Laatst© Berichten, "BUITENLAND. Gemengde Berichten. Algemeen Overzicht. Prijzen van Effecten, Stoomvaart-maatschappij Zeeland. Koninklijke Ned. Postvaart. Onderwijs. Verkoopingen en aanbestedingen. Burgerlijke stand. »En toch, ze waren gegrond, de verwachtingen die ik bij u had opgewekt. Onze kiesvereeniging Recht voor allen had flink gewerkt, uitstekend geleid. De katholieken zouden als één man naar de stembus zijn opgetrokken voor den katholieken candidaat Wilkens, voor hem alleen, volgens het advies van Be TijdMaasbode en het uwe. Wij hoopten, ja meenden zelfs te mogen verwachten, dat de katholieke candidaat reeds bij de eerste stemming zou gekozen zijn. »Helaas! daar komt dr Schaepman op Pinkster dag een schrijven te richten aan zeer invloedrijke personen in het district, waarin hij aandringt om den protestantschen candidaat boven den katholieken te stellen en Wilkens aan den baron Schimmelpenninck op te offeren. «Welke zullen er de gevolgen van zijn ♦Verwarring onder onze geestverwanten. Ver snippering van stemmen. Uitdooving van het strijdvuur bij zeer vele katholieken. Verontwaar diging bij niet weinige. Overloopen van sommigen naar de liberale partij. Onze katholieke partij ontmoedigd. De katholieke kiesvereeniging ge knakt, zoo niet gedood. EnO, owist dr Schaepman eens, aan welke roerselen men hier zjjne voorliefde voor baron Schimmelpenninck toeschrijft, hij zou zijn advies niet gesteld hebben tegenover dat van bovengenoemde organenMoet hjj nu zich zelf gaan klein maken Het is verschrikkelijk „Een lid der kiesvereeniging Recht voor allen.'''' Ook ons schrijft de Maasbode werd het feit, in dit stuk vermeld, van verschillende kanten medegedeeld, een bewjjs welken indruk het ge maakt heeft, doch wij hebben het niet willen publiceeren, om tot geen onedele vermoedens aanleiding te geven en aan anderen de zorg over te laten dit zonderlinge feit nader te verklaren. Misschien kan »De grondwet" van Roozendaal dit wel. Bij Prov. blad n° 92 maken gedeputeerde staten van Zeeland bekend, dat de heer J. A. de Wolff, bljjkens eene op 16 Juni ingekomen kennisgeving, zjjne benoeming tot lid der staten, op 25 Mei 11., niet heeft aangenomen en er alzoo, volgens art. 13 der provinciale wet, binnen veertien dagen een nieuwe keuze moet geschieden dat de nieuwe verkiezing van een lid der staten dezer provincie, in het hoofdkiesdistrict Middel burg, zal plaats hebben op Woensdag 30 Juni en de herstemming zoo noodigop Woensdag 14 Juli e. k. Gedeputeerde staten van Zeeland hebben met intrekking van hun besluit van 6 November 1885, n° 103, de gemeente Noordwelle aangewezen tot standplaats van den provincialen veearts der 3e A. H. Geluk. In het polderhuis in de Abdij alhier had heden morgen de opening plaats van de stembriefjes Donderdag en Vrjjdag ingeleverd ter verkiezing van zes commissarissen in het polderbestuur van Walcheren, ia plaats van de aan de beurt van aftreding zijnde commissarissen, de heerenD. Rooze te St. Laurens, M. C. van Westen te Vrouwepolder, J. van den Broeke te Oost-Souburg, J. Koene te Biggekerke, J. J. I. Sprenger te Middelburg en W. H. de Bruijn van Melis- en Mariekerke te Koudekerke. Al de aftredende commissarissen zijn herkozen. Van de 188 geldig uitgebrachte stemmen verkregen de heeren D. Rooze 179, M. C. van Westen 171, J. van den Broeke 170, J. Koene 182, J. J. I. Sprenger 172, W. H. de Bruijn 181. Verder werden uitgebracht op de heeren C. J. J. A. van Tejjlingen en S. Louwerse ieder 7, L. Simonse en H. J. E. Gerlach ieder 5, J. de Kroo, 0. Janse, C. Huijbrechtse en J. Corré ieder 3 stemmen, terwijl op onderschei dene andere personen minder dan drie stemmen waren uitgebracht. In de Vrijdag gehouden vergadering van Inge landen van den Koningspolder onder Borssele en 's Heer Arendskerke is het dijkgeschot voor 1886/87 vastgesteld op 3.50 per hectare. De goedgekeurde rekening sloot met een over schot van 66.18, terwijl de inkomsten en uitgaven voor het nieuwe dienstjaar werden geraamd op een gelijk bedrag van 392.33. Uit Vlissingen wordt ons gemeld In de heden gehouden algemeene vergadering van aandeelhouders in de stoomvaart MZeeland is verslag uitgebracht over 1885, waarin o. a. het volgende voorkomt. Het jaar 1885 heeft op nieuw voor de maat schappij bevredigende uitkomsten opgeleverd. Kon de Mb. ook de nadeelige invloeden van verminderende welvaart en handelsomzet niet ge heel ontgaan en zag zij daardoor de bruto ontvang sten eenigszins verminderen, dit verlies werd nagenoeg geheel opgewogen door de vermindering der exploitatiekosten. Bjj een steeds toenemende en steeds scherper wordende concurrentie, ziet. zij zich daardoor in staat gesteld, aan de aandeelhouders een gelijk dividend als over 1883 en 1884 uit te keeren, terwijl, nadat al de kosten der leening van 1885 uit de exploitatie rekening van dat jaar zijn gekweten, weder voor bijna 2 tonnen gouds op de vloot is afgeschreven. Het reizigers vervoer leed, zjj 't ook in geringe mate, onder den druk der tijden. Het goederen vervoer, dat aanvankelijk voor den herbouw der Pier te Queenboro bleef afnemen, kon zich aan het einde des jaars eenigszins herstellen. Toch is het in 't voorafgaande jaar vervoerde aantal tons nog niet geheel bereikt; evenwel ging de M«. in 'H gehalte der goederen en daardoor in de gemiddelde opbrengst par ton vooruit tot een bedrag, sedert 1882 niet meer verkregen. De dienst werd over het geheele jaar naar wensch uitgevoerd; vertraging in de aankomst der schepen kwam zeer zelden voor. In den loop des jaars bleek het voorzichtig, de stoomschepen prins Hendrik en prinses Marie elk vaa een nieuwe krukas te voorzien. Voorts werden aanmerkelijke verbeteringen aan de schepen aan gebracht. De geheele vloot is in den besten toestand. Tot uitvoering van het in de vergadering van den 28 April 1885 goedgekeurde, met den staat der Nederlanden gesloten posteontract en uit kracht van de in dezelfde vergadering verleende machtiging, werd door de maatschappij in dato 1 October 1885 eene 5% leening groot ƒ2.000.000 uitgeschreven, welke leening tot den koers van 98% ongeveer zesmaal werd volteekend. Daardoor konden de voor den dagdienst benoo- digde schepen zoo tjjdig besteld worden dat er gegronde verwachting bestaat van hunne aflevering tegen den zomerdienst van 1887het tijdstip waarop de dagdienst, ingevolge de gesloten over eenkomsten, moet worden geopend. De bruto opbrengsten beliepen in 1885 1.146.650.88 wegens: het vervoer van reizigers en bagage 667.521.241koopmansgoederen en parcels 291.367.10; brievenmalen 151.000; pacht der buffetten op de stoomschepen ƒ13.542.60 buitengewone ontvangsten 23.219.93jtotaal ƒ1.146.650.88. Het vorig jaar was dit ƒ1.200.708.21 J Vervoer van reizigers in 't jaar 1885 68.308 1884 72.416; 1883 70.597; 1882 66.046; 1881 63.953. Vervoer van goederen in 't jaar 1885 aantal tonnen a 1000 KG. 30.0301884 30.9241883 31.646; 1882 27.534; 1881 38.577. Aan goederen werden het afgeloopen jaar minder vervoerd 894 tonsde gemiddelde opbrengst per ton steeg echter met 0.19, waardoor de achter uitgang in 1885 slechts 2.990.46 J bedroeg. De exploitatiekosten bedroegen in 1885 727.943.97 tegen 760.675.31 in 1884. De vermindering van het totaalbedrag' der kosten over 1885, in vergelijking met die van 1884, spruit uit verschillende oorzaken voortde schepen eischten geene buitengewone uitgaven voor her stelling en van verschillende benoodigdheden der exploitatie waren de prijzen in 1885 dalende; ook werden de pogingen tot verdere vermindering der kosten met goeden uitslag bekroond. Nadat met ingang van 1 Januari 1883 de administratie van- en controle over ons personen- en goederenvervoer van de exploitatie-maatschappij was overgenomen, kon aan het einde van 1885 ook de expeditie en verdere behandeling der goederen te Vlissingen, welke werkzaamheden nog steeds door de genoemde maatschappij werden verricht, door ons eigen personeel geschieden. Eene aanzienlijke besparing aan bezoldigingen ia daarvan het gevolg en zal ook aan volgende jaren ten goede komen. Uit het medegedeelde blijkt dat de exploitatie rekening in 1885 aanwijst: bruto ontvangsten 1.146.650.88; uitgaven 727.94-3.97 en derhalve een voordeelig saldo geeft vau 418.706.91. Hiervan moeten worden afgetrokken1°. Het nadeelig saldo der intrestrekening, hoofdzakelijk voortspruitende uit de rente der 5% obligatie- leening van 1875 en van het voorschot tot aankooop van het stoomschip WillemPrins van Oranje, enz. 37.167.652°. Verlies op uitgelote obli- gatiën der leening 1875 1.200; 3°. 1% com missie voor 't plaatsen der leening A°. 1885, drukloon en zegelkosten van obligatiën enz. 20.409.814°. Bijdrage ten behoeve van het „Ketelfonds" 36.000 samen 94.777.46zoo dat de beschikbare winst bedraagt 323.929.45, Aan te wenden als volgta. voor afschrijving op de stoomschepen 190.486.15; 5. te verdeelen volgens art. 17 der statuten 133.443.30samen alzoo 323.929.45. Nadat de balans was goedgekeurd en het dividend was bepaald op 6 pet. werd tot tweeden directeur benoemd de heer mr. C. Bakker Czn., thans chef van de administratie der Holl. JJzn. Spoortr. Mij. Bij het heden ten overstaan van dr VanEjjken, prof. Van Heiten en prof. Kapteijn gehouden' eindexamen aan het gymnasium alhier, zijn alle candidaten geslaagd voor de faculteit der letteren A. J. Dronkers en G. O. Altorffervoor de medische faculteit W. P. Smit Sibinga en J. P. Plankeel. De lang toegezegde nieuwe tramwagens voor den stoomtramdienst tusschen Vlissingen en Middelburg zijn eindelijk te Vlissingen aangeko men en zullen weldra in gebruik worden gesteld. Het zijn een drietal rijtuigen, waarvan éen uitsluitend ingericht is voor passagiers eerste klasse en twee bestemd zijn voor eerste en tweede klasse reizigers. Zjj werden vervaardigd door de Société anonyme des forges et a'eliers de Seneffe in België. De constructie van alle rijtuigen is gelijk aan die van spoorwagens en zonder te kort te doen aan de sterkte is zooveel mogelijk getracht de zwaarte tot een minimum te beperken. Het uiterlijk aanzien van alle wagens is gelijk; zjj zjjn groen verlakt en met mahoniehout afgewerkt. De eerste klasse van binnen geheel uit mahonie hout en koper bewerkt, bevat 32 zitplaatsen waarvan de zittingen, met resorts ingericht, evenals de rugleuningen met rood fluweel bekleed zjjn; koperen kolommen dragen de kap. De gemengde rjjtuigen, le en 2e klas, hebben 16 plaatsen eerste klas, geheel ingericht als in eerstgenoemden wagen en 16 plaatsen tweede klas. In plaats van met fluweel zjjn daar de zitplaatsen met groen laken bekleed, terwijl de rugleuningen niet bekleed zjjn. De perrons, iets kleiner dan die der tegen woordige tramrjjtuigen zjjn flink afgeschut en van zeer goede sluitingen voorzien. De thans gebruikt wordende tramwagens zullen als derde klasse wagens in dienst worden gesteld. Op het station (stad) van den staatsspoorweg te Vlissingen is eene locomotief gederailleerd. Op verzoek is ingetrokken de aanstelling tot rjjksveldwachter der 3e klasse, tot standplaats Edam, van J. Sturm te Philippine. Door de politie te 's Gravenhage zjjn gisteren middag een partij aanplakbiljetten in beslag ge nomen, waarbij weder een socialistische monster- meeting werd aangekondigd in het lokaal Walhalla aldaar. Achteraf blijkt, dat de wanordeljjkheden te Zurich van ernstiger aard zjjn geweest dan men aanvankelijk meende. De politie is versterkt, daar men voor een herhaling vreest. Drie agenten zjjn gevaarlijk gewond, een vierde heeft zjjn oor geheel verloren. Donderdag was te Munchen het gedrang bij de kapel, waar het stoffeljjk overschot van koning Lodewjjk ten praal gesteld is, zoo groot, dat verscheidene personen ernstig gewond werden. Kransen liggen dicht opeengestapeld in de kapel, iedereen, zonder onderscheid van rang of stand, hoe arm ook, legt bloemen bjj het lijk neer. De bewoners van het gebergte brengen massa's Alpen rozen, des konings lievelingsbloemen, mede. De hertog van Cumberland zal bjj de teraarde bestelling aanwezig zjjn en alzoo behalve andere Duitsche vorsten ook den Duitschen kroonprins ontmoeten. 2Sierikzee. Bjj de verkiezing van hoofd ingelanden van het waterschap Schouwen zjjn uitgebracht 141 geldige stemmen. Herkozen werden de heerenmr. J. Moolenburg met 132, C. Berre- voet met 125, D. Hokke met 125, W. Smallegange met 124, A. van den Bosse met 100 stemmen. Herstemming moet plaats hebben tusschen de heeren M. Hoogenboom Jr die 48 en C. G. de Kater die 40 stemmen verkreeg. 's Grravenkage. Bjj de dd. schutterjj te Middelburg, is op verzoek, eervol ontslagen, als 2e luit. mr J. Carpbjj dezelfde schutterij is benoemd tot 2e luitenant P. de Maret Tak, thans schutter. ESerg-en. In alle mijnen is de arbeid hervat. Men kan de werkstaking als geëindigd beschouwen. Londen. Gladstone heeft in zjjn redevoering te Edinburgh de overtuiging uitgesproken, dat het Britsche volk zijne staatkunde ten opzichte van Ierland zal steunen. Te Yerseke had Vrijdag de aanbesteding plaats vanwege de gemeente van schilder-, timmer- en behangerswerk. Ingeschreven werd door de heeren A. Laban ƒ175, H. Snjjder ƒ130 en W. Goeman 129, allen van Yerseke. Het werk is gegund aan den laagsten inschrijver. Nog werd aanbesteed, eveneens door het gemeentebestuur, het maken van een toegangsweg van de Damsche straat naar de Nieuwe Kerkstraat. Ingeschreven werd door de heeren W. Goeman 675, A. Laban 670, H. Snijder 650 en A. Eoudraine te Goes 629. De gunning is aan gehouden. Van 12 tot 19 Juni. Vlissingen. Bevallen: E. C. Desnerck, geb. DeVriendt, d. C. Hendrikse, geb. De Kam, d.M. A. Polderman, geb. Sohier, z. M. H. Stegers, geb. Van Dilst, z. C. E. Hagoort, geb. Rekke, z. H. Butner, geb. Van Duren, d. H. M. Schumann, geb. Beuker, z. M. Stroo, geb. Stroo, z. Overleden: C. Kujjpers, vrouw van D. van der Horst, 55 j. M. Pot, ongeh. d. 74 j. J. Stroo, man van M. Geschiere 52 j. G. Stanley, 34 j. De vriendeljjke of vijandelijke stemming van den Duitschen rijkskanselier jegens Frankrjjk wisselt geregeld af naar mate zijn diplomatische betrekkingen met de republiek meer of minder aan zjjn wenschen beantwoorden. Ten bewjjze behoeft men slechts de officieuse Duitsche pers te lezen, die nauwkeurig Bismarck's gemoedsstem ming weergeeft. Geen blad bereidvaardiger om de pessimistische of optimistische gevoelens van den Duitschen staatsman door te laten schemeren dan de Köln. Ztg. Eén zaak staat hierbij altjjd op den voorgrond dat de Köln. Ztg., die zelf in iedere politieke kwestie de hand der Pranschen ziet men herinnere zich de anti-Duitsche demonstraties in Spanje het den Franschen hoogst kwaljjk neemt, dat zij ten opzichte van Duitschland niet de meeste welwillendheid koes teren, maar zjj is nu tot de overtuiging gekomen, dat de volksstemming aan gene zjjde van den Rjjn geheel met die van Frankrijk begint overeen te komen, d. w. z. dat de volkeren aan linker en rechteroever zeer vjjandig tegen elkander gezind zjjn. Is het niet Boulanger's spionnenwet, die de officieuse Duitsche bladen kregelig maakt en hun heftige artikelen tegen de republiek en haar regee ring in de pen geeft, wat dezer dagen met de Nordd. Alg. Ztg. en de Köln. Ztg. het geval was, dan vindt zjj weer spoedig een anderen grond tot ergernis. Zoo ziet dit laatste blad in den toon der Fransche bladen over de gebeurtenissen in Beieren een gereede aanleiding de Duitsche lezers te wijzen op den troosteloozen achteruitgang der Fransche pers. Terwjjl toch die tragische voor vallen bjj alle andere beschaafde volkeren innig medelijden wekken en tot ernstige beschouwingen aanleiding geven, worden ze volgens het oordeel van de „officieuse" uit Berlijn in de Fransche bladen op de nietswaardigste wjjze besproken alleen om aan de ziekelijke zucht der Franschen naar ongezonde opwinding te voldoen, zouden de verslaggevers hun verbeelding den vrjjen loop laten en allerlei zottepraat en gekheden over den ongelukkigen Beierechen koning verzinnen. Hoe kan het anders, of het getuigt van de diepBte zedeljjke verdorvenheid (andere zouden het eerder een bewijs van de naïeve Fransche lichtgeloovigheid noemen,) dat men vorst Bismarck in het Beiersche drama handelend doet optreden en hem de onbegrjjpeljjkste daden en beweegrede nen toeachr jjft 1 Het slot van het artikel luidt: „Dat van verschillende kanten beproefd wordt uit den dood van koning Lodewjjk politieke munt ten voordeele van dezen of gene partjj te slaan, zal niemand verwonderen, die met de gebruiken der Fransche pers bekend is. „En al deze evenzoo kinderachtige als boosaar dige leugens, met dezelfde koelbloedige brutaliteit voorgedragen, waarmede de France alle Parjjsche bloemenmeisjes tot spionnen van graaf Moltke maakt, vinden bij het volk, dat aan de spits der beschaving schrjjden wil, talrijke geloovigen. Iedere, ook de grofste, onwaarheid is in Frankrijk ver oorloofd, zoodra de duidelijke beweeggrond tot de leugen is, Duitschland verdacht te maken of te hoonen." Van waar die boosheid van den „officieusen" Berljjner en zijn strafpreek Omdat men zeer ten ongerieve der Duitsche„officieelen"de buitenlandsche pers niet muilbanden kan, zooals men dit de Duitsche bladen doet, getuige het Berliner Tage- blatt en andere Duitsche couranten, op welker nommers, welke de contra-proclamatie van koning Lodewjjk bevatten, beslag is gelegd. De Köln. Ztg. verzekert, dat zjj de proclamatie eveneens ontving, maar haar wegens de duideljjke verval- sching niet onder de oogen harer lezers bracht Intusschen laten zich de gevolgen van de catastrophe in Beieren nog niet overzien. Aan de zjjde der clericale meerderheid van de kamer van afgevaardigden bereidt men zich op een storm- loopen op het liberale ministerie Lutz voor. Dat de instelling van een regentschap noodza- keljjk was, daarover zjjn clericalen en liberalen het met elkander eens, maar de eersten houden het voor een onverantwoordeljjke daad van het ministerie, dat het niet eerder maatregelen daartoe genomen heeft. Sedert vjjf jaren zagen de ministers den koning niet, waren echter zeer goed met zjjn geestestoestand bekend, doch lieten onbezorgd alle staatsstukken door een waanzinnige teekenen. In Beieren bestond sedert jaren niet veel meer dan een ministersrepubliek, terwjjl de ongelukkige vorst zich enkel met lakeien omringde, wat de ministers eveneens toelieten. Toen echter de koning plotseling het ministerie zjjn afscheid wilde geven sloeg het kabinet onverwacht een anderen weg in en veroorzaakte door zjjn ruw ingrjjpen in 's ko nings levenswjjze het tragisch uiteinde van Lodewjjk II en den zoo kritieken toestand van Beierens binnenlandsche politieke aangelegenheden. In zekere mate draagt het ministerie dan ook zelf schuld, dat het Beiersche volk niet gelooft aan den waanzin des konings. Allen, die geljjke berichten, alsnu alom medegedeeld worden, ver spreidden, stonden voortdurend namens de regee ring aan aanklachten van majesteitsschennis bloot, zoodat het moeiljjk valt de overgroote massa zoo plotseling van het tegendeel te overtuigen, maar welke schuld het tegenwoordige ministerie ook drage, voor Beieren en het Duitsche rjjk, voor alle niet-reactionnairen, ware het een nieuwe zware slag, wanneer de ultramontanen de zege behaalden. „Weg met het ministerie Lutz" is het begin en het einde van alle artikelen in de Beiersche clericale bladen, evenals men van den kant der tories in Engeland niets anders hoort dan; „„Weg met Gladstone."" Met grooter verbittering dan ooit wordt er van conservatieven kant gestreden tegen den zeven en zeventigjarigen ketter. Het incident met de Nieuwe Hebriden scheen onverwachte hulp te brengen, om zooals de Morning Post schreef binnen weinige dagen den onheilbrengenden staatsman, onder wiens auspiciën het der Fransche republiek vergund was zich als een groote zee- en koloniale mogend heid te gedragen, door ministers te vervangen die er beter slag van hebben om de onaf- hankeljjkheid en onschendbaarheid van Engelands koloniën te verdedigen. Helaas voor lord Salisbury's partjjgenooten het hjjsehen der Fransche vlag zal geen aanleiding geven tot een ernstig geschil tusschen het Brit sche rjjk en de Fransche republiek. Gisteren toch deelde de onder-secretaris van buitenlandsche zaken, de heer Bryce, in het lagerhuis mede, dat volgens een verklaring van De Freycinet aan lord Lyons de Fransche regeering geen bericht ontving omtrent het hjjsehen der vlag op de Nieuwe Hnbriden, niettemin had de minister-president der republiek den gouverneur van Nieuw-Caledo- nië per telegraaf opgedragen, zoodra de vlag mocht geheschen worden, dit te verbieden. Met deze verklaring kan men dit incident als geëindigd beschouwen, zoodat de opgewondenheid, en natio nale verontwaardiging, waarin de tories het Britsche volk wilden drijven, in haar geboorte is gestikt. Amsterdam. Staatsleeningen. nederland. Cert. N. W. Sch. dito dito dito. dito dito dito. dito Obl. 1878 1000. dito dito 1883 dito dito 1884 Kej.gie. Obligatiën Frankrijk. Origin. Insch. Hongarije. Obl. Leeningl867 fl 130 dito Goudleening Italië. 5e Inschrijv. 1862/81 Oostenrijk. Obl. Mei-Nov. dito Jan .-Juli dito dito Goud Polen. Obl. Schatkist 1844 Portugal. Obl. Btl. 1853/84 dito dito 1881 Rusland. Obl. Hope C. 1798/1815 Cert. Insch. 5e Serie 1854. dito dito 6e 1855. Obligatiën 1862 dito 1864 1000 dito 1877 dito dito Oostersche le serie 3 4 4 4 4 2% 3 5 5 5 5 5 4 4 3 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 41/2 41/2 41/2 4 pet. dito dito 2e n dito dito 3e dito 1872 gecon. dito dito 1873 gecon. dito dito 1884 gecon. dito dito 1850 le Leening dito dito 1860 2e Leening dito dito 1875 gecon. dito dito 1880 gecon. dito Obligatie-Leening 1867/69 4 Cert, van Bank-Assign. 6 Spanje. Obl. Buit. Perpet. 4 dito dito 1876. 2 dito Bin. Amort. 4 Perpet.4 Turkije. Gepriviligeerde5 Geconverteerde serie D. C.5 dito Geregistreerde 18696 Egypte. Obl. Leening 1876. 4 dito spoorweg dito 1876 5 Vereen.-Staten. Obl. 18774 dito dito 187641/g brazilië. Obl. Londen 1865. 5 dito Leening 18755 dito 1863 100^41/» dito 1879 41/g 18 19 Juni. Juni. 731/2 73716 897/8 90 1007/g 101 IOU/4 - IOU/4 IOU/4 IOII/4 IOU/4 961/4 945/g 68 673/4 677/s 675/s 501/8 4915/;g 871/a 861/3 103 1031/IB 911/s 907/8 1021/4 IO2I/4 1003/4 IOOI/2 59 5815/16 589/I6 - 591/2 - 99 99 971/s 967/8 941/4 883/4 901/g 897/8 397/g - 551/4 553/4 68 7ül'8 701/2 151/g 15 - Tl1/* 991/4 991/a 98 IOOI/4

Middelburgsche Courant | 1886 | | pagina 2