BUITENLAND. stemming eu ia herstemming, gekozen do heer J. Elenbaaa te 'b Heer Arendskerke met 18 stemmen tegen 15 op den heer H. A. Hanken, directeur van den WHAelminapolder. Allen namen de benoeming aan. De heer C. Zuidweg bracht verslag uit van het verhandelde der zomervergadering van het hoofdbestuur en deelde mede dat voldoende subsidie werd verleend om weer eene cursus in het hoefbeslag te houden. Op het laatste examen slaagden 30; èèn bad zich teruggetrokken. In het geheel zijn nu 90 diploma's aan geslaagden voor den hoefsmid- cursus in Zeeland uitgereikt. De bekende circulaire van het Landbouw- comité betrekkelijk het nemen van proeven met inenting tegen tuberculose kwam ter taiel, Algemeen vond die sympathie en sommigen stelden hun vee beschikbaar tegen vergoeding van kosten. Op het bekende verzoek om een verminderd tarief voor pulp-vervoer was door de directie der Staatsspoorwegen zoo'n luttel percentage toegestaan, met een verplicht aantal waggons, dat het bestuur het niet gewenscht achtte daarop in te gaan. Er werd op gewezen, dat met het bieten- vervoer niet gevorderd kan worden, omdat er veel te weinig wagens beschikbaar zijn. Daar verzoeken aan den directeur generaal niet hielpen, zal men zich nu tot den minister wenden. Dit hielp vroeger ook het best. Aan vier personen werd het diploma voor den hoefsmxdscursus uitgereikt, te wetenM. van Weel te Wilhelminadorp, A. Wondergem te Kruiningen, C. Slabbekoorn te Oudaabbinga en M. Adriaansen te Goes. Evenals in de atdeeling Walcheren werd hier besloten de kwestie eener wijziging der boterwet in het hoofdbestuur ter sprake te Een lid gaf in overweging om ook het oog eens te vestigen op de knoeierij met het meel en de bloem. In verband daarmede werd de wansch uitgesproken, dat hierop een nauwkeurig toezicht zou worden gehouden en een onder zoek worden ingesteld. Het afdeelingsbestuur zal in dien geest de noodige stappen doen, Breda. Geslaagd voor apothekersbediende mej. C. Steuvoer te D r i e w e g e n. Amsterdam. De Rembrandt-tentoonsselling bracht tot heden ongeveer 73.000 op. Heden, kwartjesdag, was het bezoek zeer gering. V«rkoopiugen cd Verpachtingen ia Zeelaid. Datum. Plaata. Voorwerjxm. Infonnatlïn. 8 ANov.Heiukenazaud.Boamen, DeR.Bresser 8 VligBingoB, Inspan, Maret Tak, 8 Zierikzee, Visscherij, (verpFranse. SJ9 9 Middelburg, Meubels, Notarishuis. 11 Ovezande, Huizen, V. d. Kloes en De Vos. Algemeen Overzicht. Als de Fransehen zich niet warm maken over verwikkeling van hun land met een an dere groote mogendheid, dan heeft het buiten land dat zeker ook niet te doen. Als men alleen praat over do eer des legers, en niet over de taak der marine, dan schijnt het toch wel duidelijk, dat men niet ernstig aan een zeeoorlog denkt. En als men in éen kamer zitting over dezelfde binnenlandsche kwestie achtereenvolgens drie met elkander in tegen stelling zijnde votums bekrachtigt en daarmede een kabinet omverwerpt, dan ia het toch duidelijk dat de zaken niet zoo ernstig staan. Heeft nu het journalistisch instinct der meeste bladen gefaald, toen zij de Fashoda-kwestie wat op den achtergrond hielden Daden wij en de meesje anderen verkeerd, maar erg weinig notitie te nemen van berichtjes als dit, dat weer een paar honderd man artil- jerie met vier officieren naar de forten bij Toulon waren gezonden de herinnering daaraan zal achterlaten, bij dragen tot de verwezenlijking van uw plan, o, heiligeIk behoor u toe en stert tevreden want, als ik sterf, zal Athene overwinnen, en zult gij mij roepen. Neem mij, schenk ons de zegepraal en vergun mij dat ik Mnaïs spare!" Den volgenden morgen werkte Hellé aan den sluier en Mnaïs schreide in een hoek over 't geen er gebeurd was. Theodoor trad plot seling binnen en riep„Slechte tyding 1 De Voorste linie van onze vloot is van 't begin van den slag af verslagen en onze nederlaag is zeker." Hellé richtte zich op, en aag nog bleeker dan gewoonlijk; zij bleef een oogenblik onbe wegelijk staan, en terwijl zij Mnaïs bij den arm greep, riep zij „Kom mee!" Mnaïs, die geheel onthutst was, liet haar begaan. Driftig trok Hellé haar binnen den tempel van Pallas Athene, tot voor het hou ten beeld, dat bijzonder vereerd werd; en daar zij door de verontwaardiging dubbele kracht had gekregen, dwong zij het schoone meisje knieën te buigen. Zij greep haar bij de haren en trok een dolk uit haar kleed. Dit ging alles zoo snel, dat Mnaïs geen tijd had om zich te verdedigen. „En nu zult gij sterven I" riep zij. Zij had den arm reeds opgeheven, toen het geluid van fanfares en vreugdekreten tot den tempel doordrong. Theodoor trad binnen en zei; „Men had mij Wij gelooven het niet; wij doen het zelfs niet met de berichten van de Ind. Beige van Maandagavond voor oogen, welke ons heden ochtend kwamen opschrikkenen door een der Hollandsche bladen wat al te sensationeel zijn behandeld. >eze berichten spreken van een groote be drijvigheid op Engelsche marinewerven, waar zelfs Zondag de oorlogsschepen werden gereed gemaakt voor den dienst, en van het noodige werden voorzien. De bemanningen worden ge completeerd en alle met verlof zijnde mannen worden teruggeroepen. En soortgelijke tijdingen komen van alle groote marine-stations, welke de Engelschen in de vijf werelddeelen bezitten. En de Pall Mali weet mede te deelen, dat men ook maatregelen beraamt om het Engelsche ir te mobiliseeren. De reserve, zelfs de vrijwilligers, zouden worden opgeroepen en in kampen worden geconcentreerd, vooral in de bijheid van de kruispunten der spoorwegen, w. z. zoodanig dat zij gemakkelijk naar elk punt vaD de kust kunnen worden vervoerd, waar een landing valt af te slaan. Een zonderlinge tegenstelling met deze be richten, vormt de kalme houding van de Westminster Gazetteeen blad, welks gematigde houding steeds waardeering verdient. Het blad stelde in het licht dat Marchand zijn eigen land en alle Engelschen een grooten dienst had bewezen, door eensklaps van Fashoda naar Kaïro te gaan. Het blad komt daarbij op tegen de onderstelling, dat dit te danken is aan Engelands vloot, welke een groot overwicht over de Fransche heeft. En het voegt er big, dat men in Engeland wel weet dat, als men een onrechtvaardigen of vernederenden eisch had gesteld, het groote overwicht der Engel sche vloot Frankrijk niet zou hebben weer houden weerstand te bieden. Het blad wijst echter op wat den laatsten tijd gebeurd is, zooals het verzet tegen het gebruik van de Egyptische fondsen voor den tocht naar het Zuiden, het uitzenden van geheime en onvriendschappelijke expedities om Engeland van de Nijl af te snijden, op het prijsgeven van Engelands commerciëele rechten op Madagascar, op het gebeurde met Siam, op de regeling van de Fransche positie in Tunis. Het blad ver baast zich er daarom over, dat een Fransch- man, met den TYwes-correspondent sprekende, zeide dat Frankrijk de Egyptische kwestie in reserve houdt, ten einde deze uit te spelen als Frankrijk's stem niet langer een monoloog 1 zijn. Tot dusver kon men gelooven, dat dit tijd stip ver verwijderd was, en dat het wel een praatje was, dat Rusland de regeering te Lon den bad uitgenoodigd een einde te maken aan de bezetting van Egypte. Maar uu opent de Kb In. Z. Frankrijk de verwachting, dat Rusland bet zal steunen als het Fashoaa verlaat onder voorwaarden dat het een ander punt van den Boven-Ngl erlangt en dat het gehandhaafd blijft in het deel van Bahr-el-Ghazal, hetwelk het thans bezit. Dat de Czaar op dit oogenblik bereid zon zijn krachtte geven aan de alliancedat hij op hetzelfde oogenblik waarop de ontwapenings conferentie wordt voorbereid, een Btap zon doen, welke onmiddellijk leidt tot een mobili satie van de Engelsche vloot en kannitloopen op een oorlog tusschen ten minste drie groote ogendheden, dat wil er bij ons niet in. Maar anderen zien wel donkere wolken, en onder hen zou keizer Wilhelm behooren. Zondag werd uit Palestina gemeld, dat de keizer zijn reis belangrijk inkrimpt, de meeste uitstapjes opgeeft en terugkeert. Men vermoedde dat dit het gevolg was van verwikkelingen in Europa. Dit laatste kan echter wel een commentaar zijn en in een der Europeescho hoofdsteden onder hot telegram zijn gezet. Alarmisten kunnen verder nog hun gading doen met een voorval, dat Zondag te Parijs plaats had. President Faure is tijdens de groote voor stelling in de Grooto opera verschenen en werd daar levendig toegejuicht. De muziek speelde de Marseillaisealle muzikanten wa ren opgestaan en het publiek volgde dit voor beeld. 't Was een complete ovatie l Veel begrijpen wij daarvan niet. „Andere souvereinen" doen wel eens meer zoo. Maar al heeft Faure déze ongelukkige uit- misleidDe Perzen zijn op de vlucht. O, Victorie Hellé liet den dolk vallen en viel bewuste loos op den grond, overstelpt van blijdschap. "en maand later vierde men het groote volksfeest. Te midden van den optocht glinsterde de sluier, bedekt met figuren die kunstig ont worpen warenhij hing over een klein verguld scheepje, dat door de zes beroemdste burgers id ragen werd. Achter den sluier liepen de twee jonge meisjesMnaïs, blozend, onbezorgd en glim lachend (want haar geliefde was door zijn val niet gestorven maar er met een paar schrammen afgekomen), en Hellé, die zich nauwelijks kon staande houden en doodsbleek was, nadat zij den goddelijken sluier voltooid had. Toen men den tempel van Pallas-Athene genaderd was, nam Hellé den sluier in haar handjes, en met een liefdevol gebaar, waarin haar geheele ziel en al wat haar nog aan levenskrachten was overbleven zich openbaart, legde zij den prachtigen sluier aan de voeten der godin. Toen ontzonken haar de krachten. Zij liet zich op de knieën vallen, gleed langzaam op zij in de plooien van den sluierPallas had haar gebed verhoord. l EINDE. drukking onlang» gebruikt, een souverein is hij toch niet. En waarom deze ovatie Is het om de buitenlandsche politiek? Of weet iemand iets stelligs van de houding van den president in de jongste weken? Of gold de ovatie het aan het bewind roepen van een groot deel van de ministers, die in 1894, tijdens het Dreyfuss proces, met hem het kabinet vormden? Vele bladen, vooral die van de Dreyfuss partij, zijn ontstemd. En werkelijk, het heeft een kwaden schijn als men leest dat Dupuy, Del- cassé, Leyguesen Vigernu op de plaats bomen, welke zij vier jaren geleden bezetten. Maar ons is het steeds onbillijk voorgekomen, dat men het kabinet van 1894 voor de Dreyfuss-zaak aansprakelijk stelt. In den aanvang had deze zaak voor de buitenwereld een zeer gewoon karakter, en niets was er, dat den ministerraad dwong zich dieper in de zaak te begeven. Men heeft steeds zonder tegenspraak kunnen beweren, dat Hano- taux er tegen was, en dat Du Paty de Clam alle aarzelingen van den ministerraad overwon door een geheime mededeeling aan de Libre Paroleen daardoor de heer en voor een fait accompli stelde. Maar als er geaarzeld is, dan was bet om rodenen van buitenlandsche politiek, en zeker behoorde het niet tot de taak van den minis terraad om de zaak uit een juridisch oogpunt te overwegen en na te gaan of de bezwaren tegen Dreyfuss deugdelijk waren, 't Was een rechtszaak als elke andere; en waar zou het einde zijn, als de regeering zich daarmede was gaan bemoeien. Wij voor ons kunnen ons dus niet verklaren welke rechtmatige grieven men tegen Dupuy beeft. Diens kabinet is heden gereed gekomen en aldus saamgesteldDupuy binnenland, Lebret justitie, De Freycinet oorlog, Lockroy marine, Delcassé buitenland, Peytral li aan tien, Ley- gues onderwijs, Delombre handel, Grillain koloniën, Viger landbouw en Krantz openbare werken. Naschrift. Ook de Petit Bleu be lordeelt den toestand zeer kalm en gelooft dat er meer inkt dan bloed zal stroomen. e Temps van Maandagavond bevat geen enkele beschouwing over deze zaak en verder slechts een paar kleine berichten, een over de toenemende wapening der Engelsche vloot, en een ander over het bovenaangehaalde onder houd van den Zïfftes-correspoudent met een hoog geplaatst Franschman. Volgens Parijsche bladen eindigde de ovatie, waarmede Faure Zondag in de opera ontvan gen werd, met kreten ter eere van Picquart, het hof van cassatie,Brisson en de republiek! Beknopte Mededeelingen. De rechter van instructie besliste tot niet-ontvankelgkverklaring vau de aanklacht van Zola tegen Judet wegens valschheid in geschrifte en het gebruik maken daarvan. (De ende brieven met onthullingen ten nadeele van Zola's vader.) - De Italiaansche Kamer is tegen 16dezer Graanmarnxen enz. Vlissingbn, 1 Nov. Boter 1.25 f 1.15. Eieren 6 a 6.20 per 104 stuks. Goes, 1 Nov. Ter graanmarkt van heden was de aanvoer zeer klein en de han del van weinig beteekenis. De prijzen waren als volgtJarige tarwe a nieuwe tarwe ƒ7.— a ƒ7,50jarige rogge nieuwe rogge ƒ5.— a 5.25jarige wintevgerst nieuwe wmtergerst 5.25 a 5.40nieuwe zomer- gerst 5.— a 5.10; haver 3.10 a 3.30; paardenboonena ƒ—-•—; bruineboonen ƒ10.50 a ƒ10.75; groene erwten 8.50 a ƒ9.75; koolzaad a kanariezaad a kroonerwten 8.60 a 9.—. Boter 1.10 1.30 h f 1.20 per kilo. Eieren 5.40, 6.A 5.80 per 104 stuks. Rottebdam, 31 Oct. Ter graanmarkt van heden (Maandag) was de handelsbewe ging in binnenlandsche granen als volgt Tarwe, waarvan de aanvoer middelmatig was, vond onveranderd plaatsing, doch was in mindere kwal. niet geheel op te ruimen. Per heet. 6.25 a 7.90, extra puike soort nog iets daarboven, en per 100 kilo 8.75 a 9.50. Canada-tarwe f 5.90 a 6.15. Rogge vond prijshoudend plaatsing, f 4.60 a 5.65. Gerst. Winter- geheel vorige prijzen waard per 100 kilo 8 a 8.75. Zomer-, met voort durend klein aanbod, verkocht van 4.90 tot 5.25 per heet. Chevalier- werd schaars aan- Op aandrang van een commissie uit den Cercle militaire heeft generaal Chinchilla juist vóór zijn aftreden als kapitein-generaal van Madrid, een satiriek blad geschorst, dat de officieren beleedigde. De koning van Servië had een conferentie met de leiders der liberale groepen. Dezen verklaarden zich bereid de regeering te onder steunen, waardoor de kans op een crisis ver minderd is. Zaterdag zijn te Kandia weer vijf Turken ter dood gebracht, die hadden deelgenomen aan het verzet tegen de Engelsche troepen. Het onderzoek heeft aan het licht gebracht, dat niet alleen de Turksche soldaten, maar ook de officieren hadden geroofd. De berichten uit Jerusalem jloopen tot Zondag, zoodat men nog niets weet van de groote plechtigheid van 31 October. De keizer heeft voor een Katholieke vereeniging een groot stuk grond gekocht en schonk aan Her vormde instellingen geld. De Vereenigde Staten zijn te Konstanti- nopel weer bezig, om de gezantschapsposten bij en van den sultan tot ambassades te verheffen. dreyfuss. Maandag heeft het hof van cassatie in raad kamer beraadslaagd over de enquête. Maar alles blijft geheim. President Loew heeft een langdurig bezoek ontvangen van advocaat Mornard. Men verzekert dat twee raadsheeren van het hof naar het departement van oorlog werden afgevaardigd om het dossier op te vragen. Maar Lockroy, die tijdelijk minister is, wilde het niet afgeven, en stond alleen de inzage van enkele stukken toe. Cavaignac heeft in een brief aan den presi dent van het hof van cassatie verklaard, dat Manau hem ten onrechte beschuldigd heeft niet den juisten tekst van de verklaring vaD Lébrun Renaud te hebben voorgelezen. Van allen, die in staat zijn de onjuistheden te ver beteren, welke voor het hof zijn medegedeeld, is hij de eenige die volle vrijheid van bewe ging heeft. Eveneens komt hij op tegen de bewering van Manau, dat de herkomst van het bordereau duister is. Hij en eenige andere personen kennen den naam van den agent, van wien Henry het bordereau had. Dit laatste komt ons niet onwaarschijnlijk voor. Want, gelijk wij reeds bij de vermelding van de woorden van Manau aanteekenden, er zou. als het bordereau geheel verdacht was, geen sprake zijn van verraad door Esterhazy. Cavaignac vraagt te worden gehoord. Een verkeerd overgebrachte mededeeling over een gesprek, dat Poincaré met Cavaignac in de couloirs der Kamer had, geeft aanleiding tot een halve tegenspraak en tot een bevesti ging van de mededeeling, dat volgens Cavaig nac Brisson en Sarrien het geheime doBsior hebben gekend en het blijkens hun latere houding niet afdoende vonden. - De Radical herinnert dat het Zaterdag dag voor dag een jaar was, dat het eerste bericht in de bladen verscheen, dat Scheurer- Kestner zich de Dreyfuss-zaak aantrok. Wat zou men Frankrijk een boel leed en schande hebben bespaard, als generaal Billot destijds zelf de zaak ter hand had genomen Picquart heeft twee bezoekers mogen ont vangen, maar de directeur der gevangenis verbood de Dreyfuss-zaak aan te roereD. Kranten mag hij niet ontvangen. Tezenas heeft een klacht ingediend wegens het voorlezen van het hem door Esterhazy ge zonden telegram in het pleidooi van Mornard. Het stuk was bij het dossier, zoodat Mornard het rechtens gebruikte. Maar de vraag is of het langs administratieven, dan wel langs ge rechtelijken weg in het dossier is gekomen. Tezenas heeft ook den deken der orde van advokaten met deze zaak in kennis gesteld, als een verkorting van de vrijheid van correspon dentie tusschen een beklaagde en zijn verde diger. Er komt een kentering in de Parijsche schandaal pers. Drumont, de groote anti-semiet, zegt alleen te hebben gestreden door zijn ge loof in de generaals. Dezen hebben volgens hem thans hun beweringen waar te maken en de bewijzen te leveren. HANDELSBERICHTEN. Haver vond prijshoudond plaatsing. Per heet. 3 a 3.90 en per 100 kilo 7.25 a 7.50. Paardenboonen alsvoren 6 a 6.50. Witteboonen, waren minder geani meerd. Verkocht van 11 tot 12.25, en extra puike nog daarboven. Bruineboonen opnieuw hooger ver kocht. Per heet. 10.50 a 11.25. Blauwe erwten, die minder gevraagd waren, werden in vertrouwde kook- verkocht van 9.50 tot 10 en overigens van 8.50 tot 9. Niefc-kokende naar kwal. van 7.75 tot 8.25 afgedaan. Koolzaad vond prijshoudend plaatsing, 7.75 a 8.50. Kanariezaad onveranderd stil, ƒ5 tot 6.50. L ij n z a a d. Kleinen aanvoer, meerdere vraag, prijzen vaster. Aardappelen. Zeeuwsche blauwe 3 a 3.25, Geldersche blauwe 3 a 3.25, Over- maassche jammen 3.50 a 3.75, wadde 2.30 a 2.50, magnus bonus 2.30 a 2.50, Brielsche kralen 3.75 a 4, poters 1.60 a 2, Flakkeesche jammen 2.70 a 3, Vlijmsche kralen 2.50 a 2.60, dito roode 2.50 a 2.60, Strijensehe jammen 3.25 a 3.50. Tamelijke aanvoer en weinig vraag. Zeeuwsche eieren ƒ5 a 5.10, i 100 stuks. Zeeuwsche ajuin. Aanvoer ca. 4000 balen. Prijs voor puik mooie, groote en kleine 1.70 per 50 kilo. Vlas. Op het land werden in de afge- loopen week enkele partijtjes nieuw vlas ver kocht tot onveranderde prijzen. Heden aange voerd 3834 steen blauw Hollandsch, 1200 steen geel dito en 5500 steen Groningsch. Daar de houders van oud vlas iets meer genegen waren tot verkoopen, is er tot verlaagde prijzen een en ander omgegaan, terwijl het nieuwe vlas onveranderd vastgehouden en ten deele ver kocht werd. In buitenlandsche granen was de handel stil. Gerst per 2000 kilo: Zwarte Zee 110, 117. Haver per 100 kilo: Amerik. 7.10, f 7.25. M a i s per 2000 kilo Amerik. Mixed 105, 107dito uit zeeboot 102.50, 104dito stoomend 100, 102Cinquantin naar kwal. 114, 122. Meel was vorige week aanvankelijk goed gevraagd tot ruim vorige prijzen, inmiddels werd het stilLer op de lagere Amerikaansche termijnkoersen. Heden onveranderd stil. Prima Inlandsch 12.50 a 12.75, eerste kwaliteit Inlandsch 11.25 a 11.75, tweede kwal. Inlandsch a derde kwal. Inlandsch a eerste kwal. Duitsch - a tweede kwal. Duitsch a prima kwal. Bel gisch 12.25 a 13.75, eerste kwal. Bel gisch 11.25 a 11.75, extra puike kwal. Hongaarsch 17.— a 18.—, eerste kwal. Hongaarsch 15.35 a 16.—, ordinaire kwal. Hongaarsch a prima Ameri- kaansch 13.— a ƒ13.75, eerste kwal. Amerik. 10.75 a 11.50, tweede kwal. Amerik. 9.— a 9.50, derde kwal. Amerik. a Zeeuwsche tarwebloem a Zeeuwscb tarwemeel a Fran sche roggebloem a Duitsche roggebloem 10.50 a 11.—, Inlandsche roggebloem a Alles per 100 kilogr. netto. Rotterdam, 1 Nov. Ter veemarkt van heden (Dinsdag) waren aangevoerd: 2112 runderen, 689 vette, 8-1 nuchtere kalveren, 1886 schapen, 744 varkens, 295 biggen. Run deren le qual. 62, 2e qual. 52, 3e qual. 40, kalveren le qual. 88, 2e qual. 76, 3e qual. 64, schapen le qual. 44, 2e qual. 30, 3e qual. varkens le qual. 38, 2e qual. 36, 3e qual. 34 cent. Antwerpen, 31 Oct. Ter veemarkt van heden (Maandag) werden verkocht 88 ossen, 74 koeien, 40 vaarzen, 24 stieren, 39 kalveren en schapen. Betaald werd per kilo voorossen le kwal. 0.82, 2e kwal. 0.72, 3e kwal 0.62 francs. Koeien le kwal.2e kwal. 3e kwal. fres. Vaarzen le kwal. 0.75, 2e kwal. 0.65, 3e kwal. 0.56 francs. Stieren le kwal. 0.70, 2e kwal. 0.60 3e kwal. 0.50 francsKalveren le kwal. 1.00, 2e kwal. 0.90, 3e kwal. 0.80 francs. Schapen le kwal. 2e kwal. i kwal. francs. Marktprijzen van Tarwe en Meel. Maandag 31 October. Antwerpen. Tarwe flauw. Amerikaansch roode no. 2 fr. 18. Par98. Tarwe kalm; loop. md. fr. 22.10. Pestli. Tarwe vast. Maandag fl 9.40. Zater- tg fi 9.41. Berlijn. De invloed van de flauwere bui tenlandsche berichten werd tot op zekere hoogte geneutraliseerd door een telegram, melding makende van eene gtoote vlootdemonstratie door Engeland. Iatussohen zijn tarwe en rogge opnieuw ca. 50 pf. gedaald, doch voor dit laatste artikel alleen op latere levering. Loco partijen blijven schaarsch en hoog in prijs. New-York dis. vorigeu dag Chicago 663/s653/*. PRIJZEN VAN EFFECTEN. heden. 31 Oct Nov. Staatsleeiilngeii. NEDERLAND. pCt. Bedrag Stukken Cert. N. "W. Seb. 3% 1000 851/a 857/8 dito Obl3 1000 971/8 971/s dito Cert3 1000 96% 96% HONG. Goudletming 1881-934 100 997/H 100 ITALIË, ius. 63/81 5 Lire 100-100000 851/* OOSTENRIJK. Obl. Mei-November 5 fl. 1000 84S/g 845/jg dito Jam-Joli 5 1000 83% 836/g PORT. O. B. 53/84 met ticket 8 S21/8 217/g dito dito '88/89 met ticket ifr. 500 339/,, 389/]G RUSLAND. Obl. 1880 geconi. 4 Z.R, 635 973/8 dito 1880 Hope 4 625 979/i0 97 dito '94 6e Em. 4 625 99 99)2 dito 1867/60 4 100 101% dito 1884 goad 5 G.R, 135-1000 1089/,. 10311/l6 SPANJE. O. bnitenl. Perpet4 Pet. 1000-34000 401/s dito bin. Perpet, 4 Pr. 500-35000 TURKIJE. Gepriv. 4 fr. 500-3500 891/4 891/4 Geoonv. serie D. 30-3000 217/8 219/lfi dito dito C. 30*100 243/4 EGYPTE O. L. '76 4 30-100 107V8 BRAZILIË. Obl, Londen 1883. 4% 1000 568/g dito Obl. 18804 568/g VENEZUELA 1881 4 100-500 88 32G/g Indnstrlcele en Financieel© ondernemingen. NEDERLAND. pCt. N.W.enPao.Pbr. Cert-5 800-1000 65% 657/g Ned. Hand. Mij A. N.-I. Handelsb. A. 1000 85 85 Zeeland Pr. dito 350 dito Obl. 18861000 Spoorwegleenlngen. NEDERLAND. pCt. Holl. Spoor A. 1000 llB Mij tot Expl. van St. Spw. Aana. 350 111 Ned. Ctr, Spw. A. 350 «ito Obligation3 1000 03 N.-I. Spw. Aand. *50-1000 203 N.-B. Bolt. Obl. geitemp. 1875/80 ISO 94 92% dito 3e hypotheek 350-1000 ITALIË. Spoorweg- lesning 1887/80 3 Lir. 500-3500 54S/,fi 53i5/16 Zuid Ital. Sp. O. 8 500-5000 571 567 POLEN. W. W. A. Z.R. 100 RUSLAND. Gr. Sp. Maats. Obl. 1888 4 100 1001/* 100S/8 Kurk Ch. At. O. 4 100 1011/. 1016/. Moak. Smol. dito 4 1000 Z. W. Spoormij 4 Z.R, 635 988/. AMERIKA. Atoh. Top S. F. oert. ran pref. aand500-1000 851/8 S416/w dito Alg. Hyp. O. 4 500-1000 931/» 93% Centr. Pao. Obl. 5 1000 N. Y. Pennsylv. Ohio prior Obl. 4% w 500-1000 1093L Illinoia Cert. v. A. 500-1000 dit. Leas L. St. Ct. 4 500-1000 Min. Kans, Ter, le Hyp. Obl. 4 r 500-1000 881/* 877/a Oieg. Shoit. Line Inc. Bondt B. 6 w 500-1000 5711/,. 573/* St. Paul Minn. '10 /4 Manit. 3e hyp. O. 6 Union Pac. Rr. Comp. Crt. r. pref. Aand600-1000 64% Union Pao. goud O. 4 1000 98 9716/,, Weit. New. Y. Penni. Alg.hyp.O. S 1000 Id. id. Inc. Mort. gage Goldb. 5 1000 147/la 14 Premie-Leeningen. NEDERL. St. Am. 8 100 Stad Rotterdam 3 100 106% 1053/* BELGIE. St. Antw. 1887 3% f 100 - - dito Brassel 1886 3% 100 HONG.Theïst loten fl. 100 OOSTENRIJK. Staatsleeningl854 4 w 350 dito 18605 500 117 118 dito 1864100 184 Cred. inat. 1858 100 168 RUSL. Staatsl. 1864 100 dito 18665 100 SPANJE. St. Madr. S 400 831/,. 83 TURKIJE. Spoorwl. 3 400 Prijzen van uoupons en losbare Obligation. Amsterdam 81 Oct. 1 Nov. Ooetenrijk Papier20.95 20.92% Oostenrijk Zilver20.95 i» 20.92% Diverse in 11.53% 11.52% met affidavit 11.93 e 11.93 Fransohe47.80 47.80 Belgische47-30 47.80 Diverse Rijksmark n 68.65 58.65 Russen, in Goudroebel e 1.90% 1.90% id. in Z. R1.35 1.36 Spaansobe Bnitenl Binnenl, 1.05 r 1.05 Amerik. in dollars 3,47 3,46%

Middelburgsche Courant | 1898 | | pagina 3