PROVINCIALE STATEN VAN ZEELAND. Zitting van Dinsdag 10 Juli. Resumtie notulen; mede- deeling afwezige leden; benoeming lid eerste kamer der staten-generaal; sluiting zomervergadering. Tegenwoordig de commissaris des konings, voorzit ter; 31 leden en de griffier. Afwezig zijn de heeren Vader, C. van Citters en Hammacher, allen ongesteld; Collot d'Escury, Sipkes, Hoogenboom en Dieriek, wegens familieomstandigheden; Stevens, Onghena en van Waesberghe Janssens, allen met kennisgeving. Zonder kennisgeving is afwe zig de beer Hombach. De notulen van het verhandelde in de bijeen komst van 6 dezer worden gelezen en goedgekeurd. De voorzitter deelt mede, dat hij bericht van verhindering tot het bijwonen dezer bijeenkomst ont vangen heeft van de hierboven eerstgenoemde tien heeren, welke mededeeling voor kennisgeving wordt aangenomen. Aan de orde i3 de benoeming van een lid der eerste kamer van de staten-generaal, ter vervulling van de vacature, ontstaande door de periodieke aftre ding van den heer mr. J. Pickc. De voorzitter benoemt tot leden van bet stem bureau de heeren Fransen van de Putte, de Casem- broot, Risseeuw en Heijse. De uitslag der stemming is als volgt: Er worden ingeleverd 31 biljetten, overeenkomende met het getal aanwezige leden. Er zijn uitgebracht op de heeren: mr. 0. J. Pické 30 stemmen, en W. A. baron van Lijnden 1 stem. De heer mp. J. Pické is alzoo gekozen. Het stembureau wordt vervolgens onder dankbetui ging ontbonden. Daar verder geene werkzaamheden aan de orde zijn en de leden /niet verlangen den bij art. 65 der provin ciale wet bepaalden termijn van veertien dagen bijeen te blijven, wordt de uitvoering der genomen besluiten en de resumtie der notulen aan gedeputeerde staten opgedragen. De voorzitter sluit vervolgens deze zomerverga dering der provinciale staten van Zeeland in naam des konings.

Middelburgsche Courant | 1877 | | pagina 11