MIDDE LBU R GSCHE C O U RA N°. 122. Slanfecstebittg j bij Donderdag 10 Qctober 1833. £!««bc0tcbiu0 Cï «ttbcsHcbtutj Jf t r der Leverantie van LEVENSMIDDELEN, BRAND- en LICHT STOFFEN TEN DIENSTE van het Militaire Hospitaal te FERE. Krachtens autorisatie van het Departement van Oorlog, en onderdes- zelfs nadere goedkeuring, zal, op den vijftienden dezer loopende maandaan den minst-inschrijvendenten behoeve van voormeld Etablis sement worden aanbesteedde leverantie van a. Vlcesch b. Wit- en Munitie-Brood, n, c. Gort en Rijst, N hec Ned' Pvnd' d. Zoüt, Boter, Kaarsen, Groene Zeep,] Bier-Azijn en Patent-Olie, e. RoodenWijn, bij de Ned. Kan. f. Bier, J g. Steenkolen bij de iooo Neder!, Ponden, h. Turf, bij de 100 Stuks. alles voor den tijd van 12 maanden, in te gaan met den 1 Januarij aan staande en eindigende met den laatsten December daaraanvolgende. i. Aardappelen en Wortelen waarvan de leverantie een aanvang zal nemen met den 1 November van het loopende jaar, en eindigen zal, die der Aardappelen mat den 15 Julij en die der Wortelen met den laatsten Mei des volgenden jaars; zullende voor de leverantie dezer beide artikelen moeten worden ingeschreven bij de Nederl, Mud, en daarbij tevens vermeld het gewigt dezer maat van ieder artikel. Strekkende wijders tot narigt der gegadigden I» Dat de voorwaarden, waarop deze Aanbesteding zal plaats hebben, van heden af ter lezing, en de monsters van de aan te besteden artike len welke daarvoor vatbaar zijn ter bezigtiging zullen liggen in het Bureau van den ondergeteekenden. 2. Dat voor de artikelen welke onder eene en dezelfde letter hier voren zijn aangewezen, bij elkander in een afzonderlijk biljet zal moe ten worden ingeschreven; zullende op zoodanige inschrijving waarbij dit niet is in acht genomen, geen regard worden geslagen. 3. Dat de naamvoornamen en woonplaats van den Inschrijvermits gaders die van zijne Borgen duidelijk zullen moeten worden geschreven. 4. Dat de prijzen der inschrijvingen naauwkeurig in schrijfletters en in guldens en cents en honderdste gedeelten van cents moeten worden uitge drukt en dat de biljetten door de Inschrijvers zulleu onderteekend moe ten zijn. 5. Dat de biljettenbehoorlijk op gezegeld papier geschreven en ver zegeld op het Bureau van het Hospitaal bezorgd en gestoken moeten worden in de daartoe bestemde gesloten bus, uiterlijk des middags vóór twaalf uren van den dag der aanbestedingna welk tijdstip geene in schrijvingen meer zullen aangenomen worden. 6. Dat alle biljetten welke niet in den verlangden vorm zijn ingerigt, of op ongezegeld papier geschreven alsmede die welke eenige bijzon dere voorwaarden bevatten die niet bij het bestek van aanneming zijn vastgesteld, buiten aanmerking gehouden en verworpen zullen worden. 7. Dat van den Wijn en het Bier, door den Inschrijver, te gelijker tijd met het biljet van inschrijving, eene of meer behoorlijk gecachetteérde proeven zullen moeten worden bezorgd, van de soort en kwaliteit van Wijn en Bier welke de gegadigden aannemen tegen de bij het inschrij- vings-biljet op te geven prijzen te leveren en aan welke proeven' zal moeten gehecht zijn een afzonderlijk verzegeld biljetwaarin de naam en woonplaats van den Inschrijver zal moeten vermeld staan. 8. Dat de Inschrijvers en hunne Borgen van hunne gegoedheid', tot het behoorlijk volbrengen der leverantien bewijzen van het Plaatselijk Bestuur zullen moeten overleggen, hetwelk echter dan eerst zal behoe-, ven te geschiedenwanneer het zal gebleken zijn dat hun de leverantie is toegewezen, en in welk geval zij verpligt zullen wezen, binnen 24 uren, na dat hun daarvan zal zijn kennis gegeven, die bewijzen aan de Administratie van voormeld Etablissement te bezorgen daar .bij gebre ke van dien over de leverantie nader zal worden beschikt. Vere, den 8 October 1833. De Majoor, tijdelijke Plaatselijke Kommandant, 'belast met het toezigt over voornoemd Hospitaal J. B. L. K E S S L E R. der Leverantie van LEVENSMIDDELEN, BRAND-, en LICHT STOFFEN, TEN DIENSTE DEft GaRNIZOENS- Ziekenzaal te MIDDELBURG. Krachtens autorisatie van het Departement van Oorlog, en onder des- zelfs nadere goedkeuring, zal, op den 15 der loopende maand, aan de minst-inschrijvenden, ten behoeve van voormeid Etablissementworden aanbesteed de leverantie van a. Vleesch b. Wit en Munitie-Brood, c. Gort en Rijst d. Zout, Boter, Kaarsen, Groene Zeep, Bier-Azijn en Patent-Olie e. Rooden Wijn, bij de Ned. Kan. Bier, g. Steenkolen bij de 1000 Nederlandsche Ponden. h. Turf bij de 100 Stuks. alles voor den tijd van ia maanden, integaan met den 1 Januarij aan staande en eindigende met den laatsten December daaraanvolgende. i. Aardappelen en Wortelen waarvan de leverantie een aanvang zal nemen met den 1 November van het loopende jaar, en eindigen zal, die der Aardappelen met den 15 Julij en die der Wortelen met den laatsten Mei des volgenden jaars; zullen de voor de leverantie dezer beide artikelen moeten worden ingeschreven bij de Nederl. Mud, en daarbij tevens vermeld het gewigt dezer maat van ieder artikel. Strekkende wijders tot narigt der gegadigden I. Dat de voorwaarden, waarop deze Aanbesteding zal plaats hebben, van lieden af ter lezing, en de monsters van de aan te besteden artike- bij het Ned. Pond. len, welke daarvoor vatbaar zijn, ter bezigtiging zullen liggen in het Bureau van den ondergeteekenden. 2. Dat voor de artikelenwelke onder eene en dezelfde letter hiervo- ren zijn aangewezen, bij elkander, in een afzonderlijk biljet zal moeten worden ingeschrevenzullende op zoodanige inschrijving waarbij dit niet in acht is genomengeen regard worden geslagen. 3. Dat de namen voornamen en woonplaatsen van den Inschrijver mitsgaders die vart zijne Borgen duidelijk zullen moeten worden geschreven. 4. Dat de prijzen der inschrijvingen naauwkeurig in schrijfletters en in guldens en cents en honderdste gedeelten van cents moeten worden uitge drukt en dat de biljetten door de inschrijvers zeiven onderteekend moe ten zijn. 5. Dat de biljetten, behoorlijk op gezegeld papier geschreven en ver zegeld op het bureau van de Ziekenzaalbezorgd en gestoken moeten wor den in de daartoe bestemde gesloten bus, uiterlijk des middags vóór twaalf uren vat) den dag der aanbestedingna welk tijdstip geene inschrij vingen meer zullen worden aangenomen. 6. Dat alle biljetten, welke niet in den verlangden vorm zijn ingerigt of op* ongezegeld papier geschrevenalsmede die, welke eenige bijzon dere voorwaarden bevattendie niet bij het bestek van aanneming zijn vastgesteld, buiten aanmerking gehouden en verworpen zullen worden. 7. Dat van den Wijn en het Bier, door den Inschrijver, te gelijker tijd met het biljet van inschrijving, eene of meer behoorlijk gecachetteerde proeven zullen moeten worden bezorgd van de soort en kwaliteit van Wijn of Bier welke de gegadigde aanneemttegen de bij het inschrü- vings-biljet op te geven prijzen, te leveren, en aan welke proeven zat moeten gehecht zijn een afzonderlijk verzegeld biljet, waarin de naam en woonplaats van den Inschrijver zal moeten vermeld staan. 8. Dat de inschrijvers en hunne Borgen, van hunne gegoedheid tot het behoorlijk volbrengen der leverantien, bewijzen van het Plaatselijk Bestuur zullen moeten overleggen, hetwelk echter dan eerst zal behoeven te geschieden, wanneer het.zal gebleken zijn, dat hun de leverantie ip toegewezenen in welk geval zij verpligt zullen wezen binnen 24 uren na dat hun daarvan zal zijn. kennis gegeven, die bewijzen aan de Admi nistratie van voormeld Etablissement te bezorgen, daar, bij gebreke van dien over de leverantie nader zal worden beschikt. Middelburg, den 6 October 1833. De waarnemende Militaire Onder-Intendant, 2de klasse, in Zeeland, belast met het toezigt over voormeld établissement CORDON, Adj.-Insp, der Leverantie van LEVENSMIDDELEN, BRAND- en LICHT-*" STOFFEN, ten.dienste van de Garnizosns- ZlEKENZAAI. te FLISSMGÉN. Krachtens autorisatie van het Departement van Oorlog, en onder des- zelfs nadere goedkeuring zal, op den vijftienden dezer loopende maa^d aan de minst-inschrijvendenten behoeve van voormeld Etablissement worden aanbesteedde leverantie van aVleesch b. Wit.Brood c. Gort en Rijst, d. Zout, Boter, Kaarsen en Groene Zeep, Bier-Azijn en Patent-Olie e. Rooden Wijn, Bier, g. Steenkolen, bij de 1000 Ned. Ponden. h. Turf, bij de 100 stuks, alles voor den tijd van twaalf maanden in te gaan met den eersten Januk- rij aanstaande, en eindigende met den laatsten December daaraanvolgende. i. Aardappelen en Wortelen waarvan de leverantie een aanvang zal nemen met den eersten Novem ber van het loopende jaaren eindigen zal, die der Aardappelen met den vijftienden Julij, en die der Wortelen met den laatsten Mei dës volgen den jaars zullende voor de leverantie dezer beide artikelen moeten wor den ingeschreven bij de Ned. Mud, en daarbij tevens vermeld bet .gé* wigt dezer maat van ieder artikel. Strekkende wijders tot narigt der gegadigden 1. Dat de voorwaarden, waarop deze Aanbesteding zal plaats hebben van heden af ter lezing en de monsters van de aan te besteden artike len welke daarvoor vatbaar zijnter bezigtiging zullen liggen in hèt Bureau van den ondergeteekenden. 2. Dat voor de artikelen, welke onder eene en denzelfde letter hier- voreh zijn aangewezen, bij elkander in een afzonderlijk biljet zal moe ten worden ingeschreven, zullende op zoodanigeinschrijving, w.aarbij-dit niet in acht is genomen geen regard worden geslagen. 3. Dat de naam, voornamen en woonplaats van den Inschrijver, mits gaders die van zijne Borgen duidelijk zulten moeten worden geschreven. 4. Dat de prijzen der inschrijvingen naauwkeurig in schrijfletters en in guldens en cents en honderdste gedeelten van cents moeten worden uitge drukt, en dat de biljetten door de Inschrijvers zelve onderteekend moe ten zrjn. 5. Dat de biljetten, behoorlijk op gezegeld papier geschreven en ver zegeld, op het Bureau van de Ziekenzaal bezorgd, en gestoken moeten worden in de daartoe bestemde gesloten bus, uiterlijk des middags vóór twaalf uren van den dag der Aanbesteding 11a welk tijdstip geene in schrijvingen meer zullen worden aangenomen. 6. Dat alle biljetten welke niet in den verlangden vorm zijn inge rigt, of op ongezegeld papier geschreven, alsmede die welke eenige voorwaarden bevatten die niet bij het bestek van aanneming zijn vastge steld, buiten aanmerking gehouden en verworpen zullen worden. 7. Dat van den Wijn en het Bier, door den Inschrijver, te gelijker tijd met het biljet van Inschrijvingeene of meer behoorlijk gecachet teerde proeven zullen moéten worden bezorgdvan de soort en kwaliteit van Wijn of Bier, welke de gegadigde aanneemt tegen de, bn het In- schrijvings-biljet op te g.even prijzen, releveren, en aan we .te proe ven zal moeten gehecht Zijn èen afzonderlijk'verzegeld bijjet', waarin de naam en woonplaats van den Inschrijver zal moeten vermeld staan. >bij het Ned. pond. [bij de Ned, Kan,

Middelburgsche Courant | 1833 | | pagina 1