BURRERUIORRHOIS, BESTEDIIIG Spreehheuri coiiin. Waarschuwing uoor iedereen! TE HUUR: Plaatselijk Nieuws. Sproeten komen vroeg in Sprutol. Bij alle Drogisten ICerk en School. Rechtzaken. Burgerlijke Stand Uitslag Aanbesteding. Advertentiën. Hel Douwen loods 10 x flz m. aldaar. van een Berg- aen de SpulKolK SOMMELSDIJK. L.I. Vrijdagmorgen werden de jongelingen voor de lichting 1934 voor deze gemeente gekeurd. Zes personen werden voor goed ongeschikt verklaard, w.o. 1 persoon van de lichting 1933, die vorig jaar tijdelijk onge schikt werd verklaard. Tien' personen werden geschikt bevonden en twee personen behoefden niet te verschijnen. Tegen een inwoner dezer gemeente proces-verbaal opgemaakt wegens het rijden zonder licht, terwijl tegen een andere ingezetene proces-verbaal is opgemaakt wegens het rijden over dat gedeelte van den Oudelandschen dijk, dat voor rijwielen verboden -is. Door den Minister van Defensie is aan den dienstplichtige L. C. Knops, van de lich ting 1933, voor goed vrijstelling van den dienst plicht verleend wegens kostwinnerschap. Aan het jaarlijksch onderzoek voor deze gemeente zullen van de lichting 1921 vier per sonen deelnemen en van de lichting 1924 zes personen. MIDDELHARNIS, Vrijdagmiddag reed een chauffeur met een auto bij den ingang van de Schoolstraat dwars door het hekwerk van den heer K. Vermaas .waardoor dit voor een groot gedeelte verbrijzeld werd. De chauffeur reed weg, doch het nummer van de auto is bekend. Zaterdagmorgen reed een zwaargeladen vracht auto op den Westdijk. Vlak voor de woning van den heer L. Boeter zakte de auto in een aldaar aanwezige put. Na veel moeite en inspanning gelukte het den auto weder er uit te krijgen. Het liep zonder persoonlijke ongelukken af. Bij de loods van den heer Kooman is in de 'haven gearriveerd het schip ..Hendrika Bern mei", inhoudende 1200 ton kunstmest, om aldaar gelost te worden. Bij den correspondent der Arbeidsbemid deling hebben zich als werkloos opgegeven: 48 landarbeiders, 5 letterzetters, 4 timmerlie den, 17 diepzeevisschers, 3 schilders, 7 trans portarbeiders, 1 opperman, 1 kabelmonteur., 3 boekbinders, 4 boekdrukkers, 1 'borstelmaker, 1 pakhuisknecht, 1 Monotypegieter, 1 machine- zetter en 1 binnenvaartschipper. Totaal 99 personen. Donderdagmiddag 2 uur zal in de Am bachtsschool plaats hebben de overgang en de uitreiking der einddiploma's van de vertrekken de leerlingen. Bij die bijeenkomst worden de ouders der leerlingen u-itgenood'igd. -Bij de gehouden nakeuring zijn van de lich ting 1934 dezer gemeente de dienstplichtigen van Dongen ]z. en L.-Driesse Bz. goedge keurd. Van den melkboer A, P. de Graaf is een kalfkoe uit nood geslacht. Het vleesch is voor de consumptie afgekeurd en vernietigd. Het dier was niet verzekerd. Daar de werkzaamheden aan den Lange- weg met de we-gverbreeding reeds ver gevor derd zijn, zijn in verband hiermede de vorige week 40 arbeiders ontslagen. DEN BOMMEL. Gedurende dë afgeloopen week zijn uit deze gemeen'te vervoerd: 1680 H.L. aardappelen en 400 H.L. uien. Tegen W. de V. te Ooltgensplaat is j.l. Zaterdag door den gemeente-veldwachter pro ces-verbaal opgemaakt wegens mishandeling. De gemiddelde regenval bedroeg de' vorige maand :n deze gemeente 399,3 m.m.; in Maart 1932: 24 m.m. Bij den agent der arbeidsbemiddeling staan 87 werkloozen ingeschreven, waarvan 55 bij de werkverschaffing zijn geplaatst. Door bemiddeling van den agent der ar beidsbemiddeling zijn 12 personen bij de werk zaamheden aan den te bouwen watertoren ge plaatst. Gedurende de afgelóopen maand zijn 15 personen uit deze gemeente naar elders ver trokken, terwijl geen personen zijn ingekomen. Ter gelegenheid van het a.s. herdenkings feest van Prins Willem I zullen aan de school gaande kinderen (1 uit een gezin) herdenkings platen worden uitgereikt. Loop der bevolking. Vertrokken: J. van de Klundert en gezin naar Ooltgensplaat. OOLTGENSPLAAT. Vorige week werden verscheept 37780 K.G. aardappelen. Uien on verkoopbaar. Openbare vergadering van den Raad dezer gemeente op Woensdag 12 April, des morgens half tien. Agenda: I. Ingekomen stukken. 2ï Verzoeken om verlaging der waarborgsom men van de huren der gemeentewoningen. 3. Verlenging van den ontruiminstermijn der onbewoonbaar verklaarde woningen aan de Nieuw straat. 4. Bespreking werkverschaffing Rietveldsche ■Kade en het Spui. 5. Vaststelling van het kohier der hondenbe lasting. 6. Idem kohier schoolgeld Fransche cursus. 7. Vaststelling voorschot voor 1933 aan de Bijzondere scholen. 8. Idem opcenten op de Gemeentefondsbelas ting 1933—1934. 9. Af- en overschrijvingen gemeenltebegrooting 1932—1933. Vrijdag 7 April j.l. trad voor een goed gevulde zaal in Hotel Hobbel op uitnoodiging van de afd. van den B. V. L. alhier in open bare vergadering op Dr. M. H. A. 'van der Valk van Hillegersberg. De voorzitter der pl. commissie, burgemeester W. J. Donkersloot Lz., opende de vergadering en riep spr. en hoorders een welkom toe, en zeide, dat deze vergadering werd' belegd om meer belangstelling te kweeken voor wat de B. V. L. bedoelt te zijn Dr. v. d. Valk ving hierna zijn rede aan, die tot titel droeg: „De Hollandsche tuin en het Russisch paradijs". Met verschillende voorbeel den werd aangetoond de groote verschillen, die er bestaan in ons land. waar de Revolutie niet, en in Rusland, waar deze wel plaats vond. Revolutie brengt niets dan ellende, en ontneemt ons de schoonste goederen, die we hebben. De ontwapening is in Rusland veel verder af als in Holland, Het heeft de sterkste luchtvloot, terwijl alle inwoners van 10—65 jaar dienstplichtig zijn. Laat niemand zooals hier, in Rusland na tionale ontwapening propageeren, de galg zou spoedig zijn deel zijn. Toch zijn ook hier velen belust op revolutie, b.v. S.D.A.P., O.S.P. en de Communisten. En bij iedere revolutie heeft niet de SD.A.P. de leiding doch de communisten, en spoedig het gepeupel. Vervolgens werd bespro ken het geval met de Zeven Provinciën, de Spoorwegstaking in 1903, en de revolutie-poging van Troelstra in 1918. Op ernstige doch niet minder humoristische wijze werden al deze din gen besproken. En nu staan we weer voor de verkiezingen waarin bovenal gekozen zal wor den of voor de revolutie of voor orde, gezag en vrijheid. Gelukkig gaan veler oog'en open. De S.D.A.P. zal in lange niet haar vorig stem- menaantal bereiken. Gelukkig hebben wij ook nog ons leger en onze vloot waardoor we mid- jlelijkerwijze voor den oorlog, en onze B.V.L. Voortaan bevat Blue Band 40 allerfijnste roomboter onder Rijkscontrole terwijl de prijs onveranderd blijft 30 cents per half ponds pakje. Blue Band handhaaft dus haar naam als Hollands beste standaardmerk! Koopt „Blue Band-kwaliteit" niets anders I 1 3 BLUE BAND waardoor we voor de revolutie zijn gevrijwaard. Wij blijven ons scharen rondom het Huis en den troon der Oranjes. Straks zullen we den geboortedag van den Vader des Vaderlands voor 4 eeuwen, herdenken. Vreeselijk als daar voor de kerken niet opengaan, straks zal de revolutie ze vernielen als wij niet waken. Na een korte pauze, en kort debat want als illustratie kon dienen voor spr.'s woorden, wer den nog enkele ijselijke gebeurtenissen uit re- volutie's in andere landen meegedeeld, waarop spr. eindigde. Spontaan werd staande gezongen het Wil helmus." Na een slotwoord door den Voorzitter werd deze goed geslaagde vergadering gesloten. OUDE TONGE. Van de wed. Ph. van Vugt, ■is een rund gestorven, waarvan bet vleesch voor de consumptie werd goedgekeurd. - In de week van 3—8 April meldden zich bij de arbeidsbemiddeling als werkloos aan 69 landarbeiders en 2 landbouwknechts, terwijl 62 personen bij de werkverschaffing werden te werk gesteld. Zondagmorgen, raakte alhier aan den in- oang van de haven het schip „De Onderneming geladen met steenkolen, varende van Ruhrort naar Oude Tonge en behoorende aan de Gebr. Jot te Eek en Wiel, aan den grond. Na veel moeite gelukte 'het den Gebr. den Rooijen, te Oude Tonge, met het schip „Vriendschap j de boot wederom vlot te krijgen te plm. 2.30 het voorjaar, koop tijdig een pc! NIEUWE TONGE. Bij de gehouden keuring voor den dienstplicht werden de volgende per sonen geschikt verklaard F. van Erkel, C. A. van Gelder, C. Tieleman en M. Holster. Onge schikt A. van den Doel, H. Doorn, P. Groo- tenboer, Joh. van Heemst, Joh. Hoogstrate, en W. van der Werf. Bij den agent der arbeidsbemiddeling ston den de vorige week 43 werkloozen ingeschre- DIRKSLAND. Uitslag keuring dienstplich tigen der lichting 1933. Cornelis Boks, voor goed ongeschikt, Pieter Both tijdelijk ongeschikt, Jan van Dijk geschikt, Jacob van Eek geschikt, Machiel van der Ham geschikt, Jan Hof voor goed ongeschikt, Joost de Jong, tijdelijk onge schikt, Lambertus de Jong geschikt, Stoffel Kas- telijn voor goed ongeschikt, Hubertus Agatinus Knops voor goed ongeschikt, Aren Nagtegaal voor goed ongeschikt, Laurens Stolk geschikt, Hendrik Struijk voor goed ongeschikt, Cornelis Zoon geschikt. - Tot Voorzitter van de commissie ter be vordering van de Paardenmarkt is benoemd de heer H. Ardon. - De volgende strafverordening is thans af gekondigd en in werking getreden. Verordening op het beschilderen van wegen en muren voor de gemeente Dirksland. Onverminderd het bepaalde in art. 49 der algemeene politieverordening is het verboden op eenige wijze letters, afbeeldingen, cijfers of teekens aan te brengen a. op een openbaren weg, zonder vergun ning van B. en W„ b. op voorwerpen, welke zich op of aan een openbaren weg bevinden als muren, deuren, schuttingen, boomen, palen, enz. zonder toe stemming van den eigenaar of gebruiker ,dier voorwerpen. 'Het 'is verboden tusschjpi 10 uur des namid dags en 6 uur des v.m, op een openbaren weg te vervoeren of bij zich te hebben e'eniig aan plakbiljet, eenige plakmiddel of plakgereedschap teer, krijt, kalk, of eenige andere kleur- of verfstof, ten'zij kan worden aangetoond, dat deze voorwerpen of stoffen niet zijn gebezigd, noch bestemd zijn voor handelingen als bedoeld in het eerste lid van dit artikel. Onder openbaren weg worden in deze ver staan, pleinen, wegen, straten, paden, gangen, stegen, stoepen 'en! bruggen, al dan niet voor den openbaren dienst bestemd, alsmede de daar toe behoorende bermen of zijkanten, die, zij het ook met eenige beperking, voor het publiek toegankelijke zijn, onverschillig wie daarvan eigenaar is. Tegen een viertal personen werd proces verbaal opgemaakt wegens overtreding der al gemeene politieverordening en tegen iemand uit Melissant wegens het rijden zonder licht. Rectificatie raadsverslag. In het raadsverslag van Vrijdag j.l. staat, dat de secretaris het volgende gezegd heeft: „Bij de vorige verkiezingen heb ik reeds tegen den Voorzitter gezegd, dat 'ik het een afschu welijk gezicht vond en dat daar een eind1 aan moest komen." Dit is echter gezegd door wet houder Roodzant. MELISSANT. Donderdag, 1.3 April des nm. 2 uur zal de kostelooze in- en heririenting plaats hebben. Aangifte hiervoor kan geschieden ten gemeentehuize. Uitslag keuring voor den dienstplicht voor de lichting 1934. Geschikt: G. J. J. Heester mans, C. Nagtegaal, en P. van Tighelen. On geschikt H. van der Mast en A. van der Werff. HERRINGEN. Bij de jl. Zaterdag gehouden keuring voor de militie lichting 1934 werden de volgende personen geschikt bevonden M. Goemaat. A. Noordijk* D Soeteman en J. van Wageningen. OngeschiktA. L. Breur, Jac. Hogerwerf, L. Janse, J. W. Nijpjes en P. C. Riedijk. Door de „Macht van het kleine" werden de vorige maanden ontvangen aan contributies 39.20 en afgedragen voor de suppletiekas 33.20. Door de rijks- en gemeentepolitie is vorige week tegen een landbouwer proces-verbaal op gemaakt, wegens arbeid doen verrichten voor een gewond paard. GOEDEREEDE. De lijst van stemgerech tigde ingelanden van den polder „Den Ouden Öostdijk" is op 7 April 1933 vastgesteld en zal gedurende 14 dagen te rekenen van 8 Apr. tot 21 Apr. a.s. voor een ieder ter inzage worden gelegd ten kantore van den secretaris A. C. den Eerzamen. Ook zal de rekening der ontvangsten en uitgaven over 1932 en de begrooting voor 1933, met de daarbij behoorende bescheiden op de zelfde plaats en datums ter inzage liggen. Voor de werkloozenkassen der landar beiders is bepaald, dat de leden, die na 1 Jan. zijn toegetreden, eerst 39 weken contributie moeten betalen alvorens zij voor uitkeering in aanmerking komen. De leeftijdgrens is terug gebracht van 70 op 65 jaar. Alleen de leden, die nu reeds 65 jaas oud zijn, of nog voor 1 Juli 65 jaar worden, kunnen tot het ingaan van den 70-jarigen leeftijd lid blijven. Leden die op 1 Juli a.s. of later 65 jaar worden, moe ten als lid van de werkloozenkas worden afge voerd. De garnalenvisschers vingen de vorige week van 200 tot 300 kilo per dag en per vaartuig. Voor de Noordzee-visschers was het een zeer sc'hrale week. Er werd slechts van 26.— tot 70.— per vaartuig besomd. Vol gens een visscher is zoon besomming alleen vergoeding voor de olie die verbruikt wordt. OUDDORP, De vorige week werden door de garnalenvisschers 60 kilo garnalen door de zeilscheepjes per dag gevangen en de motoren hadden 130 kilo per dag. De vangst werd te gen 10 cent per kilo aan de pellerijen afgele verd. Enkele garnalenvisschers die voor eigen rekening gingen visschen hebben wegens de geringe verdiensten moeten stoppen, daar zij nu niets kunnen verdienen, is dat een groote tegenvaller. In de weervisscherij werden ook geen zalmen gevangen. De heer W. Ras van Rotterdam is tijde lijk benoemd als ambtenaar op de secretarie alhier. Loop der bevolking over de maand Maart. Ingekomen: Johannes Bruggeman uit Middel- harnis. Vertrokken: Cornelis Krijn Lodder naar Den Haag, Jacob van Splunter naar Goedereede. Steeds weer blijkt het, dat niet altijd „ASPIRIN' verstrekt wordt, indien men „ASPIRIN" verlangt. Voornamelijk bij aan koop van losse tabletten. LI kunt zich hier tegen vrijwaren, door steeds de origineele verpakkingen te eischen en wel oranjezakjes met 2 tabletten a 10 cent en oranjeband-buisjes met 20 tabletten a 70 cent en geen losse tabletten. Ejlke tablet is voorzien van het Bayer-kruis. Dit is LIw waarborg voor echtheid. SOMMELSDIJK. Woensdag 19 April a.s., 's avonds van 6—8 uur, zal de verkiezing plaats hebben van 3 notabelen der Ned. Herv. Kerk alhier. Aftredend de heer T. van den Doel Jz. (herkiesbaar). Vertrokken de heeren D, de Mboij en W. Mijs. Goeden Vrijdag hoopt des avonds half zeven in de Ned. Herv. Kerk alhier op te treden Ds. P. Bouw van Melissant. MIDDELHARNIS. Woensdagavond 6,30 uur hoopt in de Ned. Herv. Kerk alhier op te treden Ds. Pop uit Monster. Vrijdagavond 6,30 uur zal in de Ned. Herv. Kerk voorgaan de heer Wildschut uit Rotterdam; in de Geref. Kerk hoopt des avonds half zeven op te treden Ds. Zeilstra en in de Chr. Geref. Kerk 's avonds half zeven Ds. Laman. OOLTGENSPLAAT. Goeden Vrijdag zal des avonds half in de Ned. Herv. en in de Geref. Kerk leesdienst zijn. NIEUWE TONGE. A.s. Vrijdagavond (Goede Vrijdag) zal in de Ned. Herv. Kerk alhier leesdienst worden gehouden. J.l. Zondag is in de Ned. Herv. Kerk al hier een extra gift van 10 gecollecteerd. DIRKSLAND. De extra maandelijksche col lecte bracht in de Ned. Herv. Kerk alhier ruim 45,— op. MELISSANT. Goeden Vrijdag hoopt des avonds half zeven in de Ned. Herv. Kerk alhier op te treden Ds. van Asch van Sommelsdijk. Vorige week Zondag is in de Ned. Herv. Kerk ten bate van de Kerkvoogdij een bank biljet van 10 gecollecteerd. A.s. Zondagavond zullen in de Ned. Herv. Kerk 7 nieuwe lidmaten worden bevestigd. HEjRKINGEN. Goeden Vrijdag hoopt des avonds 6 uur in de Ned. Herv. Kerk alhier voor te gaan de heer Overweel, terwijl in de Geref. Gemeente 's av. 6 uur leesdienst zal zijn. A.s. Zondag zal in de Ned. Herv. Kerk alhier in beide diensten een extra collecte wor den gehouden voor den Geref, Bond. OUDDORP. A.s. Zondag zullen in de Ned. Herv. Kerk door Ds. van Ameide 10 nieuwe lidmaten worden bevestigd. A.s. Zondag zal in de Ned. Herv. Kerk een collecte worden gehouden ten bate van den aanleg van electrisch licht in de Kerk. FAILLISSEMENTEN. Uitgesproken J. Ie Com te, aannemer, Sommelsdijk. R.-c. mr. H. Franken; cur. mr. A. Zaaijer te Dirksland. MIDDELHARNIS. GeborenJaantje, d. v. Adrianus Peeman en Johanna Westdijk; Paulus, z. v. Hubrecht de Blok en Jaapje Langeweg. Ondertrouwd Bastiaan Stoop, 28 j„ te Delft, en) Anna Petronella van Wijk, 25 j., alhier; Johannis Bernardus Beijer, 24 j., te Ooltgens plaat, en Johanna Korteweg, 24 j., alhier. DEN BOMMEL. Geboren Abraham Johannes, z. v. J. v. d. Welle en A. Koppenaal; Martinus Maria, z. v. M. J. van (Rei jen en C, J. M. Pollemans; Mar tinus Teunis, z. v. C. Brijs en J. Leijdens; Catholijntje, d. v. L. Mosselman en C. den Braber; Jan, z. v. J. Zuijdijk en J. J. Fokker. OOLTGENSPLAAT. GeborenMarie, d, v. P. L. Kloet en P- Kiewiet; Lambertus Josephus, z. v. Lambertus van Hoofd en Maria Verstijnen; Pieter, z. v. Pieter de Vos en Bastiaantje de Vos. Ondertrouwd L. J. van Wouwe, 23 j., en Lien van Rossum, 23 j.; Hendrik ojnker, 22 j„ Teuntje Elizabeth van Nieuwaal, 26 j.; Johannis Bernardus Beijer, 24 j„ en Johanna Korteweg, 24 j. Overleden Arendje Kol, 68 j„ echtgenoote van Witte Vermaat; Cornelis Johannis Ipelaar, 15 dagen, en een levensloos aangegeven kind van Geeris Jan Intveld en Maatje de Vos. OUDE TONGE. Geboren Gerardus, z. v. Adrianus Tuns en Dingena Maria van der Maden; Cornelia Mar- garetha, d. v. Hendrik v. d. Jagt en Arendje Elizabeth Knops; Johannes Martinus, z. v. Wil helmus Knoope en Adriana Wilhelmina v. Wijk; Jacoba Maria, d. v. Johannis Antonius van Vugt en Maria Catharina Anthonia Waare; Joanna Huberta Cornelia Maria, d. v. Cornelis Leonar- dus de Wit en Cornelia van Vugt; Jacobus, z. v. Pieter Koole en Cornelia de Vos; Maria, d. v. Arie Leendert Maten en Elizabeth Boom; Anthonius Josephus, z. v. Anthonius Terhoeve en Adriana Everaars. OverledenDammes Vroegindeweij, 74 j„ echtgenoot van Adriana Verkerk; Gerardus Petrus, 8 maanden, z. v. Adrianus Legierse en Catharina Anthonia van Otzel; Cornelis Adria nus Buijs, 53 j., echtgenoot van Pieternella Kerp. MELISSANT. Geboren Baltum, z. v, J. Doornhein en E. Hameete; Simon Teunis, z. v. J. H. Koote en C. Oorbeek; Mhrinus Jacob, z. v. M. Hakken- brak; J'acoba, d, v. C. Bechtum en J. Wlel- houwer; Cornelis, z. v. J. van Tigchelen en L. Goedegebuur. Gehuwd Wernar van Veen, 22 j., en Dina Maria Troost, 24 j. Overleden: Johannes Robijn, 82 j., echtgen. van Johanna van den Houten. OUDDORP. GeborenJacob, z. v. Pieter Verduijn en Neeltje Bosland; Hendricus, z. v, Willem van 't Geloof en Hendrika Heerschap. Ondertrouwd Teunis van Hoven, 32 j., en Cornelia Grmwis, 24 Overleden'Jacomijntje Westdijk, 57 j., echt genoote van Pieter Breen; Willem Koole, 58 j., echtgenoot van Martijntje T. Grinwis. DIRKSLAND. Uitslag van de op 4 April 1933 door het Bestuur van het Waterschap De Gemeene Uit watering van Dirksland gehouden aanbesteding voor het maken van een boord voorziening aan de los- en laadplaatsen in de binnenhaven van Dirksland met bijkomende werkzaamheden. 1. A. van den Hoek, Heen vliet 12200 2. A. N. de Waard, Sliedrecht 12498 3- J. v. d. Herik Cons., Sliedrecht 12560 l' Duhen J' v- Eek, Oirksland 13191 d' viïn ^en 'Doel, Sommelsdijk 13485 o. ra. Gebr. Parel, Sliedrecht 13694 Aann. Bedrijf Van Dongen Van s T De,n'v °lfrech''3731 o. J. Fiji, Zuid'land 13KRO 9' O3"?' B8edriif P' A' van fijnen,' Dordrecht i ao 07 u Sr fc' siiedred"' - 14169 v. d; VeI^e 6 Cons., Bruinisse 14598 12. N.V. Visser e» Smit, Papendrecht 1464? 13. H. Verheul, Rotterdam 147J5 14. Fr. van der Hulle, Oosterland 14785 15. W. Luymens Cons., Gouds waard 14887 16. L. Zoetemeijer, Brielle14900 17. J. M. Dekker, Rotterdam 14975 18. L. van Popering, Bruinisse 15248 19. C. Spee, Sommelsdijk 15645 20. J. L. Burgers, Hillegersberg 15750 21. D. N Bout, Brielle15750 22. Fa. A. Kraayeveld Pz., Zwijndrecht 15868 23. N. van der Linde, Scharendijke 15886 24. C. W. Polder, Dirksland 15930 OUDE TONGE. Bij de aanbesteding van een machineloods voor de fa. Koert en Osseweijer alhier werd ingeschreven als volgt Metselwerk: L. A. Mooijaart, in Bel gische steen 750 en in klinkers 680: L. Kardux, in Belgische steen 695, in klinkers 645; Jac. Smeets, in Belgische steen' 860, w.o. dakbedekking; dezelfde in klinkers 880, w.o. dakbedekking; P. Bezemer, in klinkers 636. Smidswerk: N.V. Pullemans Autobe drijf 852; A. J. de Lignie 645; Sneep te Schiedam 1070, w.o. dakbedekking en glas. Schilderwerk: N. van Noord 152; M. van Noord 155; M. Speelman 135. Timmerwerk: P. Snijder, deuren 88,50 en voor het dak 233,50. Begrooting was 1880.—. TE KOOP aangeboden een nieuw 35112 geen erfpacht. Te bevragen bij Js. KOPPENAAL, beneden Molendijk 138, Melissant. a. 3 59.20 H.A. Weiland te Middelharnis(de z.g.n. Laagjes) b. De Oost-Ha ven rf ijk van Middelharnis om te beweiden of te hooien. c. 3.97.10 H.A. Bouw land in het Oudeland van Ooltgensplaat (in huur geweest bij C. v. d. Cappelle Azn.) d. 1.81.10 H A. Welland in het Rietveld te Ooltgensplaat (voorheen voetbalwei.) e. 1.98.80 H.A. Weiland in het Rietveld te Ooltgensplaat (in huur geweest bij Moelker en Roodzant.) 35114 Inlichtingen tot en met 15 April 1933, bij den Rentmeester M. VAN PAASSCHEN, Middelharnis De Heer J. POORTVLIET te Dirksland zal op 18 April aan staande, 's avonds 7 uur, in Hotel Polderman trachten aan te besteden: Bestek en teekening zijn vanaf heden des avonds van 5 tot 6,30 uur verkrijgbaar tegen betaling van 2,50 aan de Van Weellaan 220 te Dirksland. Restitutie onmiddellijk na de aanbesteding 1,—. 35111 De Regelings-Commissie maakt bekend, daf alleen nog enkele Witte kaarten (voor het koor) ver krijgbaar zijn. De Oranjekaarten zijn totaal uitverkocht. 35116 Aanvang vergadering 5,30 uur. Opening der deuren 4,30 uur.

Maas- en Scheldebode | 1933 | | pagina 2