BEKENDMAKINGEN. Ingezonden Mededeelingen. LAATSTE BERICHTEN. gelukkig letsel to veroorzaken. Het is de po litie nog niet gelukt den dader op te sporen. Een werkman te Wolvega werd, terwijl hij op een zagerij werkzaam was, door een molenwiek gegrepen cm over de stelling ge slagen. Door zijn tegenwoordigheid van geest greep hij de stelling en hing zoo acht-en- twintig voet hoog. Een voorbijganger zag den man hangen en wist met behulp van anderen den molen tot stilstand te bréngen. Het ongeval liep nog al goed a falleen klaagt de werkman eenigs- zins over pijn in een der zijden. Een vrouwtje te Breda kwam bij de politie aangifte doen van mishandeling door haar twaalfjarigen zoon. Meermalen heeft het jongetje dit ergerlijke feit misdreven en 'tis zeer waarschijnlijk, dat hij nu naar de tucht school zal worden overgebracht. Een onbekende heeft te Rosmalen, in de provincie Noord-Brabant, getracht het 9- jarig dochtertje van oen landbouwer te ont voeren. Ongelukken. Te Winterswijk is de 18-jarigo zoon van een landbouwer bij het baden in een leemkolk verdronken. Zijn lijk is even later opgevischt. Te Amsterdam, in de Kleine Wittenburgerstraat, is een ri/s- jarig meisje in een pot kokend water geval len. Men vreest voor haar leven. Bij het Han- dolsentrepót daar tor stede is een 12-jarige knaap te water geraakt. Zijn lijk is na drie uur dreggens opgehaald. Aan den dijk onder Nieuwe Tongo is een jongen, bozig met het weidon van rundvee, zoodanig door de hitte bevangen, dat hij overleed. Een vijf jarig knaapje viel al spelende in de Witten- burgergracht te Amsterdam, en is verdronken. In de Warmondor Leede is een 21-jarige Friesche schipper, afkomstig uit Franeker, die met zijn broer hooi uit Friesland had ge bracht, bij het zwemmen verdronken. Een tot nog toe onbekend gebleven bootwerker is te Rotterdam in de Maashaven verdronken, toen hij poogde onder een rijnschip door te zwemmen. Vergeefs is er naar zijn lijk dregd. Te Amsterdam is bij het baden in den Amstel tegenover de nieuwe gasfabriek een man verdronken die werkzaam was aan de automobielenfabriek Trompenburg. Het lijk is naar bet Wilhetounagasthuis vervoerd. Te Daarlerveen is het negenjarig dochtertje van een landbouwer bij bot waterhallen in het Overijselsch Kanaal gevallen en verdronken. Te Leeuwarden is een begin van brand ontstaan in de woning eener aldaar alleen wonende vrouw, die als alcoholisto bekend stond. Mot. brandwonden overdekt werd zij naar het Ziekenhuis gebracht, waax zij Zon dag is overleden. Te Westwoud, in de provincie Noord-Holland is een tweejarig knaapje Zondag in een sloot verdronken. Te Maastricht is Zondag een 10-jarige knaap bjj het zwommen in de Maas verdronken. Een 55-jarigo zwerver is Zondagavond bij het zwemmen in de Lek, nabij Schoonhoven, verdronken Te Haarsteeg is de vrouw van een landbouwer door de hitte krank zinnig geworden. was bedreigd. De passagiers geraakten in groote opwinding zij trachtten over boord te springen. Met veel moeite slaagde men er de gemoederen tot rust te brengen. De schade is gering. VLIEGBERICHTEN. Do twee Fransche vliegers Beaumont en Vedrinos zijn verreweg do voorsten in de En- gelsche rondvlucht. Do Engelschman Valentine volgde hen tot Stirley met cenige uren ver schil, piaar de anderen waren ver achter, meest allen door ongemakken aan hun ma chines, of door het beschadigen van hun toe stel bij noodlandingen. Cody heeft bij Durban zijn machine gebroken. Beaumont is Dinsdagavond te 8.3? te Bristol aangekomen na een reusachtige vlucht. Ook Vedrinos kwam een half uur later daar aan, maar landde bij ongeluk een halve mijl bezuiden de controlepost. De pnelheid, door deze twee mcester-vliegerS bereikt, komt neer op ruim 100 kilometer in het uur. Bovendien is bij lien de betrouwbaar heid van hun machines waaraan nooit wat hapert, Zeer opmerkelijk. Een 23-jarige vlieger, Jolly, sinds 4 maan den in 't bezit van zijn brevet, deed Zondag tegen den avond vluchten te Juvisy, bij Parijs. Het weer was zeer ongunstig, wegens de sta gende en dalende luchtstroomingen, veroor zaakt door do groote liitte. Niettegenstaande ervaren vliegers het hem afrieden, besloot Jolly toch uit te vliegen. Na twee ronden op 80 meters hoogte (met kolossale snelheid to hebben afgevlogen, zag men eensklaps zyn vliegmachine met verba zende snelheid in spiraal ter aarde storten. Jolly was op den slag dood. Zijn ouders wa ren ooggetuigen van zijn tragischen dood. DE BRAND IN KONSTANTINOPEL. Officieel wordt nu bevestigd dat de brand te Konstantinopel veroorzaakt is door voorzichtigheid van een Pers, die met twee- kameraden in hechtenis is genomen. De politie geeft het aantal vernielde huizen op als van 3 tot 5000, en de schade als V/s pond. (Een Turksch pond is 11 gulden). De cijfers loopen dus nogal uiteen. De schade, door de prandverzekerings-maatschappijen uit te betalen, bedraagt slechts 25.000 pond. De ongeveer 50.000 dakloozen kampeerden in de vrije lucht. Verscheidene gauwdieven, welke geredden voorwerpen wilden stelen, zijn gearresteerd. Het aantal personen dat om gekomen is, is zeer gering, hoogstens drie. Voor de slachtoffers is een nationale in schrijving geopend. De sultan heeft een goed voorbeeld gegeven door 2500 Turksche pon den te schenken, de Ottomaansche bank stelde 2000 pond beschikbaar en generaal Nogi, de veroveraar van Port Arthur, die zich op het oogenblik te Konstantinopel bevindt, 25 pond. De regeering heeft 10.000 tenten voor do dak- Tot plaatsvervangend-voorzitter van het stembureau in het 1ste kiesdistrict wordt voor de stemmingen benoemd de heer H. P. den Bouwmeester, daarna de heer P. Dumon Tak en verder de andere raadsleden, behalve de heer mr. G. W. Sannes. Tot voorzitter van het stembureau in het 2de kiesdistrict wordt voor de stemmingen benoemd de heer mr. G. W. Sannes en verder de overige leden van den raad. Voor de herstemmingen wordt in dis trict I uitgezonderd de heer mr. Gratama, die in district II tot voorzitter wordt be noemd. j. t De vermeerdering bij inkomsten en uit gaven op de begrooting voor 1911 met 60.500 wordt goedgekeurd. Besloten wordt aan J. D. Jolmers eeu terrein bij de Dokbrug in erfpacht te geven. Aan C. A. Peeters wordt toestemming verleend grond van de gemeente aan het Bijltje voor particuliere doeleinden te mo gen gebruiken. Zonder discussie wordt aangenomen het voorstel van Burg. en Weth. tot het aan leggen van duinwaterleiding aan den Seis- singel, den Seis weg en de Jodengangentot aanleg van gasleiding aan den Seisweg, de Jodengang en den Yeerschen weg. Besloten wordt aan Ged. Staten te be richten dat de raad geen bezwaar heeft tegen de uitbreiding van los- en laadsporen ten behoeve van den stoomtram »Walcheren". De voorzitter brengt aan het slot nog dank voor de belangstelling tijdens zijn ongesteldheid ondervonden? Daarna wordt de openbare zitting ge sloten en gaat de raad in comité. THERMOMETER EN VERWACHTING. 26 Juli. Thermometer alhier 8 u. vm. 71 gr., 12 u. 74 gr., 4 n. 76 gr. Hoogste barometerstand 767.8 Haparanda. Laagste 755.9 te Valentia. Verwachting tot den avond van 27 Julimeest zwakke Z. tot Z.W. wind, zwaar bewolkte lucht, waarschijnlijk regen of on weersbuien en dezelfde temperatuur. Deze opgaaf is van het Kon. Ned. Mete- reologisch Instituut te De Bilt. Verleden jaar in Augustus had tijdens het afsteken van een vuurwerk te Heist, door een vuurwerkmaker uit Brussel, een ont ploffing plaats, waardoor een vrouw een arm brak, zoodat zij niet meer zal kunnen werken, terwijl een tweede vrouw zwaar gewond werd aan de rechterhand. De vuurwerkmaker is dezer dagen, veroor deeld tot 100 fr. boete of 1 maand voorwaarde lijk lot betalen aan het tweede slachtoffer van 15.000 fr voor stoffelijke en zedelijke schade, en 677 fr. voor heelkostenaan de eerste vrouw, 10.000 fr. voor stoffelijke en zede lijke schade en 592 fr. voor heelkosten. Een electricien te Brussel was dronken thuis gekomen en, na een woordenwisseling toet zijn vrouw, geheel gekleed op het bed gaan liggen. Maar een uur nadien werd hij eensklaps wakker, en. ontnuchterd overeind springend, Zag hij zich geheel door vlammen omringd. Hij kon haastig het vuur uitdooveo, door de brandende klceren weg te werpen, en dit ge beurde gelukkig zonder erge brandwonden. Het bleek dat de vrouw gedurende zijn slaap petroleum over zrjn kleeren had gegoten en aangestoken. Zij werd aangehouden, maar, na pndervTaging en confrontatie, waaruit weer een verzoenuig volgde, los gelaten. Daarop heeft de man zijn klacht inge trokken. De Belgische kantfabrikanten en -ver- fcoopers hebben besloten, door een streng reglement de oneerlijke concurrentie te be strijden en door een syndicaal merk en een waarborgstempel de echtheid hunner produc ten te waarborgen. De overtredingen van dit reglement zullen streng gestraft worden met boeten, welke ten goede zullen komen aan de mutualiteifs- kas der oude kantwerksters. Een Camelot du Roy, een zekere heer Bonifazc, die onlangs wegens mishandeling een journalist tot 3 maanden gevangenisstraf is veroordeeld, weigert sedert 18 Juli alle voedsel, omdat hij niet als politiek gevangene wordt behandeld. De Rouaansche groep van de „Action francais©" heeft in een proclama tie medegedeeld, dat zij Bonifaze, wanneer hij van honger zal sterven, op de republikein- Bche machthebbers Zal wreken. Bij een bootongeluk te Emmerik is om het leven gekomen de gevierde Parijsche too- neelspeelstor Lantelme, die onlangs getrouwd was met den letterkundige en financier Ed wards. Ze maakten een rondreis met hun jacht. Ook Edwards zelf verkeert door het ongeluk in levensgevaar. Op de lijn van Karansches naar Herku- lesbad in Oostenrijk werd van een reiziger een kistje gestolen, dat spaarkasboekjes en waardepapieren ten bedrage van 70.000 kro nen bevatte, benevens juweelen van groole waarde en een belangrijke som gelds. De daders onbekend. Op de veerpont van Hoboken te New- York is een bomaanslag gepleegd. De bom ont plofte midden op de Hudson en was gemunt op het eigendom vdn ©en Italiaan, die her haaldelijk door do bende van de Zwarte Hand GEMEENTERAAD VAN MIDDELBURG. Zitting van heden, Woensdagmiddag, 2 uur. Voorzitter jhr. M. van den Brandeler, burgemeester. Afwezig de heeren Boudewijnse, Boogaerdt en F. Sprenger met kennisgeving en verder de heer Van Dunné. 2 vacatures. Het onderzoek der geloofsbrieven der nieuw gekozen leden wordt uitgesteld tot een grooter aantal leden tegenwoordig is. De notulen der vorige vergadering worden goedgekeurd. Daarna geschiedt raededeeling van de ingekomen stukken. Hieronder behoort een schrijven van den heer jhr. C. J. J. A. van Teijlingon, waarin hij kennis geeft, dat hij tengevolge van woonplaats-verandering tot zijn leedwezen verplicht is zijn ontslag te nemen als lid van den Raad en tevens als lid van de Commissie van Finantiën uit dien Raad. De voorzitter betuigt zijn leedwezen, dat hij niet eenige woorden tot den heer Van Teijlingea kan richten om hem te danken voor zijn vele werken in het belang der ge meente vooral voor alles wat hij in de com missies heelt gedaan. Spr. hoopt, dat de buitenlucht den heer Van Teijlingen goed mag doen en hem zijn gezondheid 'weer geheel zal doen terugkrijgen. Verder kwam er een schrijven vau het bestuur van het Nutsdepartement Middel burg, met bet verzoek de subsidie van de Nutsbewaarschool met ingang van 1 Janu ari 1912 te verboogen met f 600 onder voorwaarde van een salarisverhooging der beide hoofden met f 300 ieder. Dit wordt gesteld in banden van Burg. en Weth. om advies. Een adres van het Ned. Onderwijzers Venootscbap, waarin verzocht wordt in het vervolg de sollicitaties op gezegeld papier te mogen inzenden. In handen van Burg. en Weth. ter af- Hierop worden de geloofsbrieven der nieuwgekozen raadsleden in banden gesteld van de heeren Verhagen, Van Andel en Sannes ter onderzoek, die adviseert tot toelating. Aldus wordt besloteu. De voorzitter deelde mee, dat de inspet teur der posterijen bet schoolgebouw aan de Wal in buur beeft gevraagd vanaf Augustus 1911 tot uit» Juli 1912. De raad besluit tot deze verhuring. De heer De Veer wenschte de benoeming van leden in de raadscommissies uit te stel len tot den raad weer voltallig is. Met dit voorstel kunnen zich de overige leden vereenigen. De tijdelijke leeraren aan de burger avondschool en de avondschool voor hand werkslieden worden, volgens de aanbeve lingen in de stukken voorkomende, op daarbij genoemde jaarwedden, benoemd. Vervolgens heeft de benoeming plaats van voorzitters van stembureaus voor de stem mingen voor den gemeenteraad. I DRANKWET. Burgemeester en Wethouders van Middelburg brengen, ingevolge art. 37, j° artikel 12, le lid Drankwet, ter openbare kennis, dat hen is ingekomen een verzoek van COEN- RAAD ADRIANUS HURK, alhier, om verlof tot den verkoop van alcoholhoudonden drank, anderen dan sterken drank, in perceel I nr. 276 aan de Gravenstraat. n twee weken, nadat deze bekend making is geschied, kan ieder tegen het ver- leenen van het verlof schriftelijk bezwaren indienen. Middelburg, den 25 Juli 1911. Burgemeester en Wethouders voornoemd. M. VAN DEN BRANDELER, Voorzitter. G. J. SPRENGER, Secretaris. VERKIEZING TER VERVULLING VAN TWEE PLAATSEN IN DEN GEMEENTERAAD. Burgemeester en Wethouders van Middel burg brengen ter openbare kennis, dat geus overlijden van den heer J. G. Ermerins en bedanken van den heer jhr. C. J. J. van Teylingen op Vrijdag 4 Augustus 1911 do Verkiezing zal plaats hebben ter vervul ling van twee plaatsen in don gemeenteraad en wel voor distinct I en II. Op dien dag kunnen van des voormiddags 9 tot des namiddags 4 uur opgaven van can- didaten, ,als bedoeld bij art. 51 der Kieswet en art. 10 der Gemeentewet, bij den Burge meester ten RaadhuiZc worden ingeleverd. De opgaven van candidaten moeten inhou- ïn den naam, do voorletters en de woon plaats van den candidaat en onderteekend zijn door ten minste achttien kiezers voor het eerste district on Zeventien kiezers voor het tweede district. De inlevering van de candidatenljjsten moet geschieden 'persoonlijk door een of meer der onderteekenaars. Formulieren voor de opgaven van candi daten Zijn ter secretarie verkrijgbaar van af heden tot en met don dag der verkiezing. De eventueel noodige stemming zal plaats hebben op Dinsdag 15 Aug. 1911de herstem ming op Dinsdag 22 Aug. 1911. Middelburg den 25 Juli 1911. Burgemeester en Wethouders voornoemd, M. VAN DEN BRANDELER, Voorzitter. G. J. SPRENGER, Secretaris. DE KONINGIN EN DE PRINS TE BRUSSEL. Hedenochtend is ons vorstelijk echtpaar op reis gegaan naar Brussel, het eerste bezoek dat de Koningin daar brengt, en dat tevens een antwoord is op het bezoek, door koning Albert en koningin Elisabeth eenigen tijd na hun troonsbestijging aan ons land gebracht. Het bezoek trekt in België zeer de aan dacht, en heeft aan de meeste Brusselschd bladen aanleiding gegeven tot warm gestelde verwelkomingsartikelen. De „Indépendanoe" zegt, dat het bezoek, hoewel een bezoek van zuivere internationale beleefdheid, zeer gun stige gevolgen kan hebben voor de betrekkin gen tusschen heidelanden, die daardoor slechts hartelijker en inniger kunnen worden. Dat vooral de Vlamingen ingenomen zijn met dit bezoek ligt voor do liand. Jammer vinden we het dat er ook weer ontevreden heid is gewekt doordat de toespraken in het Fransch zullen worden gehouden. De afdeejing Brussel van het Vlaamsch Verbond heeft daar tegen geprotesteerd en in een circulaire de Vlamingen opgewekt geen deel te nemen aan stoet pf andere betoogingen. Naar aan de ,N- R- Crt." wordt gemeld, zal hiervan het gevolg zijn, dat Vlaamsche maatschappijen, die anders met hun banieren en muziekkorpsen aan den optocht zouden hebben deelgeno men, zich thans zullen onthouden. Aan het perron van de Noorderstatie te Brussel waren vier detachementen grenadiers met muziek en vaandel opgesteld ajls waclit, en langs den heelen weg dien de stoet zou volgen, stonden troepen. De Belgische koning en koningin waren per extra-trein van het Leopold-kwartier gekomen om de bezoekers te ontvangen. Ook de gou verneur der provincie, de burgemeesters van Brussel en Schaerbeek en andere overheids personen, (waren aanwezig. Baron de Favereau, ondervoorzitter van den Senaat, en generaal graaf Van der Stegen de Putte, die door koning Albert aan onze Ko ningin en kolonel Dustin, die aan den Prins toegevoegd zyn, waren met onzen gezant, jhr. mr. O. D. van den Staal van Piershil, den koninklijken trein tot aan het grensstation Esschen tegemoet gereisd en hadden aldaar onze Koningin en den Prins verwelkomd. In den koninklijken trein reisden zij mede naar Brussel. Te half een kwam de trein het station! binnen. Het geschut, dat in de Jardin Bota- nique was opgesteld, begon haar 51 saluut schoten te lossen. Te half één kwam do trein aan onder de tonen van het „Wilhelmus". Nadat de Koningin en de Prins door het Belgisch echtpaar begroet waren, en de over heidspersonen waren voorgesteld, werd de eere-wacht geïnspecteerd. Daarna werden de rijtuigen bestegen en de rit naar het paleis aanvaard, langs de boulevard van den Bo- taniscben tuin, de Rue Royale en over de lace des Palais. De begroeting aan. het station was zeer hartelijk. De Koninginnen omhelsden elkaar. Ter ontvangst waren in het paleis aanwezig de hofmaarschalk Jean de Mé rode, de hoog- waardigheidsbekleeders, de ministers, alsmede graaf Simonis en de heer Cooremans, de voor zitters van den Senaat en de Kamer. Om 4 uur zou heden middag de ontvangst van de leden van het Corps diplomatique plaats hebben. Onze gezant zal de verschil lende leden aan H. M. de Koningin en den Prins voorstellen. Heden avond volgt het galadiner ten Paleize. UIT DEN HAAG. Benoeming. De raad benoemde heden tot onderwjjaee hij het lager onderwijs de heer B. P. Ridderifc- hof te N.euzen. STAATSLOTERIJ. Bij de heden gehouden trekking van da Staatsloterij zi/n de volgende hooge prijzen Sitgaloot: f1000 nis, 4536, 8744 en 20.181. BENOEMD Tot leeraren in het teekenen aan de H. B_. S. met vijfjarigen cursus te Haarlem1 zijn benoemd de heeren J. J. Bauer te Sneek en S. Klinkenberg te Brielle. INBRAAK. Op het kasteel Leeuwenhorst bjj Noord- w jj k is ingebroken. Alle voorwerpen vaa waarde zijn meegenomen. UIT AMSTERDAM. Interpellati e-V liegen. De gemeenteraad besloot den heer Vliegert geen vergunning te verleenen tot het houden van zijn interpellatie over het optreden van militairen en politie op Kattenburg. Een des betreffend voorstel werd verworpen met 19 stemmen tegen en 12 vóór. Na de staking zat verlof worden verstrekt. De beer Vliegen zal op Donderdagavond jgt een openbare vergadering in „Plancius" over deze Weigering optreden. Verkiezing vernietigd. De verkiezing van den heer Polak tot raads lid in district IV is overeenkomstig het ad< vies der commissie vernietigd. MIDDENSTANDSBOND. Op het congres van den Middenstandsbond te Roermond zijn tot bestuursleden hflr-» kozen de heeren Hermens Boons en Schuur man. Gekozen werden de heeren B. Gorris te Amsterdam en Van den Berg te Heerenveen. Met op een na algemeene stemmen werd be sloten niet tot reorganisatie van den bond over te gaan. BEAUMONT ALWEER OVERWINNAAR. LONDEN, 26 Juli. De Engelsche rondvlucht is gewonnen door Beaumont. Hij verwerft daar mee den prijs van 10.000 pond, door da Daily Mali" uitgedoofd. ENGELAND EN PORTUGAL. LISSABON, 26 Juli. In de Constituante vee- klaarde de minister van Bui teal andsche Za ken dat het verbond tusschen Portugal en Engeland nooit hechter was dan thans. DE PORTUGEESCHE REPUBLIEK- LISSABON, 26 Juli. De nationale vergade ring heeft een amendement van Theophity BtaffC Tütwoipeo- Axt, 3 der Grondwet blijft derhaLve aldus luiden: Het grondgebied van het Portugeesche volk is dat hetwelk het bezat op bet tjjdstip der proclamatie der re publiek. De natie doet geen afstand van de rechten die zrj heeft op eenig ander gebied, DU1TSCHE VERSTERKING VOOR MAROKKO? TENERIFFE, 26 Juli. De Duitsche kanon neerboot „Eber" is hier aangekomen. VERKOOPINGEN EN VERPACHTINGEN IN ZEELAND. 27 Juli Sluis, Meubels enz., James en Mijs. 28 Souburg, Vruchten. Hosang. 28 Oostkapelle, Vruchten te velde, Verhulst. 1 Aug. Zoutelande, Bouw- en Weiland, Loeff. 8 Domburg, Hofstede, Verhulst. 9 Oostkapelle, Beestiaal, Verhulst. 16 Aug. Domburg, Bouwland, Loeff. Vrouwepolder, Huis enz. Loeff. Sept. Middelburg, Heerenhuis met tuin, Hioolen. RIJKS-BELASTINGEN. De Borgpmeester van Middelburg maait bekenddpt bij hem ontvangen en aan den ontvanger Vier directe belastingen ter invor dering' is Verzonden oen door den Directeur der directe' belastingen enz. te Breda, den 20 Juli 1911, invorderbaar verklaarde kohier no. 3 der belasting op bedrijfs- en andere inkomsten voor het Wasting jaar 1911/12, met uitnoodiging aan ieder wien zulks aangaat, om na bekomen kennisgeving van zijnen aanslag, ten. spoedigste het door hem verschuldigde te kwijten, met herinnering tevens, dat de be zwaren, welke dienaangaande mochten be staan, binnen zes weken na heden behooren te worden ingediend. Middelburg den 25 Ju*'i 1911. De Burgemeester voornoemd, M. VAN DEN BRANDELER. TE HOUDEN AANBESTEDfNGEN. Vrydag 4 Augustus. Middelburg. Bureel Majoor Garnizoens commandant, 12 u. Levering van brandstoffen. EIND-EXAMEN H. B. SCHOLEN. Van de derde ploeg zijn geslaagd A. W. Verhage, J. Lako, F. Q. den Hollander. L. J. J. Geldof, Th. Kamermans, Th. Heyblom, A. Stouten, J- W. Lindenberg, W. B. I. Hofman en J. Wisse. EEN UITVOERING. A.s. Zondag 30 Juli zal Bergen.-op-Zooms Mannenkoor met Dameskoor, tor sterkte van 125 Zangers, in het Badhotel te V1 i s s i n- g e n een groot concert geven, waarbij mevrouw M. van der H. als soliste zal optreden. Het concert zal worden afgewisseld door eenige keurige nummers voor Sympbonie en bevat o.a. werken van Mendelssohn, Geyr, Mozart, Hegar e. a. Dit koor 'behaalde in een wedstrijd voor Mannenkoren te Brussel in de eere-afdeeling een prjjs. De uitvoering heeft van 2 tot 4 uurplaats. UIT ROTTERDAM. Broederschap van uotarisse De Broederschap van notarissen besloot he den in haar vergadering te Rotterdam de vol gende .algemeene vergadering te Middel burg te houden. Geslaagd. Bij de gehouden examens voor de acte tee kenen M. O. is geslaagd de heer P. C. den Does te Middelburg. U'T DE STAATSCOURANT. Gesteld ter beschikking van den gouverneur- generaal van Ned. Indië voor onderwijzer derde klasse bij het Europcesch lager onderwijs D. Sinningb jte Zierikzee. Het best gebleken Voedsel voor gezonde, aan maag en darm lijdende en zwakKe, in de ontwikkeling achterlijk gebleven Kinderen. HOOttWATEB. te Vlissingen. Vrijdag Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag. Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag Maandag Woensdag 27 Juli nm. 2.3 .28 2.53 .29 3.38 .30 4.37 .31 5.21 1 Aug. 6.05 2 6.54 te Dombu r8 .27 Juli um. 2.32 .28 3.20 .29 4.05 .30 4.46 .31 5.30 1 Aug. 6.14 2 7.05 Vergaderingen, concerten enz. MIDDELBURG. Donderdag 27 Juli. Tentoonstelling wiel- rijderszaken. Lang© Delft A 90. Zaterdag V/s U- Donderdag 27 Juli en volgend©dagen Bios coop Theater, Markt 3, 7>/a en 9 n. Zondag 30 Juli. Zondagavondconcert- —i „Schuttershof 7ï/a ®- Woensdag 9 Augs. Concert „Middelburgich' Muziekk." „Buiten tuin" 71/a u. KERMISVERMAKELIJKHEDEN. Zondag 30 Juli—Zondag 6 Aug. Voor stellingen „Nieuw© Ne- derl. Tooneelvoreeni- ging" Schouwburg 8 u. Maandag 31 Juli—Zondag 6 Aug. Specia liteiten voorstellingen. „Schuttershof, 8 u. lederen avond Café chantant, Café „Groenewegen". „Wapen van Zeeland." „De Eendracht." „De Kroon." Bal, „Werkmansvereeniging". Café „Sint Joris". Café „Minderhoud." „Zeeuwsch Koffiehuis." VLISSINGEN. Zaterdag 22Zondag 30 Juli. Vlieg* week, Midden reduit,

Middelburgsche Courant | 1911 | | pagina 2