname reeders, waarin zij mededeelen, dat Maandag a.s. een algemeene uitsluiting zal beginnen, wanneer ■iet al de afbeiders het werk hervatten THERMOMETER EN VERWACHTING, 12 Aug. Thermometer alhier 8 u. vm. 75 gr., 12 u. 91 gr., 4 u. nm. 89 gr. Hoogste barometerstand 772.8 te Bodo. Laagste 759.7 te Hedaix. Verwachting tot den avond van 13 Aug.zwakke tot matige wind uit Oostelijke richtingen, licht bewolkte lucht, droog weer en dezelfde temperatuur. Deze opgaaf is van het Kon. Ned. Mete- reologisch Instituut te De Bilt. DE TOESTAND VAN Z. H DEN PAUS. Welke bedoeling men heeft met het geven van do meest rooskleurige berichten omtrent den toestand van den Paus is niet (duidelijk. Uit de kringen van het Vaticaan kwamen medé- deelingen, die vertellen dat do toestand van den kerkvorst zeer gunstig is. Daartegenover staan de vele ongunstige be richten. Volgens te Milaan ontvangen mededeelingen de toestand van don Paus zorgwekkend. De pols is zwak en soms nauwelijks merkbaar. De patiënt moet in krachten afnemen. Niet zoo- aeer de jicht als wel do verschijnselen van Do minister van oorlog in Frankrijk wil bij de komende manoeuvres een zeer uitge breid gebruik maken van do miliciens, die vlieger zijn. Hot legioen van eer en een militaire medaille kunnen zjj door hun ver diensten winnen. Burgerlijke personen zullen bij do militaire luchtvaartafdeeling een oefe- nmgstijd kunnen doormaken Ook heeft Del- cassé, de minister van marine, plan, bij de marine een vliogdienst in te voeren; ook zij, die zich daaraan zullen wijden, zullen bij het leger hun opleiding ontvangen. Het mi nisterie van marine zou alleen voor de ma chines zorgen. De inventarisatie der kerken kan in Portugal, evenals destijds in Frankrijk, niet dan onder heftig verzet der bevolking plaats vinden. Te Liceiu heeft de bevolking zich tegen de inventarisatie der parochiale kerk verzet. De mannen, met stokken wapend, ontvingen de overheden, die met dit werk gelast waren, op een hagel van steenen en van dennenappels, in de nabu rige bosschen geplukt. De noodklok werd geluid. Het duurde lang vooraleer de ge moederen weder tot bedaren kwamen. De inventarisaties in de kerken van Ribas en van Cabeca-Irabastos gedaan, konden slechts geschieden onder de bescherming van de troepen* In Dui tschland is men bezig maatre gelen te nemen om de vorstendommen Schwarzburg-Rudolstadt en Schwarzburg-Son- dershausen samen te smelten. Sedert 1909, toen het huis Schwarzburg-Sondershausen in de [mannelijke lijn is uitgestorven, regeert vorst Günther van de Rudolstadtscho lijn ook over Sondershausen en bestaat er tusschen twee landjes een personeele unie. De regeering te Rudolstadt heeft nu verklaard, dat Zij aan de Landdagen van de twee vorstendommen zou voorstellen, de f smelting wettelijk te bekrachtigen. Do „Tiigliche Rundschau" is hoogst on gerust. De oorzaak is geen andere, dan dat in het regeeringsdistrict Allenstein twee dui zend morgen land door Polen zijn aange kocht. *t Is dan ook verschrikkelijk I De Hongaarsche kamer heeft, op voorstel van den minister president, een motie verwor pen, waarbij zou worden besloten de verdere behandeling van de logerwet wegens het ont slag van den minister van oorlog te verdagen. De Hongaarsche regeering heeft bepaald dat, te beginnen met 1 September, in de opleidingsscholen voor onderwijzers de Duit- sche taal als eenige vreemde taal in alle klassen izal onderwezen worden. De onder wijzer imoet met zijn leerlingen uitsluitend Duitsch spreken. Te Aix les Bains is plotseling overleden prins Alexander Bibesco van Rumonië. Hij was de laatst overlevende zoon van prins Bibesco, die tot 1848 in Walachije regeerde. De Porte heeft van haren gezant te Londen een rapport ontvangen over de be sprekingen, welke deze met den Engelschen minister van buitenlandsche zaken gehad heeft over de kwestie van den spoorweg BagdadBassora, de haven van Koweit en andere daarmee samenhangende kwesties. Het rapport is den ministerraad medege deeld. Over den inhoud er van wordt het stilzwijgen bewaard. Er schijnt kans te zijn op een vergelijk tusschen Turkije en Enge land over een reeks van kwesties. De Perzische kozakkenbrigade te Te heran heeft geweigerd de bevelen van de regeering op te volgen. De minister van oorlog heeft dientengevolge den weerbar- stigen gesommeerd hun wapens in te leveren. Deze order beeft tot nu toe geen effect ge had en in Perziö's hoofdstad is men dan ook zeer benieuwd naar den afloop van dit geval. De arbitrageverdragen met Engéland en Frankrijk vinden in den Senaat van de Ver- ©enigdo Staten in de eerste plaats tegenkan ting om- den vorm, waarin ze zijn vervat. Deze is volgens de senatoren inconstitutio neel en voor alles wenscht men een grondig onderzoek in te stellen in hoeverre deze verdragen tot allerlei ingewikkelde kwesties aanleiding kunnen geven. Uit Philadelphia komen berichten, dat admiraal Togo ongesteld is, tengevolge van de overmatige hitte. UIT VLISSINGEN. De aanbeveling ter benoeming van een tijde lijk leeraar in do Engelsche taal aan de II. B S. alhier bestaat uit de heeren K F. Bartstra te Leeuwarden, E. Inglis Arkell te Zwolle, W. Kuilman te Winterswijk, en W. van Ravenhorst te Doetinchcm. Op do voordracht «tor benoeming van een onderwijzer met verplichte hoofdacte alhier, voorloopig werkzaam te stellen aan school B, zijn geplaatst de heeren B. C. Was te Zuid laren, P. A. van Dyk te Haulerwijk, en J. do Jonge te Neuzen. De heer J. G. Meyer verklaarde ons dat, wijl er van zijn candidatuur voor den raad in district III thans geen sprake was, het be richt omtrent het bedanken zijnerzijds onjuist was. Wel had hij direct verzocht niet in aan merking te komen. GESLAAGD. Te 'sGravenhage is geslaagd voor Fransch akte A middelbaar, A. L. R Moulin Sluis en voor handteekenen lagere akte H. J. Pallada te Hulst. Verzending en laatste boslichting der MAH nen f 00,00 a f 00,00koolzaad f 15,50 UIT DEN HAAG. Toestand Jozef Israels. Vooral onder den invloed der hevige warmte geeft de gezondheidstoestand van Jozef Israels /eden tot ongerustheid. Heden middug is ut- bekende schilder Josef Israëls om half vjjf overleden. e grafenis J. C. de Marez Oyons- Na het vinden van het hjk is >de techtgenoote van den overledene met de familie uit Par- tenkirchen naar hier afgereisd, waar vermoe delijk tegen het einde der volgende week de begrafenis [plaats vindt. UIT AMSTERDAM. Loonsverhooging. Verschillende stoomvaartmaatschappijen heb ben ter kennis gebracht aan do zeevarenden dat met ingang van 30 Sept. a.s. voor van hier vertrekkende schepen de gages van het dek en machinekamerpersoneel met f2 per maand verhoogd Worden. Hiermede is voor de Am- sterdamsche stoomvaartmaatschappijlen de loons>- verhooging overeenkomstig den wensch der zeelieden bereikt. Een Vliegtournee. Het „Hbld." meldt dat Henri Wijnmalen een vliegtournee door Nederland zal maken. Alle provincies worden bezocht. On ge wensch te daling. De Duitscho ballon „Elberfeld", Vrijdag morgen te zes uur in die plaats opgestegen, is hedenmorgen in een sloot in den Sloter- dijkschen polder terecht gekomen. Een der 5 passagiers brak daarbij zijn been. De ballon is genaamd „Bochum". De persoon die zijn been ernstig verwondde, is een professor uit Essen. AANGEHOUDEN. Door de Arnhemsche politie is aan gehouden den gerant van het kurhaushotel te Heelsum die er van door was gegaan met medeneming van de kas, die ruim f 500 droeg. De aangehoudene is naar Heelsui» overgebracht. DOOR DE WARMTE GESTORVEN. Een bejaarde en behoeftige weduwe Maa s t r i c h t is hedenmorgen dood op haax bed gevonden. De ontzettende warmte is de doodsoorzaak. DE HAAN GEARRESTEERD. De „Bossche Courant" verneemt nader uit' Antwerpen dat de uitbreker De Haa: gezelschap van zekeren Vermeulen, die uit een Hollandsch krankzinnigengesticht ontsnapt was, Vrijdagmorgen in de Offerandestraat is gearresteerd. PEST IN INDIE. Het weekrapport betreffende pestgevallen, loopende van 2 tot en met 8 Augustus, meldt dat in de afdeeling Malang vierendertig geval len waren met zevenentwintig dooden. Te Kediri is een doodelijk geval. Bij de vorige opgaven moet nog bijgevoegd worden een pest geval in Malang. aan het postkantoor te Middelburg. OOST-INDIE. (Alles plaatselijke tgd). Marseille (Fr. dienst) (c). 12 Aug. 10.—'s av. Genua (Nederl.) 15 Aug. 7.21's nam. Amsterdam (Nederl (a) i 18 Aug. 7.21 *s nam. Brindisi (Eng. dienst) (d)18 Aug. 1.— 's nam. Napels (Duitscho dat.) 23 Aug. 1.'s nam.1 Rotterdam (Lloyd) (a) 25 Aug. 7.21 "s nam. (a) Met deze gelegenheid wordt alleen ver zonden op verlangen van de afzenders, bljj kende uit een aanwijzing op het adres of uil de waarde der aangehechte frankeerzegels. b) Per Rott. Lloyd via Marseille wordt, tenzjj op verlangen der afzenders, geen cor respondentia verzonden voor Atjeh en onder- hoorigheden, de Residentie Sumatra's Oost kust, Palembang, Riouw, Banka, Billiton en Borneo. Postpakketten tot 7.6 n. n. (c) Met de Fronsche booten via Marseille wordt de correspondentie voor geheel In die verzonden behalve voor Sumatra's Westkust en Benkoeten, waarvoor deze wijze van ver zending alleen op verzoek gevolgd wordt. (d) Met deze stoomschepen wordt, behalve de correspondentie voor Atjeh en onderhoo- righedon, Sumatra's Oostkust, Palembang, Riouw, Banka, Billiton en Borneo, alleen die correspondentie verzonden, welke van een desbetreffende aanwijzing is voorzien. Naverzending 7.21 u. n. WEST-INDIE, Suriname via Sout hampton 16 Aug. 8.28 's morg. Curasao over Queens- town15 Aug. 10.16 's avonds Curasao met K. W-1- maildienst (li) 17 Aug. 7-21 's namid. Suriname via Amster dam 17 Aug. 7.12 's namid. Suriname ovei Queens- town 18 Aug. 10.16 "s avonds Curasao over Ham burg (1) 1 Sept. 7.21 's avonds Suriname via St. Sa- saire8 Sept. 5.57 's morg. (1) Alleen op verlangen der afzenders. f 16,50; karweizaad f 00,00 a f 00,00 per 100 kilo. Amsterdainsche Goederenmarkt Die markt verkeerde in de afgeloopen week in een over 't algemeen vaste stem ming. Koffie. Java. De markt toonde geen verandering aan en de zaken bleven tot den verkoop der in inschrijving aangeboden partijen beperkt. Afgedaan werden 1878 balen Java en 115 balen diverse soorten. Goed ordinair bleef onveranderd 47 cent Santos. In verband met berichten uit Brazilië, dat de regen schade aan den oogst zou hebben aangericht, waardoor de ramin gen gereduceerd zouden moeten worden, waren de prijzen aan eene vrij belangrijke rijzing onderhevig. Verder werkte ook de gunstige statistiek nog na, terwijl de omvang van de aanvoe ren in de Braziliaansche afscheephavens niet van dien aard was, dat deze eenige druk uitoefende. Hier aan de markt werd een en ander in disponibel omgezet, zonder dat de zaken evenwel van groote beteekenis waren. Suiker. De stemming, aanvankelijk zeer vast, werd later in navolging der bui tenlandsche markten zelfs willig op berich ten van aanhoudende droogte in bijna alle bietproduceerende landen. Zeer belangrijke afdoeningen hadden plaats, per Oct,/Dec. tot f 147/8 it 16'/» voor disponibel werd f 17 a 17betaald. De stemming voor geraffi neerd was zeer vast met eenige afdoeningen tot belangrijk hoogere prijzen. R ij s t. Ongepelde en gepelde in alle soorten zeer vast, waartoe ook de ontzet tende warmte en droogte bijdraagt, tenge volge waarvan diverse gewassen sterk zullen Dr. J. B Amies, te Hatrisonburg (tJ. S. A.) schrjjft: Ik echreef het natuurlgko Frnnz Josef-bitterwater voor bg oen man. die aan cbroniBch eczeem leed, en behalve dat ik hem van zjjn hardnekkige constipatie verloste was bp mjj uitbundig dankbaar, omdat bg er ook overigens zooveel boat bg gevonden had. Her\jk. De hergk der maten en gewichten in 1911 cal in deze provincie plaatB hebben voor de hierna vermelde gemeenten op de volgende dagen Axel 15, 16, 17 en 18 Augustus. Hulst: voor Hulst 28 Augustus des n.m en 30 Angustus voor 8t. Janssteea 31 Augus tus voor Clinge 1 September. Stoppoldjjk (to Rapenburg): voor Bosch- kapolle 4 September des n m.voor Hengst dijk 5 September des vm.voor' Stoppeldjjk 5 September. Graauw en Langendam 6 Siptember. Hontenisse (te Kloosterzande)voor Osse- niaae 7 September des v. m.voor Hontonisse 7 September deB n.m. 8 September, or. 9 Sep tember des v.m. GRAANMARKTEN ENZ. Op de Vrijdagavond door de Veilings- vereeniging „Walcheren" alhier gehouden kleine veiling werden de volgende prijzen besteedaardappelen (blauwe) f 2 a f 3 aardappelen (bonte) f 2 a f3, aard appelen (muizen) f 1.30 a f 1.60, aardappelen (poters) f 1 a f 1.40, uien f 2.80 a f3.20, N.-H. suikerperen f 5, Dirkjes peren f 6.80, codlerkesnick f3.40 a 1 4, tarwappels f 4 a f 4.60 hondsmuil f 5.10 Glasap pels f 4.60, St. Jansappel f 6, suikerij peren f 3 a f 3.60, alles per H.L.zilveruien 17 V» a 45 ct., keizerinnen 25 et., poire madame 95 ct„ Duchesse D'oldenburg 45 ctj alles per 5 literframbozen 20 a 27 ct. per mandjethomaten 8 a 18 ct., pruimen 16 ct., beide per Kg.blauwe pruimen 50 a 80 ct., abrieozen f 2.20, augurken 10 a 27 ct., alles per 100 stuksroodekool 6 a 7'/i ct., savoye kool 6 ct., sla a 3 ct., andijvie a 4 ct., komkommers '/t a 4 ct., alles per stukzuring 4 a 7 ct., pos telein 8 a 15 ct., beiden per ben; snijboo- nen f 0.45 a f 1.25, suikerboonen 35 w 95 ct., beiden per grietpeen 3 a 5 ct., karoten 3 a 4 ct., rapen 2ct., rhabarber 2'/, a 4 ct., rammenas 2 a 3 ct., selderij 4 a 6 ct., pieterselie 3 a 7 ct., uien 3'/. a 4 ct., alles per bos. IJzendijke, 12Aug, Ter graanmarkt] van heden was de aanvoer nog klein en de omzet matig. Men besteedde voorjarige tarwe f 9,75 a f 10,50; nieuwe tarwe f 9,75 a f 10.75; jarige rogge f 00,00 a f 00,00nieuwe rogge f 6,00 a f' 6,50jarige wintergerst f 0,00 a f 0,00nieuwe wintergerst f 0,00 a f 0,00; nieuwe zomergerst f 0.00 a f 0,00haver f 0,00 a f 0,paardenboonen f 0,00 a f 0,00groene erwten f 00,00 a f 00,00 kroonerwten f 15,00 a f 16,00bruineboo- Specerijen. Notemuskaat eu Foelie stil. Peper niettegenstaande de belangrijke grootere voorraden vergeleken bij verleden jaar, zeer vast en hooger. Nagelen eveneens vast. Tin. Deze week fluctueerden de prijzen- slechts weinig met een zeer geringe omzet. Banka Aug. werd gedaan tot f H4'/4 a 115 De markt sluit met koopers per Aug. en Oct. tot f 114 J/4. Oliën. Raap kalm, met weinig attentie- Lijn was deze week meerendeels stil, alleen den laatsten marktdag ging er veel om, tot ruim f 1 hoogere prijzen. De fladingen waren van La Plata 3500 last en van Indië 2700 last. Oliezaden. Lijn blijft vast en bad de daling in olie volstrekt geen invloed op bet artikel. Integendeel zijn de prijzen se dert gisteren verder gestegen en is het slot voor Bombay f 12 en voor La Plata f 5- a 6 hooger. Kool. vast en hooger, maar bier nog steeds veerlaten. Fijne zaden. Karwij minder gevraagd tot de iets verhoogde prijzen en bepaalde de omzet zich tot eenige afdoeningen voor latere levering. Nieuw bruin mosterd kwam ter markt en vond tot noteering plaatsing. Maan- vast met weinig verkoopers. Noteeringen: Mosterdzaad bruin f 35-37r (geel) f 18.19. Kanariezaad f 121275 per 100 K.G. Karwijzaad f 11.2511.377^ Maanzaad (1910) f 19—19.75, idem (1911) f 2020.50 per 50 KG. incl. zak. Ansj ovis. zonder zaken prijzen on veranderd. Gent, 11 Aug. Ter veemarkt vau Vrij dag werden te koop gesteld2 schapen 0 lammeren, 0 geiten, 251 kalveren, 284 vette varkens, 2 loopers, 371 biggen, 0 melk- koeij 0 groote os, 30 jonge ossen, 32 •■•aarzen, 16 vette koeien, 9 stieren, 19 magere dieren. Prijzen waren per kilogr. voorossen en vaarzenvleesch fr. 1,65 a fr. 1,76; idem 2e qual. fr. 1,47 a £r. 1,60; koeienvleesch fr. 1,56 a fr. 1,60idem 2e qual. fr. 1,35 a fr. 1,55; stierenvleesch fr. 1.39 a fr. 1.60; kalfvleesch fr. 2,00 a fr. 2,25; schapenvleesch fr. 1,30 a fr. 1,37lammerenvleesch fr. 1,80 fr. 2,18varkensvleesch fr. 1,20 a fr. 1,37. Huiden. Vaarzen, ossen, koeien fr. 1,34; stieren fr. 1,19kalveren fr. 2,10. Verscb roet fr. 0,50 a fr. 0,65. Voor verdere 'marktberichten sic men het Wegens vacanticdag is heden geen Honrs gebonden. Hoden werd ons een flinke dochter geboren. J. LOOIJSE. J. LOOIJSE—SiBRBvoem. Nieuwe Vlisaingsche weg C 245. Heden overleed onze geheide eoht- genoet, vader, behuwd- en grootvader, de heer ANTONIE HÜBRECHT DE SMIOT, gepens. brigadier der Rjjksveldwacht, in den ouderdom van 71 jaar. Wed. A. H. DE SM1DT—Kramer. J. A. DE SMIDT. M. DE SMIDT—De Nooijer. L. CRUCQ—Dz Smidt. J. CRUCQ- J. H. DE SMIDT. M. DE SMIDT Stoothamzr. Arncmuiden, 12 Aug. 1911.

Middelburgsche Courant | 1911 | | pagina 2