E. BEUDÏKE G. TER HEER, DOMBURG. Jiet compHmcnt vau den dag MAAS Senior en Zoon, Compliment van den Dag G. MENNES, PH. H. TERMEÜLESr, A. M. MENNES, J. LOOIS. jWeijw Heuser Co- Compliment van den Dag. Van Verre en van Jionte, Bij gelegenheid van het Nienwjaar wordt door de ondergeteekenden aanhnnne vrienden, bekenden of begun stigers hnn gelukwensGh aangeboden. 1 aan mjjne begunstigers, zoo binnen als buiten de stad. A. J. BÜLTERIJS, Hofmeester Zeeuwsehe Spoorboot No II. Heilwenscli by de intrede van het jaar 1902. J. O. WISSE, Ze uwsche Zaadhandel, Lange Delft. By den aanvang van het jaar wenscht on- dergeteekende zjjnen begunstigers, zoo binnen als buiten de stad, veel geluk en voor spoed. W. STEIJN, Café Turfkade. GROSSIERS IN KOLONIALE WAREN, MIDDELBURG. P-f- Heil en zegen aan vrienden en beken den, met de intrede van het Nieuwejaar, zoo binnen als buiten de stad. J. DE TROIJE en Eohtgenoote, Molenmaker, 't Zand by Middelburg. aan begunstigers, vrienden en bekenden. H. M. YAN BRAKEL, in Huiden, Yellen, Lompen en Metalen. A. H. KOMMERS. o. gt. w. By het intreden van het jaar wensch ik aan al myn begunstigers, vrienden en beken den veel heil en zegen. Café Bloemsndaal, Noordweg. en Echtgenoote. p. f. Wal A 4. Nieuwjaarsgroet aan alle vrienden en bekenden. C. JOBSE, St. Pieterstraat. Hartelijke Ge luk wensch by de wisse ling des jaars aan vrienden en begunstigers zoowel binnen als buiten deze stad. Iz. POLDERMAN en Echtgenoote. Aan vrienden en begunstigers myn beste wenichen voor 1902. L. GABRIELSE, Langeviele, in Meubels en Bedden. L. PIETERSE, Timmerman, Noordweg, biedt zyne geachte clientèle door deze by de wisse ling des jaars zyne beste wenschen aan. Middelburg, 1 Jan. 1902. ASSURADEUR, Middelburg, Langeviele 213. p. en p. r, Dank zeggende voor den steun, dien ik heb mogen ondervinden met de overname myner zaak, wensch ik den geachten ingezetenen van Middelburg en omstreken een gelnkkig Nienwjaar en houd my verder beleefd aan bevolen. A. J. BREYET, Lange Delft. P- f- Jafé »Pas buiten't Zand. TIMMERMAN en AANNEMER. P-f- Vlissingen. WIENER CAFÉ RESTAURANT, Hoek Zeilmarkt en Walstraat. Pi f- De firma C. M. DOMMISSE ZOON te Vlissingen wenscht hare geachte clientèle by den aanvang van 1902 veel heil en voorspoed. By de intrede van 1902 wenscht J. POPPE zyn geachten stad- en landgenooten een ge lnkkig Nienwjaar. Café Gouden Leeuw''1, Groote Markt C. 48, Vlissingen. Ondergeteekende wenscht zyn geachte Clientele in Middelburg en Omstreken een gelnkkig Nienwjaar. GEORGE KOTTE, Café en Bierhandel. Vlissingen, 1 Jan. 1902. Hotel Zeeland. p. VlUmgen, GEBROEDERS POLAK, Vlissingen. Briquetfabrikanten enz. Pf- VLISSINGEN. HEIL en ZEGEN in 1902. J. PASSEN1ER en Echtgenoote- Slager, Domburg. De ondergeteekende wenscht zyn geachten vrienden en begunstigers een GEZEGEND NIEUWJAAR. J, DE VOOGT Timmerman. KRUININGEN. Met de intrede van 1902 de beste heilwen- schen aan Vrienden en Begunstigers. A. LE CLERCQ en Familie By den aanvang van het jaar 1902 wordt door ondergeteekenden aan alle vrienden en bekenden een in alle opzichten gezegend jaar van harte toegewenscht. Grand-Rapids J. VAN AARTSEN Gz. (Noord-Amerika). en Echtgenoote. MIDDELBURG. A. van Aartsen W.Pz., Korte Giststraat Mej. H. A. Admiraal—Verkouteren R. R. Augustyn, handel in gerookte vleesch- waren, kaas en Geldersche waren enz., Pot- tenmarkt K 111 C. van Aartsen, koper- en blikslager, Verwe- rystraat, werkplaats Pottenmarkt M. J. Augustyn, bakker, Vlissingsche straat M. Annot, winkelier, Giststraat D. Alewynse Sz., in granen en meel Wed. W. van Aartsen, bakkerij, Pottenmarkt A. G. Augustyn, bakker, Burg P. Augustijn, in porselein, Lange Burg S. M. Andriessen, Korte Delft A. P. Arnoldus, winkelier, Turf kaai C. Abrahamse, melkslyter en handelaar in Noord-Hollandsche kalvers, Spanjaardstraat C. J. Adriaanse, in granen, Kinderdyk C. Adriaanse, schoen- en laarzenmaker en lyk- verzorger, Hoogstraat Jac. Aarnoutse, veehandelaar, Gortstraat C. Adriaanse, korenmolenaar R. Arnoldi, winkelier, Rott. kade A. Arendse, filiaal Joh. de Heer, orgelmagazijn Lange Delft H 8 S. A. Adriaanse, bakker, Langeviele A. Antheunissen, Branderymolengang H. Alberge, onderwijzer De vereenigde barbiers, van de Ned. Barb, en Kappersbond, Afdeeling Middelburg. A. J. Kooman, Lange Giststraat W. van de Woestijne, Schuitvlotstraat J. A. Malgo, Molstraat W. A. Malgo Sr., Gravenstraat R. R. van de Woestijne, Langeviele A. R, van de Woestyne, Gortstraat P. van 't Westeinde, Varkensmarkt A. J. van de Woestyne, Wagenaarstraat W. A. Entink, Lange Delft W. G. Bal, koekbakker, Krommeweele Wed. G. C. Broeke, Vlasmarkt Firma Belderok en Van Roo, meubelfabrikanten, Haringplaata C. van den Burg, rijtuigschilder H. Bijnevelt Jz., in gedistilleerd, wynen, likeu ren, bieren enz., Korte Noordstraat A. Brakman, Pottenmarkt A. W. Bastiaanse, kruidenier, Langeviele Firma A. Beekman, in mantels, corsett8n en bont, Noordstraat J. M. Boone en Zoon, Lange Delft J. Boogaard, winkelier, Molenwater E. H. Boasson en Co. W. Broeke, in manufacturen, Lange Delft B. J. Bazel, winkelier, Spanjaardstraat J. Baljeu, timmerman en mets., Vliss. straat Wed. P. C. Bouwman, Breestraat D. Boone, handel in touwwerk, Zand straat Ch. L. Boel, handel in stoelen, Breestraat G. Boogaardt, Hotel de Commerce, Loskade A. H. Broodman, Café Rotterdam, over de Spykerbrug W. L. Burrink, in brandstoffen J. A. H. Baljeu, bloemist en tuinman J. de Buck, timmerman, Lambreehtstraat A. Brouwer, winkelier, Gravenstraat J. Barentsen, leesbibliotheek, Korte Gortstraat F. A. van den Berg, tapper en schoenmaker D. Burghardt, in sigaren, Nieuwe haven J. M. Bulterys, winkelier, Nieuwe haren Anth. Baljeu, bloemist en tuinman L. T. Beurskens, stadsomroeper, Bellinkstraat H. Belt, concierge, Vreemdelingenverkeer Wed. M. Beun. brood-, beschuit- en dessert bakkerij, Lange Delft B. A. Boot, slager, Gravenstraat P. J. Borket, winkelier, Vlasmarkt J. A. Bourdrez, directeur begrafenis-maat- schappy „Uit voorzorg", Wal H. Barto, huisschilder, Gortstraat C. J. Bernard, sigarenhandel, Korte Delft J. Botting, vleeschhouwer, Dampoort A. P. v. d. Berg, winkelier, Noordpoortstraat P. Th. Barmes, in bieren en wynen, K. Noordstr- A. A. Brevet, brood-, beschuit- en kleingoed- bakker, St. Janstraat I 45 A. J. Brevet, brood-, beschuit en dessertbaker, Lange Delft P. Baayens, winkelier en handelaar in steen kolen, Nederstraat. C. Boone, rund- en varkensslager, hoek Schuit vlotstraat en Singelstraat W. Brouwer, voorheen Stomps, bloemenmagazijn Lange Noordstraat Wed. Brouwer, in petroleum, Molenberg K 82 Wed. M. Begars, Penninghoek L 53 L. de Bruijne en echtgenoote, wagenmaker Wed. Jb. Bakker, Krommeweele P. J. Buijs, Meubelmaker, Schuitvlotstr. 208 J. L. Borstrok, koopman, Bogardatraat D 32 C. Casteleyn, klompenmagazijn, Lange Geere J. J. Cappon, brood-, beschuit- en kleingoed- bakker, Noordsingel R 60 A. J. Ie Cointre, bakker, Segoerstraat A. L. Ie Cointre, bakker, Korte Singelstraat J. N. Cohen, vleeschhouwer, Vlasmarkt G. A. Carol, boekbinder, St. Pieterstraat D.M.Coretanje, schoen- en laarzenmWagenaar str. Lion Cohen, slager, Burg S. A. Cornelisse, bierhandelaar en bottelarij, Korte Singelstraat F. Cenlen, Schouwsche rund-en varkensslagerij, Korte Delft G 11 A. J. Calliber, schilder, Oostkerkplein C. Coumou, bakker, Vlasmarkt D. C. Compeer, stadsbode en concierge burger avondschool, Giststraat W. Compter, in sigaren, Korte Delft D. L. Cammelot, in tabak en sigaren en krui denierswaren, Varkensmarkt J. Coppoolse, caféhouder, Molenwater Gez. Cohen, costumes en mantels Mejuffrouw M. Crucq, St. Janstraat J. Casteleyn en echtgenoote, Krommeweele J. Dekker, straatmaker Wed. K. H. Dronkers J. Davidse en echtgenoote C. Davidse en echtgenoote, Veersche weg P. J. M. Dierikse, bier- en yshandelaar, Hofplein A. Doudeyns, in petroleum, Wal A. P. Dockheer, Varkensmarkt J. Dyke, winkelier, Langeviele J. Delzenne, en echtgenoote, Nieuwe Haven G. van Deudekom, in koloniale waren en sui kerwerken, Korte Gortstraat J. R. Domenie, in glaswerk, Markt A. E. Dronkers, bakker. Heerenstraat P. J. Daniëlse, in koloniale waren en gedis tilleerd, St. Pieterstraat 37 Adr. van Dyk, brood-, beschuit- en dessert bakker, Korte Gortstraat P. C. van Dyk, bakker, Wal L. Dekker, handel in melk, boter en kaas, Korte Burg L. W. v. Dierendonck, schoen-en laarzenmaker J. J. Dhont, hoedenmaker, Noordstraat J. C. M. Dhont A. W. Dekker, handel in nieuwe naaimachines, naalden enz. en reparateur, Giststraat D. J. Dronkers en Zoon Vlasmarkt W. Dronkers Pz., kruidenier, Burg H. van Driel Gz., manden en rietenstoelen- fabrikant, Langeviele K 390 K. Dijkstra, brooddepot, Bree H. Doeleman, bakker, Dampoort B. W. Dekker, tapper, Dampoort J. v. d. Driest, melkhandel, Langeviele J. M. Dhont, in hoeden en petten, Gortstraat J. Deurloo, baas en roomboterhandel,Varbensm. Wede. B. M. Evertsen, in fruit, Nieuwe Kerk straat A 102 J. D. Entink, Schuttershof J. C. Eggel, winkelier Wed. L. N. van Eenennaam, Wal B 99 W. A. Entink, coiffeur, Lange Delft P. Everse, veekoopmansknecht Wed. L. Florusse, winkelierster, Markt K 7 Firma S. J. Fonteyn, in confectie, Gravenstraat Z. C. Frelier, in spiegels, Korte Delft Jacq. Frank, juwelier-hofleverancier,Lange Delft A. Frelier, bakker W. J. F. Franchimont Franse, handel in rijwielen en reparateur, Lange Gortstraat K 28 P. C. Freekenhorst, koopman, Wijngaardstraat A. Franke, kolenhandelaar, Veersche Singel A. de Fouw, mr molenaar Mej. C. M. de Fouchier, bontwerkster, Wal A 8 J. Gilde, timmerman, Blindenhoek A. Gabriëlse, „Eendracht," Markt J. Gabriëlse, „Koophandel", Markt A. Geervliet, smid, Dampoort Mej. wed. Van Goozen, Gortstraat Wed. W. Gabriëlse, in brandstoffen, Gravenstraat J. Gabriëlse, tapper, Vlasmarkt J. A. Goedbloed, horlogemaker, Burg M. Geense, smid, Teerpakhuizen P. Geldof, smid, Vlasmarkt W. A. de Groote, schoen- en laarzenm Vlasm. J. P. Geldof, bierhandel, Oude kerkstraat W. H. Gravestein, confiseur, Lange Delft W. J. Goor, Sociëteit „de Vergenoeging" J. van Grootheest, Zeeuwsche stoombakkerij, Korte Delft J. Geldof, schoen- en laarzenmaker, Koningstr. J. Groenewegen, koffiehuishouder »de Vriend schap", Markt D. S. Gobetz, in manufacturen, Burg H. Gabriëlse, tapper, Gravenstraat C. C. van Gorcom, Lange Delft J. v. d. Gruyter, gediplomeerd hoefsmid, Teer- pakhuizenstraat J. Geervliet, winkelier, Lange Geere L. S. Gobetz, Gortstraat J. Gabriëlse, hotel en Zeeuwsch koffiehuis, Rouaausche kade J. L. Groot, sigarenmagazijn De Moriaan, Lange Delft J. Geldof, winkelier, Gravenstraat P. J. van Goethem, koopman W. J. F. Go vers, coiffeur, Lange Delft J. A. 't Gilde, rijksveldwachter, brig1' til1 Wed. A. C. Greep, Lange Delft J. Geldof, koopman, Seisweg R 55 A. Goedhaard en vrouw, Noordweg J. M. Heiliger, zeil- ea vlaggenmaker, Giststr J. A. van Houte, suikerbakker, Gravenstraat C. J. Hondius, in effecten en assurantiën F. A. Hillebrand, theetuin Mej. C. G. Heblij, in manufacturen, Korte Delft A. Hondsmerk, in sigaren en tabak, koffie en thee, Korte Delft J. B. Hoogendam, zeilmaker, Kinderdyk G. M. de Haas, in sigaren, Burg J. Hondius, bakker, Burg De familie L. den Hollander, Korte Burg D 15 N. J. v. Heijl, tuinman, Bleek H. Hendrikse, in tabak en sigaren L. HuyperB, slager, Hal C. L; Hendrikse Jr., cuisinier en in fijne vleesch- waren, Segeerstraat A. M. van der Heil, firma A. Dronkers en Co., Roode toren, Markt W. Heyboer, schilder, Balans C. Hondsmerk Wz., Lange Noordstraat Mej. Wed. W. Huibrechtsen, Giststraat F. C. Homburg, barbier, Koorkerkhof Mej. wed. D. C. v. d. Harst, Wal H. van den Heuvel, in boter, kaas, eieren en Geldersche waar, Vlasmarkt H. van Houte, bakker, Rouaansche Kade J. Huibregtsen, vleeschhouwer en spekslager J. C. Homburg, barbier en winkelier, Wal P. de Hamer, slager, Vlissingsche straat G. J. den Hollander, beeldhouwer, Noordstraat W. C. Hondsmerk, bakker, Korte Burg Firma H. L. Hendrikse, Gravenstraat A. Hollebrands, wagenmaker, Gravenstraat J. Holthuijzen, horlogemaker, Dam W. L. Huibregtse, schoenmaker, Giststraat H. C. Hackenberg, in manufacturen, Spanj. str. M. Hoogesteger, koopman, Korte Geere A. M. v. Hejjl Jr., tuinman, Bleek J. F. Hooykamp, depothouder, Gravenstraat P. J. Haaijman, bakker, Rott. kade Gebrs Heering, cuisiniers en in fijne vleesch- waren, Lange Delft W. Hubregtsen, nandei in verfstoffen, olieën en vernissen, Korte Noordstraat L 105 H. Hendrikse, schoen- en laarzenmaker en lyk- verzorger, Spanjaardstraat G. v. d. Hoek, café-biljard, Wal I. van Ham. confiseur, Korte Noordstraat J. A. van der Heil, timmerman en aannemer, Sint Janstraat A. P. J. Hermans, tandarts, St. Janstraat M. Homburg, Vlissingsche Singel K. den Hollander, veekoopman, 'tZand M. Hujjsse, hofmeester Spoorboot No. I Johs. Hubrechtse, veehandelaar, St. Janstraat M. Hubrechtse, veehandelaar, Domb. Schuitvlot J. Harthoorn, meelhandel J. Hendrikse, tninman, Heerengracht Wed. J. den Hamer, Noordstraat A. A. Hertogs, mr meubelmaker, Penninghoek- singel L 71 W. Izaboud, loodgieter, gasfitter en aanlegger van waterleidingen, Latynsche schoolstraat J. Joosse, Café Dampoort J. Joziasse, smid, Wal B 38 Wed. J. de Jong, winkelierster, Noordweg Wed. J. Janse, brooddepöt, Giststraat W. J. JentinkGeldof, in manufacturen J. Janse, Café Melkboerinnetje J. Jongepier, sleper, Teerpakhuizen J. Jansen Jz., timmerman en metselaar W. P. de Jonge, bakker, Wal P. J. Janssens, bierhal, Heerenstraat J. Julianus, schilder, Meuwstraat S. de Jongh, koster en lijkdienaar G. Jacobse, in brandstoffen, Vlissingsche straat P. Joosse, café, Turfbaai J. J. van der Jagt, commissionair C. de Jongh Pz., winkelier Joh. de Jonge, café biljart, Steenrots P. A. Joosse, coiffeur, Noordstraat De Jong en Co., aanleggers van gas- en water leiding, Korte Delft F 22 M. de Jonge, Bleper, Molenberg J. Joustra, vleeschhouwer en spekslager, Oude Kerkstraat B 88 J. Janse, café, Kanaal B. de Jong, winkelier, Oostpunt W. Joziasse, schoenmaker, Dampoort H. Jongepier, veehandelaar, Hoogstraat I 142 G. de Jonge M. E. Kamermans, koper- en blikslager en kachel smid, Koorkerkhof A. K. Kalkman, Korte Noordstraat J. C. Klaassen, rijtuigmaker, Verwerystraat A. Krijger, slager, Langeviele I. de Kam, sleper, Domburgsch Schuitvlot P. de Kraker, Kleermaker, Wal P. de Kam, sleper, Bree Firma Van der Klip en Jolmers, in stoom- en andere werktuigen W. van Kujjk, bakker, Bogardstraat J. Kareis, Nieuwe Haven I 106 K. J. de Koster, drogist, Burg C. D. Klaassen, concierge, raadhuis Mej. W. Kreupeling—Brinkman, Noordstraat P. 0. Krujjsse, korenmolenaar P. van Kujjk, Oude Kerkstraat Wed. A. van Kuyk, schoen- en laarzenhandel, Oude Kerkstraat R. E. Kampman, bedden- en matrassenmaker, Korte Burg A. Koene, stukadoor, Segeerstraat P. A. A. Kuypers, lykverzorger, Burg J. A. van de Kamer, Burg P. Kempe, winkelier, Schuitvlotstraat J. C. J. de Koster, in Bigaren en tabak, K. Delft M. E. Koets, naaister, Breestraat O 153 Firma P. J. Kryger en Zoon, Langeviele Mej. wed. F. H. Kulderij, NoordBtraat P. Koets, koopman en verhuurder van hand wagens, Breestraat O 153 F. L. Klaassen, ummerman, Brakstraat P. J. Koster, winkelier, Nederstraat H. J. Kloosterman, zadelmaker, St. Janstraat D. Jb. Klaassen, meubelmaker, Heerenatraat J. Konraad, wagenmaker, Domb. Schuitvlot D. C. Knegt, café, Kanaal F. A. Kraat, in sigaren, Vlasmarkt J. P. v. d. Kop, schilder, Langeviele F. Koster, in groenten Brakstraat Wed. J. C. Kooman, Spuistraat A. J. Kooman en echtgenoote, Giststraat F 178 E. J. Kogeler, behanger, Bellinkstraat G 168 C. v. d. Klein, in galanteriën, Noordstraat G. C. van Keekem, restaurateur, station A. Landman—Cornelisse, Singelstraat Lako, bakker, Markt A. Leijnse, slager, Noordstraat J. C. v. Laere, schilder, Lange Noordstraat J. D. de Leeuw, sigarenmagazijn, Lange Delft J. Lavooij, kleedermagazijn, Gortstraat Louwerse-Snouck, in manufact., Noordpoortstr. P. B. de Leeuw, leerhandel, Lange Delft A. van Leerdam, handel in tabak en Bigaren, Lange Delft hoek Oude Kerkstraat C. C. Leemans, kleermaker, Z. Z. Dam J. Lamport, timmerman en metselaar, Seisweg Gezusters Labrant, Lange Delft J. J. Lievense, schilder, Gravenstraat L. Looyse, café-biljart, Noordweg A. Leinse, slager, Brakstraat A. Lievense, schilder, Pottebakkerssingel Q 55» J. Leynse, veehandelaar, Wal A 5 P. van Langeraad, Langedelft L. Louwerse, café »St. Joris", Markt J. G. Leidekkers, firma v. d. Berg en Co. A. L. Labruyère, schoenmaker, Volderjj laagte M. van Lujjk, handel in chocolade en suiker werken, Vlissingsche straat K 65 J. W. Lindenberg, in petroleum, N. Oosterstr. P. van Leerdam en echtgenoote, in brandstoffen D. Lorier, Bleeper Maas Sr. en Zoon L. Moens, melkhandelaar, Hoogstraat I 142 C. Mey J. A. Mennes, Noordsingel N. Minderhoud, tapper, Schuitvlotstraat M. Meeuse en echtgenoote J. C. Mink, veehandelaar, Zuidsingel A. Mets J. A. J. L. van Meerendonk, bakker, K. Delft R. Meertens Jr., slager, Korte Delft J. J. Mink, rund- en varkensslagerjj, Lange Gortstraat hoek Geere H. de Munck, „Café Suise", Markt Maas Junior, Korte Noordstraat. T. Middendorp, concierge Werkm.-Vereeniging G. P. W. Maarleveld, in wynen en gedistil leerd, Lange Burg W. Maxcuase, koekbakker, Goxtatraat P. L. van Miert, aannemer, Varkensmarkt. Mej. J. J. van Miert—Henning, modiste, Burg H. F. Mink, slager, Brakstraat P. Mejjler, winkelier, Seisplein A. R. de Muynck, brillenmagazyn, Haringpl. W. Mey Ier, wagenmaker, Seisstraat A. van der Myle, confiseur, Dam W. Minderhoud, tapper, Beddewykstraat Jacob Mantel, handel in sigaren en tabak, Lange Delft J. T. J. Matena, horlogemaker, Vlasmarkt A. van Maldegem, winkelier, Nieuwe Haven Wed. J. P. Meyer, in goud en zilver, Markt J. F. Moeraert, in geëmailleerd werk enz., Burg J. K. Minderhoud, koffiehuis Kanaal en Spoor- zicht, Teerpakhuizen R. J. de Muynck, smid, Langeviele F. Maljers, winkelier, Vlissingsche straat J. Minderhoud, winkelier, Nederstraat Muilman, bakker, Korte Noordstraat J. Maljers, horlogemaker, Korte Noordstraat M. H. Melisse, rund- en varkensslager, Lange Burg. C. van Moolenbroek, handel in brandstoffen, Hofplein E 287 J. A. Meulmeester, boekbinder, cartonnage en etuifabriek, Kinderdyk. A. Minderhoud, fruithandelaar, Nieuwstraat A. F. Noest, schilder, Hofplein D 77 Firma C. van Nederveen en Zoon, loodgieters en aanleggers van waterleidingen, Heerenstr. Jac. de Nood, slager, Wal J. de Nood, slager, Nieuwstraat C. Nierse Cz., kleermaker, Korte Noordstraat E. van O sa, slager, Vlasmarkt L. Oranje, loodgieter, Spuistraat P. J. van Ouwerkerk, schipper W. van Ouwerkerk, schipper S. van Os, slager, Markt W. J. C. van Oers, instrumentmaker, Giststraat Jac. A. v. Puffelen J.Az., schilder, Latyosche Schoolstraat J. van de Poll lykverzorger J. Pluymers, Lange Giststraat, smid en schoor steen reiniger P. Polderman, Transvaalsche tabak- en sigaren handelaar, Vlissingsche straat I. Paauwe, proeflokaal, St. Janstraat M. v. d. Perl, winkelier, Brakstraat J. A. Pieters, firma Davidse en Co., kunstmine raalwater- en limonadefabriek, St. Pie! er str. J. A. Pieters, in brandstoffen J. M. H. Pouleyn, kleermaker, Seisdam C. Prince en echtgenoote, Singelstraat M. L. Polak en Zoon, handelaars in metalen, Nederstraat J. Pieterse, slager, Kapoenstraat A. H. J. Peek Jzn., koperslager, ZZ. Dam Wed. J. J. W. v. d. Poel, Breestraat Firma J. J. Van de Poel, Gravenstraat J. J. Pieterse, bakker, Korte Noordstraat Papegaay, banketbakker, Burg M. Plujjmers, smid, Giststraat H. Ponse, winkelier, Vlissingsch Wagenplein H. J. Pennings, schoen- en laarzenmagazijn „De Concurrent", Korte Noordstraat P. J. Pouleyn, winkelier, Korte Gortstraat J. P. Pieterse, bakker, Stationsstraat R. J. van de Poll en Zoon, loodgieters, zoowel binnen als buiten de stad A. Pluymers, in confectiën, Lange Burg

Middelburgsche Courant | 1902 | | pagina 7