een flinke Meelede PI orasiertntiig. Kinderen PUROL H. DE WILDE neter ven den liieuwenni Advertentiën. Grasgewas Officieel Gedeelte. Land- en Tuinbouw» Van onze adverteerders. Rechtzaken. Burgerlijke Staed Verkoopingefi* G®mengd.Ni Laatste Berichten. Ondertrouwd PIET KASTELEYN Az. en 31538 CORNELIA MIEROP Jb.D. Ewit Grinwls n Neeltge Verhage HUBERTUS DE UIILDE, J. VERWEIJ LEENTJE DRIENDIJK, LEENTJE DRIES*DIJK, Het Bestuur der Hulp-Centrale van Anti-Revolutionaire Kiesvereenigingen op Goedereede en Overflakkee heeft met groot leedwezen kennis genomen van het overlijden van den Heer OUD-LID VAN GED. STATEN VAN ZUID-HOLLAND, die gedurende zijn gansche leven met geheel zijn ziel en alle krachten heeft gearbeid aan de doorwerking van de Anti-Revolutionaire beginselen onder ons volk, en inzonder heid veel heeft bijgedragen tot den groei van dit beginsel in ons gewest. Met dank aan God, gedenken wij zijn vruchtbaren arbeid en zijn naam zal bij ons in erkentenisvolle herinnering blijven voortleven. C. WARNAER, Voorzitter. 31526 J. H. DIJKERS, Secretaris. W. J. DONKERSLOOT, Penningmeester. GOEDEREEDE EN OVERFLAKKEE, 18 Juni 1929. D ankbetuiging. 40 jarige Echtvereeniglng Cornells van Noord Het Bestuur van den polder „Het Rietveld" te Oolt- gensplaat, is voornemens op Woensdag 26 Juni 1929, des avonds 6.30 uur (Oude tijd) in Hotel HOBBEL, publiek te verkoopen en te ver huren, het en de naëtting, staande en groeiende aan de Buitenkade en Rietveldsche weg van dezen polder Namens het Bestuur, De Secretaris, 31534 C. J. OOSTDIJK. schappelijk gebeurt. De menschheid is een or ganisme, geen groep los naast elkaar staande individuen. God heeft gewild, dat er solidari teit, samenwerking zal zijn. Wat kan er dan tegen zijn, dat het gemeenschappelijk bedrijf, de complexen van het bedrijfsleven met elkander sparen, opdat de arbeiders ook in dagen, dat zij niet werken kunnen, toch leven kunnen uit den arbeid Geen christen is er tegen sparen En toch wordt er veel misbruik van het sparen gemaakt. Men kan op z'n geld alle vertrouwen stellen en mammonist worden, maar dat misbruik heft toch het gebruik van het sparen niet op Welk christen is principieel tegen sparen Niet anders is het met de sociale verzekering. Er wordt ook van verzekering misbruik gemaakt, evengoed als van sparen. Ook in de verzekering kan men alle vertrouwen stellen en afzien van Gods voorzienigheid. Maar ditm isbruik heft toch het gebruik niet op En Gods Woord eischt het, dat de arbeider uit het loon, dat hij in het zweet des aanschijns verdient, leven kan. Zoowel in dagen van ziekte als in gezonde dagen. Principieel bezien kan geen christen iets tegen de sociale verzekering inbrengen. De grondgedachte van deze wet vindt steun in het Woord van God. Natuurlijk staat het anders met de verzekeringsdwang. Maar de A. R. partij heeft altijd tegen den consciëntiedwang geageerd. Reeds voor de S. G. P. in de Kamer kwam. En nog altijd, bij elke gelegenheid wordt door de A. R. partij geprotesteerd tegen den con sciëntiedwang. Daarvoor behoeft men geen S. G. P.er te worden. Het tweede punt is geen beginselverschil, maar een verschil van politiek beleid, n.l. de samenwerking met de Roomsch-Katholieken. De S. G. P. wil dat niet, 'maar de A. R. heeft altijd bij behoud van eigen zelfstandigheid sa menwerking met de Roomsch-Katholieken ge zocht. Reeds Groen drong hierop aan, omdat ook hij zag, dat wij' in den strijd tegen het ongeloof bij alle principieel verschil, toch ook een zekere mate van overeenkomstigheid in het staatkundig denken hebben. En dat is niet in strijd met de Heilige Schrift. Ook de Heilige Schrift leert ons gevallen, waarin in samen werking met het bijgeloof het ongeloof bestreden wordt. Zou dat niet mogen Als hier brand uitbreekt, vraagt men dan voor men blusschen gaat: zijt gij Roomsch Zeker niet. Er is een gemeenschappelijk gevaar en bij dat gemeen schappelijk slaat men ook de handen gemeen schappelijk ineen om het te bestrijden en zoo mogelijk af te wenden. Zou dat dan in den geestelijken strijd niet mogen Ook hier dreigt voor de Anti-revolutionairen en de Roomsch- Katholieken een gemeenschappelijk gevaar. Waarom zou dat bij het volstrekte gehoud van eigen zelfstandigheid niet gemeenschappelijk be streden mogen worden Men is bang voor groei van de Roomsch-Katholieke macht. Men zij echter gerust. De Roomschen hebben in ons land al meer dan honderd jaar één derde van het volk uitgemaakt en dat zal wel zoo blijven. Maar is die macht door het optreden van Ds. Kersten verminderd En zullen wij er beter op worden, als we dé Roomschen in de armen van de Linksche groepen drijven Toen de gezantschapspost viel, hebben de Liberale groe pen direct weer aangeboden aan de Roomschen om dezen post -te herstellen, als ze maar met Links samenwerkten. De Roomsche staatslieden hebben dat echter afgewezen, omdat ze nog voelden, dat er beginselen zijn, die hen van het ongeloof scheiden. Als het gaat over het gezag, over het huwelijk, over- het gezin, over de school, over de eerbaarheid en de zedelijk heid, allen dingen die behooren tot de christe lijke grondslagen van ons volksleven, dan staan de Roomsch-Katholieke staatsburgers aan onze zijde. Dat wil niet zeggen, dat wij met Rome stoelen op één wortel des geloofs, zooals men ons laat zeggen. Want overigens zijn er diepe verschillen, ligt er een principieele kloof tus- schen Rome en Dordt. Dat is nooit verbloemd en op die punten is Rome door ons volk steeds en wordt nu nog principieel bestreden. Dan wijst spr. op een punt uit het program van beginselen der S. G. P., waar zij den eisch stelt, dat de- overheid gehouden is in alle sa menkomsten te weren wat de eere Gods en het gezag der overheid aanrandt. Dat is inderdaad een principieel verschil met de A. R. partij. Wij belijden, dat de Overheid van het terrein van het leven van den inwen- digen mensch moet afblijven. De overheid heeft met haar machtsmiddelen niet te komen op het terrein! van het leven van ons hart en van ons denken. Wie dat wil, komt op het Room sche standpunt. Spr. zette dit nader uiteen. Ten slotte dringt hij aan op eenheid en samen werking. De strijd gaat tegen het ongeloof, dat zich meester wil maken van alle levensterreinen. Deze rede werd aandachtig gevolgd. In debat kwam de heer Struijk (S.G.P.) We zullen dit debat niet weergeven, ofschoon er interessante momenten in voorkwamen. Dui delijk bleek echter, dat de heer Struijk op en kele hoofdpunten, waar het gaat over de grond principes der S. G. P., van deze partij afwijkt en op de Anti-Rev. lijn komt. In dit debat kreeg de heer Schouten nog ge legenheid om even te wijzen op de manier waar op Ds. Kersten ons bestrijdt. Binnen enkele dagen stond er driemaal in ..De Banier" te lezen, dat de vereeniging tot opbloei van het gestelijk leven te Rotterdam een jeugdorganisatie zou houden, waarin een revue zou worden op gevoerd. Dit werd ten laste van de Anti- Revolutionaire partij gelegd. Maar de heer Schouten wees uitdrukkelijk die verantwoor ding van de Anti- Rev. partij af. Deze ver eeniging staat buiten het partijverband en heeft er als zoodanig niets mede te maken. Zoo zou den er vele punten te noemen zijn, waarin Ds. Kersten ons valsch beschuldigd. Wanneer wij dit alles moesten weerleggen, konden wij wel nachten opblijven, zei de heer Schouten. Het was een leerzame avond. Het was bij één uur toen we huiswaarts keerden. Behou dens enkelen die vroeger vertrokken (straks loopt de wekker af, zei een grappenmaker) ble ven allen aandachtig tot het laatste luisteren. Melissant mag op een mooien, leerzamen avond terugzien. DE AFZET VAN LAND- EN TUINBOUWPRODUCTEN. Mijnheer de Redacteur Ik verzoek U beleefd opname in Uw blad van het navolgende In verband met de zich steeds uitbreidende teelt van aardbeien op ons eiland, acht ik het van groot belang het volgende onder de aan dacht van belanghebenden te brengen. Het is een opmerkelijk verschijnsel, dat de Flakkeesche landbouwers, die de productie door selectie, doelmatige bemesting enz. toch zoo hoog weten op te voeren, zeer nonchalant te werk gaan bij den afzet daarvan. Dit feit is algemeen bekend. Vele vergaderingen, circu laires enz. zijn reeds gebezigd om hen de scha delijke gevolgen van een onbehoorlijken afzet onder het oog te brengen, steeds op initiatief van de Centrale Veiling te Middelharnis, maar zonder waarneembaar resultaat. Het klink gek, maar het is daarom niet minder waar, dat onze landbouwers zoo goed als niet tot een beteren afzet (dus betere prijzen) van hunne producten zijn te bewegen. Een frappant staaltje hiervan. Verleden week werd in de plaatselijke bladen door de Centrale Veiling te Middelharnis een advertentie geplaatst, waarin de telers van een behoorlijk kwantum aardbeien ter vergadering werden uitgenoodigd, ten einde te bespreken, om, evenals het vorige jaar, de aardbeien te com bineeren en in. één partij te veilen. Enkelen gaven daaraan gehoor, maar sommigen hebben hunne aardbeien z.g. uit de hand verkocht. Zij konden of wilden niet beseffen, dat op een georganiseerde verkoopsplaats, waar natuurlijk alle mogelijke exporteurs en conservenfabrieken zijn vertegenwoordigd, de meest concurreerende prijzen worden betaald. Dit is dan ook duidelijk gebleken. De telers, die buiten de veiling om hun aardbeien aan een commissionnair of ex- porteur verkochten, maakten gemiddeld 28.— per 100 K.G., terwijl op de veiling 38.40 per 100 K.G. werd besteed. Dit is maar eventjes een verschil van ruim 10 cent per K.G. Aan genomen, dat 3000 K.G. per gemet wordt ge plukt, beteekent dit een minder opbrengst van 300.per gemet. Dit is het resultaat van het z.g. verkoopsysteem uit de hand. De par ticuliere verkoop sluit de concurrentie uit, ter wijl veilingverkoop zooals hierboven reeds ge zegd is de concurrentie bevordert. Het is een commissionnair of exporteur niet kwalijk te ne men, dat zij probeeren beneden den geldenden handelsprijs te koopen, maar dat hun dit veelal gelukt, doet aan het prestige van den Flakkee- sch'en boer niet weinig af. Misschien moge het bovenstaande voor onze landbouwers een aanleiding zijn, dit voor hen zeer nadeelige verkoopsysteem vaarwel te zeg gen en door middel van hun veiling een reëelen handel in het leven te roepen. Dan zullen ge vallen als boven omschreven, niet meer kunnen voorkomen. Met vriendelijken dank voor de plaatsing. S. VAN DER VALK. Middelharnis, 20 Juni 1929. „BRILLENKOOPMAN". Het komt nog al eens voor, dat zoogenaamde „brillenkooplieden" langs de deur komen leuren, ten einde hun „koopwaar" aan den man te brengen. Dit zou op zichzelf niet zoo verschrikkelijk zijn, indien een bril inderdaad als „koopwaar" beschouwd kon worden; doch een bril is géén „koopwaar", maar geneesmiddel; daarom is het kooperi van onbekende koop lieden van brillen zoo verkeerd, ja zelfs ge vaarlijk! Velen dezer kooplieden onzien zich zelfs niet, zich uit te geven als „reiziger van de bekende Rotterdamsche opticien M, van Os, Hoogstraat 238." Laat ons hier dan nadrukkelijk verklaren dat de fa. M. van Od niet laat reizen. Sommige brillenkooplieden doen ruilvoorstel- len, waarbij men zonder uitzondering steeds be drogen uitkomtTrouwens afgezien daarvan blijft het koopen van brillen „aan de deur" al tijd een riskante onderneming, die in alle op zichten ontraden moet worden. Ons gezichtsvermogen is een kostbaar bezit, waarop we buitengewoon zuinig en voorzichtig moeten zijn; de gewetenlooze „brillen-leurders" trekken zich hiervan heel weinig aan, als zij hun daggeldje maar kunnen binnenhalen Als dus het dragen van een bril, b.v. alleen bij het lezen, als hulpmiddel noodzakelijk of wenschelijk is, dan doet men verstandig zich te wenden tot een oogarts of eens inlichtingen in te winnen bij een ervaren deskundige (als zoo danig kan de fa. Van Os met haar ruim zestig jarige ervaring zeer zeker aanbevolen worden Wij gaan nog verder: bij voorkomende be- driegelijfce voorgevens der „brillenkooplieden", als zouden zij reizigers zijn van de een of andere bekende firma, verdient het alle aanbeveling hiervan onmiddellijk aangifte te doen bij de politie van de plaats waar men woont; want waarlijk, die menschen doen méér kwaad dan het oppervlakkig beschouwd, lijktZij kunnen, door het leveren van totaal ongeschikte glazen, de oogen hunner slachtoffers onherstelbaar be derven DIENSTPLICHT, Weaschen omtrent Inlijving. Zij, die voor de lichting van het volgend ja2r zijn ingeschreven, kunnen hun wensch, om in geval van stemming tof pewoon dienst' plichtige te worden ingelijfd bij een bepaald wapen of korps cdz., vóór 15 Juli a s. opgevrn ter secretarie van de gemeente, waar zij voor den dienstplicht zijn ingeschreven, indien a. zij hun wensch omtrent de inlijving niet reeds bij een der keuringsraden hebben opgegeven b. zij hun wensch ook niet rechtstreeks san den indeelingsdistrictsccmmandant heb» ben medegedeeldof c. hun wensch een andere is dan die, welken -ij te voren aan den keuringsraad of den districtscommandant kenbaar m-akten. Hetgeen hier is vermeld ten aanzien van inlijving bij een wapen enz., is mede van toe» passing ten aanzien van wenschen omtrent het tijdvak van inlijving en omtrent de op» leiding tot officier of tot onderofficier. Er bestaat geen zekerheid, dat aan den geuiten wensch zal kunnen worden voldaan. In sommige gevallen moet de aanmelding op andere wijze geschieden, namelijk wanneer de belsnghebbende opkomst of indeeling wenscht, zooals hieronder is aangegeven vervroegde opkomst voor de officiers» opleiding bestemming voor de officiersopleiding bij de bereden artillerie met vervulling van de eerste oefening in gedeelten (intermitteerende opleiding) indeeling als hulpseiner bij de zeemacht indeeling bij den motordienst of opleiding tot chauffeur, motorrijder of hulpmonteur bij de artillerie opleiding ais ziekenverpleger of als zieken» drager bij de landmacht. Inlichtingen omtrent de wijze, waarop in deze gevallen de opleiding moet geschieden, omtrent den tijd van aanmelding en omtrent verschillende andere bepalingen kunnen ter gemeentesecretarie worden gevraagd. Sommelsdijk, 20 Juni 1929. De Burgemeester van Sommelsdijk L. J. DEN HOLLANDER. RECHTBANK TE ROTTERDAM. Strafzitting. In een zaak van F. v. N„ 38 jaar, koopman te Rotterdam, appellant van een vonnis van 'den kantonrechter te Sommelsdijk, waarbij hij was veroordeeld wegens overtreding van de Alge. meene Politieverordening te Den Bommel hij had op 6 April in deze gemeente met koopwaren gevent, zonder daartoe vergunning te hebben gehad tot 3 boete subs. 3 dagen hechtenis, heeft het O. M. geëischt bevestiging van het SOMMELSDIJK. Geboren Lena Jacoba Pieternella, d. v. Marinus Johannes van Driel en Adriana de Lignie. Ondertrouwd Johan Christiaan Osseweijer 26 j. te Oude Tonge en Albertine Constance Christine Worrell 26 j, alhier. NIEUWE TONGE. GetrouwdPieter Soeteman jm. 25 j. en Jannetje Dekker jd. 20 j.Jacob Bakker jm. 25 j. en Lena Kievit jd. 23 j. DIRKSLAND. GetrouwdPieter Driece jm. 27 j. en Wil» lempje van Okkenburg jd. 22 j. Overleden; Leentje Driendijk 91 j. Wed. van Krijn van Es. Klaververkooping op Vrijdag 29 Juni 1929 des avonds 8 uur (zomertijd) in het hotel Spee te Sommelsdijk, ten verzoeke van Mej. Wed. Corn. Faasse, aldaar, roode met lucerne klavers, om tweemaal te maaien. Notaris VAN BUUREN. Inbraak in een JuweÜerawinkel te 's Gravenhage Een goede buit. Dinsdagavond tusschen half 8 en half 11 is een brutale inbraak gepleegd in een juwe» lierswinkel in de Spuistaat te 's Gravenhage. Een der grootste juwelierszaken in de Spui» straat is van de firma R., eigenaar de heer V. Sedert korten tijd vertoeft de heer V. met zijn echtgenoote buitenslands en heeft hij de zorg van de zaak overgelaten aan zijn zoon en aan zijn zuster. Dinsdagavond tegen half 8 is het jong» mensch met zijn tante uitgegaan. Er bleef toen niemand in den winkel achter. Zooals zijn gewoonte was, sloot de jongeheer V. de winkeldeur zorgvuldig. Tegen half 11 kwamen zij terug en bemerk» ten zij dat het slot van de winkeldeur omge» draaid was, zoodat de deur alleen-met de kruk te openen was. In den winkel bemerkten zij dadelijk dat er ingebroken was Een groot ge» deelte van de étalage was overhoop gehaald, evenals verschillende standaardjes op de toon» bank. In een vertrek achter den winkel was een schrijfbureautje opengebroken en op een der bovenverdiepingen was een vertrek door» zocht, maar daar werd niets vermist. Uit de winkelvoorraad hebben de dieven een goeden slag geslagen. Aan het slot der deur was niets beschadigd. Van braak was nergens een spoor te ont» dekken, zoodat het vaststaat dat de dieven vallen en bezeeren zich dikwijls, en het wiegekind heeft vaak last van roode of ge» smette huid. Dit verzacht en geneest men met Doos 30, Tube 80 ct- door middel van een valschen sleutel zijn binnengekomen. Hoe dit precies in zijn werk gegaan is, maakt op bet oogenblik nog een punt van onderzoek bij de politie uit. Uit de etalage en uit den winkel zijn een groot aantal voorwerpen en sieraden gestolen. Een nauwkeurig boekenonderzoek zal pas uit kunnen maken, voor hoeveel de firma bestolen is, het bedrag loopt echter in de duizenden guldens. Naar voorloopjge opgave zijn gestolen 385 gouden ringen, een paar dozijn platina ringen, een p>rtij gouden oorbellen, een groot aantal gouden oorknoppen met briljanten, gouden en briljanten dasspelden, gouden dames» en heerenhorloges, paarlen colliers, armbandhorloges, gouden manchetknoopen, briljanten broches, gouden potlooden, beursjes enz. Den geheelen nacht heeft de politie de buurt afgezocht en ook op andere plaatsen een onderzoek ingesteld Aanvankelijk heeft zij echter nog geen resultaat gehad. Meisjeshandel De politie te Dusseldorp heeft daar gear resteerd den «natuurkundige* G. H. W. uit Roermond. Deze gaf zich uit voor arts en had eenigen tijd geleden per advertentie in een Dusseldorpsch blad jeugdige meisjes op» geroepen voor zijn practijk en voor zijn huis» houding. Als resultaat hiervan is volgens zijn eigen meedeeling een 20»jarig meisje van Ne» derlandsche afkomst, laatstelijk wonende te M.»Gladbach zonder pas van Duitschland naar Nederland gereisd. Op het oogenblik zijner arrestatie wilde hij met een 19 jarig Duitsch meisje naar Nederland gaan, hoewel hij wist, dat deze geen pas had en de ouders van het meisje er onkundig van waren. De Dusseldorpsche politie verdenkt W. van handel in blanke slavinnen. HERKINGEN.* Naar wij vernemen, heb» ben de Staatkundig Gereformeerden alhier in het kerkgebouw, waarover een proces aan» hangig is, aan de straatzijde een gat gemaakt om er een deur in te plaatsen. Dit geschiedde zonder dat er, ingevolge de bouwverordening, vergunning aan B. en W. was aangevraagd. Van het feit is procesverbaal opgemaakt» Nieuwerkerk a/d IJsel, Rijska. Ouddorp, Molenblok. Huwelijksvoltrekking 4 Juli 1929. HU Zoo de Heere wil en zij leven U hopen onze geliefde Ouders, Be» huwd» en Grootouders U en 31533 op 27 Juni a.s. hunne 50»jarige Echtvereeniglng te herdenken. Dat zij nog lang gespaard mo» gen blijven is de wensch van W Hunne dankbare Kinderen, Behuwden Kleinkinderen. ft OUDDORP, Juni 1929. Na een langdurig en geduldig lijden ontsliep heden in zijn Heere en Heiland, onze geliefde Vader, Behuwd», Groot» en Over» grootvader, de Heer Oud»Wethouder van 's Graven» hage, Oud'Lid van Gedeputeerde Staten van Zuid» Holland, in den ouderdom van 75 jaren. Mr. J A. DE WILDE. A. M. DE WILDE-Kuypers A. J. A. NEDERBRAGT- de Wilde. Dr. J. A. NEDERBRAGT. Kinderen en Kleinkinderen 's Gravenhage, 18 Juni 1929. Valkenboschlaan 14. Bezoeken kunnen niet worden afgewacht. Geen bloemen. 31525 De teraardebestelling zal plaats hebben Vrijdag a.s. op de begraaf» plaats Nieuw Eykenduynen, ver» trek van 't woonhuis te 11,30 uur. Dinsdagmiddag te bijna 3 uur overleed ten mijnen huize, na een langdurig en smartelijk, doch geduldig gedragen lijden, onze geliefde Moeder, Behuwd» en Grootmoeder, Mejufifr. de Wed geb. MOOKHOER, in den ouderdom van 66 jaar en 8 maanden. Ons van Uwe deelneming over» tuigd houdende. Uit aller naam, 31540 Jst. VERWEIJ Jz OUDE TONGE, 18 Juni 1929. Heden overleed na een smar telijk lijden onze lieve Groot' moeder, Mej. Wed, van den Heer K. van Es, in den ouderdom van ruim 91 jaar. J. M. VAN NIEUWENHUIJZE' van RoSSUM. J. N. VAN NIEUWENHUIJZE. Dirksland, 19 Juni 1929. 31530 Heden overleed na een smar» telijk lijden onze geliefde Tante, Mej. Wed. van den Heer K, van Es, in den ouderdom van ruim 91 jaar. Dirksland, Wed, M. KASTELEIN. Hoorn, Wed. L. ROODZANT. Dirksland, 19 Juni 1929. 31531 Namens de Hulp-Centrale der Anti-Rev. Kiesvereenigingen op Goedereede en Overflakkee Tot onze diepe smart overleed heden, niet zonder Hope des Eeu» wigen Levens, na een langdurig geduldig gedragen lijden, onze ge» liefde Man, Vader, Behuwd» en Grootvader, de Heer in den ouderdom van 69 jaar en 7 maanden. Namens familie, Middelharnis, Wed.A. van den NIEUWENDIJK Doornhein. IZAK van den NIEUWENDIJK. E. van den NIEUWENDIJK— Mackloet. La. van den NIEUWENDIJK. A. E. van den NIEUWENDIJK— Stolk Le. van den NIEUWENDIJK en Verloofde. A. van den NIEUWENDIJK. W. van den NIEUWENDIJK— van Putten. Ouddorp, P. van den NiEUWENDIJK. A. M. van den NIEUWENDIJK— Nieuwland. 31535 en Kleinkinderen. MIDDELHARNIS, 20 Juni 1929. Voor de zeer vele blijken van belang» stelling, zoowel hier als elders, onder» vonden bij onze betuigen wij onzen hartelijken dank. Namens de heele familie, J. VAN SPLUNDER. P. VAN SPLUNDER- van Wijk. OUDDORP, Juni 1929, 31532 Voor de vele bewijzen van deelneming ons betoond bij het overlijden van onzen innig geliefden Vader betuigen wij onzen hartelijken dank. Uit aller naam, M. VAN NOORD. OUDE TONGE, Juni 1929. 31536 GEVRAAGD tegen 1 Augustus Zelfst. kunnende werken en koken, ge» zin met 2 kinderen, waarvoor 2e meisje aanwezig. Loon f 30,— per maand pl. waschgeld. Zonder goede get, onnoodig zich aan te melden. AdresMevrouw MEURSING VOS, Huize «Sonnevanck*, Honselersdijk, Westland.

Maas- en Scheldebode | 1929 | | pagina 4