BUITENLAND. LAATSTE BERICHTEN. Prijzen van Effecten Advertentiën. 's-Gravenliage. Voor het gerechtshof alhier werd heden, in hoogex beroep, behan deld. de zaak tegen W. P., 43 j., vroeger oesterhandelaar en administrateur te Goes, wonende te lerseke, thans in hechtenis, die door de rechtbank te Middelburg, wegens ver duistering, tot eene gevangenisstraf van éen jaar was veroordeeld. De beklaagde bleef, evenals in eersten aan leg, volhouden dat hij van den, als getuige gehoorden J. P., landbouwer te Kloetinge, 2500 ter leen of althans in bewaring zou hebben gekregen, maar niet, zooals getuige beweerde, tot gedeeltelijke aflossing van een hypotheek. Bij de behandeling der zaak kwamen, ook uit het getuigenverhoor van J. M., vroeger boekhouder by den beklaagde, geen nieuwe feiten aan het licht. De advocaat-generaal eischte, het opzet voor verduistering bewezen achtende, bevesti ging van het vonnis der Middelburgsche rechtbank. De verdediger, mr Van Doorn, vroeg vrijspraak. Uitspraak 14 Februari. Het hof heeft verder S. v. d. W., landbouwer te Haamstede, door de rechtbank te Zie- rikzee veroordeeld wegens jachtovertreding, vrijgesproken; en veroordeelde voorts tot eene boete van 25 gulden M. P. B., arbeider te St Maartensdijk, wegens mishandeling en huisvredebreuk. De adjudant van H. M. de Koningin, de luitenant ter zee Zegers Rijser, reist heden tot Oldenzaal Hertog Hendrik tegemoet, die te 7.55 hier aankomt, waar hem eene ofticieele ontvangst wacht. De Koningin wacht hem met de Koningin- Moedfer in de voorhaljvan het, rijk met bloemen versierde Paleis op. Men verwacht dat de Hertog de uniform van Generaal-majoor zal dragen en hij de militaire eerewachten aan het station en vóór het paleis zal inspecteeren. De 's Gravenhaagsche vereeniging Bijbel en Oranje biedt het jrorstelyk paar een pracht- bijbel aan volgens de bewerking der heeren Kuyper, Bavinck en Rutgers. Het boek is ge bonden in kalfsperkament en artistiek versierd. Eerstekamer. De begrooting vanBin- nenlandsche Zaken is aangenomen, nadat de minister aan den heer Fransen van de Putte, die aandrong op Regeeringstusschenkomst in de nog steeds hangende kwestie tusschen Del/land en Schieland in zake waterverontreiniging, had geantwoord dat het rapport der staatscom missie te dezer zake binnenkort zal verschenen, en hij goede hoop heeft dat de kwestie in de aanstaande zomervergadering der Staten van Zuid-Holland tot eene bevredigende oplossing zal komen. Mocht dit niet het geval zijn, dan is het stadium voor regeeringstusschenkomst gekomen. Bij het debat over de begrooting van Marine betreurde de heer Van Alphen uitstel van den bouw van een pantserschip. Hij be treurde ook de reorganisatie van het bureau voor het stoomwezen en wenschte een vlag- of hoofdofflcier als chef van het materieel te zien aangewezen. De minister van marine verdedigde het terugnemen van het pantserdekschip en de reorganiatie van het bureau voor stoomvaart dienst, vooral om een einde te maken aan een legende. Hjj constateerde nl. uitdrukkelijk dat tusschen hem en zyn collega van oorlog geen verschil van opinie omtrent de kustverdedi ging bestaat. Tegenover den. heer Fransen van de Putte verdedigde de minister het type kruiser. Den wensch van hetzelfde Kamerlid om, naar aanleiding van het gebeurde bjj de schipbreuk van de Holland, den lichtopstand aan den Hoek van Holland meer binnengaats te plaatsen, zal de minister overwegen. De heer Roëll verdedigde het stelsel der kruisers tegen de afbrekende critiek van den heer Fransen van de Puttte. De begrooting van Marine is aangeno men, evenals de suppletoire aanvraag voor den adjudant van Hertog Hendrik. Nog zijn aangenomen de hoofdstukken Financiën en Onvoorziene uitgaven, Londen 31 Jan. De Standard vernam dato 30 dezer uit Tient-sin, dat een sterke Duit- sche troepenmacht, met levensmiddelen voor eenige maanden, voorafgegaan door een Japan- sche voorhoede, uit Peking naar Sjanti vertrok. De oorlog in Zuid-Afrika. Londen, 31 Jan. Daily Mail verneemt uit Kaapstad, dat volgens niet officieele berichten De Wet met een vrij sterke macht de Kaap kolonie binnentrok. (Hbld.) Central News seint uit Pretoria dat president Schalk Burger den regeeringszetel overbracht naar Tassberg, Bothasberg, by een onneembare stelling noordelijk van Mid delburg. Kaapstad, 30 Jan. Gemeld wordt dat de aanval op Modderfontein en op de Rand- mrjnen ernstig was. De schade wordt op 300.000 pond geraamd. Voor de betere bescherming worden maat regelen genomen. De militaire autoriteiten stemden toe dat twee leden van de kamer der mijnen naar Johannesburg vertrokken om voor de belangen der mijnen te waken. Bloemfontein, 30 Jan. De commissaris te Kroonstad seinde aan de militaire gouver neur dat Andries Wessels, die den vredes- gezant vergezelde, op last van De Wet den 28 Jan. by Klipfontein is doodgeschoten. nog. De overste vond het zeer zonderling dat de grond hem niet het genoegen wilde doen, van zich te openen en hem te verzwel gen. Hij zag mevrouw Weyersberg wanho pend, vragend aan en stotterde met moeite «Vergeef mij mevrouw het kind." «Ja, mijnheer de overste, de zaak is zeer zonderling, uw nichtje is inderdaad mijn zoon." »Uw zoonDan heb ik de eer u onder danig te groeten." Hij legde nog het touw van den hond en het kinderhandje in hare handen, verzekerde nog eens dat het een allerliefst kind was en dat de ontmoeting hem natuurlijk alleraange naamst wa3 geweest en het volgende oogen- blik was hij in een zylaantje verdwenen. VERKOOP1NOM EN VERPACHTIN GEN IN ZEELAND. Datum. Plaats. Voorwerpen. Informatiën Febr. Middelburg, Winkelhuis, Ver hulst. Arnemuiden, Herberg, Tak. 4 Middelburg, Manufactur.Notarishuis. 5 Vlissingen, Proviand, Bosch. 5 Grypskerke, Inspan, Tak&Loeff. 6 Goes, Hofstede, P.Overman. 7 Goes, Hofstede, P.Overman. 8 Middelburg, Dwarslig- Kouion. gers enz., 8 Oostkapelle, Scheepsaf- Wisboom braak, Verstegen. 8 OoBtkapelle, Boomen enz.Verhulst. 8 Aagtekerke, Boomen enz.Verhulst. 14 Middelburg, Huizen enz., Wisboom 15 Arnemuiden, Huizen, Tak. 16 Bruinisse, Boomen, V. d. Lek de Clercq. Kruiningen, Inspan, De Vos. Colijnsplaat, Land enz., De Vos en Roelof. 27 N.& St. Joosl., Inspan, Verhulst. 1 Maart N.& St. Joosl., Inspan, De Vos. Middelburg, Huizen, Wisboom Verstegen. 6 Waarde, Inspan, De Vos. 24 April Veere, Inspan, Tak&Loeff. 1 Mei Meliskerke, Inspan, Tak &Loeft. 3 Biggekerke, Inspan, Tak&Loeff. /ergüwkiïijageaÈ. «Loiieei-ten enz. Middelburg. V r ij d a g 1 Febr. Transvaalavond-Pinot. Schuttershof 7 u. Zondag 3 Febr. Soirée lypografisch 1 oo- neelgezelschap. Schutters hof 7'/a u- Maandag 4 Febr. Soirée Wielrijdersvereen. T. A. V. E. N. U. Maandag en Dinsdag 4 en 5 Febr. Repetitie en Uitvoering Zangvereen. Tot Oefening en Uitspanning. Concert en gehoorzaal 7 en 7% u. Maandag 11 Febr. Voordracht dr H. Japiksè Naluurk. gezelschap. St. Joris 8 u. Dinsdag 12 Febr. Voordrachten mevrouw RoyaardsSpoor. St. Joris 8 u. Vrydag 22 Febr. Concert Vereen, v. instru ment. muziek. Concert- Dombnrg. Zaterdag 2 Febr. Lezing-Koert. Schut tershof 2 u. 11E It IJ K. De herijk der maten en gewichten heeft plaats in de navogende gemeenten en op den tyd Goes, ook voor Kloetinge en Kattendyke, be nevens 's Heer Hendrikskinderen en Wissekerke (gemeente 's Heer Arendskerke) 11, 12, 13,14 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22 en Maart. Wolphaartsdyk 15 April. Heinkenszand, ook voor 's Heer Arendskerke, 16 April en 17 April des voormiddags. 's Heerenhoek, ook voor Borsselen en Nieuw- dorp (gemeente 'sHeer Arendskerke), 17 April des namiddags en 18 April. Ovezande, ook voor Nisse, 19 April. Ellewoutsdyk, ook voor Driewegen, 20 April. Baarland, ook voor Oudelande, 22 April. Hoedekenskerke, 23 April des voormiddags 's Gravenpolder, ook voor 's Heer Abtskerke 23 April des namiddags. Kapelle, ook voor Schore, 24 en 25 April. Algemeen Overzicht Eindelyk wordt door een der Engelsche bladen erkend dat de pest in het leger in Zuid-Afrika woedt. Reynolds Neivspaper toch meldt: «Wij zyn in staat het verschrikkelyke nieuws mede te deelen, dat de pest is uitgebroken onder het Engelsche leger in Zuid-Afrika, Nooit was het getalj der aan ziekte over leden soldaten grooter dan nu. De typhus en de darmontsteking rukken iedere week honderden slachtoffers weg. Het getal der in de hospitalen liggende soldaten bedraagt 20.000. De rest van het leger is in lompen gehuld, de soldaten zyn half verhongerd, zy worden niet eens regelmatig uitbetaald en verkeeren in een staat van werkelijke, doch onderdrukte muiterij." En tégelyk meldt Daily Mail dat lord Kit chener heeft bericht, dat hij het niet mogelijk acht vóór het einde van het jaar eenige troepen uit Zuid-Afrika terug te zenden. Het is natuurlijk dat dit laatste de zaak nog ernstiger maakt, want eiken dag neemt het aantal soldaten toe, wier diensttijd ver streken is en die niets liever willen dan naar huis gaan. In een nauw verband daarmede staat dat het steeds meer voorkomt, dat de troepen zich byna zonder vechten aan de Boeren overgeven. Zy weten dat zy toch weer in vryheid worden gesteld, en wagen zich nu liever niet. "Voor de Boeren is dat natuurlijk een mooie aan vulling in hun krijgsvoorraad, zoodat men niet verlegen zit met het wapenen van de Kapenaars. Dat het aantal afvalligen groot is, wordt de laatste dagen- door de meeste Engelsche bladen erkend. Terwijl dus het leger steeds ontevredener wordt, heeft het Engelsche volk niet minder aanleiding tot ontevredenheid. By de opening het parlement zal nl. een nieuwe crediet- aanvraag van 70 miljoen pond inkomen. En dat terwyl in October 1899 60 miljoen pond voor den geheelen oorlog voldoende werd geacht Altijd dus vragen, vragen, en nog eens vragen. Maar hoe lang zal het Engelsche volk blijven betalen Dat dit nog een jaar zal duren, gelooven wij niet. De oppositie wordt met den dag sterker; de toestand is zoo, dat, toen eenige bladen het denkbeeld opperden, om naar oud gebruik, het parlement te ontbinden, de jingo-bladen zich daartegen verzetten. Voldoend bewys dat men wel ge voelt, dat een nieuwe verkiezing geen zege praal voor Chamberlain zou zyn. De Westminster Gazette bevat een hoofdarti kel over den nieuwen titel van koning Eduard van Opperheer van Transvaal en toont zich allerminst ingenomen met deze aardigheid. In de eerste plaats omdat er geen enkele aanleiding bestaat aan te geven dat er een meer bijzondere band bestaat tusschen den souvérein ende buiten Europa gelegen deelen van het Rijk, behalve Indië bovendien is deze titel niet in overeenstemming met de grondwet. Verder bespreekt het blad den toestand, waarbij het opmerkt, dat men 'feitelyk niets weet. Voor het oogenblik gelooft het blad niet dat er vrees bestaat voor een nieuwe ramp of kans op een groote verbetering. Eerst in Mei, als het gras op de velden verdroogt, zullen de Boeren weer naar het Noorden moeten trekken en dan zal men ons wel weer vertellen dat de oorlog uit is. Beknopte Mededeelingen. De Hawksley brieven zijn dezer dagen weer eens ter sprake gekomen, in verband met het proces, dat de journalist Turnbull den heer Hawksley heeft aangedaan. Hawskley wordt beschuldigd, in een brief aan het depar tement van koloniën te hebben geschreven, dat, op grond van een door hem ingesteld onderzoek, de bewuste brieven gestolen waren door zijn sedert ontslagen klerk Wallis, op aandrang van Turnbull, toen redacteur van de Daily Mail. Turnbull spreekt deze bewering tegen. Een gedeelte van het getuigenverhoor liep eerst over de verhouding tusschen Wallis en Turnbull, waaruit bleek dat de klerk van Hawksley betaald werd met ongeveer 15 p. st. door de Daily Mail. Verschillende brieven van Wallis aan Turnbull werden voorgelezen, waarin de eerste om geld vroeg, en waarin gesproken werd van te zenden afschriften van vertrouwelijke stukken. Gok bleek, dat Turnbull door de Daily Mail ontslagen was na een be klag, door Hawksley ingediend, dat hy zoo lastig en indringerig was. Niettemin beweerde Turnbull, dat de Daily Mail van zyn stappen op de hoogte was en dat verschillende Zuid- Afrikaansche berichten in de Mail zelfs uit Hawksley's koker afkomstig waren. «Engeland verliest in koningin Victoria den band van den pijlenbundel". In deze woorden, voorkomende in Van dag tot Dag, gelooven wy het beste beeld van den toe stand te zien. De toestand van den Engelschen kroon prins is niet verontrustend. De laatste dagen liepen geruchten dat keizer Wilhelm zeer verstoord was, wyl de Rijksdag en de Landdag na de hulde aan koningin Victoria hun zitting niet hadden verdaagd. Onmiddellyk werd daarop in de bladen herinnerd, dat het Engelsche parlement na den dood van Wilhelm I ook niet uiteen gegaan was. Thans heeft de voorzitter van den Rijksdag van keizerin Frederik een schrif telijke dankbetuiging ontvangen voor de hulde, aan haar moeder bewezen. Politieke moeilykheden beletten vorst Ferdinand naar Londen te gaan tot by woning der begrafenis. De gemeenteraden van New-York en Chicago hebben een voorstel, om deelneming te betuigen met den dood van Victoria, ver worpen. Uit Praag wordt gemeld, dat de partyen in zoover tot overeenstemming kwamen, dat de Oostenryksche Ryksraad een meerderheid heeft, die wil arbeiden. Uit Spanje komen steeds meer berichten over woelingen onder de Carlisten. KORTE OORLOGSBERICHTEN. Dezer dagen was gemeld dat de vredes- die op last van De Wet vermoord zou zijn, eerst veel later was gestorven. Reuter seint nü uit Bloemfontein, dat, volgens bericht van den commissaris te Kroonstad, deze van een ooggetuige had vernomen, dat commandant Froneman eerst den man had afgeranseld en hem daarna op bevel van De Wet doodgeschoten. De man heette Morgendaal, en was dus geen Engelschman. In Zwitserland wil men het initiatief nemen, om, met het oog op de groote ellende onder de Boerenbevolking, die in de Zuid- Afrikaansche kuststeden gevangen zit, deze ongelukkigen naar Europa over te brengen zooals Zwitserland dat in '70 met de bevol king van Straatsburg heeft gedaan. By Fran krijk en Nederland zou men aandringen op medewerking. De in Zwitserland bijeenge gaarde liefdegiften (ongeveer 200.000 francs) zouden voldoen om de grootste ellende te Het Hbl. van Antw. heeft een bezoek gehad van kapitein baron Ernst Von Wrangel, een der luitenants van de De Villebois Mareuil, een dergenen die de Britten reeds bij her haling deden sneuvelen. Hij is echter springlevend, vol bewondering voor de dappere Boeren en overtuigd, dat de Britten het veroverd gebied zullen moeten ontruimen; »zoo waar als morgen de zon oprijst aan den Kemel", zoo stellig gelooft hij in de eindelijke zegepraal der Republikeinen. - Kitchener heeft geseind dat de uitlanders, die het beroep van telegraphist of tandheel kundige uitoefenden, naar hun woonplaats mogen terugkeeren, om hun arbeid te hervatten. - De berichten over de herhaalde vernie ling der mijninstallaties hebben geleid tot een aanzienlijke daling der mynwaarden. - De Daily News noemt generaal Colville »den Engelschen Dreyfus" in een artikel, waarin omtrent zijne zaak niets nieuws voor komt dan de mededeeling, dat de minister van oorlog hem niet heeft willen zien noch hooren, toen hy uit Gibraltar te Londen was gekomen, omdat liy bij zyne aankomst zyne grieven aan een vertegenwoordiger der pers had blootgelegd. - Van alle generaals, die in October 1899 te velde waren, zyn er nog slechts 3 over. Per telegraa Staatsleeningen. NEDERLAND. pCt. Bedrag Stukken Cert. N. W. Sch. 2% 1000 773/]6 dito Obl3 1000 91% dito Cert3 1000 90S/}e HCYNG. Goudleening 1881-934 1000 - ITALIË. Ins. 62/81 5 Lire 100-10000 OOSTENRIJK. Obl. Mei-November5 fl. dito Jan.-Juli.5 PORT. O. B. 63/84- met ticket3 dito dito 1888/89 met ticket4% fr. RUSLAND. Obl. Z.R. 981/4 1880 gecons4 dito 1889 Hope. 4 dito 1894 6e Em. 4 1000 1000 81% 817/g 23% 817/g 233/4 2600 333/g 339/ifl 625 957/a 953/4 625 625 967/g 961/2 98 100 z 1017/w 26-1000 102 SPANJE. O. buitenl, Perpetueelen TURKIJE. Gepriv. Ceconv. serie D. dito dito C. EGYPTE O. L. 1876 4 BRAZILIË. Obl. Londen 1888.... 4% dito Obl. 18894 VENEZUELA 1881 4 Pes. 1000-24000 - fr. 500-2500 20-300 20-100 20-100 100 231/j IÖ47/8 633/4 100-500 303/8 293/4 Industrieele en Financieele ondernemingen. NEDERLAND. pCt. N. W. &Pac.Pbr. 31/2 500-1000 59 Ned. Hand. Mij A. 1673/a N.-L Handelsb.A. 1000 Zeeland Pr. dito. 250 dito Obl. 1886.. 1000 72% NEDERLAND. Holl. Spoor 1 .t Expl. Spoorwegleenlngen. pCt. Mij tot I DE VERHOOGING DER GRAAN RECHTEN houdt natuurlijk in Duitschland de pennen in beweging, en algemeen is de ontevreden heid over Von Bülow, die zich ter wille van de kanalenwet aan de agrariërs heeft verkocht. Vooral de linkerzijde is zeer verontwaardigd, terwijl enkele bladen herinneren hoe in 1895 keizer Wilhelm tot den provincialen landdag zeide »Ik moet dringend waarschuwen tegen overdreven verwachtingen.... Geen stand kan er aanspraak op maken om ten koste van een andere te worden bevoordeeld", terwyl de keizer tot Von Manteuffel zeide»gij kunt er my niet toe brengen broodwoeker te dryven." Verder worden nog vele andere uitlatingen des keizers medegedeeld, die alle bewyzen dat Z. M. kort geleden principieel tegen den maatregel was. In de Hongaarsche kamer heeft Blonyi van de mededeeling van Von Bulow ge bruik gemaakt, om bij de regeering aan te dringen op een commercieele scheiding tus schen Oostenrijk en Hongarije. Geheel ongelyk heeft de voorsteller daarin niet. Want Hon garije wordt door den maatregel veel ernstiger getroffen dan Oostenrijk. Slechts door een afzonderlijk tolgebied te scheppen kan Hongarije zich beschermen. De maatregel der Duitsche regeering zou, naar Polonyi meent, tegen Rusland gericht zyn; maar het gevolg zal wezen, dat ook Hongarije, als bondgenoot, daaronder zeer enstig lijden zal. Namens de regeering werd geantwoord, dat deze zich bewust was van haar plicht het afzetgebied van Hongarije te behouden en zoo mogelijk dat uit te breiden, maar in bijzon derheden kon men nu niet treden. Algemeen is de vrees, dat nu Duitschland op dit gebied toegeeft, nog grooter veranderin gen in het tariefstelsel zal plaats hebben. St. Spw, Aand. Ned. Ctr. Spw. A. dito Obligation.. N.-I. Spw. Aand. N.-B. Boxt. Obl. gestemp. 1875/80 dito 2e hypotheek ITALIË. Spoorweg- leeningen 1887/89 S Zuid.ItaL Sp. O. 3 POLEN. W. W. A. Maats. Obl. Kurk Ch. Az. O. 4 Z.-W. Spoormij4 Z.R. AMERIKA. Atch Top S. P. Cert. van pref. aand... dito Alg. Hyp. O. 4 N. Y. Pensylv. Ohio prior Obl. 4 Illinois Cert. v. A. dit. Leas L. St. Ct. 4 Miss. Kans. Tex. Ie Hyp. Obl4 St. Paul Minn. Manit 2e hyp. O. 6 Centr. Pao. Obl. 4 Union Pac. Rr. Comp. Crt. v. pref. Aan Union Pac. goud O 4 West. New. Y Penna. Alg. hyp, O. 8 Id. id. Inc. Mort gage Goldb6 Lir. 500-2500 500-5000 Z.R 100 500-1000 500-1000 500-1000 Vertrokken en aangekomen schepen. Hr Ms pantserdekschip Gelderland is 29 dezer te Batavia aangekomen. HANDELSBERICHTEN. NEDER,L. St. Am. 3 f Stad Rotterdam.. 3 BELG1E. St. Antw. 188721/a dito Brosse 11886 2 HONG. Theiss loten fl OOSTENRIJK. Staatsleening 1854 4 dito 18605 dito 1864 Cred. inst. 1858 RUSL. Staatsl. 1864 dito 18665 SPANJE. St. Madr. 3 TURKIJE. Spoorwl. 3 109 m% 34% 34% 216 218 Ï7% 18 64% 64% 665/6 5013/je IOOI/4 - 901/4 805/8 871/4 1009/K 1 1 1 1091/2 96 983/a 95% 98% 82 1041/8 95% 11. 10?% 100% 1019/4 118 117 iwii 1 Z' 100 -s. 3 -/4 Prijzen van Coupons ètt losbare Obligatiën. Amsterdam 30 Jan. 81 Jan. Oostenrijk Papier20.971/2 f 30-96 Oostenrijk Zilver e 20.971/g 20.95 Diverse in =611.25 11.25 v met affidavit 11.93 11.93 Fransche47.60 47.00 Belgische47.50 47.50 Diverse Rijksbank58.60 68.00 Russen in Goudroebel n 1.891/j '1.89^ id. in Z. 1.25 s 1.25 Spaanscbe Buitenl47.20 47.20 A Binnenl1.70 1.70 Amerik. in dollars n 2.45% e 2.45% Speciekoers. Wicht Souv. 10.05 ƒ11.15 St. v. 20 mk. 11.75 «11.86 ff 20 fr. 9.55 9.66 Stukk. v. 5 fe. 2.36 ƒ2.40 Prff. Zilver 1.75 1.73 Graamnarnreiti enz. 'Middelburg, 31 Jan. Ter graanmarkt van heden was uit Walcheren een ruime aanvoer van granen en peulvruchten, die meestal tot lager pry zen konden worden gekocht. De noteering is als volgtNieuwe tarwe in puike soort f 6.30 a <4.40 betaaldrogge tot 5.75 a 6 te bekomen; wintergerst ƒ4.80; zomer dito ƒ4.50 a 4.6(7; Walch. wifctehoonen gevraagd en tot 12.3 5 gekocht die hooger hielden konden niet v erkoopen dito ronde bruineboonen, weinig gevraagd, 9.50 a 9.75lange dito 8 a 8.50 paa,rdenboonen 6.25 a 6.50; groen'.e kook- erwten 9 en kroonerwten tot 9.50 g ekocht koolzaad tot 12 geveild. De volgende week zal, zooala; is aangekc mdigd, niet op Donderdag maar Woensdag 6 Febr. a. s. marktdag gehouden worden.. Boter 0.90 a 1.Eieren 4.20. Marktprijzen van Tar we en MeeL Woensdag 30 Ja lUisiri. Parijö. Tarwe flauwlo»p. rad. fr. 1(3.90. Pesth. Tarwe kalmWoensdag kr. ',7.52. Dinsdag kr. 7.49. Berlyn. Naar aanleidinig van de Iets vastere buitenlandsche belichten koi iden Woensdag voor tarwe en rogge eenigszins hoogere prijzen bedongen porden, hoewel er1 zeer weinig kooplust heerschte. 365e STAATS-LOTERIJ. 5e Klasse, lie lyst. Trekking van Woensdag 30 Januari. Prysvan 1000: No. 5231 7908 11198 11619 11968 12229 19416 4004825 5359 11058 17445 s 2004523 9575 14371 19682 100: 3175 4794 7922 9199 12740 20375 PRIJZEN YAN 70. 1325 2207 2297 2547 10707 16222 NIETEN. 1193 1229 1351 1413 2251 2586 2622 10726 1194 1303 1380 1428 2253 2588 4158 12619 1203 1316 1397 2174 2282 2590 4164 16225 1204 1319 1411 2232 2546 2602 4175 20157 4-0-jarige Echtvmcniging van onze geliefde ouders ADRIAAN VERHAGE MAATJE VAN SIGHEM. hunne dankbare kinderen, be huwd- en kleinkinderen, Westkapelle, 8 Februari 19Q1,

Middelburgsche Courant | 1901 | | pagina 3