lADBESTEDIIIG f 1.95 PatiteC JBHBSTE BEDIEUDE BËINIHGDBAAD u PALEN Ulilhelmina zaaitaruie 2100 poolaardappolliaKfes naar de paohi en beneficie plm. 3 gemeten Bouwland Advertentiën. Dienstbode. Dagdienstbode A. V. Ra O. BIGBED PIJPEB SIGAREBDOOBSTEKEB Inschrijving Uit de Pers. Rechtzaken Gemengd Nieuwn Burgerlijke Stand D ankbetuiging. Uitslag aanbesteding. Binnenland. HUWELIJK, F. E. A. HAAK JONGSTE BEDIENDE TE KOOP: SUMATRA-ZAIiDBLAD SIGAAR A. L. v. DORSSER TE KOOP: C. TANIS, 2 gaats, le soort WESTDIJK 384 MIDDELHARNIS van en BOOMGAARD, gelegen in den Heerenpolder te OUDE TONGE, voor den tijd van 7 jaren. Inschrijvingsbiljetten worden in gewacht vóór of op 31 AU GS. a.s. bij Wed. TH. VAN VUGT, OUDE TONOE. 31694 en gezin en A. Kreeft en gezin beiden naar Ooltgensplaat. Deze week is de heer E. Keuvelaar naar Noord-Amerika vertrokken. -In deze gemeente worden ernstige pogin gen in het werk gesteld om te komen tot wijk verpleging. Aan de haven werden de vorige week vervoerd 700 H.L. aardappelen. C. F. had het ongeluk in de conserven- fabriek te Achthuizen een stuk staal in het rechteroog te krijgen, waardoor hij zich naar Rotterdam moest begeven om het te laten ver wijderen. De regenmeter gaf over Juli een neerslag van 67.8 m.M. tegen 43.3 m.M. in Juli 1928. Van de lichting 1920 zijn ingelootA. C. van Dijk, E. van Dijk, J. de Geus, J. Kamer ling, J. P. J. Segers, F. Verheul en J Vervloet. VrijgelootA. Legierse. Het zoontje van J. van der P. had het ongeluk met 2 vingers van zijn rechterhand tus- schen een stroosnijmachine te geraken. De top pen der vingers werden verbrijzeld. Geneeskun dige hulp was noodzakelijk. OOLTGENSPLAAT, Uitslag schietwed strijd B. V. L. J. Verweij 91 punten, L. S. Korteweg 90 p., S. van Ree 89 p., M. van Binsbergen 86, J. J. van Ree 86, J. W. Kor teweg 85, J. van Putten 85, H. van Rossum 82, A. de Vos 79, G. C van den Berg 81, B. de Vos 77, P. Leidens 76, J. van den 73, L. Vermaat 65, C. van der Vliet 62, P. de Vos 38, J. Crezee 30 en T. Kieviet 20 p. OUDE TONGE. De prijzen op de veiling van j.l. Dinsdag waren voor eigenheimer-aar dappelen 2.703.30 en poters 1.20 de 100 kilo. - Tijdens uitstedigheid is door kwaadwil ligen bij M. P. Vlaanderen de ruiten ingegooid. De politie stelt een onderzoek in naar de daders - Door P. Buijs landbouwer is een verzoek gericht aan B. en W. om een benzinemotor te mogen plaatsen op zijn boerderij. T o 11 e es Sc, p* ons Citcoenbcokken8 c. p. ons Choc, hagelslag12 c. p. ons Amandelknollen16 c. p. ons Sterbonbons Drlessen 25 c. p. ons Collbribonbons25 c. p. ons Rumboonen13 c. p. ons NIEUWE TONGE. Naar men mededeelt is de gemeenteraad voornemens te besluiten tot het bestraten van den Molendijk tot aan het be gin van de bebouwde kom der gemeente. Door de gemeentepolitie is tegen J. van H. alhier pnoces-verbaal opgemaakt wegens overtreding van art 459 van het wetboek van Strafrecht. De prijzen van de peen zijn alhier terug- geloop'en tot 1.50 de H.L. De handel is nu traag. Voor het innen der over dit belastingjaar verschuldigde Hondenbelasting zal de gemeente ontvanger zitting houden op Zaterdag 10 Aug. des voorin, van 1012 uur. DIRKSLAND. Verleden week werden van hier verscheept 4600 H. L. aardappelen en 2960 balen peen. De heer M, Holleman alhier slaagde voor de akte Fransch L.O.. Tegen een persoon van elders werd hier proces-verbaal opgemaakt wegens overtreding der alg. politieverordening. De rekening van het algemeen armbestuur over 1928 sluit met een totale ontvang van 11760.23 en met een uitgaaf van 9116.71. Goed slot 2643.52. De prijs van de koepe'en daalde hier van 2.50 tot 1.25 per H.L. Tot rijksveldwachter alhier is benoemd de heer J. Noteboom. De dienstplichtigen der lichting 1914 die naar de aanvullings reserve overgaan zullen hun militaire goederen in de tweede helft van October a.s. moeten inleveren. MELISSANT. Bij gunstig weer hoopt de muziekvereeniging „Tot nut en genoegen Zaterdagavond een concert te geven in de tent. Voor de aardappelen besteedt men thans 2.en voor de koepeen 1.25. Door deze lage prijzen is in deze gemeente nog al werk loosheid. HERRINGEN. De auto van den heer S. alhier en bestuurd door een Duitsche juffrouw, geraakte Donderdagavond door het uitwijken voor een kinderwagen tegen aan den Gelder- schen dijk staande palen. Hierdoor geraakte zij schijnbaar de macht over haar stuur kwijt en sloeg aan den anderen kant van den weg naar beneden. Wonder boven wonder had niemand der inzittenden eenige verwonding. De auto werd van voren gedeeltelijk vernield, De Rijksontvanger te Middelharnis zal in deze maand alhier geen zitting houden. - Tijdens het verlof van den kantoorhouder wordt het hulpkantoor der posterijijen, telegrafie en telefonie alhier waargenomen door den heer K. v. d. Houten uit Goedereede. STELLENDAM. De garnalenvisschers heb ben de vorige weegk gedurende 4 dagen gevischt en gemiddeld per dag en per vaartuig aange voerd 70 K.G. garnalen. De vorige week werden van hier slechts vervoerd 35 H.L aardappelen en 20 H.L. koe peen. Door de ledenvergadering van de vis- schersvereeniging „Eensgezindheid" alhier is met meerderheid van stemmen besloten gedurende de maand Augustus toe te staan, dat de gar nalenvisschers weder kleine garnalen aanbrengen voor de vischmeelfabrieken. Maandag werdén reeds verscheidene 100 K.G. aangevoerd en voor 7>Yi cent per K. G. afgeleverd. OUDDORP. De tijd van druk bezoek aan deze gemeente en van korter of langer duur is weder daar. Vele pensiongasten zijn hier. Wij weten van drie gelegenheden waar er tezamen 41 verbeven; behalve die bij verschillendle burgers verblijven en in tenten kampeeren. On ze gemeente, met haar tal van mooie wegen, haar ruim en heerlijk strand, en vrije wande lingen in de geheele duinenreeks, begint meer bekend te worden. Wij vestigen de aandacht op de adver tentie van het Meubelmagazijn van Johs. Dors man, voorkomende in dit nummer, UITSLAG AANBESTEDING VAN EEN TE BOUWEN U.L.O. SCHOOL TE MIDDELHARNIS. Architect de heer G. van Varik. Metselwerk. P. v. d. Nieuwendijk, Ouddorp 14580 C. Smeets, Achthuizen13391 J. Ie Comte, Sommelsdijk14600 A. v. d. Welle, Ooltgensplaat 13180 P. Ie Comte, Sommelsdijk 14800 L Buur veld, Middelharnis13990 P. Mackloet, Sommelsdijk13945 D. v. d. Waal, Middelharnis 14400 C. Boeter, Sommelsdijk12900 Timmerwerk. P. van Rixoord, Middelharnis 7980 S. Kastelein, Sommelsdijk8500 I. Mosselman, Nieuwe Tonge 9685 A. v. d. Doel, Sommelsdijk 10350 Mosselman Korteweg, Ooltgensplaat 8850 M. Langbroek, Middelharnis 7744 K. Kroos, Middelharnis10570 P. Boeter, Middelharnis9481 L. Stapel, Middelharnis10365 J. C. v. d. Doel, Sommelsdijk8591 Schilderwerk. C, van Beek, Sommelsdijk 1216.— Van Splunter, Sommelsdijk945.— A. Visser, Middelharnis1220.— C. J. Dorsman, Middelharnis 1150.— S. van Dongen, Middelharnis 1305.30 P. J. Bruggeman, Den Bommel 1134. G. A. de Koning, Middelharnis 1650. Smidswerk. C. Vis, Sommelsdijk2444 P. Kievit, Sommelsdijk2075 W. Zuiddijk, Middelharnis1920 In massa. S. Kastelein, Sommelsdijk24400 P. v. d. Nieuwendijk, Ouddorp 29900 P. v'. d. Doel, Sommelsdijk28949 Moselman 6 Korteweg, Ooltgensplaat 25600 M. Langbroek, Middelharnis 25000 C Smeets, Achthuizen25545 G. v. d. Welle en R. Bakelaar te Den Bommel24830 Zoeteman, Brielle32800 D. v. d. Waal, Middelharnis 27995 De Keizer, Ridderkerk35485 L. Stapel, Middelharnis28000 De begrooting is 25779. HET NIEUWE KABINET. Licht eiï schemerdonker. „De Standaard" constateert, dat er, als zij de beteekenis der verschillende bewindslieden beschouwt, licht is, maar ook schemerdonker. De nieuwelingen zijn het, die voor ons nog in het schemerdonker wandelen en bij de 5 overigen is het licht niet overal even helder. Er is geen aanleiding om te zeggen, dat het nieuwe Kabinet-Ruys er een is van zwak ke structuur, maar we zullen ons toch zeer stellig onthouden van de voorspelling, dat het zal blijk'en een sterk Kabinet te zijn. Wij leven in de hoop, dat wij dit Kabinet bij de uitvoering van zijn gewichtige taak zullen kunnen steunen. We zijn zelfs niet zonder vertrouwen, dat dit mogelijk zal blijven. Maar tevens stellen we er prijs op, nog eens te verklaren, dat die steun alleen verleend zal worden, voor zoover het ge voerde bewind met onze beginselen en prac- tische inzichten overeenstemt. De a.r. „Rotterdammer" is wat jneer op timistisch gestemd, al maakt ook zij, voor zoo ver het den steun aan het kabinet betreft, eenig voorbehoud. Het blad vat zijn indrukken als volgt samen Al met al zijn wij van oordeel, dat Mr. Ruys gezien de omstandigheden ge lukkig geslaagd is in de vorming van een extra-parlementair Kabinet, dat de rechtsche groepen in de Kamer en de rechtsche pers in het land het nieuwe ministerie met ver trouwen tegemoet kunnen treden en met behoud van de voor de hand liggende vrij heid grooten steun mogen verleenen. Maar één vrees. „Het Huisgezin" heeft uit het nieuwe kabinet slechts voor één minister vrees. 0 Is het een gelukkige greep geweest, den minister-president en minister van Financiën van het demissionnaire kabinet voor dezelfde portefeuille over te nemen. Financiën zal ten slotte de soil zijn, waar alles om draait: Financiën zal hervormingen kunnen bevorderen of tegenhouden. Tijdens de crisis hebben we reeds ver nomen, dat de anti-revolutionairen ten op zichte van den financieelen koers niet gerust waren en den heer Ruys zekere luchthartig heid verweten. Nu hopen wij niet, dat de heer Ruys, ten einde de onrust aan die zijde weg te nemen, den heer De Geer heeft overgenomen. Bovendien hebb'en wij tegen den nieuwen, ouden, minister van Financiën het bezwaar, dat hij de actieve handelspolitiek niet genegen is en de industrie in het Zuiden weinig steun van hem heeft ondervonden. Is er met den heer De Geer een stevg accoord gesloten, zoodat hij op sociaal, eco nomisch en onderwijsgebied de beste voor nemens niet kan lam slaan. In één woord, zal de heer Ruys de eenige, de kapitein op het schip zijn Zoo ja, dan durven wij het een gelukkige vaart voorspellen. Zoo neen, dan vreezen wij voor aanvaring en schipbreuk. DE BEGRAFENISWET. Voor de zooveelste maal wordt weer eens, thans in de „Resb.", gewezfen' op de buitenge woon zonderlinge wijze, waarop onze begrafe niswet wordt toegepast en nageleefd Volgens een arrest van ons hoogste rechts college den Hoogen Raad, is 't verbranden een strafbaar feit. Maar aangezien de re dactie van de wet, niet duidelijk aangeeft wie deswege vervolgd moet worden, kan geen strafvervolging worden ingesteld. Maar dit laatste neemt natuurlijk niet weg dat het ver branden op zichzelf in strijd is met de wet en een volgens onze wet strafbare daad is. Wie zich laat verbranden, wie het verbran den bevordert, wie er met zijn tegenwoordig heid zijn sanctie aan geeft, maakt zich schul dig aan een vergrijp tegen de wetten des lands. Op deze gronden wonen tot heden minis ters een crematie van wien ook niet bij. Wie verordonneert, dat zijn lichaam ver brand moet worden, heeft geen recht op de belangstelling van vertegenwoordigers der re geering. Maar wat hebben wij nu Zaterdag weer gezien In het crematorium te Westerveld werd het lijk verbrand van een der hoogste hand havers onzer wetten, den oud-procureur-ge neraal bij den Hoogen Raad mr. Noyon. Bij deze verbranding voerde zijn opvolger in deze hooge functie, de man, die 't aller eerst in ons land geroepen is om de wetten te do'en naleven, het woord, nog wel in zijn kwaliteit als procureur-generaal en luisterde op die wijze deze strafbare daad op. Met hem waren verder aanwezig eenige raadsleden van den Hoogen Raad en andere vertegenwoordigers van onze rechtscolleges en van de openbare ministeries, die alleen reeds door hun tegenwoordigheid, deze toch in zich strafbare daad op die wijze met hun autoriteiten dekten. Het wil ons voorkomen, dat wat hier Za terdag weer gebeurde, een ontoelaatbare daad is en de eerbied voor en het gezag en voor onze wetgeving ongetwijfeld moet onder- mijriert. Wanneer deze personen op die wijze onze wet sabotteeren, hoe kunnen zij dan in andere omstandigheden van andere personen meer eerbied voor onze wetten verwachten Intusschen leert dit geval ook weer, hoe onhoudbaar feitelijk deze toestand met onze begrafeniswet geworden is. En de komende regeering, ook al zal deze dan een extra-parlementair karakter hebben, zal 'n oplossing van dit vraagstuk zoo spoe dig mogelijk ter hand moeten nemen. Want de huidige toestand is een bespotting van ons gezag. De Herstelconferentie, die te 's-Gravenhage gehouden wordt mag zich in veel belangstelling verheugén. De N. R, Ct. schrijft OP EN OM HET BINNENHOF. Voor de poort stonden Woensdagmiddag tweer ijen menschen, veel agenten, een enkele hoog te paard. Er is geen menigte, geen on rust, geen emotie. Soms begrijpijt men uit een een enkel gemeenschappelijk gebaar, een rekken van de halz'en, dat er toch wel verwachting leeft. Maar meestal is er bijna berusting. Men staat er als in de trouwe vervulling van een plicht. Zooals wachtposten staan voor het paleis waar de Koning vertoeft, zoo schijnt dit publiek daar niet te staan uit eigen innerlijke beweging, maar als een voortdurende mededeeling en waarschuwing aan de werld: Binnen deze muren zijn de leiders vergaderd en wortd over het wel en wee van de volken beslist. Even door de poort en het Binnenhof ligt voor ons, het voorportaal van den tempel. Hier zwerven de journalisten van allerlei landaard, draven af en aan, kluiten tezamen en wervelen weer uiteen. Het lange, vrijwel vruchtelooze wachten van den dag neemt een einde, nu bin nen een kwartier de beide samenkomsten begin nen, die van de politieke en die van de finan- cieele commissie, waarvan men zoo juist per officieel communiqué de werkelijke samenstel ling heeft gehoord 'en het wachten is nog op de komst van de gedelegeerden. De financieele, de grootste commissie, komt in de vergaderzaal van de Eerste Kamer bijeen; haar zuster in een der kleinere localiteiten. Elke landaard houdt een oogje op zijn eigen vertegenwoordigers, speurt al in de verte naar de vlaggetjes van de aankomende auto's om te zien of men wel licht de vaderlandsche kleuren kan herkennen. Fotografen richten hun lensen en teekenaars staan met de stift ,,ih den aanslag Meestal wordt hun weinig tijd gegund. De gedelegeerden wissetl'en even vluchtig eenige woorden met de hun bekende journalisten, ant woorden met een losse repliek op vragen, maar verdwijnen dan vlug naar binnen, waar de con ferentie wacht Alleen Henderson wendt zich links en rechts en poseert allerbeminnelijkst voor de fotografen Wanneeer de kopstukken binnen zijn neemt de belangstelling af, maar niet in die mate als men zou verwachten. Liever dan de onzeker heid van een zwerftocht door den Haag, klampt men zich vast aan datgene wat men zeker weet, n.l. dat te eeniger tijd de hooge bezoekers langs dezen weg weer naar buiten moeten komen, een overtuiging gebaseerd op het feit, dat men hen met eigen oogen er in heeft zien gaan en iedere vergadering, zelfs van de meest perma nente vergadering, een einde neemt. Zoo verglijden de uren 'en de torenklok meet met dreunendes lagen èn den vloeienden tijd èn de groeiende spanning. Tot eindelijk het geduld wordt beloond. De „perschefs" verschijnen tegelijk met de gedelegeerden, maar nu vormen de eerstge- noemden ieder het middelpunt van een groep nieuwsgierige landgenooten. Overigens mengen ook belangstellende uitlanders zich in den kring 'en de meeste communicatoren zijn niet bijster exclusief. De heer Zechlin, de Duitsche perschef, wien men hoort prijzen over de helderheid en over zichtelijkheid van zijn uiteenzettingen, neemt echter zijn landgenooten wat afzonderlijk en vertelt hun de geheimen van zijn hart. Toch - even later staat hij ook de Nederlandsche col lega's welwillend te woord en deelt hun mee uit den overvloed van wat hij weet. Dit alles betreft wat men de „subjectieve" be richtgeving van de diverse vertegenwoordigin gen zou kunnen noemen. Het objectieve com muniqué van het secretariaat verschijnt eerst later. Dit moet men kom'en halen in de Lairesse- zaal en het is daar dan ook na afloop van de vergaderingen een voortdurend vragen in aller lei talen en een gedurende langen tijd -r- steeds maar weer ontkennend en dus teleur stellend antwoorden. Tot tenslotte ook hier het licht wordt en, als de multiplicatoren hun werk hebben gedaan .ieder tevreden met zijn buit naar zijn telefooncel gaat. Dan heerscht er weer een oogenblik van stilte in de zaal van het perscomité en men weet, dat dew itte communiqué's, die men zoo juist nog veilig tusschen deze dikke oudem uren gevan gen hield, zijn losgelaten en als postduiven uit vliegen over de aarde Tusschen de kasteelmuren voelt men zich op eens als opgesloten in een schip, de telefoon cellen zijn als patrijspoorten, die nu ineens alle maal zijn opengegooid op de wijde zee en het is of men in deze vredige ruimte aan het Bin nenhof plotseling deg roote, hevige winden voelt, die over de wereld waaien. FAILISSEMENTEN. Geëindigd: Firma Hollen en Spee, Middelharnis, en de firmanten J. J. G. Spee en Chr. W. J. Hollen, beiden te Middelharnis. DE ZEE EISCHT SLACHTOFFERS. Drie baders op één middag verdrodken, EEN VIERDE TER NAUWERNOOD GERED. Donderdagmiddag omstreeks 1 uur is bij het baden in zee te Scneveningen ter hoogte van het groene huisje verdronken de 25«jarige G. T. uit Krimpen aan den IJsel. De commissaris van politie der afd. C bureau Alexanderveld, verzoekt bericht bij het vinden van het lijk van het slachtoffer. De heer T., was gekleed in donkerblauw badcostuum, 1,65 M. lang en had blond kortgeknipt haar en blauwe oogen. Omstreeks 4 uur zijn bij het baden aan het Noorderstrand twee negers, behoorende tot den neger-acrobatentroep, welke op het oogen» blik optreedt bij het circus Hagenbeek op Scheveningen verdronken. Vermoedelijk heb» ben zij zich te ver in zee gewaagd en zijn zij toen door den stroom meegetrokken. Hun lijken zijn nog niet aangespoeld. In verband hiermee verzoekt de commissaris van politie der afdeeling C, bureau Alexander» veld, zoo spoedig mogelijk bericht bij het vinden van de lijken der slachtoffers, twee Somalilanders van slank postuur, resp. 17 en 18 jaar oud. Hun namen zijn Ahmed Mo» hammed en Aby Nur. Een derde tot denzelfden troep behoorende neger was bijna eveneens het slachtoffer ge. worden. Men heeft hem echter nog kunnen redden, hoewel hij het bewustzijn reeds ver. loren had. Deze drenkeling 20 jaar oud - is overgebracht naar het Roode Kruis.zieken. huis. Er is alle hoop op zijn volledig herstel. SOMMELSDIJK. Geboren: Johannis, Gerardus, z. v. Jan Blok en Maria Noordijk. OUDE TONGE. Geboren: Adriaantje Jozina, d. v. Willem Marinus de Korte en Cornelia van Zanten; Faulus, z. v. Reinier Krouwer en Maria Jo. hanna SchwiebbeBalthazar Johannes, z. v. Johannes Anthonius van Vugt en Maria Ca» tharina Anthonia WaareWillempje Marina, d. v. Jan Pulleman en Lijntje OorbeekMaria Maartje, d. v. Marinus Fiere en Grieta Prins Pieter Cornelis, z. v. Cornelis Pieter Hartog en Lodewijka van Sint»AnnalandJannetje Neeltje, d. v. Jacob de Vos en Johanna Osse» wijer. Gehuwd: Pieter Koert, j.m. 20 j. en Johanna Jonker, j.d. 21 j.Aren Kanters, j.m. 42 j. en Adriana van der Vliet, j.d. 36 j. NIEUWE TONGE. Getrouwd: Simon Keijzer, j.m. 31 j. en Annigje Jannetje Nooteboom, j.d. 22 j. Leendert van den Doel, j.m. 21 j. en Mar» tijntje Holster, j.d. 18 j. DIRKSLAND. Geboren: Johannes, z. v. Cornelis Knops en Geertje Adriana Bazen. Voor de zeer vele blijken van be» langstelling, bij ons 25.JARIG HUWELIJKSFEEST ondervonden, betuigen wij onzen harte» lijken dank. 31681 JOHs. TIELEMAN en Echtgenoote. Melissant, Augustus 1929. Nieuweweg 140c. Voor de vele blijken van belangstelling ondervonden bij gelegenheid van ons betuigen wij onzen welgemeenden dank. A. DE VRIES. M. DE VRIES—van Erkelens Ooltgensplaat, 8 Aug. 1929. 31691 Voor de bewijzen van deelneming, betoond bij de ziekte en overlijden van onze geliefde Moeder en Behuwdmoeder betuigen wij onzen hartelijken dank en inzonderheid aan Zuster v. d. Berg voor de liefderijke verpleging. Uit aller naam, JOH. MAKS. OUDDORP, Aug. 1929. 31695 Zoo mogelijk TERSTOND gevraagd een flinke P. G., zelfstandig kunnende werken, intern, met hoog loon. Adres: A. D. KLAASSEN, Oppert 137, Rotterdam. 31693 Wegens vertrek der tegenwoordige naar Amerika, direct of 1 Nov. ge» vraagd een Adres: Th. BOEKHOVEN, Som» melsdijk. De N.V. NATIONALE BANK» VEREENIGING, KANTOOR MID. DELHARNIS, vraagt voor spoedige Indiensttreding een 31689 een partij gebruikte bij L. VAN DEN BOOGAARD, Oude Tonge. 31697 6-8-10 en 12 CT. PER STUK GEURIG - ZACHT - LICHT f 2.- PER STUK (geen afsnijden der punt meer noodig) prachtig nikkel In» strument om in vestzak te dragen 60 CT. PER STUK VERKRIJGBAAR bij MIDDELHARNIS SIGARENMAGAZIJN TE KOOP t een zoo goed als nieuwe lLuiiij iruutuiniuijuu; met toebehooren. 31692 Adres: JOH. VAN GURP, Oolt gensplaat. Goedgekeurd door de H. M. V. L. met 9-9-9-9. 31682 Adres: M. KARDUX, onder STAD AAN 'T HARINGVLIET. Ondergeteekende brengt t den Heeren Landbouwers ter kennis, dat naast het Loondorschbe» drijf tevens a.s. najaar gelegenheid is voor te laten ploegen met de nieuwe FORDSON»TRACTOR met TRACTORPLOEG. Wordt vakkundig bediend. Loondorscher, Goedereede. 31687 Op 15 Augustus des namiddags 3 uur (Zomertijd) zal ondergeteekende trachten AAN TE BESTEDEN in Hotel HARMONIE, aan de Langeweg te Sommelsdijk, het leveren van namens het bestuur tot exploitatie van een aardappelbewaarplaats te Sommels» dijk. 31686 Het model is te bezichtigen is de werkplaats van ondergeteekende. A. v. d. DOEL. TERDAG50-I SriOEPJE VAIÏ

Maas- en Scheldebode | 1929 | | pagina 4