Laatste Berichten» BUITENLAND. Algemeen Overzicht, Handelsberichten, Prijzen van Effecten. W esrkuMïge waarnemingen. Verkoopingen en aanbestedingen. Graanmarkten, enz. Te Roermond is eene dienstbode door haar meester ontdekt op het oogenblik dat zij den wijnkelder opende, waaruit sinds lang op geheim zinnige manier de fleschen verdwenen. Er werden bij haar gevonden drie valsche sleutels, ook van linnenkast en provisiekamer. Van de fabrikatie daarvan verdenkt men haren minnaar, die smids knecht is op een naburig dorp. Zij is aaD de politie overgeleverd. Der bakkerjjtentoonstelling te Amsterdam ontbreekt het niet aan bezoekruim 69.000 personen namen tot heden er een kijkje. De verwarming der derde klasse waggons zal waarschijnlijk met den aanvang van den winter- dienst 1886 —87 op alle lijnen der groote spoor wegondernemingen worden ingevoerd. Bljjkens statistiek der geboorte en der sterfte naar den leeftijd en de oorsaken van den dood in Nederland over Mei bedroeg het aantal over ledenen op 1000 inwoners: te's Hertogenboseb 36.89; Arnhem 19.14; Dordrecht 21.72; 's Gra- venhage 21.61; Rotterdam 23.78; Amsterdam 26.94Middelburg 17.33 Utrecht 24.99Leeuwar den 18.10; Zwolle 22.91; Groningen 26.65Maas tricht 19.35; Assen 37.79. Zondagmiddag is te Zutfen een oppassend jongmensch van 19 jaar in eene uitspanning van een schommel gevallen en uitwendig zeer gevaar lijk gekneusd en sterk bloedende, naar het gasthuis gebracht. Men wil dat de ongelukkige, tegen alle waarschuwingen in, te hoog heeft geschommeld, zoo hoog, dat hij eindelijk van eene hoogte van 25 a 30 voet naar beneden viel. Hij moet reeds aan de gevolgen zjjn overleden. Een Duitsch oordeel over onze taal: Van alle Nederduitsche dialecten is er geen zoo plomp, zoo ruw, zoo rauw als het Hollandsche, dat alle bevalligheid, gratie en buigzaamheid ten eenen- male mist. Geen taal heelt zoo iets dierlijks, zoo iets ongearticuleerds als de Hollandsche. De overige Nederduitsche dialecten zijn door de aanraking met het Hoogduitsch verfjjnd, het Hollandsch is in zijn eenzelvigheid waarschijn!jjk juist zoo ge bleven, als het ten tijde der Romeinen gesproken werd 1" Wjj vreezen, dat deze beoordeelaar zich niet op grondige kennis van onze taal kan beroemen. De medailles, op de bakkerij-tentoonstelling uitgereikt, blijken weder van papier te zijn. De bekroonden krijgen een diploma voor een gouden medaille en mogen die zelf laten slaan als zij willen. Daar er nog geen teekening van is, zouden zij die ook zelf moeten laten maken Te Amsterdam is Zondag door onbekenden in de Pontanuestraat een groot vuur aangelegd, waarvoor ongeveer 4 meter lengte van het rader werk, gestaan hebbende langs het spoorwegterrein, werd gebruikt. Het vuur is door twee politie agenten gebluscht. In den nacht van Zaterdag op Zondag is op de Prins Hendrikkade te Amsterdam een politieagent door drie personen aangevallen en met steenen gegooid. Hij moest zijn zijdgeweer trekken om zich te verdedigen. Begunstigd door heerlijk weder, heeft het alsoude straatvermaak ter viering van Hartjesdag gisteren weêr vrij wat levendigheid in de hoofd stad gebracht. De optochtjes waren dit jaar al bjjzonder vele, hier en daar met een trommelslagertje of een trompettert] e voorop. De grooten lieten zich niet onbetuigden de kleinen staken vuur werk af. Behoudens een enkel „standje" liep de avond bij al het gewoel en gejoel in volkomen orde voorbij. Volgens het Hdbl. zijn J. Mater, penning meester van de afd. Amsterdam, van den sociaal- democratischen bond, kastelein in het Volkspark, en zijne achttienjarige dochter in hechtenis geno men, beiden beschuldigd deel genomen te hebben aan het oproer op de Lindengracht op Zondag 25 Juli 11., door de aldaar aanwezige agenten van politie met sfeenen te hebben geworpen. Door een aantal fabrikanten te Helmond, Deventer en Tilburg zijn adressen tot de regeering gericht, waarin wordt aangedrongen op de aan stelling van een Nederlandschen consul in den Congo-Staat. Het plan van de Parjjsche wereldtentoon stelling in 1889 ia voorloopig als volgt vastge steld. Bij den ingang van het Mars veld, tegenover het Trocadero, zal de toren van Eiffel verrijzen links daarvan een groot gebouw voor fraaie kunsten, rechts dat voor kunstnijverheid achter het laatstgenoemde het gebouw voor deFransche afdeeling. Tegenover dit het gebouw voor de andere afdeelingen. Achter op het Marsveld zal het gebouw voor de werktuigen worden opge richt (450 meter lang, 150 breed.) De tuinen van het Trocadero zullen voor de tuinbouwtentoon stelling dienen. Het eerste couplet van het lied, dat Zondag door de Brusseleche manifestanten op de wijze van de Marseillaise werd gezongen luidde Allons, enfant» de prolétaires, Le jour de gloire est arrivé; Contre l'orgueil des ceusitaires L'étendard du droit est levé (bis) De la cité, de la campagne, Ont surgi de vaillants soldata, Tenant de leurs robustes bras Le drapeau qui nous accompagne. Aux urnes citoyens formez vos bataillons Marohez (bis) que le progrès féconde vos sillons De verschillende Belgische bladen zijn het er nog niet over eens, hoeveel werklieden Zondag aan de betooging te Brussel hebben deelgenomen. Het Journal de Bruxelles wil hoogstens 12 tot 13.000 gezien hebben. Daarentegen verzekert de Réformedat het aantal arbeiders het getal 20.000 niet overtrof. De Gazette spreekt van 15.000 man, de Patriate schat het getal „betoogers" op 12.000 en eindelijk de Chronique noemt 25.000 tot 30.000. De Vooruit beweert, dat er 70.000 deelnemers aan den stoet waren. De tweelingzuster der Leidsche giftmengster heeft men te Somerville, in den Amerikaanschen staat Maasachusets ontdekt in een vrouw, Robinson genaamd, die onlangs gearresteerd werd, omdat zjj haar zoon vergiftigd had. Zij wordt verdacht in den tijd van 4 jaren een honderd personen vergeven te hebben. Het Tageblatt meldt, dat Bebel en zijn vrienden appel hebben aangeteekend tegen het vonnis der Ereibergsche rechtbank. Op bevel van den czaar van Rusland is aan den bekenden Chauvinist Déroulède, die zich te St. Petersburg bevindt, medegedeeld, dat bij bij de eerste ophitsende redevoering tegen Duitsch- land over de grenzen zal gezet worden. Op Malta zijn verscheidene schokken van aardbeving gevoeld. Er is geen schade van eenig belang aangericht. De koning van Denemarken heeft de voor- loopige perswet van den raad van state goedge keurd. De regeering is gemachtigd de verspreiding van vreemde bladen tegen te gaan. Zondag nacht is bjj Portadown een schot gelost op den trein der Great Northern, terwijl eene bende den trein met steenen wierp. De kogel drong in een coupé, waarin de tooneel- speelster Minnie Palmer gezeten was. Niemand is echter gewond. Zeventien personen zjjn door het gerechtshof te Leipzig tot drie maanden gevangenisstraf ver oordeeld wegens het verspreiden van socialistische brochures, beleedigingen bevattende jegens de autoriteiten naar aanleiding van den staat van beleg over Leipzig en de uitzetting van twee sociaal- democraten. Mevr. Christine Nilsson is thans gravin Angel de Miranda. Haar huwelijk'werd zonder praal te Parijs door een der maires gesloten en zij is met haren echtgenoot naar Spanje vertrokken, in ge zelschap van hare stiefdochter, die vroeger hare vriendin was. De heer .Angel de Miranda was attaché bjj het Spaanscbe gezantschap te Parijs, toen markies De Molins daar zjjnen souverein vertegenwoordigde. Aldus meldt een Pransch dagblad. Van andere zijde bericht men, dat Chris tine Nilsson nog niet gravin Miranda geworden is, Eerst in September zou het huwelijk voltrok ken worden, daar de pauselijke dispensatie nog op zich laat wachten. Deze maand viert men te Ofen het tweede eeuwfeest van de bevrijding dier stad uit de han den der Turken. Keizer Prans Joseph zal de feesten bijwonen. De historische tentoonstelling te dier gelegenheid te Pest te houden is Zondag door den minister Tisza geopend. Edinson kan op zjjn lauweren gaan rusten. Zekere uitvinder, die zich ridder of jhr. Van Elewijck noemt, heeft een toestel uitgevonden dat, bevestigd aan 't een of ander muziekinstrument, menscheljjke, of dierlijke stem, orgel, piano, enz., automatisch in notenschrift opschrijft al wat ten gehoore wordt gebracht. Een componist heeft zoo iets maar om den hals te hangen en hjj kan naar hartelust gaan improviseeren. 14 Aug., des morgens te 8 uren. Verwacht: Z. W. wind. Thermometerstand te Middelburg. 14 Aug. '8 morgens 8 uren 03 gr. 's middags 1 uur 63 gr. savonds 5 uren 63 gr. F. Heden werd te Goes aanbesteed door het bestuur van den nieuwen Westkraaiert polder het maken van een Bteenen duiker in de houten suatiesluis van bovengenoemden polder. Ingeschreven werd door de heeren P. de Ruijter, 's Heer Arendskerke 1375 Arie Dalleman, 's Heer Arendskerke 1228; Nic. Steenblok, 'sHeer Arendskerke 1224Em. de Maat, Hansweert 1088; Joh. de Jonge, Biezelinge 1055; Adr. Goedeman, Hansweert 965Pieter Dronkers, Kapelle 935 en Izaak v. d. Bliek, Kloetinge ƒ844. Het werk is aan den laagsten inschrjjver gegund. Maandag is door burgemeester en wethouders van Zierikzee in het openbaar aanbesteedbet leggen van 1500 M2 winterkrammat met het bij leveren en verwerken van 200 Ms schorgrond op de buiten beloopen van den Oost- en den West- havendijk, den Scheepstimmerdijk en den Visschers- djjk en het leveren van 25000 stuks masten- of eiken staken, 500 bos Brabantsch rijs en 50 bos haringband. Hiervan is aannemer geworden de minste inschrjjver J. van Strien te Zierikzee voor 791. vïeeitebin g. Zooals opmerkzame lezers zullen gezien hebben zjjn in het verslag der betooging te Brussel een paar drukfouten ingeslopen. In de 36cn regel van de eerste kolom wordt van het „zwakke" geslacht gesproken, waar natuurljjk het „sterke'' bedoeld is, terwijl aan het slot gedrukt is een „milder" schouwspel, waar sprake is van een „militair" schouwspel. Veere. Benoemd tot binnen-moeder in het Godshuis alhier, mej. de weduwe Greve—Kooman te Axel. 's Gfravenliage. De Hooge Raad behan delde heden het cassatieberoep van W. en J. Kooman en J. Verbeeke door de Middelburgsche rechtbank tot gevangenisstraf veroordeeld wegens oester diefstal van de Yersche bank. (Vroeger deelden wij deze zaak breedvoerig mede.) Den 31 dezer neemt het openbaar ministerie conclusie. tionden. De regeering heeft besloten de commissarissen voor de grensregeling van Afgha nistan terug te roepen. Is er een storing in de goede verstandhouding der drie keizers gekomen? Deze vraag bljjft de pennen der Europeesche dagbladschrijvers in geweldige beweging houden. De algemeene indrak is, dat het beroemde drie keizersverbond op zjjn laatste beenen loopt, alleen is het juiste tijdstip, waarop het ter allerzielen gaat, m. a. w. wanneer de vredebond formeel uiteenspat en de oorlog tu8schen de drie rjjken losbarst, nog niet aange broken. Tot zoolang bljjft Europa in de periode der offieieele vredesbetuigingen verkeeren, alleen afgewisseld door krijgszuchtige of bedekt vijande lijke artikelen van enkele bladen, hetzjj geïnspi reerd door politieke inblazingen van hooger hand, hetzij ontsproten uit eigen aangeboren bande loosheid. Onder de beschouwingen gewijd aan de bijeen komst te Gastein verdient die van het hoog-officieuse Russische blad Le Nord de bijzondere aandacht. Met onmiskenbare ironie wordt in dat artikel de spot gedreven over de houding der Europeesche staatslieden, voornamelijk van den Oostenrjjkschen minister Kalnoky, die te Gastein den Duitscken rjjkskanselier kwamen huldigen, terwjjl de heer Von Giers eenvoudig wegbleef. De strekking van het artikel in den Nord is ongetwijfeld geen andere dan duidelijk Ruslands onafhankelijkheid ten opzichte van Duitschland en Oostenrijk, zonder dat het nog openlijk met de oude bondgenooten wil breken, in het licht te stellen. Geheel overeenstemmend met den Nord is het geen men in de Novoje Vremja over de ontmoeting te Gastein las. »Dank zij den gebeurtenissen van dezen winter schreef het Russische blad heeft Rusland het ware karakter van de grond stellingen, waarop de triple alliantie gebaseerd is, leeren begrijpen. Wij hebben de overtuiging erlangd, dat dit bondgenootschap voor ons na- deelig is. Het doel onzer staatkunde is onze vrijheid van handelen te herwinnen en de tegen woordige toestand in Europa stelt ons juist in staat van af heden ons nieuwe programma te verwezenljjken." Wat deze artikelen der Russische bladen, die zonder er doekjes om te winden het verbond van Rusland met de beide Germaansche keizerrijken te lijf gaan, in den grond der zaak beteekenen, begrijpt men nog niet goed. „Hoopt Rusland vraagt Le Temps door den schijn aan te nemen, dat het zich van het verbond losrukt, van zjjn geallieerden eenige opdracht te verkrjjgen op het Balkanschiereiland uit te voeren of het verlof daar op eigen hand te ageeren Heeft het ingezien, dat zijn tradities en belangen in twee strijd zjjn met een overeenkomst, welke het verbonden met twee conservatieve mogendheden verhindert zich uit te breiden en van gunstige gelegenheden gebruik te maken zooals van den coup d'élat te Philippopolis Is bet een breuk Is het een tijdelijke oneenigheid De naaste toekomst zal het leeren. In ieder geval of Rus land niet meer deel uitmaakt van het driekeizers- bond of dat het onaannemelijke voorwaarden aan Oostenrjjk stelt de overeenstemming tusechen de centrale mogendheden zal verbroken worden of haar invloed verminderd en het Europeesch evenwicht zal zich verplaatst zien." Het Europeesch evenwicht zou dan berusten bij Duitschland, Oostenrijk en Italië, waarschijnlijk ook met Engeland vereenigd, terwijl Frankrijken Rusland het tegenwicht zouden vormen. Intusschen ondergingen de diplomatieke betrek king tusschen Duitschland en Rusland geen wijziging, want de benoeming van den Duitschen gezant aan het hot te St. Petersburg tot gouverneur van Berlijn schijnt men in 't minst niet aan een poli tieke beweegreden te behoeven toe te schrijven. In de hoofdstad van Rusland verontrust men zich in hooge mate over de bedoelingen van China. Volgens een telegram uit St. Petersburg aan de Daily News waren aldaar zeer alarmeerende geruchten omtrent China in omloop. Naar het heette, zou de Chineesche regeering zich overhaast wapenen en met verscheidene bekende Engelsche wapenfabrieken contracten gesloten hebben tot spoedige levering o. a. van 200.000 geweren. Eveneens komt de Times de gemoederen in Londen opnieuw met een bericht over Afghanistan opwinden. Volgens het Perzische blad Fers ver gaderden ouderen en priesters in de hoofdstad van het khanaat Vakhan, in het noordoosten van Afghanistan, op uitnoodiging ran een Russischen agent; zij besloten eene deputatie te zenden naar den gouverneur van Turkestan, teneinde hem de voorwaarden mede te deelen, waarop de burgers van het khanaat vrijwillig Ruslands gezag willen erkennen. De correspondent van de Times toont breedvoerig aan, dat dergelijke inljjving eene tractaatsschending zou zijn, daar Gortschakoff en Granville in de conventie van 1873 uitdrukkelijk uitgemaakt hebben, dat het Vakhan-khanaat be hoort tot het Afghaansche grondgebied. Alvorens dus nog het Engelsch-Russisch geschil over Khoja- saleh vereffend is, welks oplossing zelfs nog in het onzekere ligt, doet een nieuwe moeilijkheid zich op bjj de vele, welke Rusland en Engeland ten slotte in Midden-Azië tegen elkander in het harnas zullen jagen. Zoolang echter Engeland het ontevreden Ierland in den rug heett, zal de Britsche regeering den strijd met het rijk van den czaar ontwjjken. Terwjjl de ministers te Londen naar de oplossing der Iersche kwestie beginnen te zoeken, duren de wanordelijkheden in Belfast voort. Alvorens met de overige leden van het kabinet af te treden, had John Morley, secretaris voor Iersche zaken voor Belfast de wet afgekondigd, waarbij bet dragen en verkoopen van wapenen werd verboden. Uit het opnieuw uitbreken der wanordelijkheden, waarbij van beide zijden geschoten werd, zou men moeten opmaken, dat öf de plaatselijke overheid op eigen hand dan wel in overleg met het tegen woordig gouvernement den door John Morley uit- gevaardigden maatregel niet heeft ten uitvoer gebracht. Op denzelfden dag dat in de Iersche stad de burgers door de troepen tot onderlinge verdraag zaamheid ten koste van mensehenlevens werden gedwongen, vond dan in Brussel de door menig een gevreesde betooging plaats. Over de betee- kenis en de uitwerking der manifestatie evenzeer als over het getal harer deelnemers loopen de meeningen der bladen zeer uiteennaarmate hun sympathie voor de beweging grooter of klei ner is, schatten zjj het getal manifesteerenden hooger en stellen zij zich meer van deze demon stratie voor. Maar op éen punt zij allen, binnen- of buitenlandsche dagbladen, het eensde Belgi sche arbeiders verdienen aller lof voor de orde lijkheid en de kalmte, welke den stoet gedurende den geheelen tijd van zijn „ommegang" kenmerkte. De Belgische arbeiders hebben het vertrouwen van hun vrienden niet teleurgesteld. Zjj hebben nog treurende over het harde vonnis over hun partjjgenooten uitgesproken, voor het algemeen stemrecht gemanifesteerd. Zjj hebben hun eischen om als ieder ander burger aandeel te hebben in het bestuur over 's lands zaken duideljjk en op indrukwekkende wijze aan de regeerende macht kenbaar gemaakt en nadrukkelijk bewezen, dat het hun om niets anders te doen was, dan recht te erlangen, maar geen geweldadige onverwerping der bestaande maatschappelijke instellingen be doelden. Vlissinben, 17 Aug. Boter 1.15 a 1.10 per kilogr. Eieren 3.60 per 104 stuks. Goes, 17 Aug. Jarige tarwe 25 cent hooger. De aanvoer bestond uit veel nieuwe rogge, die door de geringe kwaliteit veel onverkocht bleef; anders onveranderd. De prijzen waren als volgtOude tarwe nieuwe tarwe 7.30 a 7.60; nieuwe rogge 4.90 a 5.50wintergerst 3.85 a 4.20 zomergerst 4.— a ƒ4.20; ha ver a blauwe erwten 8.25 a 8.75bruineboonen a paardenboonen a koolzaad a karweizaad a alles per heet. Boter 1.16 a 1.20 per kilo. Eieren 2.90 a ƒ3.- per 100 stuks. Rotterdam:, 17 Aug. Ter markt van heden waren aangevoerd 1518 runderen 248 vette 12 nuchtere kalveren; 1656 schapen; 511 varkens, 88 biggenrunderen 1" qual. 702® qual. 65, 3® qual. 60; kalveren le qual. 80, 2° qual, 70; schapen le qual. 62, 2® qual. 55, cent; varkens le qual. 23, 2e qual. 22, 3e qual. 21. 101 95%6 Staatsleeiiing-en. Aug. Nederland. Cert. N. W. Sch. 2% pot. 753/g dito dito dito. 3 91% dito dito dito. 3% 1007/g dito Obl31/2 Belgie. Obligatien2% Frankrijk. Origin. Insch. 3 Hongarije. Obl. leening 1867 11 1205 dito Goudleening5 Italië. 5e Inschrijv. 1862/81 5 Oostenrijk. Obl. Mei-Nov. dito Jan.-Juli dito dito Goud polen. Obl. Schatkist 1844 dito dito 1881 Rusland. Obl. Hope C. 1798/1815 Cert. Insch. 5e Serie 1854. dito dito 6e 1855. Amsterdam. 16 17 Aug. 753/s 913/4 100% 1007/s 5 677/8 677/g 5 687/s 687/8 4 A 97 Tt 3 519/is 519/i« 5\ 883/g 883/4 5 103 1033/4 5 6U/4 5 5 91 901/4 5 1023/s 5 B 1007/g 5 5 583/4 581/4 5 991/4 5 K »9S/1S 99 H/2 *1/2 967/g *1/2 4 837/B 84 4 9OS/4 903/4 6 40% 407/g 4 58 581/4 2 4 471/2 4 5 693/g 693/g 5 15 15 0 4 78% 74 5 41 4% 5 100 993/4 5 981% 41/2 41/2 4 37 36% 109S/S 1091/g 421/2 443/4 25 dito 1877 dito dito Oostersche 'le serie dito dito 2e dito dito 3c dito 1872 gecon. dito dito 1873 gecon. dito dito 1884 gecon. dito dito 1850 le Leening dito dito 1860 2e Leening dito dito 1875 gecon. dito dito 1880 gecon. dito Obligatie-Leening 1867/69 Cert, van Bank-Assign. Spanje. Obl. Buit. Perpel dito dito 1876 dito Bin. Amort r Perpet Turkije. Gepriviligeerde Geconverteerde serie B. C. dito Geregistreerde 1869 Egtete. Obl. Leening 1876. dito spoorweg dito 1876 Vereen.-Staten. Obl. 1877 dito dito 1876 Brazilië. Obl. Londen 1865. dito Leening 1875 dito 1863 100 dito 1879 Venezuela. 1881 Endustrieele en ITlnancieele ondernemingen. Süeberl, Afr. Hand.-V. aand. pet. Ned. Hand.-Maatsch. aand. rescontre5 Ned.-Ind. Handelsb. Aand. dito Zeeland Aand dito dito Prefer, dito dito dito Obi. 18855 Duitschland. Cert. Bijksb. Adm. Amsterdam Oostenrijk. Aand. O. H.B. Spoorwegleeningen. Nederland. Obl. Maats, tot Expl. van Staat-Spw. Aand. Ned. Cent. Spw. Aand. 250. dito gestemp. Obl. 235 Ned.-Ind. Spoorw. Aand. Ned. Kijn-Spw. volgef. Aand. N.-Brab. Bost. Obl. gestemp. 1875/80 Znid Ooster sp. Obl Hongarije. Theiss. Spoorw. Aand. 11 200 dito dito Obl Italië. Victor Em. Bp. Obi. Zuid-Itai. Spw. ObJ Oostenrijk. P. O. Sp. Obl. Polen. Wars.-Weenen dito Husland- Gr. Sp. Mij. Aand. dito Hypoth. Obligatien dito dito dito Baltische Spoorweg Aand. Chark-Azow Oblig. 100 Jeiez-Griasi dito lelez-Orel dito 1000. Kursk.-Cli. Az.Obl. £100. Losowo-Sewastopol 1000 Morschansk-Sysran. Aand, Mosk.-Jaroislaw Obl. 100 Mo8k.-Kursk. dito dito Mosk.-Smol. dito dito Orel-Vitebsk aandeelen dito Obl Poti-Tiilis dito 1000 KiaBchk.-Wiasm. Aand Znid. West Spoorw.-Maats. Amerika. Cent. Pac. Obl. dito California Oregon dito. Chic. N.-T. Cert. Aand. dito dito le hyp. Cert ƒ1000 dito Mad. Ext. Obl dito Menominee Ds. 500-100 dito N.-W. Union, dito dito Winona St. Peter dito. dito S.-W. Ob. Us 500-1000. Illinois Cert. v. Aand. dito Leas L. St Ct. St. Paul Minn. Man. Obl. Union Pac. Hoofdl. dito Premie-Iïeeningen. Nederl. Stad Amst. 100 3 pot. 109 109% Stad Botterdam 3 104% 1043/g 7 7 7 7 4 7 6 851'4 70 411/4 5 IOU/4 5 88% 3 667/g 3 63 63 3 88 88S/4 5 121 S/g 121 41/3 4 102 3 63 68 5 1001/2 101% 5 971/4 5 1007/g 101% 6 94% 5 943/4 5 5 56 56 6 5 1011/g 5 951/2 5 99% 993/4 5 1007/g 1013/g 5 64% 541/8 5 g 641/8 64% 3 1011/2 101 %6 1371/4 - 977/8 -

Middelburgsche Courant | 1886 | | pagina 3