Advertentiën. De isolatie van Flakkee. Gemengd Nieuws. Officieel Gedeelte. Burgerlijke Stand. V er koopingen. Marktberichten. I Bij Griep en Gevatte koude Sanapirin-tabletten, Buisje 75, 40, 25 ct. Bij Hoesten en Bronchitis Anga-siroop. Flacons van 1 gld. en f 1.75 BINNEïfviSSCHERIJ. JACOMINA ANNA. E. van Ziels! Lena Bruggeman u Zoo de Heerh wil en zij leven, hopen onze geliefde Ouders Abr. Oorbeek E. Heiblom Wll'empja Verbiest, Maatje Robijn, omstandigheden. Bovendien moet men niet vergeten, dat het gewoonlijk patiënten zijn, die een ziekte hebben, die voor hen reeds levensgevaar opleveren. Dit is immers juist de reden van hun vervoer. En 't gevaar neemt voor zulke patiënten nu juist van uur tot uur toe, en men zou hen kunnen toeroepen »haast U om Uws levens wil«. 't Gevaar van 't vervoer per vliegtuig moet dan ook m.i. als veel kleiner beschouwd worden dan dat van 't laten verloopen van een halven of heelen dag hier op ons eiland, vóór men de operatieve behandeling krijgt, die zoo dringend noodig is, en waarvan men 't beste succes mag verwachten, als ze vroeg* tijdig wordt toegepast. Wanneer nu een zieke per vliegtuig der K.L.M. vervoerd moet worden, kan men de aanvrage daarvoor richten tot mij, of wellicht beter nog tot den Heer De Wilde, alhier, omdat deze tot nog toe alle telefonische be« sbrekingen met de K.L.M. gevoerd heeft, en door zijn velen vrijen tijd, die hij hieraan geheel opoffert, meer thuis te treffen is dan ondergeteekende, die door zijn practijk een groot deel van den dag niet thuis is, of ook aan een der volgende Heeren, n.I I C. Nieuwenhuizer, alhier; J P Mast, te Den Bommel en Van Beek te Melissant (telefoon No. 1505 Middelharn's), die met onder geteekende 't comité tot behartiging van 't vliegtuigvervoer tijdens deze vorstperiode vormen. VAN GELDER. Nieuwe Tonge, 21 Febr. '29. Zware ijsgang Slechte Postverbinding Actie vanuit het eiland Ziekenvervoer per vliegtuig. Door den sterken ijsgang is Goeree en Over- flakkee enkele dagen geheel geïsoleerd geweest. Eerst verleden week Zaterdag, wat we reeds gemeld hebben in ons Dinsdagnummer, en thans j.l. Woensdag ook. Dinsdag kon de boot der R. T. M. niet naar Hellevoetsluis terug en moest tot Woensdag morgen te Middelharnis blijven. Eerst Donder dagmiddag 2 uur kon de boot Middelharnis- haven weer bereiken. Uit een bericht in ons Dinsdagnummer hebben onze lezers gezien, dat de vereeniging „Goeree en Overflakkee's Belang" telegrafisch den Mi nister verzocht de R. T. M. te vragen een ijsbreker in dienst te leggen. Er is reeds een ijsbreker van F. Smit te Rot terdam hier geweest, maar zij kon onverrichter- zake terugkeeren, daar het ijs in de Middel- harnissche haven niet te breken was. Naar men beweert zit het ijs reeds tot op den bodem, zoodat men hier voor overmacht staat. Het ziekenvervoer. Het pijnlijkst doet dit isolement aan als men denkt aan het ziekenvervoer, dat geregeld van Flakkee naar Rotterdam moet plaats hebben. Een eiland met 32.000 inwoners heeft schier wekelijks zieken w.o. spoedpatiënten te vervoeren. Op Zaterdag 16 Februari ontving de K.L.M. het verzoek na te gaan, of zij in staat zou zijn, de zieken van Flakkee naar Rotterdam te trans porteeren, daar de verbinding per boot met dit eiland steeds meer bezwaren opleverde. Inder daad deed zich Maandag 18 Februari al een geval voor, waarbij overbrenging noodig was, zoodat de P.H.-A.J.C., bestuurd door den heer Aler, naar Flakkee werd gedirigeerd. De boot verbinding bleek juist dien morgen weer her steld en daar de patiënt hieraan de voorkeur gaf, was voor deze vlucht dus alleen bereikt, dat ter plaatse de toestand van het landings terrein nader bekeken is kunnen worden. Het terrein bleek zeer bruikbaar, doch alleen bij be paalde daarvoor gunstige windrichtingen. In den laten avond van 19 Februari kreeg de K.L.M. de mededeeling, dat er thans weer een patiënt op overbrenging wachtte. De P.H.A.C.J. is toen weer vertrokken met aan boord tevens eenige bewoners van Dirksland, die op deze wijze weer naar huis konden gaan. De ziekenauto van het Groene Kruis, welke door de zorgen van dr. van Herwerden te Rot terdam op het vliegterrein gereed stond, bracht den patiënt onmiddellijk naar het ziekenhuis. Denzelfden dag werd nog een tweeden tocht naar Flakkee ondernomen ten behoeve van eeni ge personen, die hun woonplaats inet op andere wijze konden bereiken. De actie van uit Flakkee. Van uit het eiland wordt alles gedaan om betere verbindingen te onderhouden. Van verschillende zijde is den Minister van Waterstaat telegrafisch om diens ingrijpen ver zocht. In de gisteren gehouden algemeene vergade ring van burgemeesters en secretarissen van Goeree en Overflakkee werd besloten den di recteur-generaal van de Posterijen te 's-Graven- hage per telegram te verzoeken de postzending definitief per vliegdienst te doen regelen. In een telefonisch onderhoud met den voor zitter der vereeniging Woensdag j.l. had de directeur-generaal medegedeeld bij algeheele stremming van het verkeer Hellevoetsluis-Mid- delharnis per vliegdienst te zullen regelen. Thans echter werd aangedrongen om deze post-vliegdienst reeds morgen te willen instel len. Ook werd Zijne Excellentie den Minister van Waterstaat telegrafisch verzocht maatregelen te doen nemen voor het verkeer Hellevoetsluis- Middelharnis door middel van een boot met ijsbreker. Zoowel Zijne Excellentie den Minister van Waterstaat werd gewezen op de groote schade voor handelaren en winkelstand bij deze ernstige stagnatie in verkeer en postvervoer. Door de Vereen. „Goeree en Overflakkee's Belang" is adhaesie betuigd aan het verzoek van de Vereeniging van Burg. en Secr. op Flakkee. De Flakkeesche Boerenbond zond het vol gende telegram, opgevolgd door een schrijven: Minister van Waterstaat, 's-Gravenhage. Flakkeesche Boerenbond verzoekt met drang dat in de postverbinding spoedigst voorzien worde. KEIJZER, Secretaris. Dit telegram werd gevolgd door onderstaand schrijven Aan Zijne Excellentie den Minister van Waterstaat. 's-Gravenhage. Geeft met verschuldigden eerbied te kennen: het Bestuur van den Flakkeeschen Boerenbond, goedgekeurd bij Koninklijke Besluiten, laatst van 24 December 1924, St.bl. No. 24 dat door buitengewone strenge vorst het eiland Goeree en Overflakkee vrijwel van het vaste land afgesloten en dus bijna geheel ge- isoleerd is, althans op 16 en 20 Februari j.l. is de dienst van Hellevoetsluis naar Flakkee niet uitgevoerd kunnen worden dat het gevolg daarvan is, dat de postverbin ding den laatsten tijd allergebrekkigst, thans geheel of bijna geheel stop is gezet, hetwelk voor een eiland als het onze met bijna 32.000 inwoners een buitengewoon groot ongerief is, en bovendien voor tal van menschen allerpijn lijkste en voor handelaren bovendien financieel ernstige gevolgen heeft dat het bovendien toch in dezen tijd, nu er bij wijze van spreken geen afstanden meer be staan, een ongehoord feit is, dat een groof, eiland als het onze van de buitenwereld afgesloten is. Redenen waarom ondergeteekenden telegra fisch Uwe Excellentie eerbiedig doch dringend verzochten, dat in de postverbinding ten spoe digste worde voorzien. Het Dagelijksch Bestuur van den Flakkeeschen Boerenbond De Voorzitter, G. C. VAN SCHOUWEN. De Secretaris, A. W. KEIJZER. Door het bestuur der Neringdoende Midden- standsvereeniging Middelharnis-Sommelsdijk is 't onderstaande telegram verzonden Z. Exc. Minister van Waterstaat, 's-Gravenhage. De Neringdoende Middenstandsvereeniging Middelharnis-Sommelsdijk verzoekt Uwe Exc. ten sterkste de maatregelen te treffen voor een betere communicatie met het welvarend eiland Overflakkee en Goedereede. Gebrek aan ver schillende consumptie-artikelen. R.T.M. weigert sedert 15 Februari vrachtgoederen. Post na 19 Februari niet gearriveerd. Voorziening in vrachtvervoer en post dringend noodig. VERBRUGGE, Voorzitter. BOEKHOVEN, Secretaris. Uit Sommelsdijk: Honderden menschen hadden zich heden (Vrijdagmiddag) naar het Dirkslandsche Sas begeven, om de aankomst v3n het vliegtuig der K.L.M. in oogenschouw te nemen. Ongeveer 10 minuten voor twee kwam het vliegtuig aan en daalde na een schitterende cirkelvlucht op het uitgestrekte veld. Het was de P.H.A.C.J., die deze week reeds meer aan het gors een landing heeft gemaakt. Het vlieg tuig bracht eenige pakken dagbladen voor Flak kee en een postzak voor de gemeente Dirksland. De terugreis werd door een tweetal passa giers (een verpleegster en de heer Van Beek) meegemaakt. Uit een gesprek, dat de piloot met burgemees ter Den Hollander voerde, vernamen we, dat hij het landingsterrein aldaar uitstekend ge schikt vond. De vlucht van het vliegveld Waalhaven naar hier duurt precies één kwar tier. Ook het opstijgen leverde niet de minste moeite op. Binnen een uur zou hetzelfde vliegtuig Weer terug zijn, om nieuwe post te brengen en even tueel van Flakkee mee te nemen naar Rotter dam. Een pracht verkeersmiddel om in den nood toestand te voorzien. Uit Oude Tonge: Mej. J. H. is met vliegmachine naar een der ziekenhuizen te Rotterdam vervoerd om een operatie te ondergaan. Zij is de eerste patiënte van het eiland, die met dit middel is vervoerd. Uit Dirksland: Woensdagmorgen kwam alhier weer een vliegmachine van Waalhaven passagiers bren gen van uit Rotterdam en nam enkele personen mede terug, benevens een patiënte van elders, die onmiddellijk voor een spoedoperatie naar Rotterdam moest. Des middags bracht een vlieg tuig weer passagiers naar hier. Donderdag kwam een militaire vlieger alhier het terrein verken nen. Ook Vrijdag en Zaterdag zullen weer diensten worden onderhouden. Het landen en opstijgen op het terrein geschiedt prachtig. IJSBERICHTEN. Op de Brielsche Maas is een voetpad aan gelegd, dat druk begaan wirdt. Ook wordt er op schaatsengereden. Bij pogingen om den dienst ZijpeAnna Ja- cobapolder te onderhouden, heeft de stoomboot Zijpe, der R. T. M., ten gevolge van het ijs ernstige lekkage gekregen. Het schip is thans vervangen door de Minister Lelyi die anders den dienst Zijp—Numansdorp onderhoudt. De verbinding met Zijpe—Anna Jacobapolder wordt op ongeregelde tijden onderhouden; ze is de eenige van het eiland, die nog niet is opgegeven. Per fiets van Urk naar Enkhuizen v.v. Twee personen zijn Maandagmorgen van Urk over het ijs naar Enkhuizen gefietst, 's Middags 5.10 ur zijn zij weer op Urk teruggekeerd. Het verkeer tusschen Ameland en Holwerd. 72 Personen zijn perfiets of te voet en tien arresleden over het Wad heen en terug over htt ijs van Ameland naar Holwerd gegaan. Een paard van een der arresleden is nabij Holwerd door het ijs gezakt. Als herkenningsteekens heeft men langs den weg stokjes in het ijs geplaatst. UrkLemmer per ijsvlet. Te Lemmer arriveerden zes Urkers per ijs- vlet. Zij hadden den tocht UrkLemmer in zes uur volbracht. Na eenige inkoopen te heb ben gedaan vertrokken ze weer naar hun eiland. De koude. Men meldt uit Berlijn De koude neemt te Berlijn weer toe. In den afgeloopen nacht daalde het kwikzilver weer tot 11.5 graden onder nul, tegen 6 graden den nacht daarvoor. Omstreeks 12 uur vroor het vandaag 9 graden, tegenover 6 graden Maandagmiddag. Ook uit het overige Duitsch» land wordt weder strenge koude gemeld. In Oost.Pruisen daalde de thermometer opnieuw weder tot 20 graden onder nulook in het Noord'Westen van het rijk is het bitter koud, terwijl in het Zuid.Westen een verbetering valt waar te nemen. Naar het metereologisch instituut te Berlijn meldt, veroorzaakt het stijgen van den lucht» druk in geheel Noord' en Midden'Europa in Duitscbland verdere opklaring van het weer en toeneming van de koude. De laagste tem* peraturen werden van morgen gemeld uit de omgeving van Stettin—22 graden C., en uit Hannover: —20 gr. Vannacht vroor het te Stettin 25 graden, te Berlijn van morgen 15 en buiten de stad 17.5 gr. Celsius. In Oost'Pruisen is het iets minder koud geworden, doch dit schijnt van voorbijgaan» den aard te zijn. De wind is daar naar het Noorden gedraaid de zeewind heeft lage wolken veroorzaakt, waardoor de afneming van de vorst is ont« staan. Gisteravond vroor het te Koningsbergen 20, vanmorgen 11 gr. C. Over het algemeen is het weer buitengewoon bestendig. Ook voor morgen (Vrijdag) kan men op helder weer. Oostenwinden en verdere toeneming van de vorst rekenen. Een ring ter waarde van f 12,500 gestolen. In den loop van den middag van Dinsdag kreeg een groote juwelierszaak in de Kalver» straat te Amsterdam bezoek van em heer, die vloeiend Fransch sprak en voorgaf Italiaan te zijD. Hij kocht een paar gouden manchet» knoopen en verkocht een paar platina knoopen. Na afloop van deze transactie vroeg hij ringen te zien. Hem werd toen een aantal ringen van groote waarde voorgelegd. Na lang zoeken en veel gepraat kon hij echter ten slotte geen keus doen. Hij verliet den winkel. Onmiddellijk na zijn vertrek ontdekte een der bedienden, die hem te woord had gestaan, dat een platina ring was verdwenen. In dien Bij Apoth. en Drogisten. ring zat een groote brillant en daaromheen gegroepeerd 70 kleine brillantjes. De geheele ring heeft een waarde van f 12,500 In de plaats lag een gouden imitatiering met een stuk glas. De politie werd van dezen diefstal in kennis gesteld. De bediende had den Italiaan goed opge. nomen. Hij kon het volgende signalement van hem gevenDe leeftijd schat hij op 40 jaar, lang ongeveer 1.80 M. Hij is mager, heeft donker haar, eenig zins grijzend aan de slapen en een smal gelaat, op een der wangen een krabje naast de neus Voorts droeg hij een bril met donkeren schildpadden montuur. Hij heeft een grijzen deukhoed op met een donkeren band en om de hals een bruine sjaal met witte kringen hij heeft een donkerblauwe overjas aan. Om den rechterpols heeft bij een gouden armband met open schakelsom den linkerpols een gouden armbandhorloge met een leeren band en aan de linkerpink een gouden ring, voorstellende een Indianenkop. Door «en trein gegrepen. Woensdagmorgen omstreeks halftwaalf is nabij Kethel een man door een van Rotterdam komenden electrischen trein gegrepen en ver» morzeld. EEN NOODLOTTIGE FEESTRIT. Uit Rijsoord wordt gemeld; Eenige personen hadden op vroolijke wijze den middag op het ijs met autorijden rond de ijsbaan doorgebracht. Daarna hebben zij te Ridderkerk een feest bezocht. In hun ge» zeischap hadden zij betrokken den reiziger T. G. den H., uit de Goudschestraai te Rot» terdam, en den autohouder W. v. d.' S. te Rijsoord. Om half elf zou men met twee auto's naar Rotterdam rijden om het feest verder voort te zetten. Maar niemand was eigenlijk meer in staat, een auto te besturen. Onder Wevershoek reed op den rijksstraatweg een der auto's, aan welker stuur W. y d. S. zat, tegen een boom de auto werd geheel ver» nield. In den anderen auto werd een der vrienden onwelhij werd een woDing binnen» gedragen en overleed spoedig. Het was de reiziger T. G. d H die vermoedelijk is ge» stikt in den drank. Zijn lijk is geborgen in het lijkenhuis op de algemeene begraafplaats te Ridderkerk. In den vernielden auto, die langs den straat» weg lag, werden den anderen dag om 5 uur 's morgens nog twee personen aangetroffen, onder wie de voorzitter der ijsdub. De politie heeft de zaak in onderzoek. Twee meisjes verbrand. Bij het carnavalsfeest te Tours kwamen twee meisjes te dicht bij de kachel, waardoor haar jurken in brand vlogen. Het eene meisje is levend verbrand, terwijl het andere ernstige brandwonden kreeg. De koude maakt de wolven steeds brutaler. Naar uit Miskolez aan de Magyar Hirlap wordt bericht, is op den straatweg naar deze stad een gezelschap van vier menschen op een wagen, dat zich ter markt begaf, door wolven aangevallen. De koetsier van den wagen kon slechts door opoffering van een der paarden de menschen redden. Hij maakte dit los en liet het schrikken door het een brandende bos stroo voor te houden Terwijl de wolven het in wilden ren vluchtende paard achtervolg» den, gelukte het den voerman met het andere eene nabij gelegen boerderij te bereiken en zoo het gezelschap in veiligheid te brengen. Spoorwegongeluk te Kwadijk. Vijf gewonden, waarvan een ernstig. Van den trein, welke te 13,29 van Hoorn naar Amsterdam vertrekt, derailleerden Woens» dag door onbekende oorzaak bij het station Kwadijk twee van de vijf wagens. De eerste twee wagens bleven staan, de twee volgenden vielen om, de laatste wagen bleef weder staan. Vier personen werden licht gewond, van een passaeier werden beide polsen gebroken. De passagiers van den trein bestonden hoofd» zakelijk uit leerlingen van de ambachtsschool uit Hoorn. De wagons hebben nogal wat schade opgeloopen. Met het weder in de rails brengen der wagons werd door personeel uit Amsterdam spoedig een aanvang gemaakt. De trein'nloop van en naar Amsterdam onder» vond weinig vertraging, aangezien de treinen langs een zijspoor geleid konden worden. Omtrent het spoorwegongeval bij het station Kwadijk—Edam meldt men nog De passagiers in de beide gekantelde per» sonenwagons waren op het ongeval min of meer voorbereid, doordat ze het kandelen der wagons voelden aankomen. Hieraan was het te danken, dat het ongeval geen ernstiger ge» volgen heeft gehad. Alle passagiers het waren er vijftien werden spoedig via de inmiddels stuk geslagen ruiten uit de gekan» telde wagons bevrijd. Door het ys gezakt en verdronken. Aan den Terheidenschen we? te Breda, ter hoogte van de nieuwe brug, is gistermorgen een werkman met zijn fiets door het ijs gezakt en verdronken. Koude in Egypte. De woeatyn met ija bedekt. Een koude vleug heeft, volgens een telegram uit Kaïro, nu ook de woestijn tusschen Mar' samatroeh en de oasis van Siwa bereikt. Na- dat er eerst regen gevallen was, begon het te vriezen en werd de woestijn met ijs bed-kt. Te Kaïro zelf schijnt de zon en is het heerlijk weer. VISCHAKTEN. DE BURGEMEESTER van SOMMELSDIJK maakt bekend, dat ter gemeente-secretarie koste» loos verkrijgbaar zijn formulieren voor de aan» vragen tot het bekomen van een visch» of hengelakte, voor het jaar, aanvangende 1 Juli aanstaande en eindigende 30 Juni daaropvolgend de, en noodigt belanghebbenden uit bun aan» vragen zooveel mogelijk vóór 1 Mei e.k. aan hem in te dienen. De navolgende akten worden uitgereikt: a. Groote Viachakten, tot het visschen met alle geoorloofde visebtuigen tegen beta» ling van twee gulden vijftig cents (f 2 50); b. Kieine Viachakten, tot bet visschen met een daarin genoemd vischtuig, tegen be» taling van een gulden (f 1,— c. Hengelakten, tot het visschen met meer dan één hengel, tegen betaling van vijftig cents (f 0,50). Voor het visschen met één hengel, geen loop» of eleephengel en geen peur zijnde, behoeft geen aanvraag te geschieden. Kostelooze vergunningen om te visschen wor den niet meer verleend. Geen akte wordt ui gereikt i le. aan hem, wien ingevolge artikel 34, eerste lid, der Visscherijwet, de bevoegdheid om krachtens een consent of akte te visschen is ontzegd, voor den duur der ontzegging 2e. aan veld» en boschwachters, beambten der marechaussee, niet zijnde hulp-officieren van justitie, ambtenaren van rijks» en gemeente» politie, beneden den rang van inspecteur der rijksveldwacht en van inspecteur van politie, beambten van den rijks» en provincialen water» staat en beambten van de domeinen, beneden den rang van hoofdopziener. SOMMELSDIJK, 19 Februari 1929. De Burgemeester voornoemd, L. J. DEN HOLLANDER. SOMMELSDIJK. Geboren Pieter z. v. Leendert Faasse en Cathelijntje KnopsGeertruida, d. v. Dirk de Korte en Jannetje Lugtenburg. OndertrouwdFrans de Leeuw, 31 jaar te Middelharnis en Cornelia Doornhein 21 j. alhier. Gehuwd Philippus Razenberg 29 j en Lena van Groningen 27 jaar, beiden alhier. OOLTGENSPLAAT. Ondertrouwd: Johannis Bouwens en Wil» lempje van Putten. OverledenMaria Hendrika GroeD, 73 j. wed. van A. VerburgTrijntje Oosters, 64 j. echtgen. van K. Okker. NIEUWE TONGE. Ondertrouwd: Jan Drooger, jm. 23 j. en Hendrika Breur, jd 23 i. beiden alhier. Getrouwd Leendert Melisant, jm. 23 jaar te Dirksland en Wilhelmina Margareiha van Eek, jd. 22 j. alhier. DIRKSLAND. GeborenJacobus z. v. Mattheus Guide» meester en Dana de Korte. HERKINGEN. GehuwdJ. M. van Eek jm. 34 j. alhier en G. P. Grootenboer, jd. 29 j. te Dirksland J. C. Meissant, jm. 24-j. alhier en D.Meijer jd 21 jaar, te Dirksland. Overleden J. Guldenmeester 83 j. wedn. van Geerije Riedijk; Annetje Blok 92 j. wed. van Liza Prins. MELISSANT'. GeborenPieternella d. v. J. Neels en W. Nagtegaal. OverledenElizabeth Polder, 78 j. wed. van Pieter Noordijk. Op Donderdag 28 Februari 1929 bij inzet in het Café Peekstok en op Donderdag 7 Maart 1929 bij afslag in het Café Smits, beiden te Stad aan 't Haringvliet, des nam. 3.30 uur Het Steenkolenerf met schuur te Stad aan 't Haringvliet, en op Donderdag 7 Maart, na voorschreven afslag den inventaris op voor meld erf. Ten verzoeke van de Coöperatieve Kolenbond Notaris VAN BUUREN. MIDDELHARNIS. Veiling van Woensdag 20 Febr. Spruitkool f 6,— tot f 15,40 per 100 Kilo. Spekjuin f 2,50 Volvette kaas f 0,65 per pond. Boter f 1,23 tot f 1,24 per pond. ROTTERDAM, 19 Febr. 1929 Op de heden in ons Veilingslokaal, \fcar- moezierstraat 37—39, gehouden Veiling, wer den de volgende prijzen besteed Kipeieren f 8,35 tot 10,25 Idem (klein)tot Idem extra zw. tot Eendeieren9,— tot 9,35 Ganseieren tot Middenprijs f Aanvoer 86.000 stuks. DE ROTTERDAMSCHE VEILING Met groote blijdschap geven wij ken» nis van de geboorte onzer dochter G. J. BUTH. A. G. BUTH-van Fs. Sommelsdijk, 16 Februari 1929. 31053 Zoo de Hehre wil en zij leven, hopen onze geliefde Ouders en Donderdag 28 Febr. a.s. hunne 50.jarige Echtvereeniglng te herdenken. 31052 Dat zij nog lang gespaard mo» gen blijven, is de wensch van hunne dankbare Kinderen. Nieuwe Tonge, Stad aan 't Haringvl. Febr. 29 en den 26 Februari a.s. hunne 25»jarlge Echtvereeniglng te herdenken. Dat zij nog lang voor ons ge» spaard mogen blijven, is de wensch van 31051 hunne dankbare Kinderen, en Kleinkinderen, E. LOGMANS—Oorbeek. J LOGMANS. Abraham en Marinus. Herkingep, 18 Febr. 1929. :Lx3CDKceDecDz3ceD6x:Dec: Hedenmiddag, omstreeks 3,30 ure, behaagde het den Heere van leven en dood, na een kortston» dige ongesteldheid van onze zijde weg te nemen, onze geliefde Moeder, Behuwd», Groot, en Overgrootmoeder, Mejuffrouw Wed. van L. van Nimwegen, in den ouderdom van bijna 84 jaar. Ons van uwe deelneming over» tuigd houdende, Corn. VAN NIMWEGEN. S. VAN NIMWEG'N- Admiraal Breur, S. van nimwegen. m. van nimwegen- Blok. P. VAN NIMWEGEN. J. VAN NIMWEGEN— van der Weide. W c. VAN NIMWEGEN. M. Adr. VAN NIMWEGEN- Sala Joh VAN NIMWEGEN. M. M. P. VAN NiMWEGEN- Jansen. L. MASTENBROEK- van Nimwegen. J. MASTENBROEK 31058 en Kleinkinderen. Sommelsdijk, 21 Febr. 1929. Heden overleed tot onze diepe droefheid, onze innig geliefde Vrouw, Moeder, Behuwd-Groot» moeder en Zuster in den ouderdom van 63 jaar en 5 maanden. Ons van uwe deelneming over» tuigd foudende. Nieuwe Tonge, H. M HEMMINK.- G HEMMINK. JOH HEMMINK. Ooltgensplaat, M. HEMMINK. J. L. HEMMINK— Hotting MAATJE HEMMINK Dirksland, D. ROBIJN. Rotterdam, 31045 L. ROBIJN. Nieuwe Tonge, 20 Febr. 1929. Voor de zeer vele bewij» zen van deelneming, betoond bij het overlijden van mijne dierbare Echtgenoote, Moeder, Behuwd» en Grootmoeder 31059 ANNA CATHARINA JACOBS betuigen wij onzen hartelijken dank. C. BUIJS. Stompwijk, A. M. L MOOTJMAN-Buijs. H. W. MOOIJMAN. en Kleinkinderin. Sommelsdijk, 22 Februari 1929. Voor de vele bewijzen van deelneming, ondervonden bij het overlijden van onzen lieven Man, Vader, Behuwd» en Grootvader AUKE HENDRIKUS SUURLAND betuigen wij onzen hartelijken dank. Inzonderheid dank aan den Weledel Zeergel. Heer Dr. C. VAN GELDER, voor de liefdevolle en zorgzame be» handeling den overledene bewezen. Wed. A. H. SUURLAND. en Kinderen, Nieuwe Tonge, 23 Febr. 1929. 31054 tl

Maas- en Scheldebode | 1929 | | pagina 4