HM- EK DMiHOOT BR.UNOTT 2 gehaakte Bedspreien HEIRS JUK HIE GRATIS landarts luus Advertentiën. ORGEL, Binnenland. Gemengd Nieuws. Correspondentie Kerk en School. Burgerlijke Stand ¥erkoopingen. Dankbetuiging Tarwewet 1931 F. «Ml SCHEIUEH - OUDE T0H6f. 24 en 31 Dec. a.s. HYPOTHEEK ZITDAG LAFFE COMMUNISTISCHE MOORDAANSLAG. Klaasje Sandifort, Adriaantje Lokker H„H. Landbouwers. Gelegenheid tot schoonen en opslaan van Tarwe. Ieder kooper van een ontvangt tot 24 Dec. a.s. een Schrijft nu omgaand aan het oude bekende adres OOST-ZEEDIJK 324-332 - BOTTERDAM Fabr. BEBR. TE KOOP: (handwerk) nieuwste patronen. Te bevragen bij A. TROOST, Melissant. 34104 Wegens de aanstaande feest dagen wordt de beurs gehouden op VERMEULEM Kipstraat Eü Tel. 52176 Rotterdam houdt vanaf 10 September DONDERDAGS te DIRKSLAND, in Hotel POLDERMAN vanaf half 11 tot 4 uur 's-namiddags. VRIJDAGS te OUDE TONGE, in Hotel VAN VEEN vanaf half 11 tot 4 uur 's-namiddags. Die dagen SPREEKUUR le MID DELHARNIS, 's morgens van half 9 tot 10 uur, 's avonds van 7 tot 8 uur. DEN BOMMEL. Bij den correspondent der Arbeidsbemiddeling staan 60 werbloozen inge schreven. Vervoerd: 1800 H.L. aardappelen, ,400 H.L. uien en 200 H.L. peen. Uitslag schietwedstrijd B. V. L. L. Lemkes 50 punten, H. Bakker 49 p., C. J. Geluk 48 p., J. van Gelder 48 p., Goemaat 47 p., P. Nachtegaal 47 p., J. Boelhouwer 46 p., verschillende anderen 45 punten. Hoogst aantal te bereiken punten was 50, Ingekomen J. C. Polie van Wildervank, J. van Wijk van Waalwijk, L. Fokker van Hoek van Holland. Vertrokken M. H. van der Mlade naar Oude Tonge. De regenval over de maand October 1930 bedroeg 85.2 m.M., over October 1931 32.8 m.M., over November 1930 131.6 m.M., over November 1931 22.1 m.M. De heer P. J. Bruggeman heeft bedankt als diaken der Ned. Herv. Kerk; hij is nu 'be noemd tot ouderling en heeft deze benoeming aangenomen. De Ghr. Gemengde Zangvereen. „Halle lujah" alhier, heeft j.l. Woensdagavond een uit stekend geslaagde uitvoering gegeven in, het gymnastieklokaal der O. L. S. De vereeniging mocht zich verheugen in een groote belangstel ling. Hetgeen ten gehoore werd gebracht, was inderdaad de moeite waard. OUDE TONGE. Tot betaling der landpach ten ten behoeve van het Diaconie Armbestuur en Pastoriefonds zal gelegenheid bestaan op Zaterdag e.k., des nam. 2.30 tot 3.30 uur, m de consistoriekamer der Ned. Herv. Kerk. De heer J. A. Vreeswijk had het ongeluk met zijn auto in-de sloot te rijden, zoodat hij mete en takelwagen van K. Witvliet op het droge moest worden gebracht. Persoonlijke on gelukken kwamen niet voor. Van den heer W. H. moest een kind voor een spoedoperatie in een der ziekenhuizen te Rotterdam opgenomen worden. Bij B en W. is een verzoek ingekomen van de N.V. Texaco om een ondergrondsche benzinetank te mogen oprichten in een perceel aan den Molendijk nabij de molen van den heer Van Schelven. Woensdagavond 9 uur ging de auto van den heer Vermaas uit Nieuwe Tonge even Buiten deze gemeente in vlammen op. De chauf feur wist zich te redden. Verzekering dekt de schade. NIEUWE TONGE. Door kortsluiting, ont stond er brand in de auto van den heer J. A. v. d. Maas. De wagen brandde geheel uit en verzekering dekt de schade. Bij het inhalen van een boerenwagen kwam de vrachtrijder T. v. d. N. alhier, doordat de paarden niet verder durfden van de tram, die juist passeerde, met zijn auto te kantelen, waai- bij de inzittende J K. zijn hoofd zoodanig be zeerde, dat geneeskundige hulp noodzakelijk Wa_ Prijzen der veldvruchten: Uien 2.75, peen 1.30, aardappelen 3.50 per H.L. Kostelooze in- en herinenting a.s. Dinsdag ten huize van den gemeente-geneesheer Dr. C. van Gelder. Bij het laden van veldvruchten had de heer H. het ongeluk van den wagen te vallen en zijn arm te breken. MELISSANT. Jongemannen, die in 1913 ge boren zijn, moeten zich voor den dienstplicht aangeven op 5 Januari, des nam. 4 uur ten gemeentehuize. Donderdag is na een kort verblijf m Ame rika de heer M. v. d. Spaan weer hier in zijn ouderlijke woning teruggekeerd. De heer v. d. S. heeft dit jaar driemaal den oceaan overgestoken. HERRINGEN. Bij de j.l. Woensdag gehou den schietoefeningen van den B. V. L„ maakten de schutters Jac. Bestman, C. Tanis en A. de Geus Cz. het hoogste aantal punten, resp. 93, 90 en 89. Binnen eenige dagen zullen enkele meisjes der hoogste klassen langs de huizen der inge zetenen gaan met couponboekjes en speldjes, waarvan de opbrengst bestemd is voor de stich ting „Het Hoogeland". STELLENDAM. Donderdag j.1. viel het zes jarig zoontje van C. Zeedijk vari den zolder. Het ventje kwam op zijn hoofd en schouders terecht on een betonvloer. Ten gevolge daar van 'brak 'het een sleutelbeen en liep het een lichte hersenschudding op. Geneeskundige hulp werd dadelijk ingeroepen. Het ventje is thans vooruitgaande. Het vijfjarig zoontje van den metselaar C. A. de Later liep Woensdag j.l. bij een in aanbouw zijnde woning per ongeluk in een aldaar nieuw gemetselde welput. Zijn vader, die het ongeluk zag gebeuren, wist het ventje te grijpen. Met een nat pak en den schrik liep dit ongeluk nog goed af, GOEDEREEDE. Voor de uien wordt 2.60 en voor de aardappelen 3 per H.L. besteed. In den tuin van den' heer P. v. d. Wende bloeien thans de aardbeien op den kouden grond. OUDDORP. De uien werden op de beurs verhandeld voor 2.60 per baal. Bij het lossen van chilisalpeter uit een schip, had C. Zandburg het ongeluk met een zak in het ruim te vallen, waardoor hij zijn aangezicht zoo verwondde, dat hij de hulp van den geneesheer moest inroepen. Heden Donderdag meldden zich aan 102 werkloozen, die bij den Ghr. Landarbeidersboud aangesloten zijn, en verder 4, die niet aange sloten zijn. In het vervolg kunnen alle werk loozen van 18 tot 60 jaar zich aanmelden, on verschillig welk bedrijf of beroep door hen wordt uitgeoefend. DE TRAM OP GOEREE EN i OVERFLAKKEE. Woensdagmidag is in Middelharnis een ver gadering gehouden, uitgaande van het' bestuur van de coöperatieve tuinbouwveiling De Zuid- Hollandsche Eilanden, waar de dreigende op heffing van den tramdienst op het eiland Goeree en Overflakkee is besproken: De directeur van de veiling, de heer A. A. Hoogeweg, heeft dit onderwerp ingeleid, waar na de volgende motie met algemeene stemmen werd aangenomen; De vergadering van tuinders en belangheb benden op Gjoeree en Overflakkee bijeen 16 December te Middelharnis, van oordeel, dat alles in het werk moet worden gesteld om op heffing van den tramdienst op dit eiland te voorkomen; van oordeel, dat opheffing van dien dienst een ramp zou beteekenen voor de betrok ken bedrijven en de ontwikkeling daarvan op het eiland; van oordeel, dat dit op behoorlijke wijze tot uitdrukking moet komen in een alge meene vergadering van alle belanghebbenden, draagt de leiding van de vergadering op de noodige stappen te doen, om een vergadering te beleggen. Er kon nog worden gemeld, dat deze vergadering a.s. Woensdag te Middelharnis zal worden gehouden. POLITIE-IN SPECTEUR TE ROTTERDAM VAN ZIJN PAARD GESCHOTEN. Bij een verboden demonstratie. Toestand van het slachtoffer redelijk. Bij het verspreiden van communisten, die trachtten een verboden optocht te formeeren, is Dinsdagavond de inspecteur van politie 1ste klas K. F. van der Wilt van de bereden bri gade van achter aangevallen en van zijn paard geschoten. Het schot, dat blijkbaar op het hart was gericht, is in de lendenstreek terecht ge komen zonder edele deelen te raken. De toe stand van 'het slachtoffer is redelijk. Nadat het schot gelost was, zijn de communisten ijlings in alle richtingen weggevlucht. De officieele Commuistische Partij Holland had tegen Dinsdag in de voornaamste steden van het land werkloozendemonstraties georganiseerd. Te Rotterdam waren twe evergaderingen belegd, eenI te 12 uur 's middags en een te 8 uur 's avonds. Voor de middagvergadering was bij de politie toestemming gevraagd voor het hou den van een optocht van het Willemsplein naar het Verkooplokaal aan den Goudschen Singel en terug. Er is toestemming voor deze demonstratie verleend, doch de route werd door de autori teiten voorgeschreven en zoo gekozen, dat men voornamelijk de binnenstad moest vrijhouden, ook al om het verkeer er niet te stagneeren, daar de communisten de gewoonte hebben om hun demonstranten heel langzaam te laten voort trekken en spreekkoren te organiseeren, welke bij flink doormarcheeren geen effect zouden sorteeren. De aanvragers van den optocht toonden zich zeer gebelgd over het feit, dat zij niet door de binnenstad mochten trekken en dreigden 's av. zelf te zullen bepalen, waar gedemonstreerd zou worden. Aan den optocht van het Verkooplokaal naar het Willemsplein namen naar schatting 1500 personen deel, die ve'le vlaggen meedroegen. Deze stoet werd geëscorteerd door rijwielagen ten enkele politie-ruiters onder leiding van den inspecteur 1ste klas K. F. van der Wilt. Er deed zich niets bijzonders voor, rustig trek men naar het Willemsplein, waar de demon stranten met opgeheven vuist het communh- tensymbool langs twee der leiders defileerden. Een dezer leiders heeft daarna de demon stranten opgewekt zich niet door de politie te laten molesteeren, omdat er toch wel een oogen blik zou komen, dat men met deze knechies van de bourgeoisie zou afrekenen. De aangekondigde avondvergadering in h"t verkooplokaal was druk bezocht. Verschillende sprekers, zooals 'Hiemstra, Frenay en anderen voerden het woord. In verband met de bedrei ging, die men had geui't, waren op den hoek Breedestraat en St. Janstraat een zestal politie ruiters en enkele motoren met zijspan gesta- tionneerd. Te 11 uur ging de vergadering uit en aanvankelijk leek het, of men rustig naar huis zou gaan. Tenslotte bleven echter twee a driehonderd communisten voor het Verkoop lokaal staan, blijkbaar wachtende op de leiders. Kort daarop trok men in optocht in de richting van de Jonkerfransstraat onder het zingen van een sDOtlied op de sociaal-democraten. Omdat voor dezen optocht geen vergunning was gevraagd verlieten twee ruiters, de inspec teur v. d. Wilt en een agent, hun post in de Breedestraat en reden naar den Goudschen Sin gel. Men zette de paarden tusschen de demon stranten en dreef enkel met wat hoefgetrappel één groep de Hugo de Grootstraat in, terwijl anderen weer naar de St. Janstraat werden ge stuurd en wéér anderen doorliepen over den Goudschen Singel. Hier vormde zich opnieuw een vrij groote kern, die zich niet aan het bevel van de po litie om uiteen te gaan stoorde. De politierui ters zijn daarop teruggekeerd en stuiten vlak bij de Eleonorastraat- op een groote groep com munisten, die luid begonnen te schreeuwen en te joelen, de paarden omringden en een drei gende houding aannamen. Er was tot dat oogenblik door de politie nog geen klap gegeven zelfs kon men niet van het uitvoeren van een charge spreken de twee ruiters hadden zich bepaald tot het uiteendrij ven van de' verboden optocht. Wij bevonden ons bij de fabriek van de fa. Herzberger, op ongeveer 20 Meter van de po- lieruiters, toen er plotseling een schot viel. Di rect daarop stoof de menigte der opdringende communisten uiteen. In dit oogenblik van ver warring leefden wij in de stellige verwachting, dat een der ruiters, in het nauw gedreven door de opdringende commuinsten, een schot had gelost. Na eenige seconden klonk de snerpende toon van een politie-alarmfluit, de communis ten, die nog in de omgeving waren werden door de toesnellende rechercheurs in alle richtingen verspreid en op de vrijwel verlaten straat, zagen wij een man op den grond liggen. Het bleek de inspec teur v. d. Wilt te zijn, die door de communisten was neergeschoten 'Het eenige schot, dat gelost was, bleek afkom stig te zijn geweest uit de revolver van een der demonstranten, die den inspecteur indenrug heeft getroffen. Begrijpelijkerwijs heerschte er bij de aan wezige politiemannen groote ontsteltenis. De agent, die met de inspecteur had meegereden, heeft blijkbaar in zijn verbijstering over het neer storten van den inspecteur niet aan het achter volgen van den dader gedacht en er gingen nog eenige oogenblikken overheen vóór hij alarm blies. Het geheele drame had zich in een kort oogenblik afgespeeld en de laffe aanslagers waren reeds gevlucht vóór men aan een achter volging kon denken. Het schot is gelost ter hoogte van de kappers zaak van J. C. Bach, drie huizen van de Eleono rastraat verwijderd, waar juist de twee ruiters or het trottoir 'hun paarden trachtten te keeren. Het moet van zeer dichtbij zijn afgevuurd, want de communisten drongen sterk op en de vuur straal werd in de onmiddellijke nabijheid van de ruiters gezien. De heer v. d. Wilt, die aanvankelijk nog een poging deed om van zijn paard te komen, toen hij voelde getroffen te zijn, viel door de pijn op den grond. Achterover bleef hij liggen, maar toen men hem te hulp kwain en zijn uni form losknoopte, deed hij haastig het verzoek zijn vrouw niet onvoorzichtig te waarschuwen. Terwijl men den insuecteur hielp kwamen van alle kanten ■nieuwsgierigen toeloopen, waar onder zelfs enkele brutale rood-frontstrijders in uniform. De politie heeft daarop met den gummistok eenige charges uitgevoerd, waarbij begrijpelijkerwijs ook wel weer een enkele on schuldige een tik kreeg. De van verschillende zijden gealarmeerde Geneeskundige Dienst liet ditmaal lang op zich wachten. Dr. Pool uit de Hugo de Grootstraat, die zich bereids ter ruste had begeven, schoot echter op eerste waarschuwing in de kleeren en onderzocht dén getroffene. Het bleek, dat de kogel in de linker lende streek was terechtgekomen. De eerste indruk, dien men van de verwonding kreeg was niet ongunstiglongen en nieren waren blijkbaar niet geraakt en de patiënt bleef bij kennis. Met de inmiddels gearriveerde auto van den Geneeskundigen' Dienst is het slachtoffer naar het ziekenhuis aan den Coolsingel overgebracht ■en daar ter verpleging opgenomen. Direct is een onderzoek ingesteld naar de huis van de afgeschoten patroon en deze werd vlak bij het pand 79 gevonden. Het bleek een huls te zijn van 6.35 kaliber, passende in een automatisch pistool. Dit wapen is niet bij de politie in gebruik, zoodat het vrijwel vaststaat, dat door de com munisten is geschoten. De knal was trouwens van ander karakter dan die van een schot ge lost uit een dienstrevolver. De aanslag is te 11.10 uur gebeurd en vijf minuten later was de Goudsche Singel geheel verlaten, terwijl een onderzoek naar de com munisten, dat korten tijd later werd ingesteld niet het minste resultaat meer opleverde. Kennelijk heeft men hier te doen met een vooropgezette aanslag op den inspecteur, die bekend stond als een onverschrokken politie man, en daarom reeds eerder 'het centrale punt van een aanval was, o.m. vorig jaar November, toen men hem op de Hoogstraat van zijn paard trachtte te werken. Een revolver gevonden. In den loop van den nacht is in een kozijn van een der huizen aan de Vondelstraat een revolver gevonden, welke naar alle waarschijn lijkheid door een der communisten in de haast van de vlucht is weggegooid. Deze revolver bevatte 7 scherpe patronen. Deze revolver is niet dezelfde als die, waarmede de aanslag is gepleegd, zij was van kaliber 7.65, terwijl de gevonden patroonhuls van het kaliber 6.35 was. Het onderzoek wordt voortgezet, doch is be grijpelijkerwijs zoo goed als hopeloos. De dader heeft vanuit een menigte van 100 a 200 joelen de en ojxhingende communisten geschoten en ijlings de vlucht kunnen nemen. Het is uit den aard der zaak ondoenlijk op deze wijze den voortvluchtige op te sporen. Naar men Woensdagmorgen vernam, is de toestand van inspecteur van der Wilt naar om standigheden redelijk wel, en kan een volledig herstel mogelijk worden geacht. De toestand van den inspecteur. Donderdagmorgen is de heer Van der Wilt geopereerd; de kogel is uit de wond verwijderd. De toestand van den patiënt was Donderdag middag 'heel goed. De kogel is op het hoofd bureau van politie gedeponeerd. VERKOOPING MET HINDERNISSEN. Dinsdag zou te Haarlem in het veilinglokaal de Ridder in de Ridderstraat een openbare ver- kooping worden gehouden ten overstaan van een deurwaarder. Er zouden zeer veel rijwielen en onderdeelen verkocht worden en vele Haar- lemsche rijwielhandelaars waren Hierover ge belgd, aangezien zij meenden, dat het hier een misleidende aankondiging van den verkoop van een faillieten boedel betrof. Ook waren zij be vreesd, dat door de veiling de markt te Haarlem zou worden bedorven. De rijwielhandelaren hadden pogingen in het werk gesteld om zelf alles in één koop over te nemen, hetgeen niet gelukte. Daarna is op alle mogelijke manieren getracht de verkooping in de war te sturen, o. adoor het gooien met stinkbommen, waardoor groote verwarring ont stond. Op verzoek van den deurwaarder heeft de politie daarna het verkooplokaal ontruimd. Des middags om twee uur zou de verkoop wor den voortgezet. Bij het begin maakten enkele personen lawaai. De politie heeft daarop 5 per sonen verwijderd, doch ook daarna werd de verkooping geruimen tijd in de war gestuurd, doordat men knallucifers op den vloer met de voeten tot ontbranding bracht. Eerst na 4 uur werd het rustig. GESTOLEN GOUDEN RINGEN OUGEGRAVEN. Op aanwijzing van den gedetineerde K„ die betrokken was bij de inbraak in den goudsmids winkel van T. in de Willemstraat te Enschede in Augustus, is Woensdagmorgen in een boschje een blikken trommel met 87 gouden ringen op gegraven. Deze waren van den diefstal afkom stig en door de daders daar verstopt. Er zijn nu nog ongeveer 60 ringen zoek. NA 43 JAAR GESCHEIDEN. Een vrouw te Bushey heeft Dinsdag een eisch tot echtscheiding van haar man toegewezen gekregen, waarbij haar een uitkeering van 20 shilling per week werd toegekend. Het echtpaar zou op eersten "Kerstdag 43 jaar getrouwd zijn geweest, het heeft 21 kinderen gehad, van wie er nog 9 in leven zijn. De advocaat van de vrouw verklaarde, dat zij altijd slecht behandeld was door haar man. Zij had nooit eenig geld in handen gekregen, zelfs niet voor het huishouden. Zij moest haar man opgeven wat er voor het huishouden noodig was, die dan een lijstje hier van naar de winkelier zond, dien hij per cheque betaalde. EEN GEMEENE STREEK. Woensdagavond zijn bij een woning aan den Heemraadssingel te Rotterdam twee als heer gekleede personen gekomen, die de bewoonster heel voorzichtig mededeelden, dat haar echtge noot een ongeluk was overkomen en dat hij in het ziekenhuis aan den Coolsingel was opge nomen; zij moest dadelijk naar hem toegaan. Zeer ontdaan ging de dame naar het zieken huis, waar spoedig bleek, dat van het heele verhaal geen woord waar was. Het is niet ge bleken, wat de beweegreden van beide mannen is geweest. De heer Braber te Ooltgensplaat. Het lijkt ons verstandiger uw ingezonden stuk niet te plaatsen. De kwestie is van te weinig betee» kenis en te persoonlijken aard. De heer L. Melissant te Den Bommel Wan< neer U aanmerkingen meent te kunnen maken op onjuiste verslagen in »E. N.«, is het beter, dat U zich eerst rechtstreeks tot de Redactie van dat blad wendt. Helpt dat niet, dan kunnen we weer zien, Rid. MIDDELHARNIS. Tot bestuursleden van de Herv. Chr. Schoolvereeniging «Groen v. Prinsterer*, zijn gekozen de heeren H. Krijger en Ant, Driesse. DEN BOMMEL. Zaterdagmorgen a.s. te 10.30 uur, zal in de consistoriekamer de plaat senverkoop van de Ned. Herv. Kerk plaats hebben. OUDE TONGE. A.s. Dinsdagavond 6 uur zal in het Vereenigingsgebouw het Kerstfeest gevierd worden door de kinderen van de Zondagsschool der Ned. Herv. Kerk. NIEUWE TONGE. Ned. Herv. Kerk. Naar men ons mededeelt zal de ingebruikneming der gerestoureerde kerk plaats hebben op 10 Januari 1932. DIRKSLAND.* Door de Chr. Meisjesver' teniging «Dient den Heere«, werden in dit Jj»" kleedingstukken aan de ouden van dagen en behoeftige gezinnen uitgereikt. Aan hen die de vereeniging steunden, haren harte» lijken dank. -* Zondag a s. zal in de Ned. Herv. Kerk d"s morgens voorgaan Ds. v. d. Wal van Wageningen en 's avonds Ds. v. d. Wal van Dirksland. MELISSANT, Zaterdagavond wordt voor ds laatste maal gelegenheid gegeven voor het betalen der huur van zitplaatsen in de con« sistorie der Ned. Herv. kerk. Na dien zal de buur per kwitantie worden geïnd. Hst j arlijksche Kerstfeest voor de kin" deren der Zod dagsschaal zal gehouden wor» c'en op Woensdag 23 December, aanvang 5 uur, in de Ned. Herv. Kerk. HERRINGEN. In verband met de aan' staande Feestdagen zal er bij de Herv. Gem. gedurende twee weken geen catechisaties worden gehouden. Reeds sedert eenigen tijd worden er bij de Geref. Gem. pogingen aangewend, om te komen tot de oprichting van een Jongelings' vereeniging. GOEDEREEDE. Het Bestuur van de Zon» dagsschool hoopt op 28 December, 's avonds 6 uur, met de kinderen Kerstfeest te vieren in de Zondagsschool. OUDDORP. Voor de betrekking van help» S'£I N het onderwijs in de handwerken op de Chr. School, hebben zich aangemeld 12 sollicitanten. Benoemd is Mej. A. Mastenbroek DEN BOMMEL. Over de maand November. GeborenElizabeth Johanna, d. v. C. L. A. van Vugt en J. A. Buijs; Johanna, d. v. S. Huizer en M C. Polak; Cornelis, z. v, C. Bakelaar en T. BraberLena. d. v. J. C. Fokker en M. HobbelLena Johanna, d. v. H. J. Kraak en K. HameetemanFran< cisca, d. v. W v. d. Maden en J. Vervloet; Jan, z. v. C. Koppenaal en N. Kievit. GehuwdM Leijdens, 30 j. en A. M. Mosselman 23 j.K. Wesdijk 21 j. te Stad aan 't Haringvliet en N. Berkhof 19 j. NIEUWE TONGE. GeborenMaatje, dochter van A. van Alphen en T. Koenet; Cornelis, zoon van P. van Zanten en H. M. Verolme; Pieter Cornelis, z. v. J. Kom en M. Koppenaal. Verkooping op Woensdag 16 December 1931 bij inzet en op Woensdag 23 December 1931 bij afslag, telkens des namiddags 3 uur in het hotel Spee te Sommelsdijk De perceelen Bouwland in den hoek van den Popprndamschen weg en den Kladstaart» weg in het Oudeland van Sommelsdijk, groot 3.98«20 H.A. (9 gem. 248 roeden S, maat) in 4 perceelen en combinatiën. Direct te aanvaarden. Ten verzoeke van den heer M. Knöps te Nieuwe Tonge. Notaris VAN BUUREN. Woensdag 23 December bij inzet en Woens» dag 30 December bij afslag, telkens des na» middags 4 uur te Goedereede, in de Gouden Leeuw, van een huis met schuurtje en grond te Goedereede, aan den Langen Nieuwendijk, kad. Sectie A No. 1354, groot 31.60 aren of 206'/2 R. V. M. ten verzoeke van Dirk Klepper. Het perceel is dadelijk te aanvaarden. Notaris VAN DEN BERG. Aangifte voor de verkooping van groenhout onder Ouddorp en Goedereede, worden in» gewacht voor of op Zaterdag 19 December ten kantore van Notaris VAN DEN BERG. Heden overleed tot onze diepe droefheid, na een langdurig, ge' duldig lijden, onze geliefde Dochter, Zuster en Nicht in den ouderdom van bijna 15 jaar. Jb. SANDIFORT Pz. K. SANDIFORT Jd. P. H SANDIFORT Jz. H. SANDIFORT Pz. Ouddorp, 17 Dec. 1931. 34108 Voor de zeer vele blijken van deel» neming ons betoond bij het o verlijden van onze lieve Moeder, Groot» en O vergrootmoeder, betuigen wij onzen hartelijken dank. Uit aller naam, Fam MEIJER Stellendam, Dec. 1931. 34106 Beleefd aanbevelend, 34102 In den tuin van den Heer C. VIS is gratis te bekomen Gegadigden moeten echter het hout gedeeltelijk zelf rooien 34109 Adres van aanmelding A. C. VAN NIEUWENHU1JZEN, Dirksland. LAATSTE WEEK EXTRA KORTING GRATIS TABOURET GRATIS RERSTMUZIFK Joh. do Hoor, Een LEKKERE SIGAAR verdrijft de zorgen. Vraagt daarom onderstaande merken Mexicaantjes 8 ets. zandblad. Filmster 6 ets. zandblad. Bloemenmeisje 6 ets. zandblad. Gouden Tientjes 3 ets. handwerk. Goudvischjes 2'/i ct. handwerk. BINNEN W E G 5? ROTTED A.M 30 34110 beschikbaar op Halzen en Landerijen tegen billijke rente en Conditiën. Br. letter K 42 Adv. Bur. GEBR. GEVERS, Wijnhaven 42, Rotterdam. een pracht electr Naallamp, uitsluitend nog voor Kerstmis, bij aankoop eener nieuwe Naaimachine. Singer Trapnaaimachine 55 Pfaff nieuwste 75 Splinternieuwe Inzinkbare 80 Splinternieuwe Handnaaimachine 40 Repareeren. Inruilen#

Maas- en Scheldebode | 1931 | | pagina 5