f4.60. - SILVIO PELLIC0 „MES PEIS0SS." - f4.60 f2.65. - Casimir Delavigne »Poèmes et Ballades" - f2.65 5.30, - Homère - „Diade."- 5.30 f 14.25. - Pfnor ..Ornamentation ÏÏsuelle" -- f 14.25 f 8,60.— Chateaubriand, «Mémoires d'Outre-Tombe."— f8,60 f 4,30. P# fit lapt. „Histoire I la Bastille." f 4,30 f 12.75. - A. Thiers. «Histoire du Consulat et de l'Empire - f 12.75 f 5.90. Pierre Zaccone. «Histoire des Bagnes. f 5.90 f13.51). Drumt. «Les Fêtes Natioite ie la Frame." f13.50 f 3,90. Micliel. „La Troimie Hépllip Framjaise" f 3,90 f 1,90. Herig „AarUrijMiJii WooitaM." f 1.90 46,75. BERMBBIfi DE ST. PIERRE, „PAUL ET V1RGINIE." 16,75 f 8.25. - Veeeliio. -Costumes Anciens el flodernes" -110.25 28.50. Siret. «DictionnairedesPeintres."ƒ28.50 f3.70. - Théatre de Beaumarchais. f 3.70 10.95. »Les Ghatiments" en «Napoléon LePetit." 11.90 13.25. - DÉCEMBRE—ALONNIER. - 13,25 f4,15. REUVSBERG-DÜRLVGSFELD. - f4.15 „Tradition et Légendes de ia Belgique." ƒ5,90. Victor Langlois.Voyage en Cilicie." f 5,90 Dictionnaire de la Révolution Francaise GEDRUKT BIJ DE GEBROEDERS ABRAHAMS, TE MIDDELBURG. groot in-8° boekdeel, gebonden in eenen stevigen fraaien prachtband, voor slechts ff 1.85, ofschoon!bij Uitgave de prjjs, Oningebonden, vier gulden bedroeg. De Sierlijk bewerkte prachtband, die het werk omgeeft, is alleen ruim dien prijs waard. Een Ieder kent, althans bij naam, dit Meesterwerk van een der meest gevierde Fransche schrijvers. Het is dus overbodig den keurigen en leerzamen inhoud te ontleden van dit Litterarisch kunstgewrocht, van dit Diepzinnige en Boeiende Boekwerk, dat om zijnen zuiveren, vloeienden stijl, omkranst met het bloemrijkste der Fransche proza, eene wel verdiende Eereplaats bekleed onder de Groote Standaard werken der moderne Fransche Letterkunde. De Uitgave, die wij het publiek kunnen aanbieden, is tevens de meest correcte en fraaiste, die van het werk verscheen. Sierlijk gedrukt op best papier, bestaat zij uit twee lijvige groot in 4. boekdeelen, Elk wan meer dan 600 pagina's druks, die als Typographische Uitvoering niets te wenschen overlaten. Beide deelen zijn bovendien versierd met eene groote reeks allerfijnste Staalgravurendie de zeer dege lijke waarde dezer prachtuitgave nog Aanzienlijk verhoogen. Het spreekt van zelf, dat zulk een uitmuntend Boekwerk in een sierlijk kleed behoorde getooid te zijn. Wij hebben dan ook beide deelen, in onze Ateliers, met smaakvolle prachtbanden omgeven, waaraan kosten nog moeiten gespaard zijn. Het geheel vormt thans een prachtwerk, dat niet alleen steeds van blijvende waarde zal zijn, maar dat ook tevens een waar sieraad mag genoemd worden. Bij Uitgave kostte dit Fraaie Boekwerk, oningebonden, achttien, guldendoch bij ons is het thans verkrijgbaar, Gebonden in twee keurige en soliede prachtbandenvoor slechts f8.60. De Bastille, de Groote Parijsche Gevangenis van weleer, heeft gedurende de 400 jaren van haar be staan eene Vreeselijke Vermaardheid verkregen. En de Inneming van dien Kerker door het Volk in 1789 herdenkt thans nog de Republiek telken jare met Vreugdefeesten. Als de muren dier vreeselijke gevangenis eens konden spreken, welke Geheimen zouden ze ontsluieren, welke Belangrijke en Boeiende Verhalen en Levensgeschiedenissen zouden zij niet kunnen mededeelen. Welnu, die Geheimen zijn Geboekt in het Kostbare Werk, dat wij het Publiek thans aanbieden. Aantrekkelijker en Boeiender Lectuur kan men zich niet voorstellen. Het werk beslaat niet minder dan 775 Bladzijden druks, gr. in 4°. formaat, terwijl tevens de Voornaamste en Meest Dramatische Episodes door een Menigte Sierlijke Platen Geïllustreerd zijn. Dit Fraai Boekwerk, zoozeer geschikt, om gedurende de lange winteravonden de lezers op Aangename en Nuttige wijze onledig te houden, hebben wij, in onze Ateliers, van eenen Zeer Sierlijken prachtband voorzien en leveren wij, aldus Degelijk Ingebonden, voor den Geringen Prijs van slechts ri.üO, ofschoon bij Uitgave de prijs Oningebonden niet minder dan Tien Gulden bedroeg. Er bestaat Geen verhaal, noch in klassieke oudheid, noch in de nieuwe litteratuur, dat zoo Boeiend is, in zoo Edelen Toon is geschreven en waarin de liefde in al haar onschuld en adel met Liefelijker Kleuren is geschetst. Het is de Spiegel en het Ideaal der Edelste Genegenheid. De fraaie Groote Folio Uitgave van dit Keurige Boekwerk, die wij ons verheugen het Publiek te kunnen aanbieden, is tevens, in den volsten zin van het woord, eene pracht-editie, waaraan Niets ont breekt van hetgeen eene Luxe-Uitgave Sieren kan. Honderd negen en zestigKunstgravureniWmtxoerende Meest Treffende en Dichterlijke plaatsen van dit Verhaal; Elke Bladzijde van den Tekst is met een Allersierlijkst Gekleurd Kader omgeven; het geheel is Onberispelijk Gedrukt op puik best papier, terwijl een Allerkeurigst Bewerkte prachtband dit Onovertrefbaar Schoone groote folio prachtwerk omgeeft. Het is dan ook niet te verwonderen dat de Oorspronkelijke Prijs ruim Veertig Gulden bedroeg. Wij willen echter thans Een Ieder de gelegenheid geven dit Keurige Boekwerk aan te schaffen en stellen het daarom bij ons verkrijgbaar voor den spotprijs van slechts f 16.75. Rijker prachtwerk bestaat er niet, terwijl zelfs voor het Dubbel van dien Prijs, dit Keurige Boek nog Zeer Goedkoop zou mogen genoemd worden. De Makkelijkste, Meest Correcte en ook onder Typografisch Opzicht Meest Aanbevelenswaardige Uit gave, Zes zware Deelen in 4°, gebonden in Bes, Uiterst Degelijk en op Smaakvolle Wijze bewerkte, Vol Groen Linnen Prachtbanden, leveren wij, Zoolang de nog Zeer Geringe Voorraad strektvoor den Verrassend Lagen Prijs van slechts Ï8.JS. De Oorspronkelijke Prijs bij Uitgave bedroeg, oningebonden, Zestig Franken. Wenscht men inderdaad te weten, wat er, gelijk men zegt, in de wereld al zoo omgaat, men leze het Hoogst Belangrijke Werk, dat wij thans het Publiek aanbieden. In eene aaneengeschakelde reeks van verhalen, Uit de meest Authentieke Historische Documenten Geput, worden de levensbijzonderheden medegedeeld der Grootste Misdadigers, die op de Wereld ge leefd hebben, hunne Bekentenissen, hunne Misdaden, hunne Boete in de Galeien en in Deportatie. Naast hun Woest en Woelig Leven, worden de Treffende Lotgevallen geschilderd van zoo Menig On schuldig Veroordeelde, "die met hen de Straf der Galeien of Deportatie moest deelen. Kortom al de geheimen der Galeien van Brest, Toulon, Rochefort en der Verbanningsoorden van Cayenne en Nieuw- Caledonië, zijn in'dit werk op de Meest Nauwkeurige en Boeiende wijze geschilderd. Dit Belangrijke Werk geeft dan ook heel wat te lezen. Het bestaat uit Twee Zware Deelen Groot in 4 formaat, en bevat meer dan 1000 Bladzijden druks, versierd met Talrijke Fraaie Gravuren. Wij hebben de twee deelen in Een Fraaien Prachtband vereenigd en aldus Keurig Net Ingebonden, leve ren wij dit Uitstekende Boekwerk voor slechts 5.95», ofschoon de Oorspronkelijke Prijs ruim Twaalf Gulden bedroeg. Van dit in de Kunstweretd Beroemd en voor de Kunst zelve Zoo Belangrijke Werk, mocht het ons gelukken de Weinige nog in den handel zijnde exemplaren in eigendom te verkrijgen. Het bevat de Afbeelding en Besclmjving der Oude en Moderne ïlletulenilraclilen en Costumes, voorgesteld in een Zes hondertal Allerfijnste en Uiterst Kunstig Bewerkte Houtgravuren, omlijst door Smaakvolle en Sierlijke Kaders, welke in Volkomen Historische Overeenstemming zijn met het Tijdperk en het Land der voorgestelde Kleederdrachten. Het is dan ook van Onmiskenbare en Buitengewone Waarde voor Artisten, Schilders, Beeldhouwers, Teekenaars, Letter- en Geschiedkundigen en in een woord voor allen, die in Kunst en Historie Belang Stellen. Deze Twee Fraaie Boekdeelen Groot in 8e formaat, leveren tevens als Typographische Uitvoering een bewijs van veel Zorg en Smaak. Eenvoudig ingenaaid stellen wij dit Fraaie prachtwerk verkrijg baar voor den Zeer Geringen prijs van f 8.35 Gebonden in Twee Allersierlijkste Prachtbanden voor f 9.35 en bovendien geheel voorzien van Vergulde Snede voor den Uiterst Lagen Prijs van slechts f 10.35. Men vergete niet in aanmerking te nemen, dat dit Allerfraaiste Prachtwerk niet alleen zeldzaam is geworden, maar ook dat de Prijs bij Uitgave, Oningebonden, Drie-en-Dertig Gulden bedroeg. Dit Rijk Geïllustreerde Kunst- en Prachtwerk, een Zwaar Groot in —4 Deel, op Best Papier gedrukt, Solied en Sierlijk Ingebonden in eenen Smaakvollen prachtband en Voorzien van Vergulde Snede, leveren wij voor den Ongelooflijk Lagen Prijs van Slechts: /'4.60, ofschoon de Oorspronkelijke Prijs hij Uitgave, oningebonden, Ruim Tien Guide n bedroeg. Wie er Belang in stelt om de Bloemrijke Poëzie van dezen Beroemden Franschen Dichter Goed te leeren kennen, schaffe zich deze Keurige Uitgave aan. Met Zeer Veel Smaak gedrukt op Best Zwaar Papier en omgeven door eenen, met de Meeste Zorg en Zeer Fraai Bewerkten vrachtband, stellen wij deze, De Beste en Volledigste Uitgave, die er van Casimir Delavigne s Werken bestaat in Een Deel Groot In-8° formaat, verkrijgbaar voor Slechts ff 3.65. Bij Uitgave kostte dit Zeer Fraaie Boekwerk, Oningebonden, niet minder clan Zes Gulden. Het Beroemdste<en Voornaamste Boekwerk van den Wrootsieii der Dichters aller volken, dat sedert Onheugelijke tijden steeds de Bewondering der Wereld heeft gewekt, is zeker niemand onbekend. De Zeldzame Fransche Uitgave van dit Meesterwerk, die wij thans het Publiek kunnen Aanbieden, mag tevens een Ware Pr ach t-E d i t i e genoemd worden. Het is een Fraai Uitgevoerd en Keurig gedrukt Groot in 4° Deel. Geïllustreerd met eene Reeks Prachtvolle Gravuren naar Teeke- ningen van den Uitstekenden Kunstenaar MARILLIER. Dit Uiterst Fraaie en zeer Nuttige Prachtwerk, gehuld in eenen Smaakvollen Prachtband en voorzien van Vergulde Snede, leveren wij voor den Uiterst Geringen Prijs van slechts f' 5.3D, ofschoon de Oorspronkelijke Prijs bij Uitgave 12 g-ulden bedroeg. Artisten, Schilders, Beeldhouwers, in een woord Gij Allen, die met een diep gevoel van bewondering bezield zijt voor hetgeen Werkelijk Schoon en Voortreffelijk is; Gij Allen, die bij ervaring weet Hoe veel Leerzaams er te putten is uit de Merkwaardige Kunstschatten van Vroegere tijdenGij Allen, die de Zeldzame Overblijfselen van de Trotsche Tijdperken der Kunst weet te waardeeren. ziehier een Uitmuntend en Zeldzaam Prachtwerk, dat Uw aandacht waardig is. Het zijn Twee Groote Folio Boekdeelen, Keurig gedrukt op Puik Best Papier, met meer dan Honderd Allerprachtigste Kunstgravuren, waarvan velen in Kleur- en Gouddruk, die Uiterst Kunstig en Smaakvol Uitgevoerd, een Groot Aantal Merkwaardige Kunstschatten Aanschouwelijk weergeven. Van dit Zeer Zeldzame Kunst-Prachtwerk mocht het ons gelukken een Klein aantal Exemplaren te ontdekken, welke wij, in onze Ateliers, van Keurige Prachtbanden hebben voorzien. Dit Zeldzame Boek kostte bij Uitgave niet minder dan Zeventig Franken en ofschoon onze Voorraad Zeer Gering is, willen wjj toch toonen, dat zelfs de Kostbaarste Werken, Sierlijk en Degelijk Gebonden, bij ons voor Bepaald Spotprijzen [te verkrijgen zijn, en daarom' stellen wij dit Uitmuntende Groot Folio Kunst- Praclitwerk in Twee Rijke Prachtbanden Gehuld, Tijdelijk bij ons verkrijgbaar, Zoolang de Zeer Beperkte Voorraad, zulks toelaat, voor den Ongelooflijk Lagen prijs van slechts ff 14.35. Wie nu Bepaald een Hoogst Zeldzaam, HïegelijU, fVuttig, Keurig Boekwerk wenscht aan te schaffen, hetzij voor zich zelf, hetzij om als Geschenk te dienen, die Koope Bovenstaand Werk, dat niet alléén van Blijvende Waarde is, maar dat zelfs Belangrijk in Waarde Vermeerderen zal. Dit boekwerk is zoo zeldzaam, dat men ook niet iederen dag in de gelegenheid is het te Kunnen aanschaffen, al wilde men het Veel Duurder betalen, want dit boek komt maar Zelden voor. Bovendien behoort hierbij tevens vermeld te worden, dat Alle onze exemplaren op Groot Hollandsch Papier zijn gedrukt, die nog Veel Zeldzamer zijn dan die op gewoon papier. Deze twee lijvige Groot in 4° Boekdeelen, hebben wij in onze Ateliers, met de meeste Zorg en Smaak gebonden in Twee h. Marocco-Lederen prachtbanden, die zeker geen boekbinder voor minder dan twaalf a veertien gulden maken zal en die bovendien geen Ander Boekbinder hier te lande zoo Uiterst Fijn Afgewerkt leveren Kan. Toch stellen wij dit Prachtige, Zeldzame en Onmisbare Standaard werk verkrijgbaar, in Twee Onnavolgbaar Fijne prachtbanden Gebonden, voor slechts 38.50. Wie nu dit werk wenscht aan te schaffen, die haaste zich, want onze voorraad is niet groot. De Groote Fransche Humorist, de Auteur van »Le Barbier de Séville" en »Le Mariage de Figaro", is zoo Wereldberoemd, dat zijn naam aan schier een ieder, jong en oud, bekend is. Van de Uitste kende Lettervruchten van deze, een vun Frankrijks Grootste Dichters, bestaat eene Rijk Geïllu streerde prachtuitgave, waarvan wij het eigendom bezitten. Dit fraaie Groot in 4° boekdeel, met den Meesten Smaak gedrukt op Fijn Papier en versierd met de Talrijke Allergeestigste en Kunstig Bewerkte Gravuren van AasStlBSXf IWAKEBSt, hebben wij, in onze Ateliers, gehuld in eenen Fraaien prachtband en van Vergulde Snede voorzien. Het vormt thans een Keurig en Smaakvol prachtwerk, dat dan ook, Oningebonden, bij Uitgave reeds ƒ7.50 kostte, maar dat wij thans leveren, op bovenvermelde wijze Sierlijk Ingebonden voor slechts f 3.51©. Als Geschiedkundige Arbeid heeft dit Werk zulk eene ïi-rniaafdlieid verworven, dat het in Geen Bibliotheek van hen, die de Historie op prijs stellen, Ontbreken mag. De Feesten van het Fransche Volk waren en blijven het leven dier Natie en dat leven bleef tot heden van Invloed op de Gansche Wereld. Doch niet alléén door Historische Nauwgezetheid, waarvoor de naam des schrijvers borg is, maar vooral door zijn Rijkdom van Gravuren, munt dit Fraaie Prachtwerk uit. Nien minder dan Tachtig echte Kunstplaten, waarvan velen Twee volle bladzijden in-folio beslaan, door de Beroemdste Fransche Kunstenaars geteekend, naar Oorspronkelijke Historische Teekeningen, stellen de voornaamste Nationale Feesten voor van het Fransche Volk en zijne Regeerders, onder alle Verschillende Tijdper ken. Op papier van de Beste Qualiteit gedrukt, is ook de Typografische Uitvoering geheel in Over eenstemming met den Keurigen Inhoud en de Rijke Gravuren dezer Uitgave. Het is een Zeer groot in folio deel, gehuld in eenen Allerfraaisten en Smaakvollen prachtband, dat bij Uitgave Honderd Franken heeft gekost. Wij willen echter toonen, dat men bij ons, de Fraaiste Pracht werken kan verkrijgen voor bepaald Geringen prijs, en als Bewijs daarvan leveren wij dit uitmuntende Kunst prachiiverk voor Slechts f 13.50. ESeide bovengenoemde Werken, van VICTOR. HUGO, Twee Fraaie Boekdeelen in Octavo Formaat, leveren wij Eenvoudig Ingenaaid TE ZAMEN voor Slechts 95 Cents. Om de Blijvende Waarde echter, die deze Twee Boekwerken Bezitten, meen en wij tevens aan den Wensch van Velen te hebben Voldaan, door Beide Uitgaven een Duurzaam, Bevallig en Solied Uiterlijk te geven. Een Zeer Groot Aantal Exemplaren hebben wij Daarom, in Onze Ateliers, in Sierlijke Linnen prachtbanden Gebonden, Waardoor wij in Staat zijn Gesteld deze TWEE Fraaie Boekwerken in TWEE Fraaie prachtbanden Gebonden Te Zamen voor den Verrassend Lagen Prijs van Slechts 1.9# te Leveren. Vollediger en Degelijker Boekwerk, met betrekking tot het Tijdperk der Fransche Omwenteling, een tijdperk dat in de geschiedenis der Eeuwen en Volken eene zoo Blijvende en Algemeene Belang stelling wekt, Bestaat er niet. Het munt uit door Historische Trouw, Ernst en Degelijkheid, terwijl de Alfabetische Orde, waarin de Geschiedenis der Beschreven Feiten, Personen en Zaken is ge rangschikt en de Boeiende en Bevattelijke Trant, dien de schrijver aan Geschiedkundige Trouw weet te paren, de Waarde van dit Zoo Belangrijke Werk nog Aanzienlijk Verhoogen. Dit Zeer Zeldzame, Uitmuntende Boekwerk, bestaande uit Iwee Zware Deelen Klein-Folio formaat, elk van ongeveer 800 Bladzijden druks, Keurig Geillustreerd met eene Menigte Sierlijke Gravuren, grootendeels geteekend naar Monumenten en Documenten uit de Fransche Revolutie zelve, mag in geen Bibliotheek Ontbreken. Een dergelijk Belangrijk Prachtwerk verdiende dan ook trouwens een Sierlijk Omhulsel, in Overeen stemming met den Uitmuntenden en Keurigen Inhoud. Wij hebben daarom, in onze Ateliers, Beide deelen in Twee Zeer Degelijk Bewerkte en Allersierlijkste h. Marocco-lederen Prachtbanden doen inbin den, die wij gaarne als proeve van Degelijk en Sierlijk Bindwerk durven aanbevelen. Ofschoon de oorspronkelijke prijs, bij uitgave, Oningebonden Veertig Gulden bedroeg en het werk Zeer Zeldzaam is geworden, zijn wij evenwel toch in de gelegenheid dit Fraaie Boekwerk, op boven vermelde wijze in Twee Keurige prachtbanden gebonden, Tijdelijk voor Slechts f 13.35 aan te bieden, wel te verstaan Zoolang de Zeer Geringe Voorraad Strekt. Van difc Algemeen Gezochte en Om Het Zeerst Gewaardeerde Boekwerk, Twee Deelen, groot in 8° Formaat, hebben wij thans de Weinige overig zijnde Exemplaren in eigendom. Daar, wegens den Voortreffelijken Inhoud, een dergelijk Boekwerk In Eere wordt gehouden door Ieder, die zich zulks Aanschaft, hebben wij Beide Deelen, in onze Ateliers, op Sierlijke Wjjze in Vol Linnen prachtbanden doen Inbinden. Oningebonden, bedroeg de Oorspronkelijke prijs, bij Uitgave, Ruim Acht Gulden. Ten einde echter Een Ieder in de Gelegenheid te Stellen dit bij Uitstek Nuttige Werk te kunnen Aanschaffen, stellen wij het thans voor het Publiek Verkrijgbaar, in Twee Sierlijke prachtbanden Gebonden, voor den Geringen Prijs van Slechts f 4,15. De Geschiedenis van den Franseh-Duitschen Oorlog, die in de Moderne Staatkunde eene zoo Belang rijke Omwenteling te weeg bracht, evenals de gebeurtenissen, waarvan Frankrijk in het jaar 1871 het tooneel was, zijn zoo belangwekkend en staan in zulk een nauw verband met de Toekomst van Europa, dat Een Ieder Volkomen op de hoogte dier feiten dient te zijn. Het Werk dat wij thans kunnen aanbieden stelt een ieder daartoe in de gelegenheid. Met de Meeste Nauwkeurigheid en Geschiedkundige Trouw, vindt men daarin de Belangrijkste Feiten duidelijk omschreven, die de Geschiedenis der Jaren 1870-71 uitmaken. Fraaier, Vollediger en Degelijker Boek werk, met betrekking tot dit tijdperk, bestaat er niet. Het zijn Twee Groot in 8° Boekdeelen, ver sierd met Talrijke Houtsneden, Gravuren en Kaarten, die den inhoud zop aanschouwlijk mogelijk maken. Elk dezer Deelen hebben wij, in onze Ateliers, van Keurige Prachtbanden voorzien en, zoolang de Geringe Voorraad strekt, leveren wij deze Twee Uitmuntende Boekdeelen, op bovenvermelde wijze Keurig Netjes Ingebonden, voor den Uiterst Geringen Prijs van Slechts 3.SM», ofschoon bij Uitgavi dit werk ruim Acht Gulden kostte. Deze Nauwkeurige en Boeiende Beschrijving van Klein-Azië, de Landstreek, die ons, uit de Ge- scheidenis der Oudheid, zooveel Grootsche Herinneringen heeft nagelaten, zal zeer zeker niemand onbekend zijn. Het is een Prachtig Gr. in 8°. Boekdeel, versierd met Talrijke, zeer fijn Gekleurde Platen, die ons de Zeden, Gewoonten en Kleederdrachten der Aziatische Volken aanschouwelijk voor stellen. Dit, thans Zeer Zeldzaam geworden en Zeer Gewaardeerde Boekwerk, kostte bij Uitgave niet minder dan 7.50. Ofschoon onze voorraad Zeer Gering is en dit Allernuttigste Werk Bepaald Zeldzaam mag genoemd worden, is het thans toch bij ons Tijdelijk verkrijgbaar, Gebonden in een Uiterst Fraaie en Degelijk bewerkte h. Marocco-Lederen Prachtband en voorzien van Vergulde Snede, voor den Geringen Prijs van slechts 3.90. Dit is nu Bepaald het Beste en Makkelijkste Aardrijkskundig Woordenboek, want daarin is Strikte Vol ledigheid aan Beknoptheid van Vorm en Degelijkheid van Uitvoering gepaard. Om nu ook Een Ieder in de Gelegenheid te stellen dit Bepaald Onmisbare Boekwerk te kunnen Aanschaffen, leveren wij het, Bovendien nog gebonden in eenen Stevigen en Netten Prachtband, voor Slechts 1,90. Na Toezending van het Bedrag per postwissel, Waarop vermeld de Verkorte Titel der Werken, die men Verlangt, geschiedt de Toezending Onmiddellijk, terwijl door de Meest Zorgvuldige Verpakking de Banden tegen Beschadiging zullen Gevrijwaard worden. Wij nemen tevens de vrijheid het Geachte Publiek opmerkzaam te maken, dat het Raadzaam is met de Bestellingen niet tot op het Laatste Oogenblik te Wachten. Door de OVERGROOTE MENIGTE BESTELLINGEN, die ons, vooral in de laatste dagen, die het St. NICOLAAS-FEEST voorafgaan, geworden, zal het ons aangenaam zijn in de gelegenheid te worden gesteld, voor GEREGELDE VERZENDING te kunnen zorg dragen.

Middelburgsche Courant | 1882 | | pagina 6