BUSTEHLAND. Laatst© Berichten Ingezonden Stukken. Handelsberichten. Graanmarkten, enz. Verkoopingen en aanbestedingen. Algemeen Overzicht. Prijzen van Effecten. n verklaard„Zoo iets zag ik in mijn leven niet." Door het jVwtedepartement te Wageningen wordt een som van hoogstens 200 beschikbaar gesteld, om werklieden uit die gemeente in staat te stellen de internationale tentoonstelling te Am sterdam te bezoeken. Op den Bussumdag, 28 Juli a., zal te Amster dam geen beurs gehouden worden. Brieftelegrammen is de nieuwste correspon dentie-uitvinding, welke de Engelsche-postmeester- generaal thans overweegtvoor iets meer dan briefport zouden telegrammen worden overgeseind, doch om dan met de gewone postbestelling als brief bezorgd te worden, - Een tuinman te Nieuwer-Amstel sneed, met het aanzetten van een scheermes, den halven top van een zijner vingers af. Terwijl hij trachtte het bloeden tegen te gaan door het gebruik van spinrag -- zeker een niet aan te bevelen middel en het afgesneden stuk zoolang op tafel legde, kreeg intusschen de poes het stukje in de gaten en peuzelde het als een lekker beetje op. Iemand te Sneek had een debiteur, wien bij herhaaldelijk om betaling eener schuld had aan gemaand, eindelijk gerechtelijk tot betaling ge noodzaakt. Nu kwam de debiteur met een deel der som bij den schuldeischei-. Deze was niet te huiszijne vrouw nam 't geld in ontvangst en gaf eene kwitantie met plakzegel, waarover zij de handteekening schreef. Zij wist echter niet, dat op het plakzegel ook de datum moest staan en zoo kwam de kwitantie in handen van den advo- kaat van den debiteur. De advokaat ging naar den ontvanger der registratie en de Sneeker burger moest 25 boete betalen 1 Een akelige klein geestige handelwijze waartoe een advokaat zich niet moest leenen. Het herstellingsoord Bethanie te Zeist mag zich dit jaar in een bijzonder druk bezoek van kleine, zwakke patiënten verheugen. Reeds in de maand Mei waren de aanvragen iot plaatsing zóo talrijk, dat er een lijst van sollicitanten moest worden opgemaakt wier aantal, behalve de 38 opgenomen kinderen, meer dan veertig bedroeg, die dan achtereenvolgens, wanneer andere ver trekken, worden opgenomen. Het schoone zomer weder der vorige maanden, waardoor de kinderen bijkans den geheelen dag buiten konden blijven, heelt er niet weinig toe bijgedragen, om hun het doel hunner komst te doen bereiken, en het ver blijf van velen te verkorten, omdat men ze als hersteld weder naar huis kon terugzenden, met nieuwe krachten toegerust, om de moeiten en ontberingen des levens, die hun veelvuldig wach ten, te kunnen dragen. Intusschen zijn er ook niet weinigen nog gebleven, omdat hunne onge steldheid van ernstiger aard was en een langdurige zorgvuldige verpleging vereischte. Vooral bij deze patiënten zijn de gebreken, die de tegenwoordige localiteiten aankleven, opnieuw zeer aan den dag gekomen, en het bestuur wensoht niets liever dan in het vervolg over meer ruimte en beter gelegen heid te kunnen beschikken, om ook in deze behoefte te voorzien. Een nieuw, eigen tehuis, eenvoudig maar doelmatig ingericht, in het Zeister bosch, een weinig verder dan thans gelegen, zou zeker het best aan alle eischen kunnen beantwoorden maar al bepaalt men zich tot het hoog noodige, dan rekent men daartoe toch minstens 30 m. noodig te hebben, waaronder dan de grond en het meubilair zijn begrepen. Men zou dan de slaapzalen willen verdeelen in 4 vertrekken, voor 10 kinderen elk; bovendien moesten tijdelijk sommige kleine patiënten afzonderlijk kunnen worden geplaatst, daar zij voor anderen en voor zich zeiven niet zonder schade op de grootere zalen kunnen slapen. Voor eene badinrichting en overdekte speelplaats zou ook moeten worden gezorgdde dokter, de directrice, de helpsters zouden beter ruimte vinden, en een zolder zou niet langer behooren te ontbreken. Intusschen is slechts ongeveer de helft van deze som bijeengebracht, en zal de tijd moeten leeren of dit plan kan worden verwezenlijkt. Gelukt dit niet, dan moet men trachten de tegenwoordige localiteiten zoo goed mogelijk te verbeteren. Bij de belangstelling, die Bethanie echter meer en meer in alle deelen des lands ondervindt, hopen wij, dat deze zich ook verder in milde bijdragen zal openbaren en het daardoor mogelijk worden, aan de wenschen van het bestuur geheel tegemoet te komen. (Z. Whl.) De verbazende kleinheid van den dezer dagen overleden Tom Pouce kwam hem dikwerf goed te stade. Toen het Newhall House te Milwaukee afbrandde was ook de vermaarde dwerg met zijne vrouw in het hotel, doch zij werden gered door een spuitgast die zich een weg baande door de rook in de slaapkamer, Tom en zijne vrouw ieder onder een arm nam en zonder te letten op hun nachtelijke kleedij ze naar buiten droeg. Maar niet altijd was de gestalte van Tom tot zijn voor deel. Vele jaren geleden werd hij aangevallen door een ezel van Barnum en zoude gedood zijn indien niet zijn schreeuwen de aandacht had ge trokken. Na deze ondervinding droeg „de gene raal" altijd een revolver bij zich, die klein was maar niettemin een vreeselijk wapen. Een be wonderaar had hem dit ten geschenke gegeven. Vijfduizend telegraaibeambten in de Western Union Company hebben 15 pet. traktementsver- hooging en vermindering van werktijd met een uur per dag geëischt, onder bedreiging van werk staking. Daar zij geen termijn hebben bepaald wordt elk oogenblik de aanvang van de strike verwacht. Dinsdag hebben de anarchisten te Roubaix wederom gepoogd wanorde te wekken. Onder het geschreeuw van „leVe de sociale revolutieheb ben zij eenige windels geplunderd en verschei dene personen gekwetst. Vijf van hen zijn in hechtenis genomen. In den nacht van Dinsdag op Woensdag heeft eene verzakking plaats gehad in den ingang van den tunnel tusschen Freiburg en Bern. De ver binding is verbroken. Er is geen ongeluk te betreuren. De Italiaan Corpi, die onlangs door Grieksche roovers in de nabijheid van Constantinopel werd weggevoerd, is losgelaten tegen een som van 1100 pond sterling. Een bloemist uit Lyon heeft een nieuwe roos van zijne vinding opgedragen aan mevrouw Jules Grévy en daarbij een brief geschreven, waarin hij nadrukkelijk erop wijst, dat deze roos een hulde is aan de vrouw van den eersten ma gistraat van Frankrijk. Indien dankbaarheid geen ijdel woord is, zegt Figaro, dan is die galante bloemist de eerste die in aanmerking moet komen voor het nieuwe Croix de mérite agricole. Onder de manifestaties van 14 Juli te Parijs verdient er éen bijzondere vermelding. De ver schillende vereenigingen van Elzassers en Lotha- ringers, te zamen een stoet van tienduizend personen vormende, begaven zich naar de Place de la Concorde en legden daar, zonder toespraken of kreten, aan den voet van het standbeeld van Straatsburg een driekleurigen krans neder, als tolk hunner wen schen voor de toekomst. Dr Decaisne, de geneesheer-medewerker aan La France, bestrijdt de algemeen aangenomen meening dat cholera besmettelijk is een theorie zegt hij, die niet houdbaar is. In den loop van zijn betoog verhaalt hij eeDe karakteristieke Oos- tersche legende of parabel met een zeer duidelijke moraal. Een reiziger, te paard rijdende van Bey- rout naar Damascus, ontmoette op zijn weg een leelijk oud wijf in lompen gehuld, dat hem ver gunning vroeg achter op het zadel mede te mogen rijden. »Wie zijt gij?" vroeg de reiziger. Ik ben de Zwarte Dood" was het antwoord. Hoewel ver schrikt nam hij haar uit vrees achter zich, op voorwaarde dat zij niemand in Damascus dooden zoude. Deze voorwaarde verwierp zij, als onmo gelijk, maar zjj beloofde slechts een beperkt aantal te zullen dooden, namelijk zestig. Den volgenden dag stierven te Damascus vijftien, den daarop vol genden dertig, en den derden dag zestig personen. In groote wanhoop ging de reiziger naar de plaats terug waar hij den geest gevonden had en verweet hem het breken van de belofte. »Die hield ik" antwoordde de geest, »ik doodde vijftien personen den eersten dag, twintig den tweeden en 25 den derden dag. Al de anderen stierven van schrik Dinsdag werd alhier in het openbaar te koop aange honen: a een winkelhuis, met verguuniug tot verkoop van sterkedrank itt het klein, pakhuis en erve te Middelburg, achter de houttuinen, wijk Q no 250 en 41 verkocht voor ƒ2990. h een huis en erve aldaar, aan het Dombtirgsche Schuit- vlot, Q no 25 I verkocht voor /T500. c een pakhuis en erve aldaar, wijk Q no 24, verkocht voor ƒ338. cl een huis eu erve aldaar, aan korte burcht D no 15, opgehouden op 2500. Benoemd tot onderwijzer aan eene lagere school te Domburg, de heer Michon te Ylissingen. ^ipa. De koning van Nederland is heden alhier aangekomen en door koning Leopold har telijk ontvangen. Beiden ontbeten in het Hotel Brittannique. Ook in de politiek laat de kalme stemming van deze reismaanden zich gelden, maar de enkele onderwerpen die aan de orde van den dag zijn verdienen onze aandacht wel. Zoo, gelijk wij zagen, de Suezkanaal-quaestie, zoo ook in Frankrijk de discussie in de kamer over de spoorwegconventies. De algemeene beraadslaging schijnt nog lang te zullen duren, maar dit is toch inderdaad niet noodig, daar zij eene quaestie geldt die reeds ge durende een zeven jaren is besproken en derhalve, men mag 't aannemen, van alle zijden bekeken. Alle redenaars bepalen zich er evenwel niet toe om slechts te spreken over deze principieele vraag: kan de staat alleen het derde spoorwegnet maken, of moet hjj de uitvoering aan de nijverheid over laten? Het is door den heer Graux juist opge merkt, dat de tegenstanders der conventies niet in staat zijn voor die overeenkomsten iets in de plaats te stellen, dat voordeelig kan zijn alle door hen aanbevolen combinaties zijn bekend en door de ondervinding veroordeeld. Nu is het waar, dat de pogingen tot officieele exploitatie, die sedert vier jaren op de staatslijnen geschiedt, zeer onvoor- deelig zijn. De opbrengst dezer lijnen wegen in de verte niet op tegen de kosten van uitvoering en onderhoud. De lasten worden gedekt door be lastingen. Dit systeem uit te breiden zou dwaas heid zijn. Maar even vreemd is het het beginsel dezer contracten te bestrijden, wanneer men daar voor niets in de plaats kan stellen. De heer Allain Targé, de verklaarde tegenstander der conventies, heeft een lange rede uitgesproken, waarin al de tegenwerpingendie men tegen de onderhandelingen met de maatschappijen kan maken, in het licht werden gesteld. De heer Allain-Targé wil niets weten van de conventies, wijl zij, volgens zijne mee ning, vermomde leeningen zjjn en ten voordeele komen van een groepje bankiers, die over een leger beambten beschikken en aldus een groote macht ver tegenwoordigen. De heer Targé wil niet den oorlog verklaren aan die geld-aristocratie, maar eraan herinneren, dat die aristocratie met den 16en Mei samengespannen heeft tegen de republiek. Hij wenscht, dat de staat de Orleans-lijnen zal koopen, opdat dan verlaging zoude komen in de tarieven dit zoude wederom invloed hebben op de tarieven der andei-e lijnen, zoodat later ook die door den staat zouden kunnen worden gekocht. Dit systeem van den heer Targé valt zeer in den smaak van de uiterste linkerzijde, maar het is twijfelachtig of de kamer met haar bij de stemming zal medegaan. De betrekking van Fransch gezant in Londen is in dezen tijd gewichtiger dan ooit, en van daar dat de benoeming van den heer Waddington als zoodanig, ter vervanging van den heer Tissot, met groote belangstelling wordt ontvangen. Er valt voor deze keuze veel te zeggen de heer Waddington kent de Fransche toestanden als eenige politicus uit onze dagen, en ook met Engeland is hij beter bekend dan menig Franschman. Als minister was hij eerstijds, naar men zeide, te liberaal voor den senaat en te conservatief voor de kamernu loopt hij gevaar voor te veel Engelschman te worden gehouden voor Frankrijk en voor te veel Franschman voor Engeland. Wij hebben veel vertrouwen in den heer Waddington, zegt de Times, omdat hij behalve zijne overige uitnemende hoedanigheden een groote mate van die deugd bezit, welke Engeland bijna als z ij n e deugd beschouwtge zond verstand. Hij zal bevinden, gaat het blad voort, dat de Engelsche maatschappij niet alleen hem zeiven zeer genegen is, maar dat ook het volk naar het oogenblik verlangt, waarop de wol ken, die thans hangen, zullen zijn verdwenen. Hetzelfde blad, dat den nieuwen gezant een zoo aangenaam welkom toeroept, zet buiten het par- - lement de oppositie tegen de overeenkomst met De Lesseps ijverig voort. Het ergste vindt het blad, dat de^regeering openlijk in het Huis heeft verklaard, dat volgens hare meening de heer De Lesseps krachtens zijne concessie uitsluitend mees ter over de geheele landengte is. Daardoor heeft zij volgens de Times zich onnoodig de handen ge bonden zij had het aan den heer De Lesseps moeten overlaten de bewijzen te leveren voor zijn recht van uitsluitend bezit, wat moeilijk bewezen kan worden. Kan men beweren, vraagt het blad, dat een Egyptisch onderkoning dertig jaren gele den bevoegd was aan den heer De Lesseps een monopolie te verleenen, dat tot in het midden der 20e eeuw van kracht zoude moeten zjjn en door geene nieuwe toestanden zoude kunnen wor den gewijzigd De Times acht het een groote blunder van de regeering deze uitlegging van het mo nopolie van De Lesseps als de ware te erkennen. De .woede, die zich allerwege behalve in de hoofdbladen van Birmingham en een paar andere groote plaatsen openbaart is niet logisch, maar wel te begrijpen. Engeland kan 't niet dulden in deze zaak afhankelijk te zijn van éen man. Maar het is de vraag of men meer krijgen konde re geering ontkent dit ten stelligste, en waarom zoude men haar, die achter de schermen heeft ge keken, niet gelooven Het incident-Brialmont is in België de quaestie ran den dag. Brialmont, luitenant-generaal en inspecteur van de genie, is eensklaps op nonacti viteit gesteld. Aanleiding tot dezen strengen maatregel gaf zijne eigenmachtige handelwijze om, toen hem een reis naar Rumenië niet werd toege staan, verlof te vragen voor een reis naar Duitsch- land, en toch naar Rumenië te vertrekken. Het is eene quaestie van disciplinenoch de uitne mende verdiensten noch de hooge rang van den officier konden hem van den genomen maatregel vrijwaren, want in het leger vooral les exemplaires doivent venir de haut. De cholera breidt zich meer en meer uit. Uit Marseille wordt bericht, dat nu ook, zooals wij gisteren onder de Laatste Berichten meldden, de Balearische eilanden zijn aangetast, en dat ver scheidene gezinnen naar Spanje vluchten. Het is te vreezen dat ook de strenge maatregelen van Frankrijk niet zullen helpen, want de onder vinding heeft geleerd dat de vreeseljjke ziekte niet door cordons of quarantainen is tegen te houden. Mijnheer de Redacteur Het zij mij vergund, naar aanleiding van een art. in de Middelb. courant van heden, omtrent mijne houding ter vergadering van 11. Vrijdag avond, het volgende mede te deelèn. De heer Koole heeft mij w e 1 te kennen gegeven dat in het Zuiden van dien avond eene adverten tie was geplaatst, waarin hij voor de candidatuur voor lid van den gemeenteraad bedankte, doch hij heeft mjj niet verzocht daarvan aan de verga dering mededeeling te doen. Ik geloof toch, M. de R., dat ons bestuur wel was gekozen om de vergadering te leiden, doch niet om op te treden als woordvoerders voor de kiezers en in geen geval voor de kiezers inde vergadering tegenwoordig. Dat onder de laatsten ook de heer Koole behoort, meen ik te mogen opmaken uit het feit dat Z.Ed. zjjn naam op de presentielijst zonder bjjvoeging van eenige qualiteit heeft gesteld. Hoogachtend heb ik de eer te zijn, Uw dv. dienaar, Z I P. Viissingen, 19 Juli. Vertrokken van hier de Ned. 3 mastschoener Margeretha, kapt. Visser, naar Dantzig en de Ned. 3/inastschoener Louise, kapt. Bruijn, naar Riga. De laatste komende van Gent. Omtrent de aanvaring van den Vlissing-sclien loodssclioener n° 3, kunnen nog de navol gende bijzonderheden vermeld worden: De loodssclioener was den 17en dezer in het Engelsch kanaal, peilende het vuurschip Oivers, N. t. W. miswijzend, liggende zuid over, bijgedraaid over bakboord de wind W. t. N., gereefde mars- zeilskoelte, hooge zee, toen des voormiddags ca 10 u. 30 m. een stoomboot, van om de west ko mende, ontdekt werd, blijkbaar koers zettende naai den loodsschoener, welke bijgedraaid bleef liggen, vermeenende dat de stoomboot een loods zon vra gen of hem praaien wilde. De stoomboot bleef recht op den schoener aanhouden, en toen zjj al meer en meer naderde, zonder hare vaart te ver minderen of van koers te veranderen, zag de beman ning van den loodsschoener weldra dat een aanvaring niet meer te vermijden wasmen beproefde nog met roer en zeilen deze te voorkomen, doch te laat. De aanvaring volgde, en de schoener verdween bijna oogenblikkelijk in de diepte terwijl de opvarenden nog slechts even den tijd hadden zich langs de toegeworpen lijnen enz. aan boord van het stoomschip te redden. De stoomboot bleek te zijn de Hollandia, kapitein De Jong, komende van Bilbao, bestemd naar- en te huis behoorende te Rotterdam. De geredde bemanning, bestaande uit den loods- schipper le kl. J. P. Baljé, den loodskweekeling le kl. Y. Baan, den loodskweekeling 2e kl. 1.1. A. van Rijssel en de matrozen J. A. Loesberg, L. M. Verheul en J. Baljé, werd, met uitzondering van den gezagvoerder De Jong, die niet veel notitie van haar nam, door de stuurlieden, machinisten en verdere schepelingen, aan boord der stoomboot met menschlievendheid ontvangen en bejegend. Van alles wat zij aan boord bezaten beroofd, kwamen de schipbreukelingen Woensdag avond te 9 uren per spoor van Rotterdam te Vlissingen aan. Middelburg, 19 Juli. De matige aanvoer van heden was alleen uit Walcheren. Tarwe was er het hoofdartikel van. Bij weinig handel is de prijsnoteering voor goede tarwe 8.80 a 9. De overige artikelen zijn opgeruimd of er is niets in gedaan. Aanstaanden Donderdag wordt er nieuw koolzaad ter markt gewacht. Met het snijden van 't wintergerstgewas is men bezig. Raapolie 40.50, patentolie 42.50, lijnolie 27 per vat op 6/w. contant 1 korting; zachte lijnkoeken 13, harde lijnkoeken 11 per 104 stuks. gemiddelde marktprijzen. Middelburg, 19 Juli. Versche boter 1,15 a 1,25; eieren per 100 stuks 3,60. Amsterdam. 13 IE N. 21/2 pet. 3 dito dito dito Polen. Obl, 1876. 1305 1875. 4 4 4 21/3 3 r 5 5 6 5 5 5 5 5 4 4 3 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4.-/3 U/2 U/2 4 4 4 4 8 6 U/4 2 4 U/4 5 6 4 5 4 U/3 5 5 U/3 Juli. Juli fifil/2 6OI/2 1005/g 1009/jg - HJ07/8 997/a 997/a - 0fi5/s 833/a 833/g 06 661'g 055/a 059/10 67 67 669/16 669/]b 531/i6 53 90% 903/4 »rAATSLSENING Nederland. Cert. N. W. Sch. dito dito dito dito dito dito dito Obl. 1878 1000. dito dito 1883 België. Obligatien Frankrijk. Origin. Insch. Hongarije. Obl. Leeuiug 1867 II. 120 dito Goudleeuing dito dito fl. 600 Italië. Cert. Adm. Amsterd. Oostenrijk. Obl. Mei-Nov. dito Febr.-Aug. Jan. Juli April-Oet. dito Goud Schatkist 1844 Portugal. Obl. Btl. 1853/80. dito dito 1881. Rusland. Obl. Hope C. 1798/1315 Cert. Inschr. fe Serie 1854. dito dito 6e h 1855. Obligatien 1862 dito 1864 1000 dito 1864 100 dito 1877 dito dito Oostersche le serie. dito dito 2e dito dito 3e dito 1872 gecon. dito dito 1873 gecon. dito. ililo 1850 le Leenmg dito dito I860 2e Leening dito dito 1875 gecons. dito dito 1880 gecons. dito Cert. Hope Co. 1840 dito 2e, 3e, 4e Leen. 1842 44, Obligatie-Leening 1867/69 dito dito 1859. Cert."van Bank-Assign. Spanje. Obl. Buit. 1867/75 dito dito 1876 dito Perpetueele dito Binneul. Esc. 5000-10000 Turkije. Obl. Alg. Sch. 1865 dito geregestreerde dito dito 1860 Egypte. Obl. Leening 1876 dito dito 1876 Vereen. State» Obl. 1877 dito dito Brazilië. Obl. Londen dito Leening dito 1863 100 INDUSTRIEELE EN FINANCIEELS ONDERNEMINGEN. 991/4 551/» 78&'/8 86I/4 903/4 931/8 «31/16 54-1/s 543/g 541/g 863/4 363/4 92 855/8 793/S 69 551/g 7s3/4 801/4 027/8 93 515/16 86^1 851/2 791/4 687/g 57 77% 773/s 653/4 60 60 UI/2 Hl/4 201/8 201/a 103/g 103/8 723/j6 721/s - ion/,, 1001/2 ioos/8 aïederl. Afr. Hand.-V. aand. pet. Ned. Hand.-Maatsch. aand. rescontre5 e 1053/4 lüo3/g Ned. Ind. Handelb. Aand. 1121/9 Stooravaartm. Java Obl 9 ff 94 dito dito Prefer, dito 9fiS/< SJuitschland. Cert. Rijksbank Adm. Amsterdam n Oostenrijk. Aand. O. 11. B. 1171/2 U71/2 SPOORWEGLEEN IN GEN. Nederland. Holl. IJz. Spw. Obl. 18715 1001/4 1001/4 dito Maats, tot Exploitatie van Staats-Spw. Aand Ned. Cent. Spw. Aand. f 250. 391/4. 39 dito gestemp. Obl. 50 683/4 837/g Ned. Ind. Spoorw. Aand. 15 U'g 154-1/s Ned. Rijn.Spw. volgef. Aand. 122 N.-Brab. Boxt. Obl. gestemp. 597/g 59 Zuid Ooster sp. Obl5 99 888/4 Hongarije. Theiss. Spoorw. 10)3/4 IO4S/4 Aand. tl. 200 5 863/s Italië. Victor Em. sp. Obl. 3 543/4 Zuid-Ital. Spw. Obl3 1 523/8 523/S Oostenrijk. F. O. Sp. Obl 3 733/4 73% Folen. Wars.-Brom. Aand. 4 46 Warschau-Weenen dito. a «51/8 851/8 Rusland. Cr. Sp. Maats. Aand, 3 1183/4 1138/4 dito llypoth. Obligatien 4% 893/4 dito dito dito4 Baltische Spoorweg Aand. 3 SU/8 51 Charx-Azow Oblig. 100. 5 Jelez-Orel dito f 1000 5 88 883/8 Kursk.-Ch.-Az. Obl. 100. 5 -s- Losowo-Sewastopol 1000. 6 1 81 «ll/is MorschanBk-Sysran. Aand. 5 623/4 621/2 Mosk.-Jarolslaw Obl.JB 100. 5 997/a 998/4 Mosk.-Knrsk dito dito 6 XOlö/s Mo3k.-Smol. dito dito 5 331/2 888/4 Orel-Vitebsk Obl. dito 5 371/8 Poti-Tiflis dito f 1000. 5 831/3 Riascbk.-Wiasm. Aand 5 n 621/8 62 Zuid West Spoorw.-Maats. 5 667/8 50% Amerika. Cent. Pac. Obl. 6 111% dito California Oregon dito. 6 1021/4 Cbic. N.- W. Cert. Aand. 149 dito dito le hyp. Cert ƒ1000 7 ff 1183/4 dito Mad. Ext. Obl7 ff 1203/4 dito Menominee l)s. 500-100 7 n dito N.-W. Union, dito 7 dito Winona St. Peter dito. 7 f <lito S.-W. Ob. Ds. 500-1000. 7 ff Illinois Cert. v. Aand. H31/2 St. Paul Minn. Man. Obl. 7 ff Union Pac. Hoofdl. dito 6 PBEKIE-LEENINGEN. BJederl. Stad Amst. f 100 3 pet. 1137 /g 1137.8 Stad Rotterdam3 ff 100 Gemeente Crediet 3 ff ö*5/s 941/3

Middelburgsche Courant | 1883 | | pagina 3