Laatsteberichten,, Weerkundige waarnemingen. BÜÏTEITLAlI). Algemeen Overzie ht. Récl ames. Zeetijd i ngen. Handelsberichten Graanmarkten enz, Prijzen van Effecten. acbt. Eene zeldzame It van dit quartettot ;t d) blijft de stem ecli* piano 's en forto 's, de s worden met onberis- ïaarde gelijkmatigheid jongman die gisteren morgen te zes uren, hier in de haven lag ;ee geroeid. Hij werd ;eedijk door de politie ddelburg overgebracht eming zal de heer W. J. iperiutendent van het iche republiek, te Goes ran svaal houden, ve telegraafkantoor te t en telegrafie aldaar, publiek, alsdan onder ir van Loon-op-Zand raterstaat verzocht op ;eubosch naar Zwaluwo tusschen de stations Hoogevaart. Loon-op; inten der lederbereiding: aim 200 schoen makers- door de Geldersche o een Floralia gesticht landverhuizers nit ons dat eenige gezinnen te die den lOn dezer uit a plaats meer konden ot van den 24n moeten p Saunton te Groningen ling van een internatio- in Juli a. te Wiesbaden Dit gezelschap bestaat die in het afgeloopen hielden en is bezig een e schaakwerken aan te eeper rechtstreeksche nsterdam naar Suriname regeering ondersteuning vorm hetzij eener sub- aarborg gedurende twee van Overijsel hebben de isscheu de Dedemsvaart, echt en het Zwarte water aadslagen over het vor- lap, met het doel door jllige binnenwater af te [eigenaren aan de Noord iep hebben tot indijking ten, met welk werk zij )oi-oogst gereed hopen te 'jecUrindustriébond te Bre- 31 een tentoonstelling te de lederbereiding betrek- ïrsbenrs te Eindhoven is tel zal voortaan tweemaal eersten en derden Maan- off, vroeger professor aan ew en thans lid van de vereeniging" heeft aan schreven waarin de voor- len waarop de Russische wapenstilstand met de De brief is ruim verspreid 3rkwaardig als eene eerste ie op positief gebied. De 1°. Het ontslag van alle bekleede gouverneurs die \.pril 1870 zijn aangesteld. 11e door hen verordende e decreten van 1873. 3°. jeciale rechtbanken voor 1°. Amnestie en herstel in rsonen welke van hunne tengevolge der vermelde ilen. 5°. Opheffing der lare ambtenarenwaarborg zonder proces. 6°. Waar van de dagbladpers, recht vergadering. En eindelijk inroeping eener nationale rofessor, die zeker wel io of elders zal vertoeven, deze voorwaarden niet revolutionaire partij den iet alle middelen die haar en Solovieff's zullen opstaan enkele Uitvoerend Comité e gansche organisatie van ingen zijn om den strijd e bevrijding des volks uit mtrent den toestand van loopen in bijzonderheden emeene indruk is dat do toestand hopeloos is. Maandag bracht de czaar zijn kanselier een bezoekhij bracht drie kwartier aan zijn ziekbed door. Het comité voor buitenlandsche zaken van de Amerikaansche kamer heeft don presidont der Unie gemachtigd onderhandelingen te openen met Frankrijk, Spanje, Oostenrijk en Italië tot ophef fing der beperkende bepalingen op den invoer van Amerikaansche tabak in die landen. De Vereenigde Staten hebben door oorlog schepen aan beide zijden van de landengte van Panama kolenstations doen oprichten. Deze kolenstations zijn waarschijnlijk slechts een voor wendsel om in 'die streken door de Amerikaansche marine ten oog iu het zeil te doen houden. De heer De Lesseps is gisteren morgen weer in Parijs teruggekomen. Èr komen tusschenbeide zonderlinge zaken voor de Londeusche rechtbanken. Eergisteren kwam voor den Master of the Bolls een zekere heer Skipton recht vragen tegen het bestuur van de Naval and Military Clubdat hem het lidmaat schap van die sociëteit had ontzegd, omdat het gehoord had dat hij uit een andere sociëteit was gezet, nadat hij daar een vreemdeling had. dronken gemaakt en hem 7 a 8.000 pond met ecarté had afgewonnen. De rechter zeide dat hij zich niet kon mengen in het besluit van het societeits- bestuur, en de brutale speler had de kosten te betalen en kon de behandeling zijner zaak den volgenden ochtend in alle bladen lezen. Men is aan zulke wonderbaarlijke verhalen gewend geraakt van Edison, „den uitvinder," dat het moeilijk schijnt over dezen buitengewonen man nog de verbazing op te wekken. Toch schijnt eene nieuwe uitvinding welke hij gedaan heeft bestemd om de wereld verstomd te doen staan over de kennis en de veineals wij het zoo mogen uitdrukken, van den buitengewonen man. Naar men bericht heett hij eene methode gevonden om goud op te lossen, uit de tailingshet over blijfsel der goudhoudende kwarts, nadat de goudzoekers volgens de tot heden bekende wijzen van behande'ing er het goud hebben uitgehaald. Door chemische en electiische behandeling haalt Edison uit een ton van deze tailings nog tot 1400 dollars aan goud met niet meer dan 5 dollars per ton kosten van bewerking. Hij maakte de ontdekking toevallig, terwijl hij zocht naar eene stof om in plaats van platina in zijne electrische lampen te gebruiken. Bij het nemen zijner proe ven had hij ook monsters van tailings doen komen uit California, ea in plaats van hetgeen hij zocht ontdekte hij er nog aanzienlijke hoeveelheden goud in, dat maar wachtte op de reactie, die het uit zijne verbindingen zou losmaken. Edison vond die reactie, sloot met een aantal mijnen natuurlijk vóór hij zijne ontdekking publiek maakte contracten om hem gedurende een aantal jaren hunne tailings te leveren tegen vooraf bedongen prijs, zoodat hij zich van onge hoorde hoeveelheden zijner grondstof heeft voor zien. Is dit «alles volkomen waar, zooals een Engelsch blad het mededeelt, dan moet de heer Edison zeker zijn van een fortuin waarbij de graaf van Monte-Christo slechts een kindersprookje is. De bekende Parijsche billardspeler Vignaux, die nog door niemand overwonnen is, speelt sedert een paar dagen eene partij van 4000 caramboles met een Amerikaan, Slossou genaamd. In vijf avon den moet de partij worden uitgespeeld, iederen avond 800 punten. Vignaux haalde den eersten avond het eerst de 800 punten, Slosson had er slechts 625. De eerste had in éene serie 422, de ander 292 caramboles gemaakt. Een Engelsch- Indisch blad; do Englishman vermeldt dat het Deensche oorlogschip A. E. Nordenskjöld, dat met de opsporing der expeditie van Nordenskjöld was belast en in Augustus van het vorige jaar op de kust van het Japansche eiland Jesso is gestrand, weer vlot is gemaakt en dat Sibiriakow van plan is het schip westwaarts be noorden Azië te doen terugkeeren, langs denzelfden weg dus als de Vega aflegde, maar in omgekeerde richting. Het nieuwe stuk van Henri de Bornier, Les noces d'Attila, trekt te Parijs in het Odéon nog stampvolle zalen. Men herinnert zich het succes nog wel van De Bornier's Fitte de Roland, die zoo meesterlijk in het Nederlandsch vertaald is. Koning Theebaw is weer aan den gang geweest en heeft een afgrijselijke moordpartij aangericht, waarvan een telegram in de Daily News den volgenden uitleg geelt. Toen de stad Mandalay gebouwd werd zijn er menschenoffers gebracht. Daar nu gewoonlijk iedere nieuwe vorst in Birma zich eene nieuwe hoofdstad bouwt en koning Theebaw dit niét heelt gedaan, zoodat er ook geene menschenoffers zijn gebracht, zijn de booze geesten vertoornd geworden en hebben de stad met pokken bezocht. De sterrewichelaars zeiden dat om hen tot bedaren te brengen een off.r van 700 menschen moest gebracht worden, mannen, vrouwen, jongens, meisjes, priesters, vreemdelingen en poenah's. Honderd van ieder werden levend begraven onder de muren van de stad, op last des konings. Er heerscht een© ver schrikkelijke paniek te Mandalayen de bevolking verlaat bg honderden de stad. Een eergisteren te Liverpool ontvangen particulier telegram uit Rangoon luidde„Koning van Birma dood. Geen reden tot ongerustheid". De bevolking schijnt zich dus van den half krankzinnigen woesteling ontslagen te hebben. St. Petersburg, 14 April. Do Berold ver neemt, dat een Russisch observatie-korps in Turkestan aan de Chineesche grenzen geplaatBt zal worden onder bevel van kolonel Kurapotkin, chef van den staf van SkobelefFs korps in den laatsten oorlog. Tien a vijftien oorlogsschepen zullen naar de Chineesche wateren gezonden worden, onder bevel van admiraal Butakow. (17. R. ct. Parijs, 14 April. De heer Lepère heeft 19 bnitenlaudsehe socialisten uit het land gewezen. Berlijn, 14 April. Professor Virehow Rorlichritt is tot lid van het parlement gekozen in hot tweede district van Berlijn. Parijs, 14 April. De heer De Freycinet zal aan alle vertegenwoordigers der Fransche republiek bij vreemde regeeringen eene lange circulaire richten, waarin de buitenlandsche politiek der regeering sedert zijn optreden wordt behandeld. Tweede kamer. Door den heer Mees is eene interpellatie aangekondigd over den stand van het werk der staatscommissie voor den Rotterdamschen waterweg. Voortgaande met het debat over de rijks- spaarbank verwierp de kamer met 36 tegen 24 stemmen een amendementInsinger, bepalende dat binnen vier jaren alle hulppostkantoren tot spaar-kantoren ingericht moeten zijn. Dit amendement, in 't belang der volledige uit voering van de wet voorgesteld, werd door hare voorstanders bestreden omdat de spoedige uit voering daardoor belemmerd zon worden. Na langdurig debat werd bepaald dat aan elke opvrage van gestorte gelden binnen veertien dagen voldaan moet worden, behoudens buiten gewone omstandigheden. Na aanneming van een voorstel-Van Delden, om het reservefonds der spaarbank tot staatseigendom te verklaren werd het wetsontwerp aangenomen met 50 tegen 16 stemmen. Londen. De meerderheid der liberalen boven de conservatieven en home-rulers bedraagt 57. Op Gladstone wordt drang nitgeoefend om hem to bewegen premier in het nieuwe kabinet te worden. Amsterdam. Bij de beden gehouden uitloting der 3 pet. Amsterdamsehe premieleening van 1874 werden 6 seriën getrokken, als4270, 6482, 7391, 7406, 15106 en 15340. De 25 premiën vielen ten deel aan de volgende nommers Serie 15340, no. 7, 10000; Serie 15340, no. 5, f 1000, S 7391, no. 2 en S 7406, no. 6, ieder 500, S 6422, no. 8, S 6482, no. 2, S 6482, no. 5, S 7391, no. 4, S 7406, no. 3, S 4270, no. 5, S 15106, no. 4, S 6482, no. 1, en S 4270, no. 1, ieder 200, S 5270, no. 8, S 7406, no. 7, S 15106, no. 1, S 4270, no. 2, S 4270, no. 10, S 7406, no. 10, S 7391, no. 6, S 15106, no. 9, S 7406, no 4, S 15340, no. 1, S 7406, no. 1 en S 6482, no. 6, ieder 150. De overige in die seriën begrepen nommers worden afgelost met 100. De aflossing heeit plaats te Amsterdam bij de Nederlandscbe bank en wel van 1 Juli af. 15 April (les morgens te 8 uren. Ba- Wind Toestand der NAMEN DER rom. PLAATSEN. afwijk. richt. kracht lucht zee N. Shields 1.0 NO 7 regen golvend Sylt 4.7 wzw 2 z. bew. Hartlepool 4.3 NNO regen kalm Swinemunde 39 zw 1 helder Hamburg 3.9 zw 4 z. bew. Delfzijl 4.9 w 2 z. bew. Groningen. 4.8 zw 2 bew. Helder. 4.9 zw 2 z. bew. kalm Yarmouth. NO 2 betr. deining Vlissingen. 5.2 ONO 1 bew. Maastricht 39 z 2 betr. Valentia. 2.8 NO 5 betr. golvend Portsmouth O 2 regen kalm Grisnez 5.8 ozo 2 mist. Parijs St Mathieu. 60 zzo 2 1. bew. 9.8 ozo 4 regen Biarritz 9.1 zzw 5 betr. Grootste verschil in Nederland: 'sochtends 8 uren: M. 1.3 V. des namiddags: G. 2.4 V. Barometer tc Siiddelourg, Graanbeurs: (Com)758 Thermometer 14 Apr. 'sav. 5 u. 58 gr. 'sav. 11 u. 52 gr. 15 Apr. 's morg. 8 u. 53 gr. 's midd. 1 u. 66 gr 'sav. 5 n, 65 gr. Nu de uitslag der verkiezingen in Engeland geene vraag meer is en liet zeker is geworden dat de liberalen met eene sterke meerderheid, onafhankelijk van den home-rule, tot de regeering zullen geroepen worden, houdt de openbare meening zich met twee vragen bezig welke door het optreden eener nieuwe regeering aau de orde zijn gesteld. De eerste betreft de samenstelling van het ministerie en de tweede het tijdstip waarop dit zal optreden. Zal het kabinet Bea- consfield nog een parlementair debat afwachten of reeds aanstonds na de terugkomst der koningin aftreden? De Daily News verdedigt de laatst genoemde opvatting. De Ball Mall Gazette daarentegen zou een debat wenechelijk achten waarin het kabinet een laatste woord over de buitenlandsche politiek zou kunnen spreken en acht die gelegenheid wel een paar weken uitstel waard. De politiek van het kabinet Beaconsfield ia toch een onderwerp dat nog lang niet is uit geput en de debatten daarover hebben vrij wat meer op onderstellingen dan op feiten gerust, terwijl de oppositie van de onderhandelingen welke na het Berlijuache congres gevoerd zijn eveD weinig weet als het groote publiek, dat wil zeggen zoo goed als niets. Over de gansche verhouding van Engeland tot de overige mogendheden is veel beweerd maar weinig bewezen. De oppositie nam gretig ieder gerucht aan, dat wantrouwen in het ministerie kon opwekken, en de verdedigers van de regeering welke buiten haar stonden hadden tegen die geruchten niet veel meer aan te voeren dan waarscbijnlijkheidsgronden. Zoo er dus van het aftredende kabinet nog eenige positieve inlichting kon verwacht worden, zou deze zeer nuttig te achten zijn. De diplomatie heeft uit haren aard vele ge heimen, en de verantwoordelijke ministers van buitenlandsche zaken in een constitutioneelen staat worden door de macht der feiten dikwerf gedwongen door het verzwijgen hunner hande- liiigen zich aan de grondwettige controle te onttrekken. Bij alle plannen die zij maken is eene tweede en derde partij betrokken, welke in den regel tot nadere aanzegging eene onvoor waardelijke geheimhouding eischt. Dit ligt in den aard der zaak, waar samenspanning van enkelen steeds benadeeling der anderen op het oog heeft, Nu denkt de P, M. G. dat met het oog op de verandering in de Engelsche politiek andere regeeringen omtrent menig punt hunner relaties met Engeland de geheimhouding zullen opheffen, zoodat het aftredende kabinet een zoo volledig mogelijk overzicht zou kunnen geven van den toestand van het oogenblik. Waarop deze ver wachting van het Londensche blad rust is ons Diet duidelijk. De tweede vraag iswie zal regeeren Zal de heer Gladstone of lord Granville premier zijn? De constitutioneele gang van zaken iu Engeland is dat de aftredende minister-president aan de koningin adviseert wien het geraden is over de samenstelling van een nieuw kabiuet te raadplegen. Zelfs deze handeling verricht de Engelsche kroon niet zonder een verantwoordelijk raadsman te raadplegen. Wordt dua op advies van lord Bea consfield lord Granville geraadpleegd, dan kan deze nog als zijn oordeel te kennen geven dat de omstandigheden het raadzaam maken aan den heer Gladstone de vorming van een ministerie op te dragen. Dan echter zou er een oogenblik zijn dat de persoonlijke meening der koningin den doorslag zou kunnen geven. Natuurlijk wordt er menige combnatie voor een miuisterie gemaakt. Hartington, Forster, Goschen, Childers, Northbrook, Argyll, Dilke, Fawcett, Derby, Ripon, Chamberlain zijn de namen die het meest op den voorgrond treden. In ieder geval is er onder de leden van het vorige liberale kabinet en onder hen die zich in de laatste jaren als opposanten hebben verdien stelijk gemaakt, eene zoo ruime keuze voor de verschillende openvallende posten, dat er altijd nog teleurgestelden zullen overblijven. Ook het Oostenrijksche ministerie heeft eene nederlaag geleden. Naar men zich herinnert is tengevolge der verkiezingen van het vorige jaar het ministerie Taaffe opgetreden als vertegen woordiger eener kleine parlementaire meerderheid, bestaande uit conservatieven en afgevaardigden die de particuliere belangen van door verschillende nationaliteiten bewoonde landstreken voorstaan. De minderheid is de Verfassungsparteigrootendeels liberaal en zich stellende op het standpunt der grondwet welke de .uiteenloopende bevolkingen des rijks alle in de eenheid wil doen opgaan. Bij de behandeling der artikelen van de begrooting kwam deze week het Dispositions/and ter sprake, eene som van 50,000 florijnen welke jaarlijks aan de regeering is toegestaan en van welker gebruik zij geen rekenschap behoeft te geven. De beer Herbst, een der hoofden der grondwetspartij, sprak tegen dien zonderlingen post, die door de regeering verdedigd werd op grond dat bij gebruikt werd om de door de ongelukkige partij twisten in het land opgewekte hartstochten tot bedaren te brengen. De minister omschreef, voor zoover ons bekend is, deze zonderlinge therapie van kalmeerende florijnen niet nader. De kamer verwierp het crediet met 154 tegen 152 stemmeu, hetgeen ongetwijfeld eene nederlaag voor het kabinet is. Men weet echter nog niet of de heer Taaffe en zijne collega's zullen aftreden. Wellicht vinden zij nog den moed om den dreigenden draak der politieke hartstochten het hoofd te bieden, ook zonder hem florijnen in den muil te werpen. (Prijs der plaatsing 30 cent per regel.) Iets om aandachtig te lezen!! Als men u het volgende vertelde: e In het vervolg kan men zich kleeden naar den laatsten smaakzonder veel kos ten en met de zekerheid dat men sterk goed krijgt, zonder dat men reden zal hebben tot ontevredenheid dan zoudt gij zeker bijzonder in uw schik zijn. Welnu, waarde lezer, niets is gemakkelijker. Debt gij reeds den geïllustreerden catalogus van de Belle Jardiniere te Parijs ingezien? Hebt gij u reeds rekenschap gegeven van de buitengewone voordeelen welke dat k leer en- ma gazij n voor heoren en kinderen aan biedt? Geeft n de moeite er aanvrage om te doen aan den Directeur der Belle Jardiniere en gij zult het gratis en franco ontvangen. De bestellingen aan de Belle Jardiniëre gedaan, wor den met een ongekenden spoed uitgevoerd en de artikelen zijn ijzersterk genaaid. Lezer doe uw voordeel met dit bericht Het stoomschip Rotterdam, met 300 landver huizers aan boord, heeft, na 2 dagen in 't Hellegat vastgezeten te hebben, te Brouwershaven de geloste lading weder ingenomen en is naar zee vertrokken. Middelburh, 15 April. Heden was er uit Walcheren een redelijke aanvoer van tarwe en zoinergerst, en wat witte- en bruine boonen en groene erwten. Van buiten was weinig aange voerd. De prijsverandering bepaalt zich tot win- tergerst die 40 cent en zomergerst die 25 cent lager worden genoteerd; jarige Walchersche tarwe wordt voortdurend a f 13.50 te vergeefs geveild; goede nieuwe dito flauw prijshoudend en van f 10.10 tot ƒ10.60 betaaid; rogge niet getoond; wintergerst ƒ6.50; Walchersche zomergerst ƒ5.25 a ƒ5.50; Zeeuwsche dito f 4.65 verkocht; goede Walchersche witte boonen 15.a 15.50, af wijkende ƒ13 a ƒ14; Walchersche bruine boonen /•;i6.50 a ƒ17; dito paardenboonen ƒ9; dito groene kookerwten 13.25 a 13.50. GEMIDDELDE MARKTPRIJZEN. Versche boter ƒ1.a ƒ1.10; eieren per 100 stuks 2.90. Ter veemmarkt van heden zijn aangevoerd paarden vette koeien 2, vette ossen vette vaarzen 3, kalf koeien 14, kalfvaarzen vare koeien 8, driejarige ossen driejarige vaarzen jong vee 12, stieren 5, vette kalveren schapen 5, vette varkens magere dito 44. De gemiddelde prijzen warenpaarden a vette koeien 74 a 78 cent per kilovette ossen a vette vaarzen 70 a 80 cent per kilo; kaifkoeien f 120 a 170 per stuk; kalf vaarzen a f varekoeien 60 a 110 per stuk; driejarige ossen a driejarige vaarzen a jong vee 30 a 90 per stukstieren 40 a 90 per stuk vette kalve ren a schapen 10 a/25 per stuk vette varkens a magere dito 9 a 25 per stuk. Bergen op Zoom, 15 April. Puike jarige witte tarwe 10.— a 10 50; nieuwe dito 8.50 a 9.75 mindere ƒ7.a ƒ8.roode 7.50 a f 11. rogge 7.a 7.25boekweit 6.40 a 6.50 nieuwe dito 5.80 a 6.40zomergerst 5.a ƒ5.75; haver 8.50 a 9.50; kookerwten 9.50 a ƒ10.50; paardenboonen 8.a ƒ8.50 kanarie zaad ƒ10.a ƒ10.50; bruinebooneu ƒ9.a 14 witte boonen 8.50 a 14.75duivenboonen ƒ8.50 a ƒ9.25. Suiker zeer flauw 26 op 88 gradenmeiassen gevraagdboter per stuk 1.05; j kilo —.85 eieren per 26 stuks .80. Amsterdam, 14 April 15 April. STAATSLEENINGEN. Nederl. Cert. N. W. Seh. 2} pet. 65} 65/} dito dito dito. 3 78 78( dito dito dito. 4 102} 102; dito Obl. 1878 f 1000 4 102} 102} België. Certificaten2} Frankrijk. Origin. Inschr. 3 Hongarije. Obl. Leening 1867 fl. 1205 87} 87} dito Goudleenning 5 72i 72} dito dito fl 500 6 89-& 89} Italië. Cert. Adm. Amsterd. 5 76} Oostenrijk. Obl. Mei-Nov. 5 61} 60} dito Febr.-Aug. E 61} 61 dito Jan.-Juli. 5 61} 61} dito April Oct.61} 61} dito dito Gond 4 75} 75 Polen. Obl. Schatkist 1844. 4 78} Portug. Obl. Btl. 1853/1869. 3 52£ 52} dito dito 1876. 6 „101 101} dito dito 6' Ser. 1878 100 6 102 102 Rusland. Obl. Hope C. 1798/1815 5 95} 95} Cert. Inschr. 5e Serie 1854. 5 58} 58} dito dito 6" 1855. 5 79} 79} Obligatiën 1862 5 85} dito 1864 10005 92} 92} dito 1864 1005 90& 90 dito 1877 dito5 91} 91} dito Oostersche 1" serie. 5 57} 57} dito dito 2e 5 57} 57} dito dito 3" 5 57} 57} dito 1872 gecons. dito. 5 86} 86} dito 1873 geeons. dito. 5 87} 87 dito 1850 1" Leening dito. 4} 83} 85} dito 1860 2' Leening dito. 4} 83 83} dito 1875 gecons. dito 4} 78<fe 78} Cert. Hope C» 1840 4 59} 59jf dito 2% 3" 4e Leen. 1842/44. 4 60 Obligatie-Leening 1867/69. 76} 76} dito dito 1859 3 64 64} Cert. van Bank-Assign. 6 Spanje. Obl. Buit. 1867/75. 1 17} 17} dito dito 1876 2 40} 40 dito Binnent. Es. 5000-10000 1 15} 15} dito dito 1876 2 36} TurkHe. Obl.Alg.Seh.1865 5 9} 9A dito dito 1869 6 10}} 10} Egypte. Obl. Leening 1876 6 59 59 Spoorw. dito 1876 5 87} 88} Vereen. Staten. Obl. 1877 4 dito dito Obl. 1876 4} 106} dito dito 1871 5 101 dito dito 1861 6 100} Brazilië. Obl. Londen 1865 5 96} 96} dito Leening 1875 5 93} 93} dito 1863 1004} 96} 96} INDUSTRIEELS EN FINANCIEELE ONDERNEMINGEN. HTederl. Afr. Hand.-V. Obl. 5 pet. Ned. Hand.-Maatsch. Aand. rescontre. .5 105} 105} Ned. Ind. Handelsb. Aand. 132} 132} Stoomvaartm. Java Obl. 5 1 dito Zeeland Aand dito Obl5 dito gegarand. dito4} 101} Duttschland. Cert. Rijks bank Adm. Amsterdam. 147 147 Oostenrijk. Aand. Nat. B. 118} 118} SPOORWEG-LEENIN GEN. Nederland. Holl. IJz. Spw. Obl. 18715 pot. 108} 109 dito Maats, tot Expl. van St.-Spw. Aand122 123 Ned. Centr sp. Aand. f 250. 23} 23} dito gestemp. Obl. 235. 57} 57} Ned. Ind. Spoorw. Aand. 142} Ned.Rijn-spw. volgef.Aand. N.:Brab. Boxt. Obl. 1875. 5 73} 73} dito dito 2' Hypoth94} Hongarije. Theiss. Spoorw. Aand. fi' 200 5 103 103} dito dito Obl5 81} 81} Oostenrijk. Fr. O.-Sp. Obl. 3 71} Italië. Zuid Ital. Spw. Obl. 3 50} 50} Polen. Waas.-Bromb. Aand. 4 51} Warscbau-Weenen dito. 77} Rusland. Gr. Sp.-Maatsch. Aand5 136} 137} dito Hypoth. Obligatiën 4} 92}} 92} dito dito dito. 4 83} Baltiscbe Spoorweg. Aand. 3 52} 52} Chark.-Azow Oblig. 100. 5 86} 87 Jelez Griasi dito5 86 85} Jelez-Orel dito 1000. 5 86} - Kursk.-Ch.-Az. Obl. 100. 5 79} 79} Losowo-Sewastopol 1000. 5 79} 79} Morschansk-Sysran. Aand.5 66} 66} Mosk.-Jaro3law Obl. 100. 5 95}

Middelburgsche Courant | 1880 | | pagina 3