V Onder St. Gillis. Vitnu it Cot%*.t sur pied. P mar?i 'I jnin i .it a heures du matin, tl sera procédé p. - - ~i bliquehient au plus offram et dernier encbérisseur a la vente 'ron 35= arpents. de Co.zat. r ip'ted au poldre de Salting K eCllt. Les charges et conditions sef- immédiatement avant 13 vente. iiit en prendre connaissnnc chez Mr. J. B. van den Berghe rne ettiveste a Gaiid et chez Mr. Seyrilitz maire de la Clinge prés d'Hulst. Verkoopinge van Koolzaed te velde. I\ Ynsdag 11 juny 1811 ten thien uren 's morgens, \nl'erpublrque- JLJ lyk geprocedeert worden tot. de vtrkoopingt van 250 gemeten Kool- 1aed te velde in den polder Safunge tot Kildrtcht. De tasten en conditiën \ullen voorgeleden worden immediaet voor de verkoopingeMen kader kemttsse van nemen by cd heer Jli. van den Bergiie op het Ketelvestjen tot Gend als ook by Mr. Seydlitj tnaire op de Clinge bv Hulst. F .trimoni'éel schoon Huys en Rente binnen de commune van Themsche te koopen. MEt het bonden van twee zitdagen, van 14 tot 14 dagen, wanof den eerst n tot den instel gedietu heeft den 27 niey 1S11 en den tweeden tot het verblyf zal dienen maendag 10 jnny eerstkomende., ten vier uren neer middag in d'herberge Hemelryk bewoond by sieur J. de Piltecyn op de Kesteelstraeté tot Themsche zal men publicq verkooperi de uaerschrevéné Goederen Bersten koop een Hnys Stede en Erve, onlangs tiyt den grond nieuw gebouwd zoo liet zelve gestaeh en gelegen is tot Themsche op de piaetse hebbende vier groote berieden-plaetsen met eene keuken, waschhuys, zes boven-plaetsen spacieuseh kelder, loode po'mpe regen-bak', stal lingen en basse-co'tir eroot 2 aren van den eenen kant gehuysd myn heer Goossens en van den anderen mynheer Popiemont, actuëe'lyk ge bruykt by den heer pastor van het zelve Themsche. II. en 'aesten lïóop eene Rente ten Sapita'eie van 3(128 francs t2 centimen ofte 2000 guldens courant, croiseerende a 5 par cent, en in cas van betaelinge binnen de vier weken raer den valdag te gestaen met vier geld voo- geld ten laste van sieur Frans. Duerinck en kin deren tot Themsche, hebbende een bezet, ten minsten dry dobbel der Rente, volgens d'..cté constitutiegepasseert voor den notaris Reynaerts tot Tnemsche in date 13 mey 1811 behootlyk geënrègistveerd en gein— scribeerd. Alles breeder en ingevolge de conditiën van verkoopmee t'clks in spectie berustende zoo in de g.melde herberge Hcmélr'yk als ten comp- toive van den practizyn de Weirt, tot Calclten deze verkoopinge di- rigeerende. Sr.-Nicolas le 29 avril 1811. Les syndics provisoires a la faillitt de David de Bruyne, ci-devant Jiiar- chand de fer et aciera St.-Nicolas. A messieurs les crianciers a ladite faillite NOus vous invitons a vous présenter dans le dé!ai de quarame jours a l'étude du soussigné r.otajre imperial van Malcote rue Neuve a St. Nicolas nous y declarer a quel litre et pour quelle somme vous êtes créancier du failli et nous y remettre sous récépissé vos litres de créances 011 les déposer au greffe du tribunal de commerce nous vous prévenons messieurs qu'il sera procédé a leur vérification et affirmation devant monsieur le juge-commissaire le vingt-cinq juin prochai-n a deux heures après-midi dans la salie aux audiences du tribunal de commerce susdit liótel de la maitie en consequence vous ê:es invités d'y com- paroir par vons on par vos fondés tie pouvoir aux fins desdits veri fications et affirmations. Nous avons l'hdnneur de vous saltier Signés G. J. van Malcote, et J. Fde Rouck syndics. Huyn Kalk- en Koól-schuére te koopen binnen Selzaete.. DE weduwe van sieur Andries Hesters koopvrouwe tot Selzaete zal zaterdag K juny 1811 's naer-middags om vyf uren, ten huyze en herbergt' van sieur Philippe Himschoot aen de brugge tot Selzaete, pubüqutlyk vtrkoopt-n dj volgende Goederen Eersten koop, ven onlangs nieuw gebouwd Huys bestaende in vier beneden-plnétsen me: twee kelders kelder-kamer en differente boven- plaetsen met aenpaelende groot koól-raagazyn groensel hof en mede- gaenden boonuaerd ten deele gebouwd op cyns-grond der stad Gend en voorders op de propcieteyt der verkooperigge gestaen en gelegen binnen de commune van Selzaéte ontrent de brugge groot in grond 17 aren 46 centiaren, ofte 117 roeden, paelende ten oosten aen den traegel der gendsche vaerd, zu.yd de kinderen van Antone van deWyn- kel west het gelee! en noord den tweeden en derden koop, actuëelyk in gebruyk by de verkooperigge, nlwaer haeren overleden man en zy circa veertig ja eren met succes commerce in kalk steen en koólen heb ben gedreven, en van welke den kooper met het leekenen van het koop contract zal komen in het liber gebruyk. II. koop, d'edilióen van een Huyzeken, staende op cyns-grond der stad Gend, in gebruyk by de weduwe Zeels patlende len oosten aen den traegelzuyd-west den eersten koop en noord ten deele den eer sten koop en het huys van de weduwe de Muynck. III. koop de Ratlreylen van eene twee-woonste in gebruyk by Fran- cies Franke en Jacobus de Krook, met achterliggende erva in het ge- heele groot 3 aren 13 centiaren, ofte 21 roeden, nbouteerende als de voorgaande oost den :r. v. el zuyd den eersten koop west liet geleed en noord den èokehden koop Den kooper van dezen koop zal recht van passagie hebben laftgs d'erve gelegen ttisschen dezen koop en het huys van de weduwe de Muynck. IV. koop eene spacie'use Kalk-sthuere ook ten deele gebouwd op cyns-grond der stad Gend met d'erve daarachter gelegengroot 4 aren Ö2 centiaren oite 31 roeden paelende ten oosten aen den voorzeyden traegel zuyd den derden koop west het geleed en noord den vyfden koop. V. koop GroenSel-hoven groot 4 aren 77 centiarenofte 32 roeden gel-gen atbf.r de nroprieveyt van de 'weduw-e Tboorens en Francies TI100- rens abonteerende oost de voorzeyde lmyzenznyd den vierden koop,, west het canal. VI. koop onder dezen koop presenteert men te koopen eenen Speel- Thearer met alle zyne decoration zoo en eeiyk hy actuëelyk is ge- plaetst binnen de commune van Royghem by de stad Gend in de her- berge de Zwaene in pacht a 347 francs 41 ceiitinien. VII. koop eene partye Zaeyland gelegen in den Francivs-polder commune Selzaete, groot 1 heciare 13 aren, ofte 754 roeden, «vkent ter communale karte onder n.ris 345 en 346 abouteerer.de oost jan van Heeke west Jan de Rycke. VIII. koop het yfde part van eenen Kap-bosch gelegen binnen Selzaete vvyk den Akker, groot 2 hectaren 24 aren ofte 5 gemeten, v«n welke de res'eerende vier partyen propritteyt zyn van d'iieer Füe- ronymus Hesters en consoorten. IX. en lacsten koop eenen Kap-bosch gelegen binnen de commune van Wacbiebeke wyk Stauw-gracht groot 48 oren 7 centiaren, ofte 322 toeden aboiueerende zuyd de weeze Andries van Heeke tot Sel zaete en noord ile weeze van Heeke op den Overslag. De koopers van de vyf eerste kóbpen zullen op de zelve Goederen rentewys mogen behouden-tot zes duyzend francs, betaelbaer in zes46- lyke payementvn van jaere tot jaere met eenen intrest a vyf par'cent 's jaers. De conditiën en plan zyn ter visie en inspectie van een ider ende ten compioire van den notaris Mys tot Assenede. V, rirrontiele Goederen te koopen binnen de commune van Somergem, 1 At men met het houden van dry differente zitdagen van veer- - ihien tot veerthien dagen dies aen eersten tot den instel dienen op zaterdag 8 juny den tweeden zaterdag den 22 ditoen den der- '.j', i.ot het verblyf zaterdag den 6 july 1811, t'élkens ten een ure naec nibidag 111 len de herberge wezende het Huys van Communebewoond -nor jndocus Francies Strwyveltby de kerke tot Somergem verkooperi z tenen Ivoorn-wind-molen gestaen en geieeen binnen de zelve com- ïi' re van Somergem, in den wyk van Staekte-vyver fcy de brugge gioot in medegaende erve 14 aren 85 centiaren represenieerende 100 f; aden oude landmaete alsmede eene bebuysde Hofstede gestaen en gelegen als voorert by den zeiven moten groot in erven 33 aren 42 centiaren representcerende 225 roeden te saemen in pacht gebruykt door .'ieter de Poorter. AiOs breeder en ingevolge de conditiën van verkoopinge berustend® ten comptoire van den pracrisyn van Ackere tot Vinderhaute. Patrimoniëele Goederen publicq te koopen. An wegen den oud-notaris PièrsSens rot St. Gillis als last heb bende van mynheer de Wapenaert-Hnensparticulieren tot Meclie- maekt men hier mede bekend dat üy met bet houden van dry .itdagen, van acht tot acht dagen publiquelyk te koopen zal presen teeren de volgende Land-goederen, alle gebruykt wordende zonder recht van pilcht. Gemiïnte van Elversele. Eerst ee/ie partye Land, genaemd het Lindeken, groot 89 aren 58 Centiaren, ofte 2 gemeten, paelende oost Joff'. de weduwe Schelf harpt zuyd d'heer Volckrick west Sr. Josephns van Bogaert en noord joffröuw Anne-Jossine van Bogaert in pacht aen Sr. Gillis de Corte ten 63 francs 49 Ceniiftieti ofte 35 guldens 's jaers. 2.° Aidaer eeii stuk Land genaemd den Biestman groot 44 aren So Centiafëft ófte 1 geniet salvo justt> oost de kinderen Pietcr Judocus van Hové zuyd de gene van Isiibelie Maris west Judocus Wanmai en noord de voorzeyde joff. weduwe Sclielfhaut in pacht aen Adriaen- Francies Cornelis a 32 francs (15 centimeti ofte 18 guldens 's jaers. Onder Vea'ckns en ST. Gillis. 3 Eene partye Land gelegen in vier sitikken wyk den Schuylhoek, ontrent den blauwen Staek te saemen groot 179 aren ao centiaren ofte 4 gemeten oost den dam zuy.l den heer greffier de Grave west den heer advocaei de Mimck noord d'heer Urbanus de Munckin ge bruyk aen de weduwe Gillis de Kauw, a 76 francs 19 centimen ofte 42 guldens 'sjaers. Vracene, polder de Turfbakken. 4." Tivee partyen Land in den wyk de Hoy-meirsclien de eerste by kaerte n.° 86 groot 93 aren, ofte Ó23 roeden oost de korte Meirsch- straetezuyd en noord het gebruyk van Gtiillielnuis Vertlst en west bet gene van Bruno de Jonghe. De tweede by kaerte n.° 18 groot 62 aren 25 centiaren ofte 417 roeden oost liet gebruyk van Judocus var. den Bossche zuyd de ge melde straete west en noord de kinderen Francies van Nespen d'oude als gebrnykers beyde in pacht aen Pietcr van Goethem in liouwelyk met de weduwe Pieter Vermeulen, tot JUeirdonck, a 101 francs 58 cen timen, ofte 56 guldens 's jaers. 5.0 Eene partye Land gelegen in St. Gillis-broek-wyk de dry kavels, groot 61 aren 95 centiaren, ofte 415 roeden oost Sr. Joannes van Wal 1c- zuyd joff de weduwe Sr. Joseph Dhooglie en west Sr. Jan-Bapiist* Melis, wordende gebruykt by Jan-Aotone van Roeyena 68 francs 9} centimen ofte 38 guldens 's jaers. 6.° Eene partye Land met een eynde dyk gelegen in den polder det rooden Moer, tegen den groenen dyk, te saemen groot 179 aren 20 cen tiaren ofte 4 gemeten oost d'hofstede van Joseph de Jonghe zu.yi de gene van Pietcr Weyn west d'hofstede van Joseph Brys en noord de straete, in gebruyk aen de weduwe Francies de Munck, ten pryze van 87 francs 7 centimen ofte 48 guldens 's jaers. 7.0 Aidaer eene partye Land, groot ruym 4 hectaren 3 aren 20 cen tiaren, ofte 9 gemeten oost zuyd de Sluysstraete, west en noord de s'Gravestraete in pacht .aen Francies Blommaert en te saemen in advenante viin 244 francs. 89 centimen, ofte 135 gulden» 'sjaers. ü'.p Aidaer eene partye Land groot 4 hectaren 3 aren 20 centiaren, ofte 9 genieten oost d'heer Mattheus vati Cnnnaert zuyd de Malcoti- teutstraetewest en noord de Krttfce in gebruyk aen Jan-Baf- tiste Heyndrickx en de weduwe Jan Sch«lfhaut a 261 francs 21 cer- timen, ofte 144 guldens 'sjaers. 9.0 Aidaer eene partye Land wyk het Hoogkalf, groot 119 aren 44 centiaren, ofte 800 roeden, paelende oost joff. de weduwe Sr. Joseph D'liooge zuyd d'heer advocaet Dlianens west de weduwe Theunsem en noord Sr. de Cock, wordende gebruykt b» den voorzeyden Heyn drickx, a 78 francs 50 centimen ofte 40 guldens 's jaers. io.° en laesten eene partye Land geitgen in den Stroopers-polder, jurisdictie v.ui St. Gillis voornoemd in twee stukken nevens eikande ren te saemen groot 104 aren 5' centiaren, ofte 700 roedenlandende oost de straete, zuyd d'hofstede van Jndocus var. Cleemput westjof- frouw Marie Dhanens en noord in pacht aen Joannes Reyns, a 38 francs 9 Centimen, ofte 2; guldens 's jaers. Den instel zal wezen donderdag 6 juny 1811 de verhooginge woenf- dag 12 en liet finael verblyf donderdag co dito t'elkens ten twee urt* naer middag in d'afspar.ninge den Appelbewoond by sieur de Maeyere, de merkt tot S. Nicolaes. De gene middelvrtyd van de conditiën van verkoopinge gelieven ge ïnformeerd te zyn, konnen lnin adresseeren aen den voorzeyden Pi is- sens tot St. Gillis den welken voor de Goederen gelegen onder Vja- cene'en St. Gillist'zynen huyze de verhoogingen zal ontfangen. VENTE PAR L I C I T A T 1 O N. DOnt l'adjiuticaiion préparatoire a cu lieu lundi 27 mai 1800 onzr, et l'acljudication definitive se fera lundi 10 juin UTien la mai soa et aub'-rge de la venve Aodré Jar.ssens nommée les Armes de Zélandt a la ville d'Hulst arrondissement d'Eecloo département de l'Escaut a deux heures de relevée devant le notaire impénal Mare Cardon a la résidance de la même ville d'Hulst a ce commis par ju tement d'iiomologation du tribunal de première instance de 1'arrondlsseinent d'Ee cloo er. date du 27 avril 1811 dernier, duement enregistré. D'une Ferme, consistante en mai sou grange et deux parties de ter- res grande la première 1 hectare 30 ares 39 ceutiares 2 arpens 27Ï verges de terre et digue, sur lesquelKs lesdits bhtimens sont biitis dans la'commune de Stoppeldyk au Sr. Paulus-poldersection Tieet-r tiisse n- D -t Et la seconde parue grande 49 ares 60 centiares, 1 arpent 34 verges de Prairies Shuées comme dessus et étaot ie n. 0 1 de la même section. Ladite vente se fait a la requête de Jeanne Taalman, en manage avee Viclor de Pooier, taiileur; et ehii-Francois Taalman gaicon iahonreur a ladite commune de Stoppeldyk; Pierre van Laar, journali-r a commune de Grattw et Lartgendam en sa qualité d'oncle vt iiittur de Corntille et Gisbert Taalmanfrères des requérans cnsvinble hériters de lean Taalman et PetroniUe van Laar, leurs père et mere; et e» de Pierre Taalman, fils de Pierre, cuitivateur en la conmiün* chnton d'AXel subrogé tnteur desdits -eofatrs «linem's. ladit* pourr» op présente Boscapelle 1 -te tout plus ampleroent déuillé par le cahier drs charges de bei-lis- adjudication "déposé en Péiude du méme notaire Cardon, oil l'on en prehdre Inspection.

Middelburgsche Courant | 1811 | | pagina 4