Bjj den aanvang van 1806 geluk en voor spoed aan mjjne geachte vrienden en begun stigers. H. A. EMANUEL, in Biscuits, Suikerwerken enz. Rotterdam, 1 Jan. »Bij gelegenheid van hel Nieuwjaar wordt door de ondergeteekenden aan hnnne vrienden, bekenden o! begunstigers hun geluk- wensch aangeboden." MIDDELBURG. A. Antheuniase, tuinman J. H. van Aartsen, schilder, St Pieterstraat W. Alewjjnse, postbode C. J. Adriaanae, in granen D. Alewjjnse, in granen en meel J. Auguatjjn, bakker, Viissingsche straat J. Alewjjnse, schoen- en laarzenmaker, Nieuwatr. A. H. van Agton H. J. van Agten, bakker, Hoogstraat W. van Aartsen, bakker, Pottemarkt G. A. Augustjjn, bakker, Burg F. W. Auf dem Brinke, in hoeden en petten, Lange Delft P. Augustijn, Lange Delft S. M. Andrieasen, Korte Delft A. van Aartsen W.Pz., in bieren C. Adriaanse, schoenmaker, Hoogstraat C. Abrahamse, in aardappelen, groenten en melk, Spanjaardstraat P. Adriaanaen, meubelmaker, Hoogstraat J. Aarnoutse, veehandelaar, Pottenmarkt Anth. Baljen, bloemist en tninman P. A. v. d, Berg, schoen- en Iaarzenm. Vlasm. Mej. wed. J. Boot en Zoon, slagerjj Brakman, Pottenmarkt A. W. Bastiaanse. kruidenier, Langeviele D. de Brujjne, bakker, Langeviele W. G. Bal, koekbakker, Krommeweele Wed. G. C. Broeke, Ylasmarkt J. Baljeu, timm. en mets., Ylissingschestraat E. Boel, wagenmaker, Teerpakhuizen J. de Buck, timmerman, Lambrechtstraat C. J. v. d. Broek en echtgenoote, Bogardstraat G. C. P. van den Berg, tapper, Segeerstraat D. Burghardt, in sigaren, Nieuwe haven J. M. Bulterps, winkelier, Nieuwe haven F. X Bouwens, Turfkade. J. Blok, kleermaker, Langeviele C. van den Burg rijtuigschilder P. C. Boutens J. A Bourdrez J. M. Boone Co. S. vaa Bakergem, slager, Lange Delft C. Broeke, blikslager, Giststraat J, P. de Broekert Pz., SpaDjaardstraat G. Boogaard, in wjjnen, Burg H. Bliek, smid, Noordplein W. L. Burrink, in brandstoffen J. A. H. Baljeu, bloemist en tuinman E. H. Boasson Co., naast Lako Firma J. J. Bal en Zoon A. W. den Boer, in meubelen, St Pieterstraat Yan den Borg en Co. P. Boon, winkelier, Rotterdamsche kade A. Beêkman, voorheen Mazzola, mantelmagazijn „De Duif' Mej. Wed. J. Bos, Dwarskaai G 105 A. P. v. d. Berg, winkelier, Noordpoortstraat M. Beun, bakker, Lange Dellt Ch. Boel, handel in stoelen H. van Bakergem, Lange Delft J. Boogaard, winkelier, Molenwater S. Boogert, in granen, Oostkerkplein L. T. Beurskens, stadsomroeper, Gravenstraat H. Belt, concierge, vreemdelingenverkeer M. Boone, sleper, Lange Geere J. M. Bewier, winkelier, Bastion J. Botting, slager, Dampoort M. J. Beekes, behanger, Balans P. Bauer, centraal verkoophuis J. M. Boone, Houtdraaier J. Broerse en echtgenoote, winkelier, Noordstr. J. Bosdjjk, winkelier, Vlasmarkt H. Barto, huisschilder, Gortstraat P. Th. Barmes, bierhal »Coneordia", Turfkaai J. Bosselaar en echtgenoote, Klarebeek B. M. Bakker en echtgenoote, Klarebeek W. J. Braber C. J. van den Berg, schoenmaker, Winterstraat C. Coumou, bakker, Vlasmarkt D. C. Compeer, stadsbode en concierge burger avondschool, Giststraat N. Cohen, in confecties C. Castelein, klompenmagazjjn, Lange Geere D. M. Corstanje, schoen- en Iaarzenm., Brakstr. S. A. Cornelisse, bierhandelaar A. H. Croiu, Vlasmarkt C. Clercq, in beschuit Lion Cohen, slager, Gravenstraat P. H. Cornelis, in bieren, kelder Wal A 8 A. P Castelejjn, bouwkundige A. W. Dekker, handel in naaimachines en aanverwante artikelen, Giststraat Mej. wed. M. Damave, Burg J. B. Diesch, Burg J. A, Doudejjns, Wal A 11 B. Dentz, meubelmaker, St Pieterstraal P. C. van Djjk, bakker, Wal A. P. Dockhesr, Varkensmarkt J. M. Dupujj Co. J. v. d. Dries, melkhandel, Langeviele A. Dekker, tapper en slijter, Vlasmarkt D. J. Dronkers, Vlasmarkt L 6 en 7 K. Djjkstra, brooddepot, Bree V. A. van Dolder P. J. van Dierendonck J. J. Dhont, hoedenmaker, Noordstraat L, Dekker, winkelier in boter, inelk, kaas en eieren, Korte Burg P. J. Le Due, timmerman en metselaar, L. Geere P. J. M. Dierikx, tapper jj »De drie Bootsgezellen" H, J, Dronkers en Co. H. van Driel Gzn., fabrikant in mandenwerk, rieten stoelen en bamboe- en theehout* meubelen, Langeviele K 390 A. Dingemanse, slager, Viissingsche Btraat. J. J. Dhont, schoen- en Iaarzenm. Nieuwatr. H. Doeleman, bakker, Dampoort B. W. Dekker, tapper, Dampoort U. Dene vers, in parapluies F. P. D'hujj, boekhandel J. Delzenne en echtgenoote P. Dingemanse, molenaar, 't Zand Wed. L. N. van Eenennaam, Wal B 99 W. A. Entink, kapper, Lange Delft G. Entink en eohtgenoote, Korte Delft J. G. Ernst—Dominik, in glaswerk, Markt J. C. Eggel, winkelier H. H. Entink, bakker, Lange Delft S. J. Fontejjn, in confeotiën A- Frelier, bakker Frankje Z. C. Frelier, in spiegels, Korte Delft Jacq. Frank, in goud en zilver, Lange Delft J. Franse, koopman G. H. C. J. Frederiks L. Florusse, Markt K 7 A. Francke en echtgenoote P. C. Freekenhorst, koopman in aardewerk A. Gudde, smid, Schuitvlotstraat P. J. Goeman, tapper, Brakstraat F. H. J. Good, Korte Noordstraat J. P. Geldof, bierhal, Oude kerkstraat W. H. Gravestein A. C. Greep, Zeeuwsche Bazar J. Goed bloed J. Gabriëlse, tapper, Bogardstraat J. A. Goeman, schoenmaker, Noordstraat J. Gilde, timmerman, Blindenhoek A. Gabriëlse, „Eendracht,'' Markt W. M. Groeaewegea, koffiehuis »De Vriend schap", Markt J. Gabriëlse, „Koophandel", Markt L. Gabriëlse, in meubelen, bedden en manu facturen, Langeviele Johs. Goote, in brandstoffen G. van Gent, kruidenier, Viissingsche straat W. J. F. Govers, coiffeur L. J. Goeman, kruidenier, Seisstraat J. Geldof, schoen- en laarzenmaker, Koningstr. Mej. wed. Van Goozen, Gravenstraat W. Gabriëlse, in brandstoffen. Gravenstraat Mej. wed. S. L. Gobetz, beddenwinkel, Gravenstr. H. Gabriëlse, tapper, Gravenstraat C. C. van Gorcom J. van Grootheest, Zeeuwsche stoombakkerjj C. Geense, kleedermagazjjn, Burg W. A. de Groofe, schoen- en Iaarzenm. Vlasm. C. Goverse en echtgenoote, Nieuwstraat W. Gilde, smid, Seisweg A. Geervliet, smid A. Geene, beurtschipper op Den Haag v. v. W. J. Goor, Sociëteit „de Vergenoeging" J. F. Hoogkamp, depothouder, Gravenstraat P. J. Haagman, bakker, Rott. kade W. Hejjboer, schilder, Balans C. Hondsmerk Wz., Lange Noordstraat. I. van Ham, confiseur Mej. wed. C. J. van der Harst, Korte Noordstr. W. C. Hondsmerk, bakker, Korte Burg G. M. de Haas, in sigaren, Burg P. Hondius, bakker, Burg E. Helder M. Hondius, schoen- en laarzenmaker H. Hubregtse, in galanteriëo, hoek Wagenaar- straat en Bree L. den Hollander, Burg D 16 C. Hondsmerk, in Ijzerwaren, Wal J. J. van Hercules, in kaas, Viissingsche straat N. J. v. Hejjl, tuinman, Bleek P. J. Hubregtse, koffiehuis „Kanaal en Spoor- zicht", Teerpakhuizen 9. van Houte, bakker, Rouaansche Kade J. A. Heiliger, Café Rotterdam A. van Hercules, kleermaker en Ijjkverzorger F. den Hoedt en echtgenoote, Beddewjjkstraat P. de Hamer, slager, Viissingsche straat M. C. Homburg, tapper, Schuitvlotstraat Mej. H. C. Hackenberg, in manufacturen A. M. van der Heil, firma A. Dronkers en Co. Roode toren, Markt S. P. Hamel, hotel en logement J. Holthujjzen, horlogemaker G. Hendrikse, slager, Varkensmarkt Firma H. L. Hendrikse M. Hofman, bakker, Heerenstraat Mej. Wed. W. A. van der Harst, Langeviele A. Hollebrands, wagenmaker, Gravenstraat A. J. Houpt, schilder, Kinderdijk J. P. v. d. Hoven A. M. v. Hejjl Jr., tuinman, Bleek Mej. J. Hol, bierhuis, Molenberg G. J. den Hollander, beeldhouwer Gebr. Hugsman, schoorsteen veger b, Vlisaingsch Wagenplein J. A. van Houte, bakker, Brakstraat J. M. Hegliger, in tabak en sigaren R. J. P. HeerÖldt H. Hendrikse, schoen- en laarzenmaker enlgk- dienaar, Spanjaardstraat R. J. P. Heeröldt Co M. W. Hildernisse, Gortstraat J. Huibregtsen, slager, Gravenstraat J. Homburg, barbier en winkelier, Wal F. C. Homburg, barbier, Koor kerkhof Mej. wed. D. C. v. d. HarBfc, Wal H. van den Heuvel, in kaas, worst en Gelder- sche waar, Vlasmarkt M. den Hollander, in manufacturen, Burg J. P. Hoogendam, zeilmaker C. Holthugsen, Houttuinen C. Huibregtse, Blager, Korte Delft W. Hagethorn, loodgieter, Korte Geere Mej. Wed. W. Huibrechtsen, Giststraat W. K. Hering, in assurantiën. L. J. HeringWolvers Th. de Hamer, slager, SeisBtraat Mej. J. Hoogkamp-De Broekert, naaister.Spanjstr J. Ingelse, slager P. J. Israël, depöthouder, Langedelft J. Ingelse, kleermaker, Kapoenstraat A. C. Jolmera, scheeps-, hoef-, grof- en rjjtuig- smederjj, TeerpakhuizenBtraat M. de Jonge, sleper, Molenberg S. de Jongh, koster en lijkdienaar D. H. Julianus, concierge, Burgeravondschool J. Jansen Jz., timmerman en metselaar C. de Jongb, winkelier K. Jongepier, schoen- en Iaarzenm. Schuitvlotstr. W. Joosse, Café „Het Wapen van Zeeland", Markt hoek Gortstraat G. de Jonge, barbier, Korte Noordstraat C. Jobse, schoen- en Iaarzenm., K. Noordstraat De Jong, kapitein der Midd. boot J. J. van der Jagt, commissionair A. Jonk, in modes, Korte Delft Mej. Wed. J. Janse, brooddepöt, Giststraat A. P. G. Jobannissen, apothekersbediende J. Jongepier, sleper, Teerpakhuizen P. A, de Jonge, timmerman, Bree J. A. Julianus, stadsbode P. Jongepier, Segeerstraat W. J- Jentink—Geldof, in manufacturen G. Jacobse, in brandstoffen, Viissingsche Btraat A, Jobse, ia brandstoffen, Bleek j Mej. Wed. M. Jongb&cker en Zoon,Pottemarkt De Jongh en Co., Lange Delft G. Jongepier Gz., sleper, Oostkerkplein G. Jongepier, sleper, Oostkerkplein J. Joose, herbergier en winkelier P. A. Joosse, coiffeur posticheur H. Jongepier, veehandelaar, Hoogstraat I 142 W. Jozia88e, schoen- en laarzenmaker, Dam poort A. Krgger, slager, LaDgeviele C. M. v. d. Kop, barbier, Wal P. C. Krujjsse, korenmolenaar A. Klittenberg, in manufacturen C. J. Kooman, loodgieter, Spuistraat K. J. de Koster, drogist, Burg P. Koolwjjk, slager, Schuitvlotstraat Wed. A. van Kujjk, bakkerg, Bogardstraat J. Koole Zoon A. J. Kooman en echtgenoote, Giststraat A. J. Kooman, barbier, Giststraat Mej. wed. F. H. Kulderjj, Noordstraat A. K. Kalkman J. Kareis, Nieuwe Haven G. A. Klinge en P. Geldof, smeden, Vlasmarkt C. Koopman, varkensslager, Kortedelft D. Jö. Klaassen, meubelmaker, Heerenstraat A. Koene, stukadoor, Segeerstraat F. L. Klaassen, timmerman, Brakstraat P. J. Koster, winkelier, Nederstraat Krackow en Zoon P. de Kraker, Kleermaker, Wal C. van Karssen, Vlissingschestraat A. Krgger, bakker, Noordstraat F. Keulemans, horlogemaker D. M. Koster, koopman, Gravenstraat P. J. Koene, in speelgoed, Spanjaardstraaè C. Klercq, in beschuit, Gravenstraat H. J. Kloosterman, zadelmaker, St. Janstraat J. C. Klaassen, wagenmaker, Verwergstraat J. Krgger, kleermaker, Nieuwe Oosterache straat A. Klemkerk, in parapluis, schoenwerk, spie gels en schildergen, „Steenrots" J. Konraad, wagenmaker, Domb. Schuit vlot I. de Kam, sleper, Domburgsch Schuitvlot M. E. Kamermans, kachelmaker, koper- en blik slager, Koorkerkhof P. A. A. Kujjpers, Langeviele Wed. J. Koppejan, in petroleum C. J. v. d. Kop en echtgenoote, Vlasmarkt J. Klaasse en echtgenoote, 'tZand Firma Van der Klip en Jolmers, in stoom- en andere werktuigen A. Lievense, schilder, Pottenb. singel Q 55a A. Landman—Cornelissen, Singelstraat C. P. Lsfeber, smid en vglenfabrikant L. Loojjen, winkelier, Noordstraat J. J. Lievense, schilder, Gravenstraat J. M. van Lugk, in meubelen, Vliss. straat J. H. Lüschet, stukadoor, Gravenstraat L. Louwer8e, koffiehuis en logement »St.JoriB", Markt hoek Helm J. J. Ludikhuizen, in petroleum Lako, bakker, Markt A. Lejjnse, slager, Noordstraat J. C. v. Laere, schilder, Lange Noordstraat J. D. de Leeuw, sigarenmagazijn, Lange Delft A. Lauret, winkelier, Nederstraat P. B. de Leeuw, leerhandel. Lange Delft P. C. Ludikhngzen, Korte Noordstraat W. D. Lüschen, stukadoor en sigarenmagazijn Hoogstraat Gezusters Labrant, Lange Delft J. Lamport, timmerman en metselaar, Seisweg J. W. Lindenberg, in petroleum, N. Oost. straat H. LeenhoutB, winkelier, 't Zand W. de Larige, cuisinier, Schuttershof P. van Leerdam en echtgenoote, in brandstoffen W. van Lugk, timmerman, Vliss. singel C 61 Mej. Wed. Van Miert, Vliss. Wagenplein M. Melker Sr., kuiper, SeisBtraat J. Mejjer, slager, Vlasmarkt H. F. van Maaren, koffiehuis, Turfkade. Antoine Mes, pianofabrikant B. Mejjer, in goud en zilver R. J. de Mujjnck, smid, Langeviele L. J. P. Maas, Gortstraat. W. Marcusse, koekbakker, Gortstraat P. L. van Miert, aannemer, Varkensmarkt. Mej. J. J. van Miert—Henning, modiste, Burg W. A. Malgo, barbier, Turikaai Firma K. Meertens en Zoon, Vlasmarkt L. J. P. Maas Sr., Korte Noordstraat J. Minderhoud, winkelier, Nederstraat Muilman, bakker, Korte Noord straat J. Maljers, horlogiemaker, Korte Noordstraat D. van der Made, confiseur L. Munter, koffiehuis, Varkensmarkt J. K. Minderhoud, logement, Varkensmarkt A. R. de Muijnck, Haringplaats J. Meeuwse, winkelier, Spanjaardstraat P. J. Mink, slager, Lange Delft J. J. Mink, slager, Turfkade H. Melker, bierhal, Wal J. A. Melse, bazar A. van Maldegem, winkelier, Nieuwe Haven C. J. Merk, in meubelen, Gravenstraat J. A. J. L. van Meerendonk, bakker, K. Delft R. Meertens Jr., slager, Korte Delft J. P. Mejjer, in goud en zilver, Markt A. Mets P. Mejjler, winkelier, Seisplein T. Middendorp, concierge Werkm.-Vereeniging G, P. W. Maarleveld, in wjjnen en gedistil leerd, Lange Burg J. L. Muller en echtgenoote, Heerengracht A. Meeuwse, in granen G. Machielse en echtgenoote, tol Noordweg W. Mejjler, wagenmaker C. Nierse, kleermaker, Wagenaarstraat H. J. Nieuwenhuis, Lange Delft Firma Nonhebei, apotheek C. van Nederveen en Zoon, loodgieters J. de Nood, slager, Nieuwstraat W. W. Nieuwdorp, depöt, Hoogstraat A. F. Noest, schilder J. de Nood, schipper P] J. van Ouwerkerk, schipper W. van Ouwerkerk, schipper S. van Os, slager, Lange Delft W. J. C. van Oers, instrumentmaker C. G. Overveld, winkelier, Schuitvlotstraat M, O vaa, winkelier, Gravenstraat. C, H. Ovaée, bakker, VJjss. Wageapleia Mej. wed. J. Ornée, Vliss. Wagenplein L. Oranje, loodgieter, Spuistraat D. Oerlemans, confiseur, Dam Firma Van Oojjen, schoenwinkel, Oade Kerkstr. M. van Os, slager, Droogdok R. J. van de Poll en Zoon, loodgieters, zoowel binnen als buiten de stad J. C. van de Poll, in waterleidingsartikelen A. Plujjmera, in confectiëD, Gravenstraat C. Prince en echtgenoote, Singelatraat M. L. Polak, koopman, Nederstraat J. J. Pieterse, bakker, Korte Noordstraat Papegaajj, banketbakker, Borg D. J. Pennock J. Pieterse, slager, Kapoenstraat A. H. J. Peek Jzn., koperslager, ZZ. Dam J. J. W, v. d. Poel, Breestraat Firma J. J. Van de Poel J. Pervoost, in tapjjten G. Poppe, winkelier en smid, Lange Geere J. P. Plujjmers, kleermaker, Gravenstraat M. Plujjmers, smid, Giststraat J. P. Pieterse, bakker, Stationsweg J. J. Ponte, leesbibliotheekhouder H. Pon8e, winkelier, Vliss. Wagenplein J. M. H. Poulain, Seisdam Iz. Polderman en Echtgenoote, in groenten en lruit. Noordweg K. J. Pervoost, sljjter, Langeviele E. Paillé, bierhuishouder M. J. Plujjmers, smid, Sint Janstraat J. J. Pundke, stucadoor, St Janstraat J, van de Poll, bode diaconie B. Plugmers, kleermaker, Zandstraat H. Pieterse, schilder, Stationsweg h. Polderman en echtgenoote, in vruchten J. Plejjte, commissionair, Koudekerksche weg 0. Pagter en echtgenoote A. Plugmers, smid, Zandstraat A. Passenier, ieeraar in het echo onschrjj ven, Singelstraat K. J. Quist, Lange Delft J. P. de Rjjk, stukadoor, Nieuwstraat L. E. Rivière C. A. de Ridder en echtgenoote, Noordstraat Mej. wed. P. M. RiemenB, slagerjj, Burg Johan van Randwjjk P. de Rugter, slager, Breestraat G. J. van Riel, slager, Varkensmarkt G. A. Rotnjjn, winkelier, Koningstraat W. J. van Riel, timmerman, K. Heerengracht W. A. de Rjjcke, in manufacturen P. H. van Rotten, boekbinder Risch Co., Langeviele J. Romjjn, winkelier, Singelstraat T. A. de Rajjter, schilder, Singelstraat J. H. van Rotten Jr., Burg Corn' J. Rekkers F. G. C. Rincker, in rgwielen, Lange Delft A. Remjjo, mandenmaker, Breestraat Louis Renguet Co. H. J. van ReeBt en familie C. M. de Rjjke, in petroleum, Oostpunt W. Regnieree en echtgenoote W. de Rjjcke, Singelstraat H' Seheermejjer, timmerman, Langeviele P. Sloover, schilder, Turfkade J. Sanderse, in groenten, Wagenaarstraat M. Snoep, banketbakker, Pottenmarkt A. C. Steendaro, winkelier, Domb. Schuitvlot J. Sinke, sleper, Teerpakhuizen R. Scherer, St, Pieterstraat A. J. Sturm, kleermaker A. Sprink Sr., Bchilder, Gortstraat A van Strien, bakker, Gravenstraat J. Smit», in Spaanscb fruit, Gravenstraat Mej. wed. G. Slaakweg, bakkerg, Gortstraat B. Schoonaard, bakker, Londonsohs kade J. van Sparrentak, tapper, kade W. Stegn, tapper, Turfkade J A. Steinz, firma Matena, Burg J. A. Sprink, schilder, Vlasmarkt M. C. Steenland, kruidenier, Burg S. Bies, eigarenhandel, Borg A. van Schgndel Mej. Wed. C. Staal, Lange Delft J. C. Stemp, Korte Delft G 8 C. M. van Slugs, concierge, raadhuis A. Steutel, schilder, Zusterstraat J. van Scbaik, in sigaren en tabak, Giststraat C. A. Schulte, drogist, Lange Delft J. Schejjbeler, in suikerwerken, Pottenmarkt W. Sejjmour, bierhal, Koorkerkhof C. J. van Santen, concierge, gymnasium H. J. Stappers, in bieren I. J. Simonse, smid. Lombardstraat J. Spejjer, glazenwasscher, Langeviele E. de Smit, scheepsjager, Havendjjlr W. J. Schenkel I. tan Sluijs, in petroleum, Schuitvlotstraat Wed. Stand a art-Koppejan, Wal. Wed. J. S. Schelling», coifeuse, Noordstraat, in parfumerieën en toilet-artikelen Joh. van Schaik, schilder R. J. Schjjf, metselaar, Verwergstraat W, Schotsman Simon P. Tismeer, leesbibliotheek J. Timmermans, Noordstraat G. M. Tamson, ledikant- en kamerbehanger P. J. Tavenier, smid, handel in haarden en kachels, Breestraat O 157 W. Tazelaar, sleper, Korte Breestraat Mej. wed. J. D. Timmers, in verfwaren P. M. Tilroe, koopman, Gravenstraat Mej. Wed. P. Tazelaar—-Tamson, bakkerg D. Tugnraan, bakker, Seisstraat W. G. Tazelaar, bakker, Molstraat Wed. W. P. Touburg, Bree P. J. Tapper, concierge, concertzaal M. C. W. van Tiel, winkelier, Wagenaarstraat H. Timmermans, sleper, Brakstraat Rich. Tillenberg A. Tbeuue, sleper, Domburgsch Schuitvlot M. J. Timmermans, in manufacturen, Pottenm. W. de Trojje, rjjscbool, Molenwater P. J. Tapper, concierge Concertgebouw B. van Verre, winkelier, Stationsweg J. A. Vertregt, Firma P. J. van Puffel en en Zoon, Spanjaardstraat J. van de Volkere, kleermaker, Vlissingaohestr. J. C. Ver8epnt, „Hotel de Commerce" J. G. Vlind, „Hotel Beige" Gebr, Vogel, «naden, BeHinkstw&t 3. F. van de v.. batter, Noordpooitrtmat R. van Veen, schip^r J. Vreke en echtgenoc, café Beur»" J. C. Vinke en echtgenbu^ onderwgzer J. A. Volk, winkelier, Grav^straat S. Vinke, sleper, Verwerjjsfcraa Jacob Vermeulen en Wed. Ven^ulen, beurt schippers op Rotterdam J. Vermeulen, stalhouder, Lange Geere M. de Vos, overzetveer J. Westenberg, bierhal, Segeerstraat Mej. A. C. WaBch, Gort«traat J. C. Wisse, Lange Delft H 5 A. J. de Wagemaker, Pottenmarkt J. P. de Wagemaker, in meubelen J. W. v. d. Weele, Krommeweele L 32 P. H. van der Weel, Markt C 11 J. J. Wessels, Krommeweele G. Wisse, kruidenier, Burg Mej. de wed. K. J. H. Wasch L. van Wel, schoen- eu Iaarzenm., O. Kerkstr C. Wouters, slager, Wal K. J. Wejjnman, in glaswerk, Korte Delft M. A. de Weerd, vleeschhouwer M. J. de With, timmerman en met»elaar P. J. Will, schoenmaker, Blindenhoek A. W. Wejjnman, kleermaker, Korte Burg L. van Wittene, koopman, Heevenstraat P. de Wolff, brood-, beschuit-en dessertbakker, Balans A. J. v. d. Woe8tjjne Jr., barbier, Wagenaarstraat J. J. Worrell, horlogemaker, Gortstraat W. A. A. van Woerkens, in gouden en zilveren werken, Gravenstraat I 272 G. Wisse, concierge, O. I. huis J. J. de Wolf, schilder, St Pieterstraat J. A. Willekes Dubois, koopman in oud porselein, St Pieterstraat L 79 T. Wjjtman, in hoeden en petten, Vlasmarkt J. Wielemaker, timmerman en metselaar J. Wielemaker, paarden en rjjtuigen te huur C. Wondergem, mr smid, Noordweg A. Wanda, meubelmaker, VlaBmarkt J. Wejjnman, bierhal, Segeerstraat J. Willemse, koopman in lompen enz. L. A. van Woerkens, ia gist, wild en gevogelte A. v. d. Weel, winkelier, Volderjjlaagte Mej. Wed. E. de Zeeuw J. J. W. Zevenhuizen—Van der Harst, handel in Delftsche roomboter, oude kaas, fijne worstsoorten en diverse artikelen en kolo niale waren H. L. Zegers, St. Pieterstraat W. Zwigtman en echtgenoote, winkelier en in groenten, Schuitvlotstraat Mej. Wed. P. C. Zimmerman, Seisstraat VlilSSIXttfiHL W. P. van den Abeele, sljjter E. L. Aspeslagh Jr., café Universel Aug. F. Aspeslagh, handel in schoenen en laarzen J. C. Auer, meubelen en glaswerk, Walstraat D. Bos, café But Blom Co., in confectie, Nieuwendjjk H 112 I. van Brakel, Nieuwendgk A. Baggerman, café »M&ieon des Pilotes" H. J. van dor Bel, hoeden en petten L. Boahoff, winkelier Joh. Boshoff, winkelier A. J. Brakman, banketbakker G. Bouwense, winkelier L. P. Bosschaart, horlogemaker, St. Jacobstr. Job. Bannet-Foyer A. G. Bulterjjs, café Gouden Leeuw B. Bracké, café royal J. G. H. Dommisse, grossier in biscuits enstff> kerwerken J. E. DesBon, winkelier A. C. M. van Dalsum, Maison a St. Joseph I. Daane, Aagje Dekenstraat C. M. Dommisse Zoon A. E. Edelman, slager A. Edelman, vleeschhouwer W. J. Fejj, schoenhandelaar J. Gabor, Hotel Brittannia J. Goetheer, winkelier, Walstraat W. Geldof, Groenewoud H. A. GoBschalk, vleeschhouwer D. A. Gillissen, Nieuwstraat B. J. Gerdes, borloger Z. J. Hendrikse, stalhouder Iz. van Houte, winkelier, Steenenbeer Q. A. Harder, winkelier R. F. Haarsma, vleeschwaren P. L. Horneman, vleeschhouwer G. Hornstra, koek- en banketbakker J. Hakker, vleeschhouwer J. Haaze, café billard, hoek Wal-en Nieuwstr. M. van der Harst, mr kuiper J. W. Jobse, loodgieter P. A. Jongepier, gemeentc-opzichtfr N. Jergen, Hotel Albion P, Janse, commissionair W. A. Kejjn, coiffeur D. Krug, mr smid, Sljjkstraat A, B. Koolwjjk winkelbediende H. Kautz, militair-apothekersbediende P. J. Kakenberg G. Kotte, café Admiraal de Ruyter Gebr. A: en J. Klgberg, Walstraat Gebr. A. en J. Klgberg, St. Jacobstraat C. A. Kleynenberg, bakker H. J. Kole, borloger P. A. Lombaard, in melk en boter P. de Landmeter, slager K, W. Lejjdekers, winkelier J. F. E. Lauwereins, café billard P. G. Laernoes Jr., in manufacturen J. de Munck, broodbakker W. J. NobelB, winkelier L. Tb. Ouwerkerk, banketbakker Velge tn Van Giffen, manufacturen P. Poppe, tapper eu sljjter, hoek Nieuwendjjk A. Provoost, mr broodbakker A. Polderman, in granen G. van Puffelen, banketbakker C. Pelle, winkelbediende W. F. Perwez, tapper en sljjter Erven J. H. van de Putte, brood-, beschuit en kleingoedbakkerjj J, M. Pieterse, in modes E. Potjewjjd, winkelier en brooddepöt J. de Poorter, ia kaas, risch en coameetiblet

Middelburgsche Courant | 1896 | | pagina 3