Laatste Berichten. Verspreide Berichten. Verkoopingen es aanbestedingen. Burgerlijke stand. den. Deze vragen werden door den bekl. toe stemmend beantwoord. Daarna werd overgegaan tot het verhoor der verschillende getuigen. De eerste was de rijks veldwachter Van Schalkwijk, die eenige inlich tingen gaf omtrent de plaats, waar de vechtpartij tusschen Picavet en De Zeeuw is voorgevallen. Verder verklaarde deze getuige nog op eene vraag van den verdediger dat bekl. hem heeft medegedeeld, hoe er een praatje liep als zou bekl. in bovenvermelde zaak een valschen eed gedaan hebben en hem heeft verzocht daarvan proces verbaal op te maken. De tweede getuige J. J. Kortenhoif, die in den bewusten avond met Van den B. op den Noorddijk was en voorbij de vechtenden ging, verklaarde het toebrengen van slagen door De Zeeuw gezien te hebben, doch niet te kunnen zeggen of zijn met gezel dat ook heeft gezien. Dezen getuige werd verder gevraagd of hij niet gehoord heeft dat, nadat de vechtpartij had plaats gehad, door V. d. B. in 't bijzijn van verschillende personen gezegd isdat hij heeft gezien dat De Zeeuw met een stok sloeg, doch dat hij, wanneer De Zeeuw hem een tientje gaf, niets zou gezien hebben. Getuige verklaarde dat niet te hebben gehoord en over tuig dte zijn dat die woorden niet werden gebezigd. De derde getuige H. Markusse, die ook de vecht partij gezien heeft, wist niet te verklaren of V. d B. dat ook heeft kunnen zientegen hem heeft bekl. zich daarover niet uitgelaten. Een volgende getuige H. van Wijck, diè zich ook op het terrein bevond, heeft het gevecht niet gezien wel gehoord. Na afloop van de vechtpartij heeft deze getuige, die met anderen samen was, Kortenhoif en Van den B. gesproken en den laatsten hooren zeggen dat hij gezien heeft, hoe er geslagen is doch dat hij voor tien gulden zou willen zwijgen. De voorzitter bracht dezen getuige het groote gewicht van zijne verklaring onder het oog en liet hem, wijl hij iets aarzelends meende te be merken in diens getuigenis, meermalen die ver klaring herhalen. Getuige volhardde er echter bij. Wijl sommige getuigenverklaringen afweken met de aan den rechter-commissaris gedane mede- deelingen, verzocht de ambtenaar van het openbaar ministerie, jhï mr J. P. Schuurbeque Boeije, aan de rechtbank den rechter-commissaris als getuige te doen verschijnen. De zitting werd hierop geschorst en de recht bank ging in raadkamer om dit verzoek te over wegen. De zitting heropend zijnde deelde de president mede dat de rechtbank van oordeel was dat er nog geene termen waren om den rechter-com missaris als getuige te doen optreden. Opnieuw vroeg daarop de ambtenaar van het openbaar ministerie nog aan den getuige of hij de waarheid verklaarde, hem daarbij eveneens wijzende op de zware straf, die op meineed staat. Ook hierna bleef getuige volhouden. Beklaagde ontkende de hem in den mond ge legde woorden gesproken te hebben. De verdediger deed den getuige daarna nog eenige vragen omtrent door hem geuite woorden; of hij o. a. gezegd heeft»als de Zeeuw vrij komt dan zullen wij V. d. B. wel vinden" en of hij Picavet heeft opgezet om proces-verbaal te doen opmaken tegen De Zeeuw, na de woorden van V. d. B. gehoord te hebben. Getuige ont kende dit. De vijfde getuige was de arbeidster La Baarens; zij was op den avond van 22 Juli met eenige anderen op den Noorddijk onder Krabbendijke; toen Kortenhoff en bekl., na afloop der vechtpartij, waarvan getuige het rumoer had gehoord, voorbij kwamen zijn er eenige woorden gewisseld doch zij heeft niet gehoord de woorden, die Y. d. B. ten laste worden gelegd. Zij had voor den rechter-commissaris verklaard die woorden wel gehoord te hebben, doch nam die verklaring thans terug en zeide die alleen uit benauwdheid te hebben afgelegd. Naar aanleiding van deze verklaring deed de ambtenaar opnieuw het verzoek den rechter commissaris als getuige te hooren. De rechtbank stond het echter ook nu niet toe. Daarna werd gehoord J. Sinke, die evenals de vorige getuige, bij het gesprek op den Noorddijk tegenwoordig was; zij verklaarde ook zeer pertinent dat toen v. d. B. gezegd heeft gezien te hebben hoe er geslagen was, doch voor een tientje te zullen zwijgen. Ook tegenover deze getuige hield bekl. zijne onschuld vol. Als zevende getuige trad op E. West veer; diens verklaring strekte alleen om aan te toonen op welke plaats v. d, B. tijdens de vechtpartij zich bevond. De verklaring van den laatsten getuige a charge A. Kooman had hetzelfde doel. Hem werd gevraagd of z. i. v. d. B. de vechtpartij op de plaats waar hij stond kan gezien hebben, op welke vraag hij het antwoord schuldig moest blijven. De eerste getuige a décharge W. Visser, die zich, evenals beklaagde, op den Noorddijk bevond, heeft op een afstand de vechtpartij gezien zonder de partgen te herkennen. Den tweeden getuige ter ontlasting P. de Zeeuw werd, op verzoek van den verdediger, gevraagd of hij aan bekl. tien gulden heeft gegeven om een getuigenis te zijnen voordeele af te leggen. Hij antwoordde ontkennend. Vervolgens werd gehoord A. Seene, wien ge vraagd werd of na de behandeling der zaak tegen De Zeeuw een gesprek gevoerd is tusschen Van Wijck en De Boer, waarbij door eerstgenoemden zou gezegd zijn dat, wanneer De Zeeuw vrij kwam, V. d. B. eens op zijn voorman zou ge reden worden. Hij antwoordde hierop toestemmend. Getuige Van Wijck verklaarde echter die woorden niet gesproken te hebben. De volgende getuige, De Boer. verklaarde het zelfde als Seene, terwijl ook tegenover hem getuige Van Wijck bjj zijn verklaring bleef. De getuige De Boer verklaarde verder nog per tinent dat Van Wijck, in tegenwoordigheid van hem, zijne vrouw en vrouw Sinke, Picavet heeft opgezet om proces-verbaal te laten opmaken. Van Wijck voerde echter aan dat niet hij maar een ander Picavet zou hebben aangezet. Der laatste getuige M. J. Buijs werd inlichting gevraagd of net op den bewusten avond duister was, wat zij beaamde. Getuige Van Schalkwijk, opnieuw gehoord, verklaarde dat vrouw De Boe, haar man en J. Sinke aan hem uit eigen beweging verklaard hebben dat V. d. B. de hem te lasten gelegde woorden heeft gesproken. De Boe ontkende den veldwachter zelfs gezien te hebben. Vrouw De Boe zeide wel den veld wachter gesproken maar niet een zoodanige ver klaring afgelegd te hebben. Vrouw Sinke alleen verklaarde de mededeeling van den veldwachter juist wat haar zelf betreft en voegde er nog bij dat, zij gehoord heeft, dat ook vrouw De Boe zoodanige verklaring afgelegd heeft. Hièrna werd de bekl. gehoord. Hij hield vol de te lasten gelegde woorden niet te hebben geuit. De voorzitter wees op de afgelegde getuigenver klaringen, die meer indruk op de rechtbank maakten dan zijne ontkenning en voegde erbij dat, mocht de rechtbank hem vrijspreken, dit volstrekt nog niet in zich sluit dat zij overtuigd is, dat de beklaagde de waarheid zegt en onschuldig is. Te half twee werd de zitting geschorst en om streeks twee uur weder heropend en door den voorzitter het woord gegeven aan den ambtenaar van het openbaar ministerie. Deze herinnerde aan den loop der zaak-De Zeeuw en den strijd, die toen bestond tusschen de ver klaringen van getuige Kortenhoff en den tegen- woordigen beklaagde. Wijl bekl toen blijkkbaar onwaarheid sprak heeft de ambtenaar den rijks veldwachter Van Schalkwijk opgedragen een onderzoek in te stellen waarvan het gevolg is geweest dat tegen V. d. B. eene vervolging is ingesteld. Spreker wees er op dat, waar hij misschien in deze zaak vrijspraak vorderen zal, dit niet is, omdat hij aan de onschuld van bekl. gelooft, maar omdat het feit niet wettig bewezen is, want integendeel is hij overtuigd, dat wel degelijk eene valsche verklaring is afgelegd. Ten einde dit in het licht te stellen ging de ambtenaar in het breede het voorgevallene na om ten slotte te verklaren, dat hij uit de afge legde getuigenverklaringen het bekl. ten laste gelegde feit niet wettig en overtuigend bewezen acht en derhalve vrijspraak vorderde. De ambtenaar meende daarbij echter te moeten voegen dat volgens zijne overtuiging de bekl. wel degelijk een valschen eed als getuigeafgelegd heeft. De verdediger van bekl., de heer mr. A. C. A. Jacobse Boudewijnse, trachtte aan te toonen dat de woorden, die aan bekl. zijn toegedicht, door dezen niet zijn gesproken. Hij wees erop dat, toen Kortenhoff en bekl. van het tooneel van de vechtpartij kwamen, verschillende hier gehoorde personen hen stonden op te wachten, brandende van nieuwsgierigheid om te vernemen wat er gebeurd was. Al die personen moeten uit den aard der zaak gehoord hebben alles wat er ge zegd is, en thans blijkt uit de afgelegde getui genverklaringen, dat slechts twee der getuigen onder eede kunnen zeggen dat bekl. de geïncri mineerde woorden gezegd heeft, terwijl drie an deren verklaren dat de bekl. de woorden niet heeft gebezigd. Verder wee» de verdediger op de verdere punten van verschil tusschen de verklaringen der ver schillende getuigen, op de aarzelend afgelegde verklaring van getuige Van der Wijk en op de wel wat al te bepaald uitgesproken mededeeling van getuige Sinke. Maar ook al aangenomen dat de woorden waren gesproken, wie kan zeggen dat het iets anders zou zijn dan pralerij of grootspraak zonder dieperen zin? Ten slotte wees pleiter er nog op dat het onmogelijk is uit te maken of iemand al of niet iets heeft gezien, dat door anderen is waarge nomen men kan veronderstellen, men mag ge- looven, met zekerheid weten echter niet. Op grond van een en ander concludeerde pleiter alzoo tot vrijspraak van zijn cliënt. Na repliek van den ambtenaar van het O. M. werd het onderzoek in deze zaak gesloiten en de uitspraak bepaald op heden over 14 dagen. De eerste dagen van de laatste maand des j aars zijn hoofdzakelijk feestdagen voor de banketbak kers 't is daarom geen wonder dat ook zij hebben getracht door een nette uitstalling hunner zoete waren die nog begeerlijker te maken. Zoo ook de heer J. J. Bal in de Noordstraat, die een aantal heerlijkheden tentoonstelt. Van de fijne banket en spritsletters, van het suikerwerk en van het St Nicolaas gebak behoeven we geen melding te maken, dat alles is overbekend, zuowel als het keurige borstplaat. Alleen vestigen wij de aan dacht erop dat in dit laatste artikel door den heer Bal weder eene variatie gebracht is, doordien hij bij het hazelnoten-borstplaat, dat hij verleden jaar fabriceerde, thans ook puré-borstplaat voegde. In de étalage vinden wij verder fijne Pransche vruchten in doozen en verschillende fraaie car- tonnages benevens de thans en vogue zijnde mand jes, die, met suikerwerk gevuld, allerliefste cade- au's zijn. Het gaat niet aan alles op te sommen wat is uitgestald, daarom bepalen wij er ons toe nog even te wijzen op de groote verscheidenheid in chocolade, die de heer Bal in voorraad heeft en waaronder die van de wereldbekende Suchard en Stollwerck eene eerste plaats innemen. De heer Victor Ceulen, die een paar huizen verder woont, heeft ook dit jaar den goeden naam van zijn magazijn gehandhaafd. In zijne étalage vonden wij in de eerste plaats keurige Pransche poppen in zijde en fluweel, wakend en slapend, zwijgend en sprekend, van de grootste tot de kleinste afmetingen. Verder zagen wij er de prachtige kolossale Amerikaansche bouwdoozen, schepen, torens en keukens vormende, benevens verschillende andere en ook de bekende steenbouwdoozen. Voor de meisjes vestigen wij de aandacht op de zeer fijne borduurdoozen, terwijl men jongens en meisjes samen geen ondienst doen zal met de prachtige legblokken. Dit jaar zagen wij bij den heer Ceulen nog zeer fijne en tevens zeer praktische schilderkisten met handleiding tot het mengen der kleuren en fraaie voorbeelden. Voorts tooverlantaarns, figuur- zaag-doozen, timmerkisten, spoorwagens, mena geries enz. In rieten artikelen is dat magazijn goed ge sorteerd en in goedkoope zaken vindt men er eene ruime keuze. Een eenige industrie in onze stad is de fabriek van eau de cologne en parfumerieën van den heer Johan Marie Matena. Op bescheiden schaal be gonnen, heeft die zaak thans een grooten om vang verkregen en zoowel binnen als buiten onze stad zich een goeden naam gemaakt. Behalve in zijn eigen fabrikaat is de heer Matena ook goed gesorteerd in allerlei fijne par fums, in welriekende zeepen en andere toilet artikelen, waaronder zeer vele uitstekend geschikt om als St. Nicolaas cadeau dienst te doen. Het gerenomeerde Keulsche water, onder nummer 4711 door J. M. Parina in den handel gebracht, is ook bij den heer Matena te verkrijgen. De heer C. P. Diesch, handelaar in tabak en sigaren in de Gravenstraat, heeft zijne waar netjes geëtaleerd. De sigaren, waaronder de merken Excelsior en No. 2 zeer in den smaak der rookers vallen, zijn keurig verpakt en in verschillende prijs verkrijgbaar. Ook is er eene groote keuze in tabak en cigaretten, terwijl ook fraaie pijpen in voorraad zijn. In chocolade van onderscheidene fabrikanten is de heer Diesch zeer goed gesorteerd. St. Nicolaas en diens knecht, die voor de ramen tentoongesteld zijn, lokken kijkers die, als zij tevens de etalage bezien, licht in koopers zullen veranderen. Donderdagavond omstreeks half zeven uren ontstond te Oost- en West-Souburg brand bij den bakker en winkelier J. van Eenennaam, wiens woonhuis en winkel tot den grond toe afbrandden. Door de gunstige richting van den wind en de uitmuntende werking der brandspuit bleven de belendende gebouwen gespaard. Het huis was verzekerd bij de Onderlinge Brand waarborgmaatschappij voor Zeeland. Naar men zegt is de brand ontstaan door het omvallen van een petroleumlamp. De heer T. W. Prumers heeft op zijn ver zoek eervol ontslag verkregen als rentmeester van het ambacht 's Gravenpolderin zijn plaats is benoemd de heer J. Risseeuw. Gisteren ochtend bood een jongen bij de Amsterdamsche bank een chèque van 3000 ter betaling aan. Nauwelijks had hij het geld in ontvangst ge nomen of men bemerkte dat de chèque valsch was. Men ging den knaap achterna en zag dat hij het geld overgaf aan een vreemdeling, die er mede verdween. Gelukkig kon men hem in het oog houden en op den Heiligenweg werd hij aange houden, de 3000 hem ontnomen en hij zelf aan de politie overgeleverd. De ex-conducteur Van Horn, die in Septem ber jl. te Amsterdam een hoofdconducteur der A. O. M. doodschoot en daarna zichzelf het leven poogde te benemenis nagenoeg hersteld uit het Buiten-gasthuis ontslagen en in de cellulaire ge vangenis opgenomen. Dat er te Amsterdam een duel hangende zou zijn tusschen een officier der schutterij en een van de infanterie moet niet meer zijn dan een praatje. De jongen te Vrouwenbuurt, die Maandag bij ongeluk door een geweerschot is getroffen, was 13 jaar oud. Hij is reeds denzelfden avond onder hevige pijnen bezweken. De justitie stelt een onderzoek naar de oorzaak in. Uit Oosterbeek werd onlangs gemeld, dat aldaar een koe aan het gebruik van bevroren voedsel zou gestorven zijn. Een berichtgever der Prov. Gr on. Ct. deelt mede dat volgens onderzoek het knollengroen dit jaar werkelijk nadeelig is. De oorzaak ligt, naar hij meent, niet in het bevriezen, maar hoofdzakelijk in 't meer dan ge woonlijk daarin aanwezig zijn van een vergiftige plantde wolfsmelk EuphorbiumWie deze giftplant er uit wil zoeken, kan zijn vee voor sterfte bewaren. Te Hoorn had dezer dagen het leger des heils veel te verduren van een joelende, tierende menigte, voorzien van het roode vaandel, die de zaal binnendrong, waar het leger gewoon is godsdienstoefening te houden. Zij maakte het er zoo bont dat de bijeenkomst gestaakt moest worden en enkele heilsoldaten hunne klachten bij den burgemeester hebben gebracht. De bende bewoog zich daarop langs de hoofdstraten dei- stad met de roode banier en onder het voortdurend uitgalmen van socialistische liederen. »Weg met de heilsoldaten, leve Nieuwenhuisenz. Nadat dit een paar avonden had plaats gehad en de hulp der militairen was ingeroepen, is de rust hersteld. De stuurman en matroos van de veronge lukte bark Ango zijn gisteren naar Rotterdam vertrokken, om zich van daar naar Duinkerken scheep te begeven. De zeelui gaven aan eene zeereis de voorkeur. Uit Belgrado wordt aan de Daily News gemeld, dat koning Milan de verkiezingen van den eersten trap voor de Skoepschtina heeft nietig ver klaard, onder het voorwendsel, dat er omkooperij had plaats gehad, doch feitelijk omdat de radicalen de meerderheid hadden verkregen. Reuter seint uit Belgrado De koning heeft ten gevolge van het protest der kiezers tegen de inmenging der politie in de verkiezingen de al- gemeene verkiezingen uitgesteld tot 16 December. De bijeenkomst der Skoepschtina is bepaald op 27 December. Prins Peter Karageorgevitch, de Servische kroon pretendent, heeft een familieraad bijgeeenroepen met het oog op den politieken toestand in Servië. De werkstaking in het Belgisch centrum breidt zich steeds uit. Verschillende troepen arbeiders trekken zingende' rond, maar de orde is niet verstoord. Voor heden waren verscheidene meetings aangekondigd. Troepen zijn naar Char leroi gezonden. Men hoopt dat de beweging zich tot het centrum zal beperken. Déroulède en Reinach van de République frangaise zullen duelleeren, wegens beleedigingen, door Déroulède in zijn redevoering op Zondag 11. tegen Reinach geuit. In eene vergadering van de leden der meer derheid van de Spaansche Cortes heeft de minister president Sagasta de wetsontwerpen opgesomd, die de regeering bij het parlement zal indienen. In de eerste plaats zullen de begrooting en eene wet tot invoering van het algemeen stemrecht worden aangeboden. Het Italiaansche agentschap Stefani logen straft uitdrukkelijk het bericht dat Engeland voornemens is Italië's medewerking te vragen ter verdediging van Soeakim. John Bright bracht gisteren een minder goeden nacht door, dientengevolge was de toe stand gisteren minder gunstig. Keizerin Erederik bracht gisteren een bezoek aan Londen. Bij een ontploffing in een fabriek te Ki- neschma, Midden-Rusland, werden elf personen gedood en 175 ernstig gewond. In den Italiaanschen senaat werd Woensdag een voorstel ingediend, strekkende om den vrouwen het kiesrecht voor het parlement te verleenen. Crispi verklaarde zich tegen de motie, waarop deze met een kleine meerderheid werd verworpen. De Engelsche regeering heeft besloten, den gezantschapspost te Washington onbezet te laten, totdat de heer Harrison als president zal zijn opgetreden, dus tot 8 Maart van het volgende jaar. De Engelsche bladen vermaken zich ten koste van mr Mvnro, omdat het nieuwe hoofd der Londensche politie niet rijden kan. De een wil hem te paard bij buitengewone gelegenheden in het publiek op een stoommachine zetten, en daar hij ook geen bicycle of tricycle hebben kan, slaan anderen hem de Japaneesche jinrikiska of een Indischen olifant voor. Niet alleen de toestand van de czarina, ook die van den czaar zelf moet na het ongeluk bij Borki reden tot ernstige bezorgdheid geven, daar zijn zenuwleven hevig aangetast is. De keizerin is zeer terneergedrukt. Woensdagavond trad Adelina Patti in de Parijsche opera als Juliette op. Gounod zelf dirigeerde. Het was een luisterrijke voorstelling, zoowel wat het publiek als de opvoering betreft. De Times-correspondent verklaart nooit een tal rijker, een meer geanimeerd en een met schoon heid en juweelen heerlijker getooid gehoor gezien te hebben. Mdme Patti werd uitstekend gesecondeerd door Jean de Reszké misschien stond haar nimmer zegt bovengenoemd berichtgever een waardi ger Romeo ter zijde. Het enthousiasme van het publiek was onbeschrijfelijk. Thermometer. Middelburg, 30 Nov. vm. 8 u. 44 gr. m. 12 u. 48 gr. a. 4 u. 46 gr. F. Verwacht: Z. wind. Heden werd aan het gebouw van het Geweste lijk bestuur alhier aanbesteed lo. het driejarig onderhoud van de rijks contr' escarpe te Tholen, behoorende tot de zee- werken in Zeeland, en geraamd op 1510 per jaar. Hiervoor werd ingeschreven door de heeren G. Bolier te Scherpenisse voor 1419, C. D. Bolier te idem voor 1397, B. I. van Bezooijen te St. Maartensdijk voor 1349 en J. L. Geiuk te Tholen voor 1046 en 2o. het maken van drie nieuwe deuren en de uitvoering van herstellingen aan vijf deuren van de kleine sluizen van het kanaal door Zuid- Beveland, geraamd op 16.400. Voor dit werk werd ingeschreven door de heeren D. Bijl te Vlissingen voor 16.847, Gebr. Koppejan te idem voor 16.115, J. M. Lammelée te Hansweert voor 16.220, L. van Verre te Kruiningen voor 16.198, A. de Groot Cz. te Heukelum voor 75.780, P. Verbruggen te Wad dingsveen voor 15.747, P. J. Staal te Hans- weert en P. Dronkers te Kapelle beiden voor 14.599 en J. B. Koch te Hansweert voor/13.970. Van 29 en 30 November. Middelburg. Ondertrouwd: A. de Munck, jrn. 18 j. met J. Westerbeke, jd. 20 j. BevallenC. G. Davidse, geb. Wisse, d. B. Wiener, geb. Goudsmit, d. C. Matzinger, geb. Viergever, z. OverledenD. A. van de Kreke, man van J. M. T. Feiten, 60 j. J. Bastiaanse, z. 2 m. M. S. Bourdrez, d. 15 m. lissing-en. In de heden middag gehouden zitting van den gemeenteraad, gepresideerd dooi den heer Tutein Nolthenius, waren afwezig de heeren Winkelman en Van Raalte, beiden met kennisgeving. Na mededeeling van eenige ingekomen stuk ken werd overgegaan tot vervulling eener vaca ture in het algemeen armbestuur en in het col lege van regenten over het gasthuis, tengevolge van periodieke aftreding. Door deze colleges zijn dubbeltallen voorgedragen, bestaande respec tively k uit de heerenJ. Hazenberg en E. H Schmidt; J. A. de Wolff en F. van de Velde. Met algemeene stemmen werden de aftredende leden, de heeren J. Hazenberg en J. A. de Wolff, benoemd. Op voorstel van het dagelijksch bestuur werd: de begrooting van den Middelburg-Vlissingschen straatweg voor 1889, bedragende in ontvang 5022.581, i» uitgaaf 4443.85 en voor batig saldo 578.73§, goedgekeurd; machtiging verleend aan het bestuur der zee mans- en visschersbeurs, om een kapitaal van 18000 af te schrijven van het grootboek der Nationale Schuld, om die te bestemmen tot uitzetting op hypotheek; goedgevonden om een verzoekschrift der heeren J. W. Vrielink en J. van der Plaats, onderwijzers op de scholen A en B, waarin zij verzoeken in het genot gesteld te worden van de verhooging van belooning, hun, volgens de bij hunne be noeming vigeerende verordening toekomende te stellen in handen van burg. en weth. om advies; vergunning gegeven aan J. Smith te Vlissingen tot het plaatsen van een automatisch weegtoestel aan den Badhuisweg, nabij het commiezenhuisje, voor den tijd van tien jaren en tegen eenejaar- lijksche betaling van 5 daaraan zijn zoodanige voorwaarden verbonden als ter verzekering eener goede exploitatie noodig kunnen zijn aan de volgende adressanten in koop afgestaan de daarbij vermelde perceel en gemeentegrond, als: P. Wouterse aan de Aagje Dekenstraat 115 M* ad ƒ2.50 plus ƒ105.80 voor het door de gemeente te maken trottoir; P. A. Bakker als boven 110 vierk. meter a 2.50 plus 101.20A. Ilerson aan de verlengde Kolvenierstraat 1000 vierk. meters

Middelburgsche Courant | 1888 | | pagina 2