AAGTEKERKE. y E E R E. WESTKAPELLE. OOST- EN WEST-SOUBURG. R ITTHEM. NIEUW- EN ST. JOOSLAND. ARNEMUIDEN. DOMBURG. OOSTKAPELLE. OOSTBURG. SCHOONDIJKE. ST. ANNA TER MUIDEN. RETRANCHEMENT. KADZAND. ZUIDZANDE. HEILLE. EEDE. WATERLANDKERKJE. ST. KRUIS. GROEDE. AARDENBURG. NIEUWVLIET. (Vervolg der lijst in het nommer van morgen.) rop te igs en. ter. iar. el. it. w or. leu v. ill. J. Peper. landbouwer. P. J. Rienstra, predikant, van Rijsoort van Meurs, notaris. D. Dekker, M. M. von Hoff, J. Minderhoud Az., J. Minderhoud Kz., J. Minderhoud Pz., J. K. Minderhoud Az., K. Minderhoud Hz., W. Minderhoud Az., L. van Rooijen, J. de Troije, lid van den gemeenteraad. burgemeester. wethouder. lid van den gemeenteraad. wethouder. particulier. particulier. particulier. particulier. particulier. P. Bostelaar, J. de Buck, P. de Buck, C. Cevaal, P. Cevaal, Dirk Dronkers, J. de Pagler, A. Machielse, H. Morinier, Paspoort van Grijpskerke, G. A. Peters, C. van de Putte. M, van de Putte, A. de Steur, A. van Vlaanderen, A. Willem se, J. Witte, landbouwer. broodbakker. landbouwer. landbouwer. particulier. grondeigenaar. lid van den gemeenteraad. landbouwer. gep. loods. burgemeester. geneesheer. particulier. landbouwer. landbouwer. gem. secretaris. timmerman. wethouder. C. Barentsen, 11. Barentsen, L. Barentsen, L. Breel, J. van den Broeke. A. de Buck, W. Cevaal, Marijs, J. de Steur, F. J. Voorbeijtel, Jan Walrave, landbouwer, winkelier. commies polder Walcheren, timmerman. lid van den gemeenteraad. landbouwer. landbouwer. wethouder. landbouwer. landbouwer. landbouwer. P. Fak Brouwer, J. H. Evers, Arij Polderdijk, C. Polderdijk, P. Polderdijk, C. Reijnoudt Pz., C. J. J. A. van ïeijlingen, A. Timmerman, C. M. Verhulst, J. Verschiere S1'., A. de Visser, J. van Waarde, A. Walraven, W. Willeboordse, landbouwer. broodbakker. landbouwer. wethouder. landbouwer. landbouwer. burgemeester. lid van den gemeenteraad. landbouwer. landbouwer. landbouwer. rustend landbouwer. geneesheer. landbouwer. A. Bliek, landbouwer. J. Bliek, herbergier. A. Boogert, landbouwer. A. Boogert Az landbouwer. J. L. de Bruijne. molenaar. A. Buijs, timmerman. C. J. Crucq. burgemeester. J. Crucq, broodbakker. J. Crucq. landbouwer. C. van Eenennaam, landbouwer. A. Francke, landbouwer. J. Franse, landbouwer. J. de Klerk. landbouwer. J. Mesu, landbouwer. L. van 't Weslende, landbouwer. II. Boogaert, H. A. Boogaert, van den Broecke, H. M. Kesteloo, Joh'; Lourense, P. Louwerse I,z., H. Passenier, P, Passenier, particulier. candidaat-notaris. burgemeester. secretaris. hotelhouder. wethouder. timmerman. broodbakker. P. Boogaert, P. D. van Citters, 1. G. Sprenger, P. de Visser, particulier, lid van ged. staten, burgemeester. wethouder. F. L. Benteijn, burgemeester. A. J. Bronswijk. boekhandelaar. II. J. van Braambeek, hoofdonderwijzer. A. J. Fokker, rijks-ontvanger. Is. van Houte, landbouwer. W. Kareis Jz., ontvanger-griffier. W. Kareis Wz tolpachter. H. B. Maal Henry, geneeskundige. M. C. Merens, controleur. T. P. Plankeel, apotheker. J. v. d. Plassche, landbouwer. Is. Jac. Poisonnier. grondeigenaar. Iz. Risseeuw, lid van den gemeenteraad. J. Risseeuw J.Jz., grondeigenaar. Otto Risseeuw, lid der Prov. Stalen. J. Sleijaard, lark voogd. M. Theri, griffier bij bet kantongerecht J. Versluijs, grondeigenaar. J. Versluijs, grondeigenaar. Joh. v. d. Weele, gezworen. P. van Houte, Ant. Luteijn, A. Luteijn Jz., A. Steenhart, landbouwer. wethouder. koornmolenaar. lid van den gemeenteraad. P. de Bruijne, P. de Bruijne Pz, H. G. Janssen, burgemeester, landbouwer. predikant en schoolopziener. J. W. Al uekinders, A. Leenhouts. A. Risseeuw, J. Risseeuw, Iz. Risseeuw. landbouwer. landbouwer. wethouder. landbouwer. burgeineeesler. A. Erasmus, J. Erasmus, Iz. de Hullu, J. Risseeuw Jhz, L. A. Risseeuw, Rosier, burgemeester, grondeigenaar, wethouder. lid van den gemeenteraad, lid van den gemeenteraad, timmerman. A, J. van Cruijningen, P. de Hullu, Iz. Kotvis, C. Loeff, A. J. Risseeuw, L. Risseeuw, A. A. de Vlieger, Abr. de Vlieger, wethouder. lid van den gemeenteraad. landbouwer. notaris. burgemeester. lid van den gemeenteraad. landbouwer. lid van den gemeenteraad. J. de Bruijne, A. Beun, landbouwer, gezworen. P. J. Buick, burgemeester. D. van Male, M. C. de Die, Iz. van Male, T. A. de Badts, F. Baerl, Chr. Brakman, Corn. Brakman, Joh». Brakman. Joz. Brakman, J. A. de Brouwer, Corn. Butler, A. Ie Clercq, Joh". Cornelis, P. Cornelis Zz., P. B. Geeraert, Hammacher, H. J. Jansen, lid van den gemeenteraad. burgemeester, landbouwer. lid v. d. gemeenteraad. apotheker. koopman. landbouwer. grondeigenaar. molenaar. hoefsmid. landbouwer. gemeente-ontvanger. wethouder. landbouwer. lid van het dijksbestuur. lid der prov. staten en notaris, predikant. L. H. Leunis, A. Lombaard. M. M. Lucieer, A. Mazure, M. Mazure, J. G. Meijers, P. van Overbeeke, Ab. Risseeuw, Joh». Risseeuw L. C. Risch, Abr. de Roo, Izaak de Roo, J. P. Saloraé J.Pz. C. Tromp, J. de Vlieger, Abr. de Witte, wethouder. lid van het dijksbestuur. geneesheer. wagemaker. lid der provinciale staten en burgemeester van Groede en Nieuwvliet. gemeente-secretaris, koopman. lid van den gemeenteraad. landbouwer. koopman. landbouwer. landbouwer. landbouwer. landbouwer. lid van den gemeenteraad, landbouwer. M. W. ten Bengevoort, J. Blindenbach, M. Blonker. Adr. van den Broecke, M. E. van den Broecke, II. Broese van Groenau, J. C. Douw, Heijkoop L. C. Hussem, J. de Muijnck, G. A. Vosterman van Oijen A. van de Plassche. J. van de Plassche, J. W. van de Plassche, Reepmaker C. van Oostenwijk Stern, G. Verdoorn, E. A. Vermeré, J. J. Vrolijk, H. G. Wittebol, lid van den gemeenteraad. oud-burgemeester. wethouder. lid van den gemeenteraad, gemeente-ontvanger, predikant, geneeskundige. oud-inspecteur der registratie, gep. oltic. vau gezondh. 1® kl. lid van den gemeenteraad, hoofdonderwijzer, weihouder, grondeigenaar, koopman, burgemeester. geneesheer, notaris, gemeente secretaris, brievengaarder, predikant. C. Brakmanwethouder. P. Brakmanwethouder. I. de Bruijne, Abr. de Hullu. B. de Hullu, J. de Hullu, J. Kense, A. Luteijn, Joh», de Meijer, A. Schijve Cz lid van den gemeenteraad. lid van den gemeenteraad. dijkgraaf. wethouder. steenbakker. molenaar. landbouwer. zadelmaker. Marine en leger. Zr. M3. Monitor de Adder, onder bevel van den luitenant ter zee le klasse F. Luteijn, is door het ram - schip de Stier naar Hellevoetsluis begeleid, waar de monitor gestationeerd wordt om in de Zuidelijke vaar waters des lands kruistochten te maken. De benoemde officier van gezondheid 2e klasse dr. C. Alers wordt met den len Juli a. geplaatst in de rol van ZMs. wachtschip te Willemsoord. Volgens een bij het departement van marine ont vangen telegram, is Zr. M». raderstoomsehip Bromo, onder bevel van den kapitein luitenant ter zee W. J. Scholten van Aschat, den 19en dezer van Plymouth vertrokken, ter voortzetting van de reis naar Atchin. De divisie onder bevel van den kapitein ter zee J. van Crogh, bestemd tot het doen van een oefenings- tocht in den Noord-Atlantischen Oceaan, en bestaande uit 7ir. M'. schroefstoomschepen LeeuwardenCornelis Dirks en Prinses Maria, respectievelijk onder bevel van voornoemden kapitein ter zee en de kapitein-luitenants ter zee J. B. A. de Josselin de Jong en H. van (Loens, is in den voormiddag van den 20e* dezer van dereede van Texel naar zee vertrokken. Staats-courant Gemengde berichten. Een bericht in de Neue Pester Zeitung maakt melding van een verschrikkelijk voorval in het district Verzprim in Hongarijewaar algemeen vrees en angst heerscht voor een kudde dolle zwijnen. Eenigen tijd geleden vertoonde zich een dolle hond, die drie men sehen en verscheidene varkens gebeten heeft, alvorens men hem kon dooden. De menschen kwamen onder geneeskundige behandeling en de varkens werden alle gedood op een nadat men niet kon machtig worden het ging op den loop en voegde zich bij een kudde zwijnenwaaronder het nu in alle richtingen nood lottige beten uitdeelde. Het duurde niet lang of de verschrikkelijke dolheid brak in de geheele kudde uit, zoodat in den geheelen omtrek bijna niemand zich op straat durft vertoonen, daar de zwijnen nog altijd vrij rondloopen. Er werden pandoeren gerequireerd die een

Middelburgsche Courant | 1875 | | pagina 3