flinke Diensibode Fietstochten METSELAflSSKnECHT Advertentiën. Rechtzaken. PUROL Burgerlijke Stand Marktberichten. Gemengd Nieuws. VARIA. Ingezonden Stukken. Geboreni SARA AltTHOItIA PAUL'tlA, ANDRINA ROELOFSEN Ondertrouwd JAN J. VAN REE Kz. SIJTJE WESTHOEVE Wd. Ooltgensplaat, Öuddorp, j 25 Mei 1928- Huwelijksvoltrekking 7 Juni 1928, Getrouwd CORNELIS KEIJZER A.Wz. MAATJE VAN PROOIJEN Pd., Geertje van de rolder, MARINUS KLINK L. Villi DER VLUBT A. VAD DER VLUGT fiROENIRK a. vm der keiï1p m. ven der heidp- ven eck A. IIAIt DER KEMP M. VAD ECK Pieter Jacobus overoeeKe, Maarten Grinwis, WINKELHUIS, De heeren H. J. Kruidenier te Charlois en D. Meurs Pz. te Oostwoude werden als be stuurslid herkozen, terwijl in de open plaatsen van de heeren Kruysbergen en Rijksen als be stuurslid gekozen werden de heeren C. A. Hie- bendaal te Horsen en A. M. Rijken te Kaats heuvel. Na een korte rondvraag ^verd daarna de vergadering gesloten. De cople van ingezonden stukken, die niet ge plaatst zijn, wordt niet teruggeven. Buiten verantwoordelijkheid van Redactie en Uitgevers. -s MET ENTHOUSIASME Mijnheer de Redacteur Naar aanleiding van het stukje getiteld „En thousiasme" in de Maas- en Scheldebode van Woensdag 23 Mei grijp ik naar de pen om on derstaande onder de aandacht der lezers te brengen. Vooraf zij opgemerkt dat ik geen vijand ben van muziek als zoodanig. Want het Woord mijns Gods spreekt ook van muziek, daarin lees ik dat ook de gezaligden in den hemel den lof des Heeren zingen bij het tokkelen der harp. Neen de muziek is het niet wat mij doet schrij ven maar dit is het, dat onze muzikale men- schen zoo opgaan in de werelder niet aan denkend dat God het is die de kunst geeft en dat Hij het is tot Wien^s eere wij ook met de kunst moeten werken. Zeker zoekt uw plezier, laat de heerlijke klank rollen tegen de huizen en over de vel den „niets tegen." Maar bedenkt dat het Woord des Heeren zegtdat gij om al deze dingen gebracht zult worden in het gericht.. Want God zal ieder werk in het gericht brengen, met al wat verborgen is, hetzij goed, hetzij kwaad. (Pred. 12 14.) Groote waarde moge er aan hangen, ik wil het niet ontkennen, maar de waarde zou nog grooter zijn, wanneer de trompetten schalden ter eere van den Koning der Kerk, op ons eiland, op Wiens gedenkdag zoo veel heeft plaats gehad. Tweeërlei opgaan was er, voelt men de antithese die het geheele leven door gaat Een opgaan was er waar de wereld met enthousiasme werd gediend, waar de mensch gelaafd wordt met den droesem der ijdelheid. Maar er was ook een opgaan onder de verkon diging van Godp Woord, daar werd de chris ten gevoed met het brood des levens, nederge daald uit den hemel, belichaamd in Jezus, den gekruiste tot Wiens gedachtenis wij om Zijn hemelvaart mochten gedenken. Het grootste gedeelte onzer vereenigingen is ook enthousiast opgegaan, om onzen eersten Landdag te houden, en ziet de Heere heeft het wel met ons gemaakt. Ook door ons werd er gestreden om het bestaan, ja gestreden, maar niet in eigen kracht, alleen in God,s kracht is de overwinning zeker. Ook .ik wek de jonge lingen van christelijken huize op om zich bij onze vereenigingen aan te sluiten. Toeft niet langer maar sluit u aan opdat wij te samen den strijd kunnen aanbinden tegen ongeloof en revolutie. Op voor den Koning der Kerk, de kruisba nier ontrold. Om lauweren is het ons niet te doen, dat komt eerst in de allerlaatste plaats. Maar het moet te doen zijn om Hem te dienen die het goed gedacht heeft om van eeuwigheid af zich een volk uit te verkiezen uit vrije ge nade. Op bezielende wijze zijn wij op den Hemel vaartsdag toegesproken, waarvoor wij onzen God niet genoeg dankbaar kunnen zijn. Duide lijk en ernstig is ons de vraag voorgehouden naar het ware geluk. Moge de tegenstelling door ieder onzer gevoeld worden, en dat het bovenal ^strekken moge tot eer van Hem die zoo waardig is te ontvangen alle eer en aan bidding. U, Mijnheer de redacteur dankend voor de plaatsruimte. J. LUGTENBURG. Dirksland. Onderschrift der Redactie. Het standpunt van den geachten inzender iS juist. Goede muziek is een gave Gods, zooals elke kunst een gave Gods is. We moeten haar échter niet om de kunst zelve, maar ter eere van haar Schepper beoefenen. Dit sluit in, dat we haar slechts in Christelijk millieu beoefenen mogen. Geachte Redactie Zoudt U zoo goed willen zijn, onderstaand stukje in het eerstvolgend nummer van Uw blad op te nemen Bij voorbaat zeer hartelijk dank. Pinksteren nadert. Het feest, dat onze ge dachten in het bijzonder bepaalt bij den arbeid der Zending. Op het Pinksterfeest werd immers de Heilige Geest uitgestort „Over alle vleesch" naar luid van Joëls profetie. „Parthers en Meders en Elamietenziedaar de vervul ling. (Hand. 2:9). De kerke Gods, tot nog toe uitsluitend binnen Israels grenzen besloten, gaat haar palen wijd uit zetten in het heiden- sche land. Van nationaal wordt ze internatio naal. En niet eerder mag de kerk rupten, of ze moet gansch de wereld veroverd hebben voor haar Koning. Door haar zendingsarbeid moet de blinde Heiden het heil des Heeren in Christus leeren kennen. Door haar uitdragen van het Evangelie alle knie zich voor Hem buigen. De aarde vol van de kennis des Heeren welk een ontzaglijke roeping. Maar ook welk een heerlijke taak. Verplicht aan de eere des Konings. Geëischt door Zijn Goddelijk be vel. Bewogen door de Godverlatenheid van den heiden, wien lief te hebben aller plicht is. Wat is de kerk aan haar hooge roeping ontzonken. Och, dat weer in haar branden ging dat heilig ideaal, in geestelijken zin wereld- veroveraarster te zijn Dat het weer in haar leven ging: „Wee mij, indien ik het Evangelie niet verkondig". Dat de liefde van Christus haar drong de kruisbanier te planten in het land van de schaduwen des doods Op te wekken tot een met blijdschap ge hoorzamen aan het Zendingsbevel is het doel van dit stukje. Gij, die bidden geleerd hebt, leg Uw gansche ziel in deze bede: „Uw ko ninkrijk kome". Laat ook de gaven mildelijk vloeien. Zonder geld is de arbeid in Gods koninkrijk nu eenmaal niet mogelijk. Mildelijk, zeggen wij. God niet afschepen met een dub beltje of een kwartje voor de uitbreiding van Zijn koninkrijk, als we voor ons eigen genot guldens uitgeven. Maar blijmoedig en over vloedig geofferd. Zooals de Israëliet, die tegen Pinksteren op zijn velden rondging om het beste deel van de tarwe en gerst en druiven als offers der eerstelingen af te zonderen. Slechts zoo kan Gods goedkeuring er op rusten. C. VAN DER SLUIJS, Correspondent van den Zendingsstudie raad voor Goeree en Overflakkee, Middelharnis. VERDUISTERDE LIEFDE. Een draadloos drama in Sommelsdijk. Een 56-jarige bierbottelaar uit Sommelsdijk S. H. en zijn 23-jarige dochter A. H. moesten voor de rechtbank verschijnen, omdat zij een radiotoestel verduisterd zouden hebben. Het geval moet als volgt geschied zijn: De dochter was verloofd met een zekeren Jacob Taaie, die o.a. zijn verloofde een radio-toestel cadeau gedaan zou hebben, dat natuurlijk te haren huize werd geïnstalleerd. Helaas, het pad der liefde ging ook hier niet over rozen. Er kwam een verkoeling en om streeks St. Nicolaas werd de verloving verbro ken. En nu wilde Jacob zijn radio-toestel terug hebben, maar daar voelden noch zijn meisje noch haar vader iets voor, en dus gaven zij het niet. Eens gegeven blijft gegeven, zeiden zij en de politie is er zelfs bij te pas moeten komen om het weg te halen. Maar waarom wilde u het toestel niet teruggeven, verwonderde de president zich. 't Was gegeven en ik gun het niet aan hem, dat hij het weer aan een ander meisje kan geven, zei de ex-schoonvader-in-spé, die overigens verklaarde best met zijn aanstaanden schoonzoon overweg te hebben gekund. De booze geliefde. De dochter verklaarde, als haar vader, het toestel van haar toenmaligen verloofde te heb ben gekregen, omdat hij haar op St. Nicolaas niets gegeven had, waarover de aanstaande schoonmoeder haar verontwaardiging bleek te kennen hebben gegeven. Maar toen de verloving afging, moest, u toen niet de cadeaux terug geven, dat is toch gebruik in uw omgeving Heelemaal niet, sommigen doen het, maar anderen niet. En als hij nu eens een ander meisje krijgt, moet hij dan maar een nieuw toestel koopen Dat moet hij zelf weten, zei het meisje. Hij spreekt toch niet door de radio vroeg de president Daar wilde het meisje niets van weten. De ex-verloofde verklaarde, zijn meisje nooit het toestel cadeau te hebben gegeven. Ook niet op St. Nicolaas, want toen was de verhouding al slecht, al maanden eigenlijk. 't Meisje ontkende dat. Met St. Nicolaas was het nog goed, beweerde zij. Getuige Taaie vertelde nog, dat hij per brief Het Doorzitten bij Wielrijden een door de zon verbrande Huid, Schrijnen en Smetten verzacht en geneest men met Doos 30, 60, Tube 80 ct. het toestel terug gevraagd had, waarop het mondeling antwoord kwam, dat hij het maar moest komen halen, dan zou men hem aan het mes steken. Daar was natuurlijk niets van aan, be weerde de bierbottelaar. Er werden in deze zaak van liefde en ver duistering nog al wat getuigen gehoord. De fa milie van het meisje beweerde dat het toestel heuschelijk cadeau was gedaan, terwijl de vrien den van Taaie verklaarden, daar niets van te weten. De eene partij schetste den ex-verloofde als een leugenaar, terwijl de andere hem als een eerlijke jongen kende. Plagerij. Ten slotte kwam de officier aan het woord, die begon met een betuiging van spijt, dat hij deze zaak, die toch hoogst onbelangrijk is, bij het college aanhangig had moeten maken. De halsstarrigheid van de verdachten, die van geen toegeven willen weten, is daar de schuld van. Mr. Holsteyn was overtuigd, dat de verdachten onwaarheid spreken. Hij wees er op, dat het cadeau geen doel had, immers het zou toch van hun beiden zijn. Volgens den officier ligt de plagerij er dik boven op. Men heeft gezegd Als hij haar laat schieten, dan krijgt hij zijn radio niet terug De kwade trouw zoowel van het meisje als van haar vader zijn zeer duidelijk aan den dag getreden. Gevangenisstraf hoeft naar de meeniiig van het O.M. niet opgelegd te worden, met een ernstige boete kan worden volstaan. Eisch tegen elk der verdachten wegens ver duistering 50 subsidair 25 dagen hechtenis. Vader en dochter hadden nog al wat be zwaren tegen zoo'n eisch. Verloofde weg, radio weg en bovendien nog boete betalen, dat is ook wel wat erg. SOMMELSDIJK. GeborenGerritje, d. v. Hendri Gerrit Faasse en Adriana Doornhein. GehuwdKrijn Witvliet 27 jte Dirksland en Gerritje van der Gijze 24 j„ alhier. OverledenAdriana de Jonge 77 j;, wed. van Marinus Franke. NIEUWE TONGE. GetrouwdCornelis Keijzer jm. 24 j. (te Bergen op Zoom) en Maatje van Prooijenjd. 23 j. alhier. DIRKSLAND. GetrouwdKlaas de {Jong 26 j. en Janna Hermina Meijer 22 j. Overleden: Marinus Klink 73 j. echtg. van Elizabeth Boom. CENTRALE VEILING TE MIDDELHARNIS. Eierveiling van 24 Mei. Kipeieren 50-51 Kg. f 4,55 tot f 4,30. 58 f 5,—. 50-62 f 5,25 tot f 5,50. (bruine) 60-62 Kg. f 5,50 tot f 5,60. Eendeieren 68—70 Kg. f 4,70 tot f 5,—. Ganseiren f 10,60 Alles per 100 stuks. Boter f 0,63 tot f 1,— per pond. Aanvoer 34 000 eieren. WEEKBERICHT No. 6. Fa. VOOGD KARSTEL, Rotterdam. Belgische cichorei.markt kalm. Disponibel frcs 158,—. Nieuwe Oogst frcs. 153,—. Koers Belgische francs 6,92. Een leugen is als een sneeuwbal, hoe langer men hem rolt, hoe grooter hij wordt X. IN EEN BAK MET KOKEND WATER GEVALLEN. Donderdagmorgen hielp de arbeider Franke, werkzaam op de meelfabriek V. A. M. I., te Purmerend, bij het plaatsen van bussen melk in een bak voor sterilisatie. De man gleed uit en had het ongeluk voorover in den bak met kokend water te vallen. Met ernstige brand wonden is hij naar het gemeente-ziekenhuis ver voerd. Zijn toestand is zorgelijk. DOOR EEN AUTOBUS OVERREDEN. Woensdagmorgen omstreeks 11 uur reed op het kruispunt Kanaalstraat—Hoofdstraat te Apeldoorn een gemeente-autobus, bestuurd door den chauffeur H„ op een onverwacht van ach ter een vrachtauto te voorschijn komend wiel rijder, den behangerspatroon M. G. W„ die onder de autobus geraakte een eenige meters werd meegeschoven. De heer W. werd in deer- niswekkenden toestand onder de bus van daan gehaald en naar het ziekenhuis overgebracht. BLOEDDORSTIGE HOND. Woensdagnacht zijn bij de Haagsche Schouw onder Voorschoten 35 kippen, toehehoorende aan 3 personen, door een hond doodgebeten. DE „VEENDAM". De schade waarschijnlijk niet van grooteiv omvang. Naar de directie van de Holland—Amerika Lijn meedeelt, is de „Veendam" thans geheel lens gepompt. Zoodra dus de lhading gelost is, waarmede men zeer waarschijnlijk Vrijdag a.s. gereed zou komen, kan het schip in 't droogdok worden geplaatst. Intusschen heeft men nu gelegenheid gehad den omvang der schade vast te stellen, op grond waarvan het zelfs heel goed mogelijk wordt ge acht, dat de „Veendam" reeds op 16 Juni a.s. weder in geregelden dienst van New York zal kunnen vertrekken. EEN LOOZE JONGELING. Die echter leerde, dat met de politie niet te spotten valt. Een jongmensch uit Amsterdam, zonder vaste woonplaats, was eenige. dagen in Den Haag geweest en moept toen weer naar Amsterdam terug. Zijn financiën lieten echter niet toe een spoorkaartje te koopen. In wandelen had hij weinig zin, en dit zou.em ook te lang duren. Vrienden en kennissen, t die hem het benoodigde bedrag konden voorschieten, hhd hij in Den Haag ook niet. Goede raad was dus in zijn geval duur. Maar de jongeling bedacht het volgende, ingenieuse plan. Hij begaf zich welgemoed naar het hoofd bureau van politie en beweerde dhar, dat hij gezocht werd terzake van een in Amsterdam gepleegde verduistering. Toen een der inspecteurs der Haagsche po litie hem een voorloopig verhoor afiiam, hield hij stijf en strak vol zich in Amsterdam aan ernstige verduistering te hebben- schuldig ge maakt en naar Den Haag gevlucht was. Hij had echter nu groot berouw over zijn daad, zoodat hij zich maar kwam aarimelden. De po litie besloot hem op transport te stellen naar Amsterdam. En zoo gebeurde het, dat de jon geling, vergezeld van eenrechercheur naar Amsterdam werd overgebracht met den trein, waarvoor hij zelf geen kaartje 'behoefde te koopen. 5 De jongeling was bijzonder opgeruimd toen hij in de hoofdstad aankwam. Zijn onschuld zou nu wel spoedig blijken en het ergste wat men met hem kon doen was vrijlaten. Maar de Amsterdamsche politie dacht er an ders over. Al spoedig bleek, dat van verduis tering geen sprake kon zijn en men doorzag de looze bedoelingen van den jongeling. Toen besloot de politie hem voorbeeldig te straffen. Aan verduistering had hij zich weliswaar niet schuldig gemaakt, maar wel van valsche aan gifte bij de Haagsche politie. En zoo werd de jongeling tot zijn groote ontsteltenis weer, nu onder het geleide van een Amsterdamsche re chercheur, naar de residentie overgebracht, om zich daar voor de valsche aangifte te verant woorden. Nadat tegen hem proces-verbaal was opge maakt, liet de politie hem vrij. Hij was echter nog even ver als bij het begin van de uitvoering van zijn plan en is toen maar gaan wandelen. DE ONTVLUCHTING UIT DE GEVANGENIS TE SCHEVENINGEN. Een der ontvluchten heeft zich bij de politie gemeld. Woensdagavond laat kreeg de Haagsche po litie uit Amsterdam bericht, dat zich daar aan het hoofdcomm^ssariaat van politie had gemeld de meubelmaker C. Gr., die een paar maanden geleden met een kamaraad, zekeren G„ uit de strafgevangenis te Scheveningen is ontvlucht. Hij zei, toen hij het Amsterdamsche bureau was binnengestapt: „Ik heb er genoeg van; pak me maar weer in". Gr. is Donderdagochtend naar Den Haag overgebracht en na door den commissaris van politie, den heer Kramer, te zijn gehoord, weer naar de strafgevangenis gebracht, waar hij nog acht maanden moet doorbrengen. Bij zijn verhoor door den heer Kramer ver telde Gr., dat hij den avond van zijn ontvluch ting met zijn kamaraad per auto naar Amster dam was gegaan. Zij waren daar uit elkaar gegaan en sindsdien had hij G. nog maar één keer gezien. Wat er van hem geworden was, kon hij niet zeggen. De man zag er slecht uit. ANKER, ANKERTOUW EN ANKERGROND. Het kleine vaartuig zeilde langs den oever van het groote meer. Onverwachts kwamen er wolkgevaarten opzetten, de wind verhief zich tot storm, die van de omliggende bergen neerstreek op het water. De kalme oppervlakte der binnenzee werd sterker en sterker be» wogen en botsende golven verhieven het scheepke dan omhoog en stortten het straks weer neder in de diepte. De schipper wist aat hij alleen veilig was d:cht onder de kust, waar de met boomen begroeide hoogten beveiligden voor de storm, vlagen. Hij gaf dus bevel om de ankers uit te werpen. Een angstig oogenblikl Een schok, een rukkend steigeren en de boot legde zich gehoorzaam neer Ons leven is ook een vaart tusschen ge« boorte en dood met waaiende winden en woeste golven. Zoo lang alles voorspoedig gaat, denkt men nergens om; doch laat de teleurstelling maar eens komen en de tegenslag dan wordt de kleine mensch angstig en wil een steunpunt hebben om zich staande te houden, een »houvast«, Is het zoo niet, lezer? Ongelukkig zijn er, die te vergeefs hier naar zoeken, want zij hebben geen middel om die veilige plaats te bereiken zij missen het anker der ziel. Zij hebben den strijd ver, loren en nu hopen zij niet meer noch gelooven. Zij leven niet, maar worden geleefd en de tegenwinden maken van hen een speelbal totdat de armen ergens in een vergeten hoek blijven liggen en moeten sterven Gij behoort hier toch niet toe Anderen hebben wel een ziele,anker, doch zij werpen het niet uit en dan is het waarde, loos en nutteloos. Een drenkeling in den diepen stroom kan zich toch niet aan zichzelf vastklemmen Hij moet iets anders hebben! Het anker dat binnen boord blijft doet in den storm zeker geen rut Zoo is het ook met den mensch, die hier bouwt op eigen braafheid en die zich zoo voort" ff lijk waant, dat bij meent zich straks voor God best te kunnen verantwoorden Arme d lende, het anker werd niet uitgewop pen wat zal hem onder het oordeel van den boogsten Ree ter een vreselijk licht opgaan. En dan te laat, voor eeuwig te laat. Neen lezer, doe gij anders. Werpt het uwe uit] Doch denk steeds aan due dingen Ten eerste: De ankergrond moet goed zijn. Indien de bodem niet goed is, baat het uitwerpen o k n<et. Als de zeeman het anker laat zinken op een zandigen grond, heeft hij groote kans dat het niet houdt, doch aóó>> slipt en het schip vergaat. Zoo is het ook met den mensch. Gij klemt u vast aan een droombeeld, een waan, en eens blijkt het anders. Gij wiegt u zelf in slaap met de gedachte, dat ge geen Heiland noodig hebt en toch zonder Jezus kan uw leven zich niet ontplooien Gij steunt op menschen en ach, zoo dikwijls laten «vrien, den« u in den nood alleen. De rijke vertrouwt op zijn geld en de koopman op zijn bloeiende zaak en de leden der vakvereeniging denken aan hun leiders en het geld wordt ontroofd en de zaak kwijnt en de leiders vallen bitter tegen En dan? Ach arme, de ankergrond van uw leven deugde niet en gij lijdt schipbreuk. Gij droomdet van een rots en het bleek drijfzand. Neen, werp uw ziele,anker uit in den Rots der eeuwen, die nimmer wankelt. Vertrouw u aan Jezus Christus toe; Hij stelt u nooit teleur. Hij doet u nooit beschaamd uitkomen. Hij overwon dood en hel en Zijn Bloed reinigt ook u van al uw zonden. Ten tweede 't Ankertouw moet goed zijn. Uw geheele leven moet vastliggen in den Christus door het gebed Laat uw bidden de verbinding wordrn tusschen uw God en u. Hoe inniger uw smeeken is, des te sterker verheft zich de hoop, dat uw overtredingen ge, wasschen zijn in het bloed van den Christus en des te grooter wordt de vrede van uw hart. Bid, bid veel en bid errstig, pleit steeds op de onferming van uw God om Jezus' wil en het onrustige van uw leven wordt weggenomen. Ten der<*eHet anker der ziel moet goed zijn. n 1 de hoop De hoop, dat gij in den Naam van den Zaligmaker van zondaars m<'Ogt kloppen aan 't hart van uw God; de vaste hoopt dat zulk bidden verhoord wordt uit genade de zekere hoop dat uw zonden wit gewasschen worden de blijde boop, dat gij door deze donkere wereld heen reist naar het liefelijk Vaderhuis dat Jezus voor u be-eidt Wrrp uw zieleanker uit in de diepten van Gods barmhartigheid«Heere, behoed mij ik verg Dan stilt Hij de golven en de winden leggen z ch en heerlijk schittert de ho p, die nooit beschaamt. Ja, L>ie hoop moet al uw leed verzachten. Kom, mijn reisgenoot, 't hoofd omhoog! Voor hen, die 't heil des' Heeren wachten, Zijn bergen vlak .n zeeën droog. VI dochter vaD H A. VAN DER MEFR. J. VAN DER MEER-Raap Middelharnis, 23 Mei 1928. 30216 PIETER PEEKSTOK en hebben de eer U kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking D.V zal plaats hebben op 7 Juni te Opheusden. 24 Mei 1928, 30218 Sommelsdijk Opheusden Kerkelijke inzegening in de Ned. Herv. Kerk te Opheusden door den WelEetw. Heer Ds. J. G. R. Langhout van Lienden. In plaats van kaarten. EN 30207 EN die, mede namens wederzijdsche familie, hartelijk dank zeggen voor de zeer vele blijken van belangstelling bij hun hu, welijk ondervonden. Bergen op Zoom, Mei 1928. Antwerpsche straatweg 436. 30199 Heden overleed plotseling na een kortstondig, geduldig gedra< gen lijden, tot onze diepe droef' heid, onze geliefde Echtgenoote, Moeder, Behuwd, en Groot, moeder ouderdom van ruim 76 30217 in den jaar. Uit aller naam, J. BUURVELD Sommelsdijk, 24 Mei 1928. Heden overleed tot onze groote droefheid, na langdurig doch ge, duldig gedragen lijden, in den ouderdom van 73 jaar en 9 maan, den, onze lieve echtgenoot, vader, behuwd, en grootvader Echtgenoote van Elisabeth Boom. Wed, M. KLINK-Boom. Woerden, 30213 C. KLINK. J. A. KLINK-van Loo. Dirksland, W. P. DE ROON—Klink. D. DE ROON JR. en Kleinkinderen. Dirksland, 22 Mei 1928. Gevraagd om spoedig in dienst te treden een 30197 bij J. P. VO G E L A A R, Dorpstraat Rhoon Dinsdag 5 Juni zullen D.V mijn geliefde Zoon en Dochter hunne 25,jarlge echtvereenl, ging te herdenken. Mede namens de Familie, A. VAN DER VLUGT. Stellendam, Mei 1928. 30215 Den 31sten Mei hopen D.V. onze geliefde Ouders en Groot, ouders en hun 40'jarige Echtvereenlging te herdenken. Hun dankbare Kinderen, Behuwden Kleinkinderen. Ouddorp, Mei 1928. 30210 Zoo de Heere wil en zij leven, zal het den 31 Mei 40 jaar ge leden zijn dat en i door den echt verbonden zijn. Dat zij nog lang voor elkander gespaart mogen blijven, is de wensch van vele hunner Vrienden, Ouddorp. 24 Mei 1928. 30222 n Voor de vele hartelijke blij, ken van belangtelling be, toond tijdens de ziekte en het overlijden van onzen geliefden Echtgenoot en Vader betuigen wij onzen hartelijken dank. Wed. P. J. OVERBEEKE- van de rovaart. en Kinderen. 30211 Dirksland, 25 Mei 1928. Voor de zeer vele bewij» zen van deelneming bij het plotseling overlijden van onze geliefde Echtgenoot en Vader betuigen wij onzen hartelijken dank. Wed. M. GRINWIS—Bosland en Kinderen. Ouddorp, Mei 1928. 30221 De Heer en Mevrouw VAN DER SLUYS—Nierstrasz te Dirksland, zeggen vriendelijk dank voor de belangstelling hun betoond met hunne 25,jarige Echtvereniging. 30220 Terstond een 30214 of AANKOMENDE gevraagd. Adres: K. LEMSOM, Burgh (Z.) TE KOOF en TE HUUR een riand op drukke stand, waar alle zaken in gedreven kunnen worden. Ook geschikt voor hotel. Brieven franco onder No. 30212 aan het bureau van dit blad. 0

Maas- en Scheldebode | 1928 | | pagina 4