noemde vijf afwezige leden, waren ook bij deze stem ming niet tegenwoordig. G. Voorstel tot het aangaan eener overeenkomst, tot het doen uitgeven van een afzonderlijk verslag van het verhandelde in de openbare vergaderingen der staten. (Zie bladz. 12 hiervoren.) De voorzitter herinnert aan hetgeen namens ge deputeerde staten is te kennen gegeven, dat bij het aangaan van een nieuwe overeenkomst zal worden gelet op het verlangen in de afdeelingen uitgesproken om in art. 2 al. c het woordje „of" in „en" te veran deren. Zonder discussie wordt dit voorstelin stemming gebracht zijnde, met algemeene stemmen aangenomen. De vijf zoöeven genoemde afwezige leden waren ook bij deze stemming niet tegenwoordig. Hiermede de aan de orde gestelde werkzaamheden geëindigd zijnde en geen der leden verlangende om de bij de wet voorgeschreven veertien dagen bij elkan der te blijven, wordt op voorstel van den voorzitter besloten, de uitvoering der genomen besluiten en de resumtie der notulen van deze bijeenkomst aan gede puteerde staten op te dragen. De voorzitter sluit deze najaarsvergadering der provinciale staten van Zeeland in naam des konings. VBRBETERINGBN. wWWVUVJWww In het verslag der zitting van Vrijdag 6 Novemberblz. 8 kolom 2 regel 20 van onder staat „weerlegt", hetgeen moet zijn „neergelegd"; en in regel 11 van onder „minderheden," wat moet zijn „meerderheden". Op bladz. 9 kolom 1 regel 23 van onder moet in plaats „veroudende" gelezen worden „veranderde" op bladz. 10 kolom 1 regel 11 van boven: „kennisneming" in plaats van „kennisgeving"; op dezelfde blad. zijde kolom 2 regel 25 van boven: „onderzoek" in plaats van „amendement." Op bladz. 11 kolom 1 regel 8 van boven staat „ongezind", moet zijn: „ongegrond"; regel 13 van boven „subsidies", moet zijn: „polders", en regel 21 van ODder „dus", moet zijn: „dat". Op bladz. 11 kolom 2 is een gedeelte der nota van wijzigingendoor gedeputeerde staten naar aanleiding van het algemeen verslag der afdeelingen voorgesteld in het ontwerp reglement voor de uitwatering in de Piet, bij vergissing weggelaten, zoodat na regel 26 nog het volgende moet ingevoegd wordeD „Op voordracht van het dagelijksch bestuur, en uit ziju midden, wordt door den koning benoemd een voorzitter van dat bestuur." Art. 7. le zinsnede. De woorden: „voorzitter en", te vervangen door: „te benoemen." De 3® zinsnede vervalt. 4® zinsnede. In plaats van: „een der leden", te lezen: „een der benoemde leden." Art. 10. De 1® zinsnede te lezen als volgt: „De kosten van onderhoud, herstel, vernieuwingen instandhouding van betgeen is opgenoemd in art. 2, worden, overeenkomstig de krachtens koninklijk be sluit van 17 November 1873, l°. 17, door den minister van biLnenlandscbe zaken, bij beschikking van 22 November 1873, n°. 190, aan de concessie tot bedijking verbonden voorwaarden, en overeenkomstig het besluit van gedeputeerde staten tot regeling van het recht van doortocht van 19 September 1873, n°. 14, gedragen, als volgt:" In de 2® en in de 3® zinsnede te doen wegvallen de woorden: „nieuw bedijkten polder in", en achter de woorden: „de Schenge", te voegen: polder. In de 4® zinsnede te doen wegvallen de woorden: „nieuw bedijkten" en in plaats daarvan te stellen: „de Schenge." In dezelfde zinsnede de woorden„nieuwe bedijking", te vervangen door: „bedijking van dea Schengepolder." In de 5® zinsnede de woorden: nieuw bedijkten polder, in art. 1 vermeld", te vervangen door: „Schengepolder." Art. 11. De 2® zinsnede te lezen als volgt: „Die, opgelegd aan de achterliggende polders alleen, worden omgeslagen over deze polders." In de 3® zinsnede het woord: „omstelling" te veranderen door: „omslag." Art. 12. In de 1® zinsnede, tusschen de woorden: „polder" en „verschuldigd", te voegen: of door elk waterschap." In dezelfde zinsnede, de woorden: „het tijdstip der betaling", te vervangen door: „de termijnen van betaliog door de algemeeoe vergadering bepaald." Art. 13, 2°. Achter het woord :„polder" te voegen: „ot van het waterschap." In de 5® zinsnede, achter het woord, „polders", te voegen: „of waterschappen." Art. 15. „len Januari", te vervangen door: „len Mei." De 2e zinsnede vervalt.

Middelburgsche Courant | 1874 | | pagina 7