Lion Cohen, slager, Gravenstraat D. F. Camelob, bedden winkel, Vlasmarkt. A. H. Groin, Vlasmarkt C. Clercq, in beschuit, Pottenmarkt L. C. Donaen, hofmeester Zeeuwsche spoorb. I F. P. D'hujj, boekhandel P. J. Le Due, timmerman en metselaar, L. Geere P. J. M. Dierikx, in visohwaren, Wagenplein H. J. Dronkera en Co. U. Denevers, in parapluies J. B. Diesch, Burg J. A, Doudejjns, Wal A 11 B. Dentz, meubelmaker, St Pieteratraat P. C. van Dijk, bakker, Wal A. P. Dockbeer, Varkensmarkt J. M. Dupujj Co. J. v. d. Dries, melkhandel, Langeviele A. Dekker, tapper en sljjter, Vlasmarkt J. O. Desson, brooddepöt, Hoogstraat D. J. Dronkera, Vlasmarkt L 6 en 7 K. Dijkstra, brooddepöt, Bree J. Delzenne en eebtgenoote V. A. van Dolder P. J, van Dierendonck J. J. Dbont, hoedenmaker, Noordstraat L, Dekker, winkelier in boter, melk, kaas en eieren, Burg B. W. Dekker, tapper, Dampoort A. W. Dekker, handel in naaimachines en aanverwante artikelen, Giststraat Mej, wed. M. Damave, Burg J. van Diepe, café, Noordweg A. W. v. Duuren, in blikwerk, K. Heerengr. Wed. L. N. van Eenennaam, Wal B 99 W. A. Entink, kapper, Lange Delft G. Entink en eohtgenoote J. G. Ernst—Dominik, in glaswerk, Markt P. M. Ejjnwachter, in ham, Gravenstraat J. C. Eggel, winkelier J. F. H. Entink, Lange Delft H. H. Entink, brood-, beschuit- en dessertbafe- ker, Lange Delft S. J. Fontejjn, in confectiën A. Frelier, bakker Frankje Z. C. Frelier, in spiegels, Korte Delft G. Freni en echtgenoote. Jacq. Frank G. H.C. J. Frederiks A. de Fouw, molenaar Geene, schipper van Middelburg op Den Haag L. J. Gruson en echtgenoote. L. Gabriëlse, in meubelen, bedden en manu facturen, Langeviele Jobs. Goote, in brandstoffen G. van Gent, kruidenier, Vlissingsche straat W. J. F. Govers, coiffeur L. J. Goeman, kruidenier, Seisstraat J. Geldof, schoen- en laarzenmaker, Koningstr. W, Gilde, smid, Seisweg Mej. wed. Van Goozen, Gravenstraat W. Gabriëlse, in brandstoffen, Gravenstraat Mej. wed. S. L. Gobetz, beddenwinkel, Gravenstr. H. Gabriëlse, tapper, Gravenstraat. C. C. van Gorcom J, van Grootheest, Zeeuwsche Btoombakkerjj P. Gsrritsen, schoen- en laarzenm., Kapoenstr. J. P. Geldof, bierhal, Oude kerkstraat W. H. Gravestein A. C. Greep, Zeeuwsche Bazar J. Goed bloed J. Gabriëlse, tapper, Bogardstraat J. A. Goeman, schoenmaker, Noordstraat J. Gilde, timmerman, Blindenhoek A. Gabriëlse, „Eendracht," Markt W M, Groenewegen, koffiehuis »De Vriend schap", Markt J. Gabriëlse, „Koophandel", Markt Mej. H. J. Geldof, Hoogstraat H. F. Geldof, besteller J. Gideonse, handel in boter, kaas en eieren, Brakstraat O 276 A. Gudde, smid, Schuitvlotstraat P. J. Goeman, tapper, Brakstraat F. H. J. Good, Korte Noordstraat W. J. Goor, Sociëteit „de Vergenoeging" Mej. M. Gerreman, Café „Drie Tonnetjes" C. Hooftman, in kruidenierswaren J. J. van Hercules, in kaas en vischwaren, Vlissingsche straat A. Hollebrands, wagenmaker, Gravenstraat A. J. Houpt, schilder, Heerenstraat A. M. Hotman, in kruidenierBw. Eigenhaardstr. M. C. Homburg, tapper, Schuitvlotstraat Mej. H. C. Hackenberg, in manufacturen A. M. van der Heil, firma A. Dronkers en Co., Roode toren, Markt S. P. Hamel, hotel en logement J. Holthujjzen, horlogemaker A. van der Harst, kuiper, Seisplein N. J. v. Hejjl, tuinman, Bleek P. J. Hubregtse, koffiehuis „Kanaal en Spoor- zicht", Teerpakhuizen H. van Houte, bakker, Rouaanache Kade J. A. Heiliger, Calé Rotterdam A. van Hercules, kleermaker en ljjkverzorger F. den Hoedt en echtgenoote, Beddewjjkstraat P. de Hamer, slager, Vlissingsche straat M. Harthoorn, in granen G. Hendrikse, slager, Varkensmarkt Firma H. L. Hendrikse M. Hofman, bakker, Heerenstraat Mej. Wed. W. A. »an der Harst, Langeviele E. A. Huibregtse, slager, Langeviele Mej. wed. D. C. v. d. Harst, Wal A. W. Houpt, directeur begrafenis-maatschappij „Uit Voorzorg" 3. F. Hoogkamp, depothouder, Gravenstraat P, J. Haagman, bakker, Rott, kade W. Heg boer, schilder, Balans G. J. den Hollander, beeldhouwer C. Hondsmerk Wz., Lange Noordstraat. I. vau Ham, confiseur Mej. wed. C. J. van der Harst, Korte Noordstr. W. C. Hondsmerk, bakker, Korte Burg G. M. de Haas, in sigaren, Burg P. Hondius, bakker, Burg E. Helder M. Hondius, schoen- en laarzenmaker H. Hubregtse, in galanteriën, boek Wagenaars- straat en Bree L. den Hollander, Burg D 16 P, Hondsmerk, in ijzerwaren, Wal J. Homburg, barbier en winkelier, Wal. F. C. Homburg, barbier, Koorkerkbof. Wed. W. Huibrechtsen, Giststraat J. M. Hegliger, in tabak en Bigaren R. J. P. Heeröldt H. Hendrikse, schoen- en laarzenmaker en ljjk- dienaar, Spanjaardstraat R. J. P. Heeröldt Co M. W. Hildernisse, Gortstraat J. Huibregtsen, slager, Gravenstraat W. L. Hubregtse, schoenmaker, Giststraat H. v. d. Heuvel, in kaas, Vlasmarkt Gebr. Hujjsman, schoorsteenvegers, Vlissingsch Wagenplein J. A. van Houte, bakker, Brak straat C. Houtop, winkelier, Brakstraat Mej. J. Hol, bierhuis, Molenberg J. den Hollander, beeldhouwer W. K. Hering, in assurantiën. J. P. v. d. Hoven A. M. v. Hejjl Jr., tuinman, Bleek J. Pb. Ilmer, timmerman J. Ingelse, slager, BeenbouwersBi'ngel P. J. Israël, depóthouder. Langedelft J. Ingelse, kleermaker, Kapoenstraat D. H. Julianus, concierge, Burgeravondschool J. Jansen Jz., timmerman en metselaar C. de Jongb, winkelier W. Joziaase Wz., schoen- en laarzenmaker, Oude Arnemuidsche voetpad T 103 H. Jongepier, winkelier Hoogstraat J. A. Julianus, stadsbode J. Joose, winkelier en herbergier K. Jongepier,schoen- en laarzenm. Schuitvlotstr. W. Jooase, Café „Het Wapen van Zeeland", Markt de Jonge, barbier, Korte Noordstraat C. Jobse, schoen- en laarzenm.. K. Noordstraat De Jong, kapitein der Midd. boot J. J. van der Jagt, commissionair A. Jonk, in modes, Korte Delft Mej. Wed. J. Janse, brooddepöt, Giststraat A. P. G. Jobannissen, apothekersbediende J. Jongepier, sleper, Teerpakhuizen P. A. de Jonge, timmerman, Bree G. Jongepier, sleper, Oostkerkplein C. Jongepier Gz., sleper, Oostkerkplein P. Jongepier, Segeerstraat W. J. Jentink—Geldof, in manufacturen K. Jongbacker, in glaswerk, Pottemarkt G. Jacob8e, in brandstoffen, Vlissingachestraat A. Jobse, in brandstoffen, Bleek Joh. de Jonge, bierbottelarij, Spanjaardstraat A. C. Jolmers, scheeps-, hoef-, grof- en rijtuig- smederjj, Teerpakhuizenstraat M. de Jonge, sleper, Molenberg S. de Jongb, koster en lijbdienaar Wed. Koppejan, in petroleum, Zusterstraat J. Klaasse en echtgenoote, 1t Zandt P. Koets, koopman J. L. de Kat, in Spaansch fruit, Oude Kerkstr. A. Krjjger, slager, Langevielo C. M. v. d. Kop, barbier, Wal P. C. Krujjsse, korenmolenaar A. Klittenberg, in manufacturen C. J. Kooman, loodgieter, Spuistraat P. J. Karreman, „Steenrots" D. Jb. Klaassen. meubelmaker, Heerenstraat H. J. Kloosterman, zadelmaker J. Kareis, Nieuwe Haven G. A. Klinge en P. Geldof, smeden, Vlasmarkt P. Krjjger en Zoon, timmerlieden J. Konraad, wagenmaker, Domb, Schuitvlot J. C. Klaassen, wagenmaker, Verwerjjstraat K. J. de Koster, drogist, Burg P. Koolwjjk, slager, Korte Singelstraat Wed. A. van Kujjk, bakkerjj, Bogardstraat J. Koole Zoon A. J. Kooman en echtgenoote, Giststraat A. J. Kooman, barbier, Giststraat Mej. wed. F. H. Kulderjj, Noordstraat A. K. Kalkman P. de Kraker, Kleermaker, Wal J. B. Knjjper, bierhal, O, Kerkstraat C. van Karssen en eebtgen., L. Noordstr. L 123 J. Koppejan, smid, Breestraat C. Koopman, varkensslager, Kortedelft A. Klemkerk, koopman, Korendjjk P. J. Koster, winkelier, Nederstraat Krackow en Zoon I. de Kam, sleper, Domburgsch Schuitvlot Firma Van der Klip en Jolmers, in stoom- en andere werktuigen P. A. A. Xugpers, Langeviele J. Krjjger, kleermaker, Nieuwe Oostersche straat A. Koene, stukadoor, Blindenhoek F. L. Klaassen, timmerman, Brakstraat L. Loojjen, winkelier, Noordstraat J. J. Lievense, schilder, Gravenstraat J. M. van Lujjk, in meubelen, Vlies, straat J. H. Lüschen, stukadoor, Gravenstraat L. Louwerse, koffiehuis en logement, Markt hoek Helm T. Lamport, timmerman en metselaar, Seisweg J. J. Ludikhuizen, in petroleum Lako, bakker, Markt A. Lejjnse, slager, Noordstraat J. C. v. Laere, schilder, Lange Noordstraat C. H. van Loopik, bakker, Korte Noordstraat P. C. Ludikhujjzen, Korte Noordstraat J. LouwerseSnouck, in manufacturen J. D. de Leeuw, sigarenmagazijn, Lange Delft A. Lauret, winkelier, Nederstraat P. B. de Leeuw, leerhandel, Lange Delft A. F. Lorier, in bier, Spanjaardstraat A. Landman—Cornelissen, Singelstraat C. P. Lefeber, smid, Dampoort W. de Lange, Schuttershof W. D. Lüschen, stukadoor, Nieuwstraat. J. W. Lindenberg, in petroleum A. Lievense, schilder, Pottenb. singel Q 55a P. Mejjler, Kruidenier, Seisplein Q 335 M. J. Maassen, conducteur Zeeuwsche spoorb. I J. C. van Miert, Vliss. Wagenplein M. Melker Sr., kuiper, Seisstraat J. Mejjer, slager, Vlasmarkt H. F. van Maaren, koffiehuis, Turfkade. A. Mets Middendorp, concierge Werkm.-Vereenigiug. Muilman, bakker, Korte Noordstraat J. Maljers, horlogemaker, Korte Noordstraat D, van der Made, confiseur L. Munter, koffiehuis, Varkensmarkt J: K, Minderhoud, logement, Varkensmarkt Antoine Mes, pianofabrikant B. Mejjer, in goud en zilver R. J. de Mujjnck, smid, Korte Geere L. J. P. Maas, Gortatraat. W. Marcusse, koekbakker, Gortstraat P. L. van Miert, aannemer, Varkensmarkt. Mej. J. J. van MiertHenning, modiste, Burg W. A. Malgo, barbier, Turfkaai Firma K. Meertens en Zoon, Vlasmarkt L. J. P. Maas Sr., Korte Noordstraat J. Minderhoud, winkelier, Nederstraat Mej. C. W. van der Meer, Lange Delft. J. A. J. L. van Meerendonk, bakker, K. Delft R. Meertens Jr., slager, Korte Dalft A. R. de Mujjnck, Haringplaata J. Meeuwse, winkelier, Spanjaardetraat P. J. Mink, slager, Lange Delft C. v. d. Meulen, en Echtg. bode op Domburg J. J. Mink, slager, St Pieterstraat H. Melker, bierhal, Wal J. A. Melee, bazar A. van Maldegem, winkelier, Nieuwe Haven 0. J. Merk, in meubelen, Gravenstraat J. C. Mink, slager, Schuitvlotstraat A. Meeuwse, in granen H. Melker, tapper, Korte Breestraat J, L. Muller en echtgenoote J. de Nood, schipper A F. Noest, schilder, Korte Noordstraat C. Nierse, kleermaker, Wagenaarstraat H. J. Nieuwenhuis, Lange Delft Firma Nonhebei, apotheek C. van Nederveen en Zoon, loodgieters en aan- leggers van waterleidingen T. Nieveler, mantelmagazijn P. J. van Ouwerkerk, schipper W. van Ouwerkerk, schipper S. van Oa, slager, Lange Delft W. J. C. van Oers, instrumentmaker C. G. Overveld, winkelier, Schuivlotatraat M. Ovaa, winkelier, Gravenstraat. C. H. Ornée, bakker, Vliss. Wagenplein Mej. wed. J. Ornéa, Vliss. Wagenplein L, Oranje, loodgieter, Spuistraat M. van Os, slager, Droogdok 0. Pagter en echtgenoote Iz. Polderman en Echtgenoote J. M. H. Poulain, Seisdam J. J. Pundke Jr., stucadoor, St Janstraat J. J. Ponte, leesbibliotheekhouder H. Ponse, winkelier, Vliss. Wagenplein H. Pieterse, schilder, Stationsweg J. P. Pietersp, bakker, Stationsweg J. H. Pundke, Btukadoor, Heerenstraat R. J. van de Poll en Zoon, loodgieters, zoowel binnen als buiten de stad J. C. van de Poll, in waterleidingsartikelen A. Plujjmers, in confectiën, Gravenstraat C. Prince en eebtgenoote, Singelstraat M. L. Polak, koopman, Nederstraat J. J. Pieter8e, bakker, Korte Noordstraat Papegaajj, banketbakker, Burg D. J. Pennock J. Pieterse, slager, Kapoenstraat A. H. J. Peek Jzn., koperslager, ZZ. Dam J. J. W. v. d. Poel, Breestraat J. J. van de Poel J. Pervoost, in tapjjten G. Poppe, winkelier en smid, Lange Geere J. P. Plujjmers, kleermaker, Gravenstraat M. Plujjmers, smid, Giststraat C. M. v. d. Planke—Franke, Nieuwstraat A. Passenier, leeraar in het schoonschrijven, Singelstraat B. Plujjmers, kleermaker, Zandstraat A. Plujjmers, amid, Zandstraat C. Polderman, ia fruit K. J. Quist, in modes, Lange Delft Antoon Roelse, koopman in petroleum J. F. C. Rozenberg en echtgenoote W- Rejjnierse en echtgenoote Louis Renguet Co. L. E. Rivière C. A. de Ridder en echtgenoote, Noordstraat Mej. wed. P. M. Riemens, slagerjj, Burg J. H. van Rotten, koster J. Romjjo, winkelier, Singelstraat T. A. de Rugter, schilder, Singelstraat A.Remjjn, mandenmaker, Breestraat P. de Rugter, slager, Breestraat G. J. van Riel, slager, Varkensmarkt G. A. Romijn, winkelier, Koningstraat W. J. van Riel, timmerman, K. Heerengracbt W. A. de Rjjcke, in manufacturen P. H. van Rotten, boekbinder Risch Co,, Langeviele Rincker en Co., in gas- en waterleidingart»- kelen, Lange Delft J. H. van Rotten Jr., Borg Com" J. Rekkers D. de Rjjke, in melk, Heerenstraat J. P. de Rjjk, stukadoor, Nieuwstraat Johan van Randwgk W. J. Schenkel W. Schotsman C. J. van Santen, concierge, gymnasium 1. van Sluijs, in petroleum, Schuitvlotstraat J. Spejjer, glazenwasscherjj, Bogardstraat E. de Smit, scheepsjager, Havendjjk C. M. van Slugs, concierge, raadhuis. A. Steutel, schilder, Zusterstraat C. H. G. Stejjn, schoenmaker, Bellinkstraat F. J. Schjjf en Zonen, metselaars J. van Schaik, in Bigaren en tabak, Giststraat A. J. Straatman, Schoen- en laarzenmaker A. J. Sturm, kleermaker A. Sprink Sr., schilder, Gortstraat Mej. wed. J. S. Schellinga, coifeuse, handel in parfumerieën en aanverwante artikelen. J A. Steinz, firma Matena, Burg J. A. Sprink, schilder, Vlasmarkt M. C. Steenland, kruidenier, Burg S. Sies, sigarenhandel, Burg A. van Schjjndel Mej. Wed. C. Staal) Lange Delft J. C. Stemp, Korte Deltt G 8 P. van Smeden, in manufacturen I. J. Simonse, sroederjj, Lombardstraat A. van Strien, bakker, Gravenstraat J. Smits, in Spaansch fruit, Gravenstraat Mej. wed, G. Slaakweg, bakkerjj, Gortstraat B. Sohoonaard, bakker, Londonsche kade J. van Sparrentak, tapper, kade W. Stejjn, tapper, Turfkade W. Steendaro, winkelier, Domb. Schuitvlot J. Sinke, sleper, Teerpakhuizen R. Soberer, St. Pieterstraat D. Stek et ee, Noordstraat M. Snoep, banketbakker, Pottenmarkt G. W. Sprink, schilder, Hofplein F. Stentel, koopman, Singelstraat H. Scheermejjer, timmerman, Langeviele P. Sloover, schilder, Turfkade J. Sanderse, in groenten, Wagenaarstraat M. J. Timmermans en echtgenoote, Pottenmarkt P. J. Tavenier, smid, handel in haarden en kachels, Breestraat O 157 W. Tazelaar, sleper, Korte Breestraat H. Timmermans, sleper, Brakstraat Mej. wed. J. D. TimmerB, in verfwaren P. M. Tilroe, bierhal, Gravenstraat. Mej. Wed. P. Tazelaar—Tamson, bakkerjj D. Tujjnraan, bakker, Seisstraat W. G. Tazelaar, bakker, Molstraat Wed. W. P. Toubnrg, Bree P. J. Tapper, concierge, concertzaal R. Tillenberg G. M. Tamson, ledikant- en kamerbehanger P. Tazelaar, tapper, Beddewgkstraat Simon P. Tismeer, leesbibliotheek J. Timmermans, Noordstraat A. Theuue, sleper, Domburgsch Schuitvlot M. de Vos, overzetveer J. A. Volk, winkelier, Gravenstraat, J. Vermeulen Wz., beurtschipper, Rotterdam I. Vermeulen, schip >de Jonge Jan" J. Verwjjs, ljjkdienaar, Koorkerkhof J. van de Volkere, kleermaker, Vlissingschestr. J. C. Verseput, „Hotel de Commerce" J. G. Vlind, „Hotel Beige" Gebr. Vogel, smeden, Bellinkstraat J. F. van de Velde, bakker, Noordpoortstraat J. Vermaas, Lange Delft B 157 R. van Veen, schipper J. Vreke en echtgenoote, café „de Beurs" J. Vermeulen, stalhouder, Lange Geere B. van Verre, winkelier, Stationsweg J. A. Vertregt, Firma P. J. van Pnffelen en Zoon, Spanjaardstraat S. Vinke, sleper, Korte Breestraat J. C. Vinke en echtgenoote, onderwjjzer J. Vermeulen, beurtschipper op Rotterdam A. Wanda, meubelmaker, Vlasmarkt W. A. A. van Woerkens, giathandelaar, Gra venstraat I 272 A. J. v. d. Woeatjjne Jr., barbier, Wagenaarstraat J. J. Worrell, horlogemaker, Gortstraat C. F. Wiessner en echtgenoote, Ktommeweele G. Wisse, concierge, O. I. huis J. J. de Wolf, schilder, St Pieterstraat J. A. Willekes Dubois, koopman in oud porselein St Pieterstraat L 79 T. Wjjtman, in hoeden en petten, Vlasmarkt J. Wejjnman, bierhal, Segeerstraat J. Westenberg, bierhal, Segeerstraat Mej. A. C. Wasch, Gortstraat J. C. Wisse, Lange Delft H 5 A. J. de Wagemaker, Pottenmarkt J. P. de Wagemaker, in meubelen J. W. v. d, Weele, Krommeweele L 82 P. H. van der Weel, Markt C 11 J. J. Weasels, Krommeweele C. de Wolff, bakker, Noordstraat P. de Wolff, bakker, Balans G. Wisse, kraidenier, Burg Mej. de wed. K, J, H, Wasch L. van Wel, schoen- en laarzenm,, 0. Kerkstr C. Wouters, Blager, Wal K. J. Wejjnman, in glaswerk, Korte Delft M. A. de Weerdj vleeschhouwer M. J. de With, timmerman en metselaar P. J. Will, schoenmaker, Blindenhoek A. W. Wejjnman, Korte Burg L. van Wittene, koopman, Heerenstraat Van der Weke, in geëmailleerde artikelen Mej. N. de Wolf, Langeviele L. A. van Woerkens, in gist, wild en gevogelte J. v. d. Weel, timmerman, Nieuwe Haven A. v. d. Weel, winkelier, Volderjjlangte C. Wondergem, smid, Noordweg J. J. W. Zevenhuizen—Van der Harst, handel in Delftsche roomboter, oude kaas, fijne worstsoorten en diverse artikelen en kolo niale waren. H. L. Zegers, Balans W. Zwigtman en echtgenoote, winkelier en in groenten, Schuitvlotstraat Mej. Wed. P. C. Zimmerman, Seisstraat Mej. Wed. E. de Zeeuw VLI88INGRV. Aspeslagh, café Nieuwendjjk Aug. F. Aspeslagb-, handel schoenen en laarzen L. van Aartsen, in tapjjten J. C. Auer, glas- en aardewerk W. P. van den Abeele, voorheen C. Bruwaan L. P. Bosachaart, Horlogemaker, St JacobBtraat L. F. H. van Bakel, »Hotel Commerce" A. Baggerman, café Nieuwendjjk Blom Co., contectie-magazjju A. But Hz., koffiehuishouder C. Baan, Rotterdamsch koffiehuis Joh. Boshoff, winkelier L. Boshoff, hoeden en pettenmagazjjn H. J. van der Bel, in hoeden en petten A. J. Brakman, banketbakker A. G. Bulterjjs, Gouden Leeuw" G. Bouwense,meubelmaker en stoffeerder P. Castel, mr schoenmaker J. G, H, Dommisse, grossier in biscuits I. E. DeBson, depothouder A. E. Edelman, vleeachhouwer C. A. Edelman, Wagenaarstraat Filiaal Koevoets Hogerbejjde, Kerkstraat F 30 W. J. Fejj, schoenhandelaar Gabor, Hotel >Brittannia" H. A. Gosschalk, vleeschhouwer W. Geldof, in galanteriën J. Goetheer, winkelietf D. A. Gillissen, Nieuwstraat Iz. van Houte, winkelier Z. J. Hendrikse, stalhouder R. F. Haarsma, handel in boter en kaas Q. A. Harder, winkelier P. van den Houte, slager Firma Hakker, slagers A. Izebout, melkvarkooper H. Kautz, militair apothekersbediende Joh. G. Kujjpers, in aardappelen en groenten Gebr. A. en J. Kljjberg, Ritthemsche Markt W. A. Kejjn, coiffeur A. Kievit, spekslager A. B. Koolwjjk, winkelbediende J. A. G. Kingmana, brood- en koekbakker George Kotte, café »Admiraal de Ruyter" D. Krug, mr smid Ch. Limonard, Kerkstraat J. C. Lagaajj, banketbakker J". Lagaajj, sigarenfabrikant P. de Landmeter, slager, Markt H. L. Luitwieler, winkelier J. de Munck, koek- en dessettbakker Firma P. H. Meerbeek, Korte Groenewoud P. I. Mortier, graanhandelaar L. Th. Ouwerkerk, confiseur L. van Os, Kerkstraat P. J. Pieterse van Wjjk en Echtgenoote J. A Pieterse P. Poppe, Nieuwendjjk A. Polderman, in granen en zaden L. J. Polderman, in agenturen W. F. Perwez, tapper en sljjter C. Pelle Cz., winkelbediende S. Polak, vendumeester Erven J. H. van de Putte, brood- en kloingoedb. A. Provoost, mr broodbakker W. N. Rottier, Rommelkade J. Th. Roland, koffiehuishouder J. A. Riemens, schilder N. P. de Rjjke, winkelier C. J. de Rjjcke, goedkoope bazar J. Ravia, slager Joseph Stecher, biersljjter J. Schneider, slager L. Simonse, Kerkstraat J. Smits, in Spaansch fruit P. C. Speckens, broodbakkerjj Z. C. Salomé, bakker J. M. Stuart, boekbandelaar J. H. Stoutjesdjjk, winkelier C. W. A. Schout, stalhouder J. C. Strujjk Mar. A. P. Swennen, winkelier A. W. Smits, café «Schelde" Velge en Van Olffe, manufacturen B. van Velthujjze, koffiehuishouder P. Visser, koloniale waren en gedistilleerd P. de Visser, vleeschhouwer D. van Verre, winkelier L. Vermeescb, café Zeilmarkt H. Wegeling, boekb. J. de Witte, mineraalwaterfabriek J. Wouters, vleeschhouwer H. Wannée, bode L. J. Zietse, manufacturier 8EH008HERUR. M. Brouwer en Echtgenoote C. Geschiere en echtgenoote, vrachtrjjder K. Houterman en echtgenoote, broodbakker A. Houterman en eebtgenoote, molenaar Jan Louwerse Jr., gem.-ontvanger en Echtg. W. Maas en echtgenoote, burgemeester Wed. J. J. Mejjers—Van Kleven H. L. Mejjer en echtgenoote, smid A. Maas en echtgenoote P. Melis en echtgenoote, landbouwer A. S Schaman en echtgenoote, timmerman J. Stoppels en echtgenoote 0. Taal en echtgenoote, smid Weduwe Verhoeff 0. Verhoeff, timmerman J. Vreke Az., weduwnaar triv OVERIGE «EMREWWJESr. P. Datidse en echtgenoote, N. Vlissingscheweg M. Marinisse, wagenmaker, O. en W. Souburg P. Pujjpe Az., schoenmaker, O. en W. Souburg P. Pujjpe Lzi, houtsnijder en barbier, O. Souburg J. Kraamer, veearts, Oost- en West-Souburg A. Kraamer, koopman en huurkoetsier,O.W.Soub. A. de Buck, bakker en winkelier, O. en W. Soub. C. Sanders, Oost- en West-Souburg P. Bostelaar, en echtgenoote, bode, Souburg W. Mejjers, Rittbem W. P. S. Mejjers, secretaris-ontvanger, Ritthem P. Marys en echtgenoote, winkelier, Rittbem J. Cornelis, Ritthem C. van Schaik, schoenmaker, Veere A. Caljauw, koopmansbode, Veere F. Castel, Veere Jacobos Brouwer Cz., slachter, Veere J. Bakker, mr Timmerman, Veere W. Duivekot Sr., koopman, Vrouwepolder J. Willemse en echtgen., timmerm., Vrouwep. D. J. KeBteloo, mr smid, en echtgen., Gapinge Wed. J. Poppe, herbergierster, Grjjpskerke (W.) J. Groenenberg, timmerman, Grjjpskerke Jac. Minderhoud, winkelier, Domburg C. W. de Bakker en echtgenoote, »Roode Leeuw", Domburg M. van Vlaanderenkoffiehuisbouder enz., Roode Leeuw", Zoutelande P, de Groot, molenaar, handel in granen, meel en bloem, Nieuw- en St. Joosland. J. A. Filius en echtgenoote, Arne-brug Wed. J. de Hamer en kinderen, ArnemuiJen F. P. Oudens, stationchef, Arnemuiden H. M. L. Oadens—De Bruin, Arnemuiden J. P. German, smid, Arnemuiden A. Boogert, landbouwer, ArnemuiJen A. Kraamer Jr, rjjks veearts, Arnemuiden J. de Trojje, molenmaker en timmerman op 't Zand bjj Middelburg H. Leenhouts, winkelier, 't Zand, Koudekerks A. Goedhart, Koudekerke A. de Looff, smid, Koudekerke S. Lampert, winkelier, Koudekerke Adrs. Dekker, timmerman, Westkapelle Am. Minderhoud JKs., vrachtrjjder, Westkapelle A. Francke en eohtgenoote, St. Laurens W. Rooze Cz., timmerman, Brigdamme J. Marinisssn en echtgen., in granen, Brigdamme G. Machielse en echtgenoote, Noordweg L. Steendam, koperslager, Coljjosplaat J. W. Th. G* de Borat Verdoorn, Ouwerkerk J. Tibout KzHaamstjde J. M. Vogelsang, societeitbediende, Breda Izak H. Snoep, New-York Anton H, Snoep, New-York

Middelburgsche Courant | 1895 | | pagina 3