BLACKBIRD U1.10 u. weiland GRATIS DIT JAAR GEGALII. GOLFPLATED. Advertentiën. BRUNOTT een boterletter B cadeau Kerk en School. Binnenland. Burgerlijke Stand VUkKNHèUKRS Huishoudster. G. DE BOER Co. "G Boekhandel van N.V. Druk. en Uitg. v.h. W. Boekhoven Zonen Sommelsdljk Boekbespreking. Herinneringen aan de stich ting en de geschiedenis van den Fiakkeeschen Boerenbond. Ondertrouwd LEENDERT C. KLOOTWIJK ANNA C. LUGTHART Huwelijksvoltrekking 2 Dec. a.s. DIRKSLAND, 19 Nov. 1931. K. TANKS DANKBETUIGING. Maria Johanna Boogert, VERMEULEN Hipsiraai EQ üoiierdam Tel. 52176. A. BOO GERMAN Fantasie»artlkelen. Donderdagavond ongeveer half negen moesten de autobus van den dienst Middelhaiv nis-havenOuddorp v.v. en een luxe auto el kaar op den buitendijk onder deze gemeente passeer en De luxe auto, komende van nier richting Melissant, week waarschijnlijk te ver uit, zoodat deze van den dijk tuimelde en twee a drie keer omsloeg. Het toeval wilde, dat de auto beneden aan den dijk op de wielen terecht kwam Met behulp van enkele personen werd de auto overeind gezet, de motor werd aan gezet en de auto reed verder. De vrnr inzitten den bekwamen hoegenaamd geen letsel en van de auto waren enkele ruiten gebroken. goedereede. De aanvoer van cichorei wortelen voor deze campangne is afgeloopen. Er werden 2.036.000 kilo geleverd. De prijs der uien is heden 2.90 per 60 kilo. Handel in aardappelen en koepeen slap. Donderdag 19 November werd in het hotel „De Gouden Leeuw" bij inzet verkocht de woning van de Wed. P. van Gelder, staande in de Chatarinastraat. De hoogste bieder was M. v. d. Wende voor 910. Een stuk land in den Ouden Oostdijk genaamd de „Doornmeed", is ondershands ver huurd voor 35. OUDDORP. Aan de beurs was de prijs der uien 2.90 a 3 per baal; aardappelen 3.25 per mud. Aan de haven de Kil zijn dit jaar ter verscheping aangevoerd 2 en driekwart millioen kilo suikerbieten; dat is ongeveer de helft van het vorige jaar. Tegen J. B„ J. N., A. B., D. K. en P. B. is proces-verbaal opgemaakt wegens straat-rumoer. €k. MIDDELHARNIS. De oogstcollecte, welke Zondag in de Ned. Herv. Kerk gehouden is, heeft opgebracht circa 256. Dit jaar zijn in bet college van Notabelen in de Ned. Herv. Kerk aan de beurt van af- treding de heeren G. Buth en G. Verhage. De stemming hiervoor is bepaald op Woensdag 25 November van 7 tot 9 uur. STAD AAN 'T HARINGVLIET. Tot nota belen in de Ned. Herv. Kerk alhier zijn her benoemd de heeren A. J. Landheer en M. Vaal- burg. Woensdagavond hield de Meisjesvereeni- ging op Geref, Grondslag „Lydia alhier ter herdenking van haar 25-jarig bestaan een feest- vergadering in de Bijz. School. De beide lokalen, die voor deze gebeurtenis waren versierd, gaven een feestelijk aanzien. De opkomst was bijzonder groot. Aanwezig waren o.m. de meisjesvereenigingen op Geref. grondslag van dit eiland, de Ned. Herv. Meisjesvereeniging alhier, de kerkeraad der Geref. Kerk, Mej. Akkerhuis als propagan diste van den Bond van meisjesvereenigingen, en verder genoodigden en belangstellenden. Vele felicitaties van oud-leerlingen der ver- eeniging waren ontvangen. De vergadering stond onder leiding van den eere-voorzitter Ds. de Graaff, die de vergadering op de gebruikelijke wijze opende, en een fe licitatiewoord uitsprak. Mej. K. van Sprang gaf een overzicht van de werkzaamheden en gebeurtenissen in de af geloopen 25 jaren. Een tweetal inleidingen werden geleverd door door Mej. Arensman over „Filippus en de ka merling" en Mej. N. van Biert over „Het doel der meisjesvereeniging". Vervolgens werd een felicitatiewoord ge sproken door Mej. Akkerhuis namens den Bond van Meisjesvereenigingen, Mej. van Loon van Den Bommel namens den ring van vereenigingen op dit eiland, Mej. v. d. Band namens de Ned. Herv. Meisjesvereeniging, den heer L. van Biert namens de J.V. alhier en den heer Jelier namens den Kerkeraad. In de pauze werden de aanwezigen getrac- teerd. Eenige coupletten van het Bondslied werden gezongen. Het slotwoord werd gesproken door dén heer .oole, die de vergadering sloot met dankgebed. De meisjesvereeniging mag op een goedge slaagden avond terugzien. OOLTGENSPLAAT. De oogstcollecte in de Geref. Kerk alhier heeft opgebracht 814.70. Tot leden van het Kiescollege zijn ge kozen Jan Korteweg Dz„ Jan van Nieuwaal, G. H. L. de Bruin en Wouter Duim. DIRKSLAND. Voor kerkvoogd in de Ned. Herv. Kerk alhier is candidaat gesteld de heer C. Zoeteman en voor notabelen J. van Broek hoven en J. Troelja. MELISSANT. Tot notabel in de Ned. Herv. Kerk is herkozen M. Kievit en naar wij ver nemen tot kerkvoogd in de vacature van P. Trommel de heer D. Leidens. Maanwag is in beide scholen een aanvang gemaakt met avondschool houden. Voor de O. L. school hebben zich 18 leerlingen aan gemeld. OUDDORP. Voor de betrekking van hoofd der openbare school op het dorp hebben zich 6 sollicitanten aangemeld. KAMER VAN KOOPHANDEL EN FABRIEKEN VOOR DORDRECHT EN OMSTREKEN. De Voorzitter van het Hoofdstembureau voor de verkiezing vari leden van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Dordrecht en omstreken maakt bekend, dat bij de op 16 Nov. 1931 gehouden verkiezing ter vervulling van vijf vacatures in de afdeeling grootbedrijf, ontstaan wegens periodieke aftreding op 1 Januari 1932, candidaat zijn gesteld de heeren C- L^an Helden, Alblasserdam. iH. J. Hille. Zwijndrecht. A. van Houweling, Peursum. H. A. Looijen, Gorinchem. C. L. Oversier, Dordrecht. P. A, Rijsdiik, Dordrecht. J. T. Visser, Papendrecht. L. P. A. J. Wijers, Dordrecht, dat ter voorziening in een gelijk aantal vaca tures voor de afdeeling kleingedrijf, eveneens wegens periodieke aftreding op 1 Januari 1932, candidaat zijn gesteld de heeren Ch. Bouman, Dordrecht. G. de Bruijn, Gorinchem. K. Th. Ie Comte, Sommelsdljk. D. J. Gosman, Vianen. W. de Groot, Leerdam. W, Roest, Gorinchem, p. van Rij, Leerdam. J, Pt, van Rijnbeek, Vianen. C. van Rijswijk. Zwijndrecht. L. J. M. Stampei, Dordrecht. C. N. Vreeken, Dordrecht. J. P. v. Waalwijk v. Doorn, Dordrecht. terwijl in de vacature ontstaan wegens tus- schentijdsche aftreding van den heer P. Rijsdijk te Sliedrecht, bij enkele candidaatstelling is ge kozen de heer A. Nieuwpoort, Sliedrecht. De stemming is bepaald op Woensdag 9 Dec. 1931, waarna het Hoofdstembureau op Vrijdag 11 December des voormiddags ten 9 uur zal zitting nemen ten kantore der Kamer, Singel 287 te Dordrecht ter vaststelling van den uitslag. SOMMELSDIJK. GeborenJan, z, v. Arie Troost en Cornelia Hoogmoed. Ondertrouwd: Nijs Aanen, 28 j., te Willem, stad en Klazina van Heemst, 24 j alhier. GehuwdAren Hendrik Matsinger, 22 j„ te Dirksland en Burgje Koote, 22 j„ alhier. Overleden: Krijntje Non, 23j.,echtgenoote van Arie Vroegindeweij. Van den uitgever G, F. CALLENBACH te Nijkerk ontvingen we weer zijn serie Zondags schooluitgaven. Met groot genoegen hebben we kennis ge nomen van den inhoud der boekjes. Ook dit jaar weer blijkt, dat de heer Callenbach ge tracht heeft voor zijn Zondagsschooluitgaven het beste te veroveren. We treffen onder de namen van de schrijvers en schrijfsters van dit jaar weer zeer goede bekenden aan. Dat zal straks blijken als we elk der boekjes afzonderlijk noemen en de voornaamste ook bespreken. Uiterlijk zijn de boekjes weer uitnemend ver zorgd. Het is frisch en fleurig gezicht die groote stapel daar voor me. De warm gekleurde plaat aan den buitenkant maakt het voor de kinderen al dadelijk aantrekkelijk. Voor Zondagsscholen is er weer keuze in overvloed. En ze kunnen rustig kiezen, want wat er geboden wordt is zeer goed. Ook is het tegenwoordig vaak gebruikelijk, dat ouders met verjaardagen, St. Nicolaas, Kerstfeest aan hun kinderen een boek geven. Ook voor dezen is er een mooie keuze en te meer daar er van verschillende boeken een luxe uitgave verkrijgbaar is, die zulk een werkje tot een waarlijk mooi geschenk maken. We zullen eerst de herdrukken noemen en dan verder de nieuwe uitgaven in 't kort bespreken. De pastorie van, dominé Turner, door Sybrand Heger. Geïll. door Henk Poeder. Tweede druk. Wout de Scheepsjongen, door W. G. van de Hulst. Derde druk. Geïll. door V. Nergens thuis, door Elizabeth. Zesde druk. Geïll, door Frans van Noorden. Jessica's eerste gebed, door Hesba Stretton. Negentiende druk. Geïll. door Isings. Dat beleven niet veel boeken, de negentiende druk. Dollie, door W. H. Kieviet. Geïll. door Jeanne Faure, Tweede druk. De kinderen van Sormehoeck, door A. N. S. Geïll. door Frans van Noorden. Tweede druk. Rafaël Athello, door Ida Keller. Tweede druk. Van een paar roods kersen, door A. C. van de Mast. Tweede druk. Zijn Koning, door Gezina Ingwersen. Tweede druk. Geïll. door S. en B. Van de planken huit naar het Witte huis. Het leven van James Garfield. Herziene uitgave. Geïll. door Isings. Door A, C. de Zwart. Onder zes nichtjes en neefjes, door J. L. F. de Liefde. Vijfde druk. Geïll. door Sierk Schroder, Willem Wycherts, door W. G. van de Hulst, Zesde druk. Geïll. door Isings. Nu volgen drie herdrukken van Van de Hulst uit de serie Voor onze kleinen. Alle drie geïll. door Tjeerd Bottema. Tik. Zesde druk. 51e60e duizend. Van Bap en Bep en Brannnetje, Zesde druk. 51e60e duizend. Van den boozen koster. Vijfde druk. 41e 50e duizend. Dit zijn kostelijke boekjes voor de kleintjes. Frissche kost voor kleine kleuters. En dan die illustraties van T. Bottema. Ze zijn heerlijk Nu noemen we verder nog een tiental her- drukken, nog afgewerkt in den ouden trant, met een gele omslag. Het zijn maar kleine werkjes van 24 of 52 bladzijden. Noch het uiterlijk noch het innerlijk kunnen we erg bewonderen. Zoo wel uiterlijk als inhoud betreft zijn ze verouderd De vergeten schildwacht, door A. J. Hoogen- birk. Vierde druk. Hoe stijfkopje en driftkopje vriendinnetje bleven, door J. L. F. de Liefde. Vijfde druk. Geïll. door Jeanne Faure. Dit is nog wel een aardig werkje in deze serie. Heb uw naaste lief als uzelf, door A. J. Hoogenbirk. Zesde druk. Geïll. door A. J. Rünckel. De droeve Vioolspeler, door A. J. Hoogen birk. Geïll. door O. Geerling. Zevende druk. Een angstige Kerstavond in het Woud, döor J. C. Lintingh. Zevende druk. Kieine Esther, door Ida Keller. Geïll. door O. Geerling. Vierde druk. Voor kleine kleuters, door Cora C. G. Vierde druk. In dit werkje staan een achttal versjes voor de kleintjes en bij elk vers een illustratie. Verkeerd en toch goed, door Betsy, Derde druk. Geïll. door Jeanne Faure. Het Kerstfeest van den Schaapherder. Naar het Duitsch van Ernst Schrill. Vijfde druk. Geïll. door Jeanne Faure. Maar een minuutje, door E. Gerdes. Achtste druk. We zullen nu een korte bespreking geven van de nieuw uitgekomen werken. Jan Sanders, door D. Menkens-van der Spie gel. Geïll, door Henk Poeder. Jan Sanders is een leuke jongen. In zijn club is hij ook echt gewild. Hij is de aanvoerder. Wil ook de aanvoerder blijven, maar dan moet hij Kees blijven overtroeven en dat kost wel eens moeite, niet omdat Kees dapperder is, neen maar Kees ds ruwer. Bij hem kan er meer door den beugel. Daardoor komt het ook, dat Jan Sanders meedoet aan dingen, die eigenlijk geheel tegen zijn zin zijn. Hij voelt er niets, voor om het schooiertje Frans Muller te plagen. Maar hij doet het toch. Daardoor wordt Jan in heel wat moeilijkheden gewikkeld, waaruit hij geen uitweg meer zag. Tot tante Leens mee gaat helpen, en Jan weer in het rechte spoor brengt. Dan komt alles terecht, voor Jan en ook voor den haveloozen Frans. Een echt jongensboek, dat we gaarne aanbevelen. Ella's eerste tropenjaar, door Jac.a Hazevoet. Geïll. door Sierk Schroder. Ella's ouder gaan naar Indië, want Ella s vader is zendeling-arts geworden op Java. De ries er heen, den eersten tijd in het zendingshuis zijn wel geheel verschillend van Ella's vroeger leventje. Ze kan het er best wennen. Dank zij haar zonnig karakter is zij bij iedereen bemind. Ella vindt dat wel leuk, vooral toen ze eens hoorde, dat baboe haar prinsesje noemde, voelde ze zich bijzonder gevleid. Gelukkig, dat Ella's moeder verstandig is en het leven komt haar hierbij te hulp, want bij een aardbeving als zus ter Martha en aadereen zich kranig houden, ge draagt Ella zich allesbehalve vorstelijk. De fa milie Mark brengt wat gezonde humor aan in dit vlot geschreven boekje. De figuur van Ella's vader is goed geteekend. C>ok aanbevolen. Het viertal van den dokter, door Nelly van Dijk-Has. Geïll. door Jeanne Faure. De twee jongens van dokter Nijgaard ver schillen zooveel van elkander in karakter als twee jongens maar verschillen kunnen. Ru, de oudste, is een frissche Hollandsche jongen. Ed, de tweede, is een vervelend bange wezel, die wel in zijn fantasie heldendaden verricht, maar als er buiten sneeuw ligt, durft hij ternauwer nood buiten komen en na schooltijd holt hij weg om aan de sneeuwballen te ontkomen. Daarbij is hij nog geweldig jaloersch. Die jaloezie brengt hem tot daden, waaruit een groot onheil had kunnen voortkomen. Maar het is een „ge lukkig ongeluk", want Ed knapt er door op en de arme familie Lindeman wordt er door ge holpen. Het is wel volgens 'het oude bekende recept, het gelukkige ongeluk komt er aan te pas, maar het is boeiend geschreven. De kin deren zullen het graag lezen. Het is een goed boek. (Slot in het volgend nummer). LIV. Warnaer was zijn persoonlijke vriend, zoodat van de twee evengenoemde een verklaring werd verwacht. En deze was gunstig. Zij beiden1 verklaarden zich te conformeeren aan het be sluit der souvereine algemeene vergadering,* ter wijl de secretaris bovendien zijn ervaring en het archief geheel ter beschikking stelde van den nieuwen president, 't Ging over het belang van den Bond en van Flakkee, waardoor alle per soonlijke sym- of antipatiën wegvielen. Dit gaf Overdorp aanleiding om direct daar na de benoeming te aanvaarden. 't Mag nu wel dadelijk worden vermeld, dat gedurende zijn geheele bestuur, helaas zijn leven lang, de beraadslaging en den persoonlijken om gang niets te wenschen overliet. Op 2 Augustus 1917 werd de eerste bestuurs vergadering onder zijn leiding gehouden. Hier kwam al onmiddellijk de decentralisatie bij de Kunstmestcommissie aan de orde, óók de veiling, waarvoor adressen zouden worden ge zonden. De Regeeringscommissaris werd gevraagd om de graanleveringen vrij te laten en de betalingen te bespoedigen. Zoowel het een als het ander werd natuurlijk van de hand gewezen. Doch alvorens de uitsla gdaarvan bekend was, werd besloten om een hoofdbestuursvergadering te houden op 8 Augustus 1917. Op deze vergadering ontbrak geen enkele afdeeling. De voorzitter hield hier zijn entreerede, waar uit bleek, dat het zijn voornemen was voort te bouwen op de reeds gelegde grondslagen van ons vereenigingsleven. Wij zullen, al wat in deze vergadering werd behandeld of besproken, niet te boek stellen, dat zou te ver voeren, en bovendien in anderen vorm een herhaling zijn van wat we eigenlijk al van heel veel dingen weten. Slechts één ding mag niet aan de vergetelheid worden prijs gegeven. Het gerucht ging, dat een groep invloedrijke personen, over het geheele land verspreid, pogingen in het werk stelde om te geraken tot de oprichting van één groote Nationale vereeniging van uitsluitend „Akker bouwers". De Provinciale Maatschappijen voldeden in dit tijdperk niet aan de behoefte, vooral in provincies als Zuid-Holland, waar de belangen van het uiterste Zuiden Flakkee enorm verschilden van die uit de weidestreken. Hier b.v. enorme hoeveelheden paardepeen en ander veevoer, waarvoor de leden hooge prijzen ver langden, terwijl de leden uit de omstreken van Gouda, Leiden en andere zuivelgebieden, deze producten voor een redelijken of lagen prijs wenschten te ontvangen. Hier was de Maatschappij niet bij machte om op te treden, wilde ze de ééne partij -niet tegen de andere in het harnas jagen. Ze was dus genoodzaakt niets te doen 'en lijdelijk toe te zien. De voorzitter, die geen voorstander noch lid van eenige provinciale organisatie was, had dit gerucht en het was reeds méér dan dat met enthousiasme vernomen, en gaf al zocuwat in overweging om daar niet neutraal tegenover te blijven. Verder werd daar niet op ingegaan, omdat het dagelijksch bestuur deze zaak nog niet had behandeld. Een ander punt van groote beteekenis was, dat de voorzitter met klem van redenen bepleitte om de Regeering te verzoeken de handelsge wassen van onder art. 7 der Distributiewet 1917 te laten vallen, en deze geheel vrij te laten voor uitvoer. De boeren zouden zich dan verplichten viervijfde deel van hun bedrijf met voedings gewassen te bezaaien, waaronder verstaan wer den alle halmgewassen, peulvruchten, boekweit, aardappelen, suikerpeen en xnangehvortelen, Al spoedig bleek, dat zelfs In een eiland als Flakkee groote verschillen in cultures bestaan, immers de vertegenwoordigers van Goedereede en Ouddorp verlangden, dat ook cichorei als voedingsgewas zou worden aangemerkt. Dit voorstel werd met groote meerderheid van stemmen aangenomen. Drie dagen daarna werd er weer een bestuurs vergadering gehouden. De voorzitter ontwikkel de hier een groote werkkracht, en wat van even groote of misschien nog grooter beteeke nis was, bij groote kennis van allerlei zaken en van den handel, was hij bovendien door jaren lange ervaring als exporteur vooral op Engeland volkomen op de hoogte, welke producten er vooral werden gevraagd, en wat er de markt waarde van ,was. Ook was hij méér en beter dan iemand in 't bestuur bekend met de moei lijkheden aan de expeditie verbonden door mijnengevaar en duikbooten. 't Bleek uit alles, dat Overdorp een hoogst bekwaam man was, die zeer waarschijnlijk geen slecht figuur maken zou op den voorzittersstoel van onzen Bond, terwijl hij in een debat over alle onderwerpen, onverschillig van welk belang, zijn man stond. Enkele weken nadat hij de leiding had, begon de door hem altoos gevoerde critiek te ver anderen in waardeering voor wat door het be stuur den geheelen crisistijd was gedaan. Door inzage en bestudeering van de in den loop der jaren ingekomen stukken was hem duidelijk geworden, dat Van der Koogh met zijn bestuur al het mogelijk had aangewend en beproefd om de Flakkeesche boeren te helpen en den Flak- keeschen Bond sterk te maken. Ook het secre tariaat deelde in hooge mate in zijn waardeering en het was hem niet te veel zoo noodig ver gaderingen voor den secretaris te gaan bijwonen buiten Flakkee of stukken te ontwerpen of af te schrijven. Doch met dit alles vond hij geen rust. Er was allerzijds nood, waarin voorzien, en onrecht, waartegen geprotesteerd moest worden. Op 25 Augustus 1917, dus 14 dagen later, was er weer eén bestuursvergadering. Er was antwoord ingekomen op het dezerzijds gezonden adres aan de Groentencentrale en dit antwoord zou niet op een wettige vergadering dier Centrale, doch door Van Spronsen per soonlijk zijn opgemaakt, waarom de voorzitter voorstelde bij de Rijkscommissie te protesteeren tegen deze alleenheerschappij. Doch ook een andere meer penible zaak vroeg de aandacht. De secretaris had een conferentie gehad met den Regeeringscommissaris, met gevolg, dat deze met controle zou worden belast behalve op Flakkee ook nog in andere streken van Zuid- Holland. Dit was een Regeeringsbetrekking én daar tegen ging het protest in de jongste Zomerver gadering. De vraag kwam hiermee aan de orde, of het met de eens genomen besluiten geoorloofd was, deze betrekking aan te nemen. EN 34051 immmmmmmmmammmmmmtm Heden overleed zacht en kalm, tot onze diepe droefheid, onze geliefde Vader, Behuwd» en Grootvader, de Heer in den ouderdom van 81 jaar en 7 maanden. 34046 Wed. K. TANIS-Meijer. A TANIS J.'K. MASTENBROEK. J. TANIS. M. ALEMAN. C. TANIS. K. TANIS. L. TANIS. J. W. TANIS. KI. TANIS. M. J. SANDIFORT. N. TANIS. T. E. TANIS. en Kleinkinderen. OUDDORP, 18 Nov. 1931, Voor de vele blijken van belangstel» ling, ondervonden bij het overlijden van onze geliefde Echtgenoote, Moeder, Behuwd» en Grootmoeder 34049 Echtgenoote van A. MELISSANT, betuigen wij onzen oprechten dank. Uit aller naam, A. MELISSANT. DIRKSLAND, 20 November 1931. TE HUUR voor' 1 jaar bij inschrij» ving van in den polder Oud Herkingen (de z.g. Nolweide). Mag ook gebroken worden. Briefjes in te leveren op Woensdag 25 November a.s. bij C. J. v. d. VELDE, DIRKSLAND. nabij Herkingen. 34048 deze maand een complete elecfr. Naai» lamp bij aankoop van nieuwe NAAI» MACHINE. Singer trapmachine, nieuw model 50 gld. Inzinkbaar 5 laden 60. Nieuwe handnaaimachine voor» achter» uitwerkend 39. REPAREEREN - INRUILEN Er wordt terstond gevraagd een nette HUISHOUDSTER in werkmansgezin P.G. of G.G. Goede behandeling ver» zekerd- Leeftijd tusschen 30 en 45 jaar. Brieven aan H. KEIJZER, Schoen» maker, Voorstraat 219a, Spijkenisse. 34050 binnen we g z? r o. tterd a,m 30 met de a.s. feestdagen alleen nuttige cadeaux en niet te duur. Koopt daar» om een naaimachine in Het Naai» machinehuis Fa. ROZ.% MEIJER, 53 Goudsche Singel 53, Rotterdam, Tel. 12964. Schitterende PFAFF.-hand» naaimachine i 48.—. LET GOED OP No. 53. ONTVANGEN een zeer groote partij GEGALV. GOLFPLATEN, in lengten van 3.03, 2.44, 2.13 en 1.83. Deze platen zijn van eerste klas fabri kaat, terwijl de prijzen weer 15 zijn verlaagd. Onnoodig dus dit artikel van buiten het eiland te betrekken. U koopt ze hier voordeeliger en bespaart vracht en risico. Bij aanvrage s.v p. opgaaf welke hoe» veelheid veilangd. In nieuw en gebruikt HOUT nog grooten voorraad. 34047 Verkoop uitsluitend contant. HOUT. EN IJZERHANDEL Visschersdljk D 101 Tel. 178 MIDDELHARNIS VANAF HEDEN tot en met 5 Dec. ontvangt ieder bij contante aankoop boven f 7,50 tevens ontvangen ALLE KINDEREN EEN GESCHENK. Leveranciers der BoterlettersN.V. Gebr. Verhave, Hoofdsteeg 23 v. d. L. Maasoever: C. Beekmans, Polderlaan 11. Ruime keuze Karpetten, Tafelkleeden, Gordijnen, Dekens, Schoor» steenloopers, Divan» en Kapstokk!eeden, enz. Iets aparts In Zie onze nieuwe afdeeling BETERE MEUBELEN VOOR LAGEN PRIJS Oudste en soliedste Tapljtenmagazljnen GROOTE MARKT 42 HANG 5—7 bmtv BQ n o. ga BEIJERLANDSCHELAAN 61 b-c KU' IfcilUAWB

Maas- en Scheldebode | 1931 | | pagina 6