Brandkast UIOODHUIS MOLENS ipnfart Mtini 8 CT. PER ROL A. WIELHOUWER zindeliihe RIEISTIOBE B roedeieren TIIIEBMIISIIEHI L J. SIIJDERS-BE KOGEL GROOTSTE SORTEERING NIEUWSTE PATRONEN Advertentiën. Vergaderingen. Burgerlijke Stand Uit onze Partij, Binnenland. V er koopingen. Marktberichten. Gemengd Nieuws Hotel Keuvelaar een Dienstbode RING A 99-100 - SOMMELSDIJK nieuwe tonge. ingezonden Stukken Getrouwd PAUL VAN SCHILFGAARDE JOHANNA HENDRIKA MIJS JOHANNA HOUTAAR. Dirksland Hiermede betuig ik mijn dank aan allen, die mij op 9 dezer van hun belang stelling blijk gaven. 29782 G. VAN OOSTENBRUGGE. te koop aangeboden flinke maat, zoo goed als nieuw, bekend merk. Brieven onder letter D aan M. BREUR ZONEN, Ooltgens plaat. 29791 KOMMER TANIS Cz. Gevestigd: Tan darts G. J. UAil RIET, mOLEitmOKER, ZIERIKZEE bij inschrijving naar dejaarlijksche pachtsom, bij vooruitbetaling te voldoen, van 1,4850 heet. LAND in de Oude Plaat, gemeente Sommelsdijlr, Kad. D. no. 333, in huur geweest bij A. Vroeg- indeweij te Dirksland, en van 3,5250 heet. LAND in bet Oudeland te Oude Tonge, Kad. C. no. 365 en 1819, in huur geweest bij P. van Mar- Voor 7 jaar, om dadelijk te aanvaarden. Inschrijvingsbiljetten, op geze geld papier van 50 cent geschre ven worden ingewacht vóór 23 Februari 1928 ten gemeentehuize van MIDDELHARNIS. 29796 ZIE DE ETALAGE! U» dan om gezamenlijk te strijden tegen Satan wereld. God heeft tot hiertoe geholpen li hopen in Christus kracht voort te gaan. St kan tot rijken zegen worden. Allen zullen "„maal rekenschap moeten afleggen, ook van 5e doorgebrachte jongelingsjaren.* Late- voor het begin der pauze, drong ook n, Diémer, die als gast in ons midden was. nn ernstige en treffende wijze de jongelingen fn lid te worden van de vereeniging, hierbij besprekende de geschiedenis uit 2 Kon. 3 »Van God de zegen, de mensch stelle zich nnder de middelen*. De vereeniging »Daniël« telt slechts 14 leden, dit getal kon gemakkelijk tienmaal zoo groot ,iin De ontvangsten hebben bedragen f 211,16. de uitgaven f 134.06, uitsluitend aan bijbels, verklaringen en andere studieboeken besteed, ne collecte, in de pauze gehouden bracht op f 27 63'. Het programma voor dezen avond „af ons'goede en zeer goede opstellen te be- luisteren als Daniël door J. Duvalois; De doop van Jezus door A. Hoek; Ps. 119 9 door C. de MooijArt. 9 der Geloofsbelijdenis door E. GrinwisCalvijn door P. Westhoeve Klz Willem van Oranje door D. Tanis. Ten slotte spraken de afgevaardigden hun beste wenschen uit en eindigde de oud.onderwijzer v d. Kemp, na het gedicht «Op 's levens tweesprong* voorgedragen te hebben, en het zingen van Ps. 43 3, met gebed en dank. zegging- Door den Burgemeester is een openbare vergadering van den Raad belegd tegen Maan. dag 20 Febr. 1928, n.m. 2 uur. SOMMELSDIJK. Overleden: Laurens van den Boogaard, 73 jaar, echtgenoot van Neeltje Wielaard. DIRKSLAND. Geboren: Eva, d. v. M. Knops en M. E. van Oostende; Adam, z. v. J. van Eek en S, Albregts. t Overleden: Geertrui van den Hoek, 59 j., wed. van C. Lugtenburg. ZUIDLAND. Tijdvak 1 Januari tot 15 Februari 1928. Geboren: Pietertje Hendrika, d. v. H. van der Wagt en E. VerweelHendrina Adriana, d. v. A. van der Burgh en M. van den Berg Adriaantje, d. v. C. Zevenbergen en P. Schrij. ver; Jacomijntje, d. v. E. Velthuizen en A. van bintmaartensdijkJoris, z. v. P. van Meg. gelen en S. MolengraafPieter, z. v. C. Bree. derland en J. H. Reijtenbagh. Gehuwd: Daniël van Se venter en Comme. rina Magdalena Borstlap. OverledenBenjamin Klok, 6 j., z. v. H. Klok en Z. PilleMaartje de Bruin, 79 j., i('.-tgenoote van f. Blaak; Bastiaantje de Vfflmer, 78 jweduwe van P. Verheij Willem van 't Het, 75 j., ongehuwdGeertrui Touw, 86 jweduwe van B. BosschieterCornelis Hoogenboom, 79 j„ ongehuwd. De copie van ingezonden stukken die niet ge. plaatst zijn wordt niet teruggegeven. Buiten verantwoordelijkheid van Redactie en Uitgevers Geachte Redactie Beleefd verzoek ik voor onderstaande een plaatsje in uw veelgelezen blad. Bij voorbaat mijn dank. In het verslag van den gemeenteraad van Sommelsdijk dd. 2 Febr., opgenomen in uw blad van 8 Febr. j.l., staat vermeld, dat het raadslid Dijkers inzake het postagentschap het vermoeden uitsprak, dat de vrouw van Paling- dood niet opgewassen zal zijn tegen deze taak en dat de heer Dijkers daarbij wees op het geval van een postbode te Stad aan 't Haring- éliet, die tijdens de ziekte van den heer Jonge- b de zaken moest waarnemen. Daar het gesprokene de indruk zou kunnen geven, dat toen de zaken in het honderd ge- loopen zijn, wensch ik hier te verklaren, dat dit geenszins het geval is geweest. Ook heb ik tegen niemand geklaagd over de drukte. De postzaken heb ik dan ook goed uit mijn handen kunnen overgeven. Het deed mij onaangenaam aan zulke dingen nu van een publieke plaats te moeten hooren. Daartegen moet ik protes teeren. U dankend voor de plaatsing. Hoogachtend, P. KARDUX, hulppost. Stad aan 't Haringvliet, Februari 1928. Wij hebben den heer Dijkers met dit schrijven in kennis gesteld en kregen van hem de vol gende toelichting Het was mijn bedoeling niet den heer K. te qualificeeren als niet tegen, deze taak opge wassen. Alleen wilde ik er op wijzen, dat het op het postkantoor te Sommelsdijk zeer druk is, zóó druk zelfs, dat een geschoold postambte naar als de heer Kardux, wanneer hij er pas in komt, bijna geen weg in weet. Hoe zou dan een vrouw, die er geen verstand van heeft, iets van kunnen terechtbrengen Ik heb in 't geheel niet bedoeld den heer Kardux hiermede te disgualificeeren. Het is heel begrijpelijk, dat iemand, die op een vreemd kantoor komt, ook al is hij een geschoold ambte naar, wanneer er zulke drukke postzaken zijn als te Sommelsdijk, er geen weg in weet. Hopende, dat de heer Kardux hiermede te vreden gesteld te hebben. J. H. DIJKERS. Sommelsdijk, Februari 1928. Voor de A. R. Centrale Propagandaclub: van Goedereed en Overflakkee trad Woensdag middag op de heer R. A. den Ouden, adjuct- secretaris van het Centr. Com. van Anti-Rev K. V. Het doel van deze samenkomst was he. houden van een cuqsus-vergade|ring, waarin «nkele actueele politieke onderwerpen zouden borden behandeld. Hiertoe waren van enkele clubs uit het eiland vragen ingekomen, aan de hand waarvan neer Den Ouden zijn rede hielr. In de eerste plaats behandelde spr. de vraag wat de houding der Overheid in Ned.-Indië v°lgens ons beginsel moet zijn inzake de Zon dagsrust. De Mohammedanen houden den Vrij dag als dag voor het verrichten van bizondere godsdienstplichten. Spr. zette de toestand ten aanzien van de kwestie duidelijk uiteen en deed uitkomen, wat Zijne Excellentie de heer Idenburg inzake de Zondagsrust in Ned.-Indië gedaan heeft. Op verschilende wijze heeft deze als Gouverneur- Generaal de Zondagsrust bevorderd. Overigens zegt ons program van beginselen duidelijk wat wij hieromtrent eischen. Voorts behandelde spr. de vraag, welke hou ding minister v. d. Vechte aangenomen heeft ten aanzien van het spoorwegvervoer op Zon dag. Helder deed spr. uitkomen de positie, welke deze Anti-Rev. bewindsman in dit intermezzo kabinet inneemt, zijn beperkte invloed in den Raad van Beheer en de groote moeilijkheden, welke in dit opzicht met semie overheidsbe drijven rijzen. Voorts werden besproken de vaccinatie, lijk verbranding en de houding welke onze partij zal hebben aan te nemen bij de gewichtige ver kiezingen in 1929. 't Was een leerzame middag. DE ZOMERTIJD. Bij K. B. is bepaald dat ia 1928 de ver vroeging met één uur van den wettelijken tijd, bedoeld in art. 1 der wet van 23 Juli 1928, zal aanvangen 15 Mei en zal eindigen 7 October. Inschrijving naar de beneficie van een per ceel bouwland in den polder Klinkerland, aan den Duivenwaardschen dijk te Nieuwe Tonge, groot 2-42-70 H A. (5 gem. 86 roeden V. maat), in twee perceelen en van een perceel bouw land in Klinkerland aan den Duivenwaard- schen dijk, nabij den Wellestrijpschen dijk al daar, groot 3-42-60 H.A. (7 gem. 138 roeden V. maat), in vier perceelen, ten verzoeke van den heer K. M. Houtaar te Nieuwe Tonge. Inlichtingen te bekomen en onderteekende inschrijvingsbiljetten uiterlijk den 24 Februari 1928 in te leveren ten kantore van Notaris VAN ISPELEN. Notaris Akkerman te Ooltgensplaat zal op Zaterdag 25 Februari 1928, des voormiddags 10 uur, na aankomst tram, publiek verkoopen 10 kalfdragende koeien (vaarzen en jonge 2e kalfskoeien), landbouwgereedschappen, barou chet, wanmolen, aardappelsorteerder, dorsch- kast en dorschtafel, vier partijen hooi en stroo en hetgeen verder ten verkoop zal worden aangeboden, ten verzoeke van den heer Faulus Crezee te Ooltgensplaat voor diens landbouwschuur aan den Kerkring aldaar. Notaris Akkerman te Ooltgensplaat, zal op 1 Maart 1928, des voormiddags ten 10,30 uur, in hotel Hobbel te Ooltgensplaat, publiek verhuren ten verzoeke van den heer C. Goe- koop te Groningen, voor den tijd van één jaar, om te beweiden of te hooien, 14 per ceelen weiland in den Adriaanpolder, (bekaad Noordpolderschc gors), groot ongeveer 68 gem, 195 roeden, en de «Schenkelkade* in één perceel. Kaartjes verkrijgbaar ten kantore van Notaris Akkerman voornoemd, waar verder alle inlichtingen te bekomen zijn. De Rentmeester der Ambachtsheerlijkheid «Sint Adolphsland* is voornemens op Don derdag 8 Maart 1928, des voormiddags ten 10 uur, in het hotel Moelker te Ooltgensplaat, publiek te verhuren voor den tijd van drie jaren (1928, 1929, 1930), ten verzoeke van den Ambachtsheer van gemelde Heerlijkheid, den heer C. Goekoop te Groningen, de dijken, ettingen, gorzen en visscherijen, gelegen onder Ooltgensplaat en den Bommel, alles zooals van ouds. Op Dinsdag 21 Februari 1928 des nam. 2 ure te Achthuizen aan het tramstation, van een groote partij nieuw timmerhout en sloop hout, als balken, palen, baddings, planken, schotten, deuren, enz. Deurwaarder GROENENDIJK. Op 'Woensdag 22 Februari 1928 des nam. 2 ure te Middelharnis aan de Kaai, van een groote partij nieuw timmerhout en sloophout, als balken, palen, baddings, planken, schotten, deuren, enz. Deurwaarder GROENENDIJK. Op Donderdag 23 Februari 1928 des nam. 2 ure te Sommelsdijk aan de Kaai, van een groote partij nieuw timmerhout en sloophout, als balken, palen, baddings, planken, schotten, deuren, enz. Deurwaarder GROENENDIJK. Op Vrijdag 24 Februari 1928 des nam. 2 ure te Ouddorp aan het tramstation, van een groote partij nieuw timmerhout en sloophout, als balken, palen, baddings, planken, schotten, deuren, enz. Deurwaarder GROEGENDIJK. Op Zaterdag 25 Februari 1928 des nam. 2 ure te Nieuwe Tonge aan het tramstation, van een groote partij nieuw timmerhout en sloop hout, als balken, palen, baddings, planken, schotten, deu en, enz. Deurwaarder GROENENDIJK. Centrale Veiling voor Goeree en Overflakkee te Middelharnis. Eieren en boter veiling op Donderdag 16 Februari 1928. Kippeneieren 50-52 Kg. f 5,90—f 6,— Idem 58-60 Kg. f 6 65-f 6.80 Idem 60-63 Kg. f 6,80-f 7- Idem bruin 60—61 Kg. f 7,— Eedeneieren 66-68 Kg, f 6,50—f 7,— Boter f 0,95—f 1,03 per pond. Aanvoer eieren 20,000 stuks. BOEKHOUDER DER LAZARISTEN VERMOORD. Een bezoeker slaat hem den schedel in. De Farijsche correspondent van de «Maas bode* meldt Een afschuwelijke, zeer opzienbarende moord heeft te Parijs Zondagmiddag een einde ge maakt aan het leven van den Spanjaard Pere des, verbonden aan de centrale boekhouding der «vreemde Missiën« in de rue des Sèvres (Paters Lazaristen). Hij had, behalve in de rue des Sèvres, een bureau in een particuliere woning aan de rue de Varenne. Terwijl Peredes zich Zondagnamiddag naar gewoonte in zijn kantoortje bevond, had hij omstreeks drie uur een bezoeker ontvangen. Vervolgens was er een uur later weer een bezoeker gekomen, doch iemand, die meestal door den boekhouder niet ontvangen werd als hij zich van te voren liet aandienen. De concierge gaf dan in den regel het kaartje terug, met de boodschap dat mijnheer niet te spreken was. Enkele keeren dat de bezoeker toch was toegelaten, had de concierge een geanimeerde woordenwisseling gehoord. Zondagmiddag was S„ zooals de bezoeker heette, toegelaten. De concierge had er verder geen acht op geslagen. Toen een poosje later de koster van de kerk der Lazaristen kwam en op het kloppen niet geantwoord werd, had men gedacht, dat de boekhouder wat rustte Toen echter de duisternis viel en men geen licht bemerkte, werd de concierge ongerust en ging den koster, broeder Equino, waarschuwen, te meer, daar men wist, dat Peredes, zeer ver kouden was, en men dus vreesde, dat hij ernstiger ongesteld was geworden. De koster, die ook een sleutel van het kantoor bad, kwam en opende met den concierge de deur. Er werd licht gemaakt en wie beschrijft hun ontsteltenis, toen zij achter de groene tafel den boekhouder zagen zitten in den leunstoel, het hoofd echter als een bloedige massa, terwijl van alle kanten het bloed langs het lichaam droop. Onmiddellijk werd de politie gewaarschuwd. Het bleek, dat den boekhouder de schedel was ingeslagen en dat de dood reeds eenigen tijd geleden was ingetreden. Men wist weldra ook, dat S. vaak den boek houder kwam opzoeken, doch dat deze niet op zijn visites gesteld was. De politie heeft nu onmiddellijk maatregelen genomen om de arrestatie van S. te bevorderen. Het vernemen van het noodlottig gebeuren wekte in het klooster der Lazaristen en in het kwartier van St. Sulpice en Sèvres, waar Peredes zeer bekend was, een groote verslagenheid. FRANSCH STOOMSCHIP GESTRAND. Op de Maasvlakte ten Znlden van de Zuidpler van Hoek van Holland. Gisterennacht is tijdens zwaar stormweer het Fransch stoomschip Port de Troyon, ex War Rider, groot 5206 ton, van de Chargeurs Réunies te Havre, op de Maasvlakte, ten Zuiden van de Zuidpier van Hoek van Holland, gestrand. Het schip was op reis van Antwerpen naar Schiedam, waar hij bij de de werf Wilton zou repareeren. Van Hoek van Holland zijn sleepbooten ter assistentie uitgevaren. De verslaggever der N. R. Crt. meldt uit Hoek van Holland Woensdagavond is het voor de kust zwaar weer geworden. Al spoedig konden de schepen voorgaats niet meer worden geloodst. In den loop van den nacht is het evenwel wat kalmer geworden en terstond is toen het sein gegeven, weer met beloodsen te beginnen. Reeds was men blij dat het stormweer blijk, baar geen slachtoffers had geëischt, toen eens klaps om half zeven des morgens een draadloos telegram binnenkwam van het Fransche stoom schip Port de Troyon, dat het op de Maas vlakte was gestrand Dadelijk is de zeesleepboot Indus van L. Smit Go's internationale sleepdienst ter assistentie uitgevareneven later is ook de sleepboot Waterweg van hier vertrokken. Het bergingsvaartuig Meermin dat eveneens was uitgevaren, moest wegens de hooge zeeën terugkeeren. Het bleek dat het stoomschip was vast- geloopen op de Hinderribben, een uitstekende plaats van de Maasvlakte, ongeveer 3 mijl ten Zuiden van de ton voor het Brielsche Gat. De motorreddingsboot Goeree wordt te Stellendam gereed gehouden om uit te varen Het zicht is hier vrij slecht, zoodat het Fransche stoomschip ook met een kijker niet te bespeuren valt. Aangezien het schip met rijzend water is vastgeloopen, en nadien de vloed nog sterk is komen opzetten, verwacht men hier niet dat het schip spoedig zal vlot komen. Het zit vrij dicht onder de kust en de sleepbooten hebben nog geen verbinding met het gestrande vaartuig kunnen krijgen. Met L. Smit Co's Internationale sleep dienst is contract gesloten, het gestrande stoomschip Port de Troyon vlot te brengen. Gisterenmiddag zijn de pogingen daartoe zonder succes gebleven. Het bergingsvaartuig Meermin is binnendoor naar de strandings plaats vertrokken. Het weer is zeer slecht. Het gestrande Fransche stoomschip. Men melde gisteren (Donderdag) nog uit Stellendam De motorreddingsboot is vandaag uitgevaren om assistentie te verkenen aan bet gestrande Fransche stoomschip. Tegen 3 uur is deze boot naar de kust teruggekeerd. De moterreddingsboot is langszij van het stoomschip geweest. De bemanning wil het schip niet verlaten. De sleepbooten Wotan en Waterbeig hebben verbinding met het gestrande schip. De sleepboot Iris is in de nabijheid. Het stoomschip zit dwars van de roode ton nr. 4 Nieuwe Gat, op de Hinderribben, on geveer in de richting N.O. met den kop naar den wal met hoog water op 3 vadem water en komt wanneer het enkele honderden meters verder opschuift in het Nieuwe Gat. Ver moedelijk heeft het echter zijn anker reeds verloren, dat het dan noodig heeft. De sleepboot Drente en het bergings vaartuig Freya zijn eveneens ter assistentie vertrokken. Een juweliers winkel geplunderd. Donderdagnacht om halfeen is een juwe< lierswinkel in de Stralauerstrasse te Berlijn geplunderd. De etalage was nog verlicht, toen plotseling de groote spiegelruit werd ingeslagen. Voordat de juwelier, die zich in den winkel bevond, toe kon snellen, hadden de dieven de kost- baarste briljantstukken gegrepen en waren zij er vandoor. Het overvalcommando en de recherche heb ben terstond nasporingen ingesteld De juwe lier lijdt groote schade omdat hij niet verze kerd was. Een milüoenen-erfenis. Het kleine stadje Longwy bij Arlon staat op stelten nu er is bekend geworden, dat een mijnwerker, Scarponi geheeten, honderd mil- lioen lire heeft geërfd van een oom, ditmaal niet in Amerika, maar in Italië overleden Honderd millioen lire 1 Zelfs bij den huidigen koers van de Italiaansche munt is dit een niet een niet onbelangrijk fortuingeen wonder dan ook, dat het nieuwtje zich als een loopend vuur door het plaatsje verspreidde. Wij kunnen er niet voor instaan dat het bedrag van hon derd millioen precies juist is als het over erfenissen gaat wordt er zoo licht overdreven. Maar wel schijnt het waar te zijn dat de rijke mijnwerker nu met verzoeken van alle kanten om alles en nog wat wordt overstelpt Hij moet reeds bijna tweehonderd huwelijksaan zoeken hebben ontvangen, voorstellen om in financieele ondernemingen te treden, ongetwij feld ingegeven door de door Alexandre Dumas uitgesproken gedachte, dat »zaken« altijd «het geld van anderen* zijn. Het aantal verzoeken om finantieele hulp moet ontelbaar zijn. De nieuwe rijkaard schijnt ondertusschen onder dit alles nog al kalm te blijven. DE BEROUWVOLLE OPLICHTER. Eenigen tijd geleden werd 'n winkelier aan de Kleverlaan te Haarlem miden in den nacht uit zijn bed gehaald om eenige boodschappen klaar te maken voor iemand, die zeide te komen namens een bekenden klant. Tevens werd om 25 ter leen gevraagd, welke ook werden gegeven. Het bleek, dat de late klant een verkeerd adres had opgegeven. Thans heeft de betrokken winkelier een brief met 32.50 ontvangen. Ook een andere winkelier aan de Kleverlaan, die op dezelfde wijze was op gelicht, kreeg een bedrag van 20 toegezonden. In de brieven worden tevens excuses aange boden voor het gepleegde feit en medegedeeld, dat het in feeststemming was gepleegd, toen de dader geen geld had. DE VERMINDERING VAN HET GEBOORTECIJFER. Fascisme en kerk hand in hand tegen het verschijnsel. Naar wij onlangs als eens meegedeeld hebben, gaat ook in Italië het geboortecijfer achteruit, zeer ten spijte van het fascisme, dat zijn hoop op de jeugd bouwt en droomt van talrijke, sterke geslachten, die Italië den bloei van het oude Rome doen herleven. Kardinaal Tosi, de aartsbisschop van Lombardije, wiens zetel Milaan is, heeft dezer dagen een herderlijken brief de wereld ingezonden, waarin hij de ver mindering van het aantal geboorten in de groote steden van zijn aartsbisdom betreurt en de moedwillige beperking van het kindertal af keurt. Naar aanleiding hiervan heeft Mussolini den kardinaal een telegram gezonden, waarin hij zijn levendige instemming betuigt met den inhoud van den aartsbisschoppelijken brief en mgr. Tosi zijn dank betuigt voor de uitzending van deze vermaning. en die ook namens wederzijdsche familie, hartelijk dank zeggen voor de bij hun huwelijk ondervonden belangstelling. Sommelsdijk, 16 Februari 1928. 29780 Heden behaagde het den Al- machtigen God, na een kortston dige ongesteldheid, plotseling uit ons midden weg te nemen, onzen dierbaren Man en der kinderen zorgzamen Vader, den Heer ROELOF TROOST Echtgenoot van Adriana Carolina Weenink in den ouderdom van 40 jaar en ruim 4 maanden. 29795 Dat de Heere ons doe berus ten in Zijn heiligen wil. Zijn diepbedroefde Weduwe, A. C. TROOST—Weenink en Kinderen. Oude Tonge, 12 Febr. 1928. Bij deze onzen welge- meenden dank voor de zoo talrijke bewijzen van belangstelling en deelneming, ods betoond tijdens de langdurige ziekte en bij het overlijden onzer geliefde zuster, Mejuffrouw K M. HOUTAAR. P. W. JOPPE—Houtaar. Jb. JOPPE. Nieuwe Tonge, 16 Febr. 1928. 29788 GEVRAAGD met Mei een bij A. VAN ES, Boomvliet, Dirksland. 29787 GEVRAAGD tegen 1 Mei of eerder tegen hoog loon. 29720 Ouddorp, Februari 1928. DAGKUIKENS, 6-WEEKSCHE JONGE HENNEN (van Witte Leghorn overjarige dieren). Zich te wenden tot C. TANIS, Loondorscher, Goedereede 29778 TERSTOND GEVRAAGD een flinke bij H. C, DE RUITER, Timmerman te Ooltgensplaat. 29792 TER OVERNAME AANGEBODEN te Sommelsdijk. Inlichtingen onder No. 29779, Bureau van dit Blad. TE KOOP of TE HUUR voor een jaar 5 AANDEELEN van Brieven onder No. 29785 aan het Bureau van dit Blad. met SCHUUR en ruim 400 roeden GROND te koop aangeboden bij DIJKSTELWEG - OUDDORP 29794 Spreekuren dagelijks van 1—3 uur en tevens iederen Maandag en Vrijdag van 6.30-7 30 n.m. Tel. 32610. Heemraadssingel 177, Rotterdam. De ondergeteekende verzoekt beleefd de gunst van de Molenaars van Goeree en Overflakkee voor het herstellen van hunne Inlichtingen daaromtrent zijn te be komen bij den Heer J. C. MEIJER, Molenaar te Sommelsdijk. 29775 Hoogachtend, kensteijn Lz.

Maas- en Scheldebode | 1928 | | pagina 5