vinciale en huishoudelijke inkomsten en uitgaven voor den dienst 1882 nader te wijzigen als volgt Uitgaven. Hoofdstuk YIH. Art. 23. (Nieuw). Subsidie aan de gemeente Philippine, tot gedeeltelijke aflossing der geldleening van 13.600, voor de verbe tering van de Posthoornstraat 3.600. Totaal van hoofdstuk VIII van f 69.470 te brengen op f 73.070. Hoofdstuk IX. Art. 1. Onvoorziene uitgaven van f 23.216.954 te brengen op f 19.616.95J; met verminde ring van het tot af- en overschrijving bestemd bedrag tot 19.116.954 Gedeputeerde staten voegen daarbij de volgende toelichting: Bij uw besluit dd. 7 Juli jongstleden n° 14, is be paald dat aan de gemeente Philippine een subsidie ad f 3.600 uit de provinciale fondsen zal worden ver leend, bijaldien de gemeente eene in 25 jaren af te lossen geldleening van f 10.000 zal hebben gesloten, en mits zoowel de opbrengst der geldleening als het subsidie worden besteed om uiterlijk 31 December aanstaande af te lossen hare leening van f 13.600 voor de bestrating van de Posthoornstraat. Om dat subsidie, wanneer de bedoelde geldlee ning is gesloten, te kunnen uitbetalen voor de genoemde aflossing, zal eene wijziging der provinciale huishoudelijke begrooting van 1882 noodzakelijk zijn. Wij hebben mitsdien de eer hierbij te voegen een ontwerp-besluit tot wijziging der genoemde begrooting. Het algemeen verslag der afdeelingen wordt uitgebracht door den heer Lucasse. Aan het onderzoek in de afdeelingen hebben deel genomen 35 leden, waaronder 6 leden van gedeputeerde staten. In geen der afdeelingen werden bezwaren gemaakt tegen het voorstel. De voorzitter deelt mede dat gedeputeerde staten in dit voorstel geen aanleiding vinden hun voorstel te wijzigen. Niemand hierover het woord wenschende te voeren, wordt het voorstel in stemming gebracht en met alge- meene stemmen aangenomen. Behalve de leden die by de vorige stemming afwezig waren, hadden ook de heeren Van der Have, De Glopper en Bolier de vergadering verlaten. De voorzitter stelt alsnu voor de goedkeuring der notulen en de resumtie der genomen besluiten aan gedeputeerde staten op te dragen, met welk voorstel de vergadering zich zonder hoofdelijke stemming ver- eenigt. Aangezien er verder geene zaken te behandelen zijn, vraagt de voorzitter, met het oog op art. 65 der provinciale wet, of de vergadering nog verlangt bijeen te blij ven, hetgeen blijkt niet het geval te zijn. De voorzitter sluit deze najaarsvergadering van de provinciale staten van Zeeland in naam des konings.

Middelburgsche Courant | 1882 | | pagina 16