fi c o u m'Mmm MIDDE.LBURGSCHE N\ 12G. Zaturdajr 20 October 1832. 3anbc^tebiu0 CtflnbcötcKtig CUubcötcbtucj f Bier, j der Leverantie van LEVENSMIDDELEN, BRAND- en LICHT STOFFEN TEN DIENSTE VAN HET MILITAIRE Hospitaal te VERE Krachtens autorisatie van het Departement van Oorlog en onder des- zelfs nadere goedkeuring zalop den 25 dezer loopende maand aan de minst-inschrijvenden ten behoeve van voormeld Etablissement, worden aanbesteed de leverantie van a. Vïeesch b. Wit- en Munitie-BroodU Ned> pond c. Gort en Rijst, d. Zout, Boter, Kaarsen, Groene Zeep,) Bier-Azijn en Patent-Olie J e. Rooden Wijn, Jbij de Ned. Kan. f. Bier J g. Steenkolen, bij de 1000 Nederl. Ponden. h. Turf, bij de 100 Stuks. Alles voor den tijd van ia maanden, in te gaan met den 1 Jannarij aan staande en eindigende met den laatsten December daaraanvolgende. i. Aardappelen en Wortelen waarvan de leverantie een aanvang zal nemen met den 1 November van het loopende jaar, en eindigen zal, die der Aardappelen met den 15 Julijen die der Wortelen met den laatsten Mei des volgenden jaars; zullende voor de leverantie dezer beide artikelen moeten worden inge schreven bij de Ned. Mud en daarbij tevens vermeid het gewigt dezer maat van ieder artikel. Strekkende wiiders tot narigt der gegadigden: 1. Dat de voorwaarden, waarop deze aanbesteding zal plaats hebben, van heden af ter lezing, en de monsters van de aan te besteden artike len welke daarvoor vatbaar zijnter bezigtiging zullen liggen in het Bureau van den ondergeteekenden. 2. Dat voor de artikelen, welke onder een en dezelfde letter hier voren zijn aangewezen, bij elkander in een afzonderlijk biljet zal moe ten worden ingeschreven zullende op zoodanige inschrijving waar bij dit niet is in acht genomen geen regard wordeu geslagen. 3. Dat de naam, voornaam en woonplaats van den Inschrijver, mits gaders die van zijne Borgenduidelijk zullen moeten worden geschreven. 4. Dat de prijzen der inschrijvingen naauwkeurig in schrijfletters en in guldens en cents en honderdste gedeelten van cents moeten worden uitge drukt en dat de biljetten door de Inschrijvers zullen onderteekend moe ten zijn. 5. Dat de biljetten, behoorlijk op gezegeld papier geschreven en ver zegeld op het Bureau van het Hospitaal bezorgd en gestoken moeten worden in de daartoe bestemde gesloten bus, uiterlijk des middags vóór twaalf uren, van den dag der aanbesteding; na welk tijdstip geene in schrijvingen meer zullen aangenomen worden. 6. Dat alle biljetten welke niet in den verlangden vorm zijn ingerigt of op ongezegeld papier geschreven, alsmede die welke eenige bijzon dere voorwaarde bevatten die niet bij het bestek van aanneming zijn vastgesteld, buiten aanmerking gehouden en verworpen zullen worden. 7. Dat van de Wijn en het Bier, door den Inschrijver, te gelijkertijd met het biljet van inschrijving, eene of meer behoorlijk gecachetteerde Proeven zullen moeren worden bezorgd van de soort en kwaliteit van Wijn of Bier, welke de gegadigden aannemen tegen de bij het inschrij- vings-biljct op te geven prijzen te leveren en aan welke Proeven zal moeten gehecht zijn een afzonderlijk verzegeld biljetwaarin de naam en woonplaats van den Inschrijver zal moeten vermeld staan. 8. Dat de Inschrijvers en hunne Borgen van hunne gegoedheid, tot het behoorlijk volbrengen der Jevernntien, bewijzen van het Plaatselijk Bestuur zullen moeten overleggen, hetwelk echter dan eerst zal behoe- ven te geschieden, wanneer het zal gebleken zijn dat hun de leverantie Is toegewezen en in welk geval zij verpligt zullen wezen binnen 24 uren na dat hun daarvan zal zijn kennis gegeven die bewijzen aan de Admi nistratie van voormeld Etablissement te bezorgen daar bij gebreke van dien over de leverantie nader zal worden beschikt. Vere, den 15 October 1832. De kommanderende Officier der Garnizoens Troepen belast met het toezigt over voornoemd Hospitaal BOULAGER, Kapit. der Leverantie van LEVENSMIDDELEN, BRAND-, en LICHT STOFFEN, ten dienste der Garnizoens- Ziekenzaal te MIDDELBURG. Krachtens autorisatie van het Departement van Oorlog, en onder des- zelfs nadere Goedkeuring, zal op den vijf-en-twintigsten dezer loopende maand, aan den minst-inschrijvenden, ten behoeve van voormeld Etabli- semencworden aanbesteed de leverantie van a. Vïeesch b. Wit en Munitie-Brood, c. Gort en Rijstr- Ned, Pond. d. Zout, Boter, Kaarsen, Groene Zeep, Bier Azijn en Patent Olie e. Rooden Wijn, J bij de Ned. Kan. f. Bier, g. Steenkolen bij de 1000 Nederlandsche Ponden. h. Turf bij de 100 Stuks. alles voor den tijd van 12 Maanden, integaan met den 1 Januarii aan staande en eindigende met den laatsten December daaraan volgende. Aardappelen en Wortelen, waarvan de leverantie een aanvang zal nemenmet den 1 November van het loopend jaar, en eindigen zal die der Aardappelen met den 15 Julij en die der Wortelen met den laatsten Mei des volgenden jaars zullende voor de leverantie dezer beide artikelen moeten worden inge schreven bij de Nederl, Mud., en daarbij tevens vermeld het gewigt dezer maat van ieder artikel. Strekkende wijders tot narigt der gegadigden i. Dat de voorwaarden, waarop deze aanbesteding zal plaats hebben, van heden af ter lezing, en de monsters van de gantebesceden artikelen bij welke daarvoor vatbaar zijn, ter bezigtiging zullen liggen in het Bureau van den ondergeteekenden, 2. Dat voor de artikelenwelke onder een en dezelfde letter hiervo. ren zijn aangewezen, bij elkander, in een afzonderlijk biljet zal moeten worden ingeschrevenzullende op zoodanige inschrijving waarbij dit niet in acht is genomen geen regard worden geslagen. 3. Dat de namen, voornamen en woonplaatsen van den Inschrijver, mitsgaders die van zijne Borgen duidelijk zullen moeten worden geschreven, 4. Dat de prijzen der inschrijvingen naauwkeurig in schrijfletters en in guldens en cents en honderdste gedeelten van cents moeten worden nitge. drukt, en dat de biljetten door de inschrijvers zeiven onderteekend moe» ten zijn. 5. Dat de biljetten behoorlijk op gezegeld papier geschreven, en ver. zegeld op het bureau van het Hospitaal bezorgd en gestoken moeten wor. denin de daartoe bestemde gesloten busuiterlijk des middags vóór twaalf uren van den dag der aanbesteding, na welk tijdstip geene inschrq. vingen meer zullen worden aangenomen. 6. Dat alle biljetten, welke niet in den verlangden vorm zijn ingerigt, of op ongezegeld papier geschreven, alsmede die, welke eenige bijzon dere voorwaarden bevatten, die niet bij het bestek van aanneming zijd vastgesteld, buiten aanmerking gehouden en verworpen zullen worden, 7. Dat van den Wijnen het Bier, door den Inschrijver, te gelijker tijd met het biljet van inschrijving, eene of meer behoorlijk gecachetteerde proeven zullen moeten worden bezorgd, van de soort en kwaliteit van Wijn of Bier welke de gegadigde aanneemt, tegen de bij het inschrij- vings-biljec op te geven prijzen te leveren en aan welke proeven zaj moeten gehecht zjjn een afzonderlijk verzegeld biljetwaarin de naam en woonplaats van den Inschrijver zal moeten vermeld staan. 8. Dat de Inschrijvers en hunne Borgen van hunne gegoedheid tot het behoorlijk volbrengen der leverantien, bewijzen van het Plaatselijk Bestuur zulten moeten overleggenhetwelk echter dan eerst zal behoeven te geschieden, wanneer het zal gebleken zijn, dat hun de leverantie is toegewezen, en in welk geval zij verpligt zuilen wezen, binnen 24 uren na dat hun daarvan zal zijn kennis gegeven, die bewijzen aan de ad. ministratie van voormeld Etablissement te bezorgen, daar, bij gebreke van dienover de leverantie nader zal worden beschikt. Middelburg, den 16 October 1832. De waarnemende Militaire Onder-intendant der 2de klasse in Zeeland, belast met het toezigt over voormeld Etablissement, G O R D O N, Adj.-Insp. der Leverantie van LEVENSMIDDELEN, BRAND- en LICHT STOFFEN, ten dienste van de Garnizoens- Ziekenzaal te ULISSINGEN. Krachtens autorisatie van het Departement van Oorlog, en onder deg- zelfs nadere goedkeuring, zal, op den vijf-en-twintigsten dezer loopen de maand, aan de minst-inschrijvenden, ten behoeve van voormeld Eta blissement worden aanbesteed, de leverantie van: a. Vïeesch b. Wie-Brood ,bij h Ned. pond. c. Gort en Rijst, d. ZoutBoterKaarsenGroene Zeep Bier-Azijn en Patent-Olie, e. Rooden WijnJ-bij de Ned. Kan, gSteenkolen, bij de 1000 Ned. Ponden, h. Turf, bij de 100 stuks, alles voor den tijd van twaalf maanden, in te gaan met den eersten Janna, rij aanstaandeen eindigende met den laatsten December daaraanvolgende, Aardappelen en Wortelen, waarvan de leverantie een aanvang zal nemen met den eersten Novem ber van het loopende jaar, en eindigen zal, die der Aardappelen met den vijftienden Julij, en die der Wortelen, met den laatsten Mei des volgen den jaarszullende voor de leverantie dezer beide artikelen moeten wor den ingeschreven bij de Ned. Muden daarbij tevens vermeld het ge wigt dezer maat van ieder artikel. Strekkende wijders tot narigt der gegadigden 1. Dat de voorwaarden, waarop deze Aanbesteding zal plaats hebben, van heden af ter lezing, en de monsters van de aan te besteden artike lenwelke daarvoor vatbaar zijn, ter bezigtiging zullen liggen in het Bureau van den ondergeteeketide. 2. Dat voor de artikelen, welke onder een en denzelfden letter hier. voren zijn aangewezen, bij elkander in een afzonderlijk Biljet zal moe ten worden ingeschreven, zullende op zoodanige inschrijving, waarbij dit niet in acht is genomengeen regard worden geslagen. 3. Dat de naam, voornamen en woonplaats van den Inschrijver, mits gaders die van zijne Borgen duidelijk zuilen moeten worden geschreven, 4. Dat de prijzen der inschrijvingen naauwkeurig in schrijfletters en in guldens en cents en honderste gedeelten van cents moeten worden uitge drukt, en dat de Biljetten door de Inschrijvers zelve onderteekend moe ten zijn. 5. Dat de Biljetten behoorlijk op gezegeld papier geschreven en ver zegeld op het Bureau van het Hospitaal bezorgden gestoken moeten worden in de daartoe bestemde geslotene Bus, uiterlijk des middags vóór twaalf uren van den dag der Aanbesteding, na welk tijdstip geene in schrijvingen meer zullen worden aangenomen. 6. Dat alle Biljetten welke niet in den verlangden vorm zijn inge rigt of op ongezegeld papier geschreven alsmede die welke eenige bij zondere voorwaarden bevatten die niet bij het bestek van aanneming zijn vastgesteld, buiten aanmerking gehouden en verworpen zullen worden. 7. Dat van den Wijn en het Bier, door den Inschrijver, te gelijker tijd met het Biljet van Inschrijving, eene of meer behoorlijk gecachet teerde proeven zullen moeten worden bezorgd, van de soort en kwaliteic van Wijn of Bierwelke de gegadigde aanneemt tegen de, bij het In- scbrijvings.Biijet op te geven prijzen, te leveren, en aan welke proe ven zal moeten gehecht zijn een afzonderlijk verzegeld Biljet, waarin de naam en woonplaats van den Inschrijver zal jnoeten vermeld staan.

Middelburgsche Courant | 1832 | | pagina 1