G. J. Bernard, sigarenhandel, Korte Delft J. Botting, v'eeschhouwer, Dampoort A. Pi v. d. Berg, winkelier, Noordpoortstraat A, Bengelink, spekslagerij en in fijne vleesch- waren, hook St. Pieter- en Spanjaardstraat J. A, Bourdrez, directeur begrafenis-maat schappij „Uit voorzorg1', Wal H. Barto, huisschilder, Gortstraat J. A. Bliek, brood-, beschuit- en dessertbakker, Langeviele J. Bosdgk, winkelier, Vlasmarkt P. Th. Barmes, in koloniale waven, Noordstr. J. C. Bosman, handel in bier en gedistilleerd, St. Janstraat W. li. Burrink, in brandstoffen J. A. H. Baljeu, bloemist en tuinman J. de Buck, timmerman, Lambrechtstraat A. Brouwer, winkelier, Gravenstraat J. Barentaen, leesbibliotheek, Korte Gortstraat F. A. van den Berg, tapper en schoenmaker D. Burghardt, in sigaren, Nieuwe haven J. M. Buiterijs, winkelier, Nieuwe liaven Antb. Baljeu, bloemist en tuinman L. T. BeurBkens, stadsomroeper, Bellinkstraat H. Belt, concierge, Vreemdelingenverkeer Wed. M. Beun, brood-, beschuit- en dessert- bakkerij, Lange Delft B. A. Boot, slager, Gravenstraat P. J. Borket, winkelier, Vlasmarkt A. van Baal, in speelgoederen, Spanjaardstraat G, Boogaardt, Loskade A. S. Broodman, Café Rotterdam, over de Spjjkerbrug P. Baaijena, winkelier, Nederatraat Wed M. Begars, Penninghoek L 53 A. J. Buiterijs, hofmeester Spoorboot 'No. II Ch. L. Boel, handel in stoelen, Breestraat J. P. de Broekert Pz., Spanjaardstraat P. Bosschaart, tuinman, Segeersweg A. Bups, Veersche singel A. P. Bakker, brood-, beschuit- en dessertbakker St. Janstraat D. Boone, handel in touwwerk, Zand straat J. de Buck, Timmerman, Seielaagte M 71 Wed. Brouwer, in petroleum, Schoorsteen- J. A. Goeman, Café-Bellevue, Noordsingel A. Goedhaard en vrouw, Noordweg A. Geervliet, smid, Dampoort Jac3 Goedbloed, Korte Noordstraat Wed. W. P. Geldof, winkelierster, Bellinkatr, Mej. wed. Van Goozen, Gortatraat Wed. W. Gabriëlse, in brandstoffen, Gravenstraat J. Gabriëlse, tapper, Vlasmarkt J. A. Goedbloed, horlogemaker, Burg M. Geen se, smid, Teerpakhuïzen P. Geldof, smid, Vlasmarkt W. A. de Groote, schoen- en laarzenm., Vlaam. J. P. Geldof, bierhandel, Oude kerkstraat W. H. Gravestein W. J. Goor, Sociëteit „de Vergenoeging" W. J. P. Govers, coiffeur J. Gilde, timmerman, Blindenhoek A. Gabriëlse, „Eendracht," Markt J. Gabriëlse, „Koophandel", Markt Jobs. Goote, in brandstoffen, Langeviele J. van Grootheest, Zeeuwsche stoombakkerij, Korte Delft J. Geldof, schoen- en laarzenmaker, Koningstr. J. Groenewegen, koffiehuishouder »de Vriend schap", Markt D. S. Gobetz, in manufacturen, Varkensmarkt H. Gabriëlse, tapper, Gravenstraat G. C. van Gorcom, Lange Delft J. v. d. Gruiter, gediplomeerd hoefsmid, Teer- W. J. Braber A. Bulk, boorukweeker, Segeerssiugel J. N. Oohen, vleeschhouwer, Vlasmarkt G. A. Carol, boekbinder, Korte Burg D. M.Ooratanje, schoen- en laarzenm.,Wagenaarstr. Lion Cohen, slager, Burg S. A. Cornelisse, bierhandelaar en bottelarij, Korte Singelstraat F. Ceulen, Schouwsche rund-en varkensBlagerij, Korte Delft G 11 A. J. Calliber, schilder, Oostkerkplein O. Coumou, bakker, Vlasmarkt D. C. Compeer, stadsbode en concierge burger avondschool, GistBtraat Joh. L. Cammelot, behanger en stoffeerder? Nieuwe Haven, I 118 A. J. Ie Cointre, bakker, Segeerstraat A. L. Ie Cointre, bakker, Korte Singelstraat Mej. M. Crucq, St. Janstraat C. Castelein, klompenmagazyn, Lange Geere J. J. Cappon, brood-, beschuit- en kleingosd- bakker, Noordsingel R 60 W. Compter, Hotel en koffiakuish. „CaféNeuf' J. M. Dhonfc, voorheen J. M. Dupuy en Co., in hoeden en petten, Gortstraat J. J. Dhont, schoen- en laarzenm., Nieuwstr. L. W. v. Dierendonck, schoen- en laarzenmaker J. J. Dhont, hoedenmaker, Noordstraat J. C. M. Dhont A. W. Dekker, handel in nieuwe naaimachines, naalden enz. en reparateur, Giststraat D. J. Pronkers en Zoon W. Dronkers Pz., kruidenier, Burg H. van Driel Cz., manden en rietenstoelen- fabrikant, Langeviele K 390 K. Dijkstra, brooddepót, Bree H. Doeleman, bakker, Dampoort B. W. Dekker, tapper, Dampoort J. v. d. Driest, melkhandel, Langeviele J. Deurloo, agent Adelaar, Korte Giststraat L, Dekker, handel in melk, boter en kaas, Korte Burg A. J. A. Desson, café biljart, Wal B. Dentz, meubelmaker, St. Pieterstraat P. C. van Djjfe, bakker, Wal K. H. Dronkers, Vlissingseh Wagenplein J. R. Domenie, in glaswerk, Markt A. E. Dronkers, bakker, Heerenstraat P. J. Daniëlse, in koloniale waren en gedis tilleerd, St. Pieterstraat 37 Adr. van Dijk, brood-, beschuit- en bakker, Korte Gortstraat Davidse en Co., kunstmineraal en limonade- fabriek, St. Pieterstraat G, van Deudekom, in koloniale waren en sui kerwerken, Korte Gortatraat J. Davidse en echtgenoote J, Dijke, winkelier, Langeviele J. Delzenne, en echtgenoote, Nieuwe Haven P. J. M. Dieriks, bier- en gshanielaar A. P. Dockheer, Varkensmarkt P. F. van Dorst, badmeester C. Davidse en echtgenoote, Oude Veersche weg, A. Dondeyns, in petroleum F. P. P'hujj, boekhandel J. C. Eggel, winkelier Wed. L. N. van Eenennaam, Wal B 99 W. A. Entink, kapper, Lange Delft H. H. Entink, brood-, beschuit- en dessertbak ker, Lange Delft J. D„ Entink, Schuttershof K. S. Frederiks, varkenslager, Korte Delft Wed. L. Florusse, winkelierster, Markt K 7 Firma S. J. Fontejjn, in confectie, Gravenstraat Z. C, Freliar, in spiegels, Korte Delft Jacq. Frank, juwelier-hofleverancier, Lange Delft A- Frelier, bakker C. de Fouchier bontwerkster Wal A 8 P. C. Freekenhorat, Wijngaardstraat, koop man in aardewerk A. de Fouw, mr molenaar A. Flipse en echtgenoote, slager, 't Zand A. Geene, schipper Middelburg—'s Hage I. Goudswaard, bode Middelburg—Domburg A. J. 't Gilde, rijksveldwachter A, O. Greep, Zeeuwsche bazar, Lange Delft J. Geervliet, winkelier, Lange Geere L. S. Gobetz, Gortstraat J. Gabriëlse, hótel en Zeeuwsch koffiehuis» Rouaansche kade Wed. W. A. v. d. Harst, Langeviele C. L. Hendrikse Jr., cuisinier en in fijne vleesch- waren, Segeerstraat A. M. van der Heil, firma A. Dronkers en Co., Roode toren, Markt W. Hep boer, schilder, Balans C. Hondsmerk Wz,, Lange Noordstraat Wed. J. de Hamer en Zoon, rund- en varkens slagerij, Lange Noordstraat J. A. van Houte, bakker, Rott. Kade J. T. Heering Jr., cuisinier en in fijne v.leesch- waren, Lange Delft W. Hubregtsen, handel in verfstoffen, olieën en vernissen, Korte Noordstraat L 105 H. Hendrikse, schoen- en laarzenmaker en lyk- verzorger, Spanjaardstraat J. M. Hejjliger, winkelier en zeilmaker H. Hendrikse, in tabak en sigaren L. Suppers, slager, Hal A. J. Houpt, schilder, Heerenstraat De familie L. den Hollander, Korte Burg D 15 N. J. v. Hejjl, tuinman, Bleek Gebr. Hujjaman, schoorsteenvegers, Vlissingseh G. M. de Haas, in sigaren, Burg J. flondins, bakker, Burg E. Helder Mej. Wed. W. Huibrechtsen, Giststraat F. 0. Homburg, barbier, Koorkerkhof Mej. wed. D. C. v. d. Harst, Wal H. van den Heuvel, in boter, kaas, eieren en Geldersche waar, Vlasmarkt H. van Houte, bakker, Rouaansche Kade Huibregtsen, vleeschhouwer en spekslager J. C. Homburg, barbier en winkelier, Wal de Hamer, slager, VJissingsche straat G. J. den Hollander, beeldhouwer, Noordstraat W. C. Hondsmerk, bakker, Korte Burg Firma H. L. Hendrikse A. Hollebrands, wagenmaker, Gravenstraat Bolthuyzen, horlogemaker, Dam W. L. Huibregtse, schoenmaker, Giststraat H. C. Hackenherg, in manufacturen, Span). Btr. M. Hoogesteger, koopman, Korte Geere A. M. v. Heyl Jr., tuinman, Bleek J. F. Hoop kamp, depothouder, Gravenstraat P. J. Haapman, bakker, Rott. kade P. J. Hubregtse, rund- en varkenslagerp, Wal, hoek Nieuwe Kerkstraat B 105 J. A. van Houte, brood-, beschuit- en suiker bakker, Gravenstraat Mej. C. G. Heblij, Korte Delft Hondsmerk, in sigaren en tabak, koffie en thee, Korte Delft J. B. Hoogendam, zeilmaker, Kinderdpk Gez. van Hanswyk A. A. Hertogs, meubelmaker, Penninghoeksingel H. Hubregtae, in galanterieën, Wagenaarstraat F. A. Hillebrand, theetuin M. Harthoorn, meelhandel J. Harthoorn, agentuur en commissiehandel C. J. Hondius, in effecten en assurantiën J. Hoopkamp—de Broekert, naaister J. Ingelse, slager, BeenhouwerSBingel W. Izebond, loodgieter, gasfitter en aanlegger van waterleidingen, Latpnsche schoolstraat K. Jongepier, schoen- en laarzenm., Schuitvlotstr. P. .Joosse, café, Turfkaai J, J. van der Jagt, commissionair C. de Jongh Pz., winkelier Joh. de Jonge, café biljart, Steenrota, en bier handelaar, Dwarskaai J. Jongepier, sleper, Teerpakhnizen J. Jansen Jz., timmerman en metselaar W. P. de Jonge, bakker, Wal P. J. Janssens, bierbal, Heerenstraat J. Julianus, schilder, Nieuwstraat S. de Jongh, koster en lijkdienaar G. Jacobse, in brandstoffen, Vlissingsche straat J. Joosse, winkelier en koffiehuishouder, Café Dampoort J. Janse, Café Melkboerinnetje A. Jobse, in brandstoffen, Bleek P. A. Joosse, coiffeur De Jong en Co., aanleggers van gas- en water leiding, Korte Delft F 22 M. de Jonge, sleper, Molenberg P. Jongepier, Baanstraat Wed. J. Janse, brooddepöt, Giststraat W. J. Jentink—Geldof, in manufacturen G. de Jong, barbier, Korte Noordstraat J. de Jager H. Jongepier, schilder, Lazerpstraat F. F. Joosse, slager, Eigenhaardstraat H, Jongepier, veehandelaar, Hoogstraat I 142 Wed. J. de Jong, winkelierster, Noordweg D. Jansen, Proeflokaal, St.-Janstraat J, Joziasse, smid, Wal B J M. Klittenbsrg, schoenmaker, hoek Brakotr, A. J. Kooman en echtgenoote A. Koene, stukadoor, Segeerstraat P. A. A. Kuppers, lpkverzorger, Burg M. J. Kupper, schilder, Koorkerkhof A 110 J. A. van de Kamer, P. Kempe, winkelier, Schuitvlotstraat J, C. J. de Koster, in sigaren en tabak, K. Delft M. E. Koets, naaister, Breestraat O 153 Mej. P. v. d. Klooster, brooddepöt, Noordstr. D. C. Knegt, koffiehuis, café, hotel en restau rant, Kanaal Firma P. J. Krpger en Zoon Mej. wed. F. H. Kuldery, Noordstraat P. Koets, koopman en verhuurder van hand wagens, Breestraat O 153 F. L. Klaassen, timmerman, Brakstraat P. J. Koster, winkelier, Nederstraat C. Klercq, in beschuit, Gravenstraat H. J. Kloosterman, zadelmaker, St. Janstraat D. Jb. Klaassen, meubelmaker, Heerenstraat J. Konraad, wagenmaker, Domb. Schuitvlot P. J. Kobké, schoen- en laarzenmaker en stik ker van rpwielbanden, Koestraat K 290 M. E. Kamermans, koper- en blikslager en kachel- smid, Koorkerkhof A. K, Kalkman, Korte Noordstraat J. C. Klaassen, rptuïgmaker, Verwerystraat K- Krijger, slager, Langeviele I. de Kam, sleper, Domburgsch Schuitvlot P. de Kraker, Kleermaker, Wal P. de Kam, sleper, Bree Firma Van der Klip en Jolmers, in stoom- en andere werktuigen W. van Kupk, bakker, Bogardstraat J. Kareis, Nieuwe Haven I 106 K. J. de Koster, drogist, Burg C. D. Klaassen, concierge, raadhuis Mej. W. Kreupeling—Brinkman P. O. Kruijsse, korenmolenaar P. van Kujjk, Oude Kerkstraat Wed. A. van Kupk, schoen- en laarzenhandel, Oude Kerkstraat R. E. Kampman, bedden- en matrassenmaker, Korte Burg Wed. Kupper, bierhal, Oude Kerkstraat J. de Klerk, rund- en varkensslagerp, hoek Seisplein en Seisstraat P. van Leerdam en echtgenoote, in brandstoffen L. Loopse, café-biljart, Noordweg A. Lainse, slager, Brakstraat A. Lievense, schilder, Pottebakkerssingel Q 55a J. Lepnse, veehandelaar, Wal A. 5 G. M. Lndikhupze, Lambrechtstraai. J. Lepnse, veehandelaar, Wal J. Ladenberg, Noordsingel P. van Langeraad, groothandel in bieren, Molen water N 46 P. C. Ludikhupzen, in brandstoffen, K. Noordstr. Louwerse-Snouck, in inanufact., Noordpoortstr. B. de Leeuw, leerhandel, Lange Delft van Leerdam, handel in tabak en sigaren, Lange Delft hoek Oude Kerkstraat C. C. Leemans, kleermaker, Z. Z. Dam J. Lampert, timmerman en metselaar, Seisweg Gezusters Labrant, Lange Delft J. J. Lievense, schilder, Gravenstraat L, Louwerse, café en logement »St, Joris", Markt, Middelburg Lako, bakker, Markt A. Lepnse, slager, Noordstraat J. C. v. Laere, schilder, Lange Noordstraat J. D. de Leeuw, sigarenmagazijn, Lange Delft J. Lavooij, kleedermagazijn, Gortstraat A. L. Lepnse, slager, Turfkade J. H. van Lindonk, winkelier, Hoogstraat O. Oh. Lauër, rund- en varkenslagerp, Sint Janstraat hoek Zusterstraat H. A. Landman, torenwachter A. Landman—Cornelisse, Singelstraat M. LeijB, tapper, Korte Noordstraat J. G. Leidekkers, in sigaren, Segeerstraat W. Mepler, wagenmaker, SeiBstraat A. van de Myle, confisenr, Dam W. Minderhoud, tapper, Beddewykstraat Jacob Mantel, handel in sigaren en tabak, Lange Delft J. T. J. Matena, horlogemaker, Vlasmarkt A. van Maldegem, winkelier, Nieuwe Haven Wed. J. P. Meyer, in goud en zilver, Markt J. F. Moeraert, in geëmailleerd werk enz., Burg K. Minderhoud, koffiehuis Kanaal en Spoor- zicht, Teerpakhuizen R. J. de Muyncfe, smid, Langeviele F. Maljers, winkelier, Vlissingsche straat J. Minderhoud, winkelier, Nederstraat Muilman, bakker, Korte Noordstraat J. Maljers, horlogemaker, Korte Noordstraat D. van der Made, confiseur T. Middendorp, concierge Werkm.-Vereeniging G. P. W. Maarleveld, in wijnen en gedistil leerd, Lange Burg W. Marcusse, koekbakker, Gortstraat P. L. van Miert, aannemer, Varkensmarkt. Mej. J. J. van Miert—Henning, modiste, Burg J. A. Melse, wandelbazar, Korte Delft H. F. Mink, slager, Brakstraat P. Mepler, winkelier, Seisplein A. R. de Mupnck, brillenmagazpn, HaringpL C. J. Merk, uitdrager, Gravenstraat J. A. J. L. van Meerendonk, bakker, K. Delft R. Meertens Jr., slager, Korte Delft J. J. Mink, rund- en varkensslagerp, Lange Gortatraat hoek Geere H. de Munck, „Café Suise", Markt Maas Junior, Korte Noordstraat. J. L. Mulder en echtgen., Z. Molenwater E 48 A. Mets A. van der Mple N. Minderhoud, tapper, Schuitvlotstraat J. Meyers en echtgenoote, Volderjjlaagte L. Moens, melkhandelaar, Hoogstraat I 142 C. Mep J. EL Mennes, Noordsingel W. F. van Meerendonk, klerk Arr. rechtban k J. van Meerendonk, rjjksbrugwachter Firma C. van Nederveen en Zoon, loodgieters en aanleggers van waterleidingen, Heerenstr, Jac. de Nood, slager, Wal J. de Nood, slager, Nieuwstraat C. Nierse Cz., kleermaker, Korte Noordstraat E. van Oss, slager, Vlasmarkt Wo Joziasse, schoen- en laarzenmaker, Dampoort Oranje, loodgieter, Spuistraat M. Ovaa, winkelier, Gravenstraat. P. J. van Ouwerkerk, schipper W. van Ouwerkerk, schipper S. van Os, slager, Markt W. J. C. van Oers, instrumentmaker, Giststraat P. van Ophem en Echtgenoote C. Prince en echtgenoote, Singelstraat J. Plupmers, Lange Giststraat, smid en schoor steen reiniger E. de Priester, Wal B 71, handel in melk Jac. A. v. Puffelen J.Az., schilder, Latpnsche Schoolstraat D 24 J. P. Pieterse, bakker, Stationsstraat J. van de Poll, lpkdienaar T. Pouwe C. Pagter en echtgenoote J. Pieterse, slager, Kapoenstraat A. H. J. Peek Jzn., koperslager, ZZ. Dam Wed. J. J. W. v. d. Poel, Breestraat Firma J. J. Van de Poel, Gravenstraat J. J. Pieterse, bakker, Korte Noordstraat Papegaap, banketbakker, Burg M. Plupmers, smid, Giststraat H. Ponse, winkelier, Vlissingseh Wagenplein H. J. Pennings, schoen- en laarzenmagazpn „De Concurrent", Korte Noordstraat P. J. Poulepn, winkelier, Korte Gortatraat S. A. de Pree, winkelier, Gravenstraat M. L. Polak en Zoon, handelaars in metalen, Nederstraat E. Paillé, Kanaal R. J. van de Poll en Zoon, loodgieters, zoowel binnen als buiten de stad A. Plupmers, in confectiën, Lange Burg J. J. Pundke, Btucadoor, St Janstraat A. Plupmers, smid, Zandstraat H. Pieterse, schilder, Stationsweg M. J. Plupmers, smid, Sint Janstraat J. M. H. Poulepn, kleermaker en lpkverzorger, Seisdam Q 28 Louis Renguet Co. D. L. Rpkaard, zadel-, gareel- en tuigmaker, Noordweg Johan van Randwpk W. de Rijcke en echtgenoote, Heerengr. M 41 K. J. Quist, Lange Delft E. Reudink, koster aan de Nieuwe- en Koor kerk, Wal A 4 Corns. J. Rekkers, Giststraat P. de Rujjter, slager, Breestraat Wed. J. C. van Riel, Breestraat J. P. de Rjjk, stukadoor, St. Janstraat G. J. van Riel, slager, Varkensmarkt G. A. Rompn, winkelier, Koningstraat W. J. van Riel, timmerman, K. Heerengracht W. A. de Rpcke, in manufacturen H. P. Roda, Café „Het Wapen van Zeeland", Markt hoek Gortstraat M. de Regt, brood-, beschuit en dessertbakker, Molstraat W. Roose, koffiehuis- en logementhouder, Varkensmarkt Jae. Repnierae, in aardappelen, melk en groen ten, Seisstraat Mej. wed. P. M. Riemens, slagery, Burg A. H. J. J. Rivière, Korte Delft P. C. Raaffela, in kruideniers- en vleeschwaren» koek en banket, Gravenstraat Joh. de Roos, in verfstoffen, olie en vernissen, Vlasmarkt M, L van Riel, timmerman, Dam I. van Slujjs, in petroleum, Lombardstraat ~Z. van Ships, winkelier, St Janstraat I 48 C. Snijders, in brandstoffen, Zuidsingel E. de Smit, scheepsjager, Haveudpk G. de Swart, handel in koloniale waren en aan verwante artikelen, Nieuwstraat P. Sanderse, beeldhouwer, Langeviele H. Spaan, in galanteriën, Gravenstraat A. Sprink, huisschilder en glashandelaar, Korfe Gortatraat C. A, Schulte, drogist, Korte Delft Mej. wed. J. S. Schellings, coiffeuee en in toiletartikelen, Noordstraat C 28 A. van Strien, bakker, Gravenstraat J. Smits, in Spaansch fruit, Gravenstraat G. W. Sprink, leesbibliotheek, Langeviele Gebr, van Straaten, electrische lichtdrukkerp, Wal A 6 J. G. Sprink, in tabak en sigaren, Korte Delft M. A. Steinmetz, café restaurant en logement, Varkensmarkt J. Speper, glazenwasscherp en in huisboude* Ipke artikelen, Langeviele K 204 A. Steinz, firma Matena, Burg J. A. Sprink, schilder, Vlasmarkt M. C. Steenland, kruidenier, Burg en Zandstraat A. van Schpndel Mej. "Wed. C. Staal, Lange Delft Sloover, schilder, Turfkade J. Sanderse, koopman, Wagenaarstraat Wed. A. C. Steendam, winkelierster, Schuitvlot 0. J. Stomps, bloemenmagazijn, Noordstraat W. Seymour, bierhal, Koorkerkhof A. J. Sturm, kleermaker, Vliss. Btraat G. W. Stam, koffiehuis, Turfkade H. Scheermeper, timmerman, Langeviele 1. J. Simonse, smid, Lombardstraat W. Schonis, Noordbrabantsch schoenwerk, Lange Delft Mej. Wed. P. Smit, bakkerp P. van Sorge, Sleperssingel Sanderse, Bmid, Gravenstraat W. de Sobryver, kuiper, Seisweg P. J. Tavenier, smid, handel in haarden en kachels, Breestraat O 157 W. Tazelaar, üleper, Korte Breestraat Mej. wed. J. D. Tfmmers, in verfwaren Mej. Wed. P. Tazelaar—Tamson, bakkerp D. Tupnraan, bakker, Seisstraat Wed. W. P. Toubnxg, Bree A. Theune, Bleper, Domburgsch Schuitvlot P. I. Tapper, Concert» en Gehoorzaal G. Taal en echtgenoote, gediplomeerd hoefsmid, Lange Breestraat M. C. W. van Tiel, winkelier en lpkverzorger, Wagenaarstraat E 115 A. Tjaarda, rund en varkensslagerp, Lange viele K 214 GJ M. Tamson, behanger, Nieuwstraat H 47 C. J. Terwoert, vleeschrookerySt. Janstr. H194 H. Timmermans, Domburgsch Schuitvlot ',A* M. C. J. Thomassen, Zandstraat G. A. Vertregt, aannemer en bouwkundige, St. Janstraat L. Verhulst, tapperjj „Vlaggetje' W. Verstraaten, handel in aardappelen, fruit en groenten, Langeviele J. F. van de Velde, bakker, Noordpoortstraat J. Vreke en echtgenoote, café „de Beurs'' J. G. Vlind, „Hotel Beige" Gebr. Vogel, smeden, Bellinkstraat A. H. van Verre, winkelier, Stationsweg R. van Veen, schipper W. A. Verbeek, slager, Hal D. Vos, smid, Schuitvlotstraat S. Vinke, sleper, Verwerjjstraat W. C. de Vries, koopman, Schuitvlotstraat S. Vader, smid, Goesche Korenmarkt H. Vermeulen Jz. en W. Vermeulen, beurt schippers op Rotterdam. E. P. Valkhof, winkelier, Nieuwstraat J. J. Vertregt, Spanjaardstraat M. P. de Vos, koopman in brandstoffen M. de Vos, overzetveer D. Viergever, agent s.s. Annie A. A. Varel, bierhandel, Simpelhuisstraat 172 N. Verhage, tapperij en slytery, Bierkade P. Verwer, bode, gerechtsgebouw W. H. Voets, kleermaker, Bogardstraat C. Wondergem, graf-, hoef*, rjjtuig- en kachel- smid, Noordweg H. Wouters Lzwagenmaker M. A. van Wyk Urfer en echtgenoote J. H. C. Wasch, Heerengracht Mej. J. M. Willemse, depót, Lange Delft A. P. de Wit, in sigaren en tabak, Gravenstraat G. Wisse, concierge, O. I. huis J. J. de Wolf, schilder, St. Pieterstraat J. A. Willekes Dubois, koopman in oud porselein, St Pieteratraat L 79 A. v. d. Weel, winkelier, Volderplaagte J. Wepnman, café, Segeerstraat P. de Wolff, brood-, beschuit-en dessertbakker, Balans Mej. de wed. K. J. H. Wasch L. van Wel, echoen- en laarzenm., O. Kerkstr. J. J. Wessels, Krommeweele C. de Wolff, bakker, Korte Noordstraat O. F. Wiessner, behanger Krommeweele J. W. v. d. Weele, Krommeweele L 32 P. H. van der Weel, Markt C 11 Mej. A. C. Wasch, Gortatraat P. J. Wijtenburg, in rijwielen J. Wielemaker, verhuurder van paarden en rjjtuigen, Volderjjlaagte J. P. de Wagemaker, in meubelen, Langeviele A. W. Wegnman, kleermaker, Korte Burg A. Westdorp, P hoenis-biet hal K, J. Wejjnman, in glaswerk, Korte Delft M. A. de Weerd, vleeschhouwer A, R. v. d. Woestyne, barbier en kleermaker, hoek Lange en Korte Gortatraat M. J. H. Warnau, koster en lykdienaar C. J. de Wolf, voorheen Schoonaard, bakker Londensche kade Mej. Wed. P. C. Zimmerman, Seisstraat Mej. Wed. E. de Zeeuw J. J. W. Zevenhuizen—Van der Harst, handel in Delftschs roomboter, oude kaas, fijne worstsoorten en diverse artikelen en kolo niale waren H. L. Zegers, winkelier, St. Pieteratraat P. Zevenhuizen Az., architect W. Zwigtman, winkelier en koopman, Schuit vlotstraat O 297 A. J. H. de Zeeuw, goudsmid, Wal VfclSSINQBN. H. L. Luitwieler, winkelier, Slijkstraat Erven J. H. van de Putte, brood-, beschuit- en kleingoedbakkery J. W. v. d. Linde^ brood- en koekbakkery P. Vroljjk, Rund- en varkensslager C. Bommeljé, in groenten P. J. Kakenberg, smid en loodgieter H. A. GosBchalk, vleeschhouwer^ Wed. Burgers, Korte Noordstraat H. Wegeling, uitg. Reclameblad M. P. Glerum, Walstraat en Gravestraat L. Tb. Ouwerkerk, confiseur Wed. J. G. H. Dommisse, biscuits en suikerwerken Amat. Boterbaudel Gebr. Weyens Johan Geulen, Ferd. Meyer, Hotel de Commeroe J. Th. Roland Ph. C. Markus A. Baggerman, koffiehuishoudec H. C. Mos, schilder L. P. Vermeesch, café P. Poppe, Blyter Hornemann, vleeschhouwer D. A. Gillissen, vleeschhouwer A. Salet, coiffeur J. C. Strujjk J. Goetheer, Walstraat J. J. van der Bel, hoeden en petten Frans Timmerman Gabr. A. J. Klyberg, schoenfabrikant A. Polderman, in granen J. F. M. Hoornaert, Hotel en Café »Metropole" J. C. Auer, meubelen, glas, aardewerk W. P. v. d. Abeele, grossier in gedistilleerd P. Visser, winkelier B. Beversluis, vleeschhouwer P. C. Speckens, bakker P. M. de Visser, slager D. van Verre, winkelier Van Aartsen, in meubelen A. Gast, banketbakker Joha Wegeling D. Krug, mi smid C. Botting, slager 5. Poppe, „Gouden Leeuw", Groote Markt P. de Landmeter, slager T. Vernieuwe, vleeschhouwer A. Kiviet, vleeschhouwer J. M. Stuart, boekhandelaar C. H. Gillissen S. M. Polak, taxateur, boedelbesebikker J. G. Loois, manufacturen G. Bouwense, magazyn in meubelen Z. 0. Salomé, broodbakkery »de Klok" A. B. de Mik, in hoeden en petten H. A. Martens firma C. J. van Halem J« H. Kingmans, Groenewond undige,

Middelburgsche Courant | 1901 | | pagina 2