„Coupe systeem Americain", MIDDELBURG. Voor afdeeling „En Gros" speciale conditiën. der gerenommeerde Heeren Modemagazijnen van 1891—1995 OPENING NAJAARS-EN WINTERSEIZOEN KREYMS01G m ff. Het groot succes, 't welk wij sedert de oprichting onzer firma van af 1891 mochten ondervinden, spoorde ons aan de zaken van jaar tot jaar op grootere schaal in te richten. Ook voor dit seizoen hebben wij kosten noch moeite gespaard om eene collectie in onze specialiteiten samen te stellen, welke men in het binnen- noch buitenland beter en grooter zal aantreffen. Ofschoon de wolprijzen enorm gestegen zijn, kunnen wij onze prijzen van 't vorige jaar handhaven, daar wij gelukkig waren in 't vroegtijdig afsluiten onzer contracten met onze sloffenleveranciers. Door invoering van onzen nieuwen coupe, hebben zich onze zaken in de laatste twee jaren zoo enorm uitgebreid, dat thans aan onze inrichtingen circa 400 personen werkzaam zijn, staande onder leiding van technisch en practisch ontwikkelde Coupeurs. Groote eigen ateliers aan huis, waar onze werklieden onder voortdurend toezicht staan van bekwame werkmeesters. Dit alles stelt ons in staat de strengste eischen van den tegenwoordigen lijd, op elk gebied van ons vak, te kunnen bevredigen. Ons krachtig systeem, „groote omzet, kleine winst, vaste prijzen a contant, zonder korting", de gedragslijn zijnde, welke zoo gunstig lot het steeds toenemend succes heeft medegewerkt, zal voortdurend door ons gehand haafd worden. KREYNBQRG EN C°.

Middelburgsche Courant | 1905 | | pagina 3