BUITENLAND. Laatste Berichten, Ingezonden stukken. Handelsberichten Verkoopingen en aanbestedingen. Algemeen Overzicht, ROTTERDAM VLAGT! Graanmarkten, enz. Prijzen van Effecten. Het ministerie van oorlog van Boelgarjje heeft in Hongarije 1000 paarden doen aanboopen. Het Journal des Débats meldt dat Radoslavoff, op [bevel van Stamboeloff, onder beschuldiging van hoogverraad is gearresteerd. Ook zouden verscheidene officieren zjjn gearresteerd. Men verdenkt echter de politie dit militair complot op touw gezet te hebben ten einde beter Stam- boeloffs belangen te dienen. Volgens andere berichten werd Radoslavoff op bevel van den vorst zelf in hechtenis genomen uit vrees voor een gemeenschappelijk optreden der Zankoffisten en Radoslavoff tegen de regeering. William O'Brien werd te Kingstown gear resteerd op het oogenblik dat hij aan de pier afscheid nam van zjjn vrienden en geestverwanten, die weder naar Engeland vertrokken. Hjj werd in verzekerde bewaring naar Dublin en op zjjn eigen verzoek naar het Imperial Hotel gebracht. Een kleine menigte school daar te samen onder het zingen van God save Ireland. Een half uur later verscheen O'Brien aan het venster en sprak de menigte toe, welke kjj beloofde trouw aan de nationale zaak. Den volgenden morgen vertrok hjj onder politie-geleide uit Dublin, vergezeld van den lord-mayor en eenige vrienden. Te Cork is hjj door den rechter in verhoor genomen. Eene talrjjke menigte heeft hem op weg van het station naar het gerechtsgebouw met geestdrift toegejuicht. Na het verhoor is de zaak verdaagd en O'Brien naar de gevangenis gebracht. Te Dublin zjjn heltige redevoeringen uitge sproken tegen het kabinet-Salisbury door den lord-mayor Sullivan, Michael Davitt en anderen. De afgevaardigde Esmonde verklaarde, dat de ministers allen kortweg door de bevolking zouden zjjn opgehangen, indien het gebeurde te Mitchels- town in Engeland ware voorgevallen. Verscheidene politieke clubs en vereenigingen in Londen hebben tegen het bloedbad van Mit- chelstown geprotesteerd. Heden worden verschil lende meetings met hetzelfde doel gehouden. Generaal Redvers Buller heeft zjjn ontslag ge nomen als onder-secretaris van den onder-koning van Ierland. De regeering sprak in het parlement het gerucht tegen, dat Buller is afgetreden wegens verschil van gevoelen. Hg verlangde in zijne vorige betrekking te worden hersteld. Bij een aanval op moonlighters te Lüsdoon- varn is een hoofdconstabel gedood en zijn twee onderconstabels ernstig gewond, terwijl vijf mooaligh'ers ten huize van een pachter gear resteerd zijn. Twee geweren, twee revolvers en ammunitie werden buit gemaakt. Twee andere personen, die herkend zijn geworden, zijn den volgenden morgen gevangen genomen. In het Engelsch lagerhuis heeft sir James Feigusson medegedeeld, dat don Britschen consul op Samoa bevel is gegeven, eene strenge neutra liteit in acht te nemen, en dat van de Duitsche regeering de verzekering is ontvangen, dat de buitenlandsche batrekkingen op Samoa, inzonder heid die der drie gecontracteerde mogendheden, door Duitsehlands optreden niet worden geschonden. Te Berlijn loopt het gerucht, dat de prins van Hohenlohe zijn ontslag als stadhouder van Elsasz-Lotharingen heeft genomen ten einde zijn aanzienlijke landgoederen te kunnen admini- strceren. Het internationaal geneeskandig congres te Washington heeft Zaterdag zjjn werkzaamheden geëindigd. Het volgend congres zal in 1890 te Berlijn gehouden worden. De keizer en de keizerin van Duitschland zjjn gisteren te Stettin aangekomen waar zjj met onbeschrijfelijke geestdrift werden begroet door de talrjjke menigte, die langs de prachtig versierde straten van het station tot het paleis geschaard stond. Te Toledo en in de omstreken hebben zware stormen gewoed, die veel schade hebben aangerieht. Te Bilbao heeft de koningin-regentes eene groote receptie gehouden. Het geheele corps diplomatique was er verschenen, alsmede 120 burgemeesters en 3000 leden van gemeenteraden, 's Avonds ver scheen de koningin op het balcon, waar zjj met geestdrift werd begroet. Bjj de verkiezing voor den Boheemschen landdag hebben de Duitsch-liberale candidaten in alle Duitsche gemeenten gezegevierd, behalve te Praag waar zij een zetel verloren. Te .Palermo 334 sterfgevallen aan cholera sedert het begin der ziekte; van 8—10 Sept. 6 gevallen, 2 sterfgevallen te Palermo, 13 en 11 te Troia, te Messina 2 gevallen. Louise Michel, van wie men sedert lang niets hoorde, leeft rustig op een bovenkamer te Levallois—Perret, waar zij zich uitsluitend met letterkundigen arbeid bezig hondt. Zoodra ver scheidene nieuwe werken van haar hand zijn verschenen, begeeft zij zich naar het rijk der Kanaken, van wier intellect zjj hooge verwach tingen koestert. Ten behoeve der gemeente Middelburg is heden aanbesteed de levering van: a 875 hectoliters (mudden) Ruhr-kachelkolen; minste inschrijver was P. de Vos voor 0.54 5/0 per hectoliter; b 150 hectoliters (mudden) New-Castelsche gesorteerde stukken waarvoor minste inschrijver was P. C. Ludikhuijsen voor f 0.89 per heet. Arrondissements-Rechtbank te Middelburg. Heden, Dinsdag, zijn veroordeeld wegens mishandeling: M. E. K. 43 j, blikslager Middelburg, en J. W. 31 j., huisvr. van J. B., tapster Vlissingen, elk tot 0.50 b. s. 1 d. h.; P. v, H. huisvr. van H. J.'45 j., winkelierster Vlissingen, tot 3 b. s. 3 d. h. en A. H. 17 j., landbouwer Axel, tot 14 d. gev. beleediging en mishandeling H. J. N. 23 j., broodbakker Hulst, tot f 25b.s. 10 d. h.; b e 1 e ed igi n g K. M. 27 j., koopman Tromp Kemseke (België), tot 3 d. gv. s troop er ij: F. G. 22 j., J. T. 48 j., L. H. 20 j., C. H. 15 j., C. T. 15 j., M. G. 26 R. G. 19 j. en M. T. 64 j., arbeiders, allen Putte, ieder tot 3 gev.C. S. huisv. van W. L. 39 j., L. T. huisv van P. C. 29 j., C. W. huisv. van L. S. 29 j., P. T. huisv. van M. d. D. 40 j., C. M. 20 j. en M. M. 15 j., allen Ossendrecht, ieder tot 3 d. gev; diefstal: E, M. T. B., dienstbode Tilbnrg, tot 4 maanden gev. Ontslagen van rechtsvervolging werd C. L. 30 j.» Zaamslag, beklaagd van .zijne vrouw opzettelijk in hulpeloozen toestand te hebben achtergelaten. Vrijgesproken werd A. de N. 21 j., Hulst, be klaagd van huisvredebreuk. Dublin. Heden nacht had te Mitcheletown weder eeu botsing tusschen de politie en het volk plaats. De rust is spoedig hersteld. Sofia. Radoslavoff is op last van den vorst in vrijheid gesteld. In de Boeigaarsche kwestie gaan de diploma tieke onderhandelingen den slakkengang. Van het tot heden verkregen resultaat weet men niets anders dan dat Duitschland bedankt heeft voor den eer vollen post van bemiddelaar, wat door de Nordd. Allg. Ztg, wordt bevestigd. Vorst Bismarck, geen verantwoordelijkheid in de Oostersche kwestie begeerend, wenacht bovendien in verband met den fegenwoordigen politieken toestand in Europa Duitsehlands krachten niet te versnipperen. Hij heeft de Porte geraden het Russisch voorstel betreffende generaal Ernroth aan elke mogend heid afzonderlijk voor te leggen. Beter nog achtte de rijkskanselier het, wanneer de Porte het voorstel van Rusland tot het hare maakte en het in dezen vorm aan de goedkeuring van Engeland, Oostenrijk en Iialië onderwierp. Duitschland vereenigt zich met de zending van generaal Ernroth. Ook is het bereid haar by de overige mogendheden te ondersteunen, wanneer de Porte en Rusland haar officieel voorstel len, want rie lijn der otficieuse besprekingen heeft het Russisch voorstel nog niet overschreden. Men zal zich herinneren, dat een officieus Russisch orgaan kortelings zelfs het geheele verhaal omtrent de aanstaande missie van generaal Ernroth loochende. Het is zeer de vraag, of de Porte den raad van Duitschland zal opvolgen. In het antwoord van vorst Bismarck zien de vrienden der Boelgaren een bewijs van de toene mende virkoeling tusschen de beide vroegere bondgenooten; zij schrijven het toe aan den invloed van graaf Kalnoky, daar Duitschland het met zijn roerenden ijver ter wille van Rnslands vriend schap in het oog van Oostenrijk wat- al te bont maakte. De weigering van Bismarck om door zijn veto de jegens Boelgarije gunstig gestemde staten tot samenwerking met Rusland te dwingen, beeft den Boelgaren een hart onder den riem gestoken. Niets komt hun beter te pas dan de moeilijkheden, welke een overeenstemming der groote mogendheden in den weg staan. Wanneer nu maar de binnenlandsche eenheid hersteld ware! Ofschoon de berichten uit Boel garije een bonte staalkaart van tegenstrijdigheden blijven vertoonen, kan men toch onmogelijk er den rooden draad der burg reendrackt uit terug vinden. Coburgianen, Battenbergianen en Zan koffisten toonen elkander de tanden om, door buitenlandsehen invloed gesteund, bij de eerste gunstige gelegenheid den tegenstander te vernielen. Hoe kunnen bij zulk een toestand de orde en de rust in het land terugkeeren? Orde en rust, deze grondvesten eener goede maatschappij, zij dreigen ook voor langen tijd weder Ierland te zullen ontbreken. Gisteren had opnieuw het Britsche parlement een aanzienlijk deel van den nationalen tijd aan Ierland op te offeren. Gladstone is van HaivarUen Castle naar Londen geijld om tegenwoordig te zijn bij het debat, door sir Wiliiam Harcourt ingeleid, over da politiek der regeering om openbare bijeen komsten in Ierland te verbieden. Wat het resul taat dezer diseussiën is geweest of zijn zal, is op dit oogeublik nog niet bekend, maar licht is te voorzien, wat het met het oog op de tegenwoordige parlemeh's-meerderheid zal wezen. Balföur ver dedigde dit recht der regeering, zich beroe pend op gelijke verbodsbepalingen van Forster, Harcourt en Spencer in 1882, terwijl hij te vens herinnerde aan de voor de openbare rust gevaarlijke redevoeringen van O'Brien, Dillon en andere Iersche leiders. Tevens herhaalde de secretaris voor Ierland zijn vroegere verklaring dat de regeering in hat optreden der politie te Mitchelstown een daad van zelfverdediging zag, ten vol'e gerechtvaardigd door de omstandigheden. Dit juist verbittert de Iereu en alle wei denkenden in Engeland zoo zeer, dat de re geering zonder nader onderzoek het gedrag der politie in haar verblindheid goedkeurt. De voor stelling toch, welke de Iersche leiders en Labou- chère van het gebeurde te Mitchelstown geven, loopt wijd uiteen van de verklaringen der politie. De eersten schrijven aan het ruw optreden der politie, die niet bijtijds gezorgd had den offici- eelen reporter een plaats in do buurt van het spreekgestoelte te verschaffen maar met geweld door de reeds opgewonden en verontwaardigde menigte drong, de schuld van het vergoten bhed toe. In de Daily News verzekert Labouchère, dat een der constables het paard van een pachter met zijn bajonet verwondde, waarop het dier achteruitsloeg. Onmiddelijk wreekten zich twee policemen door den ruiter stokslagen toe te dienen. Dit was het sein voor de overige con stables om links en rechts aan het volk klappen uit te deelen. Weinige Ieren hadden stokken, maar de tegenweer der politie was gering; zij vluchtte ia haar kazerne; het hoofd der politie kaptein Seagrave, die zjjn hoofd geheel scheen verloren te hebben, zocht een goed onderkomen in een aangrenzend huis. De afgevaardigde Dillon begaf zich eveneens naar de kazerne, waar hjj den bevelvoerenden officier, den inspecteur Brownrigg bezwoer niet te vuren en hem aanbood met de overige leiders het volk te bewegen naar huis te gaan. Van een bombardement van steenen op de kazerne, waar de politie in volkomen veiligheid was, bemerkten Dillon en zijn vrienden niets. Later op den dag gingen Labouchère en Dillon naar de kazerne om den chef uit te noodigen, indien hij niet zelf het bevel tot vuren had ge geven, een onderzoek in te stellen naar de geweren der manschappen om te zien wie geschoten had den. Zij vonden den inspecteur Brownrigg aan de deur staan te midden van een aantal politie dienaren. Labouchère schrijft: „Ik heb de Russen in Polen gezien; ik heb de Oostenrijkers in Lom- bardije gezien ik heb de Duitschers in Frank rijk gezienmaar nooit in mijn leven aan schouwde ik zulk eeu voorbeeld der officieele macht gerugsteund door het brutale geweld. Hij scheen het reeds voor verraad te houden, wanneer een fatsoenlijk burger een vraag tot hem richtte. „Ik sta hier niet om u of een ander te antwoorden," beet hij ons toe. Te vergeefs zocht ik hem aan bet verstand te brengen, dat het noodzakelijk was, indien Diet bij het bevel tot vuren gegeven had, een onderzoek in te stellen en voegde er aan toe: „Ik zal in bet lagerhuis getuigen, hoe gjj gehandeld hebt en hoe gij u nu gedraagt." „Wat, een bedreiging tegen mij Zoo iets kun nen wij niet dulden indien gij niet spoedig maakt dat gij weg komt, maak ik korte metten."" Op deze woorden verwijderde zich het lid van het Engelsch parlement. Later vernam hij, dat deze beschermer en verdediger der openbare orde onlangs, wegens mishandeling van een gentleman ia dronkenschap, vervolgd was doch met een zeer lichte straf vrijkwam. Labouchère oordeelt ten slotte, dat er op den geheelen aardbodem geen twee menschen zijn ta vinden, minder geschikt voor huu moeilijke betrekking dan kaptein Sea grave en mr Brownrigg. „De een is blijkbaar een sukkel, die dadelijk zijn zinnen kwijt is de ander is een grootspreker, in wiens oog allen, die maar even schuins naar hem kijken, verdie nen neergeschoten te worden. Zij zijn verant woordelijk voor het vergoten bloed. Zij, de een doorzijn zwakheid, de ander door zijn driestheid veroorzaakten de wanorde, en indien beiden kregen, wat zij verdienden, werden zij voor langen tijd achter slot en greudel geplaatst." Van andere gedachte zal hoogstwaarschijnlijk de regeering der koningin van Eugeland zijn. Iu weerwil van de aanvallen der oppositie zal zij luidens haar verklaring volharden in haar politiek jegens Ierland, in die politiek, welke ten doel heeft maatschappelijke grieven te doen ophouden onder strenge handhaving van wet en orde. Deze politiek zal naar haar meening ten slotte uitloopen op verzoening met Ierland. Weten de tories in Engeland dan nog niet, dat geweld ea onderdrukking geen liefde eu trouw, maar haat, bitteren, doodelijken haat voortbrengen Rotterdam vlagt! Voor welk heugelijk feest is de driekleur uitgestoken, het fiere doek, dat Hollands naam op de verste zeeën in eere heeft gebracht Krachtige, ernstige mannen lieten het eens wapperen boven hunne hoofden, als zij met het zwaard iu de vuist den vijand tegemoet giugen juichend plantten zij de heilige banier op vreemden, met hun bloed geverfden grondstout klom de rappe varensgast op 's vjjands zeekasteel en hechtte er Hollands kleuren aan dea vlagge- stokzijn leven niet achtend, wond een ander, niet minder kloek, bij keereude kans het gefielde doek om de lenden, als er niets meer gered kon worden, toch dit beschermend, de heilige vlag, het fiere teeken van Hollands onafhankelijkheid 1 en zeeg bjj stervend neder, dan kleurde zijn bloed Hollands rood met dieper tint. Gij, edeie mannen van Oud-Holland, weet gij welk een schande uw driekleur thans besmet? Rotterdam vlagt uit angst. Zoover is het gekomen met Nederlands hoog geroemde vrijheid van denken, een tachtigjarigen strijd overwaardig, zoo ver is het gekomen met orde en wet, dat de man om zijn huis te be schutten, de moeder om haar kiud tegen steen worpen te beveiligen, het rood, wit en blauw uit deuren en vensters steent op gezag van het grauw, van eene woeste bende volks, die in Oranjes naam gruwelen bedrijft. Wij moesten alien vlaggen maar halfstok. Middelburg, 13 Sept. '87. Elise Sqer. Middelburg, 13 September. In de op heden door de Nederlandsche Handelmaatschappij te Amsterdam gehouden veiling van 62009 balen Java- en 729 kisten Padangkoffie is alles ver kocht tot a lj cent onder taxatie. Noteering op 12 Sept. Koffie. Havre dalende. Sept. fres 109.—, Nov. fres. 110.Jan. ires. 111.New-York flauwer loco 20|. Oct. 17.90. Dec. 18.25. Londen stil. Hamburg kalm. Antwerpen kalm. Amsterdam flauwer. Rotterdam goed ord. Java bii c. Suiker, geraffineerd. New-York vast, Londen stil. Parijs onveranderd. Amsterdam prijshoudend. Rotterdam kalm. Moutwijn per 100 L. 8. Meel. New-York vast. Vlissingen, 13 Sept. Boter f 1.60 a 1.45 per kilo. Eieren 3.80 per 104 stuks. Goes, 12September. Op de veemarkt waren heden aangevoerd 118 stuks groot en klein hoorn vee. De aanvoer bestond grootendeels uit jong vee. De prjjzen waren zwakker dan in 't voorjaar. Men besteedde voor ossen en koeien van 70 tot 120 of 0.40 a 0 55 per kilo, voor kalf- koeien en kalfvaarzen van 65 tot 135 en voor jaarlinge van 30 tot 55. Er was weinig handel. Boter 1.20 a 1.28 per kilo. Eieren f 3.40 per 100 stuks. Tarwe, rogge en gerst onveranderdkook- erwtea 50 cent lager. Rotterdam, 13 Sept. Ter markt van heden waren aangevoerd: 2020 runderen; 365 vette 19 nuchtere kalveren2183 schapen494 varkens; 165 biggenrunderen le qual. 64, 2® qual. 58, 3® qual. 52kalveren le qual. 85, 2' qual. 80; schapen 1® qual. 70, 2" 55, 3° qual. 50 cent varkens 1® qual. 22, 2® qual. 21, 3® qual. 20. Amsterdam. 12 18 Staatsleenlngen. WNDBRland. Cert. N. W. Seh. 21/g pet. dito dito dito. 3 dilo dito dito. 81/g dito Obl3l/2 Belgis. Obligatien21/g Frankrijk. Origin. Insch. 3 Hongarije. Obl. Leening 1807 fl 1205 dito Goudleening5 ItjLLXB. 5e Inschrijv. 1802/81 5 Oostenrijk. Ob J. Mei-No v. 5 dito Jan.-Juli 6 dito dito Goud 4 poleis. Obl. Schatkist 18444 Portugal. Obl. Btl. 1853/84 3 dito dito 18815 Rusland. Obl. Hope C. 1798/1815 5 Cert. Insch. 5e Serie 1854. 5 dito dito 6e 1855. 5 Obligatien 1862 5 dito 1864 1000 dito 1877 dito dito Oostersche le serie dito dito dito dito dito dito dito dito dito 5 5 5 5 5 t> 5 5 41/j 41/2 41/j 4 4 6 4 4 4 5 5 Sept. Sept 737/s 733/4 886/g 887/ig 9815/js 98918 99316 991'8 - 1007/s 93 641/2 66 907/w 833/4 671/4 961/4 101 S/g 857/s 97 1003/4 981/2 527/g 947/g 955/g 93 641/2 661 /is 901/a 571/8 1011/s 551/2 86 1007/a 527,8 95 921/3 90 771/K 831/4 637/g 48I/4 941/2 921/3 771/4 8 31'4 633/4 677/8 68 143/g I8S/4 981/3 1015/8 - - 1011/s 1071 li 1071/2 419/ij 413/4 721/a - dito 2e dito 3e f 1872 gecon. dito 1873 gecon. dito 1884 gecon. dito 1850 le Leening dito 1860 2e Leening dito 1875 gecon. dito 1880 gecon. dito Obligatie-Leening 1867/69 Cert, van Bank-Assign. Spanje. Obl. Buit. Perpet. dito dito 1876. dito Bin. Amort ir it Perpet Turkije. Gepriyiligeerde Geconverteerde serie D. C. dito Geregistreerde 1869. 6 Egypte. Obl. Leening 1876. 4 dito spoorweg dito 18765 Vereen.-Staten. Obl. 1877. 4 dito dito 187641/3 BraKXLIH. Obl. Londen 1865. 5 dito Leening 1875. 6 dito 1863 10041/3 dito 1879 41/2 venezuela. 1881 4 4U/4 *11/» Indnstrieele en Financieel® ondernemingen. SlBDERL. Afr. Hand.-V. aand. pet. Ned. Hand.-Maatsch. aand. rescontre5 Ned.-Ind. Handelsb. Aand.. dito Zeeland Aand dito dito Prefer, dito dito dito Obl3 DUITSCHLAND. Cert Rijkab. Adm. Amsterdam OOSTENRIJK. Aand. O. H. B. •poorwegleeningeiic Nederland. Obl. Maats, tot Expl. van Staat-Spw. Aand. Ned. Gent. Spw. Aand. f 260. dito gestemp. Obl. 235 Ned.-Ind. Spoorw. Aand. Ned. Rijn-Spw. volgef. Aand. N.-Brab. Boxt. Obl. gestemp. 1875 80 Znii OoBter sp. Obl,. Hongarije. Theiss. Spoorw. Aand. 6 2005 dito dito Obl5 ITALIË. Victor Em. sp. Obl. 3 Zuid-Ital. Spw. Obl3 Oostenrijk. E. O. Sp. Obl. 3 PoiEN. Wars.-Weenen dito Rusland. Gr. Sp. Mij. Aand. 5 dito Hypath. Obligatien41/g dito dito dito .4 BaltiBche Spoorweg Aand.8 Chark-Azow Oblig. 100 5 Jelez-Griasi dito5 Jelez-Orel dito f 1000.5 Kursk.-Ch.Az.Obl. 10'J5 Losowo-Sewastopol 1000 5 Morschansk-Sysran. Aand. 5 Mosk.-Jarolslaw Obl. 100 5 Mosk.-Knrsk. dito dito 6 MoBk.-Smol. dito dito 5 Orel-Vitebsk aandeelen5 dito Obl5 Poti-Tiflis dito f 1000 6 Riaschk.-Wiasm. Aand5 Zuid. West Spoorw.-Maats.5 Amerika. Cent. Pac. Obl. 6 dito California Oregon dito. 3 Chic. N.-T. Cert. Aand. dito dito le hyp. Cert ƒ1000 dito Mad. Ext. Obl dito Menominee Ds. 500-100 7 dito N.-W. Union, dito7 dito Winona St. Peter dito. 7 dito South.-West. Obi. 7 Ulinois Cert. y. Aand. dito Leas L. St Ct4 St. Paul Minn. Man. Obl. 7 Union Pac. Hoofdl. dito 6 l'renile-Leenlng Nbderl. Stad Amst. 100 3 Stad Rotterdam3 Gemeente Crediet3 1026/g 1021/g Belgis. Stad Antwerp. 1887 21/3 90 901/4 dito Brussel 1886 fr. 100 2I/g 90 907/g Hongarije. Staatsl. 1870 mm Oostenrijk. Staatsleening 1854 fl. 250 4 1083/4 dito 1864 Crediet Inst. 1858 fl 100 142 mm Rusland. Staatsl. 1864 5 1473/4 dito 1866 5 132 mm Spanje. Stad Madrid fr 100 3 423/4 43 Turkije. Spoorwegl. 3 7 7 871/s 45 836/8 - 6U/2 761/2 80 1155/g 567/8 9115/jg 853/g 28S/4 102 613/g 79V8 1153/4 971/3 566/8 851/4 281/4 IO8I/4 - 985/g 955/g 261/a 56 2618 56 1151/g 1013/g 1315/g 125 - 107 pet, en. 111 Prijzen van coupons en losbare obligstiën Amsterdam 12 September. Oostenrijk. Papier. 30.10 Oostenrijk. Zilver it 20.10 Diverse in ir 11.521/2 v met affidavit 11.921/2 Portugeesehe11.971/8 Fransohe ,47.35 Belgischen 47.30 Pruisische 68.80 Hamb. Russen it I.OOI/2 Goudroebel w I.88I/2 Russeu in Z. R. 17 1.051/g Poolsehe per Z. R Spaansche Buitenl. Binnenl. Amerik, in dollar» 2.29 2.481/a 13 September 20.121/2 20.121/3 11.521/3 II.921/2 11.971/s 47.35 47.30 58.80 I.OOI/3 1.881/2 1.051/2 r I 2.29 j 2.481/j

Middelburgsche Courant | 1887 | | pagina 3